Esileht Hobinurk ,.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: ,.

Postitas:

<p style=”text-align: left;”></p>
 

 

 

,

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajakirjast seda pärast loeme?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.04 00:47; 21.04 01:21; 21.04 01:58; 21.04 14:00; 22.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, kui siin mingi kividega loopimine tuleb lugude asemel, siis ilmselt meie ühiskond pole veel sellel tasemel, et neutraalselt kogemusi vahetada ja palun moderaatoril see teema kustutada.

Mnjah. Tundub, et läks täppi. Ei-ei, lugusid võib rääkida ikka. Lihtsalt oleks aus, kui kohe ütleksid, mis ajakirjanik oled.
Mul on üks anomaalia küll. Meil kadus kapist üks konjak ära. Mina ei tunnista ja mees ei tunnista. Lapsed ka ei tunnista. Aga konjakit pole. Ilmselt rotid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.04 00:47; 21.04 01:21; 21.04 01:58; 21.04 14:00; 22.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, kui siin mingi kividega loopimine tuleb lugude asemel, siis ilmselt meie ühiskond pole veel sellel tasemel, et neutraalselt kogemusi vahetada ja palun moderaatoril see teema kustutada.

Mnjah. Tundub, et läks täppi. Ei-ei, lugusid võib rääkida ikka. Lihtsalt oleks aus, kui kohe ütleksid, mis ajakirjanik oled.
Mul on üks anomaalia küll. Meil kadus kapist üks konjak ära. Mina ei tunnista ja mees ei tunnista. Lapsed ka ei tunnista. Aga konjakit pole. Ilmselt rotid.

Rotid ka ei tunnista 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi kahju, lähen sinna Redditisse tagasi, tundub, et rahvusvaheline seltskond on vähe mõistlikum.

Muidugi mine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.04 00:47; 21.04 01:21; 21.04 01:58; 21.04 14:00; 22.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linkima ei hakka, aga paar aastat tagasi oli teema, mis ajas mind pisarateni naerma ning mida jagasin heade vastuste pärast ka teistega.
Tegu oli kuskilt aliexpressist vms odavkaubamajast tellitud, aga ootamatult kaduma läinud käterättidega.
Märksõnaks sinised maailma korrastavad mehikesed, kes kadusid nagu tuul, kui pererahvas peale sattus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga kurb lugeda enda kohta süüdistusi, mis mitte mingil moel tõele ei vasta. Mõtlesin, et teen põneva teema, see on ka kõik. Aga jah, eks siin perekoolis vist nii asjad käivadki. Hästi kahju, lähen sinna Redditisse tagasi, tundub, et rahvusvaheline seltskond on vähe mõistlikum.

Head aega!

* teema võikski iseenesest huvitav olla (kuigi seda hindavad ikka vastajad, mitte teemaalgataja ei teata, et tegin PÕNEVA! teema), aga taoline ülespuhutus ja punnitatus on tobe. Igatahes – nägemist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 05:50; 21.04 08:05; 22.04 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajakirjast seda pärast loeme?

“Liba… !” “Mis väljaandest…?” “Keegi teeb jälle reklaami…” jne.
Äkki saad end tagasi hoida, kui sul midagi sellist tundub. Kuidagi nõme on ja ei taha enam ühtki teemat teha, kui teenimatult miski süüdistuse osaliseks saad. Selliselt aitad lihtsalt foorumit suretada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:42; 21.04 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajakirjast seda pärast loeme?

“Liba… !” “Mis väljaandest…?” “Keegi teeb jälle reklaami…” jne.
Äkki saad end tagasi hoida, kui sul midagi sellist tundub. Kuidagi nõme on ja ei taha enam ühtki teemat teha, kui teenimatult miski süüdistuse osaliseks saad. Selliselt aitad lihtsalt foorumit suretada.

Nõus. Võiks natuke tagasi tõmmata selle paranoiaga. Teema läks kohe lappama.

Samatüüpi kägu väitis mulle ühes teemas surmkindlalt, et teame küll, et see oled sina Eveliis. Mis krdi Eveliis? Mingi blogija? Mu nimi on Elina. Niimoodi ei saagi mingit diskussiooni arendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga jah, kui siin mingi kividega loopimine tuleb lugude asemel, siis ilmselt meie ühiskond pole veel sellel tasemel, et neutraalselt kogemusi vahetada ja palun moderaatoril see teema kustutada.

Mnjah. Tundub, et läks täppi. Ei-ei, lugusid võib rääkida ikka. Lihtsalt oleks aus, kui kohe ütleksid, mis ajakirjanik oled.
Mul on üks anomaalia küll. Meil kadus kapist üks konjak ära. Mina ei tunnista ja mees ei tunnista. Lapsed ka ei tunnista. Aga konjakit pole. Ilmselt rotid.

Konjak on veel kökimöki. Siin hiljuti kadus ühel valvega tarast ära 300 kilone veis. Seleta seda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, kui siin mingi kividega loopimine tuleb lugude asemel, siis ilmselt meie ühiskond pole veel sellel tasemel, et neutraalselt kogemusi vahetada ja palun moderaatoril see teema kustutada.

Mnjah. Tundub, et läks täppi. Ei-ei, lugusid võib rääkida ikka. Lihtsalt oleks aus, kui kohe ütleksid, mis ajakirjanik oled.
Mul on üks anomaalia küll. Meil kadus kapist üks konjak ära. Mina ei tunnista ja mees ei tunnista. Lapsed ka ei tunnista. Aga konjakit pole. Ilmselt rotid.

Konjak on veel kökimöki. Siin hiljuti kadus ühel valvega tarast ära 300 kilone veis. Seleta seda!

See suht kerge kaal veise kohta – ju läks lihtsalt tuulega lendu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 05:50; 21.04 08:05; 22.04 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usutav tunduks teemaalagatus siis, kui ta kirjutaks ühest või paarist endaga juhtunud seletamatust loost ja siis kägudelt mingit nõuannet või seletust küsiks. Või kui uudishimu teiste lugusid lugeda nii suur on, siis lõppu küsiks et kas teiega on ka midagi taolist juhtunud. Isegi kui ei küsi, siis inimesed tavaliselt täiesti vabatahtlikult hakkavad ka enda lugusid heietama.
Lihtsalt käsk hakata oma põnevaid juhutumisi pajatama on liiga läbinähtav, olgu teemaalgataja siis ajakirjanik või lihtsalt sensatsiooninäljas kägu, kel kõik vähegi põnevamad perekooli teemad juba ammu läbi loetud ja aastatetagustest teemadest ei leidnud ka midagi elluäratamisväärset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin kirjutada küll oma seletamatust juhtumist, kuid täpselt sama on sees ka minu esimeses raamatus ning siis oleks tegemist plagiaadiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine aasta delfi kopeeris mu fb postituse. Müstika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Déjà vu – enamik on vist seda elus kogenud. Et oled selles olukorras olnud, seda inimest kohanud, pilti näinud.

Enamkele sellistele nähtustele on olemas teaduslikud selgitused, mida kaugemale oma teadmistega oleme jõudnud. Ka igasugused gnostilised inimesed oma ebatavaliste võimetega alluvad teaduslikele seletustele. Kui mitte praegu, siis veidi hiljem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 09:18; 21.04 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Glitch in the Matrix ehk “viga maatriksis” on termin, mida kasutatakse juhtumiste kohta, millele ei oska loogilist seletust anda või vahel ka lihtsalt kummaliste kokkusattumuste kohta. Tuleneb teooriast, et maailm on mingit laadi illusioon või “arvutiprogramm” ja selles on tekkinud väike kõrvalekalle või viga. Kokkuvõttes lihtsalt kummaline, ehk isegi paranormaalne juhtum või miskit, millele pole seletust leidnud… On see siis seotud tajuga (aeg, meeled), kummitused, lihtsalt veidrad juhtumised, hääled vms..mis on sinu lugu?

1. Oli hilisõhtune aeg. Vaikus majas. Trepikoja uks lukus. Korteriuks luks. Korraga heliseb uksekell. Vaatan läbi silma – mitte kedagi. Ja nii jäigi.

2. Lapsena maal vanaema juures. Näen silmanurgast, et naabermaja lahtisest trepikoja uksest läheb suur koer sisse. Tahtsin näha, kelle koer see on, paari jooksusammuga oli trepikoja uksel. Trepikojas kõndis mööda treppi üles sõbranna vanaisa. Ühtki koera trepikojas polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.04 12:46; 22.04 16:36; 25.04 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu koer kartis küünetange. Ta peitis need nii ära, et ei leidnud isegi siis, kui kolisime ja terve korteri tühjaks tassisime. Ulme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu koer kartis küünetange. Ta peitis need nii ära, et ei leidnud isegi siis, kui kolisime ja terve korteri tühjaks tassisime. Ulme

Hehhee, peate koera lahkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.04 13:05; 21.04 13:22; 22.04 15:18; 22.04 19:53; 22.04 20:14; 23.04 15:01; 23.04 20:44; 24.04 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Oli hilisõhtune aeg. Vaikus majas. Trepikoja uks lukus. Korteriuks luks. Korraga heliseb uksekell. Vaatan läbi silma – mitte kedagi. Ja nii jäigi.

Meil uksekella ei helistatud, vaid lõgistati uksega. Vaatasime mitte läbi pisikese uksesilma, vaid kõrvalt suurest aknast, ja ikka kedagi ei näinud. Kuni hakati ukse taga haledalt näuguma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole Tallinna TV-st midagi vähemalt aasta vaadanud, aga eile telekat käima pannes tuli ette saade mingist imelikust tädist, kes tõsise näoga rääkis kuidas ta Maa jõujooni (vist selline termin) üle maailma parandamas käib. Tema jutt ja olek meenutas omaaegse metallikuninganna Tiiu Silvesi müstilisi jutte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 21.04 13:05; 21.04 13:22; 22.04 15:18; 22.04 19:53; 22.04 20:14; 23.04 15:01; 23.04 20:44; 24.04 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka mitu asja nii ära kadunud, et välja enam ei tule. Eelmisel aastal kaotasin talvejope tööl, loogika ütleb, et keegi mu vana jopet ju ei võtaks, keegi pole mujale ka tõstnud, aga ometi on läinud.

Aga kõige imelikum juhtum seni vist on olnud ühe seinalambiga, mis meil ise tööle kippus minema, otse meie silme all peale väljalülitamist paar sekundi jooksul läks põlema tagasi. Ja kui kodust lahkudes veendusime, et lamp on välja lülitatud, siis koju tagasi jõudes see alati põles. Mõned ebausklikud seostasid seda vaimudega – juhuslikult hakkas see trikitama paar päeva peale selle inimese surma, kes selle lambi meile kinkis ja seina pani. Kuu aega see asi kestis, siis võtsin lambi maha seinast, enam pole mul karbis see tööle läinud, olen kontrollinud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 13:26; 21.04 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ajakirjast seda pärast loeme?

“Liba… !” “Mis väljaandest…?” “Keegi teeb jälle reklaami…” jne.
Äkki saad end tagasi hoida, kui sul midagi sellist tundub. Kuidagi nõme on ja ei taha enam ühtki teemat teha, kui teenimatult miski süüdistuse osaliseks saad. Selliselt aitad lihtsalt foorumit suretada.

Olen nõus, et see libaotsimine on siin foorumis viimasel ajal KOHUTAVALT TÜÜTU. Mina tegin hiljuti teema unistuste kodust, ja ka mulle öeldi, et ma olen robot.
Palun nendel robotijahtijatel öelda, milliseid teemasid siis võib AJAVIITEjuttudes rääkida, et need oleks teie meelest ühed korralikud tõsised teemad, mis ei klassifitseeru ei libaks, ajakirjanduseks, trolliks või mis need kõik nähtused olid, mida siin jahitakse.
Ma olen aegade jooksul siia päris palju ajaviiteteemasid püstitanud, sest mulle meeldib lugeda inimeste kogemustest ja arvamustest erinevate asjadega seoses. Kas selles on midagi imelikku, kas selleks mitte ajaviitefoorum ei ole mõeldudki? Kindlateks muredeks on oma alafoorumid (ei saa last potile, ei oska tuludeklaratsiooni teha, ei saa kaalust alla jne), see siin, see kõige populaarsem alafoorum ongi üldisteks huvitavateks juttudeks.

Et teemat mitte risustada, vastan ka ühe paranormaalse nähtuse kohta, mis on tegelikult väga kurb. Me abiellusime mehega 10 aastat tagasi ja meie pulmas oli 80 külalist. Nüüd on iga aasta jooksul pärast pulmi üks neist inimestest ära surnud. 10 inimest, täpselt iga aasta kohta üks. Hirm tuleb nahka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Liba… !” “Mis väljaandest…?” “Keegi teeb jälle reklaami…” jne.
Äkki saad end tagasi hoida, kui sul midagi sellist tundub. Kuidagi nõme on ja ei taha enam ühtki teemat teha, kui teenimatult miski süüdistuse osaliseks saad. Selliselt aitad lihtsalt foorumit suretada.

Kas ma süüdistasin kedagi? Naljatilgad, ärge määrige oma musta südametunnistust teisele pähe. Mina küsisin: mis ajakirjast loeme. Vastusevariandid: “Eesti Naine”, “Objektiiv”, “ei loegi ajakirjast, ma ei ole ajakirjanik”. Vastuseks plärtsumine viitab selgelt millegi tabamisele, eriti kui kogu teema on üles ehitatud väga reklaamilik-ajakirjanduslikus ilutsevas kõnepruugis. Kõik oleks loogiline olnud, kui inimene kirjutaks enda mingi üleloomuliku loo ning uuriks teiste kogemusi. Selline “tellimus” aga tekitas minus kohe mõtte ajakirjandusest.
Ja mina ei ole mingi igapäevane libakarjuja. Sa ise teed praegu ju täpselt sama, milles mind süüdistad – süüdistad mind alusetult pidevas liba jms karjumises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.04 00:47; 21.04 01:21; 21.04 01:58; 21.04 14:00; 22.04 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma süüdistasin kedagi? Naljatilgad, ärge määrige oma musta südametunnistust teisele pähe. Mina küsisin: mis ajakirjast loeme. Vastusevariandid: “Eesti Naine”, “Objektiiv”, “ei loegi ajakirjast, ma ei ole ajakirjanik”. Vastuseks plärtsumine viitab selgelt millegi tabamisele, eriti kui kogu teema on üles ehitatud väga reklaamilik-ajakirjanduslikus ilutsevas kõnepruugis. Kõik oleks loogiline olnud, kui inimene kirjutaks enda mingi üleloomuliku loo ning uuriks teiste kogemusi. Selline “tellimus” aga tekitas minus kohe mõtte ajakirjandusest.
Ja mina ei ole mingi igapäevane libakarjuja. Sa ise teed praegu ju täpselt sama, milles mind süüdistad – süüdistad mind alusetult pidevas liba jms karjumises.

Keda sa süüdistad? No loe oma esimesi postitusi uuesti. Teemaalgataja vastas, mis teda inspireeris, aga sina ei usu ju ikka. Ütled, et oleks aus, kui ta tunnistaks end ajakirjanikuks. Veidi erineva kirjastiiliga ei pea kohe ajakirjanik olema. Oleks ta oma üleloomuliku looga lagedale tulnud, oleks öeldud, et liba. Miks minu südametunnistus must peaks olema? Ei tea küll, et oleks. Minul ei ole ka seda nn oma lugu, aga hea meelega loen teiste omi. Või ei tohigi siis teiste lugude vastu huvi tunda, kui endal pole? Igatahes niimoodi meelevaldselt lajatades, nagu poleks teemaalgataja aus, on teema saboteerimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 07:42; 21.04 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kõige imelikum juhtum seni vist on olnud ühe seinalambiga,

Lambi põlemasüttimine võis olla lüliti viga, need vajuvad vahel teise asendisse tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap paljudel, kes sadu aastaid vanades majades elanud neid jutte jätkub, aga sellest on siin teemasid olnud, otsi! Võiks taas kirjutada, aga täna ei viitsi. Arvatavasti oled mingi lehe suvepraktikant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin sõbratarile punktmassaaži, käsiraamat kõrval. Siis oli vaja sõbranna asendit muuta ning ühel hetkel oli käsiraamat kadunud. Otsisime tervest toast, liigutasime diivanit – ei miskit. Kadunud mis kadunud. Aasta hiljem samas toas kukkus pastakas maha ja et seda kätte saada, tuli diivanit nihutada. Ja siis ilmus käsiraamat nähtavale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga jah, kui siin mingi kividega loopimine tuleb lugude asemel, siis ilmselt meie ühiskond pole veel sellel tasemel, et neutraalselt kogemusi vahetada ja palun moderaatoril see teema kustutada.

Mnjah. Tundub, et läks täppi. Ei-ei, lugusid võib rääkida ikka. Lihtsalt oleks aus, kui kohe ütleksid, mis ajakirjanik oled.
Mul on üks anomaalia küll. Meil kadus kapist üks konjak ära. Mina ei tunnista ja mees ei tunnista. Lapsed ka ei tunnista. Aga konjakit pole. Ilmselt rotid.

Rotid ka ei tunnista ????

Rotid tunnistavad küll aga kägu ei lähe urgu ja ei kuule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 21:46; 22.04 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kõige imelikum juhtum seni vist on olnud ühe seinalambiga,

Lambi põlemasüttimine võis olla lüliti viga, need vajuvad vahel teise asendisse tagasi.

Ma ise kahtlustan ka lambi viga. Puldiga lamp, lülitit pole. Kahtlustasin patareid, aga selle vahetamine ei parandanud viga. Ju lihtsalt mingi ühendus andis järgi vms. Muu tehnika mul nii iseseisev pole olnud. Sõbrannal kunagi läks telekas ise tööle ja raadio vahetas kanalit. Ise ma pealt tunnistajaks polnud, aga pole võimatu, et just nii juhtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 13:26; 21.04 22:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )


Esileht Hobinurk ,.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.