Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Teema: üllatus rahakotis

Postitas:
Kägu

RE: üllatus rahakotis

[small]pritnispeeers kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kus on nüüd kõik need tallajad?: Oih, see ei kõlba kuskile! Hoia oma väärikust! See ei lähe mitte!Ära lange nii madalale!
Tõesti, mis vahet seal on, kuidas toetada. Et nagu mida. Söömas käia, kinus-teatris ja kusiganes…seda sobib, aga sularaha – eieiei, seda ei sünniks vastu võtta.
Tubli mees on, mitte mingi munn, kes käib niisama kargamas ja arvab, et naise maailm on kah sama ilus ja roosiline.
[/tsitaat]Oi, kui ilus postitus!!! Hea teada, et selliseid naisi on olemas. Paljud mehed aravad, et ainult litsidele antakse raha aga aus ja korralik naine elab õhust ja armastusest. Ma arvan, et enamus lapsega naisi loobuks luksuslikust restorani toidust, hotellitoast ja kasutust kaelakeest, kui saaks selle asemel sularaha, mida ainult iseenda ja oma lapse peale kulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust, aga kus on su laps kui te aega veedate? Oled enda vastu aus kui väidad, et sul pole üldse selle mehega mingeid pikemaid plaane? Muidugi esimese poole aastaga neid ei saagi tekkida, aga edaspidi. Ära mässi end liialt sisse. Kui su lapsel on isa (ilmselt ikka on) vôib ta takistada vabalt lapse kolimist kuskile mujale. Kôik, mis paistab roosades värvides ei ole sugugi nii roosa. Ja see ei ole kadedus – liharoog, teatrikülastus, restoranis einestamine – see ei ole teab mis luksus. See on lihtsalt tore. Toreda suhte tore algus. 100 euri rahakotis on nôme. Ja nii ta su hinge tasapisi ära ostab.

[/tsitaat]

Ma olen eluga praegu väga rahul. Paljude inimeste probleemid saavad alguse sellest, et mõeldakse üle ja tehakse suuri plaane, mis ei täitu. Selle asemel võiks lihtsalt nautida elu sellisena nagu see on ja õnnelik olla. See on minu õppetund varasemast elust ja mul pole mingit soovi hakata mingeid ennatlikke otsuseid tegema või õhulosse ehitama.

Ma olen jätnud initsiatiivi kohtumiste ja ajaveetmise osas talle, näidates välja oma rõõmu ja tänu. Kui mulle miski pole sobinud, olen ka keeldunud. Mul pole mingit tahtmist ennast talle peale määrida, nõustudes absoluutselt kõigega ja minnes libedale teele unustades oma laste heaolu. Lihtsalt elan ja naudin seda mis mul on. Lapsed on nendel päevadel kas vanaema-vanaisa või isa juures. Ka neile on vaheldust vaja. Lõppkokkuvõttes kõik rõõmsad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen eluga praegu väga rahul. Paljude inimeste probleemid saavad alguse sellest, et mõeldakse üle ja tehakse suuri plaane, mis ei täitu. Selle asemel võiks lihtsalt nautida elu sellisena nagu see on ja õnnelik olla. See on minu õppetund varasemast elust ja mul pole mingit soovi hakata mingeid ennatlikke otsuseid tegema või õhulosse ehitama.

Ma olen jätnud initsiatiivi kohtumiste ja ajaveetmise osas talle, näidates välja oma rõõmu ja tänu. Kui mulle miski pole sobinud, olen ka keeldunud. Mul pole mingit tahtmist ennast talle peale määrida, nõustudes absoluutselt kõigega ja minnes libedale teele unustades oma laste heaolu. Lihtsalt elan ja naudin seda mis mul on. Lapsed on nendel päevadel kas vanaema-vanaisa või isa juures. Ka neile on vaheldust vaja. Lõppkokkuvõttes kõik rõõmsad.[/tsitaat]
Oled end lasknud litSiks teha-muud ei midagi. Mina nooruses olin ka väga vaene. Kohtasin, aga üht välismaalast, kellega koos oli hea jne. Andis ka mull 500 eek mõnikord. Hiljem selgus, et tal oli väljamaal ka naine…eks ta südametunnistus piinas ja rahustas seda rahaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen jätnud initsiatiivi kohtumiste ja ajaveetmise osas talle, näidates välja oma rõõmu ja tänu. Kui mulle miski pole sobinud, olen ka keeldunud. Mul pole mingit tahtmist ennast talle peale määrida, nõustudes absoluutselt kõigega ja minnes libedale teele unustades oma laste heaolu. Lihtsalt elan ja naudin seda mis mul on. Lapsed on nendel päevadel kas vanaema-vanaisa või isa juures. Ka neile on vaheldust vaja. Lõppkokkuvõttes kõik rõõmsad.[/tsitaat]

Edu Sulle! Et teil kõik hästi läheks!
Minu jaoks on üllatav, et paljud vastajad nii õelad on, loodetavasti ei võta Sa seda väga südamesse.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

Noh, kui rahahäda oleks suur, siis vastu oleksin võtnud, aga sita maitse jätaks küll suhu – ikka kangesti tunduks selline \”deliklaatne\” sajalise lisamine sarnane kapinurgale rahajätmisega.
Minu eelistus oleks ikka, et mees antud juhul oleks otse öelnud, et \”ma tean, et sul on hetkel rasked ajad, mul on võimalus sind aidata ja luba mul seda teha\”.
\”Prostituudile makstakse lahkumise, mitte seksi eest\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Edu Sulle! Et teil kõik hästi läheks!
Minu jaoks on üllatav, et paljud vastajad nii õelad on, loodetavasti ei võta Sa seda väga südamesse.[/tsitaat]

Tänan. Mind ei heiduta need, kes teisiti mõtlevad ja ma ei leia et peaksin vihastama või närvi minema. Mõjutada nad mind niikuinii ei suuda, selleks olen piisavalt enesekindel. Mu eesmärk polegi kõikidele meeldida. Imestan vaid, et mõndasid siin häirivad minu teod ja mõtted kohe nii kõvasti, et võetakse lausa isiklikult…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Tänan. Mind ei heiduta need, kes teisiti mõtlevad ja ma ei leia et peaksin vihastama või närvi minema. Mõjutada nad mind niikuinii ei suuda, selleks olen piisavalt enesekindel. Mu eesmärk polegi kõikidele meeldida. Imestan vaid, et mõndasid siin häirivad minu teod ja mõtted kohe nii kõvasti, et võetakse lausa isiklikult… [/tsitaat]

Ilmselt siiski südames tead, et see rahavõtmine pole õige, muidu poleks ju siia teemat teinud. Vastus sinu küsimusele on, et see on vale ja ennast alandav tõepoolest. Sina muidugi üritad ennast veenda vastupidises nende kirjutiste najal, mis olid sind toetavad. Aga minul on küll kahju, et Eesti naised on nii vaesed ja saamatud, et poogiks end külge ükspuha kellele, peaasi, et raha sisse tooks. Olen ise elanud pikalt Lääne kultuuriruumis ja usu mind, selle mehe käitumine siin oleks ikka väga kohatu. Aga sina oled ilmselgelt teisest puust. Aga usu mind, uhkustada pole siin küll mitte millegagi. Ära jätka seda teemat, nõua oma sõbralt raha edasi, aga mul on küll piinlik sinu pärast, sest Eesti naiste mainet hoiad väga madalal, hullem kui venku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma kõiki vastuseid ei lugenud, aga rahakott on isiklik ja isegi laps võib sealt raha võtta vaid minu käsu/palve peale.
Mul oli ka kogemus, kus üks meesterahvas, kellega kohtusin (ei midagi tõsist) oli rahakotist mu arve nr-t cist otsinud, aga leidis vaid lapse oma vist ja oli sinna raha kandnud. Ikka väga suure summa. Avastasin selle päris hilja, sest seal pole tavaliselt raha. ILmselgelt ebaviisakas tegu ja saatsin tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt siiski südames tead, et see rahavõtmine pole õige, muidu poleks ju siia teemat teinud. Vastus sinu küsimusele on, et see on vale ja ennast alandav tõepoolest. Sina muidugi üritad ennast veenda vastupidises nende kirjutiste najal, mis olid sind toetavad. Aga minul on küll kahju, et Eesti naised on nii vaesed ja saamatud, et poogiks end külge ükspuha kellele, peaasi, et raha sisse tooks. Olen ise elanud pikalt Lääne kultuuriruumis ja usu mind, selle mehe käitumine siin oleks ikka väga kohatu. Aga sina oled ilmselgelt teisest puust. Aga usu mind, uhkustada pole siin küll mitte millegagi. Ära jätka seda teemat, nõua oma sõbralt raha edasi, aga mul on küll piinlik sinu pärast, sest Eesti naiste mainet hoiad väga madalal, hullem kui venku.[/tsitaat]
Eksid. Ma ütlesin oma esimeses postituses, et minu meelest oli see armas ja näitas mehe hoolivust. Sina tunne piinlikkust edasi kui tahad, sellest on mul ükskõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et on nii palju neid, kes sellist rahasaamist normaalseks peavad! Ja neid, kes leiavad selle alandava ja ebasündsa olevat, miinustatakse. Minus tekitaks selline rahasokutamine väga mitmeid ebameeldivaid tundeid, eriti veel poolvõõra mehe poolt. Esiteks oleksin häiritud, et keegi salaja mu privaatsetes asjades tuhnib, teiseks jätaks see mulle paha maitse suhu, nagu makstaks mulle seksi eest, kolmandaks ei meeldi mulle üldse suhtumine \”naine on nõrgem ja saamatum ja õige mees peabki teda toetama\”. Aga tundub, et paljudes eesti naistes on see idaeuroopalik mentaliteet sügavalt sees…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Absoluutselt välistatud, et selle raha endale jätaksin. Tõesti, see on ju 150% nagu prostituudile maksmine. Taks on ka selline sobiv, 100 eurot. Eelpool kirjutaja ütles tabavalt: idaeuroopalik mentaliteet, \”las mees hoolitseb naise eest\”. Saan aru, kui jutt käiks perekonnast, aga suvaline kepipartner? naistel ikka pole eneseväärikust. Kas mõni mees võtaks naiselt niimoodi 100 eurot vastu? Tunduks see mees austustvääriv?

Please wait...
Postitas:
tellu

Ma ei viitsinud tegelikult tervet kommentaaride jada läbi lugeda ning võibolla on kuskil ka samalaadne soovitus.
Ehk mees kartis, et sa ei võta temapoolset abi lihtsalt vastu.
Olen oma mehega elanud koos pea 10a kuid siiani on halb tunne küsida materiaalset abi. Kuid lapse esimese lasteaia-aasta haiguslehtede jägselt olen hädas maksude maksmisega.

Võibolla ta tundis, et peab ja TAHAB sind aidata, kuid kartis su reaktsiooni asjale.
Minu arvates on ta väga kohusetundlik ning hooliv meesterahvas, kui nii toimetab. Hoia tast kinni ja vaata kuhu elu edasi viib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen selline mees, kes on vajadusel andnud raha tüdrukule.
Ma ei ole rahaboss, ei meeldi oma materiaalsete asjadega laiata, neid pigem polegi ja ma ei hooli rahast eriti.

miks ma seda teinud olen?
mul ei ole vaja kedagi paika panna sellise teoga. ma ei taha, et naine hakkaks arvama, et see on mingi teenuse eest. kui mõni mees seda lugema juhtub ja sama tahab teha, siis tehke seda kindlasti 200% sõbralikus õhkkonnas, 0% seksikas õhkkonnas. (kui teil mingi rollimäng just käsil pole. aga selles polnud point.) muidu tekib naisel äraostetud h**** tunne ja kui see tunne tekib, siis tagajärjed on paljudes ülalolevates postitustes kirjas. Õnneks olen ma alati piisavalt tugevad ja arusaajad ja lahedad tüdrukud leidnud.
Ma ei taha/oota mingit tänu. olen imelik, sest ma arvan, et kui mul on võimalik oma lähedast inimest aidata, siis ma ka aitan – see on ainus põhjus.

avalikult-peitu jätaks ma selle raha just selle pärast, et imelik on sularaha üle anda. jälle see h* olemise küsimus. vb tüdruk ei võtaks vastu, kui ta ise laenu küsinud pole, vihastaks vms. pärast ehmatust oleks vb rahul. väike sõbralik (!) kalli takkajärgi ja keegi pole vähemalt mulle raha tagasi näkku loopinud.

miks raha, mitte ehted või lilled? sest ehete ja lilledega ei kata lauda. või kust mina tean, mida naisel parasjagu tegelikult osta vaja on. ega mul mingit rahamasinat pole, et iga kord pappi loopida, kord lill siis ehe ja siis veelmidagi? nagunii ma seda maitset ei tea, mis ehet ta kannaks, mida parema meelega mitte. ma ju ütlesin, et mul raha pole 🙂

naeratage, kallistage rohkem ja olge rohkem õnnelikud sellega mis on ja ärge lase endal põhjendamata hirmudel pähe istuda.

Please wait...
Postitas:
reine

[tsitaat]Igaljuhul küsiks mehelt, mispuhul ta selle raha pani mu rahakotti.[/tsitaat]

daaaa, küsiks!?!
On teil kahju, et inimestel on hea suhe ja ilmselgelt soovis meespool teemaalgatajat toetada/ aidata, aga arvas ka, et otseselt raha ta vastu ei oleks võtnud.
Lihtsalt väga kena käitumine mehe poolt, mitte mingi teenuse eest maksmine….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale minupoolseid tänusõnu, mille saatsin e-maili teel, oleme skypes oma sõbraga edasi suhelnud täpselt sama vabalt ja soojalt nagu ennegi, ilma seda teemat rohkem mainimata. Järelikult mõistame üksteist hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oli mul ka kunagi selline sõber.teadis väga hästi, et ma raha vastu ei võta. asi polnudki uhkuses, vaid hirmus- mis ta vastu tahab. midagi ei tahtnud 🙂

kuna ma raha ei võtnud, kuigi elasin vägagi vaeselt, siis ostis alati tulles külmkapi toitu täis ja aegajalt leidsin ka raha jope taskust, kui ta juba läinud oli. ja loomulikult oli hea leida, olgem ausad.

ainult sõpradeks me siiski jäimegi, samas tean tänu sellele rahale ja ostetud toidule, et olin talle siiski oluline ja et ta hoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa, mehelik käitumine võrdub anna raha! Kurb, et naised ikka ise ei suuda endast üldse lugu pidada, ainuke viis elutsemiseks on käsi pikal meestelt raha oodata. [/tsitaat]

teemaalgataja ju ei oodanud seda. kingitust ja abi vastu võttes tuleb ka osata väärikaks jääda, seegi oskus on osa enesest lugupidamises

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen selline mees, kes on vajadusel andnud raha tüdrukule.
Ma ei ole rahaboss, ei meeldi oma materiaalsete asjadega laiata, neid pigem polegi ja ma ei hooli rahast eriti.

miks ma seda teinud olen?
mul ei ole vaja kedagi paika panna sellise teoga. ma ei taha, et naine hakkaks arvama, et see on mingi teenuse eest. kui mõni mees seda lugema juhtub ja sama tahab teha, siis tehke seda kindlasti 200% sõbralikus õhkkonnas, 0% seksikas õhkkonnas. (kui teil mingi rollimäng just käsil pole. aga selles polnud point.) muidu tekib naisel äraostetud h**** tunne ja kui see tunne tekib, siis tagajärjed on paljudes ülalolevates postitustes kirjas. Õnneks olen ma alati piisavalt tugevad ja arusaajad ja lahedad tüdrukud leidnud.
Ma ei taha/oota mingit tänu. olen imelik, sest ma arvan, et kui mul on võimalik oma lähedast inimest aidata, siis ma ka aitan – see on ainus põhjus.

avalikult-peitu jätaks ma selle raha just selle pärast, et imelik on sularaha üle anda. jälle see h* olemise küsimus. vb tüdruk ei võtaks vastu, kui ta ise laenu küsinud pole, vihastaks vms. pärast ehmatust oleks vb rahul. väike sõbralik (!) kalli takkajärgi ja keegi pole vähemalt mulle raha tagasi näkku loopinud.

miks raha, mitte ehted või lilled? sest ehete ja lilledega ei kata lauda. või kust mina tean, mida naisel parasjagu tegelikult osta vaja on. ega mul mingit rahamasinat pole, et iga kord pappi loopida, kord lill siis ehe ja siis veelmidagi? nagunii ma seda maitset ei tea, mis ehet ta kannaks, mida parema meelega mitte. ma ju ütlesin, et mul raha pole 🙂

naeratage, kallistage rohkem ja olge rohkem õnnelikud sellega mis on ja ärge lase endal põhjendamata hirmudel pähe istuda. [/tsitaat]

Aga ise võtaksid naissõbralt hea meelega ja hea enesetundega raha vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina Sinu asemel teeksin talle ka salaja üllatuse. Poetaksin nt ¨okolaadi mantli taskusse:) Ja kui ta selle avastab, siis tänad teda armsasti tema tähelepanu ja toetuse eest. Väga armas on selliseid lugusid lugeda. Mingu Teil kõik hästi.[/tsitaat]

Seda ma küll ei teeks, mu mehe parim ülikond läks selle tõttu nässu, et kiirustades panin talle rinnataskusse shokolaadimedaljoni – no et kohe uksest välja jõudes võtab ja sööb ära. Unustas. Läks sellega autosse. Ja pärast tööle ja… Lõpuks oli rinnaesisel mõnus pruun rasvane lärakas 😛 Suht kuumavereline mees ka muidugi, aga taskus ikka võib sulada 😐

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ise võtaksid naissõbralt hea meelega ja hea enesetundega raha vastu?[/tsitaat]

see mees ju ütles, et raha pole talle tähtis ja ta ei mõtle sellele pidevalt, nagu mõned sinusugused siin, kellel juba sõna RAHA kuuldes lambikesed särama löövad ja kes kohe liitma-lahutama ja halbu tagamõtteid hakkavad kahtlustama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Peale minupoolseid tänusõnu, mille saatsin e-maili teel, oleme skypes oma sõbraga edasi suhelnud täpselt sama vabalt ja soojalt nagu ennegi, ilma seda teemat rohkem mainimata. Järelikult mõistame üksteist hästi.[/tsitaat]

Väga lahe, soovin teile südamest õnne. Aga teinekord küsi natuke rohkem raha, see 100 eurot on minu arust vähe mis vähe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]To Kägu 00:22. Kas sul on elu ikka täiesti per..s? Tundub küll. Sellise suhtumisega naisel ilmselt ei ole ega saa olla normaalset meest kõrval. Kui sul ka mees on siis vaevalt a sind armastab, oled mingi fuuria jah? Kahju sinusugsest, et elu nii kurb sull on. Või oled sa poolearuline, paks, kole jne? Kodus teed mehe töid, jah? Loe rohkem raamatuid, arene, suhted on tasakaalus tavaliselt siis, kui mees tunneb end mehena ehk teeb mehe töid ja suudab pere ja naise eest vajadusel hoolitseda; naine on naine, kui ta saab rahulikult om pereasju ajada,hellust, armastust pakkuda, ( ma ei pea silmas, et ainult koristada ja süüa teha) . Ole hea, palun ära lapsi tee! Keerad need ka p..se.[/tsitaat]

Okei, kisub juba huumoriks ära:) \”Rahulikult pereasju ajada\”:))))) Vaata – helluse ja armastuse pakkumine on elementaarne, aga see ei toida. Ka mees ajab ju jumala rahulikult \”pereasju\” ja on armastav ja hell. Samuti töölkäivad naised.
Kõlad nagu laisk inimene, kes lihtsalt teise seljas liugu tahab lasta. Mees valiks ju ka iga kell kodus lebotamise ja \”rahuliku pereasjade\” ajamise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole varem näinud, et seksi eest raha saamist ja sponsorlust üldiselt nii tulihingeliselt takka kiidetakse.
Mnjahm. Sõltub kõik osavast sõnastamisest teemapüstituses ilmselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small] [tsitaat]

Aga ise võtaksid naissõbralt hea meelega ja hea enesetundega raha vastu?[/tsitaat]

saan aru, et naistele on see ääretult tundlik teema. saan aru, et muretsemistel on ka alust.

kui ta 1. hoolib minust siiralt ja 2. teenib minust näiteks 3x rohkem. siis jah, tegelikult ka, ei näe probleemi. saangi omale midagi ägedat lubada.

ma ei propageeri ega poolda legaalset prostitutsiooni. ma ei kannata ära ostmist. olen selleks ise liiga aus/isepäine, et naisele suhet teeselda. ära ostmine on minu meelest otsene nõrkuse näitamine ja ma ei kannata iseloomunõrka inimest endaga lähisuhtes (igav hakkab). aga mõnele vb meeldib nii.
minu meelest on ausus enda ja teiste vastu võti.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 91 kuni 114 (kokku 114 )

Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.