Esileht Ilu ja tervis Sõeluuring

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )

Teema: Sõeluuring

Postitas:
Kägu

Jap, kuna mul oli vaja järgmiseks päevaks aega ning sel hetkel oli see arst just seal.

Oma müoomidega sul pole vaja järgmiseks päevaks aega. Sellised raiskavad arstide aega, maksku ise või mitte. Aasta arsti pole ka emaka eemalduseks tarvis.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei või olla! Just lõpetasid jutu, kuidas SINU ARST ON AINULT eras!

See ei olnud minu arst, see oli opereeriv onkoloog, tola!

Eee… onkoloog ei käi müoome opereerimas.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui madal su enesehinnanguke ka on? Peab ikka sitt elu olema, et kellegi tasulisest teenusest end nii käima tõmmata.

Vabandust, aga see olid siiski sina, kes tõmbas siin käima sae teemal, kuidas sina käid tasulises ja saad selle eest tippasju 😀 😀 😀

Ehk siis, keegi miinimumpalgaline püüab end siin ennast suureks mängida.

Väga kahju, et sul pole antud nii palju mõtlemist, kuidas TÄPSELT SAMA ASJA saada tasuta.

Maksa! Ja nuta! Väike inimene!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just järgmiseks päevaks? Muidu oleks emakas koos müoomidega välja kukkunud? Kuule, katsu natukene maa peal olla!

Jah, mul olid teised asjad ees ehket oli vaja mõne päeva jooksul teatud asjad ära otsustada.

Kui madal su enesehinnanguke ka on? Peab ikka sitt elu olema, et kellegi tasulisest teenusest end nii käima tõmmata.

Tasuline arstiabi on loodud põhjusega. Ja see põhjus ei olnud, et suunatud lollidele, nagu sa siin üritad suruda. Rotimentaliteet ei aita sul elukvaliteeti parandada. Saadki vastava suhtumise.

Jah, see on loodud selleks, rt arst saaks Škoda asemel Lexusega sõita. Eras ei tehta mitte ühtegi tippasja, sest nad ei jõua kinni maksta tipptiimi (õed, palatid, tehnoloogia), vaid tehaksegi suure raha eest pisiasju.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, see on loodud selleks, rt arst saaks Škoda asemel Lexusega sõita. Eras ei tehta mitte ühtegi tippasja, sest nad ei jõua kinni maksta tipptiimi (õed, palatid, tehnoloogia), vaid tehaksegi suure raha eest pisiasju.

Täpselt, niikui sul midagi päriselt viga on, saadetakse sinna põlastatud riiklikku ravile. Ja kes ainult tasulises kopitab, see ei viitsigi enam eriti arstitööga tegeleda, lihtsalt teenib raha ja kõik.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, niikui sul midagi päriselt viga on, saadetakse sinna põlastatud riiklikku ravile. Ja kes ainult tasulises kopitab, see ei viitsigi enam eriti arstitööga tegeleda, lihtsalt teenib raha ja kõik.

Nii on! Seda tunnistas see kägu ju isegi, et pidi ikka sinna kohutavasse Magdaleenasse minema. 😀 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

milleks nahakliinikule ultraheli võimekus?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

milleks nahakliinikule ultraheli võimekus?

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

Ajad vist Medisfääriga segi, Medemis ongi ilukliinik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

Ajad vist Medisfääriga segi, Medemis ongi ilukliinik.

Miks ilukliinik ja nahakliinik üks ja sama asi on?

Medemises käisin veenilaiendeid süstimas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ilukliinik ja nahakliinik üks ja sama asi on?

Nad ise tutvustavad ennast nii: Nahakliinik Medemis/Ilukliinik Tallinnas. Küsi nende käest, miks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

milleks nahakliinikule ultraheli võimekus?

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

https://www.medemis.ee/

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… onkoloog ei käi müoome opereerimas.

Onkogünekoloog.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… onkoloog ei käi müoome opereerimas.

Onkogünekoloog.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… onkoloog ei käi müoome opereerimas.

Onkogünekoloog.

Müoome opereerib tavaline naistearst. Onkogünekoloog opereerib siiski vähihaigeid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

milleks nahakliinikule ultraheli võimekus?

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

https://www.medemis.ee/

Sa pead kaks korda kodulehe lingi siia panema? Milleks? Mitte keegi ei oska surfata?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind on nt Medemisest saadetud ITKsse ultraheli tegema, endal pole neil isegi selleks võimekust.

milleks nahakliinikule ultraheli võimekus?

Mis ajast nad “nahakliinik” on?

https://www.medemis.ee/

Sa pead kaks korda kodulehe lingi siia panema? Milleks? Mitte keegi ei oska surfata?

pigem tundub mulle, et nii mõnedki ei oska lugeda. 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müoome opereerib tavaline naistearst. Onkogünekoloog opereerib siiski vähihaigeid.

Mul opereerib onkogünekoloog. Selleks ei pea vähihaige olema, dziisas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müoome opereerib tavaline naistearst. Onkogünekoloog opereerib siiski vähihaigeid.

Mitte müoome vaid emakat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müoome opereerib tavaline naistearst. Onkogünekoloog opereerib siiski vähihaigeid.

Mul opereerib onkogünekoloog. Selleks ei pea vähihaige olema, dziisas.

Vau! Sul on kohe kõik nii eriline! Kõigepealt on su günekoloog üleriigiliselt tunnustatud arst. Koht, kus käid on udupeen. Opereerib ka mitte tavaline naistearst, vaid ikka onkogünekoloog.

Tegelikult on nii, et onkogünekoloog tegeleb siiski vaid vähihaigetega. Ja kellelgi suurushullustuse käes vaevleval kodanikul ei ole võimalik tellida teda ennast opereerima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müoome opereerib tavaline naistearst. Onkogünekoloog opereerib siiski vähihaigeid.

Mitte müoome vaid emakat.

Emaka eemalduse operatsiooni teeb siiski ka tavaline naistearst, mitte onkogünekoloog.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emaka eemalduse operatsiooni teeb siiski ka tavaline naistearst, mitte onkogünekoloog.

No las teeb, minul teeb onkogünekoloog. On sul mingi probleem sellega või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emaka eemalduse operatsiooni teeb siiski ka tavaline naistearst, mitte onkogünekoloog.

No las teeb, minul teeb onkogünekoloog. On sul mingi probleem sellega või?

Mul ei ole probleemi. Lihtsalt sa siin natukene luiskad. Sellepärast, et onkogünekoloog on spetsialiseerunud pahaloomuliste kasvajate ravile. Ja ei tegele muuga. Ammugi ei ole võimalik mingil ennasttäis tibil selle valdkonna arsti tellida  end opereerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole probleemi. Lihtsalt sa siin natukene luiskad. Sellepärast, et onkogünekoloog on spetsialiseerunud pahaloomuliste kasvajate ravile. Ja ei tegele muuga. Ammugi ei ole võimalik mingil ennasttäis tibil selle valdkonna arsti tellida  end opereerima.

Mis pagana vajadus peaks mul olema luisata? Minu jaoks elate te mingis paralleeluniversumis oma eludega. Ei ole ma ennasttäis, olen sellist elu pidanud aastakümneid normaalseks ja see on minu jaoks tavaline. Mind ei ravita, toimub ainult emaka eemaldamine. Ilmselt siis järelkontroll ka.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle see hüppaja siin üldse ei meeldi, aga minul eemaldas ka emaka PERH-s onkokirurg, sest käisin günekoloogi juures, kes ei teinud ise operatsioone. Tema suunas edasi selle onkokirurgi juurde. Mina kuskil tasulises pole käinud ja mingit erikohtlemist ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pagana vajadus peaks mul olema luisata?

Meie ei tea, mis vajadus sul sellega on. Aga ortodondi teemas oli sul ka Eesti tipportodont, kellele saad aja paari nädalaga, kui aga tahad. Muidugi ei unustanud sa mainida, et tegemist on keskmisest kallima teenusega, aga sul rahapuudust ei ole. Kuskil oli veel sarnane asi, ma kahjuks ei suuda meelde tuletada, mis teema või mis arst see oli. Seega … tõesti, mis vajadus sul on, kas selgitad?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega … tõesti, mis vajadus sul on, kas selgitad?

See inimene siin tõesti pidevalt uhkeldab, kuidas ta käis mingi aasta arsti juures, tipportodont, vist oli ka tipportopeed, kõik on mingid kõige-kõige, muudkui tema maksab ja siis kõik jooksevad. Naljakas lugeda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ei tea, mis vajadus sul sellega on. Aga ortodondi teemas oli sul ka Eesti tipportodont, kellele saad aja paari nädalaga, kui aga tahad. Muidugi ei unustanud sa mainida, et tegemist on keskmisest kallima teenusega, aga sul rahapuudust ei ole. Kuskil oli veel sarnane asi, ma kahjuks ei suuda meelde tuletada, mis teema või mis arst see oli. Seega … tõesti, mis vajadus sul on, kas selgitad?

Pidin praegu guugeldama, millega ortodont tegeleb 😀

Sa peksad ikka kõvasti segast. Miks sa seda teed? Mis sul elus puudu jääb, et asju välja mõtled?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidin praegu guugeldama, millega ortodont tegeleb ????

hmm, mul oleks natuke nagu piinlik, või nii…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 158 )


Esileht Ilu ja tervis Sõeluuring