Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega

Postitas:
Kägu

Kõik on juba pukis olnud ja me oleme seda kõike kogenud ja tulemusi näinud.

Eesti 200 ei ole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see arvamus ei päde. meie peres nii mul kui abikaasal kaks kõrgharidust, mõlemad valisime ekre. täditütar keskharidusega, valis sotsid.

Ega haridus ju matsi ei riku, öeldakse. Midagi peab siiski inimese väärtushinnangutes ja mõttemaailmas mäda olema, kui hoolimata haridustasemest valitakse erakond, mis soovib lammutada demokraatiat ja alavääristab naisi.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ee… vabandust? Mis mõttes mehena valid EKREt? Et see peaks siis kõigi meeste eelistus olema, või mida sa selle lausega silmas pead?

Kõik Onu Heinod valivad loomulikult EKRE-t, keda siis veel.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peaks mina olema salliv poliitikute suhtes, kes tuleb mulle ütlema näiteks seda, kas ma tohin teha aborti või mitte? Kes tuleb mulle ette dikteerima, kui vanalt peaks ma esimese lapse saama jne? Ja muideks, Isamaad ma küll Ekrega ühte patta ei paneks. Isamaa ei ole siiski kari matse, isegi kui nende vaated ei meeldi.

Aga mille poolest reformikad paremad on? Iga Brüsselist tuleva lolluse kiidavad otsekohe heaks. Kogu eesti peab varsti hakkama oma majalobudikke kütma elektriga, praeguste elektrihindade juures? Kohvikutes pole võimalik eesti keeles isegi kohvi ja kooki osta, sest teenindaja ei jaga sõnagi riigikeelest. taksojuhtidest ei hakka rääkimagi.

+9
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu eesti peab varsti hakkama oma majalobudikke kütma elektriga, praeguste elektrihindade juures?

Elektrihinnad on juba ammu normaalsel tasemel.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektrihinnad on juba ammu normaalsel tasemel.

No näe kui hästi. Tõsta vahepeal hinda 10 korda, siis on inimesed väga rõõmsad, kui ainult kolm korda kallim on.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näe kui hästi. Tõsta vahepeal hinda 10 korda, siis on inimesed väga rõõmsad, kui ainult kolm korda kallim on.

Ma ei tea, millest sa räägid, mul on sama hind, mis aasta või paar tagasi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, millest sa räägid, mul on sama hind, mis aasta või paar tagasi.

Siis küll jah. Mõni piriseb ainult enda suurepärasest isikust, teine räägib üldiselt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tüüpiline sallimatute valeloogika, kui heidetakse ette, et miks sallivad inimesed siis pole sallivad nende mittesallivate vastu?!
Aga seepärast, et kui olla salliv mingi vähemuse kiusamise suhtes, siis poleks see enam sallivus, vaid selle vastand: ükskõiksus, hoolimatus. Liberaalid/sallivad inimesed peavad oluliseks inimõiguste austamist ja seda, et enamus ei sõidaks üle vähemusest. See ei tähenda sallivust nende nähtuste suhtes, mis on reaalselt ühiskonnale ohtlikud või kuritegelikud, no et kui sallime homosid või rahvusvähemusi, siis automaatselt peaksime sallima ka lapsepilastajaid, pangaröövleid, koolikiusajaid või vägivaldseid pereisasid.

Kui kellelegi tehakse liiga mitte tema väljaütlemiste ja tegude, vaid nt rahvuse, soo, seksuaalse eelistuse vms põhjal, siis olekski normaalne välja öelda, et see pole okei. Kui keegi tahaks keelata ekre-pooldajatel abielluda või hakkaks pidama “provotseerimiseks” seda, kui kaks ekre-pooldajat avalikkuses käest kinni jalutavad või taksojuhina töötavad, siis loomulikult poleks seegi okei ja säärast sallimatust ei tohiks sallida. Aga pole ju nii?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis küll jah. Mõni piriseb ainult enda suurepärasest isikust, teine räägib üldiselt.

Paistab, et oled üsna tume neis asjus. Paar aastat tagasi olid hinnad all, tola.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et oled üsna tume neis asjus. Paar aastat tagasi olid hinnad all, tola.

Mõni tola maksis juba siis kallist hinda elektri eest, lolle on alati olnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni tola maksis juba siis kallist hinda elektri eest, lolle on alati olnud.

Ei tea, kuidas küll see võimalik sai olla, kui hinnad olid all. Appi!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kuidas küll see võimalik sai olla, kui hinnad olid all. Appi!

Neid oli küll, kes endale fikspaketi võtsid, kus maksid 10+ senti kWh eest. Börsihind oli samal ajal enamasti 4-5 senti.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid oli küll, kes endale fikspaketi võtsid, kus maksid 10+ senti kWh eest. Börsihind oli samal ajal enamasti 4-5 senti.

Fikshind 10 senti oli juba siis, kui hinna üleval olid. Paljudel oli fix samamoodi 4 või 5 senti.

Aga näha on, et vinguda sa oskad. Siis oli hind 5, nüüd 10 senti. Kogusumma tõus vaid 30 prossa, pole midagi erilist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga näha on, et vinguda sa oskad. Siis oli hind 5, nüüd 10 senti. Kogusumma tõus vaid 30 prossa, pole midagi erilist.

Parandan, 42 prossa.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid oli küll, kes endale fikspaketi võtsid, kus maksid 10+ senti kWh eest. Börsihind oli samal ajal enamasti 4-5 senti.

2018 oli börsihind juba 6 senti ilma marginaalita. Täitsa lampi paugutad siin.

Lisaks elektrile on ka gaas juba odav tagasi, elu nagu lill.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui keegi siin perekoolis julgeb kasvõi iitsatada, et eelistab ekret (või isamaad), saab ta suure soparahe osaliseks.

Sest siin on liberaalide pesa. 😀

Hästi oli see näha siis kui Lust tegi saate Rosimannuste hooldekodust, kus inimene oli täiesti nälginud ja siin teema selle kohta kiiresti kadus. EKRE-t mahategevaid teemasid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi oli see näha siis kui Lust tegi saate Rosimannuste hooldekodust, kus inimene oli täiesti nälginud ja siin teema selle kohta kiiresti kadus. EKRE-t mahategevaid teemasid tuleb nagu Vändrast saelaudu.

Oled ikka kindel, et teemaalgataja ise seda ei kustutanud?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peaks mina olema salliv poliitikute suhtes, kes tuleb mulle ütlema näiteks seda, kas ma tohin teha aborti või mitte?

Oot, keda sa siis üldse sallid? Ükski poliitik/erakond ei propageeri minu teada abordiõigust kuni sünnituseni. Kõik ütlevad sulle, et alates teatud hetkest sa sünnitama pead, tahad või mitte.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi oli see näha siis kui Lust tegi saate Rosimannuste hooldekodust, kus inimene oli täiesti nälginud ja siin teema selle kohta kiiresti kadus.

Oled sa lugenud kägude suhtumist vanadesse, vanematesse, puudega inimestesse?

Hooldekodudes on igasuguseid töötajaid, töötajate otsa tuleb vast vaadata. Palgad pidavat ka väga väikesed olema, siis sinusugune ja minusugune ei tahagi sinna tööle minna või kuidas arvad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest siin on liberaalide pesa. ????

Ma ütleks, et pk on väga suur konservatiivide pesa.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest siin on liberaalide pesa. ????

Ma ütleks, et pk on väga suur konservatiivide pesa.

Mul on sama mulje jäänud. Lisaks on teadlikkust välispoliitika suhtes ikka ääretult madal ja ühekülgne.

Selgelt on näha, et enamik piirdub Õhtulehe või Delfi artiklitega ja puudub harjumus mujalt kanalitest infot juurde otsida. Kasvõi võrdluse mõttes. Sellest on kahju.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on mehega peale seksi veelteatud asjades klapp, vihkame sporti ja poliitikat

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, et paljud pered olevat lahku läinud koroona ajal lihtsalt seetõttu, et ei kannatanud nii palju koos olla, siis oleks ikka päris kummaline, kui poliitika pärast tülisid poleks. Küllap minnakse peale valimisi lahkugi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et tänapäeval on kõik võrdsed, pole tähtis, kas sul üldse sugu on. Millegipärast tuuakse see “naine” ikka sobival hetkel mängu. ????

Hääletamises ongi kõik võrdsed. Isegi “liberid” on siiski enamasti tavalised mehed ja naised ja täidavad väljakujunenud soorolle, on jumala tavalised soorollid abikaasad-emad-isad, see peaks ju konservatiividele igatahes sobima, või ei? Miks ei või naine öelda, et ta on naine, on selleks ebasobivaid hetki ka?  Homosid on ju tegelikult palju vähem, kui konservatiivid kardavad 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks praegu aasta 1939, siis kõlaks see jutt nagu “ah mu pojal küll palju juudisõpru, aga paar argumenti on pannud teda toetama Hitlerit ja gaasikambreid”.

Lollakas. Ei, ta ei toeta ei Hitlerit, gaasikambreid, homode ahistamist ega muud taolist. Sellise ärapanemisega te EKRE toetust küll ei vähenda.

Veelkord, ise olen veendunud EKRe vastane ja reformi pooldaja ning ka valisin reformi. Aga see ei tähenda, et kõiki EKRE valijaid maha tampides ma midagi saavutada püüaksin.

Kui su poeg ei poolda homode ahistamist, siis kuidas saab ta Ekret valida? Kas su poeg on lihtsalt nii rumal, et ei saa aru, millist ideoloogiat üks või teine erakond esindab? Su poeg muidu Eesti riiklikku iseseisvust pooldab või sooviks Eestimaa kubermangu taastamist nagu mõned Ekre liikmed?

Mina olen ka arvamusel, et EKRE valija on pehmelt öeldes ebaintelligentne.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil on mehega peale seksi veelteatud asjades klapp, vihkame sporti ja poliitikat

Kuidas saab poliitikat vihata? Meie elu sõltub poliitikast, paratamatult tuleb sellega kursis olla.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ekre pole küsimus eriarvamuste sallimises. Me sallime kõiki erakondi, aktsepteerime, et inimesed valivad sotse, Isamaad, Keskerakonda (kuigi neid ise nt üldse ei poolda), parempoolseid, Eesti 200. Aga meie, st valdav enamus eestlasi,  ei aktsepteeri ega tolereeri ühiskonnaohtlikku ja riigivaenulikku käitumist, vihaõhutamist , üleskutseid riiki mitte usaldada, tanki kaitsele viskuda, EL või NATOt halvustada, austatud riigijuhte (meie või välisriikide omi) solvata, praalida, halvustada ja kõikide teiste parteide valijaid lammasteks ja lollideks sõimata.

EKRE on ususelts, see pole partei. Ja tema ohtlikkus seisneb just selles, et teenitakse venemaa huve. Süvenege neisse sotsiaalmeediagruppidesse, kus nad aina, päevast päeva, jagavad mingeid rumalusi ja üleskutseid “üles tõusta”, valimisi kehtetuks kuulutada jms. Need on ärahirmutatud inimesed, kellele söödetakse ette selliseid valesid, et juuksed tõusevad peas hirmust püsti. See ei ole tühine probleem, et nad usuvad, koroona päästeti valla inimeste arvu vähendamiseks lääneriikide poolt, et natsid tapavad venemaa territooriumil venelasi, et NATO on kurja juur, et maailmas hakkab toimuma lääneriikide eestvedamisel inimeste ellimineerimine (suur lähtestamine…), et venemaa on oma heldusest meil lasknud vabad olla, aga nüüd on venemaa mõõt täis ja see on meie süü, sest meie oleme venemaad ärritanud, et Ukrainas töötavad biolaborid inimeste ellimineerimise eesmärgil, et, et, et… Need on täielikult ajupestud usuhullud, kes teenivad venemaa huve ilma seda ise adumata (osad ilmselt siiski teadlikult), enamus on aga lihtsalt täiesti ajupestud manipuleeritud harimatud oma kohaga ühiskonnas mitterahul kibestunud inimesed.

Mitte kunagi pole lollide hääl ühiskonnas olnud nii kuuldav, mitte kunagi varem pole nad olnud nii ohtlikud kui praegu, hullunud oma hirmus mingi “maailma lähtestamise”, verepasside jm jaburate lolluste tõttu.

Vaba demokraatlik ühiskond on tõesti väga ohus praegu, enamus inimesi aga on oma sotsiaalmeediast need hullud välja lülitanud ja peidab pea liiva alla, tahtmata sellest midagi teada. Miks keegi (KAPO) selle hullusega ei tegele, on minu jaoks arusaamatu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kunagi pole lollide hääl ühiskonnas olnud nii kuuldav, mitte kunagi varem pole nad olnud nii ohtlikud kui praegu, hullunud oma hirmus mingi “maailma lähtestamise”, verepasside jm jaburate lolluste tõttu.

“Meid aga huvitab üks teine seaduspära. See ütleb, et igas ühiskonnas on alati umbes 10-20 protsenti põhimõttelisi vastaseid sõltumata riigikorrast ja protesti sisust. Iga inimene peab arvestama, et ükskõik mida ta ka ei räägiks, kuskil ühiskonna teises servas on mingid inimesed, kes tema sõnu tõlgendavad igal juhul risti vastupidiselt.”
https://www.err.ee/1608910961/ilmar-raag-alatised-opositsionaarid

Ehk siis sellised inimesed on alati olemas olnud. Lihtsalt hetkel on nad leidnud endale nö hääletoru, kelle taha joonduda ja keda valida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohtlik pole mitte see, et teisitimõtlejad on olemas, vaid see, et hullul on pöörane jõud. Oma pimedas usus ja vihas on nad võimelised mingi “päästmise” eesmärgil Kapitooliumi ründama, venelasi diversantidena abistama, et russkii mir saaks kõiki õndsaks teha jms riigi ja ühiskonnavaenulikku tegema. Oma sotsmeedia usugruppides levitavad nad süstemaatiliselt lausjama ja hoiavad inimesi kogu aeg pinges ja hirmus, et neid ära kasutada. Need vene trollid on imbunud kõikidesse sotsmeediagruppidesse, kus mingitki frustratsiooni või kahtlusi leidub- vaktsiinikahjustuste, alternatiivmeditsiini jms ja seal siis süstemaatiliselt õhutavad oma jaburaid vandenõuteooriaid ja üleskutseid. Siingi tehakse pidevalt katseid lollusi levitada, aga siin on kasutajaskond lai ja mõistuse hääl ikkagi pääseb võidule. Aga teema teema järel jälle kerkib kogu aeg mõni ässitaja siingi uuesti, et halvustada meie riiki, demokraatiat, liitlasi, väärtusi.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Perekondlikud/sõprade&tuttavatega tülid seoses erakondliku eelistusega