Esileht Pereelu ja suhted tahe olla vaba ja vallaline – miks?

Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )

Teema: tahe olla vaba ja vallaline – miks?

Postitas:
Kägu

Mis on alatu partneri suhtes, kes võibki naiivselt arvata, et 3 kuu pärast läheb suur armastus edasi, nagu polekski mõlemad vahepeal vabad olnud. Üleüldse neil juhtudel üks aktiivsem ja rumalam pool eeldab siiski teise poole truudust, kuigi ise tahtis pausi sellesse suhtesse.

Oota, üks ise tahab pausi ja järsku teine on alatu, kui avastab pausi ajal, et ei taha jätkata?

Aga muidu sul on õigus jah, aga täpselt selles olukorras teemaalgataja ju ongi – tahab lahku minna, aga ei suuda seda välja öelda.

Ei, ma ütlesin, et see aktiivsem ja rumalam pool, kes teeb ettepaneku teha paus, sageli ka eeldab, et kuni tema möllab, teine pool ootab teda ja on truu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hääletan ka sarvede mahajooksu poolt. Paistab, et teemaalgataja on sedasorti naine, kelle jaoks see vajalik on. See pole mingi häbiasi. Kõige olulisem on see, et inimene saaks oma täiskasvanuelu alustada ilma kahetsusteta, et mis oleks kui… Parem on kõik vajalik läbi kogeda ja kõik ämbrid läbi kolistada. Kellegi teise kogemustest õppida pole võimalik.

Võib-olla ka viljastumise probleemid on alateadlikult sellest tingitud.

Mina samas seisus last ei teeks. Kui on kihk lõbutseda ja sarved maha joosta, siis varem või hiljem see teema plahvatab, isegi kui algselt sügavale enda sisse peita.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ütlesid ise ka et sul sarved maha jooksmata, kas oled otsustanud, mis oma suhtega edasi teed? Paus? Lähed lahku? Jääte kokku? Puhtast uudishimust.

Kuigi teised on siin palju soovitanud lahku minna ja peavad pausi totruseks siis võin öelda, et samas olukorras olles ei ole soov panna suhe “pausile” lollus, vaid reaalselt võibki anda selle aja, et endas ikkagi selgusele jõuda. See ei ole argpükslik tegu, panna teine ootele, kui endas sees on segadus, sest kuigi tahaks olla vaba ja vallaline(kas me mitte kõik ei taha seda vahel), siis oma heast suhtest loobuda selle nimel tundub lollus. Jah, iseasi, kas partner selle pausiga nõus on ja selle vajadusest aru saab. See on mõlemat pidi nii halb olukord, nokk kinni saba lahti.

Vahest juhtub, et oled suhtes pausil ja hakkad oma meest hoopis uue pilgu ja tänulikkusega vaatama. Vahest juhtub, et saad pausil olles oma sõbrannaga kokku, kes räägib oma sarvede maha jooksmise faasist ja saad aru, et kuigi see on põnev, siis elu sees ei viitsiks enam mingi deitimise, “mis on su lemmik toit” jms taolisega jännata, sest kodus on armastav mees olemas. Vahest juhtub, et kohtad pausil hoopis uut meest ja vana mees on minevik.

Muru ei ole teiselpool aeda kindlasti mitte rohelisem, võibolla on seal rohkem atraktsioone, mida sa ihkad ka enda aeda. Kui oskad need atraktsioonid ka enda aeda tuua nii, et kõik on rahul, siis noh, anna palun teada. Oleks siiralt tänulik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Alustuseks aitäh kõigile kaasamõtlejatele! Kuna ma peale reise olen alati veidi “liimist lahti” ja mõtlen helesiniseid unistusi sellest, kuidas ma nüüd kolin sinna soojale maale ja lahkun töölt ja elan vaba inimese elu…ja seda tavaliselt kuni töö/kooli/elu rutiin taastub ja need mõtted kas kaovad või vahetuvad uutega… Võib öelda et olen unistaja/seikleja ja kiindun inimestesse/kohtadesse kiiresti. Arutasin mehega ka peale reisi, et me ikkagi 7-aastat koos olnud, et kuidas edasi jne, seletasin talle ausalt lahti et üksi reisil käies nägin enda elu teise nurga alt jne (muidu olen ju reisil mehega käinud). Ma olen seikleja, naudin iseseisvust, aga samas vajan kellegi poolt “aktsepteeritust”, kui ajad rasked.. Keeruline situatsioon, aga hetkel üritan kaine mõistusega rutiini juurde tagasi naasta, äkki mõtted kaovad või muutuvad..eks näis.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see pausile panek välja näeks, kui ühel on sarved maha jooksmata? Et see, kes pausi tahab, hakkab siis teistega käima ja magama? Ja siis kui tundub, et oma mees/naine oli ikkagi kõige parem, lõpetab pausi ja elu läheb koos jälle edasi või?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see pausile panek välja näeks, kui ühel on sarved maha jooksmata? Et see, kes pausi tahab, hakkab siis teistega käima ja magama? Ja siis kui tundub, et oma mees/naine oli ikkagi kõige parem, lõpetab pausi ja elu läheb koos jälle edasi või?

No see on juba iga paari enda otsustada, kas ja mis pausis lubatud on või ei ole. Loomulikult ei pea teine inimene sellega nõus olema, et teine läheb jookseb oma sarvi maha teistega magades. Võibolla ongi pausi vajajal lihtsalt särtsu vaja, mille katab ära ka süütu aga intensiivne flirt või lihtsalt selline aeg, kus pausi algataja käib, teeb mis tahab, millal tahab, elab nö seda vallalise elu lihtsalt teistega magamata. Kas sarvi maha joosta tähendab, siis seda, et peab hakkama kohe kellegagi magama? Ja kui pausi vajaja tunneb, et tahabki magada, siis mis vahet seal on, kui ta seda oma parterile ütleb? Kõvasti parem olukord, kui hakata heast peast petma ja salatsema jms. Jumal teab, äkki tahab teine partner ka hinges sama asja.

 

TA, kirjutad, et kiindud kiiresti ja oled unistaja, kas need kiindumused sama ruttu üle ei lähe? Äkki ongi faas peale reisi, kus mõtled et oh võiks olla seda ja teist. Paari nädala pärast on unustatud teema või on sul ikkagi juba pikemat aega sellised mõtted? Noh ala aasta vms.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega koos 15 aastat, kaks last ja ma viskasin kodust välja. Ausalt – parim otsus ever!!!

Isegi kui lapsed on, siis see vabadus, oled küll ema aga ei pea olema kellegi abikaasa vaid oled naine!

Mina olles nüüd 2 aastat vaba olnud, kasvatanud oma lapsi, kasvatanud oma ettevõtet – ausalt, isegi ei taha ühtegi suhet!

Kas ma jään üksikuk elu lõpuni, ei tea, aga kahetsen, et selle mehega nii kaua koos olin.

LAPSI ei kahetse, see parim otsus!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ei peaks koos olema ja lapsi saama inimesega, kellega sulle koos olla ei meeldi ja kes igav tundub. Ja pärast lapseasaamist üldiselt suhe võluväel paremaks ei lähe, ikka pigem halvemaks, tekivad lisapingeid. Muidugi on see oht, et kui nüüd lahku lähed / pausi võtad ja leiad hiljem, et ta ikka oli hea mees, siis tema võib-olla sind enam tagasi ei taha.

Teiseks ei ole vallalise töölkäiva inimese elu külmas Eestis samasugune, nagu võõral (soojal) maal puhates ja iga päev pidutsedes ja kokteilitades.

Minu pereelu on tihti ärev ja muretsen mitmete asjade pärast, ms oleks küll õnnelik, kui see oleks nii rahulik ja stabiilne, nagu sul. Ütled, et oled alfa-emane – kas varem see rahulik mees sulle siis sobis või oli ta varem  teistsugune?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pereelu on tihti ärev ja muretsen mitmete asjade pärast, ms oleks küll õnnelik, kui see oleks nii rahulik ja stabiilne, nagu sul. Ütled, et oled alfa-emane – kas varem see rahulik mees sulle siis sobis või oli ta varem  teistsugune?

Võib öelda, et olen väga hästi ja kiiresti kohanev inimene ja võibolla kaotan end vahepeal ära ja lepin olukorraga. Mul on väga kiire elu et tihtipeale pole mul aega et peatuda ja vaadata enda ümber ringi ja hinnata olukorda. Tean, et mu mees tasakaalustab mind väga hästi, aga samas on ta kõvasti introvertsem kui vahepeal tahaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lahus kaks aastat lastega koos.Mees läks minema leidis uue lahutasime.No super lux on olla üksi lastega. Ma naudin oma praegust elu.Kas me veel meest omale tahan kahtlen,aga ära iial ütle iial.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 61 kuni 70 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted tahe olla vaba ja vallaline – miks?