Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Veebruar 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Veebruar 2022

Postitas:
Kägu

Heiiii,

Täna 2DPO, OV oli CD15 asemel seekord hoopis CD13 ja alustatud sai Duphastoniga.
Livsane OV teste läks omajagu, et veenduda, kuna OV toimub.

Mehel samuti kontrollis käidud ja proov antud, temal kõik korras. 🙂

Nüüd võiks aeg kiiremini minna????????

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täna DPO5 ja pole mingit erinevust veel tunda ega näha. Vaatamata üle pika aja väga edukale ovulatsioonile ja voodis asjatamisele enne ja pärast seda, ma ei julge uskuda ega loota, et ka see kuu meile midagi toob.

Tean, et lootma peab, aga ei julge.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna siis DPO8, tahaks juba testida.. Aju ütleb, et vara aga….

 

 

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka.

Olen 24 / Mees 27

Esimene laps (6a) mul eelmisest kooselust. Seega püüame esimesi ühiseid triipe.

Spiraali eemaldasin 27.01. Spiraaliga mul mensturatsioon täielikult kadus. seega pole ka teadlik, kus kaugel tsükkel omadega oli, kui eemaldamas käisin.

Pole veel ühtegi testi teinud, tsükkel alanud pole. Arst ütles, et kui 5 nädala möödudes mensturatsioon taastunud pole, siis tasub juba rasedustest teha.

Seega ootame aktiivselt 03.03 kuupäeva, kas selle ajaga hakkab mensturatsioon või mitte. Ja kui pole, siis tuleb rasedustest välja otsida. 🙂

 

M.M

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiireid triipe M.M!

Ma sain täna vilkuva naerunäo! Nii rõõmus! Ovulatsioon ikka tuleb ja kõik töötab 😀

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiireid triipe M.M!

Ma sain täna vilkuva naerunäo! Nii rõõmus! Ovulatsioon ikka tuleb ja kõik töötab ????

P.

Juhhuu! 🙂

Minul cd12 ja teist päeva vilgub. Varsti-varsti 🙂

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli täna hommikul püsiv naerunägu cb-l. 🙂 küll aga ei saanud testribadega korralikku positiivset testi. Kummaline. On see võimalik?

 

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli täna hommikul püsiv naerunägu cb-l. ???? küll aga ei saanud testribadega korralikku positiivset testi. Kummaline. On see võimalik?

P.

On. Ma pole iial testribadega midagi saanud. Usaldasin CB ja kaks last tulid nende abil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei kõigile!

Olen siin käinud pikalt vaikselt lugemas aga nüüd tunnen, et on aeg ka liituda teiega.
Mina 28, mees 29
Soovime oma esimest last ja seda alates märts 2020, hetkel CD 5

Viljatusravi arstiga kõikvõimalikud uuringud tehtud ja oleme mõlemad ideaalsete näitajatega. Kuna kõik on paberil justkui korras, siis ei tahaks veel ivf teed minna ja loodan väga, et õnnestub siiski loomulikul teel lapseootele jääda. Huvitav kui palju üldse on selliseid paare, kellel ei leitagi mitterasestumise põhjust ja kas ning kuidas on lõpuks õnnestunud…

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul cd14 ja ikka vilgub. Üks test veel alles, ehk homme ikka saan oma naerunäo kätte. 🙂 Õnneks annab keha ov ajal märku ka, seega peaks aru saama kui õige aeg on.

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD23 ja DPO8-9. Tegin super varajase testi (Viola, mõõdab juba 5 Hcg juures) ja tulemus oli kiire negatiivne. Üritan ennast veenda, et lihtsalt liiga vara veel, aga lootus enne IVFi rasestuda on üsna väike..

Edu teistele, kes sel kuul veel üritavad. Ootan juba teie triipe????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile!

Olen siin käinud pikalt vaikselt lugemas aga nüüd tunnen, et on aeg ka liituda teiega.

Mina 28, mees 29

Soovime oma esimest last ja seda alates märts 2020, hetkel CD 5

Viljatusravi arstiga kõikvõimalikud uuringud tehtud ja oleme mõlemad ideaalsete näitajatega. Kuna kõik on paberil justkui korras, siis ei tahaks veel ivf teed minna ja loodan väga, et õnnestub siiski loomulikul teel lapseootele jääda. Huvitav kui palju üldse on selliseid paare, kellel ei leitagi mitterasestumise põhjust ja kas ning kuidas on lõpuks õnnestunud…

L.

Me oleme samas paadis, L. Me alustasime oktoobris 2020 ja ka kõike uuritud nii mehel kui minul ja meil kõik korras ning näitajad imelised. Alustamegi nüüd märtsis IVFiga, kui ime kombel rasedaks ei jää nädala lõpuks.

Edu sulle! ????

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me alustasime september 2020, aga ka veel ivf ei kiirusta. Õnneks vanus veel lubab proovida ja üks laps olemas ka.

Lootsin, et letrosool teeb tsükli lühemaks, aga täna cd15 ja ikka vilgub. Voolus on juba korralik, ju see ov ikka lähipäevil tuleb ka. Peale tööd ostan ribatestid, äkki jälle cb näitab aiateibaid, kuigi on tutikas hoidja 😀 Uuel tsüklil peaks CB monitoriga proovima, ehk see veel parem..

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me alustasime september 2020, aga ka veel ivf ei kiirusta. Õnneks vanus veel lubab proovida ja üks laps olemas ka.

Lootsin, et letrosool teeb tsükli lühemaks, aga täna cd15 ja ikka vilgub. Voolus on juba korralik, ju see ov ikka lähipäevil tuleb ka. Peale tööd ostan ribatestid, äkki jälle cb näitab aiateibaid, kuigi on tutikas hoidja ???? Uuel tsüklil peaks CB monitoriga proovima, ehk see veel parem..

C.

Kaua teil esimese lapsega läks ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://perejakodu.delfi.ee/rasedus/seda-peaks-teadma-iga-naine-toiduained-mis-aitavad-kaasa-rasestumisele?id=75914333&page=4

Jagan teiega sellist vahvat artiklit. Aastate taguseid triibupüüdjate lugusi taaskord sirvides leidsin, et väga paljud on peale ananassi tarbimist täheldanud, et ovulatsioon on väga võimas (rohke mulavalgetaoline voolus) ja on seetõttu kiiremini rasestunud. Siinkohal tahaksin mainida, et vitamiinide võtmine sh foolhape on vägagi teemas ja soodustavad rasestumist. Proovida võiksite ka kortsleheteed. See maitse pole just kiita, aga tulemus on ju tähtsam – eksole 😉

Kes veel pole algust sellega teinud, siis tõesti soovitan seada sammud apteeki ja ka poodi. Jälgige oma keha. See tõesti aitab nii palju kaasa.

See kõik on mul endal kunagi läbi kogetud teema. Olin siin triibupüüdjates aastaid tagasi ja pikalt. Lugedes vanu teemasi meenutasin ma endale vanu aegu. See oli nii südantsoojendav kus kõik kõigile kaasa elasime ja head nõu ja soovitusi jagasime.

Kuna ma siin selles teemas nüüd emakordselt sõna võtsin, siis nimetagem mind Päikeseks 🙂

Lapsi mul neli. Otseselt triipe ei püüa, aga päris kätt ette ka ei pane. Jõudu ja jaksu meile kõigile 🙂

Päike

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me alustasime september 2020, aga ka veel ivf ei kiirusta. Õnneks vanus veel lubab proovida ja üks laps olemas ka.

Lootsin, et letrosool teeb tsükli lühemaks, aga täna cd15 ja ikka vilgub. Voolus on juba korralik, ju see ov ikka lähipäevil tuleb ka. Peale tööd ostan ribatestid, äkki jälle cb näitab aiateibaid, kuigi on tutikas hoidja ???? Uuel tsüklil peaks CB monitoriga proovima, ehk see veel parem..

C.

Kaua teil esimese lapsega läks ?

See pikem teema… Alustasime eelmise mehega triipude püüdmist 2012a, 2013a oli emakaväline rasedus ja peale seda enam ei õnnestunud. Olime lõpuks ivf järjekorras, kuid teed läksid lahku 2016a kevadel. 2016a talvel sain praeguse mehega tuttavaks ja otseselt triipe ei püüdnud, aga ära ka ei hoidnud. Üllatustriibud saime mais 2018, kui oli juba 8 nädalat, Laps sündis detsember 2018 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma prolaktiiniprobleemiga vahepeal kordusanalüüsi antud, aga näidud ikkagi kõrged ja saadetakse MRT-sse. Nii palju sain targemaks, et kui ovulatsioonitest ikka positiivne on, siis iseenesest kõrge prolaktiin rasestumist ei takista. Ja kuna progesteroon oli ka kenasti pärast ovulatsiooni tõusnud, siis oli see kuu kuidagi selline tunne et äkki õnnestus. Aga eile hakkas roosakas voolus pihta (kuigi täna hommikul nüüd jälle ei olnud), nii et ilmselt on homme päevad platsis. Tänane test oli igatahes negatiivne, kuigi eelmise rasedusega tuli positiivne test ka alles siis, kui päevad olid juba ära jäänud. Nii et õhkõrn lootus säilib veel.

LA

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD24/CD10 – minul on eile ja täna korralikud alakõhuvalud. Selliseid varem enne päevi pole olnud, aga kes teab, äkki miskit uut. 😀
Eelmine nädal olid neljap-reede imelikud torked alakõhus ja eile ning täna selline.. nagu hakkaksid päevad või oleks kõht kergelt korrast ära. Pole kunagi rase olnud, seega ei tea, kas see võiks olla märk või mitte. Et asjatult mitte teste raisata, võib-olla käin homme HCG analüüsi tegemas. Siis rahu majas ja ei pea üle mõtlema.

Talv on taas tagasi. Kuidas teil läheb? Kas jõuame veel veebruaris mõned triibulised saada? 🙂
K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei!

Annan ka vahepeal endast märku. Mul praegu CD16, selle nädala lõpus peaks ov olema (CD22 ilmselt, see on pühapäev). Siis hakkab mul ka lõpuks taas see aja venimine ???? Eelmise nädala lõpus käis ka mees Nova Vitas spermauuringul, et veenduda, et ka tal kõik korras on. Lubati, et järgmisel päeval saab vastused. Praegu meilile pole küll midagi tulnud, kas tulemused lähevad siis vaid digilukku vms? Õhtupoole vaatame koos üle, äkki on tõesti digiloos. ????

Olen siin kahevahel, kas teha seekord ov teste või mitte. Iseenesest, kuna eelmine kuu tegin esimest korda neid, siis sain aru, et mul keha annab ilusti tugevalt märku (eelmisel kuul vähemalt andis), kui miskit toimub.

Loodan, et veebruarikuusse tuleb mitu uut triibulist ???? Ise jooksen oma triibuootusega kindlasti märtsikuusse, päevad peaksid hakkama 14.märts alles ????

 

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Te arvate, kas koroona mõjutab rasestumist? Hetkel alapalavik ja kopsud valutavad, aga sellega ka asi piirdub, hullem hetkel möödas, aga ajastus oli OVga sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, see on vist inimlik, et tunnen veidi lohutust sellest, et ma pole ainus. ???? See teadmatus on nii veider. Kui kõik on korras, siis miks see rasedus ei tule? Ma kunagi arvasin, et kuna mul ülitäpne tsükkel ja tuntav OV, siis on kerge lapseootele jääda. Kui naiivne ????????

Loodan täiega, et see kuu on teie kuu ja ivfi saab selleks korraks valikutest maha tõmmata. ❤

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, see on vist inimlik, et tunnen veidi lohutust sellest, et ma pole ainus. ???? See teadmatus on nii veider. Kui kõik on korras, siis miks see rasedus ei tule? Ma kunagi arvasin, et kuna mul ülitäpne tsükkel ja tuntav OV, siis on kerge lapseootele jääda. Kui naiivne ????????

Loodan täiega, et see kuu on teie kuu ja ivfi saab selleks korraks valikutest maha tõmmata. ❤

L.

Kohe näha, et uus kirjutaja. K. See oli sulle vastusena mõeldud. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Mul on nii kahju 🙁 Vähemalt on nüüd vastused teada ja saab asjaga tegelema hakata 🙁 🙁

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siis täna CD28/DPO teadmata (ei hakanud sel kuul üldse jälgima). Otsustasin, et ei hakka sel kuul asja tõsisemalt kätte võtma, sest peale eelmise kuu keemilist oli enesetunne nii füüsiliselt kui vaimselt kehv. Siiski otseselt kätt ette ei pannud ja asjatasime mehega ikkagi.

Eile sain siis kaks positiivset testi. Õrnalt positiivse rasedustesti ja väga positiivse koroonatesti. Tahaks olla rõõmus, aga selle asemel olen mures ja sisetunne ütleb, et need triibud ei jää kauaks püsima. Kuigi iseenesest palavik pole kõrge ja peamiselt vaevab mind eriti vastik köha, on kõige hullem just nõrkus ja jõuetu olek. Kui see haigus läbi põetud saab ja päevad veel alanud ei ole, siis ilmselt lähen veretesti tegema. Sinnamaale, üks päev korraga.

 

Öölane

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Tuleb mees toimiva vastu välja vahetada kui üldse kunagi lapsi tahad. Sa ei ole enam 20-aastane, et saaks järjest proovida ja proovida. Aeg tiksub.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Tuleb mees toimiva vastu välja vahetada kui üldse kunagi lapsi tahad. Sa ei ole enam 20-aastane, et saaks järjest proovida ja proovida. Aeg tiksub.

??????? Apppi… oled sa alles üks vastik inimene

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Annan natuke lootust sulle! Ka minu mehe näitajad halvad, kuid oleme muutnud elustiili pisut ning võin öelda.. et kui arv oli väike meil siiski, siis liikuvus oli varsti juba normi poole tüürinud. Toon näiteid siis alguses oli umb 7.3milj ja 2% normaalsed, peale seda oli 10,3milj ja 3% normaalseid ning nüüd on ca 6milj ja 5% normaalseid. Samuti meie puhul faktoriks, et tegelikult viimane proov sai tehtud väga stressirohkel ajal.. seega ootame juba pikkisilmi kordusproovi, mis kohekohe tulemas 🙂

Samuti mõned arstid ütlevadki, et pole võimalust.. ütlevad, et ära loodagi isaks saada.. Tegelikult uurima hakates ja numbreid teades.. siis kui arv pole 0 siis on alati võimalus!!

Nüüd tuli ka minu poolelt paar näitajat, mis võivad raskendada. Kuid võimalik, et need läksid paigast just mu biokeemilise rasedusega eelmine aasta.

Samuti üks sõbranna, kes oma eelnevad lapsed on just IVFi läbi saanud ning ka tema puhul on mees viljatu.. Siis sai üllatustriibud 😀

Ann.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti mõned arstid ütlevadki, et pole võimalust.. Tegelikult uurima hakates ja numbreid teades.. siis kui arv pole 0 siis on alati võimalus!!

Tänapäeval on tõepoolest meditsiin niipalju edasi arenenud, et võimalik on teha vähemalt IVF-i, ICSI-d ja proovida erinevaid võimalusi. Kui oma rakkudega kuidagi ei õnnestu, aga lapsesaamise ja kasvatamise soov on suur, siis on võimalus kasutada ka doonorrakke.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Tuleb mees toimiva vastu välja vahetada kui üldse kunagi lapsi tahad. Sa ei ole enam 20-aastane, et saaks järjest proovida ja proovida. Aeg tiksub.

Oeh, ma arvasin et meil siin ikka toetavad naised koos, aga ikka leidub tõrvatilk meepotis. Väga nõme. Loodan südamest, et Sa ise kunagi selliste probleemidega silmitsi seisma ei pea, tõsiselt!

C.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Veebruar 2022