Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )

Teema: Salarikas mehekandidaat

Postitas:
Kägu

Kasutatud riided ja kasutatud vanker pole närutamine

Mina sellega ei nõustu ja ma ei ole pooleliljäänud kooliharidusega 🙂

Kasutatud riiete puhul kindlasti osa nendest on ok, aga kui suhtumine on selline, et lapsel peaks absoluutselt kõik olema kasutatud, siis see ei ole normaalne. Oma lapsele olen alati ostnud uuena pidžaamad, aluspesu, sokid-sukkpüksid, ka talvised õueriided ja iga hooaja jalatsid. See tähendab, et suurema osa riideid ostan siiski uuena. Teiselt ringilt on mõned õueriided (näiteks traksiteksad, suvejakid) ja pidulikke riideid. Uuena ostetud õueriided müüsin edasi, osa andsin ka tasuta kauba peale.

Vanker aga on selline, et see ei ole mõeldud niivõrd lapse jaoks kuivõrd lapsevanema jaoks, st selle inimese jaoks, kes seda lükkab. Jah, lapsel peab seal sees olema mugav ja piisavalt avar ja vedrustus peab vankril/kärul olema normaalne, aga vankri puhul on hästi oluline selle kandevõime, pakkide/varustuse paigaldamise võime, liikuvusvõime. Ma astusin ise sellega esimesel korral ämbrisse. Mul oli lapse beebiea vanker sõbranna kasutatud vanker, see oli suht okei. Sealt järgmise ostsin mingi odava Brittoni ja kuna ma ei olnud varem ise vankrit valinud, siis panin täiesti puusse – see vanker oli raske, seda oli raske lükata, see kolises, sellega ei saanud igal mulle vajalikul pinnal liikuda – sada häda. Siis ostsin uue, kalli sportkäru ja võrdlusmoment oli uskumatu. Teine käru justkui liikus ise, sõrmega lükkad ja juba läheb (seda sai paelaga enda külge kinnitada, et ise ära ei sõidaks).

Kui oled tõesti vaene, siis muidugi saab hakkama ka nii, et kõik on kasutatud ja kõik on kõige odavam, aga kui raha siiski on, siis päris nii ei maksa eldada, et lapsed näevad välja nagu luitunud orvud ja käru on justkui sõjast läbi käinud kipakas.

Rikka koonerdava mehega ei tasu teemaalgatajal kooselu peale mõelda, sest nii saab endale vaid lisakulu ja lisanärvikulu allika. Visiitsuhte tasemele saab see suhe jääda, kumbki majandab oma elu ise. Kokku kolimisel tekib ainult tüli iga pisema asja peale. Miks ostsid uued sokid? Neid saab ju kaltsukast mõne sendiga! Kohvi joomine on ebavajalik, mul on hoopis kuivatatud tammetõrud! jms.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisturaamatu päringutest jääb teatavasti logi maha ja küll see ihnuskoi seda vaadata oskab,et naine, kes ennast kaela määrib, käib seal tuttavate abil nuhkimas. Sinu ja selle tuttava vaheline seos on väga lihtsalt tuletatav. Algul sobrab aktsiaraamatutes, siis kinnisturaamatus aga mehel võib olla krüptot, välismaiseid aktsiaid, fonde jms.

Kinnistusraamat on avalik. Sinna võib igaüks, kes soovib päringuid teha. Ja seni, kuni sa avalehelt edasi ei liigu, ei jää ka mitte mingit jälge sinust sinna maha.

Piisab, kui trükid sisse inimese nime või isikukoodi ja juba avaleht kuvab kõik selle isikuga seotud kinnisvarad. Seni, kuni sa varal ei klõpsa, st ei ava vara andmeid, ei jää ka mingit märki kuhugile maha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutatud riided ja kasutatud vanker pole närutamine

Mina sellega ei nõustu ja ma ei ole pooleliljäänud kooliharidusega 🙂

Kasutatud riiete puhul kindlasti osa nendest on ok, aga kui suhtumine on selline, et lapsel peaks absoluutselt kõik olema kasutatud, siis see ei ole normaalne. Oma lapsele olen alati ostnud uuena pidžaamad, aluspesu, sokid-sukkpüksid, ka talvised õueriided ja iga hooaja jalatsid. See tähendab, et suurema osa riideid ostan siiski uuena. Teiselt ringilt on mõned õueriided (näiteks traksiteksad, suvejakid) ja pidulikke riideid. Uuena ostetud õueriided müüsin edasi, osa andsin ka tasuta kauba peale.

Vanker aga on selline, et see ei ole mõeldud niivõrd lapse jaoks kuivõrd lapsevanema jaoks, st selle inimese jaoks, kes seda lükkab. Jah, lapsel peab seal sees olema mugav ja piisavalt avar ja vedrustus peab vankril/kärul olema normaalne, aga vankri puhul on hästi oluline selle kandevõime, pakkide/varustuse paigaldamise võime, liikuvusvõime. Ma astusin ise sellega esimesel korral ämbrisse. Mul oli lapse beebiea vanker sõbranna kasutatud vanker, see oli suht okei. Sealt järgmise ostsin mingi odava Brittoni ja kuna ma ei olnud varem ise vankrit valinud, siis panin täiesti puusse – see vanker oli raske, seda oli raske lükata, see kolises, sellega ei saanud igal mulle vajalikul pinnal liikuda – sada häda. Siis ostsin uue, kalli sportkäru ja võrdlusmoment oli uskumatu. Teine käru justkui liikus ise, sõrmega lükkad ja juba läheb (seda sai paelaga enda külge kinnitada, et ise ära ei sõidaks).

Kui oled tõesti vaene, siis muidugi saab hakkama ka nii, et kõik on kasutatud ja kõik on kõige odavam, aga kui raha siiski on, siis päris nii ei maksa eldada, et lapsed näevad välja nagu luitunud orvud ja käru on justkui sõjast läbi käinud kipakas.

Rikka koonerdava mehega ei tasu teemaalgatajal kooselu peale mõelda, sest nii saab endale vaid lisakulu ja lisanärvikulu allika. Visiitsuhte tasemele saab see suhe jääda, kumbki majandab oma elu ise. Kokku kolimisel tekib ainult tüli iga pisema asja peale. Miks ostsid uued sokid? Neid saab ju kaltsukast mõne sendiga! Kohvi joomine on ebavajalik, mul on hoopis kuivatatud tammetõrud! jms.

Pean tsiteerima , kuna muidu ei teata, kellele vastan.

Sa räägid siiski ju küllalt äärmuslikult. Luitunud teise ringi asjad? Mul lähedane ostab päris palju lapsele sünnist peale teise ringi asju. Ja, mitte pesu ega sokke. Aga on saanud korralikke üleriideid, talvekombe, kevad-sügiskombekas, vihmariided, saapad, pidulikud riide ja kingad, ülikond lasteaiaealisele, küll marketpelisist, käest kätte, uuskasutusest ka. Koos käisime vaatamas ja saime aastasele lapsele ülivähesete kasutusjälgedega kevadkombe, lenne . Kuna kui üks laps on neid kandnud ja on hästi hoitud ja õigesti hooldatud ning laps ei kanna ju ära alati, siis saab päris korralikke asju. Just see fakt, et lapsed kasvavad välja. Ja nad ei kanna sageli lõpuni ära.
Kuigi on tõesti palju inimesi, kelle jaoks see pole üldse oluline, kuna nad ei kanna enda asjugi lõpuni, ainult tarbivad üle.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisturaamatu päringutest jääb teatavasti logi maha ja küll see ihnuskoi seda vaadata oskab,et naine, kes ennast kaela määrib, käib seal tuttavate abil nuhkimas. Sinu ja selle tuttava vaheline seos on väga lihtsalt tuletatav. Algul sobrab aktsiaraamatutes, siis kinnisturaamatus aga mehel võib olla krüptot, välismaiseid aktsiaid, fonde jms.

Minu teada jääb märge maha siis, kui teed maksulise päringu.

Nuhkimine on jaa nõme. Aga samas kui pool ajast koos elav inimene nii kiivalt oma rahaasju varjab, on ka kahtlane. Saan aru, et TA on üritanud raha teemal selgust saada.
See peaks suhtes olles üks esimesi asju olema, millest võiks enamvähem adekvaatne ülevaade olla. Ei pea jah sendi pealt täpselt vara suurust teadma aga ümbmääraselt ikkagi võiks teise poole majanduslikku seisu teada, kui suhtes ollakse ja tulevikku planeeritakse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et rahateemad on talle tegelikult olulised, aga ta pole eriti avatud nendes küsimustes.

Kui mina sind armastaks, siis ma ei mõtleks rahast vaid sinust. Mitte, et raha pole tähtis, vaid sina oleks esmatähtis. Vat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luitunud teise ringi asjad?

Kuskil kuni 3-4 aastaseni ei kanna lapsed riideid nagunii lõpuni, ühe hooajaga max jääb väikseks. Pealegi ostetakse/varutakse esimesteks kuudeks enamasti esimesele lapsele liiga palju riideid, millest ehk osa täiesti kasutamata jäävad, sest laps kasvab nii ruttu. Vankritest pole mul enam ammu aimu, aga kunagi oli siingi Emmaljunga staatusenäitaja, olgu kasvõi mitu ringi kasutataud, aga vähemalt valge ja nahast 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina sind armastaks, siis ma ei mõtleks rahast vaid sinust. Mitte, et raha pole tähtis, vaid sina oleks esmatähtis. Vat.

Mida sa üritad? Kui niiii hea mees oled, otsi omale irl naine,  keda ära rääkida, mitte ära kiibitse siin.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnisturaamatu päringutest jääb teatavasti logi maha ja küll see ihnuskoi seda vaadata oskab,et naine, kes ennast kaela määrib, käib seal tuttavate abil nuhkimas. Sinu ja selle tuttava vaheline seos on väga lihtsalt tuletatav. Algul sobrab aktsiaraamatutes, siis kinnisturaamatus aga mehel võib olla krüptot, välismaiseid aktsiaid, fonde jms.

Minu teada jääb märge maha siis, kui teed maksulise päringu.

Nuhkimine on jaa nõme. Aga samas kui pool ajast koos elav inimene nii kiivalt oma rahaasju varjab, on ka kahtlane. Saan aru, et TA on üritanud raha teemal selgust saada.

See peaks suhtes olles üks esimesi asju olema, millest võiks enamvähem adekvaatne ülevaade olla. Ei pea jah sendi pealt täpselt vara suurust teadma aga ümbmääraselt ikkagi võiks teise poole majanduslikku seisu teada, kui suhtes ollakse ja tulevikku planeeritakse.

Võib ju ka nii mõelda, et kui üks ei torgi ega sekku teise rahaasjadesse, siis ei tehta seda ka sinu endaga. Et lased teisel olla, lastakse ka sul olla. Sama, kui üks ei kamanda kodus teist ega planeeri teise vaba aega, siis saad ka ise omatahsi teha ja olla. Kuid enne peab selge olema, et kas see teine pool on nii mõistev, et mis omale lubatud, on ka teisele? Kui on, siis ehk saadakse hakkama, kuna siis ei vahi ega nõua ka keegi sinu käest sentigi ega muud rahakasutamist.
Kui mõlemil lapsed on, siis ei ole laste saamine esmaoluline. Eriti sellise seisuga, kus teisest palju ei tea. Muidugi see lapsesaamine on ehk liig praegu, kuna keegi on selle siia sisse ise toonud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnistusraamat on avalik. Sinna võib igaüks, kes soovib päringuid teha. Ja seni, kuni sa avalehelt edasi ei liigu, ei jää ka mitte mingit jälge sinust sinna maha.

Piisab, kui trükid sisse inimese nime või isikukoodi ja juba avaleht kuvab kõik selle isikuga seotud kinnisvarad. Seni, kuni sa varal ei klõpsa, st ei ava vara andmeid, ei jää ka mingit märki kuhugile maha.

Minu teada jääb märge maha siis, kui teed maksulise päringu.

Ei vasta kumbki tõele. Olen tuttavatega korduvalt katsetanud. Igasugune vaatamine jääb logisse maha, st kui keegi trükib minu nime kinnistusraamatu otsingusse ja vajutab “otsi”, siis saan mina sellest eesti.ee lehel oleva andmejälgija kaudu ka teada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina sind armastaks, siis ma ei mõtleks rahast vaid sinust. Mitte, et raha pole tähtis, vaid sina oleks esmatähtis. Vat.

Mida sa üritad? Kui niiii hea mees oled, otsi omale irl naine, keda ära rääkida, mitte ära kiibitse siin.

Ma võtan enda kogemuse järgi. Naine kelle vastu on tugevad tunded, keda päriselt tahad naiseks ja abielluda, siis naine oleks esmatähtis.

Kes või milline on irl naine?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Luitunud teise ringi asjad?

Kuskil kuni 3-4 aastaseni ei kanna lapsed riideid nagunii lõpuni, ühe hooajaga max jääb väikseks. Pealegi ostetakse/varutakse esimesteks kuudeks enamasti esimesele lapsele liiga palju riideid, millest ehk osa täiesti kasutamata jäävad, sest laps kasvab nii ruttu. Vankritest pole mul enam ammu aimu, aga kunagi oli siingi Emmaljunga staatusenäitaja, olgu kasvõi mitu ringi kasutataud, aga vähemalt valge ja nahast 🙂

Ja olgu kas või katki. Ma olin lapsele just uue poolaka ostnud, kui lugesin, kuidas keegi sama raha eest katkise Emmaljunga ostis. Aga no peaasi, et Emmaljunga.

Ja sa unustasid selle koha, et see valge nahk ikka valgena püsiks ja saaks käru veel kord edasi müüa, tuleb sel lihtsalt iga ilmaga vihmakilet peal hoida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis päris nii ei maksa eldada, et lapsed näevad välja nagu luitunud orvud ja käru on justkui sõjast läbi käinud kipakas.

Sa mitte üle ei pinguta?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid siiski ju küllalt äärmuslikult. Luitunud teise ringi asjad? Mul lähedane ostab päris palju lapsele sünnist peale teise ringi asju. Ja, mitte pesu ega sokke. Aga on saanud korralikke üleriideid, talvekombe, kevad-sügiskombekas, vihmariided, saapad, pidulikud riide ja kingad, ülikond lasteaiaealisele, küll marketpelisist, käest kätte, uuskasutusest ka. Koos käisime vaatamas ja saime aastasele lapsele ülivähesete kasutusjälgedega kevadkombe, lenne . Kuna kui üks laps on neid kandnud ja on hästi hoitud ja õigesti hooldatud ning laps ei kanna ju ära alati, siis saab päris korralikke asju. Just see fakt, et lapsed kasvavad välja. Ja nad ei kanna sageli lõpuni ära. Kuigi on tõesti palju inimesi, kelle jaoks see pole üldse oluline, kuna nad ei kanna enda asjugi lõpuni, ainult tarbivad üle.

Nojah, aga neid kasutatud riideid ostes on ikka valitud ja ei ole kõige odavamaid ostetud, eks. Teemalgataja kirjeldus mehe koha” Riided kõige odavamatest kaltsukatest ostetud, ajuti juba auklikud poest ostab”. No selline mees ei ole ju nõus ostma üliväheste kasutusjälgedega lennet, tema ostaks ikka kõige odavamast kaltskuakst kulunud ja ehk juba auklikugi kombeka paari euro eest.

Ehk siis.. Kui selle mehe olmet kirjleldades üle ei ole pakutud, siis ma küll ei julgeks pere loomisele mõelda. Aga kui TA lihtsalt lõbutseda tahab vahel ja mees meeldib, siis lasku käia. Väljategemist ma küll ei pakuks ja oma raha mehe peale ei kulutaks, aga kui koos tore on, siis miks mitte aega koos veeta. Kui siiski huvi on endale pereloomiseks sobiv mees leida, siis tuleb edasi vaadata, kindlasti on paremaid variante võimalik leida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk juba auklikugi kombeka paari euro eest.

Ma kirjutaksin auklikkugi.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis.. Kui selle mehe olmet kirjleldades üle ei ole pakutud, siis ma küll ei julgeks pere loomisele mõelda. Aga kui TA lihtsalt lõbutseda tahab vahel ja mees meeldib, siis lasku käia. Väljategemist ma küll ei pakuks ja oma raha mehe peale ei kulutaks, aga kui koos tore on, siis miks mitte aega koos veeta. Kui siiski huvi on endale pereloomiseks sobiv mees leida, siis tuleb edasi vaadata, kindlasti on paremaid variante võimalik leida.

Ei peagi ju peret looma, kuhu neil sellega kiire on, nad lapsevanemad mõlemad? Nüüd ei ole mingi kiirust enam.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk juba auklikugi kombeka paari euro eest.

Ma kirjutaksin auklikkugi.

Siis sa ei oskaks selle koha pealt õigekirja.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll sisse logimata kinnistusraatust otsida ei saa, nime peale avaneb

https://kinnistusraamat.rik.ee/Avaleht.aspx?lang=Est

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga on saanud korralikke üleriideid, talvekombe, kevad-sügiskombekas, vihmariided, saapad, pidulikud riide ja kingad, ülikond lasteaiaealisele, küll marketpelisist, käest kätte, uuskasutusest ka.

Kui keegi iial midagi uuena ei ostaks, siis ei oleks seal uuskasutusestki midagi võtta ju 🙂

Mina olen uuena ostnud peamiselt seetõttu, et ostan suure osa outlettidest ja sealtki alega. Ma saan uuena selle asja odavamaltki kui kuskilt teise ringi poest. Kuna ise olen odavalt need asjad saanud, saan ka odavalt hiljem edasi müüa, tavaliselt müües võtan pool maha sellest, mis hinnaga ise ostsin. Olen ostnud talvepüksid, talvejoped kõik umbes 25€ eest, sama saabastega. Kui ma saaks talvejope osta 15€ eest kasutatuna aga uue 25€ eest, siis ma pigem ostan selle uue. Kui vahe oleks selline, et kas kasutatu 25€ eest või uus 70 eest, siis juba mõtleks rohkem sellele, et võtab hoopis teise ringi oma. Oleneb säästu suurusest. Kui ei ole eesmärgiks see, et kõik ilmtingimata peab olema kõige odavam, siis ma olen küll nõus maksma uue eest veidi rohkem. Taaskasutuse poodides või teise ringi müüjatel on mõnikord nii kirved hinnad, et ma kasutatud asja eest ei ole nõus niisugust raha maksma.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun täpsustage otsingutingimusi.

Omaniku nime või koodi järgi kinnistu otsimiseks tuleb e-kinnistusraamatusse sisse logida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aadressi põhjal otsides ilmub:

Dokumentide tellimine

Toimiku dokumentide tellimiseks

tuleb esmalt siseneda ID-kaardi või

mobiil-ID’ga ning osta vähemalt üks selle kinnistuga seonduv

registriosa jagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2-3 aastat tagasi oli jah üks lühike periood kui sai logimata ja maksmata vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2-3 aastat tagasi oli jah üks lühike periood kui sai logimata ja maksmata vaadata.

Sai vaadata veel nii, et sisestasid nime ja viskas kogu inimese kinnisvara ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälje jätmise kohta ei oska öelda, aga täiesti kindlasti on nii, et kui avalehelt edasi ei liigu, siis ei toimu ka maksmist. Ehk siis nii kaugele saad minna, kus paned vara aadressi, inimese nime või isikukoodi ning siis viskab selle inimesega seotud kinnisvarad ette. Tasuda on vaja alles siis, kui tahad vara andmed avada.

Tean, mida räägin, kuna seoses tööga on mul vaja iga päev selliseid päringuid teha.

Kui pärast viitsimist on, siis uurin ka seda, mis hetkel jälg maha jääb. Praegu kohe ei julge sel teemal väga vaielda. Mõni aasta tagasi oli aga kindlasti nii, et kuni avaleheni (kus on näha varad), ei jäänud ka jälge maha. Viimastel aastatel on aga seal tõesti midagi muudetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jäin siin mõttesse selle arutelu üle, mis puudutab välja tegemist.

Kui on aga selline olukord, kus on teada, et mees teenib sama palju kui naine. Tegelikult, isegi mõnevõrra vähem, kas siis on ka igati ok eeldada, et mees teeb restoranis välja?

Mul just umbes selline olukord ongi. Olen veendunud, et teenin mehest oluliselt rohkem. Usun, et nüüd tuleb see jutt, et sellist meest ju ei vaatakski, kes vähem teenib, aga kui mees kõikides muudes aspektides sobib ja väga meeldib? Mees ei ole miinimumpalgaline, Pigem jääb sissetulek ca 1600 euro kanti netos. Ehk siis tuleb toime, aga priisata ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on aga selline olukord, kus on teada, et mees teenib sama palju kui naine. Tegelikult, isegi mõnevõrra vähem, kas siis on ka igati ok eeldada, et mees teeb restoranis välja?

Jah.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on OK eeldada, et kui mees restorani kutsub, siis teeb välja, aga kui ei kutsu, siis ei tee.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on OK eeldada, et kui mees restorani kutsub, siis teeb välja, aga kui ei kutsu, siis ei tee.

Miks on alati mingi restoranijutt? Kas kohvik või muu söögikoht ei võiks olla? Inimlikumate hindadega? Kui palju teie ise või üldse inimesed siis restoranides ikka käivad? Ainult rikkamad ju? Me mehega ei käigi ,mõne korra oleme restoraninädalal käinud proovimas. Kahju on oma raha sinna ära kulutada.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult, isegi mõnevõrra vähem, kas siis on ka igati ok eeldada, et mees teeb restoranis välja? Jah.

Et naine on küll nii iseseisev ja haritud ja ise hakkamasaav, aga mees süütku? Mis ajas see “jah” elab ja miks ta eeldab, et raskesti kättesaadud võrdsus ja võrdne sissetulek nüüd ökki toitu tellides ei kehti?? Tegelikult pole naisel ju vaja mehe kulul süüa, see on traditsioon, demontratsioon oma lahkusest ja võimekusest teise eest hoolitseda, suht mõttetu iseenesest.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma jälje jätmise kohta ei oska öelda, aga täiesti kindlasti on nii, et kui avalehelt edasi ei liigu, siis ei toimu ka maksmist.

Muidugi ei jää jälge (kuidas see ilma sisse logimata üldse tekkida saaks???) ega pea maksma, sest mingeid andmeid ei näidatagi. Ilmselt on sul seoses tööga automaatne logimine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

* söötku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat