Esileht Ilu ja tervis Tramadol ja keh enesetunne

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Tramadol ja keh enesetunne

Postitas:
Kägu

jah, kus kurat ma oleksin pidanud teadma, et näiteks ibuprofeen ei sobi? Ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina ei oma selliseid teadmisi.

TA oleks ometi pidanud seda hambaarsti käest ennetavalt küsima. Et mul on kodus see-ja-see, kas need sobivad? Hambaarst vastab, et ei, see-ja see vedeldavad verd ja ei sobi. Ja et ostke käsimüügist paratsetamooli või solpadeini (selles on parakas + kodeiin + kofeiin) ja need sobivad, või siis vajadusel hel perearstile (õele) ja kirjutatakse retsept etorikoksiibile või tselekoksiibile, mis verd ei vedelda ja on tugeva toimega põletiku- ja valuravimid ja operatsioonijärgselt täiesti ohutud. Imelik on see, et inimene laseb hamba välja tõmmata, valuravist ei ole üldse seal kabinetis juttu ja siis läheb hakkab kodus mingeid infolehti lugema ja mehe valuvaigisteid sööma.

<arst>

Kusjuures – hambaeemaldamise valu on pigem põletikuvalu, mitte närvivalu või muu mehaaniline valu, seega tramadol ei ole üldse valikravim, sest tal puudub põletikuvastane toime.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, kus kurat ma oleksin pidanud teadma, et näiteks ibuprofeen ei sobi? Ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina ei oma selliseid teadmisi.

Ibuprofeen ju sobib, selle leiutasid oma peast, et ei sobi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Ilu ja tervis Tramadol ja keh enesetunne