Esileht Pereelu ja suhted üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )

Teema: üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

Postitas:

Ega siis seks ei ole ainult peenise töö. On ka teisi võimalusi. Mulle nagunii vaginaalne penetratsioon suurt midagi ei paku, nii et minule sobisid alternatiivid väga hästi.

No sa oled ilmses vähemuses, kes lepib eelmänguga. Enamik soovib siiski mõlemat-nii eelmängu kui penetratsiooni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks pakub pingevaba elu (kuigi kaalutõus võib pikapeale saada probleemiks)

Miks sa arvad, et kaal tõuseb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik soovib siiski mõlemat-nii eelmängu kui penetratsiooni.

Penetreerida saab ka muu kui peenisega, tänapäeval on selleks igasugused abivahendid olemas.
Mis puutub penetratsiooni, siis ei ole kindel, kas seda nii palju nauditakse – vaginaalset orgasmi ei saa väidetavalt ca 70% naistest, seega mida seal nii väga nautida? Penetratsiooni on vaja laste saamiseks, see annab täiendava lähedustunde, mõnikord ja omamoodi võimutunde, aga kas ka otsese füüsilise naudingu?
Ja kes ütles, et manuaal- või oraalseks on üksnes “eelmäng”? See võib olla peamine ja põhiline mäng, mitte ainult naistele, vaid ka meestele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teine aga tähendab tervisevaevusi – kuumahoogusid, ebaregulaarseid veritsemisi, närvilisust jne.

Ei tähenda kõigil tervisevaevusi, ei tasu hirmutada. Päevad olid kordades hullemad kui mistahes menopausiga seotud vaevused on olnud. ma saan, et mul on hästi läinud selles osas, aga ma ei ole ainus.

Äkki loed vahelduseks Terviserubriiki ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:30; 17.10 20:36; 19.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Penetreerida saab ka muu kui peenisega, tänapäeval on selleks igasugused abivahendid olemas.
Mis puutub penetratsiooni, siis ei ole kindel, kas seda nii palju nauditakse – vaginaalset orgasmi ei saa väidetavalt ca 70% naistest, seega mida seal nii väga nautida? Penetratsiooni on vaja laste saamiseks, see annab täiendava lähedustunde, mõnikord ja omamoodi võimutunde, aga kas ka otsese füüsilise naudingu?
Ja kes ütles, et manuaal- või oraalseks on üksnes “eelmäng”? See võib olla peamine ja põhiline mäng, mitte ainult naistele, vaid ka meestele.

Läbi penetratsiooni saab stimulatsiooni ka kliitor, mille orgasme on võimelised saama kõik naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et kaal tõuseb?

Ei arva, see lihtsalt on üsna sage kõrvaltoime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.10 21:49; 16.10 15:17; 17.10 10:08; 17.10 21:14; 19.10 09:57; 19.10 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsiteeri

Oh, ei ole see igaühel nii. Penetratsioon ja kliitori stimulatsioon ei käi alati koos. Pigem nii: kliitorit stimuleerides võib ka muidu ebamugav või ebameeldiv penetratsioon olla nauditav. Aga isegi misjonäripoos ei taga igaühel piisavat ja head kliitoristimulatsiooni (loe või siitsamast foorumist orgasmiteemasid), igaühe anatoomia pole ühesugune.

Äkki loed vahelduseks Terviserubriiki ka.

Milleks? Et teada saada, et mõnel on raske menopaus – teame, teame? Jah, muidugi, aga mõnel jälle ei ole. Seega – igaüks on individuaalne ning ette ei tasu karta. Kui asi käes, siis näed, kas on jama või mitte.

Jube vahva oleks, kui esineks vähem stereotüüpset mõtlemist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik soovib siiski mõlemat-nii eelmängu kui penetratsiooni.

Penetreerida saab ka muu kui peenisega, tänapäeval on selleks igasugused abivahendid olemas.
Mis puutub penetratsiooni, siis ei ole kindel, kas seda nii palju nauditakse – vaginaalset orgasmi ei saa väidetavalt ca 70% naistest, seega mida seal nii väga nautida? Penetratsiooni on vaja laste saamiseks, see annab täiendava lähedustunde, mõnikord ja omamoodi võimutunde, aga kas ka otsese füüsilise naudingu?
Ja kes ütles, et manuaal- või oraalseks on üksnes “eelmäng”? See võib olla peamine ja põhiline mäng, mitte ainult naistele, vaid ka meestele.

Ma ei usu, et mina miski kohutavalt eriline naine olen ja ma tõesti naudin füüsilisest aspektist penetratsiooni peenisega. Need teised tegevused on täitsa okeid, aga õige asi on midagi muud ja ilma selleta jääb seks minu jaoks poolikuks ja võib pigem üldse olemata olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ei ole see igaühel nii. Penetratsioon ja kliitori stimulatsioon ei käi alati koos. Pigem nii: kliitorit stimuleerides võib ka muidu ebamugav või ebameeldiv penetratsioon olla nauditav. Aga isegi misjonäripoos ei taga igaühel piisavat ja head kliitoristimulatsiooni (loe või siitsamast foorumist orgasmiteemasid), igaühe anatoomia pole ühesugune.

Muidugi tagab. Tegu on lihtsalt oskamatute meestega, kes end piisavalt palju ette ei kalluta/naistega, kes oma meest ei suuna. Naine peal stimuleerib samuti kliitorit. Muud asendid, nt selja tagant, saab mees samaaegselt kliitorit käega stimuleerida. Penetratsioon ilma orgasmita on samamoodi nauditav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teised tegevused on täitsa okeid, aga õige asi on midagi muud ja ilma selleta jääb seks minu jaoks poolikuks

Igaühele oma. Minu seisukoht on lihtsalt see, et igasugused eelarvamused ja -hoiakud tuleks ära unustada, olgu tegu vanuse, soo, seksi või muuga.
Paralleeliks: mõni naudib hetki kohvitassi taga, teine leiab, et veiniklaasita pole ükski lõõgastushetk täiuslik, kolmas ei hooli kummastki. Niikaua kui teise eelistusi ei kuulutata ainsaks õigeks normiks, on kõik hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise mine arsti juurde, lase oma hormoonid üle kontrollida. Tänapäeval on igasugu leevendust medikamentidest.
Mehele ütle, et arst tegi vereanalüüsi ja ütles, et sul on vanade meeste suhtes allergia. Pesku oma suu puhtaks, koligu välja või koligu teise tuppa, oma valik 😉

Hormoonid möllavad… Oh, naised.. rääkige, kas ma olen peast sooda ???? Nimelt, alates suvest on mul kuumahood ja minu jaoks täiesti äkki, päevapealt – olen 44, teema pävakorral. Arvasin, et see on 50 a teema, aga vöta näpust ;). Rääkisin mehele ka nüüd, et vaata, asi niikaugel, et ma olen nüüd vana ja asjad sedamoodi ;). A.. haa.. omast arust tegin nalja. Kuna ma tösiselt kannatan (ei saa magada, hullud kuumahood), siis ootasin oma mehelt mingit lohutust. Sellele ta aga vastas, et nojah, ma peaks ennast Tindesisse kirja panema ja eks mul oleks lööki noorte naiste seas, kes rikkust jahivad. Olen tema reaktsiooni peale täiesti tumm. Ma ei saa aru, kas ma olen peast soe ja see ärritab mind ilmaasjata vöi see tema käitumine/reaktsioon minu terviseprobleemidele on normaalne? Kas te naised räägite neid asju oma mehega? Kas nad on kursis vöi nad ei taha iialgi teada neid nö naiste asju… Kas pean ise sellega toime tulema ja mitte oma kaaslast sellest teavitama? Kas see on üleliigne info meestele, mida nad teada ei tahaks, sest see on ju nö osa elust ja kuulub nö naise elu juurde, mis on normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel on kõvasti muhedat, aga teravat huumorimeelt, novembris sündinud ehk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et ideaalses ja normaalses peres on elementaarne, et naine ja mees sellistest asjadest räägivad. Ja et naine võib rahuliku südamega mehele usaldada, mis tema kehaga toimub, ilma, et peaks kartma, et see kuidagi nende voodielule ja edasisele suhtele mõju avaldab.

Minu mõistes on see ideaalne suhe, kus naine ja mees jagavad teineteisega kõike.

Tunnen paljusid mehi, kes ei saa sünnitusel osaleda, kuna pärast seda ei ole naine nende jaoks enam seksuaalselt atraktiivne. Samad mehed sageli põlastavad imetamist. Rinnad – no kuidas sa pärast enam suudad nende rindade peale erutuda, kus otsas on titt piima imenud. Tean naist, kes sellepärast oma last ei imetanud, sest muidu ta mees ei taha teda pärast enam. Samad mehed peavad oluliseks, et naine oleks välimuse mõttes atraktiivsed. Need mehed vinguvad isegi paari ülekilo pärast jne.

Tunnen meest, kellel on range kriteerium. Naine ei tohi üle 55 kilo kaaluda. Mis te arvate, kui palju tal neid naisi on olnud? Kas ta on päriselt ka neid naisi armastanud ja õnnelikuks saanud? Vähemalt kaks tema naistest on tema nõude pärast söömishäire saanud. Kui naine peab end koguaeg piitsutama, et ta mehele ikka meeldiks ja konkurentsiks püsiks, siis varem või hiljem lõppeb see halvasti. Vanuse kasvades on samal mehel tekkinud ka vanusekriteerium. Mees ise on 46-aastane, aga naised peavad tingimata alla 30-aastased olema.

Teine mees. Naine ei suutnud kuidagi rasestuda. Kui lõpuks rasestus, siis rasedus katkes 5nda kuu pealt. Õnnestus uuesti rasestuda. Laps sündis keisriga. Operatsiooni ajal soovitati naisel teha sterilisatsioon, kuna edasised rasedused oleks ohtu kujutanud nii ema kui ka lapse elule. Ühesõnaga, naisel ei lubatud rohkem lapsi saada. Ta nõustus sterilisatsiooniga. Pärast seda jalutas mees minema. Põhjuseks tõi selle, et steriliseeritud naine ei ole enam naine – on kesksooline olend ja tema jaoks ei ole enam seksuaalselt atraktiivne. Jällegi, mees oli naisega koos nagu teatud tingimustel – kui sa oled selline ja selline, siis ma armastan sind. Kui ei ole, siis ma ei armasta sind.

Õiges ja heas suhtes on mees naisega suhtes naise enda pärast. Juhuslik ülekilo, oma lapse sünni juures viibimine jne ei võta ära lähedust ja armastust oma naise vastu. Viimane, vastupidi pigem lähendab omavahel. Normaalsel juhul armastab mees oma naist ka haiguses – vere, higi, pisarate, väljaheidete (eest ja tagant) nägemine ei võta armastust ära. Siinkohal ma ei propageeri muidugi seda, et naine võikski südamerahus enese eest hoolitsemise unarusse jätta – muutuda paksuks, lodevaks, laisaks ja olla hoolitsemata välimusega.

Olen ka 44-aastane. Üleminekuea vaevusi ei tunneta. Ehkki mina ei ole oma mehe jaoks vastikuks muutunud pärast 4 lapse sünnitamist (viibis kõikide sünni juures) ja väga pikaajalist imetamist, siis oma üleminekuea algamisest vist talle ei räägiks. Aastatega on meie väga pikaajaline suhe kahjuks kaugeks muutunud. Ma ei usalda teda enam. Teda tundes tean, et tema seksihuvi minu vastu ei kaoks, kuid parem on jätta rääkimata sellepärast, et ta võib minu usaldust kuritarvitada. Näiteks tüli käigus nina peale visata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 10:13; 23.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mul mehega väga hea ja lähedane suhe ja aravasin, et saan talle KÕIGEST rääkida, aga jah, oma nalja pani ta ikka nii ära, et olin ikka sellepärast pahane. Kuigi ju südames tean, et see oli ainult ju nali… Nüüd ehk oleksin targem ja oma üleminekuea probleemidest ei räägi. Kuigi südamest tunnen, et see on ju suur osa minu elust ja miks ma peaks selle koha pealt vait olema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 21:20; 15.10 22:13; 22.10 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mul mehega väga hea ja lähedane suhe ja aravasin, et saan talle KÕIGEST rääkida, aga jah, oma nalja pani ta ikka nii ära, et olin ikka sellepärast pahane. Kuigi ju südames tean, et see oli ainult ju nali… Nüüd ehk oleksin targem ja oma üleminekuea probleemidest ei räägi. Kuigi südamest tunnen, et see on ju suur osa minu elust ja miks ma peaks selle koha pealt vait olema…

Issand, ära siis ole vait ja räägi. Aga oska ka selle tagajärgedega toime tulla, mitte ära käi foorumis halamas, ise tükk vanainimest juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 10:09; 22.10 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ära käi foorumis halamas,

Ja kus siis veel halamas käia?! Foorum on hea koht, ei ole liiga isiklik. Kes ei taha hala lugeda – ärgu lugegu, keegi ei sunni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ei ole see igaühel nii. Penetratsioon ja kliitori stimulatsioon ei käi alati koos. Pigem nii: kliitorit stimuleerides võib ka muidu ebamugav või ebameeldiv penetratsioon olla nauditav. Aga isegi misjonäripoos ei taga igaühel piisavat ja head kliitoristimulatsiooni (loe või siitsamast foorumist orgasmiteemasid), igaühe anatoomia pole ühesugune.

Muidugi tagab. Tegu on lihtsalt oskamatute meestega, kes end piisavalt palju ette ei kalluta/naistega, kes oma meest ei suuna. Naine peal stimuleerib samuti kliitorit. Muud asendid, nt selja tagant, saab mees samaaegselt kliitorit käega stimuleerida. Penetratsioon ilma orgasmita on samamoodi nauditav.

Äkki ei jagaks nõuandeid, kui anatoomiaalased teadmised puudulikud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 10:18; 23.10 17:25; 23.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ei jagaks nõuandeid, kui anatoomiaalased teadmised puudulikud?

Midaa???? Vabandust, kui sul kliitorit pole või asub 10 cm kaugusel kohast, kus ta teistel asetseb. Ma räägin siin tavalistest naistest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ei jagaks nõuandeid, kui anatoomiaalased teadmised puudulikud?

Midaa???? Vabandust, kui sul kliitorit pole või asub 10 cm kaugusel kohast, kus ta teistel asetseb. Ma räägin siin tavalistest naistest.

Võiks siiski teada, et naised on erinevad. Kliitori asukoht pole ainuke kriteerium.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 10:18; 23.10 17:25; 23.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks siiski teada, et naised on erinevad. Kliitori asukoht pole ainuke kriteerium.

Jutt oli sellest, kas misjonäripoos tagab piisava kliitoristimulatsiooni või ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hoopis see küsimus, et miks misjonäripoosis ei saa naise kliitorit stimuleerida? Minu jaoks on see nii arusaamatu. Olen sama lugenud perekooli orgasmiteemadest, et ei tulda nagu selle pealegi.

Minu jaoks on elementaarne, et mees mind hellitab. Ja vahet ei ole, mis poosis me parasjagu oleme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 10:13; 23.10 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks siiski teada, et naised on erinevad. Kliitori asukoht pole ainuke kriteerium.

Jutt oli sellest, kas misjonäripoos tagab piisava kliitoristimulatsiooni või ei.

Mina vaidlesin vastu väitele, et pole võimalik, et misjonäripoos ei taga piisavat kliitoristimulatsiooni. On küll võimalik ja ei pea selleks olema halb mees.
Lisaks oli algne väide, et isegi misjonäripoos ei taga igaühel piisavat ja head kliitoristimulatsiooni (loe või siitsamast foorumist orgasmiteemasid), igaühe anatoomia pole ühesugune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 10:18; 23.10 17:25; 23.10 22:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 61 kuni 82 (kokku 82 )


Esileht Pereelu ja suhted üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.