Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 180 )

Teema: Salarikas mehekandidaat

Postitas:
Kägu

Jah, mina ei suhtleks mehega, kes isegi minu eest restoranides ja reisidel maksta ei suuda.

Asi pole suutmises. Lihtsalt imelik oleks lasta mehel kõige eest maksta, kui tead, et saate palka sama palju. Või et mees teenib isegi vähem.

Üks asi on esimestel kohtingutel ja söömaskäies välja teha. Teine asi – kui olete juba suhtes, siis miks peaks üks teise eest koguaeg maksma?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole suutmises. Lihtsalt imelik oleks lasta mehel kõige eest maksta, kui tead, et saate palka sama palju. Või et mees teenib isegi vähem.

Üks asi on esimestel kohtingutel ja söömaskäies välja teha. Teine asi – kui olete juba suhtes, siis miks peaks üks teise eest koguaeg maksma?

Vähe tuttavad inimesed ei tea teineteise palkade suurusi. Pole ju viisakas küsida ka. Naine, kes kramplikult maksta tahab, justnagu kardaks konksu alla neelata. Kui mingi jama tekib, siis hea on rahaliste tülide puhul öelda, et mina pole sinult kunagi pennigi saanud ja võlgu ei ole.

Selline teguviis on ettenägelik alguses galantsete lillekinkijate suhtes, kes hiljem tasapisi kontrollivaks ja armukadedaks muutuvad. Protsess süveneb, kui naine lahkub laste saamise pärast aastateks töölt. Turvakodu naiste kogemuste  põhjal hakkavad alul eriti viisakad hiljem konfliktides nina peale viskama, mida kõik on nad tutvuse jooksul naise heaks teinud. Lihtsamad naised mehesse armudes lahkumineku peale ei mõtle ja sellega võivad teha saatuslikke vigu. Samalajal lihtsad mehed tavaliselt ei muutu jubedateks kopkakooneriteks sest nende iseloomul pole võimalust ühest äärmusest teise kukkuda

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei suhtleks mehega, kes isegi minu eest restoranides ja reisidel maksta ei suuda.

Mis teema küll eestlastel nende reisidega on:)  Mingi must have, staatuse näitaja, nagu ka spaas käimine?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei suhtleks mehega, kes isegi minu eest restoranides ja reisidel maksta ei suuda.

Kui nii siis nii, et mees maksab. Kui ma sind armastaks, siis ma maksaks hea meelega. Aga kas sul on ka midagi vastupidi, mida sa naisena mehele teeks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otseselt sellist kogemust ei ole, aga finantsteemad tuleb muidugi läbi rääkida enne kokku kolimist. Kui mees ei taha oma miljonitest rääkida, siis ei taha. Aga TA on ometi õigus kaasa rääkida teemal, et kus tema on nõus elama, mis tingimustes, kes mida maksab, kuidas kõik toimima saab. TA mõlguvad peas aina need miljonid, aga elavad ikka edasi vanas majas, kus on ohtlik. Ja võib olla mees ei kavatsegi sealt kuhugi kunagi kolida ja vana autoronti remondib nii kaua kuni põhi alt kukub. See aga tulebki läbi rääkida ja kui vaated ei ühti, siis ei tulegi sellest elust midagi välja. Inimesel on arvatavasti mingid põhimõtted ja 40 aastaselt on palju loota, et need muutuma hakkavad. Kellele seda raha kogutakse, sellest mina muidugi isiklikult aru ei saa, TA ka ei saa aru, aga need ongi juba esimesed käärid suhtes, et miks teine hoopis teisiti käitub, kui võiks ju.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema küll eestlastel nende reisidega on:)  Mingi must have, staatuse näitaja, nagu ka spaas käimine?

Mõni inimene tahab olla nagu virk kuklane pesakuhilast alla mööda mtsaradu siblimas. Hirmsasti vaja homme hoopis teise kohas viibida kui täna. Muudkui paki asju ja lase tossavatel masinatel enda kere kuskile kaugele tassida. Reisimine on elu mõte. Ükskõik kuhu, peaasi et minna saaks. Kodus istumine on aeglane surm. Kui kunagi maha maetakse, siis sees on tore haletseda naaberkirstus puhkajat, kes lollpea on palju vähem mööda gloobust siblinud

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas teemaalgataja on ikka kindel, et see mees üldse vaba on?
Äkki on abielus, elab naisega koos nende ühiss kodus (mõnes teises linnas), aga teemaalgataja viib seksimiseks aegajalt oma kaugetelt sugulastelt päranduseks saadud vanasse majja, mida pole mõtet müüa, sest on plaanis kunagi sellele krundile lapsele korralik maja ehitada.
Rllded on rääbakad seljas, sest kodus naisele ütles, et läheb sinna teise majja paariks päevaks muru niitma/puid raiuma vmt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema küll eestlastel nende reisidega on:)  Mingi must have, staatuse näitaja, nagu ka spaas käimine?

Ma pole selle peale tulnudki, et see staatuse näitaja peaks olema, tavaline elu osa ju vähemalt viimased 33 aastat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees hoiab kokku, siis ta jääbki kokku hoidma ja kõik remondid ja lapse kulud, va haridus, on sinu kanda. Ehk teeb aja jooksul end haledaks, et tal raha vähe, toeta teda; kas julged tänaval tema kõrval käia, kui riided augulised, jne. Ja võib-olla hakkab veel nääksuma ka, et miks sa nii palju kulutad. Kui sulle selline elu sobib, lase käia. Ega alguses kõik vead välja ei paista, ainult jäämäe tippu on näha..

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees hoiab kokku, siis ta jääbki kokku hoidma ja kõik remondid ja lapse kulud, va haridus, on sinu kanda. Ehk teeb aja jooksul end haledaks, et tal raha vähe, toeta teda; kas julged tänaval tema kõrval käia, kui riided augulised, jne. Ja võib-olla hakkab veel nääksuma ka, et miks sa nii palju kulutad. Kui sulle selline elu sobib, lase käia. Ega alguses kõik vead välja ei paista, ainult jäämäe tippu on näha..

Õnneks kullakaevaja paistab kaugele välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema küll eestlastel nende reisidega on:)  Mingi must have, staatuse näitaja, nagu ka spaas käimine?

No aga on ju- see on asi, mida saab teha alles siis, kui elementaarsest elamisest veidi vahendeid üle jääb, see ongi mingi näitaja. Peost suhu elaja niiväga ei reisi. Imelik, et nii lihtsa asja peale sa ise ei tule. Spapääse maksab paarkümmend euri ja ööbimine ka tavaliselt odavam kui reis, reisidega võrreldes seda ikka saab, see on klishee, see “spaaskäimine”

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spapääse maksab paarkümmend euri ja ööbimine ka tavaliselt odavam kui reis, reisidega võrreldes seda ikka saab, see on klishee, see “spaaskäimine”

Ööbimisega spaa kahele 1 öö keskmiselt 150 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spapääse maksab paarkümmend euri ja ööbimine ka tavaliselt odavam kui reis, reisidega võrreldes seda ikka saab, see on klishee, see “spaaskäimine”

Saab jah, aga mina viimasel ajal väga kaalun, kas minna sinna spaasse. Sest suva Eesti spaakülastus koos perega maksab mitusada eurot, aga midagi erilist see ju pole. Äkki paned selle 500 eurot reisfondi, saad mingi elamuse ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spapääse maksab paarkümmend euri ja ööbimine ka tavaliselt odavam kui reis, reisidega võrreldes seda ikka saab, see on klishee, see “spaaskäimine”

Saab jah, aga mina viimasel ajal väga kaalun, kas minna sinna spaasse. Sest suva Eesti spaakülastus koos perega maksab mitusada eurot, aga midagi erilist see ju pole. Äkki paned selle 500 eurot reisfondi, saad mingi elamuse ka.

Mitte mingi asju pole näitaja teistele näitamiseks, kui näitaja ise ei soovi näidata ja talle ei ole oluline, kas teda peetakse rikkaks või mitte näiteks reisimise pärast.
Elamuse saamise tunne on inimestel ka erinev. Ühele pakub seda spaa, teisele reis. Reisiv inimene võib olla mitte rikas ja keskmine ja jõukas.
Ka reisid erinevad paljugi. Mõni ei arva näiteks suurlinna reisidest mitte midagi ega avalda mingit mõju eiffeli torni juures seismine või püramiidide vaatlus. Teine ei kannata kuumust. Kolmas kõrgust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte mingi asju pole näitaja teistele näitamiseks, kui näitaja ise ei soovi näidata ja talle ei ole oluline, kas teda peetakse rikkaks või mitte näiteks reisimise pärast.

Miks seda oli vaja öelda? Kas päriselt arvad, et keegi reisib või käib spaades ainult selleks, et näidata kellelegi, et ta on rikas? Ma väga kahtlen selles.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte mingi asju pole näitaja teistele näitamiseks, kui näitaja ise ei soovi näidata ja talle ei ole oluline, kas teda peetakse rikkaks või mitte näiteks reisimise pärast.

Miks seda oli vaja öelda? Kas päriselt arvad, et keegi reisib või käib spaades ainult selleks, et näidata kellelegi, et ta on rikas? Ma väga kahtlen selles.

Ikka võib neid olla, aga kindlasti on neid palju, kes selle järgi teisi hindavad. Ja sellest ka räägivad. Väga levinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka võib neid olla, aga kindlasti on neid palju, kes selle järgi teisi hindavad. Ja sellest ka räägivad. Väga levinud.

Ei tea, kellega sina suhtled, aga ise selliseid inimesi ei tea, kes mingit spaaskäiku või reisi korra aastas rikkuse tunnuseks peavad. Tean küllalt alla keskmise sissetulekuga inimesi, kes koguvad raha ja siis teevad neid asju, sest meeldib. Ja rikkaid, kellele ei meeldi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spapääse maksab paarkümmend euri ja ööbimine ka tavaliselt odavam kui reis, reisidega võrreldes seda ikka saab, see on klishee, see “spaaskäimine”

Saab jah, aga mina viimasel ajal väga kaalun, kas minna sinna spaasse. Sest suva Eesti spaakülastus koos perega maksab mitusada eurot, aga midagi erilist see ju pole. Äkki paned selle 500 eurot reisfondi, saad mingi elamuse ka.

See on ka imelik arusaam.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte mingi asju pole näitaja teistele näitamiseks, kui näitaja ise ei soovi näidata ja talle ei ole oluline, kas teda peetakse rikkaks või mitte näiteks reisimise pärast.

Miks seda oli vaja öelda? Kas päriselt arvad, et keegi reisib või käib spaades ainult selleks, et näidata kellelegi, et ta on rikas? Ma väga kahtlen selles.

Ikka võib neid olla, aga kindlasti on neid palju, kes selle järgi teisi hindavad. Ja sellest ka räägivad. Väga levinud.

Noh, just nagu siinsamas leheküljelgi:

Ma pole selle peale tulnudki, et see staatuse näitaja peaks olema, tavaline elu osa ju vähemalt viimased 33 aastat.

Sellest saab välja lugeda, et kes ei reisi, ju sel on midagi viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest saab välja lugeda, et kes ei reisi, ju sel on midagi viga.

Mina loen siit välja hoopis seda, et mõnele ei meeldi, siis ei käi, mitte et see oleks mingi rikkuse tunnusmärk. Pealegi, kas tõesti keegi jälgib, palju keegi spaas või reisil käib? No väga imelik ju.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest saab välja lugeda, et kes ei reisi, ju sel on midagi viga.

Mina loen siit välja hoopis seda, et mõnele ei meeldi, siis ei käi, mitte et see oleks mingi rikkuse tunnusmärk. Pealegi, kas tõesti keegi jälgib, palju keegi spaas või reisil käib? No väga imelik ju.

See eo ole nii, et keegi lausa jälgib. Aga meelde jäetakse oma tuttavate ja sugulaste reise ja käike, kui nendest räägitakse. Seda tehakse ka teinekord etteheitvas toonis. Kord läksid meil suguvõsas keskealised abielupaar esimest korda reisile, kuigi oleksid saanud ka varemalt minna, aga see oli nende valik. Ja nad ei valinud rannapuhkust türgis või egiptuses, läksid kuskile Ungarisse ringreisile kaheks nädalaks. Isegi vist mitte suurlinnadesse. Sellest tekkis teise peres ringis kohe teema, et näe, neil ka paremini hakanud minema, saavad kasvõi sellise reisigi lubada, küllap soojale maale polnud raha minna. Mõeldakse igasugu asju kokku.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See eo ole nii, et keegi lausa jälgib. Aga meelde jäetakse oma tuttavate ja sugulaste reise ja käike, kui nendest räägitakse. Seda tehakse ka teinekord etteheitvas toonis. Kord läksid meil suguvõsas keskealised abielupaar esimest korda reisile, kuigi oleksid saanud ka varemalt minna, aga see oli nende valik. Ja nad ei valinud rannapuhkust türgis või egiptuses, läksid kuskile Ungarisse ringreisile kaheks nädalaks. Isegi vist mitte suurlinnadesse. Sellest tekkis teise peres ringis kohe teema, et näe, neil ka paremini hakanud minema, saavad kasvõi sellise reisigi lubada, küllap soojale maale polnud raha minna. Mõeldakse igasugu asju kokku.

See on vaeste ja kadedate teema. Minu tutvuskonnas ei arutata ega panda tähele mitte kellegi reise.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab jah, aga mina viimasel ajal väga kaalun, kas minna sinna spaasse. Sest suva Eesti spaakülastus koos perega maksab mitusada eurot, aga midagi erilist see ju pole. Äkki paned selle 500 eurot reisfondi, saad mingi elamuse ka.

Kus kohas ja millistes SPA-des käiakse, et see on nii kallis? 500 euroga saab perega mitu korda SPA-s käia aga reisile selle raha eest väga veel ei lähe.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka kunagi üsna haruldase perenimega peika. Kunagi hiljem guugeldsin teda, et mis ta teeb jne. Selgus, et on välismaal vangis üsna räige kuriteo eest. Tegelikult ei olnud muidugi. Isegi vanus klappis sel hetkel. Sünniaastad olid nimekaimuga ainult ühe aasta võrra erinevad. Nii et päris kindel saad olla vaid siis, kui tead mehe isikukoodi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei suhtleks mehega, kes isegi minu eest restoranides ja reisidel maksta ei suuda.

Mis teema küll eestlastel nende reisidega on:) Mingi must have, staatuse näitaja, nagu ka spaas käimine?

Mitte ainult eestlased ei reisi, kogu arenenud maailm reisib. Pole see mingi staatuse näitaja, normaalne elu osa. Avardab tohutult silmaringi, harib, on huvitav, hoiab erksa ja vitaalsena.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka kunagi üsna haruldase perenimega peika. Kunagi hiljem guugeldsin teda, et mis ta teeb jne. Selgus, et on välismaal vangis üsna räige kuriteo eest. Tegelikult ei olnud muidugi. Isegi vanus klappis sel hetkel. Sünniaastad olid nimekaimuga ainult ühe aasta võrra erinevad. Nii et päris kindel saad olla vaid siis, kui tead mehe isikukoodi.

Ja sa arvad, et teemaalgatajal ei ole see juba välja uuritud või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mina ei suhtleks mehega, kes isegi minu eest restoranides ja reisidel maksta ei suuda.

Asi pole suutmises. Lihtsalt imelik oleks lasta mehel kõige eest maksta, kui tead, et saate palka sama palju. Või et mees teenib isegi vähem.

Üks asi on esimestel kohtingutel ja söömaskäies välja teha. Teine asi – kui olete juba suhtes, siis miks peaks üks teise eest koguaeg maksma?

Sest mees saab kaks korda kuus keppi. Maksku rsk kui tahab, et see jätkuks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avardab tohutult silmaringi, harib, on huvitav, hoiab erksa ja vitaalsena.

Suur osa inimesi piirdub reisimise puhul mingis kuurortis hotellis peesitamisega, mis näevad kõigis maailma otsades täpselt samasugused välja ja ei arenda mitte kuidagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 ja ei arenda mitte kuidagi

Ei peagi arendama, puhata ka vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei peagi arendama, puhata ka vaja.

Nagu ehk tähele panid, siis ma tsiteerisin inimest, kes väitis, et reisimine on tohutult silmaringi avardav ja hariv. No suurem osa reise, mida eestlased ette võtavad, seda kohe kindlasti ei ole. Ma pole öelnud, et niisama rannas peesitamine oleks midagi halba puhkamise mõttes, aga mingit silmaringi see küll ei avarda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Salarikas mehekandidaat