Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )

Teema: Salarikas mehekandidaat

Postitas:
Kägu

Kuidas sellise üliratsionaalse mehega kooselu olla võiks?

See mees pole üliratsionaalne vaid ihne. Pealegi mingi kodutuvälimuse, asotsiaali koduga ja iidamast-aadamast autoga mehega avalikult ringi käia ei julgeks.

Mul on küsimus, kuidas te omavahelised meelelahutused tasute? Väljaskäimised, reisid, teater jm-kuidas olete maksnud? Teed talle välja?

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see mees raatsib sinu peale kulutada? Või proovib nii teha, et kogu aeg sinu arvel midagi saaks? See on oluline, juhul kui soovid temaga ühist kodu või isegi last. Kui ta juba praegu ei raatsi sinu eest hoolitseda, siis ei hakka ta hoolitsema ka ühise lapse eest. Ega sinu eest, kui sa raseduse ja sünnituse tõttu abitu oled ja ise raha teenida ei saa.

Aga kui pole ühine kodu ja laps plaanis, siis niisama võib ju suhelda. Vaata ainult, et ta sind ära ei kasuta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see mees raatsib sinu peale kulutada? Või proovib nii teha, et kogu aeg sinu arvel midagi saaks? See on oluline, juhul kui soovid temaga ühist kodu või isegi last. Kui ta juba praegu ei raatsi sinu eest hoolitseda, siis ei hakka ta hoolitsema ka ühise lapse eest. Ega sinu eest, kui sa raseduse ja sünnituse tõttu abitu oled ja ise raha teenida ei saa.
<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –>
Aga kui pole ühine kodu ja laps plaanis, siis niisama võib ju suhelda. Vaata ainult, et ta sind ära ei kasuta.

Miks keegi või üldse uus meestuttav peaks terve ja haritud naise eest kohe hoolitsema hakkama? Mismoodi? Rahaga? Ja kuskohast see raseduse ja sünnituse ja lapse teema?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi või üldse uus meestuttav peaks terve ja haritud naise eest kohe hoolitsema hakkama? Mismoodi? Rahaga? Ja kuskohast see raseduse ja sünnituse ja lapse teema?

Kes siis kohtingutel maksab? Naine?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaadav, ja ise samuti varjaksin suhte alguses varanduslikku seisu. Kasvõi siit Perekoolist on jäänud selge mulje, et paljud hindavad suhte juures eelkõige partneri majanduslikku heaolu, aga egoistina tahaks nagu, et armastataks mind, mitte minu raha.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piira nüüd erutust oma börsiettevõtete aktsiaraamatutega, kui sa just naistelehe ajakirjanik ei ole ja mõtteid loo tarvis ei kogu. Aktsiaraamatus võib vabalt olla ka nimekaim, isikukoode seal enam pole, vanasti oli jah. Nii, et see asotsiaalse välimusega rott, võibki näljarott olla aga mis sul sellest, armastus on ju kuum ja mittemateriaalne.

 

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi või üldse uus meestuttav peaks terve ja haritud naise eest kohe hoolitsema hakkama? Mismoodi? Rahaga? Ja kuskohast see raseduse ja sünnituse ja lapse teema?

Kes siis kohtingutel maksab? Naine?

See vist lepitakse kokku, kes maksab. Mul omal kogemus puudub. Kuid ei tee paha, kui ka naine vahel maksab või enda eest maksab. Kindlasti valitakse ju nn väljaskäimise koht oma rahakoti järgi ju. Pole normaalne, kui see, kes ei maksa, valib kalleid kohti, mida ise ei tahaks ega suudaks maksta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See vist lepitakse kokku, kes maksab. Mul omal kogemus puudub. Kuid ei tee paha, kui ka naine vahel maksab või enda eest maksab. Kindlasti valitakse ju nn väljaskäimise koht oma rahakoti järgi ju. Pole normaalne, kui see, kes ei maksa, valib kalleid kohti, mida ise ei tahaks ega suudaks maksta.

Esimestele kohtingutele vast ikka kutsub mees ja tema ka maksab. Mingi roti või koonriga küll elada ei viitsiks.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Vist väljendasin ennast karmilt, rotiks meest küll ei nimetaks, aga ta on kokkuhoidlik. Aktsiaraamatutest suurt ei tea, aga kuna mehel on väga vähelevinud perekonnanimi, siis nimekaimu juttu ei usu. Ja rahaasjadest on ta teadlik kindlasti. Pean tunnistama pattu, et lasin tuttaval kinnisturaamatus päringu teha ja tal on peale elukoha veel kolm kinnisvara, kusjuures väärtuslikud. Ehk tegemist on miljonäriga ja mine tea, mis varasid tal veel on. Ise ta rahaasjadest rääkida ei taha, ütleb, et meil on varad eraldi (ehk valetanud ta mulle pole).

Ta on mulle paar korda välja teinud, kuid ta tahab väga rangelt kõik eraldi hoida. Kui mina talle midagi välja tegin, sai ta lausa pahaseks, rõhutades, et kõik on eraldi. Mulle eraldi rahakotid sobiksid. Nimelt eksmees, kellega mul laps on, oli praeguse totaalne vastand. Teenis minust 2-3 korda rohkem, aga kuu lõpus olid näpud põhjas nii et pidin teda vahel vaat et aitama. Ta oli väga impulsiivne, vaimustus igasugustest vidinatest liialt ja tal polnud probleem ulmelisi summasid laiaks lüüa. Rahateemad olid toona olulised lahkumineku põhjused.

Nii et olen kahe väga vastandliku tüübi otsa sattunud. Tegelikult mulle meeldib, kui mees oskab majandada ja varusid endale tekitada, aga praegu on asi natuke liiale läinud. Tema majas on elektrisüsteem ikkagi ohtlik (olen ise remonti teinud, jään endale kindlaks), ahju kütmisega on ka igavene jama, väga spetsiifilised nõksud on, et see vingu sisse ei ajaks jne. Tuttav korstnapühkija on halastusest akti andnud, aga see on tutvuste kaudus susserdatud. Ehk tegemist on liigse koonerdamisega, aga muidu meie maailmavaated ühtivad. Oma lapse eest näib mees hästi hoolitsevat ning võimaldab talle kalleid huviringe, öeldes et haridus ja teadmised on asi, millesse tasub investeerida. Kõiksugu lõbustuste ja tilulilu vastu on ta küll. Ma ei tea kuidas selline kooselu kujuneks (elame pool aega koos praegu)? Kindlasti ei kasuta mees mind ära, isegi minu külmkapist süüa ei ole nõus võtma, rõhutades et ta saab ise hakkama.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Vist väljendasin ennast karmilt, rotiks meest küll ei nimetaks, aga ta on kokkuhoidlik. Aktsiaraamatutest suurt ei tea, aga kuna mehel on väga vähelevinud perekonnanimi, siis nimekaimu juttu ei usu. Ja rahaasjadest on ta teadlik kindlasti. Pean tunnistama pattu, et lasin tuttaval kinnisturaamatus päringu teha ja tal on peale elukoha veel kolm kinnisvara, kusjuures väärtuslikud. Ehk tegemist on miljonäriga ja mine tea, mis varasid tal veel on. Ise ta rahaasjadest rääkida ei taha, ütleb, et meil on varad eraldi (ehk valetanud ta mulle pole). Ta on mulle paar korda välja teinud, kuid ta tahab väga rangelt kõik eraldi hoida. Kui mina talle midagi välja tegin, sai ta lausa pahaseks, rõhutades, et kõik on eraldi. Mulle eraldi rahakotid sobiksid. Nimelt eksmees, kellega mul laps on, oli praeguse totaalne vastand. Teenis minust 2-3 korda rohkem, aga kuu lõpus olid näpud põhjas nii et pidin teda vahel vaat et aitama. Ta oli väga impulsiivne, vaimustus igasugustest vidinatest liialt ja tal polnud probleem ulmelisi summasid laiaks lüüa. Rahateemad olid toona olulised lahkumineku põhjused.

Inimene, kes sulle oma asjadest ei räägi, ei armasta ega austa sind. Punkt.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Vist väljendasin ennast karmilt, rotiks meest küll ei nimetaks, aga ta on kokkuhoidlik. Aktsiaraamatutest suurt ei tea, aga kuna mehel on väga vähelevinud perekonnanimi, siis nimekaimu juttu ei usu. Ja rahaasjadest on ta teadlik kindlasti. Pean tunnistama pattu, et lasin tuttaval kinnisturaamatus päringu teha ja tal on peale elukoha veel kolm kinnisvara, kusjuures väärtuslikud. Ehk tegemist on miljonäriga ja mine tea, mis varasid tal veel on. Ise ta rahaasjadest rääkida ei taha, ütleb, et meil on varad eraldi (ehk valetanud ta mulle pole).

Ta on mulle paar korda välja teinud, kuid ta tahab väga rangelt kõik eraldi hoida. Kui mina talle midagi välja tegin, sai ta lausa pahaseks, rõhutades, et kõik on eraldi.

Tegu on ekstreemihnuskoiga, kooseluga temaga olekski, et sinu asjad on sinu asjad ja sinu kulud on sinu kulud. Mitte milleski ta sind toetama poleks nõus ja ilmselt saete ka poearveid abielus olles pooleks. Elusees ei oleks sellise mehega koos.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks keegi või üldse uus meestuttav peaks terve ja haritud naise eest kohe hoolitsema hakkama? Mismoodi? Rahaga? Ja kuskohast see raseduse ja sünnituse ja lapse teema?

Meestuttav muidugi ei pea, aga TA nimetab teda mehekandidaadiks ja ütleb, et neil on tekkinud suhe. Suhtes inimesed ikka hoolitsevad üksteise eest. Naine näiteks mainis, et on kaastundest mehele süüa ostnud, kuna mees näeb nälginud välja.

Vastastikune hoolitsemine näebki välja umbes selline, et näiteks naine pakub mehele maitsva õhtusöögi, mees omakorda võibolla aitab mõne väiksema remonditööga. Selliseid asju teevad omavahel isegi mitte romantilises suhtes, vaid ka lihtsalt sõbrasuhtes olevad inimesed. Ka samast soost sõbrad tavaliselt aitavad üksteist ja hoolitsevad üksteise eest.

Romantilises suhtes toimuv hoolitsemine on tegelikult varjatud kujul testimine, kuidas teine pool kooselus ja lapsevanemana käitub. Mees vaatab, kuidas naine perenaisena ja laste emana oleks, naine aga vaatab, kuidas mees käitub abikaasa ja isana. See, et mees oleks helde ja hoolitsev, on väga tähtis. Sellepärast see mehepoolne lillede kinkimine, väikesed kingitused ja välja tegemine ongi olulised. Mitte sellepärast, et naine oleks õudselt ahne ja tahaks hirmsasti tasuta lilli, nänni ja toitu saada. Ei, see näitab ära, kuidas mees käitub siis, kui naine on rase, väikese lapsega kodune või haige.

Kui mees ja naine on omavahel seksuaalsuhtes, siis tuleb alati arvestada võimalusega, et suhtest võib sündida ühine laps. Selle saab välistada üksnes siis, kui naine on kas väga vana või on tal emakas välja opereeritud. Praegusel juhul see ilmselt nii ei ole.

Kui mehe kokkuhoidlikkus ja koonerdamine muidu võibolla ei segagi, siis ühise lapse puhul on see väga oluline, kas isa raatsib oma lapse huvides rahaliselt panustada või ei. Sellest sõltub lapse elu, tervis, areng, haridus ja üldse kogu tulevik. Lapse huvides on parem, kui tal on helde isa.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehe kokkuhoidlikkus ja koonerdamine muidu võibolla ei segagi, siis ühise lapse puhul on see väga oluline, kas isa raatsib oma lapse huvides rahaliselt panustada või ei. Sellest sõltub lapse elu, tervis, areng, haridus ja üldse kogu tulevik. Lapse huvides on parem, kui tal on helde isa.

Ma lugesin vastusest välja, et ta pidi oma lapse eest normaalselt hoolitsema ehk siis panustama kallimatesse huviringidesse ja haridusse. Ja et on tilulilu ja laristamise vastane.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui varad eraldi, siis varad eraldi. Tead sellega arvestada, et varalahusus on ja tuleb. Järelikult ta ei kipu sinu rahakotti, aga sinul ka tema rahadega asja ei ole ja ei peagi olema, võib-olla on ta mõne kullakaevajaga kõrvetada saanud. Miks pidanuksidki sa talle välja tegema, ta ei palunud ju?

Kus te elate siis pool aega koos? Kas tal mingi normaalsem elamine ka on, võib-olla ootab lihtsalt, et see vana talumaja kokku kukuks ja ei näe mõtet remontima hakata (tõenäoliselt polegi mõtet), autoga samamoodi- kasutab niikaua kui sõidab. Kindlasti on eksreemseid ihnuskoisid, kelle ainuke rahulolu ongi kasvavavast kontojäägist, aga nagu näha, siis mõnede asjade peale (haridus ja laps) ta siiski on nõus kulutama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et mees oleks helde ja hoolitsev, on väga tähtis. Sellepärast see mehepoolne lillede kinkimine, väikesed kingitused ja välja tegemine ongi olulised. Mitte sellepärast, et naine oleks õudselt ahne ja tahaks hirmsasti tasuta lilli, nänni ja toitu saada. Ei, see näitab ära, kuidas mees käitub siis, kui naine on rase, väikese lapsega kodune või haige.

Tundub, et sina hindad ja soovidki kingitusi, nänni, väljategemist jne. Teiste jaoks on 5 “armastuse keelest”nännist  olulisemad hoopis kulutatud aeg, jagatud tähelepanu, tehtud teened/hoolitsemine, tunnustus ja head sõnad, füüsiline kallistamine jnejne. Kingitused ei näita üksi mitte midagi. Aga kui mees on kitsi kõigega, siis sellisega on elu ikka piin küll. Kui ongi “sinu asjad-mured-rahad on sinu jagu ja sina minu omadesse ei tule”, siis see pole suhtematerjal. Mitte mingi nänni pealt ei saa seda hinata.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et mees oleks helde ja hoolitsev, on väga tähtis. Sellepärast see mehepoolne lillede kinkimine, väikesed kingitused ja välja tegemine ongi olulised. Mitte sellepärast, et naine oleks õudselt ahne ja tahaks hirmsasti tasuta lilli, nänni ja toitu saada. Ei, see näitab ära, kuidas mees käitub siis, kui naine on rase, väikese lapsega kodune või haige.

Aga kui mehel pole raha, et olla helde näiteks ja teha pidevalt kinke ja välja ja nänni? Kas see tähendab, et ta käitub halvasti, kui lapsed peaksid sündima või naine haige? Ei tähenda ju. Mis tasuta toitu  jne see naine peab muudkui saama   .)  Kuidas üldse sellega on? Et kui alguses naine saab selliseid asju, kas see tähendab, et nii peabki jääma ja soovid suurenevad ja kuku suureneb või saab sellega normaalseks ka kunagi?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aktsiaraamatutest suurt ei tea, aga kuna mehel on väga vähelevinud perekonnanimi, siis nimekaimu juttu ei usu. Ja rahaasjadest on ta teadlik kindlasti. Pean tunnistama pattu, et lasin tuttaval kinnisturaamatus päringu teha ja tal on peale elukoha veel kolm kinnisvara, kusjuures väärtuslikud. Ehk tegemist on miljonäriga ja mine tea, mis varasid tal veel on.

Kinnisturaamatu päringutest jääb teatavasti logi maha ja küll see ihnuskoi seda vaadata oskab,et naine, kes ennast kaela määrib, käib seal tuttavate abil nuhkimas. Sinu ja selle tuttava vaheline seos on väga lihtsalt tuletatav. Algul sobrab aktsiaraamatutes, siis kinnisturaamatus aga mehel võib olla krüptot, välismaiseid aktsiaid, fonde jms.

Lase edasi “madalapalgaline humanitaar”, tegelikult ikka kullakaevaja. Lase mõni titt teha, siis on lootust pärandi sundosale 18 aasta jooksul- lihtsalt tasuta näpunäide. Aga kui ise enne otsad annad, siis vastupidi.

 

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on tegu mingi 50%  “klubis” oleva mehega. Selgituseks – 50% klubi omad investeerivad 50% oma sissetulekutest, ehk siis hoiavadki elu eest kokku, et saaks vajaliku % sissetulekust ära investeerida ja elavadki nagu rotid. https://roosaare.com/50-klubi/ võimalik, et ta on otsustanud investeerida ka rohkem kui 50%, kui ta lausa nii kohutavalt kokkuhoidlik on.

Minu meelest on selline elustiil ikka liig mis liig. Ok, kuni on poissmees, siis tehku oma rahaga mis tahab, aga kui soovib suhet naisega ja võibolla ka ühist last, siis see kramplikult rahakottide eraldi hoidmine ei toimi kindlasti.

Kuidas rahateemasid jutuks võtta? Laenuta näiteks see Roosaare “Rikkaks saamise õpik” ja jäta kuskile talle nähtavale kohale vedelema (loe muidugi läbi ka), kui ta selle peale siis hakka ise sel teemal rääkima, siis vaikselt võta ise teemaks, et tahad ka vist investeerimisega tegelema hakata ja võta tema nähes pangaleht lahti, et hakkad nüüd kohe investeerimiskontot tegema ja ostad esimesed aktsiad. Kui ikka ei reageeri, siis ütle, et otsustasid osta midagi näiteks alternatiivturult First North, vali spetsiaalselt mingi eriti mõttetu firma, näiteks Punktid Technologies aktsiaid. Vaata, kas tuleb sulle appi või nõu andma või näitab kuidagigi välja, et on selle maailmaga rohkem kursis.

 

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas rahateemasid jutuks võtta? Laenuta näiteks see Roosaare “Rikkaks saamise õpik” ja jäta kuskile talle nähtavale kohale vedelema (loe muidugi läbi ka), kui ta selle peale siis hakka ise sel teemal rääkima, siis vaikselt võta ise teemaks, et tahad ka vist investeerimisega tegelema hakata ja võta tema nähes pangaleht lahti, et hakkad nüüd kohe investeerimiskontot tegema ja ostad esimesed aktsiad. Kui ikka ei reageeri, siis ütle, et otsustasid osta midagi näiteks alternatiivturult First North, vali spetsiaalselt mingi eriti mõttetu firma, näiteks Punktid Technologies aktsiaid. Vaata, kas tuleb sulle appi või nõu andma või näitab kuidagigi välja, et on selle maailmaga rohkem kursis.

Selle asemel, et lihtsalt küsida, kas talle investeerimine meeldiks? Jumal küll, inimesed elavad koos, neil on suhe ja otse rääkida ei oska?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lugesin vastusest välja, et ta pidi oma lapse eest normaalselt hoolitsema ehk siis panustama kallimatesse huviringidesse ja haridusse. Ja et on tilulilu ja laristamise vastane.

Seda ta ütleb ise. Võibolla laps ja lapse ema näevad asju teistmoodi. Kui nende käest küsida, siis võibolla selgub, et panustab siiski keegi teine, näiteks ema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui mehel pole raha, et olla helde näiteks ja teha pidevalt kinke ja välja ja nänni? Kas see tähendab, et ta käitub halvasti, kui lapsed peaksid sündima või naine haige?

Mis sellest kallistamisest ja ilusatest sõnadest kasu peaks olema, kui mees kolib naise korterisse ja lapsele süüa ei osta. Või siis kutsub (loe: lubab pika hambaga) kolida koos lapsega enda lagunenud tuult ja vihma läbi laskvasse hurtsikusse, mida ei saa normaalselt küttagi ja nõuab eluasemekulude ja remondi pooleks jagamist.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu me klapime hästi ja omavahelises jutuajamises ei ole mõne aasta perspektiivis ka lapse saamist välistanud, kuid see on siiski kahtlane. Kas peaksin mehega finantsteemadel rääkima? Või näib see liigse sorkimisena? Tundub et rahateemad on talle tegelikult olulised, aga ta pole eriti avatud nendes küsimustes.

See on päris huvitav, et ta on nõus rääkima lapse saamisest, aga mitte rahast. Ma arvan, et ta tahaks last saada, aga nii, et lapse peale kulutama ei peaks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siis kohtingutel maksab? Naine?

Kas see on kohe ilmvõimatu, et mõlemad maksavad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes sulle oma asjadest ei räägi, ei armasta ega austa sind. Punkt.

Mees, kes kogu oma vara kohe naisele üle ei anna, ei armasta ega austa naist. Punkt.

Ei ole kullakaevaja, ei ole. Nüüd juba tuttavadki nuhkima pandud.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui pole ühine kodu ja laps plaanis, siis niisama võib ju suhelda.

Tänan lahkelt lubamast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on tegu mingi 50% “klubis” oleva mehega. Selgituseks – 50% klubi omad investeerivad 50% oma sissetulekutest, ehk siis hoiavadki elu eest kokku, et saaks vajaliku % sissetulekust ära investeerida ja elavadki nagu rotid. https://roosaare.com/50-klubi/ võimalik, et ta on otsustanud investeerida ka rohkem kui 50%, kui ta lausa nii kohutavalt kokkuhoidlik on.

Minu meelest on selline elustiil ikka liig mis liig. Ok, kuni on poissmees, siis tehku oma rahaga mis tahab, aga kui soovib suhet naisega ja võibolla ka ühist last, siis see kramplikult rahakottide eraldi hoidmine ei toimi kindlasti.

Kuidas rahateemasid jutuks võtta? Laenuta näiteks see Roosaare “Rikkaks saamise õpik” ja jäta kuskile talle nähtavale kohale vedelema (loe muidugi läbi ka), kui ta selle peale siis hakka ise sel teemal rääkima, siis vaikselt võta ise teemaks, et tahad ka vist investeerimisega tegelema hakata ja võta tema nähes pangaleht lahti, et hakkad nüüd kohe investeerimiskontot tegema ja ostad esimesed aktsiad. Kui ikka ei reageeri, siis ütle, et otsustasid osta midagi näiteks alternatiivturult First North, vali spetsiaalselt mingi eriti mõttetu firma, näiteks Punktid Technologies aktsiaid. Vaata, kas tuleb sulle appi või nõu andma või näitab kuidagigi välja, et on selle maailmaga rohkem kursis.

Oi mul on veel paremaid nippe. Kõigepealt hakka raha küsima, sest vanaema on väga haige, ainult üks kallis Šveitsi ravim aitab. Ja kuidas sind vanaema ikka kasvatas ja hoidis. Siis edasi küsi raha, sest vanaisal (elab vanaemast lahus) põles maja maha. Hoia politseiuudistel silm peal, et kursis olla iga põlengu või õnnetusega.

Nii, mis edasi. Ahjaa, sa oled politsei tunnistajakaitse programmis ja on vaja raha, et kosmeetiline opp teha, sest see mees, kelle eest sind kaitstakse, on nüüd Eestisse tulnud ja otsib sind taga.

Edasi – sa oled Swedbanki eraagent ja uurid pangatöötajate tegevust. Pead neid suure summaga meelitama ning Swedbank andis raha, aga see suur summa varastati sult teel koju ära ja oleks vaja ajutiselt mehe käest seda suurt summat saada. Kui pettus on paljastatud, siis pank maksab sulle preemikaks suure summa.

Siis pead üks päev “tööasjus” välismaale sõitma, kuid seal varastati sul kõik asjad, raha ja dokumendid ära. Ainult üks krediitkaart jäi alles, las mees kannab sinna raha, et saaksid tagasi tulla.

Noh, ise võiks ka natuke mõelda.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on kohe ilmvõimatu, et mõlemad maksavad.

Hiljem tõesti. Esimestel kindlasti mitte.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes kogu oma vara kohe naisele üle ei anna, ei armasta ega austa naist. Punkt.

Teineteisega rääkimine ei tähenda andmist. Kui inimesel on teise ees saladused nii olulistes asjades, pole see mingi suhe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja rahaasjadest on ta teadlik kindlasti. Pean tunnistama pattu, et lasin tuttaval kinnisturaamatus päringu teha ja tal on peale elukoha veel kolm kinnisvara, kusjuures väärtuslikud

Aga sul ikka talle autosse mingi lindistamisseade on juba peidetud? Arvutisse nuhkimisprogrammid laaditud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teineteisega rääkimine ei tähenda andmist. Kui inimesel on teise ees saladused nii olulistes asjades, pole see mingi suhe.

Ega see sellepärast saladus ole, et sellest ei räägita. Mees leiab (ja ütleb), et arved on lahus ja naisele siiani sobinud, siis nii ongi. Pole vaja igast asjast lõpmatult pläkutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat