Esileht Kodunurk Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)

Postitas:

Soovitage tolmuimejat hinnaklassis ca kuni 500. Mingi aeg muudeti vist EL seadustega müüdavate tolmuimejate võimsust – kuidas nüüd uued tolmuimejad on, kas imavad hästi? Kas nö “vanamoodne” (vars imuriga ühendatud) tolmuimejatel on endiselt eelis varstolmuimejate(akuga) ees?

Endal kohmakas tööstuslik kärcheri oma, mida koduseks igapäevaseks kasutamiseks tüütu kasutada ja ca 5 aastat vana varstolmuimeja, mille imemisvõimsusega üldse rahul pole. Ka varem neid olnud, kuid umbes aastaga imemisvõimsus (ja aku) kahanenud – samas kuna ta ka üpriski vana siis võimalik, et aastatega on ka sel alal paremini läinud. Tavaline tolmuimeja oli ca 10a vana ja läks läbi.

Ei teagi ise ka täpselt, millist tahta. Robot ilmselt jääb ära, kuna ei viitsi üle mitme korruse vedada ja kasside karvadega on just trepp ja nurgad kõige kriitilisemad kuhu nende karvad kogunevad. Kobakat tolmuimejat ei viitsi väga mitme korruse vahet vedada ka, et ise eelistaks ilmselt samuti uut varstolmuimejat. Kuid siis peaks ka siiski igapäevase koristuse ühe akukorraga ja võimsusega ära kestma, et poleks teist suuremat masinat kõrvale vaja.

Kas kellelgi on kogemust makita varstolmuimejaga? Neid akusid mul vedeleb kodus ka, kuid kuigi ta oli küll kerge siis tundus ka väga kehva kvaliteediga – tundus kuidagi odavalt tehtud (ja hind ka tunduvalt soodsam kui muudel varstolmuimejatel). Võiks olla pigem soodsam ehk parima hinna-kvaliteedi suhtega igapäevaseks pudi-karvade koristamiseks ehk kerge ja kiire kogu maja üle käia.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:14; 18.06 17:38; 19.06 16:09; 22.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise plaanin Dysoni osta. Varstolmuka.
Ma ei tea kumba, kallim või veidi odavam.
https://www.airvitamin.ee/toode/akutolmuimeja-dyson-v11-absolute-extra/

https://www.airvitamin.ee/toode/akutolmuimeja-dyson-v10-absolute/

Äkki on asjalik?
Mõtlesin ka robotile, aga annan enne võimaluse varsale (pole enne seda olnud). Suurt tolmukat ei taha hoiustada, tülikam toimetada igapäevaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:58; 22.06 15:46; 24.06 09:32; 06.07 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga annan enne võimaluse varsale

😀 😀

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 15:28; 22.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi Dysoni varss (hehee). Sellest paremat pole. Mul V11 ja kogu aeg on põrandad puhtad. Treppi ka hea sellega teha. Aastaga pole akuvõimsus vähenenud. Mul on tegelikult robotid ka, eks need vahel tõmbavad samuti, aga kohtades, kus neil kehv majandada (vaibad, juhtmed jmt) on varss parim. Suur on täiesti mõttetu varsa kõrval.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:17; 18.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vaipade ja lahtiste juhtmeteta kodu, kass ja koer. Koer teisele korrusele ei tule, kass käib, kus tahab. Alumise korruse eest hoolitseb Neato robot (mis nurkade mure see sul oli? koristab ju nurkadest ka, pole probleem), teiselt korruselt ja trepilt tõmbame Electroluxi Ergorapido Animal varrega. Aasta oleme kasutanud, kõike sodi ta üles korjata ei jaksa, aga kombinatsioonis robotiga saame ilusti hakkama. Vana masin on ka olemas, aga pole üldse kasutanud aasta aega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on robotid ümmargused, tõmbavad täiesti nurgast(mitte nurga lähedalt) ka ära? Samas kui ca 500se kulutuse teha siis igaljuhul oleks mõistlikum valik eelkõige vist tolmuimeja osta roboti asemel. Robot pigem olgu lisaks.

Electrolux ergorapidoga on ca 10a vanune kogemus, kus ca aastaga aku ei pidanud ja imemisvõimsus on kehv ja praegu umbes ca 5a samsung, mille imemisvõimsuse üle ma ei vaimustu üldse kohe, et enamus ajast seisab ja kasutasin ikkagi tavaliselt. Pigem võtsin siis sealt peeneme pudi jaoks selle käsitolmu imeja välja kui vaja oli konkreetset kohta/sodi puhastada. Mõtlengi, et nüüd võib ca 5 aastaga olla korralik areng toimunud, et samas ei tahaks nö negatiivset kogemust üle kanda uutele seadmetele.

Mulle endale dyson ja teised sedatüüpi tunduvad ka rohkem meeldivat, kuna tunduvad kergemad ja mitte nii kohmakad, samsungi vana (samas vaatasin ,et välimuselt ectrolux näiteks pole 10a pea üldse muutunud) on ikka selline raske ja ebamugav kasutada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:14; 18.06 17:38; 19.06 16:09; 22.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage tolmuimejat hinnaklassis ca kuni 500. Mingi aeg muudeti vist EL seadustega müüdavate tolmuimejate võimsust – kuidas nüüd uued tolmuimejad on, kas imavad hästi? Kas nö “vanamoodne” (vars imuriga ühendatud) tolmuimejatel on endiselt eelis varstolmuimejate(akuga) ees?

Endal kohmakas tööstuslik kärcheri oma, mida koduseks igapäevaseks kasutamiseks tüütu kasutada ja ca 5 aastat vana varstolmuimeja, mille imamisvõimsusega üldse rahul pole. Ka varem neid olnud, kuid umbes aastaga imamisvõimsus (ja aku) kahanenud – samas kuna ta ka üpriski vana siis võimalik, et aastatega on ka sel alal paremini läinud. Tavaline tolmuimeja oli ca 10a vana ja läks läbi.

Teemast välja, aga kohe mitte ei saa vaiki olla. See riistapuu, millest teema on tehtud, on tolmuimeja. Mitte toimuimaja. Seetõttu ta imeb, mitte ei ima. Eesti keeles lihtsalt on nii.
Igasugused lapid, nuustikud ja käterätikud imavad (vedelikku).
Väga vabandust.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on robotid ümmargused, tõmbavad täiesti nurgast(mitte nurga lähedalt) ka ära?

Meie oma ei ole ümmargune, on üks serv (ees liikuv külg) on nurgeline ja seljapool ümmargune. Neil ongi vist nn. nurga-eri, peavad seda oma tugevuseks.

Mõtlengi, et nüüd võib ca 5 aastaga olla korralik areng toimunud, et samas ei tahaks nö negatiivset kogemust üle kanda uutele seadmetele.

Energorapido jääb jänni raskema prahiga – liivaga näiteks. Ka suuremate okastega. Ja tuhka ning sellelaadset ülipeent fraktuuri ei tohi sellega imeda. Aga koerakarvad korjab ilusti üles ja on ääretult mugav kasutada minu arust. Aku pole kordagi otsa saanud enne kasutamise lõppu, aga üle ühe korruse pole ka koristada proovinud korraga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Makita. Mees ja laps kasutavad. Mina kasutan Dysoni. Mul on see kõige odavam,ümar. On ok. Uut ei otsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dyson on super. Oli ka Ergorapido, aga see on täiesti mõttetu Dysoni kõrval.
Robot on lisaks veel, mingi odav Aliexpressi oma, mis kaks aastat kenasti töötab.

/Kaks kassi, suur koer ja kaks väikest last.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Dysonit. Kompaktne nagu elektrihari, aga olemuselt siiski võimas nagu nö tavaline tolmuimeja. Olen meeletult rahul oma Dysoniga. Suur tolmukas on mul Miele, mis on ka väga hea, aga Dyson on oluliselt võimekam ja mugavam kasutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõmustan nagu laps paari kuu eest ostetud Dyson V10 Absolute “varsa” üle, üldse ei taipa, kuidas eelneva elu ilma selleta toime tulnud olen 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nüüd huvi pärast selle Dyson V11 hinda … ja no olge mõistlikud. Mõelge järele. Mina oma Ergorapido sain 3 korda odavamalt ja olen ka rahul. Kas tõesti on võimalik veel 3 korda rohkem rahul olla? Kahtlen.
Aga oma asi muidugi.
Kui siin just müügiagentide rünnak parasjagu käimas ei ole. Või kes muidu vabatahtlikult ostaks 700-eurost tolmuimejat, kui saab hakkama ka 180-sega?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nüüd huvi pärast selle Dyson V11 hinda … ja no olge mõistlikud. Mõelge järele. Mina oma Ergorapido sain 3 korda odavamalt ja olen ka rahul. Kas tõesti on võimalik veel 3 korda rohkem rahul olla? Kahtlen.

Aga oma asi muidugi.

Kui siin just müügiagentide rünnak parasjagu käimas ei ole. Või kes muidu vabatahtlikult ostaks 700-eurost tolmuimejat, kui saab hakkama ka 180-sega?

Mul mees ka tegi nalja, et olen reklaami ohvriks läinud ja milleks nii palju tolmuimeja peale kulutada. Nüüd kui ostust on aasta ja peale möödas ikka vahel räägib, et peab ikka tunnistama, et oli hea ost küll. Tavalist tolmuimejat me enam ei kasutagi ja seda viitsime seinalt võtta koguaeg, suurt tolmuimejat kapist ei viitsinud. Imemisvõimsus on sama või suurem kui suurtel tolmuimejatel, seega win-win.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka tegi nalja, et olen reklaami ohvriks läinud ja milleks nii palju tolmuimeja peale kulutada. Nüüd kui ostust on aasta ja peale möödas ikka vahel räägib, et peab ikka tunnistama, et oli hea ost küll.

Aga tegelikult sa ju ei tea, kas ta mitte 3 korda odavama EL Energorapido puhul sama poleks öelnud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane jah, vaatasin ka selle Dysoni hinda ja no ulme…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.06 23:19; 24.06 01:03; 24.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on robot + dyson v8 absolute kombo. Dyson on hea ja tore küll, aga jube raske. Käes on raske hoida, peale paari kasutuskorda tuli lausa vill pöidla peale ???? veel miinuseks pean seda, et sellel puudub valgustus (nagu nt electroluxi varrekal on).
Robotile on ikkagi miskit kõrvale vaja, aga samas ei kujuta ma ette kuidas väga suurt pinda ainult dysoniga teha – käsi hakkab valutama ja väsib ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nüüd huvi pärast selle Dyson V11 hinda … ja no olge mõistlikud. Mõelge järele. Mina oma Ergorapido sain 3 korda odavamalt ja olen ka rahul. Kas tõesti on võimalik veel 3 korda rohkem rahul olla? Kahtlen.

Aga oma asi muidugi.

Kui siin just müügiagentide rünnak parasjagu käimas ei ole. Või kes muidu vabatahtlikult ostaks 700-eurost tolmuimejat, kui saab hakkama ka 180-sega?

Mis mul siin enam mõelda, ost on aasta tagasi tehtud 🙂 Ma lihtsalt lugesin kasutajahinnanguid ja Dysoni puhul peab negatiivset tikutulega otsima, samas kui rapido kohta neid ikka leiab. Ma ei julgenud riskida odava asja ostuga. Elu näitab, et algul ostad odava asja ja pärast pettununa ikkagi kallima sinna otsa. Mõtekam on see odava ostu etapp vahele jätta, tuleb taskukohasem 🙂 Mingi müügiagent ma pole, ei usu, et siin selliseid on, Dysonit ei müüda agentide kaudu, ega see mingi Lux vmt pole. Dyson on müügil elektroonikapoodides. Mingit lobitööd sellele üldiselt teha pole vaja, kasutajate kogemused räägivad enda eest. Mina olen nii rahul, et plaanin teisegi osta – teise koju.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:17; 18.06 23:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka tegi nalja, et olen reklaami ohvriks läinud ja milleks nii palju tolmuimeja peale kulutada. Nüüd kui ostust on aasta ja peale möödas ikka vahel räägib, et peab ikka tunnistama, et oli hea ost küll.

Aga tegelikult sa ju ei tea, kas ta mitte 3 korda odavama EL Energorapido puhul sama poleks öelnud.

Selle konkreetse puhul lausa surmkindlalt tean, kuna sellise asemel Dysoni osta otsustasingi. EL on mänguasi + selle aku on väga nõrk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka tegi nalja, et olen reklaami ohvriks läinud ja milleks nii palju tolmuimeja peale kulutada. Nüüd kui ostust on aasta ja peale möödas ikka vahel räägib, et peab ikka tunnistama, et oli hea ost küll.

Aga tegelikult sa ju ei tea, kas ta mitte 3 korda odavama EL Energorapido puhul sama poleks öelnud.

Selle konkreetse puhul lausa surmkindlalt tean, kuna sellise asemel Dysoni osta otsustasingi. EL on mänguasi + selle aku on väga nõrk.

Siis kasutame me varstolmuimejat väga erinevatel eesmärkidel. Mina pole märganud, et ta mänguasi oleks ega ka et aku oleks ebapiisav. Igati rahul peale aastast kasutust. Aga mis mul saab selle vastu olla, kui keegi ostab kallimaid aparaate. Lihtsalt uutele ostjatele panin südamele, et mõelge korra järele – on ka neid, kes odavamaga väga rahul on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees ka tegi nalja, et olen reklaami ohvriks läinud ja milleks nii palju tolmuimeja peale kulutada. Nüüd kui ostust on aasta ja peale möödas ikka vahel räägib, et peab ikka tunnistama, et oli hea ost küll.

Aga tegelikult sa ju ei tea, kas ta mitte 3 korda odavama EL Energorapido puhul sama poleks öelnud.

Selle konkreetse puhul lausa surmkindlalt tean, kuna sellise asemel Dysoni osta otsustasingi. EL on mänguasi + selle aku on väga nõrk.

Siis kasutame me varstolmuimejat väga erinevatel eesmärkidel. Mina pole märganud, et ta mänguasi oleks ega ka et aku oleks ebapiisav. Igati rahul peale aastast kasutust. Aga mis mul saab selle vastu olla, kui keegi ostab kallimaid aparaate. Lihtsalt uutele ostjatele panin südamele, et mõelge korra järele – on ka neid, kes odavamaga väga rahul on.

Seda küll, igaüks teeb oma valikud ise 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dyson.
Toodud Uk-st siis kui neid veel Eestis ei müüdud. Olen täheldanud, et Eesti edasimüüja juurdehindlus on päris hea, seega kellel plaanis kunagi UK-sse tulla, siis siit otse tuua on soodsam.
Varstolmuimeja tõin mitmeid aastaid tagasi lennukiga üle ja tahtsin pakile “fragile” silti. Pidin seletama lennujaama töötajale mitu korda, et see on tolmuimeja (kuigi X-ray alt käis läbi).
Töötab küll, aga oleks vaja mudelit uuendada:).
Juba mitu aastat tagasi tegi EU seaduse tolmuimejate võimsuse kohta, enne seda oli Dysonil olemas ka võimsamad mudelid, mis nad siis kõik enne selle seaduse kehtima hakkamist päris suure allahindlusega maha müüsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roborock 5 robot tunniahaseks põhjalikuks puhastuseks ja Dyson 8 kiireks trepi jms puhastuseks. Ei kujutaks enam ette mingi juhtmega tolmuimejaga võimlemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te oma varssa hoiate?
Ma tahaks ka, aga ei kujuta ette, kuhu ma ta panen. Majapidamisruumi pole ja tavalist tolmuimejat hoiame madalas kapis, toru käib lühikeseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus te oma varssa hoiate?

Ma tahaks ka, aga ei kujuta ette, kuhu ma ta panen. Majapidamisruumi pole ja tavalist tolmuimejat hoiame madalas kapis, toru käib lühikeseks.

seisab seina ääres oma laadijas, pesumasina kõrval

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 16:24; 18.06 19:32; 18.06 22:53; 18.06 23:18; 19.06 00:16; 19.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Alist ostetud robot ja see väike odav Makita, millest kõik räägivad. Kuna vaipu pole, siis olen nendega koostööga väga rahul. Roboti panen alati tööle, kui kodust välja lähen, ehk siis töötab iga päev. Selle töötamist kuulata ei taha. Makitat kasutan siis, kui midagi konkreetset on vaja ära imeda. Majapidamises kaks kassi, kes tundub, et vahetavad iga päev kasukat. Samas on mul ka üsna madalad nõudmised ja tähtsam on, et koristamise peale liiga palju aega ja energiat ei kuluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea midagi mingitest dysonitest ja ei huvita ka. Minu jaoks on maailmas ainult üks tolmuimeja ja see on MIELE. Miele Complete C3 Powerline omadest leiad omale sobiva. Peab olema kindlasti Powerline, mitte Ecoline, neil viimastel on väiksem võimsus. Mul on see:
https://www.expert.de/shop/unsere-produkte/haushalt-kuche/raumpflege/bodenstaubsauger/36211018042-bodenstaubsauger-complete-c3-excellence-powerline-sgsf4-petrol.html
Powerline omad imevad imeliselt. Kusjuures mulle soovitas Mielet perekool, tegin ka oma tolmuimeja-teema ja sain hea soovituse.
https://foorum.perekool.ee/teema/tahan-tolmuimejat/
Mul on see nüüd juba poolteist aastat olnud, ei saaks rohkem rahul olla. Ja kuidas on üldse võimalik, et see on veel ka mu lemmikvärvi, ahhh? Kes üldse teeb sellist värvi tolmuimejaid? Miele teeb!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Alist ostetud robot ja see väike odav Makita, millest kõik räägivad. Kuna vaipu pole, siis olen nendega koostööga väga rahul. Roboti panen alati tööle, kui kodust välja lähen, ehk siis töötab iga päev. Selle töötamist kuulata ei taha. Makitat kasutan siis, kui midagi konkreetset on vaja ära imeda. Majapidamises kaks kassi, kes tundub, et vahetavad iga päev kasukat. Samas on mul ka üsna madalad nõudmised ja tähtsam on, et koristamise peale liiga palju aega ja energiat ei kuluks.

Kuidas makita on, kas saab ka jalgadega toodud esikust liiva ja nt laiali veetud kassiliivaga hakkama? Ja kas mööblilt saab ka kassikarvad kätte? Mul vaipu ka õnneks ei ole.

Kellelgi selle philipsiga on kogemust? https://www.euronics.ee/t/98877/kodumasinad/varstolmuimeja-philips-aqua/xc8149-01

Dyson on vist samas üpriski lollikindel valik, ta nagu tolmuimejate apple põhimõtteliselt. Mäletan juba ca ikka 5-10 aastat tagasi kui youtubes usakad neid kiitsid, et mingi muu ei tule kõne allagi. Samas hind on jah ka vastav, aga vanema mudeli vaatasin saab ka seal 500 ringis kätte.

Kel akutolmuimejad olnud rääkide natuke kuidas laete, kas on koguaeg laadimispesas või laete täis, võtate vooluvõrgust välja ja siis kui tühi panete uuesti laadima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 12:14; 18.06 17:38; 19.06 16:09; 22.06 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Dysoni “varss” seinale kinnitatud laadimispesas/hoidikus elutoa ja köögi vahel. Sinna mahub kaks otsikut ka juurde. Võiks olla nii, et mahuvad kõik otsikud kõrvuti, see on ainus puudus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.06 20:46; 18.06 23:15; 18.06 23:48; 19.06 00:26; 19.06 16:24; 22.06 12:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mootori võimsust muudeti jah.
Pigem tuleks eraldi vaadata imemisvõimsust. Need 2 eri asja.

https://www.google.com/amp/s/www.vacuumsguide.com/best-vacuum-suction-power/amp/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )


Esileht Kodunurk Tolmuimejad (Palun kogemusi-soovitusi; 2020)