Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis summa eest kuus saaksite hakkama peale arvete tasumist?

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Mis summa eest kuus saaksite hakkama peale arvete tasumist?

Postitas:
Kägu

Jood odavat solki ilmselgelt.

Ega sa ka vist 50 eurot pudel seda veini ei osta, ilmselgelt lakud rohkem kui sulle kasuks tuleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsikulud (kodulaen, kommunaalid, erinevad igakuised arved) on perel 1000€ kuus. Pärast arvete maksmist jääb perele ca 3000€ kuus. Elame kenasti, aga nt igal aastal välismaal ei reisi ja autolaenu / liisingut ei tahaks, seega sõidame 17 aastat vana autoga. Tartu, peres 4 liiget.

Mul praktiliselt sama lugu. Püsikulud 800 €, peale arvete maksmist jääb 2700 €. Elame kenasti, aastas korra välismaa reis perega. Auto on tööandja oma ja kulu on ainult suvel bensiin (ca 100 €) kui on palju sõitmist. Tallinn peres neli inimest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põnev teema! Täiesti müstiline minu jaoks kuidas inimesed saavad 200-300€ hakkama. Müts maha!

Meil on neli inimest peres. Ma olen igat pidi proovinud alla 1000€ kuus hakkama saada, aga ei tule mul midagi. Parim tulemus oli vist 700€ ringis. Toit ja transport võtavad enamiku, ikka ja jälle vaja midagi osta, remontida, hooldada, arsti juures käia jne. Ei kurda, lihtsalt ei oska.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärast kõigi arvete tasumist meie 3 täiskasvanuga pere saaks hakkama minimaalselt 90 euroga. Aga see saaks olla 1-2 kuud. Tegelikult 350-400. Kui on suvi-varasügis sees. Siis saab taimi-marju-seeni korjata. Talvel 600 kindlasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põnev teema! Täiesti müstiline minu jaoks kuidas inimesed saavad 200-300€ hakkama. Müts maha!

Närutamisvajaduse eest müts maha võtta on orjamentaliteet. Need inimesed peaksid tegelema sissetulekute suurendamisega, mitte rottimise ja sellega kelkimisega.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põnev teema! Täiesti müstiline minu jaoks kuidas inimesed saavad 200-300€ hakkama. Müts maha!

Närutamisvajaduse eest müts maha võtta on orjamentaliteet. Need inimesed peaksid tegelema sissetulekute suurendamisega, mitte rottimise ja sellega kelkimisega.

Sa ei oska lugeda. Küsiti, kui väikese summaga (ja nüüd algab TINGIV KÕNEVIIS) saaksite hakkama. Usun, et 99,9% siin vastanuist reaalis ei ole pidanud proovima 100 euroga kuus kaks aastat elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis summa eest kuus saaksite hakkama peale arvete tasumist?