Esileht Hobinurk Spa tavad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Spa tavad

Postitas:
Kägu

Laval istudes ilmselt ei saa midagi, sest seal sa pole palja nahaga vastu kasutatud pinda.

Igas saunas on temperatuur tõenäoliselt ikka vähemalt 80 kraadi, seega kõik, mis seal nakata võiks, on pindadel surnud. Põrand on muidugi jahedam, seega plätudega sauna minek on igati normaalne, kuid lavale ära nendega roni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sisenen küll plätudega sauna, seal on samasugune jube põrand kui igal pool mujal.

Kui see spaa põrand nii jube tundub, kuidas sa seal üldse käia julged? Pooled spaatajad käivad seal niikuinii paljajalu ja lähevad siis nemde paljast põrandat puudutanud jalgadega basseini ja mullivanni.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lähevad siis nemde paljast põrandat puudutanud jalgadega basseini ja mullivanni.

Seal muliseb korralik kogus puhastusvahendit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid ei tulegi sauna ukse taha jätta, mina ei luba ka oma lastel plätudeta spaas mitte kuskil käia, sest üks laps on saanud endale tüükad spaast ja väga raske oli nendest lahti saada.

Minu teema (olen TA) ongi ajendatud sellest, et mis point on sellel, et plätud peavad sauna ukse taha jääma? Lootsin, et ehk keegi oskab loogika lahti seletada. Too kommenteerija, kes nii kirjutas, kirjeldas seda kui enneolematut ja uskumatut käitumist, et inimesed sisenevad sauna plätudega. Minu küsimus on, et mis vahet seal on?

Sellepärast, et plätudest aurub kuumaga hulgaliselt toksilisi aineid.

Ujumisriideid ei saa keelata, aga plätude keelamine vähendab mürgiste aurude kontsentratsiooni.

 

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooled spaatajad käivad seal niikuinii paljajalu ja lähevad siis nemde paljast põrandat puudutanud jalgadega basseini ja mullivanni.

Sulle sai juba seletatud, et põrandapind ja basseinivesi on kaks eri asja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et plätudest aurub kuumaga hulgaliselt toksilisi aineid.

Mis loll jutt see on, ega neid kerisele tossama ei panda. Mingi 60 kraadi juures, mis põranda lähedal on, ei aura sealt absoluutselt mitte midagi. Küll on ikka isehakanud targad siin koos.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plätude osas on sageli spaa enda nõue jätta need ukse taha. Kummiplätud materjali poolest ei pruugi kuumust taludagi. Teistele külastajatele on ebameeldiv kui sauna minnes peab esmalt lava allääres plätude reast üle hüppama hakkama. Rääkimata kui mõni plätudega päris lausa lavale ronib

Ojee, need plätude igale poole lava ette ja ukse ette laiali jätjad on sedatüüpi peremehed, kes jäävad raudselt poes keset ukse ava seisma jne

Mul komme need plätud kuhugi lava alla või nurka suure kaarega lükata ja siis kõvasti leili!

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul komme need plätud kuhugi lava alla või nurka suure kaarega lükata ja siis kõvasti leili!

Varsti saame lugeda, kuidas käole spas natuke peksu pakuti. Siis teame, et see olid sina. Kõva korralooja, teiste asju laiali loopima.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma spaades ju seepärast plätusid kannangi, et mitte jalaseent saada, miks ma peaks siis sauna minnes need äkki jalast ära võtma?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma spaades ju seepärast plätusid kannangi, et mitte jalaseent saada, miks ma peaks siis sauna minnes need äkki jalast ära võtma?

No üks arvab, et hakkavad seal sauna põrandal mingeid toksiine eritama. Täielik jaburdus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma spaades ju seepärast plätusid kannangi, et mitte jalaseent saada, miks ma peaks siis sauna minnes need äkki jalast ära võtma?

Miks sa peaks saama, kui mul pole 35 aastat õnnestunud saada?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi 60 kraadi juures, mis põranda lähedal on, ei aura sealt absoluutselt mitte midagi.

Pole seal ka 60, max 30. Istudes alumisel astmel alati varbad on jahedad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma spaades ju seepärast plätusid kannangi, et mitte jalaseent saada, miks ma peaks siis sauna minnes need äkki jalast ära võtma?

Miks sa peaks saama, kui mul pole 35 aastat õnnestunud saada?

ega sinust ei räägitud

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plätude osas on sageli spaa enda nõue jätta need ukse taha. Kummiplätud materjali poolest ei pruugi kuumust taludagi. Teistele külastajatele on ebameeldiv kui sauna minnes peab esmalt lava allääres plätude reast üle hüppama hakkama. Rääkimata kui mõni plätudega päris lausa lavale ronib

Mis vahet seal on, kas plätudest tuleb üle hüpata sauna ukse taga või lavale ronides?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur on see V-spa mullivann siis ja kas seal on üks mullivann?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, kas plätudest tuleb üle hüpata sauna ukse taga või lavale ronides?

Väljaspool jäetakse ikka ukse kõrvale , aga saunas sees on vähem ruumi niimoodi laveerida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur on see V-spa mullivann siis ja kas seal on üks mullivann?

Silma järgi mahuks sinna vast 6 inimest.

Inimesed lähevad ühiskondlikku veekeskusesse, aga eeldavad, et kõik on neile privaatne. Kui nemad tahavad muskaga mullivamnis kahekesi romantikat teha, siis peavad kõik uttu tõmbama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silma järgi mahuks sinna vast 6 inimest.

Siis ongi normaalne seal kuuekesi olla. Kui ainult 2 inimest sees, ronime kindlasti mehega ka sinna vanni. Kui 4, siis mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen seda ja mõtlen, et no ei mõista seda spaa-lembust.  Ühe korra olen käinud, ei saanud minust spaahunti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, kas plätudest tuleb üle hüpata sauna ukse taga või lavale ronides?

Väljaspool jäetakse ikka ukse kõrvale , aga saunas sees on vähem ruumi niimoodi laveerida

Täiesti pseudoprobleem. Olen väga paljudes erinevates spaades käinud ja ei ole sinu kirjeldatut mitte kuskil täheldanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen seda ja mõtlen, et no ei mõista seda spaa-lembust.  Ühe korra olen käinud, ei saanud minust spaahunti.

Ju sa pole eriline saunainimene. Kuum saun, hea leil, külm õlu ja vette-mõnna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga paljudes erinevates spaades käinud ja ei ole sinu kirjeldatut mitte kuskil täheldanud.

Mina ka mitte (keda sa tsiteerisid) ja väidan, et valdavalt jäetaksegi ukse taha plätud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga paljudes erinevates spaades käinud ja ei ole sinu kirjeldatut mitte kuskil täheldanud.

Mina ka mitte (keda sa tsiteerisid) ja väidan, et valdavalt jäetaksegi ukse taha plätud.

Ja ei juhtu ka mitte midagi, kui need plätud jäetakse lava ette.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei juhtu ka mitte midagi, kui need plätud jäetakse lava ette.

Eks see ole eelistuse küsimus. Mina eelistan, et 10 inimese plätud oleks ukse taga, mitte lava ees hunnikus. Visuaalselt ka niimoodi meeldivam saunas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid ei tulegi sauna ukse taha jätta, mina ei luba ka oma lastel plätudeta spaas mitte kuskil käia, sest üks laps on saanud endale tüükad spaast ja väga raske oli nendest lahti saada.

Minu teema (olen TA) ongi ajendatud sellest, et mis point on sellel, et plätud peavad sauna ukse taha jääma? Lootsin, et ehk keegi oskab loogika lahti seletada. Too kommenteerija, kes nii kirjutas, kirjeldas seda kui enneolematut ja uskumatut käitumist, et inimesed sisenevad sauna plätudega. Minu küsimus on, et mis vahet seal on?

selle peale ei tule, et äkki on tava, komme, et plätudes saunalavale ei ronita nagu ka ei lähe plätudega vette või ujumisriiete väel restorani (see keeld on rannahotellide restoranides). Tegelikult ei ole soovitav klooriste riietega kuuna kätte minna st. enne sauna tuleb pesemas käia, aga tänapäeval ei pesta ka enne basseini minekut.  Korralikes spades hakkab automaatselt vette rohkem kloori lisanduma, kui vesi mustaks läheb. Eks siis kui pesemata või saunas higised basseini kargavad, siis kloori lisatakse automaatselt juurde.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ei juhtu ka mitte midagi, kui need plätud jäetakse lava ette.

Eks see ole eelistuse küsimus. Mina eelistan, et 10 inimese plätud oleks ukse taga, mitte lava ees hunnikus. Visuaalselt ka niimoodi meeldivam saunas käia.

Polegi näinud, et kuskil spaas oleks korraga 10 inimest laval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selle peale ei tule, et äkki on tava, komme, et plätudes saunalavale ei ronita nagu ka ei lähe plätudega vette või ujumisriiete väel restorani (see keeld on rannahotellide restoranides). Tegelikult ei ole soovitav klooriste riietega kuuna kätte minna st. enne sauna tuleb pesemas käia, aga tänapäeval ei pesta ka enne basseini minekut.  Korralikes spades hakkab automaatselt vette rohkem kloori lisanduma, kui vesi mustaks läheb. Eks siis kui pesemata või saunas higised basseini kargavad, siis kloori lisatakse automaatselt juurde.

Keegi pole ju lavale ronimisest rääkinud. Küsimus oli, et mis vahet seal on, kas need plätud on siin või seal? Kellelegi jalus võivad need teoreetiliselt ju igal pool olla. Täiesti väljaimetud “probleem” tegelikult.

Ja see oleks muidugi tegelikult põnev, kui inimesed läheksid avatud spaa-alal ujumisriieteta sauna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul komme need plätud kuhugi lava alla või nurka suure kaarega lükata ja siis kõvasti leili!

Täitsa napakas. Ja ise veel uhke ka oma juhmuse üle.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul komme need plätud kuhugi lava alla või nurka suure kaarega lükata ja siis kõvasti leili!

Täitsa napakas. Ja ise veel uhke ka oma juhmuse üle.

On jah – oluline et asi käiks ikka suure kaarega ja kõigile arusaadavalt!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohutuse seisukohalt ei ole plätud lava ees sugugi hea mõte. Saunas on nähtavus tunduvalt kehvem kui sauna ukse taga. Eriti prillikandjatel, aga nt aurusaunas kõigil. Väga kergesti võib lava ees vedelevate plätude tõttu kukkuda. Vanematel inimestel on kukkumistel ka raskemad tagajärjed.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Hobinurk Spa tavad