Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 439 )

Teema: Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Postitas:
Kägu

Empaatiavõimetutel naistel on elu lihtne. Auk jalgevahel säilib konstantsena, ükskõik mida on sellega elu jooksul korda saadetud. Meestel aga tavaliselt on oma peene instrumendiga igavene häda. Küll seisab ebavajalikul ajal liiga palju, küll kipub õigel ajal lonti vajuma. Meesterahva peenis on nagu Stradivari viiul, mis nõuab hella käsitlemist. Ei tohi olla nii, et esmalt näkk virutab verbaalselt vasta viiulikasti ja pärast voodis imestab, et pill häälest ära on. Kui sellisele hommikul seletama hakkad, siis kohmab, et mul poogen! Omal teil ei ole auguga mingit muret. Sellega on alati kõik kõige paremas korras. Nagu aamen kirikus. Mis viga kiidelda kui keegi ei käi sentimeetriga mõõtmas ja pärast mõnitamas, et Tiina tupel oli kohutavalt vähe sügavust?

Kuradi hea tekst 🙂

OT on iseennast kiitmas.

Empaatiavõimetus on PK’s kahjuks krooniline tõesti.  https://www.postimees.ee/75359/pealtnagija-murekirjad-temaatilistes-netifoorumites-ei-paastnud-vabasurmast

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M35 ja 0.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Empaatiavõimetus on PK’s kahjuks krooniline tõesti.  https://www.postimees.ee/75359/pealtnagija-murekirjad-temaatilistes-netifoorumites-ei-paastnud-vabasurmast

Kus sa olid siin ka 2009, siis tõesti. Mina ei olnud, 90% meist ei olnud. Aga sinusugune sarimõnitaja-anonüümik saaks selle tööga hakkama küll, pole küsimustki. Ja teiseks, selle noore algprobleeme ei põhjustanud perekool.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa olid siin ka 2009, siis tõesti. Mina ei olnud, 90% meist ei olnud. Aga sinusugune sarimõnitaja-anonüümik saaks selle tööga hakkama küll, pole küsimustki. Ja teiseks, selle noore algprobleeme ei põhjustanud perekool.

Ka mind siin sel ajal ei olnud, aga ma ei saa samuti aru, kaua võib sellest jaurata, et Perekool põhjustas kellegi surma. Ikka ja jälle tuleb keegi sellega siin välja. Kui inimesel on probleemid, ta on vaimselt ebastabiilne, siis ei põhjusta ükski sündmus eraldi tema surma. Ta ei tapa ennast sellepärast ära, et üks inimene midagi ütles, tõuke võib anda ükskõik mis asi. Perekool pole nii kõikvõimas, et siin põhjustaks kellegi surma, depressiooni või mida iganes siin Perekoolile süüks pannakse. Inimesed tegelegu oma vaimse tervisega, mitte ärgu istugu ükskõik millises foorumis. Mõni ütleb, et näe, Facebook ajas kellegi suitsiidini või mingi asi, mida ta telekas nägi, see pole tõsi.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Empaatiavõimetus on PK’s kahjuks krooniline tõesti. https://www.postimees.ee/75359/pealtnagija-murekirjad-temaatilistes-netifoorumites-ei-paastnud-vabasurmast

Kus sa olid siin ka 2009, siis tõesti. Mina ei olnud, 90% meist ei olnud. Aga sinusugune sarimõnitaja-anonüümik saaks selle tööga hakkama küll, pole küsimustki. Ja teiseks, selle noore algprobleeme ei põhjustanud perekool.

Loe läbi, raisk! Ja siis loe Perekooli foorumit. Kõik samasugused mõnitajad nagu sina. Ajaviide pandi sinusuguste mürgitajate pärast kinni. Terve Perekool tuleks kinni panna!

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Empaatiavõimetus on PK’s kahjuks krooniline tõesti. https://www.postimees.ee/75359/pealtnagija-murekirjad-temaatilistes-netifoorumites-ei-paastnud-vabasurmast

Kus sa olid siin ka 2009, siis tõesti. Mina ei olnud, 90% meist ei olnud. Aga sinusugune sarimõnitaja-anonüümik saaks selle tööga hakkama küll, pole küsimustki. Ja teiseks, selle noore algprobleeme ei põhjustanud perekool.

https://foorum.perekool.ee/teema/kas-saaks-kuidagi-monele-inimesele-halba-teha/

Ainult Perekoolis. Loe selle teema alt postitusi ka. Haiged olete siin, aga seda ei näe.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus sa olid siin ka 2009, siis tõesti. Mina ei olnud, 90% meist ei olnud. Aga sinusugune sarimõnitaja-anonüümik saaks selle tööga hakkama küll, pole küsimustki. Ja teiseks, selle noore algprobleeme ei põhjustanud perekool.

Ka mind siin sel ajal ei olnud, aga ma ei saa samuti aru, kaua võib sellest jaurata, et Perekool põhjustas kellegi surma. Ikka ja jälle tuleb keegi sellega siin välja. Kui inimesel on probleemid, ta on vaimselt ebastabiilne, siis ei põhjusta ükski sündmus eraldi tema surma. Ta ei tapa ennast sellepärast ära, et üks inimene midagi ütles, tõuke võib anda ükskõik mis asi. Perekool pole nii kõikvõimas, et siin põhjustaks kellegi surma, depressiooni või mida iganes siin Perekoolile süüks pannakse. Inimesed tegelegu oma vaimse tervisega, mitte ärgu istugu ükskõik millises foorumis. Mõni ütleb, et näe, Facebook ajas kellegi suitsiidini või mingi asi, mida ta telekas nägi, see pole tõsi.

Loe läbi, et Perekooli käod mõnitasid teda siin, selle asemel , et aidata. Täpselt sama mürgine  seltskond on siin täna. Kui mitte hullem, sest Ajaviide pandi teie pärast kinni. Mis teil viga on, miks te vihkate! Olete elu ja meeste käest haiget saanud, siis otsiga abi psühholoogilt, psühhiaatrilt või nõustajalt, aga ärge elage ennast siin nõrgemate ja haavatavamate peal välja. Sama kehtib meetse kohta, kes siia on kogemata ära eksinud.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

M35 ja 0.

Vales kohas oled! Perekooli lugedes võib sul jääda naistest niisugune mulje, et sinu skoor jääbki nulli peale. Aga see pole nii. Nagu hullumajas on peamiselt hullud, haiglas peamiselt haiged, on Perekoolis elult peksa saanud kibestunud naised. See pole tegelik maailm vaid kõverpeegel, kotnsentreerunud kibestumus. Jäta see koht ja mine eluga edasi.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud. 

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

 

Perekooli Moderaator

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

M35 ja 0.

Vales kohas oled! Perekooli lugedes võib sul jääda naistest niisugune mulje, et sinu skoor jääbki nulli peale. Aga see pole nii. Nagu hullumajas on peamiselt hullud, haiglas peamiselt haiged, on Perekoolis elult peksa saanud kibestunud naised. See pole tegelik maailm vaid kõverpeegel, kotnsentreerunud kibestumus. Jäta see koht ja mine eluga edasi.

Ma täpsustaks, et sõna võtavad põhiliselt elult peksa saanud kibestunud naised. Endal läheb suhteliselt normaalselt, aga lugedes osade teemade kommentaare ei taha sõna sekka öeldagi, sest teada, et sealt tuleb vastu ainult tase kõrgemal Delfi kommentaariumist. Aga nagu Delfi kommentaarium ja odavad romantikaraamatud, tõmbab huvi ja rohke vaba aeg aeg-ajalt lugema 🙂

N30 ja 3, et teemasse kah vastata. Kui täpne olla, siis 2 üheöösuhet enne 20 saamist ja üks pikk suhe peale seda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua võib sellest jaurata, et Perekool põhjustas kellegi surma. Kui inimesel on probleemid, ta on vaimselt ebastabiilne, siis ei põhjusta ükski sündmus eraldi tema surma. Inimesed tegelegu oma vaimse tervisega, mitte ärgu istugu ükskõik millises foorumis

Külma südamega inimesi jätkub. Üks ema hiljuti sõitis hommikul halva nähtavusega last kooli viima ja põrutas teepeenral liikuva teise koolilapse surnuks. Mutt sai aru küll, et kõva põmakas käis ja keegi sai pihta, aga igaks juhuks välja vaatama ei läinudki. Õige mul vaja seda päästeabisse helistamisi ja tõestamisi, et olin kaine ja midagi valesti ei teinud. Küll järgmine auto abivajaja üles korjab ja viib kuhu vaja.

Me näeme siin küllaltki sarnast suhtumist. Kõik jõhkrus, mis naabrite juures toimub, see on  kama kaks. See on savi, mul on pohlad. Pistke peesse oma kaastunne. Inimesed on liiga nõrgukesed, neid tulebki karastada. Ning kui kõige nõrgemad neist omale nööri kaela panevad, siis andku aga minna! Saabki rämpsgeenidest lahti  

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Külma südamega inimesi jätkub.

Kus nüüd tuli enda arust empaat välja!

Sina solgid siin rohkem kui 10 tavalist Kägu, sa eladki siin ja räuskad nonstop, sest muud elu sul pole ja see, mis on, on nagunii sul samasugune kui su jutt siin. Ööd läbi ei saa rahu ja jaurad üksinda teemad oma soga täis. Mis kaastunnet ootab sinusugune sarisolvaja?

+7
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellesse teemasse õigustatud küsimus

Emakakaelavähi peamine riskitegur on sugulisel teel leviv inimese papilloomiviirus (HPV) mis levib ainult sugulisel teel. Eestis on emakakaela vähki haigestumine Euroopa suurimaid. Millegipärast hakkavad haigestuma naised alates 40. Mõtlemiskoht. Kas pole? Äkki vastate. Kas pole mitte tegemist sugulise lodevusega.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miinustage ja teavitage jah, tundepuudulikud hälvikud, näitab see vaid teie musta südametunnistust!

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus nüüd tuli enda arust empaat välja! Sina solgid siin rohkem kui 10 tavalist Kägu, sa eladki siin ja räuskad nonstop, sest muud elu sul pole ja see, mis on, on nagunii sul samasugune kui su jutt siin. Ööd läbi ei saa rahu ja jaurad üksinda teemad oma soga täis. Mis kaastunnet ootab sinusugune sarisolvaja?

Mina töötan päästjana ja palju on öiseid vahetusi. Kui sinu mehike ükspäe helistab ja palub agressiivse, kõri läbinäriva muti vastu abi, siis saab näha kus kuri nõid elab. Ole siis mõistlik ja ära verbaalse räuskamise pealt noaga vehkimisele ümber lülitu. Sul paistab vägivalla peale annet olema

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sinu mehike ükspäe helistab ja palub agressiivse, kõri läbinäriva muti vastu abi, siis saab näha kus kuri nõid elab.

tea, 17 aasta jooksul pole põhjust olnud. Aga ta pole ka nüridalt lahmiv ja huupi nõmetsev tüüp.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tea, 17 aasta jooksul pole põhjust olnud. Aga ta pole ka nüridalt lahmiv ja huupi nõmetsev tüüp.

Ketis hoiad teda?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loe läbi, et Perekooli käod mõnitasid teda siin, selle asemel , et aidata. Täpselt sama mürgine  seltskond on siin täna. Kui mitte hullem, sest Ajaviide pandi teie pärast kinni. Mis teil viga on, miks te vihkate! Olete elu ja meeste käest haiget saanud, siis otsiga abi psühholoogilt, psühhiaatrilt või nõustajalt, aga ärge elage ennast siin nõrgemate ja haavatavamate peal välja. Sama kehtib meetse kohta, kes siia on kogemata ära eksinud.

Loe nüüd omaenese tekst ka läbi. Argumentide puudumisel sa ründad ja lähed nõmedaks (olete elu ja meeste käest haiget saanud), selle asemel, et oma seisukoht normaalselt formuleerida.

Mina EI USU, et Ajaviite jutud kägude pärast kinni pandi. Seal olid tõenäoliselt muud põhjused, mida haldaja ei julge avaldada. See selleks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M35 ja 0.

Aga kes on öelnud, et tsölibaadis elamine vale on? Mul on tuttav budismihuviline 60ndates meesterahvas, kes on omal valikul süütu ja selleks ka jääb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M35 ja 0.

Vales kohas oled! Perekooli lugedes võib sul jääda naistest niisugune mulje, et sinu skoor jääbki nulli peale. Aga see pole nii. Nagu hullumajas on peamiselt hullud, haiglas peamiselt haiged, on Perekoolis elult peksa saanud kibestunud naised. See pole tegelik maailm vaid kõverpeegel, kotnsentreerunud kibestumus. Jäta see koht ja mine eluga edasi.

Ma täpsustaks, et sõna võtavad põhiliselt elult peksa saanud kibestunud naised. Endal läheb suhteliselt normaalselt, aga lugedes osade teemade kommentaare ei taha sõna sekka öeldagi, sest teada, et sealt tuleb vastu ainult tase kõrgemal Delfi kommentaariumist. Aga nagu Delfi kommentaarium ja odavad romantikaraamatud, tõmbab huvi ja rohke vaba aeg aeg-ajalt lugema 🙂

N30 ja 3, et teemasse kah vastata. Kui täpne olla, siis 2 üheöösuhet enne 20 saamist ja üks pikk suhe peale seda.

Miinustavad peamiselt ka elult peksa saanud naised. Ja miinustavad mehi, mitte naisi. PK keskkond peaks olema psühholoogidele ja psühhiaatritele õppevahendiks

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlust. Küürakat parandab haud oled kuulnud. Seega pole psühholoogidel ja psühhiaatritel siin enam midagi teha. See rong on läinud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Nagu higi, suitsu ja odavast odekolonnist haisev linnaliini buss. Samas kui sa pole kedagi petnud, valetanud jne siis lihtsalt suure läbisõiduga ühistranspordivahend. Aga seda ma millegipärast ei usu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Nagu higi, suitsu ja odavast odekolonnist haisev linnaliini buss. Samas kui sa pole kedagi petnud, valetanud jne siis lihtsalt suure läbisõiduga ühistranspordivahend. Aga seda ma millegipärast ei usu.

Ega ma sind voodisse ei kutsunud 😀 Mingisse “suurde läbisõitu” ma ka ei usu. Mis vahet seal on, kas seksid ühe mehega iga päev 10a või erinevatega. Kui kõik osapooled on kaitstud ja terved, siis pole seal mingit vahet “läbisõidu” mõttes.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Nagu higi, suitsu ja odavast odekolonnist haisev linnaliini buss. Samas kui sa pole kedagi petnud, valetanud jne siis lihtsalt suure läbisõiduga ühistranspordivahend. Aga seda ma millegipärast ei usu.

Ega ma sind voodisse ei kutsunud 😀 Mingisse “suurde läbisõitu” ma ka ei usu. Mis vahet seal on, kas seksid ühe mehega iga päev 10a või erinevatega. Kui kõik osapooled on kaitstud ja terved, siis pole seal mingit vahet “läbisõidu” mõttes.

Muidugi pole vahet. Ainult “kuulsus” nagu paha hais käib kaasas. Tõenäoliselt sinu tutvusringkonnas ja kakaugemal mehed juba teavad, et sealt saab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole vahet. Ainult “kuulsus” nagu paha hais käib kaasas. Tõenäoliselt sinu tutvusringkonnas ja kakaugemal mehed juba teavad, et sealt saab.

Ma ikka valisin ka 😉 Pealegi, olen juba mitmendat aastat püsisuhtes ja täiesti rahul nüüdse monogaamiaga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Milleks häbi tunda normaalse asja pärast? See truu kooselamise ja abielu- värk on üldse põliste eestlaste sisetunnetuse mõttes igivõõras seisukoht. Vanadel eestlastel kiviajal käisid tutvumismängud ja kooselukombed palju loomulikumaid radu pidi. Näituseks poiss ja tüdtuk trehvasid 1000 aastat tagsi Obinitsa rahvamaja tantsuõhtul. Ajasid karates enestel nahad kuumaks ja siis kui südamed ühes rütmis tuksuma hakkasid, hiiliti vargsi välja ja silgati kolme versta kaugusele Piusa koobastesse. Käidi sees ära, tolmutati veidi kvartsliiva sees ja asi vask.

Tänapäeval kui selline mõistetav asi juhtuks, on suur võimalus, et keegi asjassepuutumatu jorss või abielunaine seisab harkisjalu koopasuu ees ja vehib „õnnepaleest väljastatud dokumendiga, et kes teil on lubanud siin minu teadmata seksida?

No tere tali! Ükski inimene ei pea teisele mingi ori olema, et kui kunagi midagi meeltesegaduses lollust lubatud on, siis peab ajale jalgujäänud põhimõtteid force majeure korral edasi kannatama

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole vahet. Ainult “kuulsus” nagu paha hais käib kaasas. Tõenäoliselt sinu tutvusringkonnas ja kakaugemal mehed juba teavad, et sealt saab.

Ma ikka valisin ka 😉 Pealegi, olen juba mitmendat aastat püsisuhtes ja täiesti rahul nüüdse monogaamiaga.

Siis oled tubli. Võtan pooled sõnad tagasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Nagu higi, suitsu ja odavast odekolonnist haisev linnaliini buss. Samas kui sa pole kedagi petnud, valetanud jne siis lihtsalt suure läbisõiduga ühistranspordivahend. Aga seda ma millegipärast ei usu.

Seksiportaalidest leiab juhushteid küll milles on juba kokkuleppeliselt selge, et otsistakse keppi, mitte keeksi või armastust. Tinderi jmt. on asi teine, sinna minnakse teistele haiget tegema ilusate lubaduste ja lootuste andmisega…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi pole vahet. Ainult “kuulsus” nagu paha hais käib kaasas. Tõenäoliselt sinu tutvusringkonnas ja kakaugemal mehed juba teavad, et sealt saab.

Mis seltskonnas sa küll elad, et see, kes kellega seksib, seal põhiteema on. See on teil peamine saavutus, millest rääkida?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 439 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?