Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Punases pakendis Tosta röstsai. Selle saia koorik on kuidagi väga nätske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin natuke aega, kas tahan halba reklaami selelle tootele teha, sest üldiselt ei viska ma toitu ära kui see mulle ei maitse, aga selle toidu puhul pidin eraldi tegema. Kahjuks läks see toit prügikasti, sest esiteks lõhn oli väga halb, teiseks väljanägemine ja kolmandaks maitse-kui kõik kolm tingimust on täidetud, siis nii see on-prügikasti läks-Talleggi kanajuustupihvid, ammu ei mäleta nii tumepruuni või halli kana?liha ja nii halva lõhna ja maitsega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalisele kassile ja koerale (mitte koeralaadsele olevusele) ei tee tükk vorsti mitte midagi halba.

Ei tee halba, aga ka mitte head.
Miks peaks andma loomale midagi, mis pole temale mõeldud?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks andma loomale midagi, mis pole temale mõeldud?

Nii tore, et jumal loomi luues kohe ka loomatoidufirmad lõi.

+28
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saare jogurti lastejogurtid. Pidevalt on halvaks läinud kuigi säilivusaeg veel kaugel. Rohkem ei osta. Teiste tootjate samalaadsete jogurtitega sellist probleemi ei ole olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saare jogurti lastejogurtid. Pidevalt on halvaks läinud kuigi säilivusaeg veel kaugel. Rohkem ei osta. Teiste tootjate samalaadsete jogurtitega sellist probleemi ei ole olnud.

Mul on mitu korda olnud sama asi Saare maitsestamata jogurtiga. Säilivusaeg on korras, aga topsis on mingi veniv ollus. Ei saagi aru, kas siis peabki selline olema või on tootega midagi juhtunud.

Kusjuures, kui nad alles tootma hakkasid oli kõik korras. Millalgi hiljem tekkis see jama nende toodetega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks andma loomale midagi, mis pole temale mõeldud?

Nii tore, et jumal loomi luues kohe ka loomatoidufirmad lõi.

Veel toredam, et loomise hetkel olid soolased keeduvorstid ja viinerid juba olemas.

Sina, kes sa siin teisi segasteks lumehelvesteks sõimad, oled foorumi kõige inetum inimene. Lollile muidugi ei mõju ükski vastulöök, aga ma ise sain öeldud, mis ma sust arvan.
Muide paljude tulijasoetide seast on aunult pks, mus on jänesele mürgine ja seda ta ei söö. Ise teab ja tunneb. Kodune lemmikloom, kes on täielikult sõltuv inimesest ning osaliselt minetamud oma eellaste instinktid, pole nii tark. Inimene, kes toidab oma lemmikut temale mitte mõeldud toiduga, teeb looma tervisele kurja. Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

Milline au, et sinusugune tark siin lollikarjas siis nii pikalt jaurab…

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

Milline au, et sinusugune tark siin lollikarjas siis nii pikalt jaurab…

Au või mitte, aga on valus lugeda, kuidas te oma lemmikuid kohtlete.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

Milline au, et sinusugune tark siin lollikarjas siis nii pikalt jaurab…

Au või mitte, aga on valus lugeda, kuidas te oma lemmikuid kohtlete.

 

Ajupestud loomapoodide poolt. Eestlased olid vanasti ikka targad inimesed, nüüd ei ole sellest enam midagi järel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saare viilutatud leet juust. Pole võimalik pakist terveid viile kätte saada, juust on mure ja pudi, tervest 500g pakist ei saanud ühtegi viisakat viilu kätte.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

Milline au, et sinusugune tark siin lollikarjas siis nii pikalt jaurab…

Au või mitte, aga on valus lugeda, kuidas te oma lemmikuid kohtlete.

Kujutad ette, mõni sööb neid asju lausa ise või söödab oma lapsele ???? surmapatt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole midagi vaielda, aga näen, et seegi lollile ei mõju.

Milline au, et sinusugune tark siin lollikarjas siis nii pikalt jaurab…

Au või mitte, aga on valus lugeda, kuidas te oma lemmikuid kohtlete.

Kujutad ette, mõni sööb neid asju lausa ise või söödab oma lapsele ???? surmapatt

See on suht vale võrdlus. Loomad ja inimesed on küll kõik imetajad, aga nende loomulik toitumine on siiski  väga erinev.

Samas olen ma kindel, et mõni suutäis inimeste tavatoitu nädalas ei tee ühelegi kassile ega koerale midagi halba. Kui loom seda ise tahab, no ampsaku pealegi. Mõned grammid vaid.

Enne igasugu krõbuskite maailma, internetti ja inimeste arenenud teadlikkust elasid kodukassid samuti väga vanaks ja olid hea tervise juures, kuigi said nii piima, kala, sardelle, praeliha, suvalist sousti ja muid kodutoidu  ülejääke. Hiiri püüdsid lisaks, neist said nad  ilmselt muud vajalikud toitained kätte, mida kiskjatele vaja on.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad ette, mõni sööb neid asju lausa ise või söödab oma lapsele ???? surmapatt

Tervislik see tõesti pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võeh, küll see oli vastik! Vaatasin, et ajaks ka kergemini läbi, ostsin valmissupi. Miks neid maitseaineid nii palju peab olema (kala ka maitseainate hulgas) ja milline nendest selle vastikult vänge maitse tekitab?
https://mamma.ee/et/tooted/forellisupp/

Koostisosad
vesi, kartul, porgand, vikerforell 10%, sibul, till, maitseainesegu (sool, kala, maltodekstriin, pärmiekstrakt, sibul, juurseller, rapsiõli, porrulauk, porgandiekstrakt, vürtsid (valge pipar, loorberilehed)). Toode võib sisaldada vikerforelli luid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin eile Pirita Selverist šerbetti, tootja Väike Väänik, aegumiskuupäevaks aprill 2023. Ja see oli nii õudse vana rääsunud õli kõrvalmaitsega, et mitte keegi meie peres seda süüa ei suutnud, lendas prügikasti. Kahju rahast. Mõtlesin, kas saata see avatud pakendis šerbetilaadne õudus postiga tootjale, et nad ise prooviksid seda, kuid loobusin – ei viitsinud postipakki tegema ega selle eest veel peale maksma hakata.

Neile kirjutada ei näe ka mõtet – niikuinii on tänapäeval selline ilus komme nagu vabandamine asutuse poolt eraisiku ees kadunud, vastused mittepositiivsele tagasisidele kõlavad alati reeglina nii: “Me vabandame, et meie toode tekitas teis negatiivseid emotsioone.” Sihuke “vabandus” polegi üldse mingi vabandus, kuna ilmselgelt ei saa ju tootja vastutada sinu emotsioonide eest!

Niisiis valisin kurtmiseks kõige lihtsama ja ennast vähem kahjustavama tee ning andsin viletsa rääsunud õli mekiga Väikese Vääniku šerbetist teada hoopis Perekoolis 😛

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neile kirjutada ei näe ka mõtet – niikuinii on tänapäeval selline ilus komme nagu vabandamine asutuse poolt eraisiku ees kadunud, vastused mittepositiivsele tagasisidele kõlavad alati reeglina nii: “Me vabandame, et meie toode tekitas teis negatiivseid emotsioone.” Sihuke “vabandus” polegi üldse mingi vabandus, kuna ilmselgelt ei saa ju tootja vastutada sinu emotsioonide eest!

Kirjutama peaksid ikka! See, milline kiri sinule isiklikult vabanduseks tuleb, pole ju üldse oluline. Kui piisavalt palju inimesi annab negatiivset tagasisidet, on igal juhul tootjale oluline. Eriti väiketootjale. Pane kirjaga kaasa täpne tootmise ja aegumise kuupäev, võimalusel ka pilt ja kirjelda oma tuntud maitset. See on igati hea tagasiside tootjale, kui on asjalikult ja ilma emotsioonidega liialdamata  kirjutatud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tasub anda tagasisidet. Kasvõi viisakalt uurida, mis võis olla põhjuseks, et just sellest poest ostetud toode maitses ebameeldivalt. Ehk on asi hoiustamises?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täkumetsa tatrajahust kaneeliküpsised.

Kohutavad, nagu oleks petrooleumi või naftat sisse pandud, see lambiõli ajas pärast mitu tundi üles vaid ühe küpsise ära söömise järel

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neile kirjutada ei näe ka mõtet – niikuinii on tänapäeval selline ilus komme nagu vabandamine asutuse poolt eraisiku ees kadunud, vastused mittepositiivsele tagasisidele kõlavad alati reeglina nii: “Me vabandame, et meie toode tekitas teis negatiivseid emotsioone.” Sihuke “vabandus” polegi üldse mingi vabandus, kuna ilmselgelt ei saa ju tootja vastutada sinu emotsioonide eest!

Kirjutama peaksid ikka! See, milline kiri sinule isiklikult vabanduseks tuleb, pole ju üldse oluline. Kui piisavalt palju inimesi annab negatiivset tagasisidet, on igal juhul tootjale oluline. Eriti väiketootjale. Pane kirjaga kaasa täpne tootmise ja aegumise kuupäev, võimalusel ka pilt ja kirjelda oma tuntud maitset. See on igati hea tagasiside tootjale, kui on asjalikult ja ilma emotsioonidega liialdamata kirjutatud.

Vat mina ei saa ka aru, miks tagasisidet anda ei taheta, küll aga soovitakse ise kommentaare ja arvamusi lugeda. Huvitav, kust need küll tulevad siis, kui keegi “ei näe mõtet kirjutada” leiavad? Tüüpiline “keegi võiks neile lelda, teha, kirjutada”, aga jumala eest mitte ise. Miks nii? Mina annan alati nii positiivset kui negatiivset tagasisidet toitude, toidukohtade, hotellide, reiside, teenuste jne kohta. Soovin otsustd tegemise ka teiste arvamusi kuulda ja vähim, mida ise teha saan, on paar rida kuskikile kirjutada. Pole sedasorti inimene, kes tahab ainult saada, mitte ja vastu anda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

Palju sulle siin 24/7 klähvimise eest makstakse?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

Palju sulle siin 24/7 klähvimise eest makstakse?

On ebaviisakas teiste rahakotti oma nina toppida.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

Ei ole see, kellele vastad, aga olen ka ise saanud oma tagasiside-kirjale ettevõtte poolt vastuseks üleoleva ning mõnitavas toonis meili. See oli sisuliselt topeltohvristamine – ehk et, esiteks on klient niigi kannatada saanud, ja kui ta sellest ettevõttele teatab, siis pannakse ta ebameeldiva reaktsiooni kujul uuesti n-ö kannatama. Meie Eesti ettevõtetel paraku puudub oskus negatiivset tagasisidet väärikalt vastu võtta.

Seega, tänan, ei – ma pole masohhist.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

Ei ole see, kellele vastad, aga olen ka ise saanud oma tagasiside-kirjale ettevõtte poolt vastuseks üleoleva ning mõnitavas toonis meili. See oli sisuliselt topeltohvristamine – ehk et, esiteks on klient niigi kannatada saanud, ja kui ta sellest ettevõttele teatab, siis pannakse ta ebameeldiva reaktsiooni kujul uuesti n-ö kannatama. Meie Eesti ettevõtetel paraku puudub oskus negatiivset tagasisidet väärikalt vastu võtta.

Seega, tänan, ei – ma pole masohhist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

Ei ole see, kellele vastad, aga olen ka ise saanud oma tagasiside-kirjale ettevõtte poolt vastuseks üleoleva ning mõnitavas toonis meili. See oli sisuliselt topeltohvristamine – ehk et, esiteks on klient niigi kannatada saanud, ja kui ta sellest ettevõttele teatab, siis pannakse ta ebameeldiva reaktsiooni kujul uuesti n-ö kannatama. Meie Eesti ettevõtetel paraku puudub oskus negatiivset tagasisidet väärikalt vastu võtta.

Seega, tänan, ei – ma pole masohhist.

Kodulehele saad ehk ikka kommentaari jätta? Aga mul oleks tegelikult üsna ükskõik, mida tootja mulle vastab, peaasi, et saan neile teada anda, kui toode on tõeliselt jama. Või partii kogemata ebaõnnestunud nt mõne inimliku vea tõttu. Ei lase end vastusest mõjutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastaid tagasi olen mingi toidu kohta kirjutanud ja vastus on väga ebameeldiv.

Nii, ja said eluaegse trauma? Ära ole nii äpu!

No PK käod saavad juba siin miinustamise eest trauma, mis siis veel asutuste tagasisidedest rääkida ????

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mul on väga puhta allikaveega kaevuvesi. Sa ei teadnud, et kaevu tuleb vesi allikast?

Kaevuvesi tuleb enamasti ikka põhjaveest. See, et inimene on teinud augu, mis ulatub põhjaveeni, ei tähenda, et see koht, kus vesi siis nö välja tuleb, on allikas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….ega siis vist polegi võimalik poest osta poolfabrikaate 🙂

Teeks ise from scratch. Siis tead mis täpselt sisse läheb ja saad maitsetugevust ning soolasisaldust ise timmida.

Ah et kust see aeg leida? Leiab kui planeerid ise oma elu, mitte ei looda teistele ja et kõike saab osta 🙂

 

Häid koduseid maitseelamusi!

 

 

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 841 kuni 870 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?