Esileht Kodunurk tubane pesunöör

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: tubane pesunöör

Postitas:
Kägu

Mulle näiteks tundidekaupa kuivatis häälekalt ringlev pesu ja elektrit aplalt neelav asjandus ei sümpatiseeri üldse. Kuivatil puudb igasugune otstarve eriti kui ruumi on vähe. Masin hööveldab ka peenemad pesukiud riietelt lahti, alati tekib paras puhmas trumlisse peale kuivatustsükli lõppu. Veel on mul mitmel pesuesemel juhendis kirjas line dry ja masinasse ei saakski neid panna.

Samas nööril kuivab masinast tulnud poolkuiv pesu mitte pea tunni aja jooksul.

Pesuresti ei plaani soetada, ei sobiks meie elamisse. Kahju et kellegil pole midagi kuivatusnööri laadset soovitada.

Väga rumal jutt. Meenub, kui ise valjuhäälselt kuulutasin, kuidas nõudepesumasin on mõttetu ja mingit probleemi pole mul käsitsi pesta. Praegu on nii piinlik, et nii rumalat juttu ajasin.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks tundidekaupa kuivatis häälekalt ringlev pesu ja elektrit aplalt neelav asjandus ei sümpatiseeri üldse. Kuivatil puudb igasugune otstarve eriti kui ruumi on vähe. Masin hööveldab ka peenemad pesukiud riietelt lahti, alati tekib paras puhmas trumlisse peale kuivatustsükli lõppu. Veel on mul mitmel pesuesemel juhendis kirjas line dry ja masinasse ei saakski neid panna.

Samas nööril kuivab masinast tulnud poolkuiv pesu mitte pea tunni aja jooksul.

Pesuresti ei plaani soetada, ei sobiks meie elamisse. Kahju et kellegil pole midagi kuivatusnööri laadset soovitada.

Mitte kellegil, aga kellelgi. Nüüd mõistan rumaluse tagamaad.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesuresti ei plaani soetada, ei sobiks meie elamisse.

Mis mõttes ei sobi? Ega ta mingi aksessuaar pole ja igapäevaselt on kinni ja peidus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toas pesu kuivatamine pole sisekliimale tegelikult üldse hea. Kui rõdu, aeda või pesukuivatuskeldrit ei ole, tuleks ikka pigem kuivati soetada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korterites on talvel õhk nii kuiv, et pesu kuivatamine toas on lausa hädavajalik. Kui kütteperiood on läbi, siis õhk normaliseerub ja pole enam otsest vajadust tube juurde niisutada. Eriti looddusvaenulik oleks kuiva õhu tõttu kasutada õhuniisutajaid, samas pesu kuivatis kuivatades…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk tubane pesunöör