Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 377 )

Teema: Septembri Triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mul see tsükkel jääb triibujahti vahele, aga olen täpselt kirjutanud üles tundmused ja “märgid” alates CD12 (praegu CD27).
Mõistan, et see ilma pingestamisesta tsükkel annab mulle kõva õppetunni järgmisteks proovimiskuudeks, et mitte ennast peast rasedaks mõelda. Nüüd mõistan ja tõden lõplikult, et vot ongi OV-ajal väike nohu vms, tissid hellad CD20 paiku, tissid paistes CD25, kõhu- ja peavalu CD26 jne.
Järgmine tsükkel proovin neid tundmusi mitte märgata ja rahulikult oma elu elada. Regulaarne 28/30-päevane tsükkel aga ei anna ajul rahus elada, ikka tead enam-vähem, mis kuupäeval mis staadiumis oled! Nokk kinni-saba lahti.

Ootan juba, et saaks teiega oktoobris taas liituda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vist siia teemasse polegi väga jõudnud kirjutada. Siin muidugi väga palju uusi, kellest paljud on küll salalugejad olnud, aga siiski.
Kõige pealt teretulemast teile!
Teiseks palju õnne triibulistele, kellele õnne pole jõudnud soovida!
Ja kolmandaks paid kurbadele… Tean ju omast käest, et mitte ükski sõna ei lohuta ega muuda tuju paremaks järjekordsete ebaõnnestumiste osas.

Aga endast:
02.08.2018 sai eemaldatud fleeree spiraal ning umbes nädal+ midagi hiljem sellest oli juba esimene OV, kui sai panused antud. Loomulikult siis ei lootnudki midagi, sest ma ausalt öeldes ei mäletanud, mispidi see spiraal täpsemalt töötas ja kas ta parajagu käes olnud tsükli mitte-toimimisele oli ka juba jõudnud panuse anda või mitte. Rasedaks ma ei jäänud ei siis, ega ka mõned kuud hiljem. Siis külastasin arsti, kes ütles, et Ov toimub ja pealtnäha kõik korras – see oli tavagünekoloog ja seega mingeid uuringuid vms ei tehtud.

Muret tekitas enne suuremat veritsust arstile aga määrimine (mis mul on peaaegu alati vist olnud), mille peale aasta alguses määrati Duphaston. Kuna aga see määramine toimus lihtsalt niisama, ilma igasuguseid näitajaid kontrollimata, siis peale kahte kuud loobusin iseseisvalt sellest. Duphaston on sünteetiline progesteroon, mis peaks hoidma luetaalfaasi OVist päevadeni normi pikkusega ning vähendama määrimist, minul aga toimis asi vastupidiselt. Ja kuna seda võetakse vaid siis, kui proge peab ka loomulikult olema kõrgem, siis selle mõju on kohene, et ei ole nii, et peale kolme kuud võtmist hakkab alles toimima vms.

Igaljuhul aasta möödus ning lõpuks külastasin viljatusraviarsti, kelle arvates ilma igasuguste tulemusteta aastane proovimisaeg on veel liiga lühike, et midagi teha. Kunagi olen saanud klamüüdia, mille tõttu näitas ta mulle LAP brožüüri, kuid ütles, et sellele tulekski ehk mõelda alles aasta pärast. küll aga saatis ta mehe uuringutele, kellel ongi aeg nüüd septmebri lõpus ja eks peale seda vaatab edasi, mis saama hakkab. Viljatusraviarst võttis ka minult igasugused proovid ja selgus, et peame koos mehega ühe teatava ravi läbi tegema, millele järgneb enne uute proovide andmist 3 nädalane no-sex periood, äärmisel juhul kondoomiga, aga rasestumisele see kaasa ei aita. Sellele omakorda järgnebki kohe mehe analüüside andmine ehk 3-4 päeva enne seda ka on no-sex aeg ja arvake nüüd kuna mul OV on? Võimalik, et tsükkel ja analüüsi vastused ja asjad klapivad täpselt nii, et saame ka septembris panustada, kuid suurima tõenäosusega jooksevad kõik omavahel kokku ja järgmine panus saab olema minu kõige-kõige lemmikumale ajale – juulibeebile.

Hetkel on aga olukord selline, et mul on DPO13 ja eilsest saadik määrib pruunikalt. Mul on hea meel selle üle, et luteaalfaas on täiesti normipiiridesse mahtuv ning püüan mitte olla väga pettunud, kui see määrimine siiski täitsa päevadeks üle läheb. Muidugi ma olen juba praegust üdini pettunud ja ilmselt mu lootused annavad jälle vastu pikku pead nüüd õhtul või homme, aga mis teha – üle aasta kogemusi, kuid ei õpi! Iga tsükkel ikka peast rase…

“Lühike” kokkuvõte tehtud ja mis seal ikka, lähen oma punaseid ootama!
Tsau-pakaa

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kah toon homme, üle homseks hommikuks uue testi.Saab näha. Minu pms peaks juba ammu kohal olema. Aga no miskit. Homme cd22.???? et miskit tunnet pole, et pp hakkavad????ilmselgelt ei julge loota miskit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul tulid täna kl 17 punased ja seega on CD1. Seekord tsükkel nii lühike, 24 päeva vaid. Aga lühike tsükkel oli ette teada, sest OV oli täpselt 14 päeva tagasi ja sain kenad OV triibud selle tunnistuseks.

Plaan on jah ka selle gluteeniga nüüd tagasi tõmmata, et enda seedimist säästa. Mesinäpp, aitäh kaasa elamast.

Keskendun nüüd sellele, et järgmisel nädalal tuleb mehel spermaproov anda ja loodame, et tulemused on veelgi paranenud. Mehel siis ka uuesti arsti aeg tulemas.

Omalt poolt justkui teeme kõik ära. Kahju, et mingit tulemust ei ole loomulikul teel. Seksuaalelu on nauditav, teineteise suhtes oleme mehega igati toetavad-armastavad. OV toimub. Kahju, et sellest ei piisa.
Oma tarkusega tõesti enam midagi teisiti-paremini teha ei oska, seega ei jäägi midagi muud üle, kui IVF ringile minna.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 03.09 20:53; 03.09 22:00; 05.09 23:06; 08.09 14:50; 09.09 21:56; 15.09 16:38; 25.09 21:47; 26.09 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun triibupüüdjatega. Täna CD23, DPO10-11.
Alustasime triibupüüdmist maikuus. Kodus kasvab vahva 1,5a plikatirts. Esimesel korral tuli teine triip 3. proovimiskuul. Nüüd on 4 kuud proovimist möödas, aga triipe ei kuskil. Sain sõbrannalt, kes neid enam ei vajanud, OV testid ja sel kuul proovisin nendega sotti saada. Kahel korral testile ei ilmunud mitte ühtki triipu – uputasin vist testi liialt :D. Niisiis ei teagi, millal see OV täpselt toimus.
Vaikselt hakkab ärevus ligi hiilima. Ei kujuta ettegi, kuidas aasta või mitu aastat triibupüüdmist veel mõjub. Kõik nii tublid, kes pingutavad, sest see on tõesti seda väärt!
Jõudu ja palju triipe veel selleks kuuks!

AE

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.09 22:58; 11.09 08:29; 12.09 11:49; 13.09 10:56; 20.09 16:57; 25.09 23:11; 27.09 22:54; 30.09 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, targad naised ???? Ma käisin arstil kontrollis. Kes mäletab, siis mul oli juunis-juulis emakaväline rasedus, mis ise puhastus, s.t mulle ei tehtud süsti ega operatsiooni, vaid see katkes ise ära. Arst vaatas mu üle ja ütles, et kõik on okei, aga rasedusest peaks hoiduma 6-12 kuud! See tundub nii absurdne, põhimõtteliselt igal pool, kus ma olen lugenud, räägitakse, et peaks ära ootama kahed pp. Ma ausalt öeldes läksin selle 6-12 kuu jutu peale nii endast välja, et ma ei saanud enam A’d ega O’d suust välja, et küsida, et mis nali see nüüd on. Kellel on emakaväline olnud – mis teie kogemus ja arsti soovitus olnud on?

Maasikas

Hei maasikas,
Mul tehti 2 süsti (ei toiminud kumbki) ja operatsioon ja soovitati oodata 1 tsükkel, et methotrexade (see rohi mida süstitakse) jõuaks kehast väljuda. Ma jäin muidugi kohe selle esimese tsükli ajal rasedaks (õnnestunud rasedus, poeg on praegu juba 3) aga seda 6-12 kuud pole ma kunagi kuulnud ???? tavaliselt on isekatkenud raseduse puhul soovitus, et siis kui füüsiliselt ja psühholoogiliselt tunned, et valmis oled uuesti.

Mina ei ootaks, kannatamatu nagu ma olen 🙂

Edu.
L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.09 11:39; 10.09 00:10; 10.09 08:40; 12.09 12:39; 13.09 08:36; 18.09 23:45; 20.09 11:18; 24.09 02:02; 24.09 10:15; 29.09 07:45; 30.09 12:12; 30.09 12:32; 01.10 02:57; 01.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas mina pidin ootama peale oppi ära esimesed päevad ( Senikaua oli ka pm seksi keeld ka). Jäin rasedaks 8 tükkilt hiljem.
Võibolla arst kardab kordumist ohtu ja soovib, et keha taastuks? Minul oli 4 aastat tagasi samas munajuhas ( sul oli vist mõjal kui ma õigesti mäletan kinnitunud?) ja kordus. Ütlesid kohe ka siis, et võib korduda kuna munajuha vigastada saanud.
Soovitaksin sul mõne teise arsti arvamust küsida.

Mariii 19 +2

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 06:46; 25.09 18:12; 27.09 12:59; 27.09 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maasikas mina pidin ootama peale oppi ära esimesed päevad ( Senikaua oli ka pm seksi keeld ka). Jäin rasedaks 8 tükkilt hiljem.

Võibolla arst kardab kordumist ohtu ja soovib, et keha taastuks? Minul oli 4 aastat tagasi samas munajuhas ( sul oli vist mõjal kui ma õigesti mäletan kinnitunud?) ja kordus. Ütlesid kohe ka siis, et võib korduda kuna munajuha vigastada saanud.

Soovitaksin sul mõne teise arsti arvamust küsida.

Mariii 19 +2

Jah, ma tahtsin ka veel lisada, et äkki arst kardab kordumist aga aeg minuteada vigastatud munajuha ei paranda nagunii (just uued liited vms võivad kasvama hakata ja see võib emakavälise kordumise veel tõenäolisemaks muuta).
Ma küsiks ka teist arvamust 🙂
L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.09 11:39; 10.09 00:10; 10.09 08:40; 12.09 12:39; 13.09 08:36; 18.09 23:45; 20.09 11:18; 24.09 02:02; 24.09 10:15; 29.09 07:45; 30.09 12:12; 30.09 12:32; 01.10 02:57; 01.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile nõuannete eest 🙂 Helistasingi Fertilitasse, rääkisin oma loo ära ja saan täna näitama minna ennast (Pelgus ja ITKs järjekorrad anna-kannatust-kui-pikad). Eks siis vaadatakse veel kord üle ja öeldakse, mis arvatakse. Ferti registratuuri helistades igatahes kutsuti naistearst ka telefoni juurde ja tema arvas ka, et nii pikalt pole vaja oodata, tema soovitus pigem 2 tsüklit läbi teha (mis mul nüüd ka möödas) ja võib uuesti proovida. Aga jah, kutsus igaks juhuks läbivaatusele ka.
Ma olen ikka suht hämmingus muidugi sellest jätkuvalt 😀 Kui ma emakavälise diagnoosi sain, siis uurisin põhjalikult selle kohta – ikka igal pool kirjutatakse-räägitakse sellest, et oodata paar tsüklit ja kui enesetunne okei, siis võib uuesti proovida. Mul enesetunne täiesti okei ja emotsionaalselt on ka täitsa stabiilne olla. 6+ kuud küll ma valmis ei ole ootama.

Maasikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 04.09 10:27; 09.09 15:34; 10.09 10:36; 11.09 15:24; 11.09 16:13; 20.09 10:50; 25.09 16:29; 30.09 10:05; 01.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, kes on/oli sinu arst (kui avaldada söandad)? Minul ka endometrioos, kuid siiani pole ükski arst mulle näiteks toitumisest midagi rääkinud. Ilmselt varsti pean uuesti arsti vastuvõtule minema ja oleks hea minna kellegi juurde, kes endo osas ka sellist infot teab ja oskab jagada ????

F.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 20:48; 07.09 12:54; 10.09 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka Teie juurde üle. Mina toimetan Nova Vitas. Tuleb teine katse. Siirdamine 17- ndal. Närv sees tugevalt. Aga samas ootan nagu hingeônnistust seda päeva. Täna hommikul teen viimase cetrodide süsti ja õhtul ovulatsiooni esile kutsuva süsti ja siis päev ravimi vaba. 12- ndal punktsioon. Jõudu, jaksu sama teed läbivatele.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 11:25; 13.09 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas Eesti arstid üldse teavad seost endo ja toitumise vahel vôi siis ei usu sellesse, kuna pole teaduslikku alust. Minu arst otseselt ei öelnud, et sellist seost ei eksisteeri, küll aga ütles, et söö enesetunde järgi.
Ma ei saaks öelda, et elan nüüd gluteenivabalt, aga on toidud mida ma absull ei saa tarbida – kôige hullem lasange, selline tunne pärast nagu arbuusi tervelt alla neelanud, lisaks kôik pastad on no go, pizzad ja saiakesed. Samas mingi koogitükk midagi hullu ei tee:))
Valmistun IVFks ja nüüd üritan eriti hoolikalt jälgida, mis suhu pistan, et vähendada endost tulenevat toksilist keskkonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kas testind oled? Mina panin järgmiseks nädalaks erakasse aja. Eks näis muda arst arvab lühikesest luteaalfaasist, mil olen kolm korda õrna triibu saanud ning siis hakkavad päevad.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühike luteaalfaas võib olla tingitud ka katkevast rasedusest endast. Ehk kui muidu on luteaalfaas normaalse pikkusega, kuid neil tsüklitel, kus on triip kätte saadud ehk rasedus tekkinud ja seejärel koheselt ka katkenud, võib lühemat lut faasi põhjustada just seesama katkemine, mis toobki päevad esile oodatust varem. Päris pesastumiskatsele samasugust reaktsiooni pole, kuid kui juba mingi rasedus, mis annab ka triibud, hakkab arenema, siis katkenud rasedusest saab keha lahti vaid veritsusega ja ega siis keha oota n-ö õiget aega, et “päevi” tekitada, vaid ikka esimesel võimalusel, kutsudeski siis päevad esile oodatust varem, muutes lut faasi lühikeseks.

Kui aga on üleüldse luteaalfaas lühike, siis ei olegi võimalik rasedusel korralikult kinnituda ja päevad uhuvad võimaliku raseduse kohe minema. Loomulikult on põhjust arstiga rääkida mõlemal juhul, eriti kui on sellist asja rohkem kui 1 kord juhtunud, sest suurima tõenäosusega on siis tegu ikkagi proge puudusega, mis aitab rasedusel püsima jääda ja ühtlasi peaks muutma ka luteaalfaasi siis pikemaks mitte-rasestumiste korral.

Minul täna aga CD 1 ja lähen triibupüüdmisest puhkama, uus katse alles oktoobri lõpus loodetavasti, sest vahepeal jõuab mees 2x analüüse anda ning tulemused kätte saada – loodetavasti ei tule sealt veel mingit ravikuuri otsa, mis võiks pikendada meie triibupüüdmis-pausi.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kas testind oled? Mina panin järgmiseks nädalaks erakasse aja. Eks näis muda arst arvab lühikesest luteaalfaasist, mil olen kolm korda õrna triibu saanud ning siis hakkavad päevad.

E.

Ei ole rohkem peale laupàevast teinud.
Täna on tekkinud kerge pms???? see ei tõota head . Kuigi rinnad hellad veel pole,mis ka tavaliselt mul ca nädal enne pms juba on????Hetkel rohkem plaanis teha pole, kui reedeks pole päevi, siis alles. Ma vähemalt püüan mitte teha, õnneks pole ka kodus ühtki testi hetkel????
Kui ei ole, siis pole.
Ostsin uuesti vitamiinid formula omad, viljakuse toetamiseks ka, krõbistan neid kuni detsembrini, kui ivfiks läheb.Kuigi otseselt vajadust polevat arsti arvates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nädal päevade ajani ja kohutavad pms-i sümptomid, just vaimse poole pealt. Täiesti hulluks ajab. Tahaks ainult kodus olla ja nutta, aga peab tööl olema, kõik tundub mõttetu ja vastik. Nagu kellavärk iga kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas anovulatoorse tsükli ajal ei tohiks olla ka mingeid ovulatsiooni või PMSi tunnuseid (oleks vist loogiline ju?)
Ma tahaks teada, kas tegu oli see kuu anovulatoorse tsükliga või magasin lihtsalt üks kord päevas testides OV maha. Eile oli äpi järgi OV, aga teisest triibust polnud juttugi, üleeile oli õrn teine triip ja ka eelnevatel päevadel oli see õrn. Tunnuste järgi aga toimus OV eile.

Mitte et sellel mingi vahe oleks, sest ega ma rasedust niikuinii ei looda 😀 Panustatud igaks juhuks eile siiski sai. Sest you’ll never know!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tavaliselt nädal enne hakkab pms kummitama. Seekord siis niipidi. Päevad peaks hakkama neljapäeval hiljemalt. Ehk cd24. Aga pms alles nüüd tuli huvitav kas saan nädala veel praadida????nii sassis sel korral kõik. Pms ka ainult väljendub hetkel alakõhu õrna valuna. Äruvust jmt sümptomeid ei avaldu veel…????
Ajaa rinnad andsid tunda natuke rinnahoidjat seljast võttes.
No on raske see naisteelu????
Ja mida ma veel kuulsin, mis ajas küll karvad turri ka ilma pms-ta,et tütar on teise beebiootel ???? miks elu nii kuradi ebaõiglane on. Kes väga tahavad, no ei õnnestu ja kellel “ups” ja rase. Nagu minu tütrel.????

Sai ka väike hala kirja????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!
Hõissa…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudsin netis kolades huvitava lugemiseni
https://quizlet.com/280951372/gunekoloogia-flash-cards/
Kerides allapoole on väga asjalikku lugemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!

Hõissa…

Miks hõissa?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!

Hõissa…

Miks hõissa?????

See hõissa olekski pidanud olema jutumärkides! Vabandan.
Kurb ja natukene kärsitu olen muidugi ka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!

Hõissa…

Miks hõissa?????

See hõissa olekski pidanud olema jutumärkides! Vabandan.

Kurb ja natukene kärsitu olen muidugi ka…

Arusaadav. Me kõik sel hetkel oleme kärsitud ja kurvad, pole sa ainuke????
Lihtsalt mulle tundub, et ajaga kasvab paksem nahk????
Oleks aeg juba pesamunaks ammu????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!

Hõissa…

Miks hõissa?????

See hõissa olekski pidanud olema jutumärkides! Vabandan.

Kurb ja natukene kärsitu olen muidugi ka…

Arusaadav. Me kõik sel hetkel oleme kärsitud ja kurvad, pole sa ainuke????

Lihtsalt mulle tundub, et ajaga kasvab paksem nahk????

Oleks aeg juba pesamunaks ammu????

Aitäh ???? olen Teile tegelikult, siis vaikselt juba pool aastat ise ka pöialt hoidnud!

Paljd teist äppi Flo kasutavad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis vahepealne kõhuviirus ja PMSi sümptomaatika möödunud, aga päevi ei hakanudki oodatud ajal. Praegu juba CD 40, aga ei midagi. Rasedustestid jätkuvalt negatiivsed. Vot ei oskagi midagi arvata. Ju ta tsüklihäire siis on, aga nii kiuslik ja valelootusi süstiv. Pigem oleks eelistanud uue tsükli algust siis juba, et vähemalt uuele ringile minna varsti.
Guguu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 14:25; 06.09 09:31; 10.09 21:18; 10.09 21:56; 18.09 09:36; 18.09 10:55; 19.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge mind kividega surnuks loopige, aga DbO8 ja tegin biocardi-negatiiiiiiivne!

Hõissa…

Miks hõissa?????

See hõissa olekski pidanud olema jutumärkides! Vabandan.

Kurb ja natukene kärsitu olen muidugi ka…

Arusaadav. Me kõik sel hetkel oleme kärsitud ja kurvad, pole sa ainuke????

Lihtsalt mulle tundub, et ajaga kasvab paksem nahk????

Oleks aeg juba pesamunaks ammu????

Aitäh ???? olen Teile tegelikult, siis vaikselt juba pool aastat ise ka pöialt hoidnud!

Paljd teist äppi Flo kasutavad?

Aww????
Aitäh!
Mina kasutan ka Flo äppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadutan ka FLO äppi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis vahepealne kõhuviirus ja PMSi sümptomaatika möödunud, aga päevi ei hakanudki oodatud ajal. Praegu juba CD 40, aga ei midagi. Rasedustestid jätkuvalt negatiivsed. Vot ei oskagi midagi arvata. Ju ta tsüklihäire siis on, aga nii kiuslik ja valelootusi süstiv. Pigem oleks eelistanud uue tsükli algust siis juba, et vähemalt uuele ringile minna varsti.

Guguu

Sama meelt, pigem tulgu päevad, kui tsükkel venib, kui kaamliila???? vabandust väljenduse pärast????
Aga mõte jääb samaks.
Mul oli ka sedasi vastu 2018 aastat. Algas see novembris ja kestis vahelduva eduga kuni aprillini, vot siis hakkasid üle pika aja korralikud päevad. Peale nö tsükli taastumist läks mööda 5 kuud ja 6 kuuendal kuul sain triibud(okt.2018).
Nüüd lasevad triibud oodata ennast????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, See küll julgustav pole 😀 mul tuli takkus elukorralduslikel põhjustel, niigi lugesin oma “võimalused” kokku ja mõtlesin, et veab lühema tsükliga inimestel, sest neil oleks samas perioodis rohkem ov aegu. aga ma ei arvestanud sellega et hoopis teistpidi võib juhtuda – pikk tsükkel veel venima hakata. jumal anna kannatust 😀 huvitav kas selline 5-6 nädalane tsükkel võib ka veel ovulatoorne olla mingi ime läbi? et äkki peaks praegu CD40 veel ka panustama just in case…
Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 14:25; 06.09 09:31; 10.09 21:18; 10.09 21:56; 18.09 09:36; 18.09 10:55; 19.09 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1, See küll julgustav pole ???? mul tuli takkus elukorralduslikel põhjustel, niigi lugesin oma “võimalused” kokku ja mõtlesin, et veab lühema tsükliga inimestel, sest neil oleks samas perioodis rohkem ov aegu. aga ma ei arvestanud sellega et hoopis teistpidi võib juhtuda – pikk tsükkel veel venima hakata. jumal anna kannatust ???? huvitav kas selline 5-6 nädalane tsükkel võib ka veel ovulatoorne olla mingi ime läbi? et äkki peaks praegu CD40 veel ka panustama just in case…

Guguu

Võib olla küll. Võib ka nii, et keha mitu korda proovib ühe tsükli sees ovulatsiooni esile kutsuda, aga alles viimane kord õnnestub.

https://www.fertilityfriend.com/cg/
See on minumeelest huvitav galerii igasuguste variatsioonide vaatamiseks, otsinguga saad täpsustada, millised tsüklid huvitavad jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 377 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019