Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 319 )

Teema: Veebruari triibupüüdjad 2019

Postitas:

Blondu1, sulle võib siis õnne soovida! Palun testist pilti 🙂

Mul oli äpi järgi eile, ov testi järgi üleeile v eile ovulatsioon. Ja eile me abikaasaga ei saanud seksiga hakkama 🙁 Oleme alles alla kahe aasta koos olnud ja sellist asja pole veel olnud. See graafiku järgi seksimine tapab igasuguse spontaansuse, eriti kui asjatatud sai kaks õhtut järjest enne eilset. Kuidas teistel sellega lood on? Kas saate orgasmi ka iga kord? Ma saan aru, et mehe orgasm on viljastumise seisukohalt märksa olulisem kui naise lõppu jõudmine 😀 Aga mu abikaasal on selline kiiks, et tema ilma naiseta ei tule. Õnneks mul enamasti orgasmi saamisega probleeme ei ole, kuid nn “kella peale seksides” on sellega, nagu tuli välja, jama küll.
Igal juhul kui eile oligi ov, siis loodame et 24 h vanad poisid on vaprad ja saavad oma eluülesandega hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks pildi , aga ma ei oska siia panna. Ja samas ma ootaks rasvasemad triibud ära. Päevadeni 6 päeva.oleks väga super, kui triibud saaks. Ma natuke veel kahtlen, kardan pettuda. Aga annan siia alati teada, mis toimub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks pildi , aga ma ei oska siia panna. Ja samas ma ootaks rasvasemad triibud ära. Päevadeni 6 päeva.oleks väga super, kui triibud saaks. Ma natuke veel kahtlen, kardan pettuda. Aga annan siia alati teada, mis toimub.

Kasuta upload.ee 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.02 01:10; 03.02 13:54; 03.02 19:33; 05.02 08:47; 05.02 12:07; 09.02 11:19; 09.02 22:52; 11.02 09:05; 12.02 19:47; 13.02 08:18; 14.02 01:26; 15.02 08:05; 15.02 12:11; 15.02 15:48; 15.02 21:59; 21.02 08:03; 27.02 09:21; 27.02 18:13; 28.02 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nüüd triipe püüdnud 9 kuud. Minu puhul on see muidugi suhteliselt lühike aega. Kahe eelmise lapsega läks mõlemaga umbes 1,5 aastat. Kolmanda raseduse sain teisel kuul, aga nagu hiljem selgus, siis kiired tulemused ei lõppe hästi – laps oli Downi sündroomiga ning katkestasin raseduse. Nüüd siis olen uuesti proovimas.
Vanust on juba ka omajagu – 43 aastat, aga vähemalt testide järgi OV käib, seega lootus sureb viimasena. Tsükkel on mul ka kogu aeg ebaregulaarne olnud 28st 39 päevani, seega suht keeruline ka sellele õigele päevale pihta saada. Püüan küll mitte stressata, aga tuleb tunnistada, et tegelikult see mul ei õnnestu. 🙂
Siiani olen võtnud ainult foolhapet ja d-vitamiini. Sel kuul plaanin apteegist mingid lisa vitamiinid otsida. Täpselt veel ei tea, aga ehk midagi leian, mis rasestumist soodustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka veel teie ridades. Viimane kord kui PP algasid, purunesid kõik mu lootused ja kukkusin „musta auku“. Olin masenduses ja vihane ja kurb ja hirmul. Mõtlesin, et ilmselt olen varsti ainsana triibupüüdjate grupis ja räägin seal ainult iseendaga ☹️ Nüüd said PP läbi, uus kuu, uued lootused. Äppide järgi peaks ovulatsioon olema 13. veebruaril. Peaks ikka mõned ovulatsioonitestid ka igaks juhuks tegema ????
H.N.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 05.02 15:39; 13.02 18:06; 13.02 21:01; 14.02 11:35; 14.02 16:27; 14.02 19:02; 18.02 16:20; 18.02 21:57; 18.02 21:58; 21.02 11:22; 27.02 07:31; 27.02 07:34; 27.02 07:42; 27.02 10:16; 27.02 10:27; 27.02 11:16; 27.02 20:11; 27.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks pildi , aga ma ei oska siia panna. Ja samas ma ootaks rasvasemad triibud ära. Päevadeni 6 päeva.oleks väga super, kui triibud saaks. Ma natuke veel kahtlen, kardan pettuda. Aga annan siia alati teada, mis toimub.

Kasuta upload.ee ????

Ok jàtan meelde, rasvasema pildi saan , siis lisan. Samas võin ka selle. Proovin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 18:09; 04.02 08:30; 05.02 16:32; 08.02 20:02; 18.02 19:57; 28.02 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii olemas 🙂 mid te arvate?Mees ka ütles : on ju triip, aga reaalis ilusam.
https://www.upload.ee/files/9526054/3C74FBB9-F83A-4E57-AAE9-84E8AEFE777D.jpeg.html

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Siiani olen samuti olnud ainult jälgija, aga panen siis oma lookese ka kirja. Esiteks tahan öelda, et kõik siin foorumis on meeletult toredad ja nii vahva on näha seda kaasaelamist. See vist motiveeriski kõige rohkem kirjutama.
Vahelduva eduga oleme nüüd triipe püüdnud alates 2017 aasta novembrist. Ehk siis natuke üle aasta. Esialgu ei tundunud see eriti hirmus, et beebi ootele ei jäänud, kuna mees töötab soomes, siis tihtipeale polnud ka võimalik õigel ajal asjatada. Nüüd aga oleme ilma tulemuseta juba üsna kaua olnud. See teeb nii kurvaks ja tekitab meeletult stressi. Kõige kurvemaks tegi vahepeal see et meil ei ole veel ühtegi last ning hirmutab, et kas me üldse saamegi lapsi. Kuigi me väga ilmselt ei peaks muretsema, sest oleme veel noored ja aega nagu peaks olema. Aga see kõik teeb niinii kurvaks ja mingil hetkel tundsin, et olen omadega täiesti ummikus ning ei tea enam, kas üldse jaksan. Tsûkkel on mul alati olnud väga korrapärane, pille ega spiraali pole kunagi olnud. Mingil hetkel tegin ka OV teste aga see tekitas stressi veel rohkem. Ühesõnaga mingil hetkel andsimegi mõlemad alla ja püüdsime selle peale mitte mõelda. Paar kuud tagasi otsustasime proovida veel ka vitamiine, et äkki siis nüüd. Sel kuul on kuidagi teistsugune tunne. Kuna ma olen siiski jõudnud oma peas otsusele, et enne ei tee ühtegi testi kui mul päevad vähemalt 2-3 päeva hiljaks jäävad, siis testinud pole, kuid päevad peaksid hakkama homme, kuigi sellist tunnet pole et nad hakkaksid, hoopis teine tunne on. Aga ei hakka liialt lootusi hellitama. Pettumust on palju olnud.
Eks siis vaatame kuidas see kuu läheb ja ehk peame ikka arstide vahelt käima hakkama, sest beebisoov on suur ????
Aga edu kõigile triibupüüdjatele ja nii tore on siit aegajalt ka positiivseid uudiseid lugeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kirjutan esimest korda.
Eelmisel aastal samal ajal leiti limaskestas paar väikest polüüpi, mis eemaldati aprillis (sama lugu oli ka paar aastat varem ehk olen juba 2 korda opil käinud). Arst ütles, et nüüd on 2 võimalust, kas paneme spiraali või jääte rasedaks. Otsest plaani justkui polnud, aga kui valiku ette pandi, siis mõtlesime mehega, et teeme ära. Vanus 29 ja 6 aastat püsisuhet. Arst ajas lootuse lakke lausega, et kuna äsja polüübid eemaldatud, siis eriti suur tõenäosus KOHE rasedaks jääda. Maikuus hakkasime proovima, ei juhtunud midagi. Oktoobris hakkasin natuke muretsema, läksin perearsti juurde ja lasin vereproovi teha. Tuli välja, et kilpnäärme näitaja paigast ära. Tol hetkel oli TSH kuskil 11 peal, kohe ei tahetud selle peale ravigi anda, aga kuna mainisin, et soovin rasedaks jääda, siis võeti asja tõsisemalt ja anti tablad peale, sest rasestumiseks peaks TSH olema 2,5 (aga no väga individuaalne jälle siiski). Novembris käisime mehega reisil ja mõtlesime, et no nüüd saab kindlalt tehtud. Ikka mitte midagi. Detsembris käisin uuesti vereproovi andmas, oli langenud kuskil 5 peale. Nüüd jälle 2 kuud möödas, loodetavasti veel langenud, nädala lõpus lähen kontrollin üle. Kas kellelgi veel kilpnäärmega probleeme olnud?
Igaljuhul sain aru, et juusiis meil see nii lihtsalt sellega ei lähe, nagu küla peal räägitakse – kõik jutud, mis minu kõrvu jõuavad on umbes, et “opsti, korra mõtlesin ja siis kohe juba olingi rase”.
Käesolevast kuust otsustasin asja tõsisemalt võtta – tänasest hakkasin basaali mõõtma ja ostsin OV testid. Foolhapet ja d-vitamiini olen vahelduva eduga alates maikuust võtnud, paar päeva olen jõudnud süüa ka komplekse. Praeguseks läheb siis 10. kuu, hetkel CPO6, niiet tuleb tegus nädalavahetus. Jõudu meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, hetkel CD6 ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kirjutan esimest korda.

Eelmisel aastal samal ajal leiti limaskestas paar väikest polüüpi, mis eemaldati aprillis (sama lugu oli ka paar aastat varem ehk olen juba 2 korda opil käinud). Arst ütles, et nüüd on 2 võimalust, kas paneme spiraali või jääte rasedaks. Otsest plaani justkui polnud, aga kui valiku ette pandi, siis mõtlesime mehega, et teeme ära. Vanus 29 ja 6 aastat püsisuhet. Arst ajas lootuse lakke lausega, et kuna äsja polüübid eemaldatud, siis eriti suur tõenäosus KOHE rasedaks jääda. Maikuus hakkasime proovima, ei juhtunud midagi. Oktoobris hakkasin natuke muretsema, läksin perearsti juurde ja lasin vereproovi teha. Tuli välja, et kilpnäärme näitaja paigast ära. Tol hetkel oli TSH kuskil 11 peal, kohe ei tahetud selle peale ravigi anda, aga kuna mainisin, et soovin rasedaks jääda, siis võeti asja tõsisemalt ja anti tablad peale, sest rasestumiseks peaks TSH olema 2,5 (aga no väga individuaalne jälle siiski). Novembris käisime mehega reisil ja mõtlesime, et no nüüd saab kindlalt tehtud. Ikka mitte midagi. Detsembris käisin uuesti vereproovi andmas, oli langenud kuskil 5 peale. Nüüd jälle 2 kuud möödas, loodetavasti veel langenud, nädala lõpus lähen kontrollin üle. Kas kellelgi veel kilpnäärmega probleeme olnud?

Igaljuhul sain aru, et juusiis meil see nii lihtsalt sellega ei lähe, nagu küla peal räägitakse – kõik jutud, mis minu kõrvu jõuavad on umbes, et “opsti, korra mõtlesin ja siis kohe juba olingi rase”.

Käesolevast kuust otsustasin asja tõsisemalt võtta – tänasest hakkasin basaali mõõtma ja ostsin OV testid. Foolhapet ja d-vitamiini olen vahelduva eduga alates maikuust võtnud, paar päeva olen jõudnud süüa ka komplekse. Praeguseks läheb siis 10. kuu, hetkel CPO6, niiet tuleb tegus nädalavahetus. Jõudu meile kõigile!

Mul ka kilpnäärme näit kõigib, lisaks prolaktiin liiga kõrge. Sain rohud peale. Rasestuda üritanud 2 a, hetkel veel tulemusi pole. Kurvaks teeb see, et kõik tuttavad muudkui rasestuvad ümberringi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin mõõdan järjepidevalt basaali. Uus tsükkel hakkas juba mitu päeva tagasi pihta, täna CD4, aga temperatuur pole täielikult alla läinud, eile tegin ka testi, mis oli täiesti negatiivne, ühtegi tunnust ka pole, et kahtlustada päevadega rasedust… Siiski. Mul paari kuu põhjal esimesel tsüklipoolel 36.1-36.2, mõningate väga üksikute kõikumistega, mis võib olla tingitud kauem magamisest, kehvemast unest vms ja teisel poolel vähe suurema amplituudiga 36.4-36.6 (korra ka 36.7 olnud).

Nii ja nüüd hakkas uus tsükkel pihta peale taaskord mitu päeva määrimist, mil temp püsis 36.5-36.6 peal, ja nüüd kus juba korralikum veritsus, püsib temperatuur seal 36.4 peal. Kas keegi oskab põhjendada, miks see temp ei taha minna tagasi sinna tavapärasesse 36.1-36.2 peale?

Ise mõtlesin, et äkki see Dupha tablakas mõjub nii, et ka peale võtmise lõpetamist veel mõnda aega natu kõrgem temperatuur kui tavapäraselt, aga kindel pole.

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly – vaatasin oma neli Duphaga tsüklit üle, mul on just siis suhteliselt järsult basaal alla läinud PP alguseks, seega ei oska kuidagi aidata põhjendusega.

Endal täna CD28 ja DPO14. CD23 oli korraks basaali langus, siis tõus ja pärast seda on stabiilselt 36.8 peal olnud. Täna ka. Vaatasin oma eelnevad graafikud üle (alates aprill 2017) ja ühe korra on varem olnud ainult CD28 basaal nii kõrge, tavaliselt sellel ajal hakkab juba kukkuma. Tsükkel on mul enamus aega 28 päeva (mõnikord ka 29), seega PP peaks homme hakkama.
Kuna homme on veiniõhtu plaanis, siis teen erakorraliselt seda, mida ma tavaliselt ei tee, ehk siis testin hommikul.
Mis seekord erinev on:
* CD23 basaali langus-tõus (implantation dip?)
* CD24-25 oli kerge roosa määrimine (pesastumine?)
* alaselg kergelt tuikab
* rinnad ei anna ÜLDSE tunda (tavaliselt enne PP ikkagi siit-sealt valutavad)
* eile ja üleeile õhtul olin väga väsinud ja ei jaksanud koduseid toimetusi üldse teha
* basaal on minu jaoks pigem kõrge 36.8 (tavaline luteaali tase on 36.6-36.7 ringis)

No ei julge üldse loota ja tegelikult ei taha ma väga ka seda testi homme hommikul teha, sest neid ühe triibuga teste on juba nii palju nähtud, et lihtsalt ei taha enam.
Aga eks ma elan vast üle 😀

Kiireid triipe kõigile!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Tuu-tiki, hoian sulle väga pöialt!!!!!! 🙂 Ma küll basaali ei mõõtnud aga muud tunnused on sul küll väga sarnased sellele, mis mul enne positiivset testi olid. Rinnad ei olnud üldse valusad ning samuti oli ennem kerge määrimine, mis algas juba mitmed päevad varem. Tegin testi dpo12 kuna mul oli samal päeval hambaarst.
Eks testi tegemine on alati hirmutav. Kui samal õhtul on veiniõhtu, siis saad vähemalt negatiivse testi puhul lõdvaks lasta ja lihtsalt veini (ja seltskonda) nautida. Loodan siiski väga, et tuleb ikka positiivne!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna CD30 ja OV test 13 päeva vilkunud. Nüüdseks testid otsas. Rinnad ka see kuu valusad pole olnud, tavaliselt veidi üle nädala enne uue tsükli algust on. Ei teagi millal neid punaseid nüüd siis oodata????
Tuu-tiki, pöidlad pihus sulle????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina iiveldan siiani. Poes magusast kõnnin kaarega mööda. Hapud isud. Si ole inimene kes hommikuti sööb , tavaliselt al. 12 ajal päeval. Eeldusel , et olen ärganud ca7 ajal hommikul. No ja nüüd söön ca 8 ajal juba.???? tänasest on lisandunud õrn rindade pakitsus. Kolm erineva firma testi olen teinud, kõik annavad õhk õrnad triibud, nö kumavad. Ega polegi muud kui oodata. PP aeg 11.02

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, triibupüüdjad

Miskipärast ei õnnestubud leida ühtegi vettpidavat artiklit, seega küsin tarkadelt siin 😀

Võtan juba kuu aega toidulisandina formula vitale vitamiine, kus on ka foolhapet. Väga kohvijooja ei ole, aga 1 tassi päevas vahel tahaks endale lubada. Kas on õige, et kohv (ja tee?) takistavad foolhappel imendumast?

Kas te olete kofeiini sisaldavad joogid enda menüüst eemaldanud või lubate mõistlikus koguses?

Triipe püüdmaa juba 3kuud.

Aitäh kõikidele vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks päevad hakkama. Pole mingit tunnet, et päevad hakkavad ega ka tunnet, et rase võiksin olla. Tegin hommikul Biocardi testi, 5 min jooksul teist triipu ei tulnud, aga kui mingi 1h pärast vaatasin, siis oli teine triip ka. Kuigi ma kahtlustan, et see oli kuivamistriip. Ootan paar päeva ja siis teen uue testi või siis hakkavad päevad.
Meil 4 kuud proovimist täis, nii kaua pole varem läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik Clearblue ovulatsioonitestide kasutajad, ahoi!
Ma siin hakkasin mõtlema, et mitmendal CD’l teil tavaliselt püsiv naerunägu tuleb?
Kui on nt 28-30 päevane tsükkel, siis millal oleks “hea ja eeskujulik” püsiv nägu saada, et luteaalfaas piisava kestusega tuleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki- eks pead tagurpidi lugema, normaalseks luteaalfaasi pikkuseks loetakse 12-16 päeva, ideaalis 14 päeva. Ehk siis 28 päevase tsükliga võiks olla OV vahemikus CD12-CD16, ideaalis CD14 ja 30 päevase tsükliga CD14-CD18, ideaalis CD16.
Oluline ongi just see, et peale OV oleks luteaalfaas norm pikkusega. Kui hilinevad päevad, siis tegelikult hilineb hoopiski OV, mis lükkab omakorda lut.faasiga päevad hilisemaks. See kui mingil põhjusel toimub Ov hoopiski varem või hiljem oodatust, siis vastavalt peaksid ka päevad varem või hiljem oodatust hakkama.

Kägu, kes küsis kohvi/tee kohta (PS! Leiuta mingi suva nimi kasvõi oma tekstide all märkimiseks, et oleks lihtsam vastata “nimeliselt” 🙂 ). Jah, umbes kõik artiklid ütlevad, et üleüldse peaks koffeiiniga tagasi tõmbama juba siis, kui üritad rasestuda, rasedana võib suure tõenäosusega keha ise juba reageerida vastavalt, et ei tahagi enam juua. Aga kõik need artiklid ka ütlevad, et 1 tassike kohvi päevas ei ole midagi hullu. Sinu puhul sain aru, et ei tarvita isegi igapäevaselt? seega põdemiseks pole põhjust. Nüüd aga vastates otseselt foolhappe imendumise küsimusele, siis soovitatakse lihtsalt eriaegadel tarbida – nt, kui kohvi jood hommikuti, siis võta vitamiinid jm hiljem päeva jooksul, kui aga jood kohvi nt peale lõunat, siis võta vitamiinid hommikul ära 🙂

Minul kipuvad vitamiinid jääma üldsegi õhtusöögi aega ja ei tunneta küll, et seal tegelikult mingit vahet oleks, kuna neid võtan… Ühesõnaga oluline on pigem see, et ei võta mõlemat korraga või lühikese aja jooksul, vaid hoiad pikemat vahet. Mina ei kujutaks ausalt öeldes ette elu ilma kohvita 😀 Ootan ja vaatan, kuidas oodatav rasedus minu kohvilembusesse suhtub 😀

Basaal püsib ikka tavapärasest kõrgemal, tavapärase teise faasi alumisel piiril ja tunne on selline, et seekord vist küll on verekaotus 3x suurem kui tavaliselt. Elame näeme, loodan, et see tähendab ainult seda, et see tsükkel mul ka muud asjad toimuvad vähe temperametsemalt ja rasedust soodustavalt. Üks õhtu siin nutsin küll ikka tükk aega mehe rinnal, seekord ta ka lasi mul end tühjaks nutta, tavaliselt üritab mind alati lõbustada, et ma ei nutaks 😀

uhh, pikk tekst jälle. side lõpp 😀

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu1 – õnnitlused jäid edastamata! Äärmise kadedusega soovin Sulle rõõmsat ja meeleolukat rasedusekulgu, sest tundub, et sinna poole Sinu triibulised tüürivad! 🙂

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud.
Hommikul basaal langes 36.6 peale. Tahtsin ikkagi igaks juhuks selle testi ära teha, selgus, et ei olegi mul kodus seda ühte testi! (ju olin mingis meeltesegaduses mingil varasemal kuul ära teinud).
Käisin siis enne tööd apteegist läbi ja ootasin sobivat hetke ja tegin tööl testi ära – padunegatiivne 🙁
Alakõht ja -selg tuikavad päris tugevalt, aga PP pole veel ennast ilmutanud. No ju varsti tuleb.

Eks siis joon täna õhtul nukralt oma veini ja liigun uude kuusse edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, ma sama täheldanud, et nüüd rohelise-tule-eluajal on päevad palju vererohkemad. Minul lisandunud ka suurem kõhuvalu.
Enne seda aega ei kasutanud mingeid tablette/spiraale/jmt ka, seepärast olen eriti üllatunud.
Aga noh mis teha, äkki tõesti (laenates sinu sõnu) näitab see seda, et organismis kõik muu toimib ka tempramentsemalt. Better be!

Endal praegu kaheksas tsükkel ja sel kuul ClearBlue Advanced’id kasutusel.:
CD 11-12 tuli tühi rõngake
CD 13 ehk täna vilkuv naerunägu. Samas ka heleroosa määrdumine pühkimisel (verekiude pole, lihtsalt roosa)
Ja siis istungi siin ja mõtlen taaskord, et ma ei jaksa enam naine olla ja sadat miljonit kuu seisu ja koostist ja värvi jne jälgida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! 🙂 olen uus siin teemas. Jätsin detsembris ära evra plaastrid ja nüüd oleks soov rasestuda. Hetkel kasutan Flo äppi ja üritan asja võtta võimalikult rahulikult, aga igakord enne päevasid on ikka suur lootus sees, et äkki nüüd õnnestus. Aga sellega seoses siis väike mure kah. Peale viimast ovulatsiooni jäi alakõht ikka valutama. Oligi justkui nagu enne päevasid valu, aga ikkagist liiga vara tulid. Päevad pidid hakkama mul tegelikult täna 8.02, aga hakkasid esmaspäeval 4.02 peale seksi. Üle üldse seks oli nii valulik ja lõpuni ei suutnud minna, sest nii valus oli ???? Aga kõige veidram selle juures oligi see, et kõht absoluutselt ei valutanud ja verd tuli nii vähe, et vahepeal läks üldse meelest ära, et “päevad” oleksid. Eilseks päevaks olid need juba läbi ja kõhuvalu ja jube väsimus platsis. Ja nüüd ma mõtlen, et kas olin/olen peast rase või äkki ikka päris rase???? Testi pole veel teinud, kuidagi hirm selle ees.

S.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.02 14:45; 09.02 20:31; 24.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, kurb kuulda 🙁 Hoian sulle väga pöialt, et need triibud varsti tuleks! Mõnusat veiniõhtut!

Kohviga on nii, et seda ikka tohib juua. Ka rasedad võivad juua 1-2 (väikest)tassi päevas. Mul oli näiteks väga pikk triibuootus, selle ajal ikka jõin tassi kohvi päevas ning aeg-ajalt ka klaasi veini (viimast küll mitte peale OV-d või IVF-i ajal). Rasedaks jäädes võib maitsemeel muutuda ning kohv ei pruugigi enam nii mõnus tunduda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, triibupüüdjad

Miskipärast ei õnnestubud leida ühtegi vettpidavat artiklit, seega küsin tarkadelt siin ????

Võtan juba kuu aega toidulisandina formula vitale vitamiine, kus on ka foolhapet. Väga kohvijooja ei ole, aga 1 tassi päevas vahel tahaks endale lubada. Kas on õige, et kohv (ja tee?) takistavad foolhappel imendumast?

Kas te olete kofeiini sisaldavad joogid enda menüüst eemaldanud või lubate mõistlikus koguses?

Triipe püüdmaa juba 3kuud.

Aitäh kõikidele vastajatele ????

Ma ei oskagi sellele vastata… ma ise võtan ka neid vitamiine ja tarbin päevas ca 3 tassi kohvi keskmiselt. Ma ei usu , et üldse ei tohi tarbida kohvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.02 18:09; 04.02 08:30; 05.02 16:32; 08.02 20:02; 18.02 19:57; 28.02 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly , annaks jumal, ma ise nii skeptiline veel. Tahaks ilusamat/rasvasemat triipu. ????
Kas sa pilti vaatasid, mis lisasin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suutsin hoopis ühe korraliku külmetuse endale peale saada nüüd, just vahetult enne ovulatsiooni. 2 päeva jube nohu-köha ja 37.8 palavik. Pole väga jaksu ega tahtmist haigena “tegutseda” ja ega nii kehva enesetundega tahakski rasestuda.
CD9 ja 10. triibupüüdmiskuu.
🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey Köömees
Olen lugenud,et ov võib haigusega edasi lükkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt 02.02 18:56; 02.02 20:19; 04.02 07:09; 04.02 09:31; 04.02 12:04; 08.02 20:27; 11.02 17:11; 12.02 12:34; 14.02 13:23; 15.02 11:20; 18.02 18:41; 20.02 16:18; 22.02 10:58; 23.02 13:16; 24.02 20:41; 25.02 06:04; 26.02 11:32; 27.02 19:46; 27.02 21:15; 28.02 05:50; 28.02 11:37; 28.02 15:44; 01.03 08:00; 01.03 11:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 319 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Veebruari triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.