Esileht Kodunurk Riidekapi kord

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Riidekapi kord

Postitas:
Kägu

jah, vormilt väga kantseliitlik, aga sisuliselt ju õige.

AI toode?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, vormilt väga kantseliitlik, aga sisuliselt ju õige.

AI toode?

Väga võimalik, aga sisuliselt olen ma sellega nõus. Teise inimese halvustav sildistamine ei teeni siin absoluutselt mitte mingit muud eesmärki, kui selle solvaja isiklikku enesehinnangu upitamist selle arvelt. See ei ole motiveeriv ja toetav ning lugupidav inimese suhtes, kes on ise püüdlik ja huvitatud oma kodus korra hoidmisest ning inimese alavääristamine  ja tema kohta mingite mõttetute üldistuste tegemine ei ole talle kindlasti mitte abiks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga võimalik, aga sisuliselt olen ma sellega nõus. Teise inimese halvustav sildistamine ei teeni siin absoluutselt mitte mingit muud eesmärki, kui selle solvaja isiklikku enesehinnangu upitamist selle arvelt. See ei ole motiveeriv ja toetav ning lugupidav inimese suhtes, kes on ise püüdlik ja huvitatud oma kodus korra hoidmisest ning inimese alavääristamine  ja tema kohta mingite mõttetute üldistuste tegemine ei ole talle kindlasti mitte abiks.

Ei ole nõus. TA ei ole ei püüdlik ega ole huvitatud oma kodus korra hoidmisest, sest ta leiab pidevalt vastuväiteid, miks ta ei saa oma kapis korda hoida. See teema muutub väsitavaks ja mõttetuks, sest TA ei viitsi/taha ise midagi enda muutmiseks teha. On ju soovitatud väga erinevaid mööbliga seonduvaid lahendusi, kuid ta räägib oma sassis riidevirnadest edasi ja sellest, kuidas ta ei taha neid korda seada, sest ta tunneb tülpimust. Täiesti surnud teema, võiks üldse lõpetada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga võimalik, aga sisuliselt olen ma sellega nõus. Teise inimese halvustav sildistamine ei teeni siin absoluutselt mitte mingit muud eesmärki, kui selle solvaja isiklikku enesehinnangu upitamist selle arvelt. See ei ole motiveeriv ja toetav ning lugupidav inimese suhtes, kes on ise püüdlik ja huvitatud oma kodus korra hoidmisest ning inimese alavääristamine ja tema kohta mingite mõttetute üldistuste tegemine ei ole talle kindlasti mitte abiks.

Ei ole nõus. TA ei ole ei püüdlik ega ole huvitatud oma kodus korra hoidmisest, sest ta leiab pidevalt vastuväiteid, miks ta ei saa oma kapis korda hoida. See teema muutub väsitavaks ja mõttetuks, sest TA ei viitsi/taha ise midagi enda muutmiseks teha. On ju soovitatud väga erinevaid mööbliga seonduvaid lahendusi, kuid ta räägib oma sassis riidevirnadest edasi ja sellest, kuidas ta ei taha neid korda seada, sest ta tunneb tülpimust. Täiesti surnud teema, võiks üldse lõpetada.

Mina olen TA ja ei ole tegelikult kordagi siia teemasse rohkem kirjutanud ja huviga lahenduste kohta lugenud. Ma ei saa sellest aru, et kui on kirjas, et kõik on Käod, siis miks automaatselt arvatakse, et kõik teemasse kirjutatu on TA kirjutatud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tülpimus mis ei lase hiljem virna tagasi panna, lihtsalt kõrini on neist virnadest kapis. Mul näiteks on aega küll ja võin võtta väga aeglaselt ja korralikult virna keskelt, aga ikkagi kukub see virn ümber või hoopis kapist välja või läheb lihtsalt vormist ära ja tead, siis vahingi tülpinult, löön ukse kinni ja kogu lugu. See pole laiskus ega lohakus vaid mõistmine, et kõik see on mõttetu tegevus, võidki tegema jääda ja ikkagi on nii nagu alati.

See ei ole siis TA postitus või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tülpimus mis ei lase hiljem virna tagasi panna, lihtsalt kõrini on neist virnadest kapis. Mul näiteks on aega küll ja võin võtta väga aeglaselt ja korralikult virna keskelt, aga ikkagi kukub see virn ümber või hoopis kapist välja või läheb lihtsalt vormist ära ja tead, siis vahingi tülpinult, löön ukse kinni ja kogu lugu. See pole laiskus ega lohakus vaid mõistmine, et kõik see on mõttetu tegevus, võidki tegema jääda ja ikkagi on nii nagu alati.

See ei ole siis TA postitus või?

See on minu postitus ja ma pole TA. Ja ma pole laisk ega lohakas, aga ma tunnengi tülpimust mõttetute tööde tegemistest. Seni kuni sa teiste kappe koristamas ei pea käima, hoia oma sildid endale. Võimalik, et meil ongi erinev arusaamine korrast ja laiskusest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole laisk ega lohakas, aga ma tunnengi tülpimust mõttetute tööde tegemistest.

Aga siis ju kedagi ei huvitagi sinu jõledad kapid. Lase edasi, sa ei ole muidugi laisk ega lohakas, lihtsalt kuidagi sinust sõltumatult on su kapid segi, kuna kappide sisu korrastamine on nii kohutavalt mõttetu töö. Otse loomulikult, me kõik mõistame. Lase oma tülpimusega kenasti edasi. Ei, otse muidugi ei ole sa laisk ega lohakas, mkmm.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole laisk ega lohakas, aga ma tunnengi tülpimust mõttetute tööde tegemistest.

Aga siis ju kedagi ei huvitagi sinu jõledad kapid. Lase edasi, sa ei ole muidugi laisk ega lohakas, lihtsalt kuidagi sinust sõltumatult on su kapid segi, kuna kappide sisu korrastamine on nii kohutavalt mõttetu töö. Otse loomulikult, me kõik mõistame. Lase oma tülpimusega kenasti edasi. Ei, otse muidugi ei ole sa laisk ega lohakas, mkmm.

Kui teiste inimeste kappide heakord niimoodi hüsteeriasse ajab, tasuks tõesti ravile mõelda. .

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma pole laisk ega lohakas, aga ma tunnengi tülpimust mõttetute tööde tegemistest.

Aga siis ju kedagi ei huvitagi sinu jõledad kapid. Lase edasi, sa ei ole muidugi laisk ega lohakas, lihtsalt kuidagi sinust sõltumatult on su kapid segi, kuna kappide sisu korrastamine on nii kohutavalt mõttetu töö. Otse loomulikult, me kõik mõistame. Lase oma tülpimusega kenasti edasi. Ei, otse muidugi ei ole sa laisk ega lohakas, mkmm.

Kuidas sul on raske mõista, et heakord on väga suhteline mõiste ja erinevatel inimestel on prioriteedid erinevates kohtades. Äkki minu arvates oled sina laisk inimene sellepärast, et sa ei tee päevas 3 tundi trenni või ei ole pingutanud piisavalt, et Harvardisse pääseda või mõne  inimese arvates oled sa räpane ja lodev ininene, kuna sa ei pese täisulatuses igapäevaselt kogu oma külmkappi üle? Rohkem mõistvust ja sallivust inimeste erinevuste aktsepteerimisel eluvaldkondades, mis mitte kuidagi kellegi heaolu ja tervist ei kahjusta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teiste inimeste kappide heakord niimoodi hüsteeriasse ajab, tasuks tõesti ravile mõelda. .

Vabandust, mina ju pole seda teemat teinud. TA oli see, keda segamini kapid hüsteeriasse ajavad. Kui tema oleks ses suhtes probleemivaba ja tšill, siis seda teemat ju poleks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teiste inimeste kappide heakord niimoodi hüsteeriasse ajab, tasuks tõesti ravile mõelda. .

Vabandust, mina ju pole seda teemat teinud. TA oli see, keda segamini kapid hüsteeriasse ajavad. Kui tema oleks ses suhtes probleemivaba ja tšill, siis seda teemat ju poleks.

TA kuidagi hüsteeriliselt ja närvitsedes küll seda teemat ei püstitanud, vaid küsis rahulikult teiste inimeste kogemuse kohta sügavate kappide ja nippide osas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA kuidagi hüsteeriliselt ja närvitsedes küll seda teemat ei püstitanud, vaid küsis rahulikult teiste inimeste kogemuse kohta sügavate kappide ja nippide osas.

Ja talle pakutigi nippi olla korralikum. Kas see on kuidagi ebaadekvaatne nipp?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise inimese laisaks ja lohakaks sõimamine peegeldab sõimaja enda soovi tunda end kõrgemal ja paremana. Selline käitumine on sageli seotud madala enesehinnanguga, mida üritatakse kompenseerida teiste alavääristamise kaudu. Sõimaja võib tunda ebakindlust oma võimete suhtes ning seetõttu püüab ta tõsta oma enesekindlust teisi halvustades. Sõimamine võimaldab luua illusiooni enda ülimuslikkusest ja end paremini tunda võrreldes teistega. Sellised käitumismustrid võivad olla väljend sügavamatest psühholoogilistest probleemidest. Inimesed, kes pidevalt teisi halvustavad, võiksid kaaluda eneseanalüüsi ja abi otsimist, et uurida oma enesehinnangu sügavamat olemust ja töötada selle kallal, et arendada tervislikumat suhtumist teistesse inimestesse ja endasse.

Laisaks ja lohakaks sõimamine on tulutu ja ei kanna mitte mingit konstruktiivset eesmärki – see ei mõju motiveerivalt, sest see tekitab negatiivseid emotsioone, alaväärsustunnet ja enesehinnangu langust. Selline kriitika ei paku konstruktiivset tagasisidet ega innusta positiivset muutust. Pigem võib see põhjustada vastupanu, trotsi või enesehaletsust ning vähendada motivatsiooni ja soovi teha paremini. Inimene küsis nõu – järelikult on ta juba püüdlik ja tema valmisolek paremasse korrasolekusse on täiesti olemas – selle asemel, et sildistada ja mõnitada võiks pakkuda praktilisi näpunäiteid, õpetada organiseerimist ja aidata leida lahendusi, samal ajal säilitades austuse ja positiivse suhtumise teise inimesesse.

Bla-bla-bla… Selline tänitamine ja moraalilugemine “peegeldab sõimaja enda soovi tunda end kõrgemal ja paremana.”

Häid pühi!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Kodunurk Riidekapi kord