Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Toompeal korda rikkunud inimesed

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli moderaator.

 

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust.

Mul on veel eredalt meeles see video, mis kohe algul oli. Vist oli kõige esimese protesti ajal see, kus kohvikud pidi kinni olema. Ja seal ühes kohvikus istusid need protesteerijad. Politseinikud (kiirreageerijaid seal ei olnud, tavalised politseinikud) läksid sisse neid korrale kutsuma ja nad konkreetselt haukusid politseinikele vastu. Oma tööd tegevatele politseinike provotseerimine ei ole rahumeelne protest.

Hakkame ikka pihta sündmuste algusest. Millised jõud saadeti Vabaduse väljakule rahumeelsele protestile. Koertega kiirreageerijad muusikuid vahistama?  Kas selline tegevus pole üle reageerimine ja jõu näitamine?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust.

Ei tea ühestki juhtumist, kus politsei oleks ületanud piire nendes olukordades. Küll on aga hulgaliselt materjale “rahumeelsetest ” protestijatest, kes tööl olevatele politseinikele vastu raiskavad ja näkku sülitada lubavad.

Üldse oli liig sellel valitsusel hakata kiirreageerijaid koertega niimoodi kasutama. Ja kuhu see on viinud?  Pole Eestis kunagi sellist madinat ja lumesõda tehtud. Need materjalid on nüüd tulemus.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Üldse oli liig sellel valitsusel hakata kiirreageerijaid koertega niimoodi kasutama. Ja kuhu see on viinud? Pole Eestis kunagi sellist madinat ja lumesõda tehtud. Need materjalid on nüüd tulemus.

Mis need kiireageerijad sul nii hambus on? Midagi nad pole kellelegi teinud. Kui korda ei riku, pole ju midagi karta. Kas oled mingi pätt, keda juba vormiriietus ajab peast segaseks?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse oli liig sellel valitsusel hakata kiirreageerijaid koertega niimoodi kasutama. Ja kuhu see on viinud? Pole Eestis kunagi sellist madinat ja lumesõda tehtud. Need materjalid on nüüd tulemus.

Mis need kiireageerijad sul nii hambus on? Midagi nad pole kellelegi teinud. Kui korda ei riku, pole ju midagi karta. Kas oled mingi pätt, keda juba vormiriietus ajab peast segaseks?

Sellepärast on hambus et sellise jõu näitamisega kasvasid pinged ühiskonnas veel suuremaks ja vastuseis vaktsineerimisele suurenes. Kas peab kohe pätt olema kui sellistest asjadest kirjutan? Vastupidi, jätab külmaks see vormiriietus.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellepärast on hambus et sellise jõu näitamisega kasvasid pinged ühiskonnas veel suuremaks ja vastuseis vaktsineerimisele suurenes. Kas peab kohe pätt olema kui sellistest asjadest kirjutan? Vastupidi, jätab külmaks see vormiriietus.

Kümme korda on küsitud, milles seisnes jõu näitamine? Selles, et vormis mehed on tänaval koos suukorvistatud koertega? Ära aja rumalat juttu. Jõu näitamine on see, et räuskavaid ja tõuklevaid inimesi viidi jaoskonda ja trahviti? Kui korda rikud, pead sellega arvestama, et saad karistada, kellegi huvides ei ole, et mõned inimesed igasugustele korraldustele vilistavad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kordan siiski, konfliktid said alguse ikka uue valitsuse sünnist. Nii toodi kohe kiirreageerijad välja igale protestile.

See, kui sa valesid korduvalt kordad, ei muuda neid valesid veel tõeks.

Esiteks, koroonaproteste eelmise valitsuse ajal ei olnud veel üldse. Sest olukord oli uus ning inimesed seetõttu ise ettevaatlikult. Sellele vaatamata sõitsid linnas politseiautod ning ruuporitest hoiatati neid üksikuid inimesi, kes tänaval liikusid. Niisiis, võimu näitamine  ja inimeste hirmutamine, kui sinu terminoloogiat kasutada. Ja seda tõesti nende inimeste suhtes, kes olid niigi väga ettevaatlikud ja rahumeelsed. Milline ülereageerimine eelmise valitsuse poolt! Milline võimu näitamine päriselt rahumeelsete inimeste suhtes!

Teiseks sinu väide, et hirmutati “rahumeelseid” protestijaid, on vale. Tegemist ei olnud rahumeelsete protestijatega, aga korrarikkujatega, keda politseinikud proovisid korrale kutsuda. Aga inimesed ei kuulanud politseinikke ning provotseerisid neid. Selle kohta on olemas video ka kohe esimesest protestist.

Kiirreageerijad tulid kohale, et võimalikke korrarikkumisi ära hoida mitte selleks, et rahulikke elanikke hirmutada. Ainus protest, kus varem on selline allumatus olnud, oli Pronksiöö ja seal oli ka politsei ja kiirreageerijad kohal.

Sinu pidev väide, et tegemist oli lihtsalt rahumeelsete protestidega on lihtsalt naeruväärne. Mis sa  arvad, kas see pizzakoht oleks pannud oma uksed kinni, kui sinna oleksid lihtsalt rahumeelsed protestijad süüa ostma tulnud? Seda olukorras, kus koroonapiirangud olid niingi söögikohtade olukorra raskeks teinud? Ei, loomulikult mitte, iga söögikoht oleks tervitanud võimalust tööd teha ning oma käive tõsta. Aga nad ei saanud. Sest need, keda sina nimetad “rahumeelseteks protestijateks” keeldusid reegleid järgima ning muutusid agressiivseks, kui neilt reeglite täitmist nõuti! Seega tuli uksed sulgeda, et mitte seada ohtu oma töötajaid nende “rahumeelsete protestijate” poolt.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast on hambus et sellise jõu näitamisega kasvasid pinged ühiskonnas veel suuremaks ja vastuseis vaktsineerimisele suurenes.

Mina nii ei tunne. Hoopis rahulikumalt tundsin, nähes, et politsei on heas vormis ja teeb oma tööd.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kordan siiski, konfliktid said alguse ikka uue valitsuse sünnist. Nii toodi kohe kiirreageerijad välja igale protestile.

See, kui sa valesid korduvalt kordad, ei muuda neid valesid veel tõeks.

Esiteks, koroonaproteste eelmise valitsuse ajal ei olnud veel üldse. Sest olukord oli uus ning inimesed seetõttu ise ettevaatlikult. Sellele vaatamata sõitsid linnas politseiautod ning ruuporitest hoiatati neid üksikuid inimesi, kes tänaval liikusid. Niisiis, võimu näitamine ja inimeste hirmutamine, kui sinu terminoloogiat kasutada. Ja seda tõesti nende inimeste suhtes, kes olid niigi väga ettevaatlikud ja rahumeelsed. Milline ülereageerimine eelmise valitsuse poolt! Milline võimu näitamine päriselt rahumeelsete inimeste suhtes!

Teiseks sinu väide, et hirmutati “rahumeelseid” protestijaid, on vale. Tegemist ei olnud rahumeelsete protestijatega, aga korrarikkujatega, keda politseinikud proovisid korrale kutsuda. Aga inimesed ei kuulanud politseinikke ning provotseerisid neid. Selle kohta on olemas video ka kohe esimesest protestist.

Kiirreageerijad tulid kohale, et võimalikke korrarikkumisi ära hoida mitte selleks, et rahulikke elanikke hirmutada. Ainus protest, kus varem on selline allumatus olnud, oli Pronksiöö ja seal oli ka politsei ja kiirreageerijad kohal.

Sinu pidev väide, et tegemist oli lihtsalt rahumeelsete protestidega on lihtsalt naeruväärne. Mis sa arvad, kas see pizzakoht oleks pannud oma uksed kinni, kui sinna oleksid lihtsalt rahumeelsed protestijad süüa ostma tulnud? Seda olukorras, kus koroonapiirangud olid niingi söögikohtade olukorra raskeks teinud? Ei, loomulikult mitte, iga söögikoht oleks tervitanud võimalust tööd teha ning oma käive tõsta. Aga nad ei saanud. Sest need, keda sina nimetad “rahumeelseteks protestijateks” keeldusid reegleid järgima ning muutusid agressiivseks, kui neilt reeglite täitmist nõuti! Seega tuli uksed sulgeda, et mitte seada ohtu oma töötajaid nende “rahumeelsete protestijate” poolt.

Millega need protestijad siis korda rikkusid? Plakatitega seistes ning lauldes? Seda ma ei tea mis pärast protesti seal pitsabaaris toimus, polnud kohal.

Siin võiks kirjutada teiega mitu päeva jutti aga see mitte midagi ei anna. Las jääda igaühele oma arvamus ja tõde on ka seal kusagil. Praeguse olukorraga pole nagunii enam mõtet siin vaielda, maailm on juba niipalju muutunud.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millega need protestijad siis korda rikkusid? Plakatitega seistes ning lauldes?

Millistest protestijatest sa õigupoolest räägid? Kas kõiki neid “ohustas” juhi kõrval seisev politseikoer? Äkki peaks endaga midagi ette võtma, kui teenistuskoera nägemine hirmu tekitab?

Kui jutt käib neist, keda piltide abil taga otsiti, siis nende rikkumised olid politsei andmetel:
avaliku korra rikkumine, avaliku koosoleku korraldamise nõuete rikkumine, politseinike solvamine, liiklusrikkumine

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega need protestijad siis korda rikkusid? Plakatitega seistes ning lauldes? Seda ma ei tea mis pärast protesti seal pitsabaaris toimus, polnud kohal.

Ma juba viitasin sellele eelpool. Kuna sina tõid välja, et kiirreageerijad toodi kohe protestide alguseks kohale, siis ma viitasin sellele, kus protestijad olid ühes kohvikus kohe protestide alguses, siis kui kohvikud pidid suletud olema. Keeldusid politseinikele oma ID kaarti näitamast, keeldusid kohvikust lahkumast. See oli esimene vastuhakk, mida mina nägin videost. Päris protestide alguses. Eks peale seda ilmselt toodigi igaks juhuks rohkem politseijõude protestidele kohale, et oleks võimekust reageerida juhul, kui keegi jälle politseinike käske täitmast keeldub ja räuskab nagu tol esimesel korral kohvikus.

Kui nüüd hilisematest protestidest rääkida, siis see su armastatud Silvia Ilves ju räuskas politseinike pihta väga hoolega. Ja politseinikud jäid väga-väga rahulikuks. Talle ei tehtud mitte midagi! Kuigi tegelikult on politseiniku verbaalne ründamine igal juhuks korrarikkumine. Nii et mina isiklikult olen näinud ainult selliseid olukordi, kus protestijad rikuvad korda – keelduvad kandmast maske siseruumides, keelduvad pidama nõutud vahet (see oli see hümni mängimise aja konflikti algus minu teada), rikuvad liikluseeskirju (sel autodega Toompeale protest sõitsid lausa ühesuunalisel teel vastassuunas), räuskavad ja sõimavad politseinikke. Ning politseinikud seal kõrval täiesti rahulikud. Mõnel üksikul korral siis tõesti võeti ka mõni eriti hull räuskaja füüsiliselt kinni. Enamasti lihtsalt seisti ja seletati midagi rahulikult. Mida täpselt ei ole kuulda, sest see räuskamine (nt selles Silvia Ilvese videos) käib kõiges üle ja videos lihtsalt ei ole politseiniku häält kuulda. Igal juhul ei pannud keegi Ilvesele kätt külge, keegi ei ässitanud talle koera kallale ja ma ei ole kuulnud, et talle sellise käitumise eest isegi trahvi oleks tehtud.

Seega ei näe mina kuskil politseinike ülereageerimist. Pigem alareageerimine, et nad endaga niimoodi käituda lasid ja väga harvadel ja eriti hulludel juhtudel mõne sõimleja  siis ka  oma autosse viisid.

See on ikka päris õudne, et meil on terve hulk inimesi, kelle arvates politseinike meelevalduse ajal kohalolek on juba hirmus agressioon meeleavaldajate jaoks, kuigi nad on seal lihtsalt korda tagamas. Samal ajal meeleavaldajate sõimlemine ja räuskamine ning korraludsetele mitteallumine on lihtsalt “rahumeelne protest”.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siin näide ka räuskamisest:

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/93114971/erso-muusiku-silvia-ilvese-avalik-rauskamine-tegi-ta-sotsiaalmeedias-naerualuseks-ja-toi-tippdirigendi-kriitika

Politseinikud on väga rahulikud. SI lihtsalt karjub nende peale. Rahumeene protest ja agressiivsed politseinikud? Kindlasti mitte. Rahulikud politseinikud, kes liiga paju taluvad ja ei tee agressiivse räuskajaga mitte midagi.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega need protestijad siis korda rikkusid? Plakatitega seistes ning lauldes?

Millistest protestijatest sa õigupoolest räägid? Kas kõiki neid “ohustas” juhi kõrval seisev politseikoer? Äkki peaks endaga midagi ette võtma, kui teenistuskoera nägemine hirmu tekitab?

Kui jutt käib neist, keda piltide abil taga otsiti, siis nende rikkumised olid politsei andmetel:

avaliku korra rikkumine, avaliku koosoleku korraldamise nõuete rikkumine, politseinike solvamine, liiklusrikkumine

Räägin esimestest protestidest Vabaduse väljakul. Mulle ei tekita mingit hirmu koerad, äkki teile endale? Katsun siis seletada jälle. Leian et sellises varustuses meeste kasutamine oli liig ja andis vale signaali. Need keda taga otsitakse siis jah, seal seda rüselemist oli omajagu mid a poleks pidanud juhtuma.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siin näide ka räuskamisest:

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/93114971/erso-muusiku-silvia-ilvese-avalik-rauskamine-tegi-ta-sotsiaalmeedias-naerualuseks-ja-toi-tippdirigendi-kriitika

Politseinikud on väga rahulikud. SI lihtsalt karjub nende peale. Rahumeene protest ja agressiivsed politseinikud? Kindlasti mitte. Rahulikud politseinikud, kes liiga paju taluvad ja ei tee agressiivse räuskajaga mitte midagi.

Mis näide see siis on. Mis eelnevalt juhtus?  Miks ta karjuma hakkas? Lihtsalt lambist?  😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsun siis seletada jälle. Leian et sellises varustuses meeste kasutamine oli liig ja andis vale signaali.

Keegi ei palunud seletada, see sai juba eelnevalt selgeks, et sina leiad nii. Mõni teine leiab jälle naa ja oli rahul, et politseinikud olid töövalmiduses. Me ei pea vaidlema, kummal õigus on (mõlemad võivad tunda, nagu soovivad)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis eelnevalt juhtus?  Miks ta karjuma hakkas? Lihtsalt lambist?  ????

Olen nõus, tõesti naljakas! Ilmselgelt kedagi see tütarlaps ei huvitagi. Enamik (sh politseinikke) on tema poole seljaga ja ta kisab lihtsalt et tähelepanu saada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt minupoolt kõik selles teemas. Minu vaated ei ühti teie omadega ja vastupidi. Igaühele las jääda oma arvamus ja seisukoht. Ilusat vastlapäeva!  😀

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt minupoolt kõik selles teemas. Minu vaated ei ühti teie omadega ja vastupidi. Igaühele las jääda oma arvamus ja seisukoht. Ilusat vastlapäeva! ????

Saime juba aru jah, et vormis politseiniku kohalolek on jube diskrimineerimine ja jõu näitamine. Samas politsei korraldustele mitteallumine, räuskamine, solvamine, tõuklemine, autoga kuskile trügimine jne on sinu arust rahumeelne meelsuse näitamine. Tõesti ei tea, mis pätt peaks olema, et sinu vaateid peaks toetama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis näide see siis on. Mis eelnevalt juhtus?  Miks ta karjuma hakkas? Lihtsalt lambist?  ????

Sest oli hajutatuse nõue ja tal paluti seda järgida. Ja ta keeldus seda täitmast.

Või mida sina arvasid? Et enne selle video tegemist politseinikud peksid teda? Ei, ei peksnud. Keegi ei peksnud teda, keegi ei karjunud ta peale. Lihtsalt paluti kehtivaid nõudeid täita ja see oli  tema jaoks selline ahistamine, et ta hakkas karjuma. Politseinikud jäid ikka rahulikuks nagu ka videost näha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt minupoolt kõik selles teemas. Minu vaated ei ühti teie omadega ja vastupidi. Igaühele las jääda oma arvamus ja seisukoht. Ilusat vastlapäeva! ????

Jah, tõesti minu vaated ei saa iial olema samad, mis kriminaalidel ja seaduserikkujatel. See on ju tüüpiline kriminaali maailmavaade, et politseinikud on vaenlased, kelle nõudeid ei pea täitma ja keda peab vihkama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt minupoolt kõik selles teemas. Minu vaated ei ühti teie omadega ja vastupidi. Igaühele las jääda oma arvamus ja seisukoht. Ilusat vastlapäeva! ????

Jah, tõesti minu vaated ei saa iial olema samad, mis kriminaalidel ja seaduserikkujatel. See on ju tüüpiline kriminaali maailmavaade, et politseinikud on vaenlased, kelle nõudeid ei pea täitma ja keda peab vihkama.

Ikka pean vastama sellele kirjutisele. Misasja te kirjutate? Kas ma olen kirjutanud et politsei on vaenlane ja peaks vihkama? Uskumatu. Kas see kui ma ei poolda võimu näitamist sellisel viisil nagu olen kirjeldanud teeb minust kriminaali? Kas üldse võimu võib kritiseerida?  Siin läheb see teema nii mööda ja laiali juba.  Ulme jutt ikka.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see kui ma ei poolda võimu näitamist sellisel viisil nagu olen kirjeldanud teeb minust kriminaali?

Sa oled kirjeldanud, et vormis politseinikud olid tänaval ja see on sinu arust võimu näitamine. Palun põhjenda, kuidas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti, kas seal oleks pidanud olema erarõivastuses salapolitsei?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka pean vastama sellele kirjutisele. Misasja te kirjutate? Kas ma olen kirjutanud et politsei on vaenlane ja peaks vihkama? Uskumatu. Kas see kui ma ei poolda võimu näitamist sellisel viisil nagu olen kirjeldanud teeb minust kriminaali? Kas üldse võimu võib kritiseerida?  Siin läheb see teema nii mööda ja laiali juba.  Ulme jutt ikka.

Kirjutad ju, et politsei on vaenlane. Miks muidu sind häirib, et meeleavaldusel seisavad seal politseinikud ning jälgivad, et reegleid täidetaks? See on ju normaalne, igal massiüritusel on alati politseinikud ka valvamas. Ning kui on kõrgem risk, et toimub korrarikkumisi, siis vajadusel ka kiirreageerijad. Ja antud üritustel on see kõrgem risk olnud kohe algusest peale. Seesama keelu ajal lahti olev kohvik ning seal olevad inimesed, kes keeldusid lahkumast ja ennast tuvastamast oli üks esimesi.  Sinu jaoks on politseinike kohalolek juba võimu näitamine. See on kriminaali maailmanägemus. Kui mina näen mingil massiüritusel politseinikku, siis ma naeratan, näen, et on kohal inimesed, et meid kõiki turvata. Kui sina näed politseiniku, siis sina näed selles võimunäitamist. Kui inimene räuskab, sest politseinik palus tal reegleid järgida, siis on minu meelest tegemist lihtsalt hullu räuskajaga, kes võiks kuskil omaette olla. Sinu jaoks on tegemist vaese kannatajaga. Mitte mingit võimu näitamist ei ole olnud. On olnud massimeeleavaldused, kus on politseinikud üritust turvamas ja jälgimas, et reegleid täidetaks. Ja on olnud mingi hulk neid, kes reeglitest kinni ei taha pidada ja seda suure kisaga teevad. Politseinikud seal kõrval väga rahulikud ja liigagi leebed.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad lõpuks on ennast üles andnud või siiani on redus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see kui ma ei poolda võimu näitamist sellisel viisil nagu olen kirjeldanud teeb minust kriminaali?

Sa oled kirjeldanud, et vormis politseinikud olid tänaval ja see on sinu arust võimu näitamine. Palun põhjenda, kuidas?

Olen kirjeldanud jaa. Võimu näitamine oli tuua need erivarustuses mehed sinna kohale. Ja  seda kõike protestide alguses Vabaduse väljakul ja Toompeal kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kirjeldanud jaa. Võimu näitamine oli tuua need erivarustuses mehed sinna kohale. Ja  seda kõike protestide alguses Vabaduse väljakul ja Toompeal kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

No selleks ajaks, kui erivarustuses mehed toodi, olid juba protestijad näidanud, kuidas nad politseinike peale karjuvad, nende keelde ignoreerivad ja neid provotseerivad. Seega oli potentsiaalne oht olukorra eskaleerumiseks olemas ning seetõttu olid lisajõud ka vajalikud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seda kõike protestide alguses Vabaduse väljakul ja Toompeal kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

Politseil on rohkem informatsiooni, kas oht oli või ei olnud. Sina seda ei tea. Kohal olid mitmed kremli trollid, kes käivadki provotseerimas. Sina ei tea, kes Varrot finatseerib. Sina ei tea midagi, kes neid rahutusi siin organiseerib ja provotseerib, ainult räuskad kaasa. Ja rumalad inimesed lähevadki õnge, ise veel arvavad, et nemad kangesti mõtlevad “oma peaga”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

Kui on hulk manimpuleeritud, rumalaid ja allumatuid inimesi koos, on alati oht massirahutuste tekkeks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seda kõike protestide alguses Vabaduse väljakul ja Toompeal kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

Politseil on rohkem informatsiooni, kas oht oli või ei olnud. Sina seda ei tea. Kohal olid mitmed kremli trollid, kes käivadki provotseerimas. Sina ei tea, kes Varrot finatseerib. Sina ei tea midagi, kes neid rahutusi siin organiseerib ja provotseerib, ainult räuskad kaasa. Ja rumalad inimesed lähevadki õnge, ise veel arvavad, et nemad kangesti mõtlevad “oma peaga”.

Sina tead kes Varrot finatseerib? Oled ikka end kurssi viinud selle sihtasutuse tegemistega? Omastarust ei räuska vaid kirjutan vägagi normaalselt. Aga kirjuta siis kes  organiseerib ja provotseerib? Heameelega loeks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed