Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )

Teema: Triibupüüdjad jaanuar 2023

Postitas:
Kägu

Reedel oleks pidanud päevad hakkama, kuid siiani vaikus. Kahtlustan tsükli kõikumist ja arvan, et paari päeva jooksul on neid ikkagi oodata.

MK, kurb, et nii läks, paid sulle!

Violeta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei

Mõtlesin küll, et ei hakka kuskile midagi kirjutama aga liitusin ka siis triiibupüüdmisega ????

Ei olnud plaanis aga sai kaasaga otsustatud, et neiu juba sai 14 ja kuna ise veel muldvanad pole N33 ja M36 siis võiks perelisa peale mõelda, aastaid tegelikult tahtnud aga koguaeg tuleb n-ö midagi vahele ja halb aeg aga nüüd sai otsustatud…ega seda päris õiget aega ei tule, kui ise aega õigeks ei tee.

Nüüd siis see kõige hullem ootamis periood…kui kohe õnnestus peaks paari päeva jooksul test näitama hakkama ????( esimesega läks üli kergelt, või no õigemini stiilis, nägin midagi läbi lukuaugu ja 9kuu pärast oligi olemas ????) Unistada natukene ju tohib, et teisega sama ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin nüüd ikkagi ovulatsioonitestid ja otsustasin asja tõsisemalt käsile võtta ning selle tsükliga õiget aega kaardistama hakata.
Mõtlesin küll, et seda teed ei lähe, elame oma tavalist elu edasi ja tuleb mis tuleb, samas pole me lapse saamise mõttes enam esimeses nooruses ning tunnen justkui mul pole aega nii palju “raisata”.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole päevadest endiselt jälgegi. Ostsin täna igaksjuhuks rasedustesti ka, et kas tõesti võis ov hiljem toimuda ja olen juba rase, enne kui päriselt proovima saime hakata????. Päevane test on igatahes negatiivne. Ootan siis edasi päevi, kuigi positiivset testi oleks mõnusam oodata. ????

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siis täna 12DPO – hommikul test negatiivne. Nüüd vetsus käies oli voolus natuke roosakas.. ei usu hästi, et pesastumisest vms.. aga loota ju võib????.
Mingeid tunnuseid ei ole.. päevad peakski hakkama homme-ülehomme. Üsna kurb meel seekord nagu.. ???? Eriti ei looda midagi..

samas on ka veidi süümekad, et nii kurb olen. Pole ju kaua veel proovinudki.. 3-4 kuud.. paljud proovivad aastaid.. ????  äkki selle tsüklihäirega on ov aeg muutunud.. ilmselt teen järgmine kord ov teste ka kindluse mõttes..

 

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kiiresti teil Synlabi HcG analüüsi tulemus on tulnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal tulevad Synlabist minu arvates jube kaua tulemused. Hommikul kell 8 antud analüüsi tulemused on laekunud alles kella 15-16 ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma olen synlabis käinud mõõtmas, siis sama päeva pärastlõunal millalgi tulnud, hiljemalt neljaks.

Me oleme mehega nüüd mõlemad oma proovid andnud viljatusarsti juures ja 18. on visiit tulemuste ja edasise arutamiseks. Seekord oli ov aeg just täpselt sel ajal, kui mees pidi end proovideks hoidma, aga tõenäolise ov päeva õhtul eile ikka saime panustada.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasel ajal tulevad Synlabist minu arvates jube kaua tulemused. Hommikul kell 8 antud analüüsi tulemused on laekunud alles kella 15-16 ajal.

Eelmine kord andsin analüüsid kell 9 hommikul, digilukku tulid vastused alles üheksa aeg õhtul. ???? Polnud küll HcG analüüs, vaid muud näitajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul siis hakkasid ikkagi päevad eile. Uus ov peaks olema 23 jaanuar. Loodan siis veebruari triibupüüdjatesse ikka triibuliste uudistega tulla ☺️???? kurb meel ka õnneks läks kiirelt üle 🙂 ikka positiivselt edasi!

ML

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile.

Ma ei ole siia enne kirjutanud. Aga meile oleme abikaasaga 2 aastat proovinud ja püüdnud triipe kuid tulutult.See aasta tegin lubaduse,et käime arstil igaksjuhuks ja näeme veel rohkem vaeva. Minul on eelnevast suhtes 2 last. Nüüd siis täna panin ma arstile aja 28 jaanuariks ja siis vaatasin et noo tore sellel päeval on menstruatsiooni päev. Siiski,nüüd tuleb ovulatsiooni aeg ja proovime ikka. Ülehomme on ovulatsiooni aeg. Ootame nii väga oma kahte triipu,loodan nii väga et ehk see aasta on meie aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun edasi lapseootus teemasse, sain täna positiivse testi. Teistele, aga kiireid triipe, et kõigil sel aastal lapsesoov täituks.

 

Säde

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 9dpo ja cd27 – krambitab igapäevaselt juba, aga seekord päevad ka veel ei ole hakanud (eelmised paar kuud tsükkel 25 päeva olnud). Tegin täna testi ka (alguses 25 tundlikusega, siis ostsin 10 tundlikusega, aga tegin selle pealelõunat), aga oli negatiivne. Seega lootust veel on.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

palju õnne Säde!

mul tekkis küsimus, et millal OV test peaks muutumise märke juba näitama, et OV läheneb? Mul täna CD12 ja testil pole teise triibu varjugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

palju õnne Säde!

mul tekkis küsimus, et millal OV test peaks muutumise märke juba näitama, et OV läheneb? Mul täna CD12 ja testil pole teise triibu varjugi.

Mul kõik testimise korrad olnud OV CD17 ja tumedamaks võib minna suht järsult ja CD15 pos, CD16 veel tumedam ja CD17 siis hakkab tagasi heledamaks minema.

Tegin ise just hommikul 10 tundlikusega testi DPO10 ja oli ikka negatiivne, eelmise lapsega olin DPO9 õhtul saanud õrna triibu ja DPO10 juba hommikul ka ilusa triibu. Samas päevi veel ka pole, kõhus pigem torked kui päevade krambid seega ikka jubedalt loodan veel teist triipu ka.

K.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka, et OV testi ei teha hommikusest esimesest uriinist nagu rasedustesti vaid pigem hilja. Ja iga päev võiks samal ajal teha.

Aga see võibki täiesti ok olla, et üks päev on pea olematu triip ja järgmine päev juba pea sama tume kui testtriip.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne Säde!

Mul koguaeg 28 päevased tsüklid olnud ja nüüd, kui otsustasime triipe püüdma hakata, tegi keha sellise vembu, et päevad hakkasid 10! päeva hiljem, kui oleks pidanud. Ei lootnudki veel sel korral triipe saada, pigem ootasingi, et jaanuari päevad on veel ära ja siis hakkame sihtima. Aga see hilinemine pani küll juba teste tegema, mis kõik muidugi negatiivsed olid. Tänasest saab lõpuks ov ootama hakata.

 

Violeta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nii segaduses, eile hakkas veritsema (dpo10), samas vaatasin, et eelmine kord olin ka dpo9 veritsuse märkinud (aga ei mäleta üldse enam palju). Kuid sain täna hommikul nii positiivse testi kui samal ajal ka veritsus suuremaks ja päevadelaadsemaks läinud, mingi verekiud oli ka sees.
Ega polegi vist muud teha kui oodata ja näis, mis saab. Hirm on.

Kuid panin ka oma naistearstile aja, et saan ära rääkida, et lühike tsükkel, luteaalfaas lühike ja ov hiljem, niipalju kui uurisin siis määrataksegi sellistel juhtudel progesterooni.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teeksin ov teste kaks korda päevas, hommikusest ja õhtusest uriinist. Kui on ikka pos, siis on ka hommikusega pos, kord päevas võib jääda vahele see peak ja siis on posu selliseid suht tumedaid teste, aga mitte päris pos teste ja siis ei saagi aru, millal see oli. Ja minul suvalisel ajal tehes on ov test peaaegu täiesti valge, 3-4 päeva enne ov on väga heleda triibuga ja siis poole päeva-päevaga läheb positiivseks ja on tume umbes 2 päeva.

AG

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen see kuu nüüd esimest korda OV teste. Kalendri järgi võiks täna olla OV, aga viimased neli päeva olen testinud ja teisest triibust pole jälgegi (ei heledat, ei tumedat, ainult kontrolltriip).
Jätkan muidugi, aga teiste kogemusest – kas see on tavapärane, et testi triibu värv varieerub skaalal pole-hele-tumedam jne? Või võib ka nii olla, et pole triipu ning järgmisel hetkel on pos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma 5 kuud ov teste teinud ja enne kui triibud võrdsed/testtriip tumedam ei saagi ma aru kui lähenema hakkab sest triibud suht kõik sinna samma auku heledad, üks hommik järsku pos ja eelmine päev polnud aimugi sellest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen teinud enamasti lõunal ca 11-13 vahemikus ja võib tõesti nii olla, et üks päev varem ongi hele ja järgmine juba tume. Nt cd 14 on hele, cd 15 tume, cd 16 veel tumedam, cd 17 juba poole heledam. CD 17 loeb siis äpp OV päevaks. Ehk mulle on piisanud ühest korrast päevas testimiseks – ei ajasta nüüd nii ka nagu filmides, et “tunniajane auk on, et nüüd ja kohe vaja” vaid lihtsalt iga õhtu “asjatame” natukene enne ja sel perioodil.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Ma uurisin seda OV testi asja eespool ja sain täna aru, et eile oli alles CD11 (mitte 12 nagu kirjutasin).. aga ühesõnaga eile oli veel ainult üks triip testil, täna hommikul sama ja siin teie soovitusel tegin ka õhtul nüüd testi ja teine triip näitab vaikselt ennast 🙂 homme siis CD13 ja teen aga edasi nüüd hommikul-õhtul.
Eelkõige teen teste, et aru saada kas ja millal OV toimub, sest käsil esimene kuu peale esimesi päevi ja hormoonspiraali eemaldamist.
olen väga põnevil ja ootusärev!

aitah kogemuste ja nõuannete eest 🙂 !

sadeli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan hakata lisaks testidele ka voolust jälgima. Enne on voolust justkui rohkem ja vedelam, kuid OV ajal on selline tihkem ja venivam munavalge. Kui sõrmede vahel venitada siis ei katke vaid venib järgi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma endiselt veritsen (tundub, et läkski päevadeks üle) ja rasedustest ka täna juba negatiivne. Uus ov peaks olema siis kuskil 28.jaanuar (CD14) või 1. veebruar (CD17). Õnneks enne OV ka arstiaeg, saan oma tsüklimuret kurta ja kui ongi progesteroonitaga siis ehk lootust uuel kuul ka täiendavat ravi saada, et luteaalfaasi pikendada ja püsima jääks.

Emotsioonide virvarr päris suur, nii oleks ju tahtnud, et püsima jääb.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun edasi lapseootus teemasse, sain täna positiivse testi. Teistele, aga kiireid triipe, et kõigil sel aastal lapsesoov täituks.

Säde

Juudas, mis emakeel. Kui oled lapseootuspuhkusel, siis on sul ehk aega ka grammatikat õppida. Sest kui sa seda ei tee,  annad oma nigelad oskused ka lapsele edasi. Geneetikat muidugi muuta ei saa, kooliharidust aga küll. Edu.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina liigun edasi lapseootus teemasse, sain täna positiivse testi. Teistele, aga kiireid triipe, et kõigil sel aastal lapsesoov täituks.

Säde

Juudas, mis emakeel. Kui oled lapseootuspuhkusel, siis on sul ehk aega ka grammatikat õppida. Sest kui sa seda ei tee, annad oma nigelad oskused ka lapsele edasi. Geneetikat muidugi muuta ei saa, kooliharidust aga küll. Edu.

Kõrvalvaatajana pigem loodan, et sa oma viha edasi ei päranda. Tõesti, kahjuks geneetikat muuta ei saa.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mulle tundub, et mul OV test oli eile õhtul positiivne. Ma sain aru, et ma olin eelnevatel päevadel valesti teinud. Ma vaatasin ca 3 min möödudes tulemust, kuigi oleksin pidanud vaatama 10min pärast. Eile õhtul vaatasin testi 15 minti hiljem ja oli ikka täiesti pos. Hommikune oli juba heledama triibuga. Teen veel täna õhtul ja homme hommikul testi, et kindel olla.
Ootusärevus on suur igal juhul! 🙂

Sadeli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liigun edasi lapseootus teemasse, sain täna positiivse testi. Teistele, aga kiireid triipe, et kõigil sel aastal lapsesoov täituks.

Säde

Juudas, mis emakeel. Kui oled lapseootuspuhkusel, siis on sul ehk aega ka grammatikat õppida. Sest kui sa seda ei tee, annad oma nigelad oskused ka lapsele edasi. Geneetikat muidugi muuta ei saa, kooliharidust aga küll. Edu.

Kõrvalvaatajana pigem loodan, et sa oma viha edasi ei päranda. Tõesti, kahjuks geneetikat muuta ei saa.

Mina olen edasi pärandanud väga hea keelevaistu ja nutikuse. Kõik minu lapsed on omandanud kõva kõrghariduse – arst, jurist ja keemik. TA keeleoskus on pehmelt öeldes mage. Veel küsimusi?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen edasi pärandanud väga hea keelevaistu ja nutikuse. Kõik minu lapsed on omandanud kõva kõrghariduse – arst, jurist ja keemik. TA keeleoskus on pehmelt öeldes mage. Veel küsimusi?

No võib-olla.

Aga väidetavale heale keelevaistule ja nutikusele vaatamata näib sul absoluutselt puuduvat sotsiaalne taju, kus oma tarkuse ja tänitusega hiilata ja kus see täiesti tarbetu, isegi kohatu on. Kui su eesmärk on siiralt emakeelt hoida ja inimeste keelekasutust parendada, siis selline näägutav stiil kaasa ei aita – selleks, et keegi tahaks mugavustsooni (nt lohakat keelekasutust) ületama hakata, peab inimene, kes muutust n-ö inspireerib, olema innustav ja toetav, mitte mõnitav, nähvav ja, kurb öelda, siinses keskkonnas kuidagi haledalt naeruväärne.

Kägu (samuti keeletundlik ja ilusat emakeelt hindav)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad jaanuar 2023