Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjad November 2021

Postitas:

Mul punased kohal kohe.  Tundide küsimus vist.  Valutan ikka normilt. Basaal oli ka hommikuks langenud nii et arvata oligi.

Aga mul pole kordagi nii mitu päeva enne päevi neid päevade ja alaselja valusi olnud. Valutan juba neljapäeva õhtust saati ja nüüd vist kohe kohe punased kohal.  Ja päev varem kui arvasin ja hoopis teistmoodi kui tavaliselt.

 

Seega ma panustan siis detsembri peale!

Loodan et nende mõne päeva jooksul mõni triibuline siia ikka tekib veel. 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

cd1

Mul punased kohal. Lähen uuele ringile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama siin ????

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD28, uus tsükkel algab ilmselt kolmapäeval või neljapäeval. Mul hakkas ka see tsükkel alakõht väga varakult tunda andma. Tegime see kuu omalt poolt küll kõik, aga liiga palju loota enam ei julge. Samas tahan vist sellest lootusest võimalikult kaua kinni hoida, kuidagi hea rahulik on ja ei taha pettumuse tunnet ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul CD35.. hcg oli 34 CD33..

Ma ei teagi, ämmaemand arvas, et oodata ja vaadata. Ehk toimus viljastumine hiljem tegelikult.
Sümptomitest on väga korralik voolus, määrimine lõppes mõned päevad tagasi. Isud on vist.. mõned toidud tõmbavad ja rinnad pisut tundlikumad.

Selle nädala plaanin oodata ja vaadata.. Ja kui ei tule siis uuesti arstile, ehk siis on asi selgem 🙂

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul DPO1, Pöidlad pihku, et see kord önnestus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul CD1, ehk siis ilmselt oli keemiline.

Kurbust täis..

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian ka kõigile ikka põialt, äkki jõluajal imesid ja triipe rohkem!

Mul siis DPO1 , sain Clearblue’ga üleeile püsiva naerunäo, vahekorras olime ka , tundub et see tsükkel tuli OV varem. Täna tegin ka ühe testpulga ja see oli juba tühi ring. Basaali polegi mõõtnud, olen unustanud.
Sel kuul on kuidagi olek rahulikum, ju siis jõuluootus mõjub hästi 😉

JuuliMann

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses viimase biokeemilise raseduse või katkemisega lõpetan ma oma triibupüüdmiste teekonna.. ja asun IVFi teele.

Puhkan oma keha mõnda aega ning siis alustan uuesti.

Sellinne teekond on väga raske, viimastel kuudel võtab taaskord punaste tulek alati pisara silma. Tuju nädalaks ära ning kui palju ma ka endale rahu kuus ei sisenda ja ei piilu kuskile ja ei jälgi kitsast seksimisgraafikut.. vaid üritame 3-4x perioodi peale toimetada.. Siis ma alati pettun, et me ei teinud piisavalt või äkki pole õige aeg.. Ühesõnaga eelnev pedantlik jälgimine ja peale sundimine.. seejärel meetodi muutmine.. ei toimi kumbki mu jaoks..

Teistele soovin triibulist detsembrit!
Mõnega ehk kohtume uuel aastal IVF gruppides!

Ann

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad November 2021