Esileht Ilu ja tervis Sõeluuring

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 158 )

Teema: Sõeluuring

Postitas:
Kägu

No sina oled jälle see kraakleja vanamees oma proteesidega, sada korda sellest soigunud juba. Mida sina mingist emakast tead.

??? Jood või mis sul juhtus nüüd? Täiesti naine olen. Sa oled mitmesooline?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljud arstid teevad vastuvõtte nii Haigekassa raha eest kui erakliinikutes. Ka erakliinikutel võib olla mingis mahus Haigekassa leping. Eriti tobe on arvata, et kuskil on mingid spetsiaalsed — ja muidugi viletsamad — tasuta arstid. Arsti jaoks pole vahet, kas tema teenuste eest tasub Haigekassa või patsient ise.

See inimene arvab, et riiklikus haiglas seesama arst minetab kõik oma teadmised ja teeb oma tööd palju halvemini ja lohakamalt. Aga, kui tasulises vastu võtab, saab temast tipparst, kes teeb oma tööd kvaliteetselt ja südamega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täpselt nagu ütlesingi. Mingi mandunud arst, kes ei viitsi enam lillegi liigutada, istub ainult seal tasulises vastuvõtus ja mõõdab müoome ja kirjutab seeneravi.

😀 😀 😀 Nime googeldades tulevad patsientide arvustused, kus peetakse teda parimaks naistearstiks Eestis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene arvab, et riiklikus haiglas seesama arst minetab kõik oma teadmised ja teeb oma tööd palju halvemini ja lohakamalt. Aga, kui tasulises vastu võtab, saab temast tipparst, kes teeb oma tööd kvaliteetselt ja südamega.

Sa ei saa aru, et mulle on tähtis lisaks heale arstile ka arstile saamise kiirus ning vastuvõtu keskkond? Kodu on sul ka kole?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sa lilleke küll sinna sattusid? Terve see teema oled uhkelt väitnud, kuidas külastad vaid tasulisi arste. Ja nüüd siis järsku sattusid nii roppu kohta?

Seoses opileminekuga tuli käia tõesti.

Kui kurb! Nuuks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust ma pesen hambaid ja seetõttu pole mul proteese vaja.

Kas ma rääkisin hammastest?

Olgu! Erinevalt sinust, ei ole ma sinna vanusesse veel jõudnud.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kurb! Nuuks!

On tõesti kurb. Minu õnn, et ei pea läbi aastate selliseid kohti, nagu teie peate koguaeg, külastama.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täpselt nagu ütlesingi. Mingi mandunud arst, kes ei viitsi enam lillegi liigutada, istub ainult seal tasulises vastuvõtus ja mõõdab müoome ja kirjutab seeneravi.

???? ???? ???? Nime googeldades tulevad patsientide arvustused, kus peetakse teda parimaks naistearstiks Eestis.

Ja, kuidas ta nimi on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? ???? ???? Nime googeldades tulevad patsientide arvustused, kus peetakse teda parimaks naistearstiks Eestis.

Patsiendid ei oska päris sageli arsti kompetentsi absoluutselt hinnata, eriti kui neil pole mingit terviseprobleemi olnudki. Kontrolli teha ja müoome mõõta oskab ka kõige lollim arst.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi kala seal on ja ilmselgelt hoiab see inimesi sõeluuringust eemal.

Ilmselgelt on see kala ITK infosüsteemis. Samal ajal on Tallinnas umbes paarkümmend tervishoiuasutust, kes sõeluuringut pakuvad ja nende hulgas on kindlasti neid, kus saab aega mugavalt keskööl interneti teel broneerida.

ITKga ei ole midagi pistmist, ühessegi Tln kliinikusse ei saanud aega panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses opileminekuga tuli käia tõesti.

Nojah, täpselt. Su tasuline arst hoiab kätt ja jutustab niisama, aga kui mingit ravi on vaja, jooksed ikka riiklikku haiglasse. Ja seal sa enam ei hüppa midagi, kes sind üldse lõikab või mis seal sünnib. Kui minul oli vaja operatsiooni, siis läksin ikka ise parima arsti juurde, mitte mulle ei määratud mingi suva arst, nagu tasulisest vastuvõtust inimestega juhtub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene arvab, et riiklikus haiglas seesama arst minetab kõik oma teadmised ja teeb oma tööd palju halvemini ja lohakamalt. Aga, kui tasulises vastu võtab, saab temast tipparst, kes teeb oma tööd kvaliteetselt ja südamega.

Sa ei saa aru, et mulle on tähtis lisaks heale arstile ka arstile saamise kiirus ning vastuvõtu keskkond? Kodu on sul ka kole?

Kas nädal on tohutult aeglane aeg?

Mu kodu on ilus. Ja olen Tallinnas läbi kolistanud erinevaid riiklikke polikliinikuid. Kuskil pole nii jõle, kui sina üritad siin tõestada.

Ka käin regulaarselt Magdaleenas. Mul on nii ülimalt ükskõik, millised on sealsed koridorid või üldine keskkond. Ma viibin seal tavaliselt max 45 min. Mida pe..set ma peaks maksma 100 eurot selle eest, et mul oleks mingi lummav keskkond?

Seal jubedas Magdaleenas muide, on mulle vastu jalutanud nii Arnold Rüütel kui ka veel mitu tuntud poliitikud ja kultuuritegelast.

Sa võid ju end vigaseks maksta kui tahad. Aga ega see sind kuidagi lihtrahvast paremaks ei tee. Sest kõik see sodi, mida sa siin suust välja ajad näitab, et oled miski komplekside käes vaevlev pisike inimene, kes kujutab ette, et kui ta maksab, siis on ta kuidagi suurem kui teised.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, täpselt. Su tasuline arst hoiab kätt ja jutustab niisama, aga kui mingit ravi on vaja, jooksed ikka riiklikku haiglasse. Ja seal sa enam ei hüppa midagi, kes sind üldse lõikab või mis seal sünnib. Kui minul oli vaja operatsiooni, siis läksin ikka ise parima arsti juurde, mitte mulle ei määratud mingi suva arst, nagu tasulisest vastuvõtust inimestega juhtub.

Ma läksin ka, muidugi jälle tutvuste kaudu. Ma ei käi suvaliste juures, opereerib tipparst, aasta arsti tiitliga pärjatu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läksin ka, muidugi jälle tutvuste kaudu. Ma ei käi suvaliste juures, opereerib tipparst, aasta arsti tiitliga pärjatu.

Ja kuidas see imearst sinna Magdaleena õuduste majja siis sattus?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid ju end vigaseks maksta kui tahad. Aga ega see sind kuidagi lihtrahvast paremaks ei tee. Sest kõik see sodi, mida sa siin suust välja ajad näitab, et oled miski komplekside käes vaevlev pisike inimene, kes kujutab ette, et kui ta maksab, siis on ta kuidagi suurem kui teised.

Ei, sinu jaoks on need summad meeletud, minu jaoks paari tunni teenistus, seega meie tasemed on erinevad ja see on minu tavaline elu. 100 eurot nimetada vigaseks maksmiseks on muidugi tase.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sinu jaoks on need summad meeletud, minu jaoks paari tunni teenistus, seega meie tasemed on erinevad ja see on minu tavaline elu. 100 eurot nimetada vigaseks maksmiseks on muidugi tase.

Väga tubli, loomulikult jäta Haigekassa vastuvõtud neile, kes seda rohkem vajavad. Ja ka emakat eemaldatakse Fertilitases tasuliselt, sinna oleks pidanud pöörduma. Kui sul raha on, muidugi maksa ise, miks Haigekassa raha kulutada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tubli, loomulikult jäta Haigekassa vastuvõtud neile, kes seda rohkem vajavad. Ja ka emakat eemaldatakse Fertilitases tasuliselt, sinna oleks pidanud pöörduma. Kui sul raha on, muidugi maksa ise, miks Haigekassa raha kulutada.

Ei seo end Fertilitasega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu! Erinevalt sinust, ei ole ma sinna vanusesse veel jõudnud.

Millisesse vanusesse? Päris rumal oled, kui arvad, et ainult vanusega seoses midagi juhtub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kurb! Nuuks!

On tõesti kurb. Minu õnn, et ei pea läbi aastate selliseid kohti, nagu teie peate koguaeg, külastama.

Pead ju, kui pidid sinna kohutavasse Magdaleenasse minema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läksin ka, muidugi jälle tutvuste kaudu. Ma ei käi suvaliste juures, opereerib tipparst, aasta arsti tiitliga pärjatu.

Šarmaaaant!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest kõik see sodi, mida sa siin suust välja ajad näitab, et oled miski komplekside käes vaevlev pisike inimene, kes kujutab ette, et kui ta maksab, siis on ta kuidagi suurem kui teised.

Vastupidi. Puudutatuna tunnete end teie, kes ei ole oma valikutes vabad. Tegelege parem oma enesehinnanguga. Ja finantsidega. Siis lõpeb mõttetu joru teemal “viis eurot on suur raha, sada eurot on mega raha”.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pead ju, kui pidid sinna kohutavasse Magdaleenasse minema.

Jap, kuna mul oli vaja järgmiseks päevaks aega ning sel hetkel oli see arst just seal.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näe teises teemas on inimesed kokku kukkumas ja siis on vastus:

“Oled üldse kuulnud sellisest arstist nagu psühhiaater? Broneeri aeg arstile,järjekord on pikk 3-4 kuud.”

 

Palju õnne teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läksin ka, muidugi jälle tutvuste kaudu. Ma ei käi suvaliste juures, opereerib tipparst, aasta arsti tiitliga pärjatu.

Missugune au! Pääseda pärjatud arsti ülierilisele vastuvõtule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid ju end vigaseks maksta kui tahad. Aga ega see sind kuidagi lihtrahvast paremaks ei tee. Sest kõik see sodi, mida sa siin suust välja ajad näitab, et oled miski komplekside käes vaevlev pisike inimene, kes kujutab ette, et kui ta maksab, siis on ta kuidagi suurem kui teised.

Ei, sinu jaoks on need summad meeletud, minu jaoks paari tunni teenistus, seega meie tasemed on erinevad ja see on minu tavaline elu. 100 eurot nimetada vigaseks maksmiseks on muidugi tase.

Ei, sa tegelikult teenid miinimumpalka, aga kujutad end ette maailma kuningana 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sa tegelikult teenid miinimumpalka, aga kujutad end ette maailma kuningana ????

Pole õnneks sina. Pole kunagi rahapuudust olnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pead ju, kui pidid sinna kohutavasse Magdaleenasse minema.

Jap, kuna mul oli vaja järgmiseks päevaks aega ning sel hetkel oli see arst just seal.

Just järgmiseks päevaks? Muidu oleks emakas koos müoomidega välja kukkunud?

Kuule, katsu natukene maa peal olla!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pead ju, kui pidid sinna kohutavasse Magdaleenasse minema.

Jap, kuna mul oli vaja järgmiseks päevaks aega ning sel hetkel oli see arst just seal.

Ei või olla! Just lõpetasid jutu, kuidas SINU ARST ON AINULT eras!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just järgmiseks päevaks? Muidu oleks emakas koos müoomidega välja kukkunud? Kuule, katsu natukene maa peal olla!

Jah, mul olid teised asjad ees ehket oli vaja mõne päeva jooksul teatud asjad ära otsustada.

Kui madal su enesehinnanguke ka on? Peab ikka sitt elu olema, et kellegi tasulisest teenusest end nii käima tõmmata.

Tasuline arstiabi on loodud põhjusega. Ja see põhjus ei olnud, et suunatud lollidele, nagu sa siin üritad suruda. Rotimentaliteet ei aita sul elukvaliteeti parandada. Saadki vastava suhtumise.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei või olla! Just lõpetasid jutu, kuidas SINU ARST ON AINULT eras!

See ei olnud minu arst, see oli opereeriv onkoloog, tola!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 158 )


Esileht Ilu ja tervis Sõeluuring