Esileht Ilu ja tervis Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Teema: Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat

Postitas:
KĂ€gu

Bergamo lennujaamas on samad meetmed, sĂ”itsin just sealtkaudu suusatama. KĂ”igil mÔÔdetakse kehatemperatuuri ja kui on palavik, nabitakse kohe kinni. MĂ”tlesin, et pĂ€ris jube, kui sul on mingi kerge tavaline viirus ja siis pistetakse koroona omadega ĂŒhte punti ja saadki selle endale ka, kui enne ei olnud.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Pinda kÀivad need paniköörid ja siis neile parvena peale lendavad naeruvÀÀristajad. LÀheks kuldset keskteed ja arutleks kainelt Àkki? Koroona Itaalias on halb uudis aga mida me ikka teha saame? KÀsi pesta, kÀsi pesta, osta koju respiraatorid ja 2 nÀdala vee- ja toiduvarud, kel neid juba pole. Kui FB-i uudisvoogu jÀlgida, siis mul on osad sÔbrad seal, kellel iga tormiga raudpoltkindlalt lÀheb elekter Àra, vahel pÀevadeks. Neil on alati varud kodus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Palun blokkige see koroonahull perekoolist Àra.

Me saame seda igaĂŒks ju teha.

Mina juba saatsin tema postituse kohta teate, et paanika tekitamine on ebasobiv ja palun see isik perekoolist blokeerida.
Kui piisav arv tema kohta teteid laekub, siis blokitaksegi ta ilmselt Àra.

See on ilmselt mingi seesama tĂŒĂŒp, kes osta.ee – s neid 3M nĂ€omaske, mis ta kaupustest kokku on ostnud (vĂ”i varastanud), 10X kallimalt (loe kĂŒmme korda kallimalt!) mĂŒĂŒb vĂ”i midagi taolist.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

MĂ”tlesin, et pĂ€ris jube, kui sul on mingi kerge tavaline viirus ja siis pistetakse koroona omadega ĂŒhte punti ja saadki selle endale ka, kui enne ei olnud.

MÔtlen, et kui maailmas levib parasjagu tapjaviirus, siis ma ei roni kuhugi vÀlismaale suusatama.
Nii on ja nÔrgemad, kes ronivad, hukkuvadki.
Loogiline ju oleks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Bergamo lennujaamas on samad meetmed, sĂ”itsin just sealtkaudu suusatama. KĂ”igil mÔÔdetakse kehatemperatuuri ja kui on palavik, nabitakse kohe kinni. MĂ”tlesin, et pĂ€ris jube, kui sul on mingi kerge tavaline viirus ja siis pistetakse koroona omadega ĂŒhte punti ja saadki selle endale ka, kui enne ei olnud.

Igasuguse palavikuga vĂ”iks kodus olla, mitte reisida. See on kahjulik endale – palju kergemini vĂ”ib midagi muud kĂŒlge saada ja ka teistele.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Igasuguse palavikuga vÔiks kodus olla, mitte reisida.

Ja kui reisil olles haigeks jÀÀd, siis koju saad kuidas? End teleportides?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aitaks kĂŒll, aga paraku elan ma mitme perega koos ja mitte keegi mind ei usu. Nemad ei kasuta nutikat, kui kasutavad siis ei loe uudiseid ega meediat. Nemad ei usu, et see euroopaski on. Naeravad vaid ja elavad elu edasi.
Kui kord pauk on kÀes, siis nad ilmselt enam ei naera, aga eks sinna lÀheb veel sutsuke aega.
Mul on paraku jah pere, lapsed, mees, vanavanemad ja ma ei saa neid maha jĂ€tta ja Koost ĂŒksi metsa, nad saadaksid mind hullumajja, sest nemad ei usu, et mingi viirus olemaski on. Ma. Olevat hull ja kujutan asju ette 🙂
Seega, mina end paraku pÀÀsta ei saa, aga tehke seda teie.

Ja mida konkreetselt sa ikkagi teha soovitad? Meil on pÀÀsteameti soovitused ammu enne koroonat olemas, hoida kodus toidu ja veevarusid. MÔitslikel inimestel on need igaks elujuhtumiks olemas juba ammu, nii et seda ei ole enam teha vaja. Mida sa veel soovitad?

Mina elan juba ĂŒksikus kohas, kaugööd svan ka teha. JĂ€rgmise nĂ€dala keskel lĂ€hen lennujaama vastu oma Itaaliast (on umbes 300km kaugusel praegustest koroonajuhtumites) tulevale tĂ€iskasvanud lapsele. Ei jĂ€ta teda koju toomata. SĂŒĂŒa annan ka. Mis veel teha?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Hetkel 32 juhtumist juba lombardias, ĂŒhe pĂ€evaga. Suri just teine naisterahvas. Hea hooga möllab. LĂ”una-Koera juhtumid lĂ€henevad 500le. Uus laine on kohal, aga Eesti lehed ikka vait, varjame ja vassime, enam ei ole ju tegu Hiina haigusega. Teeme aga presidendi vastuvĂ”ttu ja ajame kĂ”ik haiged ĂŒhte ruumi karjas kokku. PEIteaeg pea 40 pĂ€eva, seega on meist igaĂŒks ehk juba haige, enesele teadmata ja varsti lĂ€heb mölluks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

MĂ”tlesin, et pĂ€ris jube, kui sul on mingi kerge tavaline viirus ja siis pistetakse koroona omadega ĂŒhte punti ja saadki selle endale ka, kui enne ei olnud.

MÔtlen, et kui maailmas levib parasjagu tapjaviirus, siis ma ei roni kuhugi vÀlismaale suusatama.

Nii on ja nÔrgemad, kes ronivad, hukkuvadki.

Loogiline ju oleks.

Inimesed ei usu, arvavad et puhas meediamull, aga seekord on tÔsi taga. Vot.

Please wait...
Postitas:
helevalge

Mitte meie ja teiste maade meedia ei varja, vaid nad ei jĂ”ua sĂŒndmustele jĂ€rele.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

Itaalias 33 juhtu ja 2 surnut.

Teha saab ainult seda, et vÀhem vÀlismaale reisida ja ennast heas vormis hoida. Minu arvamus on, et liiga vara ei tohi ka karantiini minna, kuna inimestel pole selliseid suuri toidu ja ka muid varusid. Mis kasu on karantiinis istumisest, kui varude lÔppedes pead ikka vÀlja tulema.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei saa aru, miks mÔnda need koroonaviirused nii hÀirivad. Nendega on nagu kÔigi teistega, kui ei taha lugeda, Àra ava, Àra loe. MÔttetu teemarisustamine nende mahategevate kommentaaridega. Tundub, et mÔnel (ilmselt paaril-kolmel samal inimesel) mingi oma tÔbi kallal, et nii kui koroonateemat nÀevad, ronivad kohale, et saaks aga kedagi panikööriks ja ekrelaste kÀsilaseks sÔimata. Rahunege maha, koroonateema-foobikud, ja elage oma elu.

Ma ise jÀlgin ka seda https://www.worldometers.info/coronavirus/ lehte, et vaadata, kuidas Euroopas arengud on. Aprilli koolivaheajal on reis plaanitud, kui meie sihtriigis peaks nakatunute arv suurenema, siis ilmselt ei lÀhe. Ja pilt muutub tÔesti iga pÀevaga, tÀiesti ettearvamatu.

Teemaalgatajal on ju Ôigus, Itaalias on ööpÀeva jooksul olukord mÀrkimisvÀÀrselt muutunud, kui ta tundis, et tahab seda siin jagada, siis pole mÔtet sÔnumitoojat kividega loopida.

February 22 (GMT):
5 new cases in Italy in VĂČ Euganeo (Padua). There are now a total of 28 cases in Lombardy region (including 1 death, 1 critical, and at least 14 serious cases), 8 in Veneto region (including 1 death and at least 1 critical case) and 3 in Rome.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

See on ilmselt mingi seesama tĂŒĂŒp, kes osta.ee – s neid 3M nĂ€omaske, mis ta kaupustest kokku on ostnud (vĂ”i varastanud), 10X kallimalt (loe kĂŒmme korda kallimalt!) mĂŒĂŒb vĂ”i midagi taolist.

Ma lĂ€ksin osta.ee’sse vaatama, et mis hinnaga neid maske siis mĂŒĂŒa ĂŒritatakse. Leidsin ainult kaks kuulutust, 5 maski 15€. See kĂŒll kĂŒmnekordne hind ei ole ju. Need maskid ongi selles hinnaklassis.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ”i pidevalt ĂŒhele ja samale (oma) veebiportaalile viidates sinna klikke kogub.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

PEIteaeg pea 40 pÀeva,

Millistele allikatele tuginedes?
WHO rÀÀgib siiski 14 pÀevast.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. VÀltida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jÀtkamist.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis saidile? TÀhismaasid mÔtled?

Please wait...
Postitas:
helevalge

See teemaalgataja on tÔepoolest paankaÔhutaja. Kuidas see 3. maailmasÔda asjasse puutub.

Itaalia reageering on meile ainult kasuks, et ei pÀÀse viirus sealt vÀlja. Uute haigete lisandumine tÀhendab, et inimesi kontrollitakse, mitte ei lasta niisama teisi nakatada.

On jah andmeid, et peiteaeg vÔib olla kuni 30 pÀeva (oli ka 40 pÀeva teade, aga vist ei leidnud kinnitust).

https://www.reuters.com/article/uk-china-health-incubation-idUKKCN20G072

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ”i pidevalt ĂŒhele ja samale (oma) veebiportaalile viidates sinna klikke kogub.

Ära kadesta. eestinen teeb vĂ€ga tublit tööd, erinevalt meie “eliit”meediast. Lisaks nad suudavad tĂ”lkida kirjavigadeta. Seda meie ajakirjanduses enam sageli ei esine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. VÀltida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jÀtkamist.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Prepper

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskÔlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere, olen algaja Perekooli foorumis. KĂ€esolev on minu esimene postitus.

Hahahaa!
JÀÀ sis ikka oma Prepperi-liistude juurde. Konservid, maskid, varjend, isoleerumine, ma ei tea, enamikku see ju ei puuduta kuidagi, elu lÀheb edasi, viirused tulevad ja lÀhevad, lÔpuks leitakse vaktsiin.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Arukamad on kogunemas https://www.facebook.com/groups/217138416115830/
Siinsed on malluka fÀnnid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
helevalge

HÀsti ei saa aru, miks peab see prepperi teema nii negativistlik olema. Mis mÔte on nÀiteks sellisel ennustamisel.Kui elad eraldi peaks sul tegevust igatepidi jÀtkuma.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.

Mind nĂ€iteks ei huvita ĂŒkski vastus nendele kĂŒsimustele.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.

Mind nĂ€iteks ei huvita ĂŒkski vastus nendele kĂŒsimustele.

Mind samuti mitte.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kommentaar eemaldatud.

Kui huumorit ĂŒritasid, siis lĂ€ks kĂ”vasti rappa. Kihlvedu stiilis, kelle vanaema esimesena sureb, ei ole naljakas. Eriti kui mĂ”elda, et hiljuti suri Eestis 9-kuune laps grippi. Need surmad on pĂ€ris, mitte mingi naljamĂ€ng.

Ja Perekool on Perekool, selliseid pikki postitusi ei viitsi 90% kasutajatest lÔpuni lugeda.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ja tegelikult ma ei arva, et elu on mÀng.

Loomulikult mitte. Sinu jaoks pole elu ju elamiseks, vaid surma eest pÔgenemiseks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Singapuris, mis asub Hiina kÔrval, on praegu 89 nakatunut 5,7 miljoni elaniku kohta.
Nende peaministri Lee Hsien Loongi kÔnet peetakse super kriisikommunikatsiooniks.
Singapurlased ei osta seetÔttu enam kokku maske, nuudleid ja WC-paberit. Olukord seal rahulik.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=534&v=oNw1pyksKHo&feature=emb_logo

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Singapuris, mis asub Hiina kÔrval, on praegu 89 nakatunut 5,7 miljoni elaniku kohta.

Nende peaministri Lee Hsien Loongi kÔnet peetakse super kriisikommunikatsiooniks.

Singapurlased ei osta seetÔttu enam kokku maske, nuudleid ja WC-paberit. Olukord seal rahulik.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=534&v=oNw1pyksKHo&feature=emb_logo

Sorry, see video on 9.veebruarist 2020. Vana info

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sorry, see video on 9.veebruarist 2020. Vana info

Milline info? Kui 9. veebruaril oli Singapuris 89 haigestunut, siis on kÔik hoopis eriti hÀsti, sest ka tÀna on seal 89 nakatunut. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 106 )

Esileht Ilu ja tervis Uus epitsenter, koroonaviirus murrab Itaaliat