Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 399 )

Teema: Septembribeebid 2020

Postitas:

Maniana, sellest oli varem ka juttu, otsi üles. Aga tunnuste kadumine ühel hetkel on okei. Eriti kui ei määri ja valusid pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiska
Sul jäi määrimine järgi w
Mul oli ka eelmine kord mingi väga veider uh mitte midagi ei näinud
Siis läksin uuema aparaadiga seal nähti aga ka kehvasti. Eile siis alles tuli südame töö. Nii, et ära muretse küll sul ka nähtavale tuleb. Ta mul ennast nii ära peitnud emaka tagaseinas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grampus –

Jaa, 3 korda määris ja kõik, nüüd nagu valge voolus ???? ei mäleta seda raseduse algust üldse. Oleks siis vähemalt saadetud veretestilegi.. ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.01 12:23; 28.01 12:33; 28.01 20:19; 30.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka määrimist nagu 3 korda nüüd kõik ????
Küsisin arstilt millest olla võis laiutas käsi ei tea????
Äkki oleks võinud ise küsida veretesti ???? paremat aparaati ???????? ma tean see ootame jube. ise olin samamoodi nädal aega närvis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grampus –

Ma küsisin.. Ikka ei. Nädala pärast tagasi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.01 12:23; 28.01 12:33; 28.01 20:19; 30.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on teie kogemus kui raseduse tunnused kaovad? Varem ma väga ei muretsenud kui iga päev oli enesetunne veidi erinev. Samas rinnad on koguaeg olnud väga hellad/valusad! Täna ärkasin ülesse, uni vara läinud (muidu teistel päevadel ei olnud väga kerge ärgata), ja täiesti lambist on igasugune rindade tundlikkus ja kadunud. Muidu on enesetunne valdavalt ok aga nüüd kus see üks põhiline tunnusmärk täiesti kadunud, siis olen natuke mures. Mis te arvate, kas on põhjust? Rasedust peaks olema 5+6.

Just oli sama mure siin natuke aega tagasi ja lugedes siin itk lehelt ja foorumist siis võib olla see ka üks peetumise tunnuseid aga ei pruugi. Hommikul jõin isegi kohvi,mis muidu sisse ei läinud ja oli 0 raseda tunnust. Aga minu närv ei pidanud vastu ja läksin EMOsse,et kindlust saada,kuna arst on alles 17veebruar.(siin foorumis sain küll mõne halvustava kommentaari,et issand selle pärast kohe emosse küll pole mõtet minna, aga minu laps ja mina otsustan, sest kui see triibupüüdmine on nii kaua aastaid aega võtnud on see minu jaoks tähtis ja tõesti ei oleks tahtnud 9nädalani ringi kõndida teadmatuses ja närvitsedes) Võeti mind rõõmalt vastu,keegi ei pahandanud võeti vereproov ja tehti uh,kus nägin,et süda ilusti lõi ja kõik ok. Õhtuks olid jälle rinnad tagasi valusad ja söögiisu kadunud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuhugi minema ei hakanud ja õnneks oli piisavalt tegemisi nii, et väga ei jõudnud muretseda. Juba paari tunni jooksul olid hellus/valulikkus rindades tagasi. Lisaks süda õrnalt paha ja meeletu väsimus…järgmine kord enam kindlasti niimoodi kohe muretsema ei hakka. Iga päev võib ju erinev olla. Aga tubli Lycette, et enda rahustuseks ära käisid. Alati peab ikka sisetunnet ka järgima ning südamerahu on kõige tähtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pole kunagi vereteste alguses tehtud ???? Ultraheli ikka, juba 5ndast nädalast.
Rindadega pole midagi, iiveldust ka pole siis ei saaks arugi et rase.
Aga käisin täna lõpuks arstil, kõik hästi, süda lööb, vastab nädalatele. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin omale Elevit vitamiinid aga täna ämmakas ütles, et ma neid ei võtaks. Pidavat soodustama liigset kaalutõusu ja iiveldust, soovitas võtta foolhapet, d-vitamiini ja magneesiumi.
Muidu eilsest iiveldab 24/7 ja väsimus on ka kohutav. Saan aru, et seni oli tegelt täiesti ok olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriine, mitmes nädal sul on? Ma siin kogu aeg põen, et siiamaani suht okei olnud olla, et äkki nö vaikus enne tormi 😀 mul 8+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:11; 13.02 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa vitamiinide osas, mul arst ütles, et foolhapet võtaks u 12nda nädalani ja magneesiumi.
Aga magneB6 võtan hetkel nagunii väsimuse ja iivelduse pärast, mis oli.. Aga ei teagi siis, kui pikalt sellega jätkata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriline, mitmes nädal sul on? Ma siin kogu aeg põen, et siiamaani suht okei olnud olla, et äkki nö vaikus enne tormi ???? mul 8+3

Mul täna 7+2. Mäletan, et eelmisega algas ka samal ajal aga mitte ei mäleta kaua kestis ???? Muidugi veitsa lootsin, et seekord läheb kergemalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 12:05; 21.01 20:16; 28.01 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa vitamiinide osas, mul arst ütles, et foolhapet võtaks u 12nda nädalani ja magneesiumi.

Aga magneB6 võtan hetkel nagunii väsimuse ja iivelduse pärast, mis oli.. Aga ei teagi siis, kui pikalt sellega jätkata.

Seega võin seda võtta mis mul kodus on – MAGVIT B6?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.01 12:23; 28.01 12:33; 28.01 20:19; 30.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa vitamiinide osas, mul arst ütles, et foolhapet võtaks u 12nda nädalani ja magneesiumi.

Aga magneB6 võtan hetkel nagunii väsimuse ja iivelduse pärast, mis oli.. Aga ei teagi siis, kui pikalt sellega jätkata.

Seega võin seda võtta mis mul kodus on – MAGVIT B6?

Ikka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna on esinenud määrimist, siis otsustasin teha HCG testi enne esimest arstivisiiti. Rasedust peaks olema 5+4. Raseduse tunnused on ka kenasti olemas, aga määrimine pani veidi muret tundma. Nüüd tulemus käes, 5+2 15505 ja 5+4 20936. Seega tõus on kahjuks liiga väike ja nüüd muretsen juba veel rohkem. Eelmine rasedus peetus 2018, laps on väga oodatud, esimene. Vist lähen vaatan, kas võetakse õhtul emos vastu, muidu jäängi muretsema ja arsti aega ootama. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 13:33; 29.01 14:44; 13.02 06:48; 21.02 17:33; 22.02 05:38; 05.03 06:11; 05.03 13:40; 05.03 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trügin juulibeebidest korra siia 🙂 Millegipärast arstid seda väga ei räägi ja eestikeelsetest allikatest ka seda infot väga ei leia, aga hcg kasvu aeglustumine ei ole põhjus muretsemiseks, kui näit on juba nii kõrge.
Neid allikaid, millele tugineda on mitmeid, näiteks SIIN on kenasti kirjas, et After your hCG level passes 6,000 mIU/ml, it may take more than four days to double.

Mul oli nt 5+1 hcg näit 14284 ning 6+1 52894. Kui lähtuda loogikast, et 48 tunniga peaks näit kahekordistuma, siis mul oleks pidanud näit 6+1 olema umbes 115 000. Praegu on rasedust 14+0, süda lööb, beebi siputab ja kõik on hästi. Nii varajases staadiumis ei tehta emos veritsusega ka midagi (tean, olen ise läbi teinud selle), nii et pigem ürita rahulikult hoida ennast 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:59; 31.01 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lohutav on lugeda, et lootust ikkagi on, aitäh! ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 13:33; 29.01 14:44; 13.02 06:48; 21.02 17:33; 22.02 05:38; 05.03 06:11; 05.03 13:40; 05.03 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka eile õhta selline kahtlane olla, pea valutas ja palaviku tunne oli, aga täna tibenstobens, vb närvidest lõi eile õhtuks nokki ära.

Ma olin ka kohvitaja enne, aga teadlikult jätsin rasedusest teada saades vähemaks. Ainult tööjuures lõunaaeg joon ühe tassi töökaaslastega, lihtsalt sellepärast, et nad ei kahtlustaks ????

Mul oli ka seda krooksumist ja kõõksumist, praegu on nagu ära kadunud.. Kõht ei käi nii hästi läbi kui enne, a selle vastu aitab mul kiivi söömine. Üks õhtu sõin 8tk ära.. suu kipitas rämedalt ja oi kui hästi järgmine päev kõht läbi käis ???? Nüüd katsun kahega piirduda ????

Aitäh Kadri, kiivi teeb tõesti imet ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.01 12:23; 28.01 12:33; 28.01 20:19; 30.01 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunne?
Nüüd mul aeg käes, kus iiveldab täiega ???? no nii hullusti pole veel enne olnud. Kohvi ei lähe ka enam alla (mu lemmik ????). Tahaks inimese moodi tunda end ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka endiselt kehva, aga olen hommikul rohelise tee sissse sidrunit ja ingveri tükke pannud. See veits aitab. Lisaks ostsin Apotheka reisitabletid (ka ingveri põhised) ja võtan neid 2-3 korda päevas, need tunduvad leevendavat. Suudan isegi kohvi juua, aga ainult suhkruga 😀 (tavaliselt joon ilma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tööjuures pigistan ka ühe tassi kohvi sisse.. et teised ei kahtlustaks. Krt see ajab pärast täiega südame pahaks ???? Aga noh, ma ei taha veel ära öelda ka kohvist, sest nagunii kõik teavad, et planeerime mehega last, niiet olen kullipilkude all ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tööjuures pigistan ka ühe tassi kohvi sisse.. et teised ei kahtlustaks. Krt see ajab pärast täiega südame pahaks ???? Aga noh, ma ei taha veel ära öelda ka kohvist, sest nagunii kõik teavad, et planeerime mehega last, niiet olen kullipilkude all ????

Aga üldiselt mul väga ei iivelda, vahest õhtuti. Tundub, et olen pääsenud hullemast (ptüi-ptüi-ptüi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba mitu päeva iiveldab. Enda jaoks nii veider, sest varasemate rasedustega pole ühegagi iiveldanud, ainult ehk korra-kaks, aga mitte mitu päeva hommikust õhtuni. Päris kurnav on ja mul on veel tegelikult päris hästi kui mõnede lugusid kuulen, niiet väga tublid, kes iivelduse ja oksendamisega hakkama saavad.
Iiveldamisega kadus ka mu hea isu – sisuliselt miski ei lähe alla, ainult veidi puuvilju.
Mehega naerame, et äkki kaksikud kui see kord sedasi iiveldab. Aga tegelikkuses ma ei usu, kuigi meeldiks küll. Nädalake veel arstiaega oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huh ma praegu loen kuidas kohvi sisse pigistate ja juba sellest läheb seest õõnsaks. Varem jõin ikka mitu tassi päevas ja nii nautisin! Praegu ei suuda mõeldagi…
Õnneks suuremat iiveldust ei ole, vaid siis kui kõht tühjaks läheb. Kimpus olenn väsimusega ja koguaeg on selline kerge pohmakatunne, üsna kehv tegelikult ja töötegemisel päris suureks takistuseks. Õnneks söögist läheb kõik ilusti alla ja isu on tavaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:13; 31.01 13:16; 21.02 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi peale minu tunneb veel paanilist hirmu? Üks asi sünnituse ees (teine laps, juba tean mida oodata) aga kõige muu ees ka – rasedusega kaasnevate muutuste, beebiga toimetamise jne ees? Mul on mõned päevad, kus ma nutan hommikust õhtuni… Eile käisin Pelgus nõustamises ka ja terapeut oli hästi tore, rahustas, et kuna eelmine rasedus oli nii raske, siis pole ime, et ma nii tunnen ja bla bla bla. Aga no ikka on kuklas pidevalt mõte, et millesse ma enda küll mässinud olen 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole mingit iiveldust.. käin raban endiselt mitmel töökohal 😀 väsimus on küll, tavaliselt peale tööpäeva olen täiesti audis tunnike, kuniks jälle jõuan liigutada. Uneaeg on ka varasemaks nihkunud. Samas võiks natuke iiveldada ka, vähemalt saaks aru, et miskit toimub. Hetkel ainult kõht kasvab.

Hirm on ikka üle käinud, mul just esimene rasedus ja sellega kaasnevad elus mitmed muutused. Aga olen proovinud selle alati tänutundega asendada. Paljudel inimestel ju ei lähe rasestumine üldse kergelt.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.01 16:45; 22.01 18:46; 26.01 10:32; 31.01 17:28; 06.02 18:48; 12.02 21:12; 25.02 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kardan ka. Ei ole otseselt paaniline hirm, aga hirm siiski. Tulemas esimene laps ja eelnevalt on kõige väiksem laps, keda süles olen hoidnud, ca 6-kuune. Ma tunnen hirmu selle ees, et ma ei oska temaga midagi peale hakata ja kardan ta katki teha 😀 Loen küll raamatuid ja vaikselt uurin ka perekooli loengute kohta ja vahepeal kuidagi tuleb mingi rahu peale, et kamoon, kui meie emad-vanaemad hakkama said ilma mingite raamatute ja loenguteta, siis saame meie ka. Vahepeal kuidagi loodan, et instinktiivselt tean, mida teha. Aga siis haarab jälle hirmulaine mind, et mis siis, kui mul ei teki neid instinkte vms. Täiesti sooda tegelikult 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:59; 31.01 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väga ei karda.. kui siis ainult sünnitust. Miskipärast jõuavad minuni ainult õudsad sünnituslood ????
Aga meie esimene laps on väga oodatud ja ei karda rasedust, ega beebiaega.. pigem jh sünnitust.. aga loodan, et see läheb ka ikkagi suuremate traumadeta ja kõik tulevad elusalt välja sellest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks mul iiveldust ei esine otseselt aga vahest õhtuti selline lihtsalt hõre olemine,et alla läheb ainult apelsin. Suutsin siin vahepeal juba haige olla terve perega ja kurk ikka siiani nii valus ja nohu ka selline imelik aga äkki see ka mul rohkem siis see raseda nohu. 3x on aevastases munasarjast selline valusähvakas läbi käinud,et lase või püksi.Rinnad ikka meeletult valusad,kõvad ja suured. Ja nüüd olen öösel hakanud korra wc-s ka käima,mis on minu jaoks nii häiriv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on meeletu uni, ei saa mitte midagi teha. lihtsalt ei suuda liigutada, õudne on kohe. nagu ainult pikali silmad kinni saan olla.
aga elu vajab elamist, kodus teised lapsed, tööl vaja käia veel ja koolis kah.
olen nagu zombi, üldse ei jaksa lihtsalt.
sellist unisust pole varem olnud ühegi rasedusega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 399 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2020