Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 17 postitust - vahemik 901 kuni 917 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Piimameister Otto klassikaline kodujuust, 1/3 sisust on vedelik. See kodujuust oli varasemalt normaalne, enam ei.

Ilmselt sa oled seni heade partiide peale sattunud. Olen seda palju aastaid aeg-ajalt ostnud ja kunagi ei tea, kas satud vedelikus ujuvate tükkide peale, saad karbi, millel ainult veidi vedelikku peal ja ülejäänu pärast segamist ok või saad täiesti kuiva. Vahel on ka ühtlane. Neil on täiesti seinast seina partiid. Aga ostan ikka, kui on  palju vedelikku, segan salatisse. Tavaliselt ostan igaks juhuks Alma klassikalise ka, see on vahel jälle liiga kuiv, segan nad siis omavahel, et normaalne saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piimameister Otto klassikaline kodujuust, 1/3 sisust on vedelik. See kodujuust oli varasemalt normaalne, enam ei.

Ilmselt sa oled seni heade partiide peale sattunud. Olen seda palju aastaid aeg-ajalt ostnud ja kunagi ei tea, kas satud vedelikus ujuvate tükkide peale, saad karbi, millel ainult veidi vedelikku peal ja ülejäänu pärast segamist ok või saad täiesti kuiva. Vahel on ka ühtlane. Neil on täiesti seinast seina partiid. Aga ostan ikka, kui on palju vedelikku, segan salatisse. Tavaliselt ostan igaks juhuks Alma klassikalise ka, see on vahel jälle liiga kuiv, segan nad siis omavahel, et normaalne saada.

See vedelik on väga kasulik. Ärge kartke seda!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma muidu kodujuustusõber pole, aga Otto oma meeldib just selle vedeliku pärast, mõnus salatisse segada, pole kuiv ja pudine. Alati pettumus, kui satub kuivemast partiist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Chorizo.

Neelud käisid pikalt, kuid nelja euroga ei raatsinud osta seda väikest pakki. Nüüd oli soodushinnaga ja otsustasin ära proovida. Tulisoolane, üliõhukesed viilud, mis puudutades kohe laiali lagunesid.

Masendav toode. Tahaks loota, et tegu praagiga, mis kogemata müüki läinud, mitte et päriselt nii kallist jama müüdaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Mervaigu ost. See seal karbi sees sõna otseses mõttes voolab.

Praak? Või peakski juhul, kui tootel on soodushind, automaatselt mõtlema, et ju siis selle partiiga miskit vussi läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järlepa kotletid.

Ma ei sll valmitooteid alates hetkest, mil teadvustasin endale nende koostise. Seepärast ma ei teagi, kas see toode on kogu aeg müügil olnud või come back’i teinud, aga täna jäi poes silma.
Miks ostsin? Sest see oli minu nooruspõlve/tudengiaja üks maitsetest.
Tahtsin nostalgitseda.

Peale selle, et toorja polnud enam Järlepa, vaid Tallegg, oli kadunud maitse ning kontsistents. Kotlet oli hele, maitsetu ja vedel. Täielik pettumus.
Positiivne, et sai taas veendyda valmistoodete kehvas kvaliteedis ja ebavajalikkuses.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Mervaigu ost. See seal karbi sees sõna otseses mõttes voolab.

Praak? Või peakski juhul, kui tootel on soodushind, automaatselt mõtlema, et ju siis selle partiiga miskit vussi läinud.

Mul sama kogemus Alma rosinakohupiima kreemiga https://www.selver.ee/kohupiimakreem-rosina-vanilli-4-alma-380-g

Mulle on koguaeg see väga maitsenud. Viimane ost oli küll kehv. Täiesti vedel kraam oli topsis. Rohkem nagu piim, aga õige pisut tahkem.

Loodan, et see oli lihtsalt praakpartii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Mervaigu ost. See seal karbi sees sõna otseses mõttes voolab.

Praak? Või peakski juhul, kui tootel on soodushind, automaatselt mõtlema, et ju siis selle partiiga miskit vussi läinud.

Need partiid ongi erinevad. Vedelat olen saanud ka täishinnaga ostes, jooksis läbi ciabatta nagu nalja. Soodukaga pole halba sattunud. Ise toiduainetööstuses töötanuna tean, et sai kerget praaki odavamalt müüdud küll. Aga seda pigem toitlustajatele, kes olid varmad kasutama. Ei hakanud väikepakendeid raiskama selle peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TALLEGGi broileriburger suvikorvitsaga

Selle võiks vabalt ka veeburgeriks nimetada. Varem oli neil lihtsalt mingi fitness burger, mis vähemalt püsis koos ja oli ok maitsega. Seda aga enam ei ole ja asemele tekkis see veeburger.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oli kadunud maitse ning kontsistents.

See sõna on konsistents.

Pole tänu väärt.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin sooduspakkumisega Rakvere mustikamarinaadis ribi, mis minu meelest vanasti oli täitsa hea. Ei saanud aru, mida muudetud on, aga maitse oli selline vastikupoolne. Rohkem ei osta, olgu soodne või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere lastevorst ürtidega. Minu jaoks võõras kõrvalmaitse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rakvere Chorizo.

Neelud käisid pikalt, kuid nelja euroga ei raatsinud osta seda väikest pakki. Nüüd oli soodushinnaga ja otsustasin ära proovida. Tulisoolane, üliõhukesed viilud, mis puudutades kohe laiali lagunesid.

Masendav toode. Tahaks loota, et tegu praagiga, mis kogemata müüki läinud, mitte et päriselt nii kallist jama müüdaks.

see peabki selline olema, see kas meeldib või mitte. Originaal on parem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhu Pagari pitsleib oli jahuleedikuid täis!

Siiani tuleb sapp kurku, kui meenutan, juhtus nädal tagasi. Ostan näksimiseks mõnikord musta Muhu pitsleiba, seda kuivatatud krõpsleibasid. Kapis seisavad, aga üle aja polnud ükski pakk, kõik selle aasta lõpuni veel kasutatavad. Tegin ühe paki lahti ja sealt lendas välja mingi 6-7 “koiliblikat”, enne kui jõudsin paki kinni vajutada, ääreni satikaid ja sodi täis. Ja kõikides pakkides olid need jubedikud, paksult täis, nii küüslaugu, seemnetega kui pähkli pitsleibades. Hea veel, et ma neid leibasid külla kaasa ei võtnud, oleks silmad häbi täis, ja et ma neid hoidsin muudest kuivainetest eraldi kaugemal kapis…

Käsi ei tõuse ostma neid enam vist tükk aega, “putukalisandiga” leivad, moodne värk.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei pruugi üldse leivakesed süüdi olla ja tõenäoliselt on leedikud siiski ka teistes kuivainetes, mis siis, et veidi kaugemal hoiad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsi ei tõuse ostma neid enam vist tükk aega, “putukalisandiga” leivad, moodne värk.

Võib-olla need sitikad kolisid sinna leiva sisse sinu kodust, sa ei tea seda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla need sitikad kolisid sinna leiva sisse sinu kodust, sa ei tea seda.

Kui ma pole neid enne kodus lendamas kunagi näinud ja kuivained on kõik puhtad nii enne kui pärast suurpuhastust selle leiu järel, siis vabandust, on ikka põhjust kahtlustada küll just neid leivakesi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 901 kuni 917 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?