Esileht Ilu ja tervis Vaktsiinivastased, kas vaktsiine ei peaks siis olemas olema?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 107 )

Teema: Vaktsiinivastased, kas vaktsiine ei peaks siis olemas olema?

Postitas:

Ma ei tunne ise ühtegi vaktsiinivastast, aga äkki keegi teist viitsib vastata. Milline see seisukoht teil täpselt on. Kas te arvate, et pigem oleks parem vaktsineerimine lõpetada ja lasta neil haigustel lihtsalt ringi käia või pigem tahaks nii, et kõik teised vaktsineeriks, aga enda tervisega ei tahaks riskida.

Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks ja peale seda ilmselt leviks haigused aeglasemalt. Aga kuidas siis muu eluga jääb. Näiteks majanduslik heaolu. Ma usun, et keegi ei taha mingis viletsas onnis elada, kõik tahavad heledat ja puhast kööki ja kaunist disaini, mis meil eestlastel täna kättesaadav on. Rahvaarvu vähenemine maailmas majandust kohe kindlasti ei elavda, metsik suurenemine ei ole samuti jätkusuutlik. Või te usute, et kui vaktsineerimine lõpetada, siis läheb elu samamoodi edasi? Aga koroona? See on nüüd ju päris nakkav ja suht fataalne. Vanurid sureks mõne aastaga välja, kui põdemisega imuunsus vaid 6kuud on. Seega väheneks rahvaarv peamiselt selle arvelt, et elanikkond on alla 70a vana, nagu 100 aastat tagasi. Mul pole midagi vanadekodude sulgemise vastu, aga vot oma vanaema ja ema ei tahaks küll lasta 20a varem surra lihtsalt seepärast, et vaktsiinil on mingid kõrvalmõjud, mis koroonast justkui väiksem on.

Lihtsalt arutlesin. Tegelikult ei tunne teemat, aga kui keegi viitsib oma seisukohti selgitada, siis loen huviga.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 14:50; 09.02 15:25; 10.02 11:45; 10.02 11:54; 10.02 12:05; 10.02 19:00; 11.02 12:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei tunne ise ühtegi vaktsiinivastast, aga äkki keegi teist viitsib vastata. Milline see seisukoht teil täpselt on. Kas te arvate, et pigem oleks parem vaktsineerimine lõpetada ja lasta neil haigustel lihtsalt ringi käia või pigem tahaks nii, et kõik teised vaktsineeriks, aga enda tervisega ei tahaks riskida.

Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks ja peale seda ilmselt leviks haigused aeglasemalt. Aga kuidas siis muu eluga jääb. Näiteks majanduslik heaolu. Ma usun, et keegi ei taha mingis viletsas onnis elada, kõik tahavad heledat ja puhast kööki ja kaunist disaini, mis meil eestlastel täna kättesaadav on. Rahvaarvu vähenemine maailmas majandust kohe kindlasti ei elavda, metsik suurenemine ei ole samuti jätkusuutlik. Või te usute, et kui vaktsineerimine lõpetada, siis läheb elu samamoodi edasi? Aga koroona? See on nüüd ju päris nakkav ja suht fataalne. Vanurid sureks mõne aastaga välja, kui põdemisega imuunsus vaid 6kuud on. Seega väheneks rahvaarv peamiselt selle arvelt, et elanikkond on alla 70a vana, nagu 100 aastat tagasi. Mul pole midagi vanadekodude sulgemise vastu, aga vot oma vanaema ja ema ei tahaks küll lasta 20a varem surra lihtsalt seepärast, et vaktsiinil on mingid kõrvalmõjud, mis koroonast justkui väiksem on.

Lihtsalt arutlesin. Tegelikult ei tunne teemat, aga kui keegi viitsib oma seisukohti selgitada, siis loen huviga.

Ma hoiatan ette, et skisodega vaidlemisel ei ole mingit mõtet, mingid argumendid ei saa häälte vastu peas. Kui inimesel on luul, et vaktsiinid on pahad, siis pole ta võimeline midagi muud uskuma. https://et.wikipedia.org/wiki/Luul

+19
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.02 14:55; 09.02 16:07; 09.02 18:54; 10.02 12:15; 10.02 21:27; 11.02 11:53; 11.02 11:56; 11.02 12:04; 11.02 16:58; 12.02 08:52; 12.02 09:03; 12.02 09:07; 13.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole vastane. Küll aga kohe esimese hooga ei tõtta vaktsineerima. Ka mitte koroona vaktsiiniga. Olen veel noor ega soovi ravimikatsetes osaleda. Ootan-vaatan, kuidas sellega läheb, ja siis otsustan, kas ja millist vaktsiini valida.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 14:56; 09.02 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe tuleb siia see tüüp, kelle meelest pole muud vaja kui õiget toitu süüa.

+23
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et tuleb ikka keegi, kes päriselt teemasse tahab vastata 🙂 Aga kui keegi ei tule, siis tore muidugi, et päris ilma vastusteta ei jää teema

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 14:50; 09.02 15:25; 10.02 11:45; 10.02 11:54; 10.02 12:05; 10.02 19:00; 11.02 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole ka vaktsiini vastane, aga mina ei kavatse ka ennast vaktsineerida. Ma olen terve noor inimene, mul pole selleks vajadust.

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 15:27; 09.02 15:54; 11.02 14:16; 11.02 14:49; 11.02 16:38; 11.02 16:57; 11.02 16:57; 11.02 16:59; 11.02 20:52; 12.02 05:34; 21.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan samamoodi, et tuleb HINNATA vaktsineerimise vajadust – on see ikka reaalselt vajalik või mitte.

Lapsi vaktsineeritakse ka praegugi selliste haiguste vastu, mis praktiliselt ei levigi enam või mida on pea võimatu saada külge, no sellistel juhtudel küll vaktsiini plusspooled ei jää kaalukausil kuidagi pidama. Mingisugused ’igaks juhuks’ või ‘usaldan meditsiini’ põhjused minu jaoks ei päde. Oma tervise ja lapse tervise eest vastutad ainult ise kahjuks või õnneks. Terviseamet appi ei tule, kui esinebki mingi kahjustus. Senikaua ei usalda ka vaktsineerimist pimesi.

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.

meie töökohal läbi viiidud vaktsineerimine näitas, etmõned  vene perekonnanimega töötajad ja  osad töötajad ei soovi olla esimeste seas. Tohutut tööd teeb ajakirjandus vaktsineerimsie vähendamiseks. Kõik need artiklid, kui palju vaktsineerimata jätab. Tegelikult pole see oluline. Enamus vaktsineerib end lõpuks nagunii. Ainult valitsus, ükskõik kes pukis, on meil tohutult saamatu. Laseb eneseimetlejatest laiskvorst ametnikel oma päevi mittemillegi tegemisega ja vabandamisega sisustada. Tegelikult võiksime juba vähemalt kümne protsendi peal olla vaktsineerimisega, ka praeguste kogustega. Ja Pfizeri oma oli meil- kokku oleme seni vaktisneerinud 14o inimest. Kõrvalmõjud väikesed.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks koroonavaktsiinide vastased automaatselt vaktsiinivastasteks lahterdatakse? Ma olen teinud nii endale ja lapsele kõik aastakúmneid töös olnud ja testitud vaktsiinid ning lisaks veel pneomokokk ja mõned mitte riiklikus kavas olevad immuniseerimised,kuid koroonaviiruse vaktsiini ma teha ei soovi ja see on minu otsus. Ehk kunagi tulevikus, kui see peaks minu tervise seisukohalt vajalikuks osutuma. Kohe tembeldatakse seepeale lamemaalaseks ja vandenõuteoreetikuks. Selle viiruse ja vaktsiini ümber käiv tsirkus on piisav, et sellest mitte osa võtta. Igal inimesel on õigus otsustada ja siinkohal olen mina oma otsuse teinud.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu  ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:52; 09.02 16:07; 11.02 18:30; 11.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

Tõesti? No siis on tõesti sitt lugu, sest minu plaan on kodus edasi elada, sest nagu kõik(va.sina)teavad – teisele planeedile kolida ei saa.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 15:27; 09.02 15:54; 11.02 14:16; 11.02 14:49; 11.02 16:38; 11.02 16:57; 11.02 16:57; 11.02 16:59; 11.02 20:52; 12.02 05:34; 21.02 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

<p style=”text-align: center;”>Tõesti? No siis on tõesti sitt lugu, sest minu plaan on kodus edasi elada, sest nagu kõik(va.sina)teavad – teisele planeedile kolida ei saa.

</p>
<p style=”text-align: center;”>Elu normaliseerub koheselt, kui see idiootlik nõiajaht lõpetada. Suvel lõpeb niikuinii, viiruste aeg saab mööda. Inimesed nagu pöörased igapäevaselt numbreid loendamas. Mina elan igati normaalset elu, aga mis Sinu omal siis viga on? Tavaline argipäev.</p>

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

Suvel lõpeb niikuinii, viiruste aeg saab mööda.

Maailmas on hetkel mitu riiki, kus juba on suvi, on väga soe ja päike paistab iga päev. Ja pane nüüd hästi tähele! Ka nendes riikides möllab hetkel koroona. Mõnes isegi hullemini kui meil siis külmas ja lumises Eestis. Kas äkki ei ole nii, et see koroonaviirus ei allu sinupooltpakutud reeglile, kus “suvel lõpeb niikuinii”? Mis sa siis teed?

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

<p style=”text-align: center;”>Tõesti? No siis on tõesti sitt lugu, sest minu plaan on kodus edasi elada, sest nagu kõik(va.sina)teavad – teisele planeedile kolida ei saa.

</p>

<p style=”text-align: center;”>Elu normaliseerub koheselt, kui see idiootlik nõiajaht lõpetada. Suvel lõpeb niikuinii, viiruste aeg saab mööda. Inimesed nagu pöörased igapäevaselt numbreid loendamas. Mina elan igati normaalset elu, aga mis Sinu omal siis viga on? Tavaline argipäev.</p>

Kui majanduslangus kohale jõuab, siis sinu elatustase ei säilu.

Minu normaalse elu hulka käib muu hulgas ka reisimine, peod jms.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 15:52; 09.02 16:07; 11.02 18:30; 11.02 21:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

<p style=”text-align: center;”>Tõesti? No siis on tõesti sitt lugu, sest minu plaan on kodus edasi elada, sest nagu kõik(va.sina)teavad – teisele planeedile kolida ei saa.

</p>

<p style=”text-align: center;”>Elu normaliseerub koheselt, kui see idiootlik nõiajaht lõpetada. Suvel lõpeb niikuinii, viiruste aeg saab mööda. Inimesed nagu pöörased igapäevaselt numbreid loendamas. Mina elan igati normaalset elu, aga mis Sinu omal siis viga on? Tavaline argipäev.</p>

Epideemia lõpeb siis kui 95% rahvastikust on antikehad. Nende saamiseks tuleb kas vaktsineerida või läbipõdeda. Kahjuks on 30% rahvastikust sellised, kes arvavad, et äkki õnnestub ikka nii, et ei vaktsineeri ja ei põe läbi ka.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.02 14:55; 09.02 16:07; 09.02 18:54; 10.02 12:15; 10.02 21:27; 11.02 11:53; 11.02 11:56; 11.02 12:04; 11.02 16:58; 12.02 08:52; 12.02 09:03; 12.02 09:07; 13.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole ka vaktsiinivastane, kuid jah, kui mõelda, siis võib olla oleks õigem tõesti mitte vaktisineerida, sest jääksid ellu tugevamad geenid.

Aga samas iga inimene tahab, et ellu jääksid tema geenid (minu lapsed), siis ma võtan kasutusele kõik abinõud, mis mulle tunduvad mõistlikud, et minu lapsed ellu jääksid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

Aga nt LAV-s on juba uus tüvi ja tellitud vaktsiin seisab ladudes, kuna niikuinii pole mõtet seda süstida.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 14:56; 09.02 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

Aga nt LAV-s on juba uus tüvi ja tellitud vaktsiin seisab ladudes, kuna niikuinii pole mõtet seda süstida.

Nad peaksid Pfizerit hankima nüüd. See mõikab.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.02 17:18; 10.02 08:17; 10.02 11:54; 11.02 14:46; 11.02 17:40; 11.02 17:48; 12.02 17:07; 12.02 18:03; 14.02 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tunne ise ühtegi vaktsiinivastast, aga äkki keegi teist viitsib vastata. Milline see seisukoht teil täpselt on. Kas te arvate, et pigem oleks parem vaktsineerimine lõpetada ja lasta neil haigustel lihtsalt ringi käia või pigem tahaks nii, et kõik teised vaktsineeriks, aga enda tervisega ei tahaks riskida.

Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks ja peale seda ilmselt leviks haigused aeglasemalt. Aga kuidas siis muu eluga jääb. Näiteks majanduslik heaolu. Ma usun, et keegi ei taha mingis viletsas onnis elada, kõik tahavad heledat ja puhast kööki ja kaunist disaini, mis meil eestlastel täna kättesaadav on. Rahvaarvu vähenemine maailmas majandust kohe kindlasti ei elavda, metsik suurenemine ei ole samuti jätkusuutlik. Või te usute, et kui vaktsineerimine lõpetada, siis läheb elu samamoodi edasi? Aga koroona? See on nüüd ju päris nakkav ja suht fataalne. Vanurid sureks mõne aastaga välja, kui põdemisega imuunsus vaid 6kuud on. Seega väheneks rahvaarv peamiselt selle arvelt, et elanikkond on alla 70a vana, nagu 100 aastat tagasi. Mul pole midagi vanadekodude sulgemise vastu, aga vot oma vanaema ja ema ei tahaks küll lasta 20a varem surra lihtsalt seepärast, et vaktsiinil on mingid kõrvalmõjud, mis koroonast justkui väiksem on.

Lihtsalt arutlesin. Tegelikult ei tunne teemat, aga kui keegi viitsib oma seisukohti selgitada, siis loen huviga.

Kui koroona jääb ja gripp kaob, siis suremus väheneb. Grippi suremus oli suurem kui koroonasse. Jama on ainult selles, et koroona haiged põevad raskema ja vajavad rohkem haiglaravi kui gripihaiged. HEtkel pole mitte suremus probleem, surnuga pole enam mingeid probleeme peale matmise, vaid nendega on probleem, kes on elus ja haiglas. Nimelt nad jäävad ellu, aga vajavad pikalt haiglaravi.  Nii minu arvamus on, et kui ollakse vaktsiini usku, lasku aga käia ja vaktsineerigu. Ja teised saavad vabalt keelduda kui tahavad. Nagunii osadele on vaktsiin vastunäidustatud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koroona jääb ja gripp kaob, siis suremus väheneb. Grippi suremus oli suurem kui koroonasse.

Viimastel aastatel ei ole surnud ükski gripi vastu vaktsineeritud inimene. Ja gripi suremus pole suurem kui koroonasse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.02 14:55; 09.02 16:07; 09.02 18:54; 10.02 12:15; 10.02 21:27; 11.02 11:53; 11.02 11:56; 11.02 12:04; 11.02 16:58; 12.02 08:52; 12.02 09:03; 12.02 09:07; 13.02 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, koroona vastu ei soovi vaktsineerida. Aga mis plaan teil siis on? Teisele planeedile kolida? Elu ei normaliseeru ju enne, kui enamik on vaktsineeritud.

Aga nt LAV-s on juba uus tüvi ja tellitud vaktsiin seisab ladudes, kuna niikuinii pole mõtet seda süstida.

Viirus saab muteeruda ainult siis, kui ta levib. Kui vaktsiini abil levik väheneb (vähemalt nendes piirkondades, kus seda LAVi tüve pole), tekib ka vähem vaktsiini toime eest kõrvalepõiklevaid tüvesid. Jah, see LAVi tüvi jõuab ühel hetkel ka meieni, aga see tüvi on juba teada ja pingutatakse, et vaktsiine ka selle vastu toimima saada. Iga uus muteerunud tüvi tähendab vaktsineerijatele lisatööd ja iminestele lõputuid revaktsineerimisi. Parem oleks, kui viirus ei leviks, siis ta ka ei muteeruks.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks</p>
<p style=”text-align: left;”>[/quote]

</p>
Tean ühte vaksiinivastast. Esiteks, ta ei tunnista üldse teatud haiguste olemasolu. Teiseks, tema teab täpselt, et tervele inimesele haigused külge ei hakka. Haigeks jäävad vaid need, kellel on vaksineerimise tagajärjel nõrk immunsus. Kolmandaks, vaktsineerimise tõttu pole tema sõnul ükski haigus ära kadunud. Iga väite kinnituseks on tal sadu “teadusartikleid”. Tema on veendunud, et kui enam ei vaksineerita, siis jäävad lihtsalt ravimifirmade kasumid väiksemaks ja inimesed saavad tervemaks.

Eks see selline usu värk ole, et mida tugevam on usk, seda radikaalsemad on seisukohad.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ka ühte vaktsiinide vastast (varasemast juba, koroonavaktsiinist ei olegi temaga rääkinud). Ta on veendunud, et vaktsiinid on ravimifirmade väljamõeldis.
Mineviku raskete haiguste kadumist põhjendab inimeste organismi/immuunsuse kohanemisega aja jooksul. Ta ei usu ka näiteks, et HIV-viirus on päriselt olemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:38; 10.02 19:24; 10.02 21:21; 11.02 13:19; 11.02 13:20; 11.02 13:53; 11.02 15:34; 12.02 16:36; 12.02 20:44; 14.02 17:05; 14.02 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline, kes koroona vaktsiini ei taha. Väidab ka, et ei taha olla katsejänes ja enne ootab ja vaatab. Samas ega ta seda öelda ei oska, kaua ta ootab ja mida ta vaatab. Samuti ei oska ta öelda, milliseid kõrvalmõjusid õigupoolest kardab. Ei ole tegemist noore inimesega. Koroona tagajärgi järelikult ei karda, aga vot vaktsiini koledaid kõrvalmõjusid küll. Ausalt, täitsa lollakas, kuigi oma mees…

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui koroona jääb ja gripp kaob, siis suremus väheneb. Grippi suremus oli suurem kui koroonasse.

Viimastel aastatel ei ole surnud ükski gripi vastu vaktsineeritud inimene. Ja gripi suremus pole suurem kui koroonasse.

Oot oot ikka nüüd oma jutuga. Minu abikaasa käis aasta tagasi eaka sugulase matusel, kes just surigi vahetult peale gripi vaktsiini. Muidugi selgus, et talle poleks tohtinud seda tehagi. Vat selline “pisike apsakas” tehti. Need on need kiirelt suts ära ja ei uurita üldse inimese terviseseisundit ega haiguslugusid ja keegi ei vastuta ka.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 00:52; 10.02 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks</p>

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Tean ühte vaksiinivastast. Esiteks, ta ei tunnista üldse teatud haiguste olemasolu. Teiseks, tema teab täpselt, et tervele inimesele haigused külge ei hakka. Haigeks jäävad vaid need, kellel on vaksineerimise tagajärjel nõrk immunsus. Kolmandaks, vaktsineerimise tõttu pole tema sõnul ükski haigus ära kadunud. Iga väite kinnituseks on tal sadu “teadusartikleid”. Tema on veendunud, et kui enam ei vaksineerita, siis jäävad lihtsalt ravimifirmade kasumid väiksemaks ja inimesed saavad tervemaks.

Eks see selline usu värk ole, et mida tugevam on usk, seda radikaalsemad on seisukohad.[/quote]

Mõttetu rääkida kellegi eest ja kedagi taga. Sama hästi võid siin muinasjuttu ka rääkida või lihtsalt pool juttu ise juurde mõelda.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 00:52; 10.02 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi pärast soovitakse nii väga panna praegu ühte patta vaktsiinivastased ja koroonavaktsiini mitte soovivad inimesed. Neil kahel asjal ei ole just eriti suurt seost.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 06:44; 10.02 06:54; 10.02 06:55; 11.02 11:07; 11.02 13:45; 12.02 13:48; 21.02 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks koroonavaktsiinide vastased automaatselt vaktsiinivastasteks lahterdatakse? Ma olen teinud nii endale ja lapsele kõik aastakúmneid töös olnud ja testitud vaktsiinid ning lisaks veel pneomokokk ja mõned mitte riiklikus kavas olevad immuniseerimised,kuid koroonaviiruse vaktsiini ma teha ei soovi ja see on minu otsus. Ehk kunagi tulevikus, kui see peaks minu tervise seisukohalt vajalikuks osutuma. Kohe tembeldatakse seepeale lamemaalaseks ja vandenõuteoreetikuks. Selle viiruse ja vaktsiini ümber käiv tsirkus on piisav, et sellest mitte osa võtta. Igal inimesel on õigus otsustada ja siinkohal olen mina oma otsuse teinud.

Praegune olukord on nii pesuehtne kiusamine, et see lausa hirmutab

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 06:44; 10.02 06:54; 10.02 06:55; 11.02 11:07; 11.02 13:45; 12.02 13:48; 21.02 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma mõtlen, et kui vaktsineerimine lõpetada, et vältida kõrvaltoimeid, siis jääks maailmas rahvast kõvasti vähemaks</p>

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Tean ühte vaksiinivastast. Esiteks, ta ei tunnista üldse teatud haiguste olemasolu. Teiseks, tema teab täpselt, et tervele inimesele haigused külge ei hakka. Haigeks jäävad vaid need, kellel on vaksineerimise tagajärjel nõrk immunsus. Kolmandaks, vaktsineerimise tõttu pole tema sõnul ükski haigus ära kadunud. Iga väite kinnituseks on tal sadu “teadusartikleid”. Tema on veendunud, et kui enam ei vaksineerita, siis jäävad lihtsalt ravimifirmade kasumid väiksemaks ja inimesed saavad tervemaks.

Eks see selline usu värk ole, et mida tugevam on usk, seda radikaalsemad on seisukohad.

Mõttetu rääkida kellegi eest ja kedagi taga. Sama hästi võid siin muinasjuttu ka rääkida või lihtsalt pool juttu ise juurde mõelda.

[/quote]
Just nimelt usk ongi oluline. Sul endalgi ei ole ju teisiti.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 06:44; 10.02 06:54; 10.02 06:55; 11.02 11:07; 11.02 13:45; 12.02 13:48; 21.02 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastane? selles mõttes, et ei torma ennast iga suvalise vaktsiiniga vaktsineerima? siis küll. ma ei teinud oma vastsündinutele kahtlaste tüsistustega nn kompleksvaktsiine. kui nad olid kolmeseks saanud, vaagisin iga haiguse ja vakstsiini eraldi läbi. tuulerõugete ja läkaköha vastu ei näe ma tõepoolest mõtet vaktsineerida. tuberkuloosi saamise võimalus oli maapiirkonnast lähtudes madal. poega lasksin mumpsi vastu vaktsineerida. mis puutub koroona vakstiini, siis õpetajatele pakutakse näiteks vaktsiini, mis väidetavalt omab 60% tõhusust ja seegi saabub maikuuks. siis saab ühtlasi aktiivne kooliaeg ka otsa. see ei kõla minujaoks arukalt. nii et soovitan kasutada kainet mõistust ja oskust olulist ebaolulisest eristada. siltide kleepimisega tasub ka veidi tagasi hoida. see ei näita erilist intelligentsust.

See 60% on keskmine erinevates gruppides ning kehtib kergete ja mõõdukate sümptomite puhul. Raskeid ja haiglaravi vajavaid hoiab AZ ära 100%. Lisaks on AZ-iga esialgne kaitse juba pärast esimest süsti ning pikem vahe kahe süsti vahel tagab parema kaitse, kui mõnenädalane vahe.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.02 17:18; 10.02 08:17; 10.02 11:54; 11.02 14:46; 11.02 17:40; 11.02 17:48; 12.02 17:07; 12.02 18:03; 14.02 14:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 107 )


Esileht Ilu ja tervis Vaktsiinivastased, kas vaktsiine ei peaks siis olemas olema?