Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 439 )

Teema: Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?

Postitas:
Kägu

Muidugi pole vahet. Ainult “kuulsus” nagu paha hais käib kaasas. Tõenäoliselt sinu tutvusringkonnas ja kakaugemal mehed juba teavad, et sealt saab.

Sinul seevastu paistab kade meel olema. Miks sa muidu seda seksirindel toimekat kägu siin hullult maha teed. Eks näljane mõtleb ikka toidust, arusaadav.

Mul on ausalt öelda väga raske mõista seda pidevat teiste naiste maha tegemist siin. Tambitakse mutta kõik, kel vähegi liberaalsemad vaated elule. Miks?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ausalt öelda väga raske mõista seda pidevat meeste  maha tegemist siin. Tambitakse mutta kõik, kel vähegi liberaalsemad vaated elule. Miks? Veel hullem. Kui mees sünnib on ta juba halb siga keda peab kohtlema umbusuga. 

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega ma sind voodisse ei kutsunud 😀 Mingisse “suurde läbisõitu” ma ka ei usu. Mis vahet seal on, kas seksid ühe mehega iga päev 10a või erinevatega. Kui kõik osapooled on kaitstud ja terved, siis pole seal mingit vahet “läbisõidu” mõttes.

Ikka väga suur vahe. Ühel puhul on litsakas, kes on naerualune ning kellest lugu ei peeta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seltskonnas sa küll elad, et see, kes kellega seksib, seal põhiteema on. See on teil peamine saavutus, millest rääkida?

Selline info liigub alati, sel pole seltskonnaga mingit pistmist. Peab ikka idikas olema, et oma maine rikkuda. Madal enesehinnang ning null enesearmastust ja normaalset kasvatust.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen N 34 ega tea, kui palju on voodist läbi käinud, ega tunne ka häbi, aga aastate jooksul vähemalt 50 küll. Ma pole seksi kunagi nii tõsiselt võtnud, et see mingit moraalset probleemi tekitaks. See on ju põhiliselt mäng.

Kehv lapsepõlvekodu ja väga madal enesehinnang ei ole just asi, millega uhkustada. Vilets taust on kahjuks põhjuseks, miks naine ennast ei väärtusta ning otsib tunnustust paljude meeste voodist läbi käies.

 

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega ma sind voodisse ei kutsunud 😀 Mingisse “suurde läbisõitu” ma ka ei usu. Mis vahet seal on, kas seksid ühe mehega iga päev 10a või erinevatega. Kui kõik osapooled on kaitstud ja terved, siis pole seal mingit vahet “läbisõidu” mõttes.

Kuidas saab nii loll olla ja võrrelda ühe inimesega korduvalt seksimist, kümnete erinevate inimestega seksimisega?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka valisin ka 😉 Pealegi, olen juba mitmendat aastat püsisuhtes ja täiesti rahul nüüdse monogaamiaga.

Mitte midagi sa ei valinud. Sa oled perekoolis isegi imestanud, et kas seks on siis teie arvates mingi luksuskaup, et te ei seksigi kõikidele meestega, kes küsivad?

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ikka valisin ka 😉 Pealegi, olen juba mitmendat aastat püsisuhtes ja täiesti rahul nüüdse monogaamiaga.

Mitte midagi sa ei valinud. Sa oled perekoolis isegi imestanud, et kas seks on siis teie arvates mingi luksuskaup, et te ei seksigi kõikidele meestega, kes küsivad?

Ma ikka imestan neid selgeltnägija-kägusid siin, kes täpselt teavad, kes mida tegi või ei teinud. 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seltskonnas sa küll elad, et see, kes kellega seksib, seal põhiteema on. See on teil peamine saavutus, millest rääkida?

Selline info liigub alati, sel pole seltskonnaga mingit pistmist. Peab ikka idikas olema, et oma maine rikkuda. Madal enesehinnang ning null enesearmastust ja normaalset kasvatust.

Normaalses seltskonnas selline “info” ei liigu. Normaalset inimest ei huvita teiste seksuaalelu ja niisama seltskonnas sellist asja jutuainena üles ei võeta. Miks peakski? Teise inimese eraelu detailid ei puutu minusse.

Sa vaata ikka oma seltskond kriitilise pilguga üle. Soovitan ka tähele panna, kes sellist infot jagab, sest ilmselgelt on sel nimesel isiklik kokkupuude tolle sinu poolt vihatud “litsiga”. Loodetavasti pole selleks mõni su meessoost pereliige, kui sa aru saad, mida silmas pean…

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seltskonnas sa küll elad, et see, kes kellega seksib, seal põhiteema on. See on teil peamine saavutus, millest rääkida?

Selline info liigub alati, sel pole seltskonnaga mingit pistmist. Peab ikka idikas olema, et oma maine rikkuda. Madal enesehinnang ning null enesearmastust ja normaalset kasvatust.

Normaalses seltskonnas selline “info” ei liigu. Normaalset inimest ei huvita teiste seksuaalelu ja niisama seltskonnas sellist asja jutuainena üles ei võeta. Miks peakski? Teise inimese eraelu detailid ei puutu minusse.

Sa vaata ikka oma seltskond kriitilise pilguga üle. Soovitan ka tähele panna, kes sellist infot jagab, sest ilmselgelt on sel nimesel isiklik kokkupuude tolle sinu poolt vihatud “litsiga”. Loodetavasti pole selleks mõni su meessoost pereliige, kui sa aru saad, mida silmas pean…

Kas sa oled loll või mängid lolli? Kae kus elitaarne kägu. Normaalses seltskonnas ei liigu. Ja vastus sinu küsimusele. Ei huvita sekselu. Huvitab kust kergema vaevaga keppi saab. Ja siis hea kui info võtta. Muidu kaeva seal tinderis tühja, aga kui tead keda otsida siis ajavõit puhas rahavõit

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitab kust kergema vaevaga keppi saab. Ja siis hea kui info võtta. Muidu kaeva seal tinderis tühja, aga kui tead keda otsida siis ajavõit puhas rahavõit

Kirjapildist on näha, et mingi terava kriidiga sinu puhul tegu pole. Sellisel mehel on tõesti valikud ahtamad ja  peab sõprade tagant “palukesi” noppima.

Polegi ammu siin nii madala enesehinnanguga isendit näinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitab kust kergema vaevaga keppi saab. Ja siis hea kui info võtta. Muidu kaeva seal tinderis tühja, aga kui tead keda otsida siis ajavõit puhas rahavõit

Kirjapildist on näha, et mingi terava kriidiga sinu puhul tegu pole. Sellisel mehel on tõesti valikud ahtamad ja peab sõprade tagant “palukesi” noppima.

Polegi ammu siin nii madala enesehinnanguga isendit näinud.

las sulle jääb sinu arvamus. sina tead alati is õige

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka valisin ka 😉 Pealegi, olen juba mitmendat aastat püsisuhtes ja täiesti rahul nüüdse monogaamiaga.

Mitte midagi sa ei valinud. Sa oled perekoolis isegi imestanud, et kas seks on siis teie arvates mingi luksuskaup, et te ei seksigi kõikidele meestega, kes küsivad?

Ma ikka imestan neid selgeltnägija-kägusid siin, kes täpselt teavad, kes mida tegi või ei teinud. 😀

Isegi, kui konkreetne kägu pole otseselt nii öelnud siin, siis mõtteviis on ikka täpselt sama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalses seltskonnas selline “info” ei liigu. Normaalset inimest ei huvita teiste seksuaalelu ja niisama seltskonnas sellist asja jutuainena üles ei võeta. Miks peakski? Teise inimese eraelu detailid ei puutu minusse. Sa vaata ikka oma seltskond kriitilise pilguga üle. Soovitan ka tähele panna, kes sellist infot jagab, sest ilmselgelt on sel nimesel isiklik kokkupuude tolle sinu poolt vihatud “litsiga”. Loodetavasti pole selleks mõni su meessoost pereliige, kui sa aru saad, mida silmas pean…

Meeste seltskonnas liigub selline info! Oi, kuidas liigub! Sa oled lihtsalt eluvõõras ja heauskne, kui arvad vastupidist!

Ei peagi teiste inimeste seksuaalelust konkreetselt huvitama, aga mehed lobavad omavahel igal juhul sellistest küla jalgratastest. Ja see ei ole üldse mingi poetaguste parmude teema, vaid seda teevad erinevas staatuses ja ühiskonnakihis olevad mehed.

Mingit “minu seltskonda” ei ole vaja üle vaadata, sest peaaegu kõik mehed, keda seksiasjad huvitavad, räägivad omavahel sellistest asjadest.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalses seltskonnas selline “info” ei liigu. Normaalset inimest ei huvita teiste seksuaalelu ja niisama seltskonnas sellist asja jutuainena üles ei võeta. Miks peakski? Teise inimese eraelu detailid ei puutu minusse. Sa vaata ikka oma seltskond kriitilise pilguga üle. Soovitan ka tähele panna, kes sellist infot jagab, sest ilmselgelt on sel nimesel isiklik kokkupuude tolle sinu poolt vihatud “litsiga”. Loodetavasti pole selleks mõni su meessoost pereliige, kui sa aru saad, mida silmas pean…

Sa ilmaasjata häbimärgistad meeste köögipoolt olmeküsimuste lahendamisel. Naine ei saa kunagi mõistma meeste hingeelu. Isegi kuninganna Elisabethi poeg Andrew lasi ennast tuttavatel ära moosida, et Atlandi taga noorte lõbusate tüdrukute rindu katsuda. Väkk, milline tegu. Midagi koledamat tema kohta esialgu ei räägita.  Mehed Ikka aitavad üksteist kitsaskohtade laiendamisel. Mina näiteks kui Pronksiööl mitmeks päevaks alkoholi müügikeeld välja kuulutati, ma tassisin tuttava poemehe abil kõigile sõpradele käraka lauale . Üldse ei olnud kahju.

Sõbrannadel on kindlasti teised prioriteedid suguõdede aitamisel. Näiteks Evelin vandeseltslaslikult sosistab veiniklaasi taga Ievale, et „Tead, lähme õige homme Paavli kaltsukasse. Räägitakse, et uus vinge kaup tuli!“

Mehed samalajal kiidavad nätsu närides teineteisele nendesamade kaunitaride kehakumerus Ja seda mis võtetega sellele värgendusele kõige hõlpsamalt ligi pääseb.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei peagi teiste inimeste seksuaalelust konkreetselt huvitama, aga mehed lobavad omavahel igal juhul sellistest küla jalgratastest. Ja see ei ole üldse mingi poetaguste parmude teema, vaid seda teevad erinevas staatuses ja ühiskonnakihis olevad mehed.

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada. Labane ja madal väljendusviis, mida intelligentne inimene teisest rääkides ei kasuta. Isegi, kui tema väärtushinnangud selle teise omaga ei kattu. Sellega ongi ju sinusuguste kohta kõik öeldud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada. Labane ja madal väljendusviis, mida intelligentne inimene teisest rääkides ei kasuta. Isegi, kui tema väärtushinnangud selle teise omaga ei kattu. Sellega ongi ju sinusuguste kohta kõik öeldud.

See ei ole labane, see on väga viisakas väljend lõdva püksikummiga naisele. Maine on asi, mida enam tagasi ei saa. Enamik mehi sellise läbisõiduga naist oma partneriks ei soovi. Näha ju, et vahet pole, kellele annab. Vaevalt kõigi 50-ga suhe oli.

+6
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei peagi teiste inimeste seksuaalelust konkreetselt huvitama, aga mehed lobavad omavahel igal juhul sellistest küla jalgratastest. Ja see ei ole üldse mingi poetaguste parmude teema, vaid seda teevad erinevas staatuses ja ühiskonnakihis olevad mehed.

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada. Labane ja madal väljendusviis, mida intelligentne inimene teisest rääkides ei kasuta. Isegi, kui tema väärtushinnangud selle teise omaga ei kattu. Sellega ongi ju sinusuguste kohta kõik öeldud.

Kuidas see sinu paatoslik targutamine meid edasi aitab? Ennast teistest paremaks pidav odavas üürikorteris üksikemast targutis tuleb rääkima kuidas teised elama peavad.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas see sinu paatoslik targutamine meid edasi aitab?

Kuidas sinu nõmetsemine meid edasi aitab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada.

Ma mehena nõustun. Ma ei ole kunagi kuulnud sellist sõnavara naiste kohta.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ausalt öelda väga raske mõista seda pidevat teiste naiste maha tegemist siin. Tambitakse mutta kõik, kel vähegi liberaalsemad vaated elule. Miks?

Sa saad meestest jumala valesti aru. Teema hargnes ju nii, et esmalt emased Käod uhkustavad oma korralikkusega ja et isased käod olla poetagused analfabeedid-onanistid. Siis mehed pareerivad väites, et pole need naised midagi nii korralikud. Üle ühe ootavad tinderi riiulil panemist. Seepeale Tinderlannad hakkavad juba laus-süüdistusi väljastama, et normaalne suguvõimeline mees olla kade ja näljane. Muidugi on näljane. Peabki olema!

Sündivus on Eestis langustrendis ja keegi õnnetu haritud aher hakkab suguvõimelisust kritiseerima

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei peagi teiste inimeste seksuaalelust konkreetselt huvitama, aga mehed lobavad omavahel igal juhul sellistest küla jalgratastest. Ja see ei ole üldse mingi poetaguste parmude teema, vaid seda teevad erinevas staatuses ja ühiskonnakihis olevad mehed.

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada. Labane ja madal väljendusviis, mida intelligentne inimene teisest rääkides ei kasuta. Isegi, kui tema väärtushinnangud selle teise omaga ei kattu. Sellega ongi ju sinusuguste kohta kõik öeldud.

Muidugi jääd oma seisukoha juurde, sest sulle ei mahuks elusees hinge, et pea kõik su sada partnerit on sinust teistele meestele rääkinud. Võimalik, et sellepärast sul neid partnereid nii palju ongi, et sind on soovitatud järgmistele meestele. Jutt liikus suust suhu! Ja sina olid kohe kõikidega lahkelt nõus ja arvasid, et oled nii ilus naine, et mehed jooksevad karjakaupa järele.

Isiklikult leian, et labane, madal ja väärtushinnangutega naine on sinugusugune, kes igale ühele annab. Aga noh, ega sa ju ise selles süüdi ei ole, et kehv lapsepõlvekodu, olematu eeskuju ja puudulik väärtushinnangute kujundamine.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitab kust kergema vaevaga keppi saab. Ja siis hea kui info võtta. Muidu kaeva seal tinderis tühja, aga kui tead keda otsida siis ajavõit puhas rahavõit

Kirjapildist on näha, et mingi terava kriidiga sinu puhul tegu pole. Sellisel mehel on tõesti valikud ahtamad ja peab sõprade tagant “palukesi” noppima.

Polegi ammu siin nii madala enesehinnanguga isendit näinud.

Ei ole midagi ahtamad. Üheksakümnendate alguses oli kolleeg, 40+ mees, kes raamatuid ei lugenud, poliitikast ja maailmaasjadest ei huvitunud, ja vaevalt teadis, et laulev revolutsioon oli käimas. Aga oma tööd ta oskas. Ja peale selle oskas naisi ära rääkida. Meie kooperatiivi 9 naistöötajast sai kaks kätte, üks logiseva suhtega abielunaine ja teine noorem naine. Tean seda, sest ta rääkis avameelselt ja mahlakalt igast oma võidust. Vaat nii. Ei lugenud selle kodukootud matsi sõnavara ega tunnelnägemine elule, ikka läks naistele peale…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult leian, et labane, madal ja väärtushinnangutega naine on sinugusugune, kes igale ühele annab. Aga noh, ega sa ju ise selles süüdi ei ole, et kehv lapsepõlvekodu, olematu eeskuju ja puudulik väärtushinnangute kujundamine.

Sa võid siin Perekoolis isiklikult arvata mida soovid. Näha on, et sul on mingi isiklik agenda ja suur vajadus lahmida, asjast vähimatki aimu omamata. Lisaks vastad valele käole. 😀 Harimatus ja põhjatu rumalus paistab välja igast su välja öeldud lausest. Ja see labasus…

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään oma seisukoha juurde, et see üldistus meestest ei pea paika. Ja ma ei kujuta ette, et naist küla jalgrattaks nimetada. Labane ja madal väljendusviis, mida intelligentne inimene teisest rääkides ei kasuta. Isegi, kui tema väärtushinnangud selle teise omaga ei kattu. Sellega ongi ju sinusuguste kohta kõik öeldud.

See ei ole labane, see on väga viisakas väljend lõdva püksikummiga naisele. Maine on asi, mida enam tagasi ei saa. Enamik mehi sellise läbisõiduga naist oma partneriks ei soovi. Näha ju, et vahet pole, kellele annab. Vaevalt kõigi 50-ga suhe oli.

Unista edasi, meie majas elas ikka tõeliselt lõdva püsikummiga naine ja väga edukalt abiellus heal järjel mehega.  Imestasime ka, et kes sellist naist tahab, aga näe – elab nagu miska suures majas, lapsed ja on koduperenaine. Vastupidi – sellised naised pidid olema voodis väga head, sama räägitakse ju Wallis Simpsoni kohta, et millega ta pani kuninga troonist loobuma,

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheksakümnendate alguses oli kolleeg, 40+ mees, kes raamatuid ei lugenud, poliitikast ja maailmaasjadest ei huvitunud, ja vaevalt teadis, et laulev revolutsioon oli käimas. Aga oma tööd ta oskas. Ja peale selle oskas naisi ära rääkida. Meie kooperatiivi 9 naistöötajast sai kaks kätte, üks logiseva suhtega abielunaine ja teine noorem naine.

Muidugi kui valida väga haavatavad naised (üks logisevas suhtes ja teine noor ja loll) siis nende ärameelitamine ja kätte saamine on tõesti lihtne. Aga kas see on just uhkuseasi või suur saavutus, selles võib juba kahelda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N35 ja 1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult leian, et labane, madal ja väärtushinnangutega naine on sinugusugune, kes igale ühele annab. Aga noh, ega sa ju ise selles süüdi ei ole, et kehv lapsepõlvekodu, olematu eeskuju ja puudulik väärtushinnangute kujundamine.

Sa võid siin Perekoolis isiklikult arvata mida soovid. Näha on, et sul on mingi isiklik agenda ja suur vajadus lahmida, asjast vähimatki aimu omamata. Lisaks vastad valele käole. 😀 Harimatus ja põhjatu rumalus paistab välja igast su välja öeldud lausest. Ja see labasus…

Mina ei saa enam mitte millestki aru. Esiteks kirjutab keegi haritud ja korralik inime, et litsilöömine on paha ja peale seda viisakalt analüüsib, mis nooruspõlve tegurid naise selleni viia võivad.

Temale vastab teine haritud ja nähtavasti siivas naine, et esimesel kommentaatoril paistab rumalus välja igast august. Ta on labane ja õiendab valede inimeste kallal.

Mis imelikud tüübid siin tegutsevad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheksakümnendate alguses oli kolleeg, 40+ mees, kes raamatuid ei lugenud, poliitikast ja maailmaasjadest ei huvitunud, ja vaevalt teadis, et laulev revolutsioon oli käimas. Aga oma tööd ta oskas. Ja peale selle oskas naisi ära rääkida. Meie kooperatiivi 9 naistöötajast sai kaks kätte, üks logiseva suhtega abielunaine ja teine noorem naine.

Muidugi kui valida väga haavatavad naised (üks logisevas suhtes ja teine noor ja loll) siis nende ärameelitamine ja kätte saamine on tõesti lihtne. Aga kas see on just uhkuseasi või suur saavutus, selles võib juba kahelda.

No siin sa nüüd küll ei tea, mida räägid. Meestele on peale litside kõige kerge saak elult peksa saanud ja mahajäetud naised. Väga kerge saak on ka vabad ja vallalised naised, kes ka ju ainult vahivad ringi, kus mõnega semmida saaks. Kõige raskem on vallutada naishinge, kes korralikus armastusabielus. Kui sellise kätte saad ja ümber sõrme keerad, siis on kõva töö tehtud.

Sina oma iroonias justkui halvustad vabade ja poolvabade naiste peal ihuhädade leevendamist. Soovitad seega valitud momendil kindlas suhtes naiste ärarääkimist?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklikult leian, et labane, madal ja väärtushinnangutega naine on sinugusugune, kes igale ühele annab. Aga noh, ega sa ju ise selles süüdi ei ole, et kehv lapsepõlvekodu, olematu eeskuju ja puudulik väärtushinnangute kujundamine.

Sa võid siin Perekoolis isiklikult arvata mida soovid. Näha on, et sul on mingi isiklik agenda ja suur vajadus lahmida, asjast vähimatki aimu omamata. Lisaks vastad valele käole. 😀 Harimatus ja põhjatu rumalus paistab välja igast su välja öeldud lausest. Ja see labasus…

Kas sina haritud ja intelligentne naine väidad, et väga palju (nii palju, et ise ei teagi kui palju) partnereid on normaalne? Võid mind ju tädilikult manitseda, aga fakti see ei muuda- naisel, kellel on lugematu arv partnereid, on midagi viga. Ta on väga madala enesehinnanguga ja tõenäoliselt on tal lapsepõlvest mingi suur ja väga oluline tükk puudu. Ilmselt on lapsepõlveperes olematud väärtushinnangud ja võimalik, et sellisel inimesel on oma vanema pealt hoopis vastav näide olemas, mille järgi tema enda käitumismuster on kujunenud.

Kõrge seksuaalsuse rahuldamise tarbeks ei ole sugugi vaja kümnete erinevate partneritega magada. Piisab, kui sa leiad endaga samaväärsete vajadusega partneri. Neid vast ei peagi elu jooksul ainult üks olema. Ehk võib olla mõni, aga mitte kümneid või sadu.

Mina isiklikult olen perekoolist lugenud mitme sellise naise juttu, et partnereid on olnud väga palju, aga elu esimese orgasmi kogesid alles selle mehega, kellega ta püsivalt kokku jäi. Nii et see – palju partnereid tähendab kõrget seksuaalsust, on sageli lihtsalt müüt.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 439 )


Esileht Pereelu ja suhted Mitu partnerit senise elu jooksul olnud?