Esileht Koroonaviirus COVID-19 Rootsi arstid nõuavad vaktsineerimise peatamist Rootsis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )

Teema: Rootsi arstid nõuavad vaktsineerimise peatamist Rootsis

Postitas:
Kägu

Tõsi ta on, et mass kipub ühtlustuma madalaimale ühisele tasemele. Muide, kui seda teooriat rakendada, saad ikka aru, et 23.10 toimunud meeleavalduse massi ühist taset kirjeldab loosing “arstid on saast”? Ja veel seda, et kui loll astub massist välja, siis ega ta sellest veel targaks ei muutu – loll jääb ikka lolliks, aga massist väljas paistab tema lollus veel teravamalt silma…

Kuulasin selle miitingu otseülekande otsast lõpuni ära ning mingit sellist sõnumit seal küll keegi ei edastanud.

Küll aga saan aru, et sellised postitused nagu see sinu oma siin, on saast.

See sama graafiline disainer, kes kriiskas kusagil meedias, et rannas mingid EKRE märkidega jobid teda ründasid, alustas sotsiaalmeedias kampaaniat, kus kahest väga joodiku-välimusega inimesest oli foto tehtud ja nende särgil olid siis need kenasti paigutatud kirjad.

Ehk siis see pole selle tädi (Kross? Ma ei mäleta, mis ta nimi oli enam) esimene false flag rünnak 🙂

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Artikkel siin: (kasutage google tarnsationi et aru saada, ei hakanud otsima muud artiklit peale originaali)

https://nyadagbladet.se/inrikes/efter-forskningsfusket-nu-kraver-svenska-lakare-vaccinstopp/?fbclid=IwAR3Evf5r-I0dbpxifHNmAlVt-5D5tHm7Yv8JvzgC-iA_76YppoD8508PaRo

Uuring on avaldatud siin:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Rootsi oli esimene riik, kes avastas ka seagripi vaktsiini ja epilepsia vahel seose, mis leidis ametlikult kinnitust 3 aastat hiljem.

Siin on 2 võimalust. Sa kas ei oska rootsi keelt või loodad, et teised siin ei oska ning jätad meelega välja olulise detaili, et levitada endale sobivat narratiivi. Jutt ei käi vaktsineerimise kui sellise peatamisest, vaid Pfizeriga vaktsineerimise peatamisest ning põhjus on muus kui avastatud kõrvalmõjudes. Aga mis ma siin ikka sulle seda ümber jutustan – sa ju loed vabalt igas keeles ????

Ei loe vabalt, kasutasin samuti google tõlget.

Pfizer on enim kasutatav vaktsiin ja ilmselt ka enim kõrvalmõjusid põhjustanud, seega ilmselt ka sellest tulenevalt nõutakse sellega vaktsineerimise peatamist.

Astra zeneca kohta mainitud, et see ei anna lubatud efektiivsust, seega, milleks süstida midagi, mis tegelikult ei tööta? Selleks, et paberit määrida?

AZ kohta võin ma tuua hulgim näiteid enda ja tutvusringkonna pinnalt, et töötab ikka küll. Mul endal on olnud 2 juhust viimase kuu aja jooksul, kus mina ja teised vaktsineeritud inimesed on olnud tihedas kontaktis asümptomaatilise vaktsineeritud nakatunuga ja mitte ükski teine inimene ei jäänud haigeks ega andnud positiivset proovi (ca 10 inimest juhtumi kohta; minul oli juba 5-kuud teisest süstist möödas; tõsi, teised testisid ennast kiirtestiga). Eesmärk on ju nakatumiskoormust ja rasket haigestumist vähendada nii palju kui võimalik. Ehk siis kui ka AZ ei ole nii tõhus kui loodeti, täidab ta siiski oma eesmärki ja on parem kui mitte midagi. Aga ega see kõik ju sulle ei loe, sa ajad oma jonni edasi.

Oma kogemuse põhjal väidan, et läbipõdemine on vähemalt sama effektiivne.
Elukaaslane puutus töö juures väga lähedalt mitme päeva jooksul kolleegiga, kes oli mitte väga kaua aega tagasi vaktsineeritud Johnson vaktsiiniga, kuid haigestus koroonasse. Esimeste sümpromite ilmnemisel läks testi tegema ja sai positiivse. Elukaaslane läks samuti testi tegema ja arvas, et sai (jälle) pihta, kuid ei midagi. Põdesime perega koroona aasta alguses läbi, pass enam ei kehti, kuid sellest saadud immuunsus on kohe kindlasti ja tuntavalt olemas.
Mainin veel seda, et elukaaslane muidu haarab lennult erinevaid nakkushaiguseid ja seetõttu oli ta ka üsna veendunud, et sai uuesti koroona.
Meie pere ennast mingi passi saamise pärast samuti vaktsineerima ei lähe ja kindlasti taolised hämamised katsete tulemustega ja tähelepanuta jäetud võimalikud kõrvaltoimed ei ärata usaldusväärsust vaktsiini eest. Seda enam, kui omade kogemuste põhjal saame rääkida sellest, et meie tutvusringkonnas haigestuvad pigem need, kes on ennast vaktsineerinud, kui need, kes on haiguse läbi põdenud, isegi, kui läbipõdemisest on möödas rohkem kui pool aastat.

Aga jällegi, nii palju kui on inimesi, on erinevaid kogemusi ja inimesed loovad oma uskumusi ikkagi oma isikliku kogemuse baasilt. Või siis loevad ainult delfit või uhhuu kirjandust ja usuvad kitsalt ainult seda. Ma ei usu 100% ei seda ega teist, vaid usun, et tõde peitub kusagil seal vahepeal ja tegelikke tagajärgi me sellele vaktsiinile veel ei tea.
Vaktsiinivastaseks ennast ei pea, vastasel juhul ei laseks ma oma last vaktsineerida ühegi vaktsiiniga, ometigi on ta saanud kõik vaktsiinid riikliku vaktsineerimiskava järgi (pluss ühe, mida pidasin vajalikuks juurde osta) ja saab neid vaktsiine edasi, kuni riiklik kava seda ette näeb.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artikkel siin: (kasutage google tarnsationi et aru saada, ei hakanud otsima muud artiklit peale originaali)

https://nyadagbladet.se/inrikes/efter-forskningsfusket-nu-kraver-svenska-lakare-vaccinstopp/?fbclid=IwAR3Evf5r-I0dbpxifHNmAlVt-5D5tHm7Yv8JvzgC-iA_76YppoD8508PaRo

Uuring on avaldatud siin:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Rootsi oli esimene riik, kes avastas ka seagripi vaktsiini ja epilepsia vahel seose, mis leidis ametlikult kinnitust 3 aastat hiljem.

Siin on 2 võimalust. Sa kas ei oska rootsi keelt või loodad, et teised siin ei oska ning jätad meelega välja olulise detaili, et levitada endale sobivat narratiivi. Jutt ei käi vaktsineerimise kui sellise peatamisest, vaid Pfizeriga vaktsineerimise peatamisest ning põhjus on muus kui avastatud kõrvalmõjudes. Aga mis ma siin ikka sulle seda ümber jutustan – sa ju loed vabalt igas keeles ????

Ei loe vabalt, kasutasin samuti google tõlget.

Pfizer on enim kasutatav vaktsiin ja ilmselt ka enim kõrvalmõjusid põhjustanud, seega ilmselt ka sellest tulenevalt nõutakse sellega vaktsineerimise peatamist.

Astra zeneca kohta mainitud, et see ei anna lubatud efektiivsust, seega, milleks süstida midagi, mis tegelikult ei tööta? Selleks, et paberit määrida?

AZ kohta võin ma tuua hulgim näiteid enda ja tutvusringkonna pinnalt, et töötab ikka küll. Mul endal on olnud 2 juhust viimase kuu aja jooksul, kus mina ja teised vaktsineeritud inimesed on olnud tihedas kontaktis asümptomaatilise vaktsineeritud nakatunuga ja mitte ükski teine inimene ei jäänud haigeks ega andnud positiivset proovi (ca 10 inimest juhtumi kohta; minul oli juba 5-kuud teisest süstist möödas; tõsi, teised testisid ennast kiirtestiga). Eesmärk on ju nakatumiskoormust ja rasket haigestumist vähendada nii palju kui võimalik. Ehk siis kui ka AZ ei ole nii tõhus kui loodeti, täidab ta siiski oma eesmärki ja on parem kui mitte midagi. Aga ega see kõik ju sulle ei loe, sa ajad oma jonni edasi.

Millise uuringuga sa tõestasid, et nakatumast hoidis just vaktsiin, mitte aga nt kellegi loomulikult tugev immuunsüsteem, varasem (märkamata jäänud) läbipõdemine/kokkupuude viirusega, või mõni muu tegur?

Tõesti, ühtegi uuringut mul ette ei ole näidata. Aga mis on tõenäosus, et see kehtib kõigi nende 10 inimese kohta? Lisaks kui vaadata AZ tõhususuuringuid, siis tundub proportsioon sama arvestades, keskmist vanust ja seda, et paljud olid värskemalt vaktsineeritud ja seega kaitse tõhusam. Minu jaoks kogemused siis pigem kinnitavad seda, mida arstid räägivad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kogemuse põhjal väidan, et läbipõdemine on vähemalt sama effektiivne.

Üle saja teadusuuringu on sinuga sama meelt

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Artikkel siin: (kasutage google tarnsationi et aru saada, ei hakanud otsima muud artiklit peale originaali)

https://nyadagbladet.se/inrikes/efter-forskningsfusket-nu-kraver-svenska-lakare-vaccinstopp/?fbclid=IwAR3Evf5r-I0dbpxifHNmAlVt-5D5tHm7Yv8JvzgC-iA_76YppoD8508PaRo

Uuring on avaldatud siin:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Rootsi oli esimene riik, kes avastas ka seagripi vaktsiini ja epilepsia vahel seose, mis leidis ametlikult kinnitust 3 aastat hiljem.

Siin on 2 võimalust. Sa kas ei oska rootsi keelt või loodad, et teised siin ei oska ning jätad meelega välja olulise detaili, et levitada endale sobivat narratiivi. Jutt ei käi vaktsineerimise kui sellise peatamisest, vaid Pfizeriga vaktsineerimise peatamisest ning põhjus on muus kui avastatud kõrvalmõjudes. Aga mis ma siin ikka sulle seda ümber jutustan – sa ju loed vabalt igas keeles ????

Ei loe vabalt, kasutasin samuti google tõlget.

Pfizer on enim kasutatav vaktsiin ja ilmselt ka enim kõrvalmõjusid põhjustanud, seega ilmselt ka sellest tulenevalt nõutakse sellega vaktsineerimise peatamist.

Astra zeneca kohta mainitud, et see ei anna lubatud efektiivsust, seega, milleks süstida midagi, mis tegelikult ei tööta? Selleks, et paberit määrida?

AZ kohta võin ma tuua hulgim näiteid enda ja tutvusringkonna pinnalt, et töötab ikka küll. Mul endal on olnud 2 juhust viimase kuu aja jooksul, kus mina ja teised vaktsineeritud inimesed on olnud tihedas kontaktis asümptomaatilise vaktsineeritud nakatunuga ja mitte ükski teine inimene ei jäänud haigeks ega andnud positiivset proovi (ca 10 inimest juhtumi kohta; minul oli juba 5-kuud teisest süstist möödas; tõsi, teised testisid ennast kiirtestiga). Eesmärk on ju nakatumiskoormust ja rasket haigestumist vähendada nii palju kui võimalik. Ehk siis kui ka AZ ei ole nii tõhus kui loodeti, täidab ta siiski oma eesmärki ja on parem kui mitte midagi. Aga ega see kõik ju sulle ei loe, sa ajad oma jonni edasi.

  1. Oma kogemuse põhjal väidan, et läbipõdemine on vähemalt sama effektiivne.

    Elukaaslane puutus töö juures väga lähedalt mitme päeva jooksul kolleegiga, kes oli mitte väga kaua aega tagasi vaktsineeritud Johnson vaktsiiniga, kuid haigestus koroonasse. Esimeste sümpromite ilmnemisel läks testi tegema ja sai positiivse. Elukaaslane läks samuti testi tegema ja arvas, et sai (jälle) pihta, kuid ei midagi. Põdesime perega koroona aasta alguses läbi, pass enam ei kehti, kuid sellest saadud immuunsus on kohe kindlasti ja tuntavalt olemas.

    Mainin veel seda, et elukaaslane muidu haarab lennult erinevaid nakkushaiguseid ja seetõttu oli ta ka üsna veendunud, et sai uuesti koroona.

    Meie pere ennast mingi passi saamise pärast samuti vaktsineerima ei lähe ja kindlasti taolised hämamised katsete tulemustega ja tähelepanuta jäetud võimalikud kõrvaltoimed ei ärata usaldusväärsust vaktsiini eest. Seda enam, kui omade kogemuste põhjal saame rääkida sellest, et meie tutvusringkonnas haigestuvad pigem need, kes on ennast vaktsineerinud, kui need, kes on haiguse läbi põdenud, isegi, kui läbipõdemisest on möödas rohkem kui pool aastat.

    Aga jällegi, nii palju kui on inimesi, on erinevaid kogemusi ja inimesed loovad oma uskumusi ikkagi oma isikliku kogemuse baasilt. Või siis loevad ainult delfit või uhhuu kirjandust ja usuvad kitsalt ainult seda. Ma ei usu 100% ei seda ega teist, vaid usun, et tõde peitub kusagil seal vahepeal ja tegelikke tagajärgi me sellele vaktsiinile veel ei tea.

    Vaktsiinivastaseks ennast ei pea, vastasel juhul ei laseks ma oma last vaktsineerida ühegi vaktsiiniga, ometigi on ta saanud kõik vaktsiinid riikliku vaktsineerimiskava järgi (pluss ühe, mida pidasin vajalikuks juurde osta) ja saab neid vaktsiine edasi, kuni riiklik kava seda ette näeb.

Lihtsalt viitan, ma ei ole mitte kuskil väitnud midagi läbi põdemise tõhususe kohta ning ei soovi diskuteerida vaktsiinipasside üle, sest siis läheb teema laiaks ja hoomamatuks. Vastus oli originaalis postitusele, mis väitis, AZ on kasutu ning seega keskendusin ka sellele ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastaseks ennast ei pea, vastasel juhul ei laseks ma oma last vaktsineerida ühegi vaktsiiniga, ometigi on ta saanud kõik vaktsiinid riikliku vaktsineerimiskava järgi (pluss ühe, mida pidasin vajalikuks juurde osta) ja saab neid vaktsiine edasi, kuni riiklik kava seda ette näeb.

Aus olekski, kui enne vaktsineerimist tehakse t-raku test ja vaadatakse sealt, kas on naturaalne immuunsus olemas või mitte. Kui t-raku oma on ok, saad süstita ühiskonda tagasi. Kusjuures mõned neist uuringutest väidavad, et t-raku immuunsuse olemasolu koroona vastu toimetab isegi varajase nakkuse osas usinamalt, kui vaktsiini oma. Ehk siis hakkab juba ninas-neelus materdama enne, kui covid-naiivsel sümptomid tekiks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi ta on, et mass kipub ühtlustuma madalaimale ühisele tasemele. Muide, kui seda teooriat rakendada, saad ikka aru, et 23.10 toimunud meeleavalduse massi ühist taset kirjeldab loosing “arstid on saast”? Ja veel seda, et kui loll astub massist välja, siis ega ta sellest veel targaks ei muutu – loll jääb ikka lolliks, aga massist väljas paistab tema lollus veel teravamalt silma…

Kuulasin selle miitingu otseülekande otsast lõpuni ära ning mingit sellist sõnumit seal küll keegi ei edastanud.

Küll aga saan aru, et sellised postitused nagu see sinu oma siin, on saast.

See sama graafiline disainer, kes kriiskas kusagil meedias, et rannas mingid EKRE märkidega jobid teda ründasid, alustas sotsiaalmeedias kampaaniat, kus kahest väga joodiku-välimusega inimesest oli foto tehtud ja nende särgil olid siis need kenasti paigutatud kirjad.

Ehk siis see pole selle tädi (Kross? Ma ei mäleta, mis ta nimi oli enam) esimene false flag rünnak ????

Kusjuures trükitud särgid on päris. Aga vaata neile kahele nüüd näkku ja ütle mulle, käsi südamel, et need inimesed sellise kirja-disainiga särgi teevad 🙂

Selle on teinud mingi pedantne graafiline disainer.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi ta on, et mass kipub ühtlustuma madalaimale ühisele tasemele. Muide, kui seda teooriat rakendada, saad ikka aru, et 23.10 toimunud meeleavalduse massi ühist taset kirjeldab loosing “arstid on saast”? Ja veel seda, et kui loll astub massist välja, siis ega ta sellest veel targaks ei muutu – loll jääb ikka lolliks, aga massist väljas paistab tema lollus veel teravamalt silma…

  1. Kuulasin selle miitingu otseülekande otsast lõpuni ära ning mingit sellist sõnumit seal küll keegi ei edastanud.

    Küll aga saan aru, et sellised postitused nagu see sinu oma siin, on saast.

Sa võiks lugeda asju kontekstis sh seda, mille pinnalt ma vastasin. Ära hüppa filosoofilisse diskussiooni, mis on selgelt üle sinu pea. Vahest on tark kasutada  oma põhiseaduslikku õigust olla vait ????

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, arvesse võtmine tähendab loomulikult tegutsemist, samme, otsuseid.

Mu mõte oli selles, et nõukoda ju tegutsebki. Ei varja seisukohti, ei jäta arvestamata, et vaktsineeritud ka võivad nakkust kanda. Just nõukoja, teadlaste ja meditsiini esindajate arvamuste järgi saab öelda, kas riigi mainstream meditsiin võtab midagi arvesse või mitte. Riik on funktsionaalne organ, valitsuse otsused sõltuvad tuhandest muust tegurist kui ainult meditsiinilistest tõdedest – majanduse olukorrast, rahalistest võimalustest, ka poliitilistest eelistustest. Ei maksa neid kahte segi ajada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artikkel siin: (kasutage google tarnsationi et aru saada, ei hakanud otsima muud artiklit peale originaali)

https://nyadagbladet.se/inrikes/efter-forskningsfusket-nu-kraver-svenska-lakare-vaccinstopp/?fbclid=IwAR3Evf5r-I0dbpxifHNmAlVt-5D5tHm7Yv8JvzgC-iA_76YppoD8508PaRo

Uuring on avaldatud siin:

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Rootsi oli esimene riik, kes avastas ka seagripi vaktsiini ja epilepsia vahel seose, mis leidis ametlikult kinnitust 3 aastat hiljem.

Siin on 2 võimalust. Sa kas ei oska rootsi keelt või loodad, et teised siin ei oska ning jätad meelega välja olulise detaili, et levitada endale sobivat narratiivi. Jutt ei käi vaktsineerimise kui sellise peatamisest, vaid Pfizeriga vaktsineerimise peatamisest ning põhjus on muus kui avastatud kõrvalmõjudes. Aga mis ma siin ikka sulle seda ümber jutustan – sa ju loed vabalt igas keeles ????

Ei loe vabalt, kasutasin samuti google tõlget.

Pfizer on enim kasutatav vaktsiin ja ilmselt ka enim kõrvalmõjusid põhjustanud, seega ilmselt ka sellest tulenevalt nõutakse sellega vaktsineerimise peatamist.

Astra zeneca kohta mainitud, et see ei anna lubatud efektiivsust, seega, milleks süstida midagi, mis tegelikult ei tööta? Selleks, et paberit määrida?

AZ kohta võin ma tuua hulgim näiteid enda ja tutvusringkonna pinnalt, et töötab ikka küll. Mul endal on olnud 2 juhust viimase kuu aja jooksul, kus mina ja teised vaktsineeritud inimesed on olnud tihedas kontaktis asümptomaatilise vaktsineeritud nakatunuga ja mitte ükski teine inimene ei jäänud haigeks ega andnud positiivset proovi (ca 10 inimest juhtumi kohta; minul oli juba 5-kuud teisest süstist möödas; tõsi, teised testisid ennast kiirtestiga). Eesmärk on ju nakatumiskoormust ja rasket haigestumist vähendada nii palju kui võimalik. Ehk siis kui ka AZ ei ole nii tõhus kui loodeti, täidab ta siiski oma eesmärki ja on parem kui mitte midagi. Aga ega see kõik ju sulle ei loe, sa ajad oma jonni edasi.

  1. Oma kogemuse põhjal väidan, et läbipõdemine on vähemalt sama effektiivne. Elukaaslane puutus töö juures väga lähedalt mitme päeva jooksul kolleegiga, kes oli mitte väga kaua aega tagasi vaktsineeritud Johnson vaktsiiniga, kuid haigestus koroonasse. Esimeste sümpromite ilmnemisel läks testi tegema ja sai positiivse. Elukaaslane läks samuti testi tegema ja arvas, et sai (jälle) pihta, kuid ei midagi. Põdesime perega koroona aasta alguses läbi, pass enam ei kehti, kuid sellest saadud immuunsus on kohe kindlasti ja tuntavalt olemas.

    Mainin veel seda, et elukaaslane muidu haarab lennult erinevaid nakkushaiguseid ja seetõttu oli ta ka üsna veendunud, et sai uuesti koroona.

    Meie pere ennast mingi passi saamise pärast samuti vaktsineerima ei lähe ja kindlasti taolised hämamised katsete tulemustega ja tähelepanuta jäetud võimalikud kõrvaltoimed ei ärata usaldusväärsust vaktsiini eest. Seda enam, kui omade kogemuste põhjal saame rääkida sellest, et meie tutvusringkonnas haigestuvad pigem need, kes on ennast vaktsineerinud, kui need, kes on haiguse läbi põdenud, isegi, kui läbipõdemisest on möödas rohkem kui pool aastat.

    Aga jällegi, nii palju kui on inimesi, on erinevaid kogemusi ja inimesed loovad oma uskumusi ikkagi oma isikliku kogemuse baasilt. Või siis loevad ainult delfit või uhhuu kirjandust ja usuvad kitsalt ainult seda. Ma ei usu 100% ei seda ega teist, vaid usun, et tõde peitub kusagil seal vahepeal ja tegelikke tagajärgi me sellele vaktsiinile veel ei tea.

    Vaktsiinivastaseks ennast ei pea, vastasel juhul ei laseks ma oma last vaktsineerida ühegi vaktsiiniga, ometigi on ta saanud kõik vaktsiinid riikliku vaktsineerimiskava järgi (pluss ühe, mida pidasin vajalikuks juurde osta) ja saab neid vaktsiine edasi, kuni riiklik kava seda ette näeb.

Lihtsalt viitan, ma ei ole mitte kuskil väitnud midagi läbi põdemise tõhususe kohta ning ei soovi diskuteerida vaktsiinipasside üle, sest siis läheb teema laiaks ja hoomamatuks. Vastus oli originaalis postitusele, mis väitis, AZ on kasutu ning seega keskendusin ka sellele ????

Tõsi, aus ja tänan selgituse eest. Parem hoida tõesti teemat koos, mitte laskuda passide tasemele.
Kuid siiski, läheme siis vaktsiinide juurde tagasi. Nimelt, astra zeneca on samuti põhjustanud kõrvalmõjusid ja selle soovitamine või mitte soovitamine eri vanusegruppidele on nii palju kõikinud.

Googeldasin Rootsit ja astra zenecat- tsiteerin- Sweden paused the use of the AstraZeneca vaccine in March after reports of rare, but serious, blood clots among people who had received that shot. It later resumed the use of AstraZeneca’s vaccine, but only for people aged 65 or above.

Seega, Rootsi ei kasuta enam astra zenecat laialdasemalt ja ilmselt on seal pfizer rohkem kasutuses ja sellega on ilmnenud palju kõrvalmõjusid.
Tsitreerin ariklist Rootsi arvamust (google translate):

” We believe that what BMJ reported is extremely serious. It overturns confidence in Pfizer, which is responsible for testing the vaccine and for the safety of the vaccine currently used by Swedes, of whom hundreds of thousands are children, ”it states.

It is further written that the number of reported suspected side effects associated with the corona vaccine is exceptionally large and that ten times more vaccine damage has been reported in recent months than in recent years for all drugs and vaccines.

“ For example, in Sweden during the ten months that vaccination has taken place, 83,744 suspected side effects have been reported, which is more than 10 times more than all side effects reported per year in the immediately preceding years for all drugs and vaccines, a total of about 25,000 substances ”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, pilt ei tule läbi. Siin on olemas:

https://www.facebook.com/groups/828427267750329/posts/952233328703055/?comment_id=952320145361040

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

For example, in Sweden during the ten months that vaccination has taken place, 83,744 suspected side effects have been reported, which is more than 10 times more than all side effects reported per year in the immediately preceding years for all drugs and vaccines, a total of about 25,000 substances

Nii massiliselt pole  läbi ajaloo kunagi ühte ravimit kasutatud kui praegu koroonavaktsiine. Siin peaks ikka võrdlema mitte absoluutnumbreid, vaid suhet kasutuskordadesse. Teiseks ei ole võimalik võrrelda aastakümneid kasutuses olnud ravimite ja uute ravimite kõrvalnähtude teatiste arvusid, sest see, et rauatablett tekitab iiveldust ja kõhukinnisust on nii teada tõde, et keegi seda ei hakkagi raporteerima. Kui aga koroonavaktsiini saamise järel õlg valus on või õhtul väsimus suurem kui tavaliselt, siis tänu vaktsiiniteema aktuaalsusele teatatakse Ravimiametile isegi sellest. Kõik need juhtumid lähevad ju võrdsetena kirja selles absoluutarvus, mida siin kirjas on välja toodud. Kolmandaks ei agiteerita ühegi muu ravimi ega vaktsiini puhul sellise agarusega kõrvalmõjudest teatama. Mul on võrdlus läbi töökoha kahe erineva vaktsiini saamise kohta. Gripivaktsiini olen saanud mitu aastat, keegi pole kunagi huvi tundnud, rääkimata raportite koostamisest, et kas on olnud kõrvalnähte. Koroonavaktsiini puhul küsitles ettevõte kõiki vaktsineerituid ning koostas tagasiside põhjal kõrvalnähtude raporti ja saatis ära. Mis siin siis veidrat on, et seda tagasisidet nii palju on? Minu arust on veider hoopis tagasisidejuhtumite arvu pealt mingeid järeldusi teha, eristamata isegi tõsiseid kaebusi kiirelt mööduvatest, rääkimata kontrollimisest, kas tegemist on juhuse või reaalselt võimaliku seosega.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa üritad veenda teisi või ennast?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa üritad veenda teisi või ennast?

Kas sa räägid teiste või endaga?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizer on ennegi vassinud. Üllatav, et selline info välja üldse lubati. Kas on altkäemaksud liiga väikeseks jäänud?

Saan aru inimestest, kes pigem usaldavad, kui kahtlevad. Sama inimlik on nüüd järjest enam avalduva juures püüda oma (vaktsineerimise) otsust põhjendada ja põhjendada, olgu et mistahes õigustused, nagu juba hakkab selguma, on kõigest savijalgadel.

Tahetakse head kodanikud olla ju.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://objektiiv.ee/rootsi-arstid-nouavad-vaktsiiniuuringu-pettuse-tottu-covid-19-vastu-vaktsineerimise-peatamist/

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saan aru inimestest, kes pigem usaldavad, kui kahtlevad. Sama inimlik on nüüd järjest enam avalduva juures püüda oma (vaktsineerimise) otsust põhjendada ja põhjendada, olgu et mistahes õigustused, nagu juba hakkab selguma, on kõigest savijalgadel.

Mina mõistan samuti neid, kes vaatamata vaktsiinide toimimist kinnitavale statistikale oma vaktsiinivastasusest enam lahti lasta ei suuda. Eriti hull on muidugi erialaspetsialistidel, kes nüüd paaniliselt oma teooriatele kinnitusi otsivad, haarates kinni igast võimalusest vaktsiinide usaldusväärsust õõnestada.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastaseks ennast ei pea, vastasel juhul ei laseks ma oma last vaktsineerida ühegi vaktsiiniga, ometigi on ta saanud kõik vaktsiinid riikliku vaktsineerimiskava järgi (pluss ühe, mida pidasin vajalikuks juurde osta) ja saab neid vaktsiine edasi, kuni riiklik kava seda ette näeb.

Aus olekski, kui enne vaktsineerimist tehakse t-raku test ja vaadatakse sealt, kas on naturaalne immuunsus olemas või mitte. Kui t-raku oma on ok, saad süstita ühiskonda tagasi. Kusjuures mõned neist uuringutest väidavad, et t-raku immuunsuse olemasolu koroona vastu toimetab isegi varajase nakkuse osas usinamalt, kui vaktsiini oma. Ehk siis hakkab juba ninas-neelus materdama enne, kui covid-naiivsel sümptomid tekiks.

Aus oleks, et iga T-raku testi nõudja maksab selle ise kinni. See on väga kallis test!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin seda BMJ-s avaldatud uuriva ajakirjaniku artiklit ja esitan oma arvamuse: sellist töötajat nagu see vilepuhuja on ma kindlasti ei usaldaks.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru inimestest, kes pigem usaldavad, kui kahtlevad. Sama inimlik on nüüd järjest enam avalduva juures püüda oma (vaktsineerimise) otsust põhjendada ja põhjendada, olgu et mistahes õigustused, nagu juba hakkab selguma, on kõigest savijalgadel.

Mina mõistan samuti neid, kes vaatamata vaktsiinide toimimist kinnitavale statistikale (???)oma vaktsiinivastasusest enam lahti lasta ei suuda. Eriti hull on muidugi erialaspetsialistidel, kes nüüd paaniliselt oma teooriatele kinnitusi otsivad, haarates kinni igast võimalusest vaktsiinide usaldusväärsust õõnestada.

Kas on edulugu selle- rõhutan just selle- vaktsiini toimimisest ette näidata? Ei ole ju.

Need kes kergelt põevad, vaktsineeritud, usuvad siiralt, et just tänu vaktsiinile. Samas põevad samamoodi kergelt ka oma immuunsust usaldavad inimesed. Kui ei oleks Iisraeli, Portugali, Iirimaa (misiganes linnake see oli) jne jne praktiliselt 100% vaktsineeritust, aga ikka haigestunute/surmade arvu tõusu, ma täitsa usuksin juba. Aga ei saa ju! Üsna samad numbrid on nii vähevaktsineeritud riikides, kui nö eeskujulikes. Kas see 3. süst asja parandama hakkab? Praeguselt pinnalt jään endiselt kahtlema.

Kasuteguriks on selle antud vaktsiini juures ainult see, et sul on nüüd hüved (reisimine, meelelahutus). Kas pole see jabur veidi.

+9
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingil hetkel massid ärkavad. Mis siis saab? „Siis nad tapavad oma juhid.“ Arvan, et nad tahavad tappa ka neid, kes on kogu aja neile rääkinud, et narratiiv on võlts, et nad elasid surmavas vales. Nad ei taha, et neile seda meelde tuletataks, ja iga kord teiega kohtudes – isegi, kui te ei ütle kunagi „ma ju ütlesin“ – meenub see teiega seoses neile.

Pöördu ravile.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna samad numbrid on nii vähevaktsineeritud riikides, kui nö eeskujulikes.

On või? Näiteks millistes?

Kas on edulugu selle- rõhutan just selle- vaktsiini toimimisest ette näidata? Ei ole ju.

Mida sa “just selle” alla mõtled? Pfizerit? Laiemalt koroonavaktsiine? Laiemalt loomulikult on ette näidata. Ausalt, ma ei viitsi enam umbes 180-ndat korda perekoolis hakata lahkama igapäevast statistikat ja Krista Fischeri statistikat. Kes on tahtnud, on juba lugenud ja aru saanud. Kes pole tahtnud või pole aru saanud, see ei saa ka 181. korral. Panen siia veelkord Krista Fischeri joonised, vaata ja süvene. Eriti ilmekalt on vaktsiini mõju nakatumisele näha 12-15 ja 16-19 noorte inimeste puhul – vaata joonist 1.03.2021 kuni 10.11.2021 andmetega. Milline erinevus tuleb sisse sügisel, kui noored kooli läksid ning osad olid värskelt vaktsineeritud ning osad vaktsineerimata. Samamoodi on väga ilmekad hospitaliseerimise joonised vanuserühmiti ning intensiivravi joonised. Mina ei tea, kas te hoiate omal kätt silmade ees või lihtsalt on tahtmine mitte näha nii suur – kuidas te saate ometi väita, et “pole edulugu ette näidata”?? Jabur ja absurdne. See on nagu seista jõulukuuse ees ja korrata valju häälega, et “siin pole ju mingit kuuske kuskil”.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin seda BMJ-s avaldatud uuriva ajakirjaniku artiklit ja esitan oma arvamuse: sellist töötajat nagu see vilepuhuja on ma kindlasti ei usaldaks.

Nii armas. Et perekooli kägu ei usalda allikat, kelles Briti juhtival meditsiiniajakirjal pole olnud põhjust kahelda, ja teda ilmselt tööle ei võtaks. Mida te siin kiretegi –  et kuulata tuleks autoriteetseid spetsialiste? Aga tuleb välja, et ise teab inimene ikka kõige paremini?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi ta on, et mass kipub ühtlustuma madalaimale ühisele tasemele. Muide, kui seda teooriat rakendada, saad ikka aru, et 23.10 toimunud meeleavalduse massi ühist taset kirjeldab loosing “arstid on saast”? Ja veel seda, et kui loll astub massist välja, siis ega ta sellest veel targaks ei muutu – loll jääb ikka lolliks, aga massist väljas paistab tema lollus veel teravamalt silma…

  1. Kuulasin selle miitingu otseülekande otsast lõpuni ära ning mingit sellist sõnumit seal küll keegi ei edastanud.
    Küll aga saan aru, et sellised postitused nagu see sinu oma siin, on saast.

Sa võiks lugeda asju kontekstis sh seda, mille pinnalt ma vastasin. Ära hüppa filosoofilisse diskussiooni, mis on selgelt üle sinu pea. Vahest on tark kasutada oma põhiseaduslikku õigust olla vait ????

Oh wow! “Filosoofilisse diskussiooni” üritasid siin sina hüpata, aga kukkusid sinnasamasse maoli maha ja hakkasid, nagu keskmine jobu ikka, mingit meeleavaldust materdama. Sa ei saanud mu tsiteeritud massihüpnoosi lõigust isegi päris aru kahjuks. Selle teooria valguses ei moodusta need vabakal kogunenud seda hüpnotiseeritud enamust muide.
Säästa ennast ja teisi järgmisest seosetust kommentaarist.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

valitsuse otsused sõltuvad tuhandest muust tegurist kui ainult meditsiinilistest tõdedest – majanduse olukorrast, rahalistest võimalustest, ka poliitilistest eelistustest.

Ning ennekõike valitsuse liikmete tarkusest ja moraalsusest (või siis rumalusest, omakasupüüdlikkusest, kallutatusest, ahnusest jms)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saanud mu tsiteeritud massihüpnoosi lõigust isegi päris aru kahjuks. Selle teooria valguses ei moodusta need vabakal kogunenud seda hüpnotiseeritud enamust muide.

Küllap ta aru sai, esitas sulle lihtsalt oma nägemuse ning selles nimetatakse massiks ühte teist rahvahulka. Või sa pakud, et seal Vabakal ei kogunenud mass, vaid liidrid ja ühiskonna eliit? 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://objektiiv.ee/rootsi-arstid-nouavad-vaktsiiniuuringu-pettuse-tottu-covid-19-vastu-vaktsineerimise-peatamist/

Ja delfi ja err istuvad vait nagu kuldid rukkis

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ei saanud mu tsiteeritud massihüpnoosi lõigust isegi päris aru kahjuks. Selle teooria valguses ei moodusta need vabakal kogunenud seda hüpnotiseeritud enamust muide.

Küllap ta aru sai, esitas sulle lihtsalt oma nägemuse ning selles nimetatakse massiks ühte teist rahvahulka. Või sa pakud, et seal Vabakal ei kogunenud mass, vaid liidrid ja ühiskonna eliit? ????

Palun googelda Desmeti massiformatsiooni ja massihüpnoosi puudutavat teooriat. Ära lahmi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõistan samuti neid, kes vaatamata vaktsiinide toimimist kinnitavale statistikale oma vaktsiinivastasusest enam lahti lasta ei suuda.

Ei, see ei oleks mitte aus vaid vaktsineerimisele kallutav

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin seda BMJ-s avaldatud uuriva ajakirjaniku artiklit ja esitan oma arvamuse: sellist töötajat nagu see vilepuhuja on ma kindlasti ei usaldaks.

Muidugi. Sina usaldaks hoopis Faucit ja Gottliebi, onju, mis sest, et sa isegi ei tea, kes need on 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 133 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Rootsi arstid nõuavad vaktsineerimise peatamist Rootsis