Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Näitan 30 postitust - vahemik 781 kuni 810 (kokku 917 )

Teema: Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?

Postitas:
Kägu

Tallegg broileri rinafilee sisetükk, pakitud, A-klass. Puhas inimeste petmine. Hind on kallim kui rinnafileel endal, seega eeldasin, et tegemist on väga kena ja puhta fileetükiga, aga tegelikkuses on tegemist just selle ribaga, mis on kelmega koos filee küljest ära lõigatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallegg broileri rinafilee sisetükk, pakitud, A-klass. Puhas inimeste petmine. Hind on kallim kui rinnafileel endal, seega eeldasin, et tegemist on väga kena ja puhta fileetükiga, aga tegelikkuses on tegemist just selle ribaga, mis on kelmega koos filee küljest ära lõigatud.

Oot, sa ei teadnud, et see sisefilee ongi odavam ning ebakvaliteetsem filee osa? Jessas.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, sa ei teadnud, et see sisefilee ongi odavam ning ebakvaliteetsem filee osa? Jessas.

Mis jessas? Kirjutas, et maksis ju rohkem kui filee!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jessas? Kirjutas, et maksis ju rohkem kui filee!

Võib ju maksta, aga broileri sisefilee on midagi sellist, mille jätan ostmata, kui tavalist fileed pole. See ei ole nagu liha sisefilee, mis on kvaliteettükk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tunnistan, et ma ei teadnud, et kana/broileri puhul nimetatkse sisefileeks seda rämpsu, mis fileest üle jääb.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, sa ei teadnud, et see sisefilee ongi odavam ning ebakvaliteetsem filee osa? Jessas.

Kõik peavad teadma või?  Jessas, kui loll SINA oled kui nii arvad!

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik peavad teadma või?  Jessas, kui loll SINA oled kui nii arvad!

Ise olete kõvad kokatädid igas teemas, kes kõike nullist valmistavad ja nüüd ei tea?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väikese Tomi Krokodillijäätisel on tihti hallituse maitse juures. Laps tahab kangesti ja kui ma ta kõrvalt seda mekin, siis peaaegu iga kord on selle õunamaitselisel osal hallitanud mekk juures. Kui keegi on proovinud, võiks oma kogemust jagada. Võibolla on asi lihtsalt minu värdjalikus maitsemeeles.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin pudeli Lumiorava mageneesiumivett. See olevat mingeid Eesti parima toiduaine auhindu võitnud jms. Väga ilus pikk kitsas sinine pudel on. Ja kõik.

Pudeli sisu on kõige jälgima rõvedama maitsega vesi, mida ma iial joonud olen. Võehhhh. Ja see tekitas mulle tagatipuks veel ka seedehäire, magneesium ilmselt põhjuseks.

Kelle nad kinni maksid, et need peened tiitlid saada, mina ei tea. Täiesti õudne toode, hoiatussilt peaks peal olema, et mitte tarvitada seespidiselt ja kuskil puhastusvahendite või autokaupade osakonnas võiks müüa. Või veel parem, müügu tühja pudelit. Pudel on tõesti ilus.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin pudeli Lumiorava mageneesiumivett. See olevat mingeid Eesti parima toiduaine auhindu võitnud jms. Väga ilus pikk kitsas sinine pudel on. Ja kõik.

Pudeli sisu on kõige jälgima rõvedama maitsega vesi, mida ma iial joonud olen. Võehhhh. Ja see tekitas mulle tagatipuks veel ka seedehäire, magneesium ilmselt põhjuseks.

Kelle nad kinni maksid, et need peened tiitlid saada, mina ei tea. Täiesti õudne toode, hoiatussilt peaks peal olema, et mitte tarvitada seespidiselt ja kuskil puhastusvahendite või autokaupade osakonnas võiks müüa. Või veel parem, müügu tühja pudelit. Pudel on tõesti ilus.

Miks üldse peaks tarbima mingite lisanditega vett? Naturaalne puhas allikavesi – kõige parem!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naturaalne puhas allikavesi – kõige parem!

Sul on kodus allikas või?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin Foodstudio kanapuljongi puhtalt reklaami peale. Et keedavad parimal moel, röstitud kontidest, 12 tundi. Ilus jutt kirjas, kasuta kastme või supi  valmistamiseks või naudi niisama, lihtsalt joo. Ostsin, sest lootsin ühe korraliku veinikastme pidusöögiks valmis teha ca 1.5 tunniga, ise puljongit eelnevalt 6 tundi  keetmata. Oh aeg. Tundus, et minu ostetud pakendis oli pajaloputusvesi, mida oli omakorda veega lahjendatud ning sellele tüümiani lisatud. Mitte mingit väiksematki maitsevihjet kanapuljongile. Eeldasin ka pisukest rasvasisaldust, aga täiesti null. Nagu tüümianimaitseline vesine morss.

Esimest korda ostsin, muid nende tooteid pole proovinud. Kas mõni muu puljong või kaste on maitsekam?

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naturaalne puhas allikavesi – kõige parem!

Sul on kodus allikas või?

Jah, mul on väga puhta allikaveega kaevuvesi. Sa ei teadnud, et kaevu tuleb vesi allikast? Tahtsid väga vaimukas olla, aga välja tuli nagu ikka.

PS. Ka poest saad allikavett, ilma lisanditeta.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla on asi lihtsalt minu värdjalikus maitsemeeles.

Ilmselt pigem sinu labases väljendusviisis.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin Foodstudio kanapuljongi puhtalt reklaami peale. Et keedavad parimal moel, röstitud kontidest, 12 tundi. Ilus jutt kirjas, kasuta kastme või supi valmistamiseks või naudi niisama, lihtsalt joo. Ostsin, sest lootsin ühe korraliku veinikastme pidusöögiks valmis teha ca 1.5 tunniga, ise puljongit eelnevalt 6 tundi keetmata. Oh aeg. Tundus, et minu ostetud pakendis oli pajaloputusvesi, mida oli omakorda veega lahjendatud ning sellele tüümiani lisatud. Mitte mingit väiksematki maitsevihjet kanapuljongile. Eeldasin ka pisukest rasvasisaldust, aga täiesti null. Nagu tüümianimaitseline vesine morss.

Esimest korda ostsin, muid nende tooteid pole proovinud. Kas mõni muu puljong või kaste on maitsekam?

kuuldavasti o n Foodstuudie puljongitest parimad need, mida müüakse loomapoodides. Keedetakse täpselt samast toorainest, aga kõik maitseained jäetakse välja.

Aga sul soovitan keeta puljong kanakoibadest – saad intensiivsema kui neid enne veidi röstid ahjus, ja keetmisel aitab 1,5 tunnist täiesti. Need valmispuljongid on ülemaitsestatud täiesti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin pudeli Lumiorava mageneesiumivett. See olevat mingeid Eesti parima toiduaine auhindu võitnud jms. Väga ilus pikk kitsas sinine pudel on. Ja kõik.

Pudeli sisu on kõige jälgima rõvedama maitsega vesi, mida ma iial joonud olen. Võehhhh. Ja see tekitas mulle tagatipuks veel ka seedehäire, magneesium ilmselt põhjuseks.

Kelle nad kinni maksid, et need peened tiitlid saada, mina ei tea. Täiesti õudne toode, hoiatussilt peaks peal olema, et mitte tarvitada seespidiselt ja kuskil puhastusvahendite või autokaupade osakonnas võiks müüa. Või veel parem, müügu tühja pudelit. Pudel on tõesti ilus.

Reklaam väidab, et maitseb ka neile, kellele muidu mineraalvesi ei meki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS. Ka poest saad allikavett, ilma lisanditeta.

Plastpudeli lisandiga jah

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin Foodstudio kanapuljongi puhtalt reklaami peale.

Olen korra ostnud, väga vängelt vastik ollus oli. Õnneks maitsesin õigeaegselt ja WC-st alla see sõitis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS. Ka poest saad allikavett, ilma lisanditeta.

Plastpudeli lisandiga jah

Ei saa aru. Miks sa seda plastpudeliga küll pead ostma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru. Miks sa seda plastpudeliga küll pead ostma?

Klaaspudelis allikavett? On sellist olemas ka poes?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul soovitan keeta puljong kanakoibadest – saad intensiivsema kui neid enne veidi röstid ahjus, ja keetmisel aitab 1,5 tunnist täiesti. Need valmispuljongid on ülemaitsestatud täiesti.

Eks ma olengi aastakümneid ise puljongeid keetnud. Seekord oli lihtsalt aega vähe ja mõtlesin proovida. Ülemaitsestatud see puljong küll polnud, kerge tüümianimaitse küll, aga muidu ülilahja,  kanamaitse täiesti null. Üldse polnud mingit hea puljongi maitset. Veemaitseline oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ma olengi aastakümneid ise puljongeid keetnud. Seekord oli lihtsalt aega vähe ja mõtlesin proovida. Ülemaitsestatud see puljong küll polnud, kerge tüümianimaitse küll, aga muidu ülilahja,  kanamaitse täiesti null. Üldse polnud mingit hea puljongi maitset. Veemaitseline oli.

Tundub tõesti, et jubedalt lahjendatakse seda puljongit, et ikka maksimaalselt raha saaks. Kusjuures hind on ju väga kallis. Mina ka rohkem ei osta, enne on mingist ökopoe puljongipulbrist kasu, mitte sellest puljongist.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla on asi lihtsalt minu värdjalikus maitsemeeles.

Ilmselt pigem sinu labases väljendusviisis.

Mis seal labast küll on, kui iseenda meeli nii nimetan? Sest kui tõesti on asi ainult minus ja tegelikult on maitse hea, ainult mina tunnen ebameeldivust, siis ma omet võin õelda, et minu maitsmismeel on värdjalik. Või mis vähemlabast sünonüümi sul sinna lausesse vaja on? Imelikus maitsemeeles? Veidras? Väärastunud?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saare ahjuõuna jogurtikreem. See on ülimagus ja õuna maitse pole meeldiv, pigem tehislik ja veider.

Saare jogurtid on üldse kummalise konsistentsiga, kleepuvad ja tükkis. rohkem ei osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pagaripoisid “Hapukooretort”, jummel, mis pas`k. Ema ostis, koostisosi ei vaadanud, hapukoorest asi kaugel. Soja ja palmirasva plönn, maitsetu ja ebameeldiva konsistentsiga vaht. Saan aru, et selle palmirasva ja õliga odavam toota, aga see ei kõlba ju süüa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saaremaa sink – tugevalt halvaks läinud lihast suitsetatud

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saaremaa sink – tugevalt halvaks läinud lihast suitsetatud

vaesed ajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saaremaa sink – tugevalt halvaks läinud lihast suitsetatud

No seda ma küll ei usu, et roiskunud liha mingilgi kujul tänapäeval müüa saab. Igaüks võib ju analüüse võtta ja kaevata. Milline firma saaks sellega riskida?

Ja see sõna on “suitsUtatud”.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru. Miks sa seda plastpudeliga küll pead ostma?

Klaaspudelis allikavett? On sellist olemas ka poes?

Haage vesi näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naturaalne puhas allikavesi – kõige parem!

Sul on kodus allikas või?

Jah, mul on väga puhta allikaveega kaevuvesi. Sa ei teadnud, et kaevu tuleb vesi allikast? Tahtsid väga vaimukas olla, aga välja tuli nagu ikka.

PS. Ka poest saad allikavett, ilma lisanditeta.

Allikavesi on ikka midagi muud kui põhjavesi, mis sügavasse kaevu tuleb. Allikavesi läbi kõigi kihtide maapinnale tulles muudab omadusi ja mineraalide sisaldust, kaevus pole kunagi  allikavesi.

Klaaspudelis allikavett? On sellist olemas ka poes?

Haage vesi näiteks.

See tuleb sügavatest puurkaevudest, puutub õhuga kokku esimest korda, kui pudeli avad ja allikaga pole sel veel midagi pistmist. Mu teada nad selle nimetusegaga vett ei müü enam ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 781 kuni 810 (kokku 917 )


Esileht Kodunurk Milliste toidukaupade ostuga olete alt läinud?