Esileht Kodunurk Tulete õhtul (töölt, koolist vm) koju ja mida siis teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 120 )

Teema: Tulete õhtul (töölt, koolist vm) koju ja mida siis teete?

Postitas:
Kägu

Kordamiseks, et ikka meelde jääks?

AK ja Delfi uudised on kohati kattuvad, aga kohati ka mitte. Mulle lihtsalt meeldivad uudised, näiteks Ladina Ameerika seepi ei suuda ma telekast vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuan koju reeglina peale kl 20, seljataga tööpäev ja tenn, rohkemat ei viitsi enam õhtul teha, telekas ja voodi, olen mõnusalt väsinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie argiõhtud välja näevad?

Minu argiõhtud näevad välja sellised, et kui kell saab 19, siis ma hakkan tööle.

Seega mul on tagurpidi rütm, laisklen ja võtan rahulikult hommikupoolsel ajal. Siis käin mõnikord poes, teen süüa, pesen pesu, käin duši all, silitan kassi, loen raamatut, vaatan filmi vms. Olen hommikupoole ka teatris käinud, kontrolletendused on keset päeva.

Ühest küljest on väsitav, kui töö on õhtul, aga teisest küljest on väga mõnus, et terve päev on vaba. Mul kestab töö umbes neli tundi, st et kesköö paiku saab ikka juba magama. Poole koha amet. Mõnikord otsin endale päevaseks ajaks lisatöid, aga ei soovi sellega üle pingutada, et pidev töövoog päeval oleks. Teen projekte, hooti. Päevast töörutiini ei igatse üldse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma õpin netis uut eriala ega käigi kodust väga väljas, kui just poes, trennis või kallimal külas ei käi. Aga kui nö õhtale lähen, siis mängin arvutimänge, loen uudiseid, vaatan veidi instagrammis ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie argiõhtud välja näevad?

Minu argiõhtud näevad välja sellised, et kui kell saab 19, siis ma hakkan tööle.

Seega mul on tagurpidi rütm, laisklen ja võtan rahulikult hommikupoolsel ajal. Siis käin mõnikord poes, teen süüa, pesen pesu, käin duši all, silitan kassi, loen raamatut, vaatan filmi vms. Olen hommikupoole ka teatris käinud, kontrolletendused on keset päeva.

Ühest küljest on väsitav, kui töö on õhtul, aga teisest küljest on väga mõnus, et terve päev on vaba. Mul kestab töö umbes neli tundi, st et kesköö paiku saab ikka juba magama. Poole koha amet. Mõnikord otsin endale päevaseks ajaks lisatöid, aga ei soovi sellega üle pingutada, et pidev töövoog päeval oleks. Teen projekte, hooti. Päevast töörutiini ei igatse üldse.

Umbes sama siin, tööle hakkan kell 20, võetud 0,75 kohta. Hommikul magan, siis söön, loen raamatuid, vaatan filme, dokumentaalfilme, sirvin youtube’i, tegelen kassidega, koristan, pesen, suhtlen perega, käin poes, söön, vaba aeg, suhtlen perega ja uuesti töö.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen mehele veebis poe-ostunimekirja,

Sa ise ei saa ostetud? Pole raha, autot?

On mõlemat, aga tema on linnas, mina kodukontoris. Kuna ta töötab suure toidukaupluse kõrval ja koduteele jääb ka talupood ja tööle minnes on juba avatud Nõmme turg, siis on see igal juhul mõistlik.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen mehele veebis poe-ostunimekirja,

Sa ise ei saa ostetud? Pole raha, autot?

On mõlemat, aga tema on linnas, mina kodukontoris. Kuna ta töötab suure toidukaupluse kõrval ja koduteele jääb ka talupood ja tööle minnes on juba avatud Nõmme turg, siis on see igal juhul mõistlik.

Mees ei oska nimekirja teha?

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei oska nimekirja teha?

Mida sa arvustad pidevalt? Iga vastaja alla kirjutad tobeda küsimuse. Missugune näeb välja sinu päev?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei oska nimekirja teha?

Mida sa arvustad pidevalt? Iga vastaja alla kirjutad tobeda küsimuse. Missugune näeb välja sinu päev?

Miks see tobe küsimus on? Mind päriselt huvitab. Pidevalt loen, kuidas naised teevad meeste eest asju ära, kas naised saavad selle eest raha või rahulolu vms

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei oska nimekirja teha?

Mida sa arvustad pidevalt? Iga vastaja alla kirjutad tobeda küsimuse. Missugune näeb välja sinu päev?

Miks see tobe küsimus on? Mind päriselt huvitab. Pidevalt loen, kuidas naised teevad meeste eest asju ära, kas naised saavad selle eest raha või rahulolu vms

Minu mees tõesti ei tea, mida mina poest tahan. Kust ta peakski teadma, kui mul tuleb päeval mõte midagi valmistada, aga osa asju on puudu? Vahel saadan vastupidise nimekirja ka – mida ma just ostsin, et ta topelt ei tooks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuan koju 17 paiku, teen tule pliidi alla ja hakkan süüa tegema. Kui söök valmis, siis söön, pesen nõud, koristan köögi. Kütan kaminat või ahjusid (oleneb, kui külm väljas on) – korraga mitut kütta ei saa, peab ükshaaval kütma. Panen järgmise päeva asjad valmis, vaatan Netflixist mõne sarja, loen raamatut ja lähen magama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei oska nimekirja teha?

Mida sa arvustad pidevalt? Iga vastaja alla kirjutad tobeda küsimuse. Missugune näeb välja sinu päev?

Miks see tobe küsimus on? Mind päriselt huvitab. Pidevalt loen, kuidas naised teevad meeste eest asju ära, kas naised saavad selle eest raha või rahulolu vms

Minu mees tõesti ei tea, mida mina poest tahan. Kust ta peakski teadma, kui mul tuleb päeval mõte midagi valmistada, aga osa asju on puudu? Vahel saadan vastupidise nimekirja ka – mida ma just ostsin, et ta topelt ei tooks.

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei oska nimekirja teha?

Mida sa arvustad pidevalt? Iga vastaja alla kirjutad tobeda küsimuse. Missugune näeb välja sinu päev?

Miks see tobe küsimus on? Mind päriselt huvitab. Pidevalt loen, kuidas naised teevad meeste eest asju ära, kas naised saavad selle eest raha või rahulolu vms

Minu mees tõesti ei tea, mida mina poest tahan. Kust ta peakski teadma, kui mul tuleb päeval mõte midagi valmistada, aga osa asju on puudu? Vahel saadan vastupidise nimekirja ka – mida ma just ostsin, et ta topelt ei tooks.

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Talle tulebki keset päeva pähe, et teeks poenimekirja ja teebki. Mida sa jaurad siin?
Kui mu mees töötaks poe kõrval ja/või tuleks sealt nagunii enne koju sõitmist läbi, siis puht majanduslikel kaalutlustel ei sõida ma ise sel päeval poodi. Olgu see siis ühe või mitme asja järgi.

Kui meil lapsed veel kodus elasid, siis mehel polnud kindlasti tööpäeva lõpus teadmist, mis meil kodus otsa on saanud või kohe saamas. Või mis uus idee meil lastega õhtusöögiks tekkis. Mis sellest halba on, kui ma siis mehele poenimekirja saatsin? Kas see tegi mind vähem iseseisvaks või mehe tossiks? Me tegime ja teeme siiani koostööd mitte ei sõida kumbki omapäi iga väikse asja pärast poodi. Loodan, et sul pole raske mõista, et kõigil pole pood kodu kõrval.

Mina töötan aastaid kodukontoris ja ei soovi töö ajast keset peva poodi sõita, sest tuli mõte õhtul näiteks ahjuõuna teha ja vahukoort oleks poest vaja. Vahukoor on küll selline toiduaine, mida meil väga harva kasutatakse ja seega liigitub uitmõtte alla.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Ja üldse omavahel ei suhtle?  Ostate mõlemad kana, sest mõlemal tuli pähe? Tassite kumbki koju kaks liitrit piima, sest tuli pähe? Milleks üldse koos elada, ma ei saa aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Ja üldse omavahel ei suhtle? Ostate mõlemad kana, sest mõlemal tuli pähe? Tassite kumbki koju kaks liitrit piima, sest tuli pähe? Milleks üldse koos elada, ma ei saa aru.

Ja kartulit ei osta keegi, sest kummalgi ei tulnud pähe…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Ja üldse omavahel ei suhtle? Ostate mõlemad kana, sest mõlemal tuli pähe? Tassite kumbki koju kaks liitrit piima, sest tuli pähe? Milleks üldse koos elada, ma ei saa aru.

Mis ime pärast me peaks päev otsa poenimekirjadest rääkima ja üksteist pärast tööd poodi saatma? Mõni ime, et armukesi pidevalt otsitakse, peast ollakse vaid köögikatad.

Sorri, piima me ei joo, pole lehmad.

+1
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Ja üldse omavahel ei suhtle? Ostate mõlemad kana, sest mõlemal tuli pähe? Tassite kumbki koju kaks liitrit piima, sest tuli pähe? Milleks üldse koos elada, ma ei saa aru.

Mis ime pärast me peaks päev otsa poenimekirjadest rääkima ja üksteist pärast tööd poodi saatma? Mõni ime, et armukesi pidevalt otsitakse, peast ollakse vaid köögikatad.

Sorri, piima me ei joo, pole lehmad.

Vastupidi. Kui toimeatmised ja käimised on korralikult ja ratsionaalselt läbi mõeldud, siis jääb rohkem aega koos olla ja meeldivate tegevustega tegeleda.  Kui päev otsa poe vahet pendeldada uitmõtete küüsis ja kodus selle tulemus pole ikka midagi süüa või tuleb sunniviisiliselt midagi palju kordi süüa, sest on valmis osetud, siis ei tahaks ma ka koju tulla ja läheks mujale rahu ja armukest otsima.

Kui saata vajadusel kord päevas kaaslasele poenimekiri, siis pole see päev otsa sellest rääkimine.  Tundub, et sinu jaoks tähendab nimekiri seda, et helistaksid ja vuristaksid kõik soovid ludinal ette mitu korda päevas, sest midagi lisandus. Tundud selline paras plähmerdis, ringi sebija, sahmija ja kiibitsev kobiseja olema, kelle juurest joostaksegi ära rahu otsima.

Sa ei pea meie ees vabandama, et sa lehm pole. Ikka lehma ees…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav. Kui mulle või mehele tuleb keset päeva pähe, et midagi vaja, tegeleb ta sellega ise.

Ja üldse omavahel ei suhtle? Ostate mõlemad kana, sest mõlemal tuli pähe? Tassite kumbki koju kaks liitrit piima, sest tuli pähe? Milleks üldse koos elada, ma ei saa aru.

Mis ime pärast me peaks päev otsa poenimekirjadest rääkima ja üksteist pärast tööd poodi saatma? Mõni ime, et armukesi pidevalt otsitakse, peast ollakse vaid köögikatad.

Sorri, piima me ei joo, pole lehmad.

Vastupidi. Kui toimeatmised ja käimised on korralikult ja ratsionaalselt läbi mõeldud, siis jääb rohkem aega koos olla ja meeldivate tegevustega tegeleda. Kui päev otsa poe vahet pendeldada uitmõtete küüsis ja kodus selle tulemus pole ikka midagi süüa või tuleb sunniviisiliselt midagi palju kordi süüa, sest on valmis osetud, siis ei tahaks ma ka koju tulla ja läheks mujale rahu ja armukest otsima.

Kui saata vajadusel kord päevas kaaslasele poenimekiri, siis pole see päev otsa sellest rääkimine. Tundub, et sinu jaoks tähendab nimekiri seda, et helistaksid ja vuristaksid kõik soovid ludinal ette mitu korda päevas, sest midagi lisandus. Tundud selline paras plähmerdis, ringi sebija, sahmija ja kiibitsev kobiseja olema, kelle juurest joostaksegi ära rahu otsima.

Sa ei pea meie ees vabandama, et sa lehm pole. Ikka lehma ees…

Oi kus nüüd solvus.

Nimekiri on homseks ikka valmis tehtud ja menüü üksipulgi läbi arutatud? Mitu liitrit piima on vaja?

+1
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oi kus nüüd solvus. Nimekiri on homseks ikka valmis tehtud ja menüü üksipulgi läbi arutatud? Mitu liitrit piima on vaja?

Kus sa solvumist nägid? Mina püüan siin argumenteerida sinu solvamistele vastukaaluks.

Vastates su küsimusele, siis ei ole homseks nimekirja. Täna käis Selveri kuller.

Lähen küll maniküüri hommikul ja siis saaksin vajadusel ka poest ka läbi minna.

Kuigi pean mainima, et teen ka endale tihtiligu poenimekirja. Olen veel nii korrektne, et teen sellises järjekorras, mismoodi poes liigun. Ma nimelt väärtustan oma vaba aega liiga palju, et seda poes asjatulult kulutada või mitu korda päevas poes poes jõlkuda. Hetkel on küll mobiilis nimekirjas vaid toorjuust, sest tahaks kukeseenekastet teha mõnel õhtul. Vaid selle pärast ma poodi ei lähe, kui muud vajalikku pähe ei tule.

PS! Ma ka piima ei joo, aga ei pea selle joojaid loomadeks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kus nüüd solvus. Nimekiri on homseks ikka valmis tehtud ja menüü üksipulgi läbi arutatud? Mitu liitrit piima on vaja?

Kus sa solvumist nägid? Mina püüan siin argumenteerida sinu solvamistele vastukaaluks.

Vastates su küsimusele, siis ei ole homseks nimekirja. Täna käis Selveri kuller.

Lähen küll maniküüri hommikul ja siis saaksin vajadusel ka poest ka läbi minna.

Kuigi pean mainima, et teen ka endale tihtiligu poenimekirja. Olen veel nii korrektne, et teen sellises järjekorras, mismoodi poes liigun. Ma nimelt väärtustan oma vaba aega liiga palju, et seda poes asjatulult kulutada või mitu korda päevas poes poes jõlkuda. Hetkel on küll mobiilis nimekirjas vaid toorjuust, sest tahaks kukeseenekastet teha mõnel õhtul. Vaid selle pärast ma poodi ei lähe, kui muud vajalikku pähe ei tule.

PS! Ma ka piima ei joo, aga ei pea selle joojaid loomadeks.

Sa istud perekoolis. Sa ootad pool päeva kullerit. Sa käid spetsiaslselt kuskil kaugel maniküüris. Ärme palun räägi oma aja väärtustamisest, naerukoht.

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa istud perekoolis. Sa ootad pool päeva kullerit. Sa käid spetsiaslselt kuskil kaugel maniküüris. Ärme palun räägi oma aja väärtustamisest, naerukoht

Naer on terviseks!

Kas sina ootad kullerit nina vastu aknaklaasi? Mina saan enne ta saabumist kõne ja lähen välja või palun saadetise väravast sisse tõsta, kus selle mina või mees hiljem tuppa toome.

Maniküür on 6,5km kaugusel. Seal samas on ka pood ja ma tõesti kulutan pigem aega Perekoolis selle asemel, et seda vahemaad korduvalt planeerimatult läbida. Ma saan siit foorumist tihti arusaama ja kinnitust, kui normaalsed inimesed mind päriselus ümbritsevad ja kui normaalne ma ise olen. Siin on kellega võrrelda. Täna oli taas selles suhtes edukas õhtu.

Aitäh sulle!

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koju jõuan u 16.30. Uurin külmkapist,  kas midagi hädavajalikku on otsa saanud, vajadusel lähen käin poes-raamatukogus jms käigud, siis teen süüa, uurin kuidas lastel päev läks, pesen pesu, koristan siit seal, ajan mehega juttu, mängin kassiga,istun arvuti taga, jalutan kuni tunnikese väljas. Hiljemalt 21.3o olen voodis, loen paar tundi. Ärkan 5.45, paar korda nädalas enne tööd trenni, ülejäänud päevad otse tööle.

Maist septembrini on mul üks koduväline hobi – siis tulen töölt, lähen paariks tunniks hobiga tegelema, hiljem teen järgmiseks päevaks söögi, suhtlen mehe, laste ja kassiga, loen ja lähen magama.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa istud perekoolis. Sa ootad pool päeva kullerit. Sa käid spetsiaslselt kuskil kaugel maniküüris. Ärme palun räägi oma aja väärtustamisest, naerukoht

Naer on terviseks!

Kas sina ootad kullerit nina vastu aknaklaasi? Mina saan enne ta saabumist kõne ja lähen välja või palun saadetise väravast sisse tõsta, kus selle mina või mees hiljem tuppa toome.

Maniküür on 6,5km kaugusel. Seal samas on ka pood ja ma tõesti kulutan pigem aega Perekoolis selle asemel, et seda vahemaad korduvalt planeerimatult läbida. Ma saan siit foorumist tihti arusaama ja kinnitust, kui normaalsed inimesed mind päriselus ümbritsevad ja kui normaalne ma ise olen. Siin on kellega võrrelda. Täna oli taas selles suhtes edukas õhtu.

Aitäh sulle!

Sa oled päevade viisi kodus ja ootad toidukullerit või saadad mehele toidunimekirju. Ma tõesti ei taha mitte kunagi sinu moodi normaalne olla.

0
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled päevade viisi kodus ja ootad toidukullerit või saadad mehele toidunimekirju. Ma tõesti ei taha mitte kunagi sinu moodi normaalne olla.

Kui sa kunagi saaksid nii edukaks ja osavaks, et midagi kulleriga tellida suudaksid, siis saaksid teada, et neid ei oodata päev otsa. Aga sa ära kunagi püüa kellegi moodi olla. Ole ikka sina ise ja selline nagu soovid olla. Kõik ei suudagi päevas palju korda saata ning keskenduvad vaid ühele kahele tegevusele ja näevad kõiges vaid äärmust. Kõik võtab neil kogu päeva. Teid aktsepteeritaksegi sellistena.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koju jõuan kuidas kunagi, enamasti 17 ajal. Mõnikord ka 16 ajal või 18 ajal. Süüa teen enamasti vaid vabadel päevadel. Kaasa tuleb veidi enne kella 18 ja teeb ise. Tööd koju kaasa ei tule, töötan laboris. Esmalt panen kassile süüa, juua, paitan ja räägin mõne sõna. Panen omale mugavamad koduriided selga. Siis vaatan algklassilapse õppimised üle, räägime päevasündmustest ka. Kui suurem laps on kodus, lobiseme temaga samuti. Pesumasina panen tööle. Nõud pesen puhtaks enne kui kaasa tuleb. Kella 19 ajal maandun teleka ette kui aega selleks on või on telekas vaid taustaks. Mängud kassiga (kassipoeg alles). Mingiaeg saadan lapse pessu ja hambaid pesema ja 22 ajal läheb voodisse. Ise lähen pesema umbes 22-23 ajal. Magama kohe ei jää, voodis vaatan veel telekat ja paitan kassi, kes mu kõrvale end magama sätib. Magama jään enamasti 1 ajal ja äratus on 6:15, kui on tööpäeva. Kui järgmisel päeval ei ole, ärkan 6:40, saadan lapse kooli. Isa viib teda autoga. Kui on vaba päev, siis saadan lapse kooli, panen kassile söögi, joogi ja ise magan veel paar tundi. Ärkan, siis söön, jälle pesumasin pesema, koristan, käin poes ja juba tuleb väiksem laps koolist ja kõik kordub ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööpäeviti jõuan 21.30 (kui rattaga või autoga käin) või siis veidi enne 22 kui jalgsi käin. Räägin abikaasaga, mis uudist, kuidas päev läks, lastega kui nad kodus juhtuvad olema. Kui kõht on tühi, siis söön midagi kui keegi on süüa teinud või näksin niisama mida külmkapist leian. Vaatan läbi uudised kui viitsin, loen mida sõbrad on fb postitanud, vaatan üle saabunud meilid. Midagi asjalikku ei tee, kella 24 ja 1 vahel lähen magama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuan koju. Näägutan mehe kallal. Käin pesus. Lähen armukese juurde.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koju jõuan kuidas kunagi, enamasti 17 ajal. Mõnikord ka 16 ajal või 18 ajal. Süüa teen enamasti vaid vabadel päevadel. Kaasa tuleb veidi enne kella 18 ja teeb ise. Tööd koju kaasa ei tule, töötan laboris. Esmalt panen kassile süüa, juua, paitan ja räägin mõne sõna. Panen omale mugavamad koduriided selga. Siis vaatan algklassilapse õppimised üle, räägime päevasündmustest ka. Kui suurem laps on kodus, lobiseme temaga samuti. Pesumasina panen tööle. Nõud pesen puhtaks enne kui kaasa tuleb. Kella 19 ajal maandun teleka ette kui aega selleks on või on telekas vaid taustaks. Mängud kassiga (kassipoeg alles). Mingiaeg saadan lapse pessu ja hambaid pesema ja 22 ajal läheb voodisse. Ise lähen pesema umbes 22-23 ajal. Magama kohe ei jää, voodis vaatan veel telekat ja paitan kassi, kes mu kõrvale end magama sätib. Magama jään enamasti 1 ajal ja äratus on 6:15, kui on tööpäeva. Kui järgmisel päeval ei ole, ärkan 6:40, saadan lapse kooli. Isa viib teda autoga. Kui on vaba päev, siis saadan lapse kooli, panen kassile söögi, joogi ja ise magan veel paar tundi. Ärkan, siis söön, jälle pesumasin pesema, koristan, käin poes ja juba tuleb väiksem laps koolist ja kõik kordub ????

Sinu kass ei huvita kedagi.

+1
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teen mehele veebis poe-ostunimekirja,

Sa ise ei saa ostetud? Pole raha, autot?

On mõlemat, aga tema on linnas, mina kodukontoris. Kuna ta töötab suure toidukaupluse kõrval ja koduteele jääb ka talupood ja tööle minnes on juba avatud Nõmme turg, siis on see igal juhul mõistlik.

Nõmme turult ostmine on ikka kõike muud kui mõistlik:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magama jään enamasti 1 ajal ja äratus on 6:15, kui on tööpäeva.

Ülivähe magad. See ei saa küll tervislik olla pikas perspektiivis. Kassile tervisi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 120 )


Esileht Kodunurk Tulete õhtul (töölt, koolist vm) koju ja mida siis teete?