Esileht Pereelu ja suhted Vana aasta õhtul lastega üksi

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Vana aasta õhtul lastega üksi

Postitas:

Jah. Olime kodus ja mehe vend oma perega meil või meie neil. Oleme ka ainult oma perega olnud. Elame kesklinna lähedal ja oleme alati Vabaduse väljakule jalutanud, mitte päris keskele, aga nt Kaarli kiriku juurde.

Siis see pole ju hale, kui jätkad samu traditsioone mis varem. Lihtsalt ilma meheta. Võite ka uusi traditsioone juurutama hakata, et jalutate nüüd Kaarli kirikust ka edasi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 23:57; 23.12 16:14; 25.12 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hale selles mõttes, et igav (lastel mitte mul)

Mis enneolematut tsirkust see mees siis ometi lastele igal aastal varem tegi?

Vahet pole isegi – see on just hea võimalus alustada uute traditsioonidega!
Ja miks vana-aastaõhtu peamiseks sisuks peab olema laste lõbustamine? Ning miks sa lastešampust jood, see pole ju 10-aastase sünnipäevapidu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 22:27; 23.12 21:33; 24.12 09:02; 24.12 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime aastad alguses kolmekesi, siis neljakesi, kui lapsed väiksed olid. Alles nüüd, kus lapsed on suured – sõidame vanaaasta õhtuks kuhugi. Sõpradel on lapsed suured ja vanem laps ka kaasa ei tule, seega on vaid meie väiksem laps kaasas. Saame hakkama, uued kohad on põnevad, pärast võibolla leiab mõne sõbra, kui ei vaatab toas telekat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega läksime lahku ja ei tea kas see ongi siis nii, et vana aasta õhtu olen kolmekesi lastega? Või mida teie teete, kes olete üksi lastega? Lähete kuhugi?

Oleme Tallinnas. Selliseid sõpru ei ole kelle juurde minna. Saame keskööl vabakale minna, see ka ainus mis pähe tuleb. Ma ei oska seda õhtut kuidagi pidulikuks või eriliseks teha. Varem olime mehega, ja vahel oli mehe vend perega meil külas. Nüüd kuidagi hale tundub. Mitte et mul endal sellest midagi oleks, aga laste pärast võiks mingit fun-i olla.

Kuidas teistel, kes sarnases olukorras?

Ma ei ole sarnases olukorras, aga tegelt on ju 31.12 lausa tööpäev 🙂 Kõik on lahti, kõike saab teha. Ma läheks päeval shoppama, laseks kummalgi endale “vana-aasta” kingi valida 🙂 Siis käiks kuskil söömas. Miks mitte kuskil mängumaal. O’Learises on Ülemistes näiteks üks lahe mäng, kus tuleb enda litrit võimalikult täpselt lükata ja punkte koguda (enne kassat kohe, nime ei mäleta). Seega kuskil kella 18 chillima lastega väljas ja lahutaks meelt. Siis teeks kodus midagi head süüa kuni lapsed puhkavad ja omi asju ajavad. Kell 19-20 sööks. Siis nats telekat, nats lauamänge. Kelle 21-22 valaks tina ja siis läheks vanalinna jalutama. Võta tee termosega kaasa või väike kohvik vahepeal ja siis ilutulestik ja koju. Ei imestaks kui isegi muuseumid ja asjad lahti on, millega veel õhtut sisustada 🙂 uuri asja ja no lastele on mehe venna pere ilmselt suva. Have fun 😉 Toredat aastalõppu 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab vana-aasta õhtul tõmblema?
Mul pole lapsi, oleme elukaaslasega 30 aastased ja istume kodus nagu “penskarid”. Pole pidutsejad. Ausalt öelda tunduvad need läbud pigem matsidele- lällavad mööda linna, lõhuvad pudeleid, hirmutavad koduloomi oma paugutamisega. Jube.

+6.5
-2.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan küll veel mehega, kuid aö olen heameelega kodus vana-aasta òhtul. Midagi paremat süüa ja juua ning òue ilutulestikku vaatama. Minu arust ei peaks küll midagi erilist tegema sel puhul:)

See õhtu on nii pikk ja lapsed ju ei istu laua taga ja söö head ja paremat. Nad kaovad oma tuppa mängima ja ongi kogu pidu. Ok, 23.30 lähme välja et vabakale minna. Kogu lugu. Hale ju? ????

Kui ise paned sildi külge, et see on hale, ju siis on.

Mul ka väikelapsed ja ei kavatsegi muud teha kui kodus olla, süüa, telekat vaadata ja 00ks õue minna, veel ei ole küll küsinud, mis naabrid teevad, aga kui ka nemad on kodused, siis ilmselt ühineme, kas nemad siis meile või meie neile, aga kui ka mitte, siis pole ka suurt, sest mis see aastavahetus nii tähtsat ikka on, noorena tõesti sai joodud ja pidutsetud, aga lastega seda nagunii ei tee, olenemata siis, kas mees on olemas või ei.

6 ja 8 pole ju väikelapsed. Muidu olen nõus, see ei sõltu ju eriti mehest, kas aastavahetusel on midagi teha. Miks mitte mõne teise perega kokku saada, kui tahavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme viimased 4 aasta mehe ja lastega kodused olnud. Nii mõnus, et kuhugi vinksis-vonksis tormama ei pea. Sööme, on saun ja tänavarahvaga rakeritid+ õnnesoovid. Lapsed 5 ja 10.
Meie peres kahjuks on traditsioon, et vähemalt üks lastest on millegipärast ALATI haige. Või koos korraga. Juba seepärast ei plaani midagi erilist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ning miks sa lastešampust jood, see pole ju 10-aastase sünnipäevapidu.

Me joome ka lastešampust – meile mehega pole lihtsalt kummalegi alkohol nii tähtis, et sellepärast eraldi midagi ostma hakata ja siis valvata, et väikelapsed valest pudelist ei võtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 07:09; 24.12 10:47; 25.12 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me joome ka lastešampust – meile mehega pole lihtsalt kummalegi alkohol nii tähtis, et sellepärast eraldi midagi ostma hakata ja siis valvata, et väikelapsed valest pudelist ei võtaks.

Siis võiks juba limonaadi juua. Miks lastel peab ŠAMPUS olema?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 22:27; 23.12 21:33; 24.12 09:02; 24.12 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabaduse väljakul on alati lastega peresid olnud, Rahvusraamatukogu treppidel ja Kaarli kiriku juures. See komme on meil olnud seal käia.. ei tea mis kuritegu või matslikkus see siis nüüd on? Ja 6-ne magab päevaune ära ja poleks ealeski nõus ilutulestikust ilma jääma. Jaanipäev ja vana aasta õhtu on neil teada värk, et saavad kauanüleval olla. Aga ju see ka suur kuritegu ilmselt tavalise perekoolikast emme jaoks.

Kui see teil traditsiooniks on, et käite seal, siis pole laste isa puudumisel ju põhjust traditsiooni rikkuma hakata. Igaüks kirjutas enda kogemusest (mina tõesti ei viitsiks kesklinna sõitma hakata, et Vabakal passida, aga võib-olla sa elad lähemal), aga see ei tähenda, et sa halvustavas toonis vastama peaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 15:49; 24.12 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me joome ka lastešampust – meile mehega pole lihtsalt kummalegi alkohol nii tähtis, et sellepärast eraldi midagi ostma hakata ja siis valvata, et väikelapsed valest pudelist ei võtaks.

Siis võiks juba limonaadi juua. Miks lastel peab ŠAMPUS olema?

Ongi limonaad tegelikult, lihtsalt erilises pudelis. Joome ju ka spetsiaalsetest klaasidest (mida üldse kord aastas kasutame), et rõhutada sündmuse pidulikkust. Oleme uue aasta tähistamiseks joonud ka mullivett ja kääritatud kasemahla ja isegi ilma mullideta vett (aastasele panengi šampaklaasi kraanivee, ta muud ei joo).

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 07:09; 24.12 10:47; 25.12 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi limonaad tegelikult, lihtsalt erilises pudelis. Joome ju ka spetsiaalsetest klaasidest (mida üldse kord aastas kasutame), et rõhutada sündmuse pidulikkust. Oleme uue aasta tähistamiseks joonud ka mullivett ja kääritatud kasemahla ja isegi ilma mullideta vett (aastasele panengi šampaklaasi kraanivee, ta muud ei joo).

Seda enam, miks peab see vorm olema šampusepudel ja klaasid alkoholi omad?
Ise väga alkoholi ei tarbi, aga juba 1-aastasele sisendate, et pidulik sündmus = alkoholiklaaside kõlistamine. Pole vaja uuesti mahlast rääkida, kui see on ikkagi miskipärast šampusepokaali sees.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.12 22:27; 23.12 21:33; 24.12 09:02; 24.12 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas ju igasuguseid spa ja kruisi paketid. Ma olen iga aasta lastega kuskil käinud. Ise tuleb teha enda elu huvitavaks. Osad portaalid pakuvad ka 2-3 päevaseid reise. Valikut on palju kui otsida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida ka naabrimehed asjast arvavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõtlesin, et päeval teeme matka ka veel.

Päris metsa? Võtke kaasa jänestele porgandeid. Põletage kuusel küünlaid. Termosega tee ja võileivad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 22:02; 24.12 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on meil ka väikesed, 3 ja 5 alles. Ei saagi kuskile minna

Teie vanemad ei ole nõus lastega olema?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 23:31; 24.12 23:54; 25.12 00:07; 25.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on meil ka väikesed, 3 ja 5 alles. Ei saagi kuskile minna

Teie vanemad ei ole nõus lastega olema?

Normaalses peres ollaksegi tähtpäevadel koos lastega.

Nõme on eeldada, et kui lapsi ära ei sokuta, siis järelikult vanavanemad ei ole nõus lastega olema.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 23:49; 25.12 00:01; 25.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalses peres ollaksegi tähtpäevadel koos lastega.

Nõme on eeldada, et kui lapsi ära ei sokuta, siis järelikult vanavanemad ei ole nõus lastega olema.

Nõme on eeldada, et kui lapsevanemad soovivad aastavahetuse kahekesi veeta, siis see pere ei ole normaalne. Õige on ikka laste täisealiseks saamiseni oma soovid kõrvale jätta.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 23:31; 24.12 23:54; 25.12 00:07; 25.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalses peres ollaksegi tähtpäevadel koos lastega.

Nõme on eeldada, et kui lapsi ära ei sokuta, siis järelikult vanavanemad ei ole nõus lastega olema.

Nõme on eeldada, et kui lapsevanemad soovivad aastavahetuse kahekesi veeta, siis see pere ei ole normaalne. Õige on ikka laste täisealiseks saamiseni oma soovid kõrvale jätta.

Sel juhul tuleb oma aastavahetuse kahekesi veetmise soovi täitmiseks palgata lapsehoidja, mitte võtta enesestmõistetavalt, et vanavanemad lapsehoiuteenust pakuvad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 23:49; 25.12 00:01; 25.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul tuleb oma aastavahetuse kahekesi veetmise soovi täitmiseks palgata lapsehoidja, mitte võtta enesestmõistetavalt, et vanavanemad lapsehoiuteenust pakuvad.

Ahhaa, tuligi välja, et ei taheta lapselastega olla. Loomulikult, kui ei taha, siis muidugi ei vii. Sa arvasid, et mõni viib vägisi?
Minu ja mehe vanemad näiteks kaklesid, kes lapsed enda juurde saab. Ka selliseid normaalseid ja toredaid perekondi on olemas. Mu hetkel 49-ne sõbranna on viimase 8 aasta jooksul kuuel korral lapselapsed enda hoida võtnud, täiesti vabatahtlikult.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 23:31; 24.12 23:54; 25.12 00:07; 25.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul tuleb oma aastavahetuse kahekesi veetmise soovi täitmiseks palgata lapsehoidja, mitte võtta enesestmõistetavalt, et vanavanemad lapsehoiuteenust pakuvad.

Ahhaa, tuligi välja, et ei taheta lapselastega olla. Loomulikult, kui ei taha, siis muidugi ei vii. Sa arvasid, et mõni viib vägisi?

Minu ja mehe vanemad näiteks kaklesid, kes lapsed enda juurde saab. Ka selliseid normaalseid ja toredaid perekondi on olemas. Mu hetkel 49-ne sõbranna on viimase 8 aasta jooksul kuuel korral lapselapsed enda hoida võtnud, täiesti vabatahtlikult.

Rõõm kuulda sinu toredast normaalsest lastelaste pärast kaklevast perest???? ja sõbrannast. Kui inimesed seda vabatahtlikult teevad, on OK. Aga see peab tõesti olema nende enda soov ja vaba tahe, mitte nii, et noored lapsevanemad soovivad aastavahetust kahekesi veeta ja vanavanemad pannakse lihtsalt fakti ette.

Tänapäeva vanavanemad käivad enamasti veel tööl ja elavad aktiivset seltsielu, nii et nende panust lapsehoidmisesse ei tohiks küll väga iseenesestmõistetavana võtta.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 23:49; 25.12 00:01; 25.12 00:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte nii, et noored lapsevanemad soovivad aastavahetust kahekesi veeta ja vanavanemad pannakse lihtsalt fakti ette.

Minu jaoks on hirmus, et sa arvad, et inimesed ei suuda suhelda ja asju tehakse vägisi. Ma ei mõista seda, sest ma ise ei tee midagi, mida ma ei soovi teha ning ei eelda seda ka teistelt.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 23:31; 24.12 23:54; 25.12 00:07; 25.12 00:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi limonaad tegelikult, lihtsalt erilises pudelis. Joome ju ka spetsiaalsetest klaasidest (mida üldse kord aastas kasutame), et rõhutada sündmuse pidulikkust. Oleme uue aasta tähistamiseks joonud ka mullivett ja kääritatud kasemahla ja isegi ilma mullideta vett (aastasele panengi šampaklaasi kraanivee, ta muud ei joo).

Seda enam, miks peab see vorm olema šampusepudel ja klaasid alkoholi omad?

Ise väga alkoholi ei tarbi, aga juba 1-aastasele sisendate, et pidulik sündmus = alkoholiklaaside kõlistamine. Pole vaja uuesti mahlast rääkida, kui see on ikkagi miskipärast šampusepokaali sees.

Sina oled siin see, kes seob need klaasid just alkoholiga. Meie sisendame juba 1-aastasele, et pidulik sündmus tähendab pidulikke nõusid, pidulikult elutuppa kaetud lauda, piduliku välimusega limpsipudelit, võib-olla veel midagi sellist, mida igapäevaselt ei tee või kasuta. Hoopis see, kui teatud klaasidest juuakse ainult ja ainult alkoholi, sisendab lastele, et eriline pole mitte sündmus, vaid just alkohol, sest ainult seda juuakse nii erilisest klaasist (sina võta oma morsiklaas, titt! või plastmassist nokatass!), ja oh! kui tema ka ometi lõpuks suureks saab ja alkoholi juua võib! siis on ka tema lõpuks seltskonnas täisväärtuslik pidutseja – see on ju ometi asi, mida igatseda. Neid täiskasvanud inimesi on piisavalt, kes tegelikult alkoholi ei armastagi, aga kui pannakse valiku ette, kas šampus või seisa nurgas nagu mingi lollakas, valivad selle esimese. Alkoholikultus on meil ikka veel kõrge, kuigi olen olnud juba mitmel sündmusel, kus valaja küsib enesestmõistetava ilmega, kas šampus alkoholiga või ilma (muidugi kui tegu pole ilmselge alaealisega).

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 07:09; 24.12 10:47; 25.12 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow, mis vägev teemaareng on toimunud!
Lastešampust joovad mu lapsed aastavahetusel sest tahavad, ise joon päris proseccot või kuiva siidrit. Ma ei tea mis suurt seletamist siin vaja on osadele, et miks just nii. Sest me tahame! Täis ma end ilmselgelt ei joo ja laste tuleviku pärast ei muretse.
Ja matka teeme rabasse, aga seda siiski 1. jaanuaril, küpsetame vorstikesi või teeme matkapliidil suppi.
See ka me traditsioon olnud.
Ma arvan 31. dets tuleb meil okei, saame hakkama.
Olge mõnusad!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.12 21:37; 22.12 21:47; 22.12 21:51; 22.12 22:41; 23.12 00:15; 23.12 09:33; 23.12 14:38; 25.12 02:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi limonaad tegelikult, lihtsalt erilises pudelis. Joome ju ka spetsiaalsetest klaasidest (mida üldse kord aastas kasutame), et rõhutada sündmuse pidulikkust. Oleme uue aasta tähistamiseks joonud ka mullivett ja kääritatud kasemahla ja isegi ilma mullideta vett (aastasele panengi šampaklaasi kraanivee, ta muud ei joo).

Seda enam, miks peab see vorm olema šampusepudel ja klaasid alkoholi omad?

Ise väga alkoholi ei tarbi, aga juba 1-aastasele sisendate, et pidulik sündmus = alkoholiklaaside kõlistamine. Pole vaja uuesti mahlast rääkida, kui see on ikkagi miskipärast šampusepokaali sees.

Sina oled siin see, kes seob need klaasid just alkoholiga. Meie sisendame juba 1-aastasele, et pidulik sündmus tähendab pidulikke nõusid, pidulikult elutuppa kaetud lauda, piduliku välimusega limpsipudelit, võib-olla veel midagi sellist, mida igapäevaselt ei tee või kasuta. Hoopis see, kui teatud klaasidest juuakse ainult ja ainult alkoholi, sisendab lastele, et eriline pole mitte sündmus, vaid just alkohol, sest ainult seda juuakse nii erilisest klaasist (sina võta oma morsiklaas, titt! või plastmassist nokatass!), ja oh! kui tema ka ometi lõpuks suureks saab ja alkoholi juua võib! siis on ka tema lõpuks seltskonnas täisväärtuslik pidutseja – see on ju ometi asi, mida igatseda. Neid täiskasvanud inimesi on piisavalt, kes tegelikult alkoholi ei armastagi, aga kui pannakse valiku ette, kas šampus või seisa nurgas nagu mingi lollakas, valivad selle esimese. Alkoholikultus on meil ikka veel kõrge, kuigi olen olnud juba mitmel sündmusel, kus valaja küsib enesestmõistetava ilmega, kas šampus alkoholiga või ilma (muidugi kui tegu pole ilmselge alaealisega).

Šampuseklaas on ja jääb šampuseklaasiks (s.t. alkohoolse joogi klaasiks), mitte “lihtsalt pidulikuks”. Pidulikkuse rõhutamiseks ei pea just alkoholiklaasi valima.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampuseklaas on ja jääb šampuseklaasiks (s.t. alkohoolse joogi klaasiks), mitte “lihtsalt pidulikuks”. Pidulikkuse rõhutamiseks ei pea just alkoholiklaasi valima.

Mulle meeldib šampuseklaasist mullivett juua. Alkohol ei maitse üldse ja see, et tegemist on alkoholiklaasiga ei häiri mind ka üldse, sest ma ei tee sellest mingit probleemi. Kahjuks tavalised madalad morsiklaasid ei ole eriti pidulikud, kui sooviks on jalaga klaasi kasutada, mida igapäevaselt ei kasuta.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 23:57; 23.12 16:14; 25.12 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi limonaad tegelikult, lihtsalt erilises pudelis. Joome ju ka spetsiaalsetest klaasidest (mida üldse kord aastas kasutame), et rõhutada sündmuse pidulikkust. Oleme uue aasta tähistamiseks joonud ka mullivett ja kääritatud kasemahla ja isegi ilma mullideta vett (aastasele panengi šampaklaasi kraanivee, ta muud ei joo).

Seda enam, miks peab see vorm olema šampusepudel ja klaasid alkoholi omad?

Ise väga alkoholi ei tarbi, aga juba 1-aastasele sisendate, et pidulik sündmus = alkoholiklaaside kõlistamine. Pole vaja uuesti mahlast rääkida, kui see on ikkagi miskipärast šampusepokaali sees.

Sina oled siin see, kes seob need klaasid just alkoholiga. Meie sisendame juba 1-aastasele, et pidulik sündmus tähendab pidulikke nõusid, pidulikult elutuppa kaetud lauda, piduliku välimusega limpsipudelit, võib-olla veel midagi sellist, mida igapäevaselt ei tee või kasuta. Hoopis see, kui teatud klaasidest juuakse ainult ja ainult alkoholi, sisendab lastele, et eriline pole mitte sündmus, vaid just alkohol, sest ainult seda juuakse nii erilisest klaasist (sina võta oma morsiklaas, titt! või plastmassist nokatass!), ja oh! kui tema ka ometi lõpuks suureks saab ja alkoholi juua võib! siis on ka tema lõpuks seltskonnas täisväärtuslik pidutseja – see on ju ometi asi, mida igatseda. Neid täiskasvanud inimesi on piisavalt, kes tegelikult alkoholi ei armastagi, aga kui pannakse valiku ette, kas šampus või seisa nurgas nagu mingi lollakas, valivad selle esimese. Alkoholikultus on meil ikka veel kõrge, kuigi olen olnud juba mitmel sündmusel, kus valaja küsib enesestmõistetava ilmega, kas šampus alkoholiga või ilma (muidugi kui tegu pole ilmselge alaealisega).

Šampuseklaas on ja jääb šampuseklaasiks (s.t. alkohoolse joogi klaasiks), mitte “lihtsalt pidulikuks”. Pidulikkuse rõhutamiseks ei pea just alkoholiklaasi valima.

Saa üle, ausalt.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeks head süüa, valaks õnnetina ja vaataks aknast saluute. Laste nimel.
Kui neid poleks, vaataks telkut.

Kas mingist vanusest juba nagu savi sellest nääriõhtust pole? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su aastavahetus nüüd jääbki nii nukraks siis võid ju mulle kirjutada…
Äkki leiame lahenduse,kui siis mitte meie aga lastele ei tohiks ju seda rõõmu kuidagi piirata. Anna endast siis märku kji huvi on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 14:09; 29.12 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su aastavahetus nüüd jääbki nii nukraks siis võid ju mulle kirjutada…
Äkki leiame lahenduse,kui siis mitte meie aga lastele ei tohiks ju seda rõõmu kuidagi piirata. Anna endast siis märku kji huvi on!

Kas sinu pakkumise sisu on seksihuvi, jäi kuidagi segaseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 21:42; 29.12 14:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana aasta õhtul lastega üksi