Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )

Teema: üllatus rahakotis

Postitas:

Absoluutselt välistatud, et selle raha endale jätaksin. Tõesti, see on ju 150% nagu prostituudile maksmine. Taks on ka selline sobiv, 100 eurot. Eelpool kirjutaja ütles tabavalt: idaeuroopalik mentaliteet, \”las mees hoolitseb naise eest\”. Saan aru, kui jutt käiks perekonnast, aga suvaline kepipartner? naistel ikka pole eneseväärikust. Kas mõni mees võtaks naiselt niimoodi 100 eurot vastu? Tunduks see mees austustvääriv?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 11:59; 26.02 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsinud tegelikult tervet kommentaaride jada läbi lugeda ning võibolla on kuskil ka samalaadne soovitus.
Ehk mees kartis, et sa ei võta temapoolset abi lihtsalt vastu.
Olen oma mehega elanud koos pea 10a kuid siiani on halb tunne küsida materiaalset abi. Kuid lapse esimese lasteaia-aasta haiguslehtede jägselt olen hädas maksude maksmisega.

Võibolla ta tundis, et peab ja TAHAB sind aidata, kuid kartis su reaktsiooni asjale.
Minu arvates on ta väga kohusetundlik ning hooliv meesterahvas, kui nii toimetab. Hoia tast kinni ja vaata kuhu elu edasi viib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igaljuhul küsiks mehelt, mispuhul ta selle raha pani mu rahakotti.[/tsitaat]

daaaa, küsiks!?!
On teil kahju, et inimestel on hea suhe ja ilmselgelt soovis meespool teemaalgatajat toetada/ aidata, aga arvas ka, et otseselt raha ta vastu ei oleks võtnud.
Lihtsalt väga kena käitumine mehe poolt, mitte mingi teenuse eest maksmine….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale minupoolseid tänusõnu, mille saatsin e-maili teel, oleme skypes oma sõbraga edasi suhelnud täpselt sama vabalt ja soojalt nagu ennegi, ilma seda teemat rohkem mainimata. Järelikult mõistame üksteist hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli mul ka kunagi selline sõber.teadis väga hästi, et ma raha vastu ei võta. asi polnudki uhkuses, vaid hirmus- mis ta vastu tahab. midagi ei tahtnud 🙂

kuna ma raha ei võtnud, kuigi elasin vägagi vaeselt, siis ostis alati tulles külmkapi toitu täis ja aegajalt leidsin ka raha jope taskust, kui ta juba läinud oli. ja loomulikult oli hea leida, olgem ausad.

ainult sõpradeks me siiski jäimegi, samas tean tänu sellele rahale ja ostetud toidule, et olin talle siiski oluline ja et ta hoolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 23:21; 26.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jaa, mehelik käitumine võrdub anna raha! Kurb, et naised ikka ise ei suuda endast üldse lugu pidada, ainuke viis elutsemiseks on käsi pikal meestelt raha oodata. [/tsitaat]

teemaalgataja ju ei oodanud seda. kingitust ja abi vastu võttes tuleb ka osata väärikaks jääda, seegi oskus on osa enesest lugupidamises

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 23:21; 26.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen selline mees, kes on vajadusel andnud raha tüdrukule.
Ma ei ole rahaboss, ei meeldi oma materiaalsete asjadega laiata, neid pigem polegi ja ma ei hooli rahast eriti.

miks ma seda teinud olen?
mul ei ole vaja kedagi paika panna sellise teoga. ma ei taha, et naine hakkaks arvama, et see on mingi teenuse eest. kui mõni mees seda lugema juhtub ja sama tahab teha, siis tehke seda kindlasti 200% sõbralikus õhkkonnas, 0% seksikas õhkkonnas. (kui teil mingi rollimäng just käsil pole. aga selles polnud point.) muidu tekib naisel äraostetud h**** tunne ja kui see tunne tekib, siis tagajärjed on paljudes ülalolevates postitustes kirjas. Õnneks olen ma alati piisavalt tugevad ja arusaajad ja lahedad tüdrukud leidnud.
Ma ei taha/oota mingit tänu. olen imelik, sest ma arvan, et kui mul on võimalik oma lähedast inimest aidata, siis ma ka aitan – see on ainus põhjus.

avalikult-peitu jätaks ma selle raha just selle pärast, et imelik on sularaha üle anda. jälle see h* olemise küsimus. vb tüdruk ei võtaks vastu, kui ta ise laenu küsinud pole, vihastaks vms. pärast ehmatust oleks vb rahul. väike sõbralik (!) kalli takkajärgi ja keegi pole vähemalt mulle raha tagasi näkku loopinud.

miks raha, mitte ehted või lilled? sest ehete ja lilledega ei kata lauda. või kust mina tean, mida naisel parasjagu tegelikult osta vaja on. ega mul mingit rahamasinat pole, et iga kord pappi loopida, kord lill siis ehe ja siis veelmidagi? nagunii ma seda maitset ei tea, mis ehet ta kannaks, mida parema meelega mitte. ma ju ütlesin, et mul raha pole 🙂

naeratage, kallistage rohkem ja olge rohkem õnnelikud sellega mis on ja ärge lase endal põhjendamata hirmudel pähe istuda. [/tsitaat]

Aga ise võtaksid naissõbralt hea meelega ja hea enesetundega raha vastu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 11:59; 26.02 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina Sinu asemel teeksin talle ka salaja üllatuse. Poetaksin nt ¨okolaadi mantli taskusse:) Ja kui ta selle avastab, siis tänad teda armsasti tema tähelepanu ja toetuse eest. Väga armas on selliseid lugusid lugeda. Mingu Teil kõik hästi.[/tsitaat]

Seda ma küll ei teeks, mu mehe parim ülikond läks selle tõttu nässu, et kiirustades panin talle rinnataskusse shokolaadimedaljoni – no et kohe uksest välja jõudes võtab ja sööb ära. Unustas. Läks sellega autosse. Ja pärast tööle ja… Lõpuks oli rinnaesisel mõnus pruun rasvane lärakas 😛 Suht kuumavereline mees ka muidugi, aga taskus ikka võib sulada 😐

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga ise võtaksid naissõbralt hea meelega ja hea enesetundega raha vastu?[/tsitaat]

see mees ju ütles, et raha pole talle tähtis ja ta ei mõtle sellele pidevalt, nagu mõned sinusugused siin, kellel juba sõna RAHA kuuldes lambikesed särama löövad ja kes kohe liitma-lahutama ja halbu tagamõtteid hakkavad kahtlustama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Peale minupoolseid tänusõnu, mille saatsin e-maili teel, oleme skypes oma sõbraga edasi suhelnud täpselt sama vabalt ja soojalt nagu ennegi, ilma seda teemat rohkem mainimata. Järelikult mõistame üksteist hästi.[/tsitaat]

Väga lahe, soovin teile südamest õnne. Aga teinekord küsi natuke rohkem raha, see 100 eurot on minu arust vähe mis vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.02 14:47; 23.02 16:04; 23.02 16:38; 23.02 17:29; 23.02 17:52; 25.02 01:37; 27.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]To Kägu 00:22. Kas sul on elu ikka täiesti per..s? Tundub küll. Sellise suhtumisega naisel ilmselt ei ole ega saa olla normaalset meest kõrval. Kui sul ka mees on siis vaevalt a sind armastab, oled mingi fuuria jah? Kahju sinusugsest, et elu nii kurb sull on. Või oled sa poolearuline, paks, kole jne? Kodus teed mehe töid, jah? Loe rohkem raamatuid, arene, suhted on tasakaalus tavaliselt siis, kui mees tunneb end mehena ehk teeb mehe töid ja suudab pere ja naise eest vajadusel hoolitseda; naine on naine, kui ta saab rahulikult om pereasju ajada,hellust, armastust pakkuda, ( ma ei pea silmas, et ainult koristada ja süüa teha) . Ole hea, palun ära lapsi tee! Keerad need ka p..se.[/tsitaat]

Okei, kisub juba huumoriks ära:) \”Rahulikult pereasju ajada\”:))))) Vaata – helluse ja armastuse pakkumine on elementaarne, aga see ei toida. Ka mees ajab ju jumala rahulikult \”pereasju\” ja on armastav ja hell. Samuti töölkäivad naised.
Kõlad nagu laisk inimene, kes lihtsalt teise seljas liugu tahab lasta. Mees valiks ju ka iga kell kodus lebotamise ja \”rahuliku pereasjade\” ajamise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole varem näinud, et seksi eest raha saamist ja sponsorlust üldiselt nii tulihingeliselt takka kiidetakse.
Mnjahm. Sõltub kõik osavast sõnastamisest teemapüstituses ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.