Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 374 )

Teema: Viinakurat rahuldamas naisi

Postitas:
Kägu

Oeh, no loen vist umbes seitsmendat korda seda lõiku, asendan mõttes sõnu, oletan, mida sa võisid soovida öelda – aga no ei saa aru. Kas see lõik oli samuti täiuslik nagu ka jutt wifist, mille kaudu tööandja mind kontrollivat?

Sina joojana ütled karsklasena
JOO vähem.

Mina kodust töötavale isiklikku wifit omavale isikule ütlen:
tööajast käid töö wifit pk jaoks kasutamas.

Samesame?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, su jutt on lappav ja poolik. Täiuslikkuseni on veel tublilt arenguruumi.

Ei, lihtsalt meie ajuehitus ja sellest tulenev arusaamine ajadest on erinev.

Tõesti. Selle nentimisega võikski lõpetada nüüd.

Sest sul on vaja tööle naasta, mitte seetõttu, et sa tahad lõpetada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, no loen vist umbes seitsmendat korda seda lõiku, asendan mõttes sõnu, oletan, mida sa võisid soovida öelda – aga no ei saa aru. Kas see lõik oli samuti täiuslik nagu ka jutt wifist, mille kaudu tööandja mind kontrollivat?

Sina joojana ütled karsklasena

JOO vähem.

Mina kodust töötavale isiklikku wifit omavale isikule ütlen:

tööajast käid töö wifit pk jaoks kasutamas.

Samesame?

Karsklasele ×××

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina joojana ütled karsklasena JOO vähem.

Mina ei ole midagi sellist öelnud. Soovitasin sul puhata sellest vihkamisest. Jään selle mõtte juurde.

Sest sul on vaja tööle naasta, mitte seetõttu, et sa tahad lõpetada.

Ära sina minu tööaja pärast muretse. Pole põhjust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sport, savituba või laulukoor ei ole? Õhtuti joote mehega “seltskondlikult” kahekesi või lapsed ja mängukarud ka? Joomine on hea? Nüüd olen ma küll vist kõike näinud…????

Milleks siis sinu arust alkot võetakse, kui see paha on? Muidugi on hea. Miks mitte vahest klaasike-paar võtta. Igapäevaselt ju seda ei tee.

Sa ise oled ju palju ebastabiilsem inimene, mis sinul viga on?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina joojana ütled karsklasena JOO vähem.

Mina ei ole midagi sellist öelnud. Soovitasin sul puhata sellest vihkamisest. Jään selle mõtte juurde.

Sest sul on vaja tööle naasta, mitte seetõttu, et sa tahad lõpetada.

Ära sina minu tööaja pärast muretse. Pole põhjust.

Ma ei muretse. Ma ei vihka.Ma vihkan nõuandmisi. Nt vihkan mitte joojaid, baid neid, kes propageerivad joomist. Mitte emasid, vaid neid, kes solvavad ladtetuid jne. Teise unistus ei tohi olla kolmandate unistus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei muretse. Ma ei vihka.Ma vihkan nõuandmisi. Nt vihkan mitte joojaid, baid neid, kes propageerivad joomist. Mitte emasid, vaid neid, kes solvavad ladtetuid jne. Teise unistus ei tohi olla kolmandate unistus.

Varakult juba ebaadekvaatne. Tore elu sul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei muretse. Ma ei vihka.Ma vihkan nõuandmisi. Nt vihkan mitte joojaid, baid neid, kes propageerivad joomist. Mitte emasid, vaid neid, kes solvavad ladtetuid jne. Teise unistus ei tohi olla kolmandate unistus.

Varakult juba ebaadekvaatne. Tore elu sul.

Too konkreerne näide ebaadekvaatausest? Miks sina pead ennast adekvaatseks? Kessulle ütles, et oled normaalne?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavad on vanemate tekitatud püsivad alkoholikahjustused lastele. Ja mitte ainult ema tarbimine, vaid ka isa alkohoolitarbimine. FASD

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Too konkreerne näide ebaadekvaatausest?

Need arvutud tähevead, valesti kirjutamised, segased-vigased laused. Adekvaatne see tõesti ei ole (olgu põhjuseks mis iganes) ja lugeda on keeruline.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Too konkreerne näide ebaadekvaatausest?

Need arvutud tähevead, valesti kirjutamised, segased-vigased laused. Adekvaatne see tõesti ei ole (olgu põhjuseks mis iganes) ja lugeda on keeruline.

Paku reaalne lahendus välja.

Ma ju tipin telefonis, kui valesti kirjutan. Kujuta ette, tuled töö ajast pk ja polegi mingisugust vastust, sest kõik arvavad sinuga samamoodi ja mitte keegi ei kakle/tülitse/terita hambaid.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need arvutud tähevead, valesti kirjutamised, segased-vigased laused. Adekvaatne see tõesti ei ole (olgu põhjuseks mis iganes) ja lugeda on keeruline.

Sama hea, kui meest ei ole,  tähendab sa ei oska seksida!  Kõik on valesti ja maailm on paha ja teised kõik on süüdi. Vaata ennast! Kui juba lugeda on keeruline võib olla, et hoopis sina oled peast segane! Põhjuseid on palju, kui teised hakkavad keerulised tunduma.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama hea, kui meest ei ole,  tähendab sa ei oska seksida!  Kõik on valesti ja maailm on paha ja teised kõik on süüdi. Vaata ennast! Kui juba lugeda on keeruline võib olla, et hoopis sina oled peast segane! Põhjuseid on palju, kui teised hakkavad keerulised tunduma.

Aitab küll nüüd. Su pasanteeriat on pool erekooli täis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama hea, kui meest ei ole, tähendab sa ei oska seksida! Kõik on valesti ja maailm on paha ja teised kõik on süüdi. Vaata ennast! Kui juba lugeda on keeruline võib olla, et hoopis sina oled peast segane! Põhjuseid on palju, kui teised hakkavad keerulised tunduma.

Aitab küll nüüd. Su pasanteeriat on pool erekooli täis.

Paku lahendust.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paku reaalne lahendus välja.

Mis lahendus? Kirjuta õigesti, see ongi lahendus. Või ära kirjuta üldse, kui korralik kirjutamine liiga keeruline tundub. Keegi ei nuta, ausalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpetaja tohib ainult õpetaja tööl olla, kodukontoris pead tegema vahet Zoomil ja perekoolil.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paku reaalne lahendus välja.

Mis lahendus? Kirjuta õigesti, see ongi lahendus. Või ära kirjuta üldse, kui korralik kirjutamine liiga keeruline tundub. Keegi ei nuta, ausalt.

Minuga tülitsemine on sulle sõltuvus. Nagu joominegi. Sa tahad, et ma ei kirjutaks, sest ei suudatööajast! loobuda pk.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga tülitsemine on sulle sõltuvus.

Ma ei tülitse sinuga. Kena muidugi, et sa minu eest hoolitsed, aga tõesti, pole vaja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga tülitsemine on sulle sõltuvus.

Ma ei tülitse sinuga. Kena muidugi, et sa minu eest hoolitsed, aga tõesti, pole vaja.

Kuidas ma sinu eest hoolitsen?
Kuidas ma ebaadekvaatne olen?
Kuidas oled sina normaalne?

Saa aru, et ma ei hoolitse sinu eest, ma pole ebaadekvaatne ja sina pole päris normaalne.

Sina käid pk vaidlemas, see annab sulle egotrippi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nimetan seda tülitsemiseks. Eks sa vahi ümber ringi ja vaata, kuidas pk hullukesega kakled ja kuidas teisega ei kakle. Aga! jõulyd on rahuaeg ja advent algas eile. See on vaherahu. Ma ei viitsi enam.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööta, kust sa töötad, minu jutt on täieöik ja täiuslik. See mine puhka, mine maga jmt on vägivaldne jutt. Samuti joo vähem jne nagu TA kirjas, kuigi õige omeks öeldaSÖÖ vähem. Mitte et ma seda teeks, aga joojalt joo vähe. karsklasele kõlab samuti nagu tööandja nuhib sinu taga ja ise töötad kodust.

Sa kirjutad nimelt nii segaselt, et keegi saaks sind jälle joomises süüdistada ja sina solvunukest mängida? Mingi imelik enesepiinamisviis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on see Allekõrs või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ju tipin telefonis, kui valesti kirjutan. Kujuta ette, tuled töö ajast pk ja polegi mingisugust vastust, sest kõik arvavad sinuga samamoodi ja mitte keegi ei kakle/tülitse/terita hambaid.

Ma käin 100% telefonist siia, aga minu odav pill pole veel minu eest vigaselt kirjutanud või segaseid mõtteid iseseisvalt edastanud. Kuidas sinu telefonil selline programm on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa selle teema üldse pereelusse püstitasid? Sul ju pole peret. Kartsid oma loba õige kasutajanime alt avalikustada, see on põhjus. Miks sa häbened oma sõnavõtte? Eriti kui enda meelest õige asja eest võitled. Miks??

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa selle teema üldse pereelusse püstitasid? Sul ju pole peret. Kartsid oma loba õige kasutajanime alt avalikustada, see on põhjus. Miks sa häbened oma sõnavõtte? Eriti kui enda meelest õige asja eest võitled. Miks??

Kellele sa selle küsimuse esitasid? Sul ju pole peret. Kõik need vahvad küsimused: jood, oled kaine, maga kaineks, kõik on esitatud anonüümselt, sest nende kommentaaride kirjutajad häbenevad oma haigust ja sõnavõtte! Miks ometi häbenenda tõsist haigust, miks, miks???

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellele sa selle küsimuse esitasid? Sul ju pole peret. Kõik need vahvad küsimused: jood, oled kaine, maga kaineks, kõik on esitatud anonüümselt, sest nende kommentaaride kirjutajad häbenevad oma haigust ja sõnavõtte! Miks ometi häbenenda tõsist haigust, miks, miks???

Tõmba väike viinushki sisse, läheb tuju ka paremaks. Oled kuidagi pinges viimasel ajal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa selle teema üldse pereelusse püstitasid? Sul ju pole peret. Kartsid oma loba õige kasutajanime alt avalikustada, see on põhjus. Miks sa häbened oma sõnavõtte? Eriti kui enda meelest õige asja eest võitled. Miks??

Ära suhtle temaga. Mulle tumdub, et ta on see Allekõrs, kes pole peast korras. Saame suurepäraselt teemat arutada ilma temata (kuigi tema just teema tegi).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tumdub, et ta on see Allekõrs, kes pole peast korras.

Ei usu. Aga ega vaielda loomulikult mõtet pole sellel läbinämmutatud teemal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu. Aga ega vaielda loomulikult mõtet pole sellel läbinämmutatud teemal.

Allekõrs võib-olla pole, aga peast korras ei ole ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin 100% telefonist siia, aga minu odav pill pole veel minu eest vigaselt kirjutanud või segaseid mõtteid iseseisvalt edastanud. Kuidas sinu telefonil selline programm on?

Mul vana telefon, uus on siiani kasutusele võtmata, vedeleb niisama. Mul on korraga kolm foorumit lahti ja postitan hästi kiiresti, et kust kõige kiiremini pauku tuleb ja sinna vastan. Tavaliselt tuleb kahest kiirelt, ühest (pk) suht, aga siin on rohkem trollimine, teisel pool arutleme filme ja poliitikat ja majandust jne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 374 )


Esileht Pereelu ja suhted Viinakurat rahuldamas naisi