Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )

Teema: Volüümi andev huulepulk

Postitas:
Kägu

Otsin huulepulka, mitte huuleläiget, mis annaks sellist volüümi efekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ei anna mitte ükski huulepulk, lihtsalt reklaamitrikk.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see L.A. Girl reklaamib oma seda huulepulka, et koostis on niisugune, et tõmbab vere ringlema ja huuled lähevad prunti.

Ega see sul ilmselt süstitud huulte tulemust ei anna, aga see on odav ja praegu alega, eks tee proovi: https://www.loverte.com/et/l-a-girl-pretty-plump-lipstick-3-2g

Lorealil on selline, aga see on väga matt: https://www.loverte.com/et/l-oreal-color-riche-intense-volume-matte-lipstick-1-8g

huulemaskid ja huulekreemid on ka olemas, need ehk paremad kui huulepulk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see sul ilmselt süstitud huulte tulemust ei anna, aga see on odav ja praegu alega, eks tee proovi: https://www.loverte.com/et/l-a-girl-pretty-plump-lipstick-3-2g

Tasub leida 270 eurot ja huuled veidi lopsakamaks süstida. See on täpselt nii palju, et ise näed vahet, teised mitte.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see sul ilmselt süstitud huulte tulemust ei anna, aga see on odav ja praegu alega, eks tee proovi: https://www.loverte.com/et/l-a-girl-pretty-plump-lipstick-3-2g

Tasub leida 270 eurot ja huuled veidi lopsakamaks süstida. See on täpselt nii palju, et ise näed vahet, teised mitte.

olen sama meelt, seda saab tagasihoidlikult teha küll

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi huuleõli.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasub leida 270 eurot ja huuled veidi lopsakamaks süstida. See on täpselt nii palju, et ise näed vahet, teised mitte.

270 eurot kulutada millelegi, mida pole märgata (kui veab, aga kui ei vea siis saad pardimoka)?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

270 eurot kulutada millelegi, mida pole märgata (kui veab, aga kui ei vea siis saad pardimoka)?

Ei saa sellest mingit pardimokka, selleks tuleb summa ikka viiega korrutada. Väike süstimine teeb huuled lopsakamaks ja piirjoone selgemaks. Vanematel muttidel hakkavad huuled ju ka kortsu kiskuma, selle vastu aitab ilusti.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike süstimine teeb huuled lopsakamaks ja piirjoone selgemaks.

Kas sellega mitte nii ei ole, et ühe korra süstid, siis jäädki süstima? Ja tulemus on lõpuks ikkagi selline, et alguses võis ju kena olla, aga pärast kümnendat süstimist oled ikka mingi näotu karikatuur.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sellega mitte nii ei ole, et ühe korra süstid, siis jäädki süstima? Ja tulemus on lõpuks ikkagi selline, et alguses võis ju kena olla, aga pärast kümnendat süstimist oled ikka mingi näotu karikatuur.

Ei ole nii. Nii on siis, kui süstid liiga palju ja venitad naha välja, siis tõesti enam süstimata ei saa. Aga see kerge lopsakus teeb lihtsalt värskemaks, aga mitte huuli märgatavalt suuremaks. Täitesüstid ka niisutavad, seega kortsud kaovad, aga mingit pardihuult näha pole. Ja see imendub ise tagasihoidlikult ära. Muidugi inimene enam võib-olla ise pole nõus selle endise pildiga enam, sellepärast tahab edasi süstida.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale süstimist ei lähe huul nulli tagasi, vaid jääbki veidi volüümikamaks. Seega kasu on ka ühest süstist, isegi kui kunagi rohkem neid ei tee.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin vähemalt ühte ilusat reklaampilti süstitud huultest näinud, siis kaaluksin seda, aga paraku pole. Need ilusate süstitud huultega naised pidid kõik meie seas ringi käima, kelle huuled vähimalgi määral süstimist ei reeda. Aga millegipärast ei suuda ükski teenusepakkuja sellist loomulikku tulemust oma portfooliosse saada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millegipärast ei suuda ükski teenusepakkuja sellist loomulikku tulemust oma portfooliosse saada.

Ta ei saa seda teha, sest siis öeldakse, et issand, polegi midagi näha, mis ma süstin siis üldse.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga millegipärast ei suuda ükski teenusepakkuja sellist loomulikku tulemust oma portfooliosse saada.

Ta ei saa seda teha, sest siis öeldakse, et issand, polegi midagi näha, mis ma süstin siis üldse.

Kui üldse vahet näha pole, siis pole tõesti mõtet ju süstida. Eeldatavalt võiks peale seda huulte väljanägemine parem olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei saa seda teha, sest siis öeldakse, et issand, polegi midagi näha, mis ma süstin siis üldse.

Kui on naine, kellel huul on enne täielik kriips ja pärast süstimist ei näe välja ebaloomulik, vaid selline, nagu olekski kogu aeg niisugune tavaline huul nagu enamikul sünnipäraselt, siis saab ju seda vabalt portfooliosse panna, enne ja pärast.

Aga kuna niisuguseid pilte pole, sest kõik ikkagi näevad juba eemalt välja sellised, et see on süstimas käinud, siis on inimesi, kes niisugust efekti ei soovi. Huulekreem teeb loomulikuma tulemuse, annab juurde vaevumärgatavalt ja ei riku suud ära.

Teleuudistest ma viimati vaatasin Kadri Tali suu on nüüd selline, et nagu aastaid süstinud, ei olnud ilus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teleuudistest ma viimati vaatasin Kadri Tali suu on nüüd selline, et nagu aastaid süstinud, ei olnud ilus.

see oli shokeeriv juba valimisplakatitelt:(

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teleuudistest ma viimati vaatasin Kadri Tali suu on nüüd selline, et nagu aastaid süstinud, ei olnud ilus.

No ta ongi ju aastaid süstinud ja üle süstinud, mitte normaalselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin vähemalt ühte ilusat reklaampilti süstitud huultest näinud, siis kaaluksin seda, aga paraku pole. Need ilusate süstitud huultega naised pidid kõik meie seas ringi käima, kelle huuled vähimalgi määral süstimist ei reeda. Aga millegipärast ei suuda ükski teenusepakkuja sellist loomulikku tulemust oma portfooliosse saada.

Need naised ei soovi näidata, et süstivad, kuidas sa aru ei saa? See ongi see loomulikkus.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ta ongi ju aastaid süstinud ja üle süstinud, mitte normaalselt.

No seal on ju hullu pandud, juba aastaid tagasi oli üle pandud. Siin peaks olema vast 5 ml aastas, mitte 1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised ei soovi näidata, et süstivad, kuidas sa aru ei saa? See ongi see loomulikkus.

pildid pannakse enamasti poolest näost, aga ma pigem ka usun et neid loomulikke näiteid pole võtta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin vähemalt ühte ilusat reklaampilti süstitud huultest näinud, siis kaaluksin seda, aga paraku pole. Need ilusate süstitud huultega naised pidid kõik meie seas ringi käima, kelle huuled vähimalgi määral süstimist ei reeda. Aga millegipärast ei suuda ükski teenusepakkuja sellist loomulikku tulemust oma portfooliosse saada.

Need naised ei soovi näidata, et süstivad, kuidas sa aru ei saa? See ongi see loomulikkus.

No siis on kahju, et näidata soovivad vaid need, kes tahavd, et oleks näha, et huuled süstitud. Ja üle maailma ei leidu ühtegi vastupidist näidet naiste seas? Paraku pole piisavalt hea argument minu jaoks. Pilte saab ka teha nii, et nägu poleks tuvastatav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pildid pannakse enamasti poolest näost, aga ma pigem ka usun et neid loomulikke näiteid pole võtta.

Mis mõttes? Võta suva insta lahti. Pannakse küll neid pilte, lihtsalt pannakse pilt kohe pärast süstimist, aga see on paistes huul. Paistetus kestab 3-14 päeva.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üle maailma ei leidu ühtegi vastupidist näidet naiste seas?

Kuidas ei leia siis. Vaata staare, kõigil huuled süstitud, ka väga peenehuulelistel. Keira Knightly, Blake Lively, Amber Heard jne.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teleuudistest ma viimati vaatasin Kadri Tali suu on nüüd selline, et nagu aastaid süstinud, ei olnud ilus.

see oli shokeeriv juba valimisplakatitelt:(

ja sinna kadus tõenäoliselt ka hea hulk hääli, sest kes valiks reaalsustajuta inimest

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need huuleläiked ei anna tegelikult volüümi, see on reklaamtrikk. Neisse segatakse tugevat piparmünti ja teisi aineid, mis kerge kipitustunde annavad ja inimestele kohe tundub, et “toimub ju midagi”.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pildid pannakse enamasti poolest näost, aga ma pigem ka usun et neid loomulikke näiteid pole võtta.

Mis mõttes? Võta suva insta lahti. Pannakse küll neid pilte, lihtsalt pannakse pilt kohe pärast süstimist, aga see on paistes huul. Paistetus kestab 3-14 päeva.

3-14 päeva pärast pole enam millegagi pilti teha või?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üle maailma ei leidu ühtegi vastupidist näidet naiste seas?

Kuidas ei leia siis. Vaata staare, kõigil huuled süstitud, ka väga peenehuulelistel. Keira Knightly, Blake Lively, Amber Heard jne.

Nemad on noa all käinud, süstiga küll sellist näo muutust ei saa. Tahan näha näiteid, kes ainult huuli teinud, nii et loomulik. No ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad on noa all käinud, süstiga küll sellist näo muutust ei saa. Tahan näha näiteid, kes ainult huuli teinud, nii et loomulik. No ei ole.

Jessas, no mine käi ära ja tee endast loomulik pilt. Rahast on kahju või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad on noa all käinud, süstiga küll sellist näo muutust ei saa. Tahan näha näiteid, kes ainult huuli teinud, nii et loomulik. No ei ole.

Skalpelliga lõigati huuled selliseks? Mis hirmujuttu sa nüüd ajad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasub leida 270 eurot ja huuled veidi lopsakamaks süstida. See on täpselt nii palju, et ise näed vahet, teised mitte.

Miks seda siis teha? Ehk siis ma saan muidugi aru, et pardinokk pole kaunis, aga kui ikka mingt vahet üldse näha pole, milleks siis 270 eurot maksta?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )


Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk