Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Volüümi andev huulepulk

Postitas:

Saan aru, et naine tahab olla ilus, kuid see ilu ei konkureeri mitte kunagi naturaalse iluga.

Ei konkureeri, aga tõsiasi on ka see, et naturaalselt ilusaid pole praktiliselt olemas. 99 protsenti staaridest on näiteks oma nina lõigata lasknud. Kas Natalie Portman oli näiteks sündides kole või? Ei olnud, aga lõigatud ninaga on veelgi kaunim. Teiseks hambad, naturaalselt täiuslikke hambaid pole olemas, vaata osade staaride nooruspõlve pilte, näiteks Tom Cruise või Ronaldo, hirmsad hambad on suus ja naturaalselt poleks neid keegi ilusaks selle iluvea pärast pidanud. Ronaldo oli noorena täielik tont, alles pärast ninalõikust ja hammaste kordategemist muutus seksisümboliks. Neid näiteid võib tuua veel, veel ja veel. Vananemisest ma üldse ei räägi, hiljemalt vanuses 50+ ei pea naturaalselt vananenud naist mitte keegi enam atraktiivseks, isegi meest enam mitte. Tavainimene arvab, et staarid ongi kõik päriselt sellised, tegelikkuses tegi juba Marilyn Monroe ilulõikusi, lasi näiteks nina lõigata.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaüks tehku iseendaga mis tahes, aga minu hoiakut see kindlasti ei muuda. Ilu ei ole eesmärk omaette, kuna üksi see ei tee ikkagi inimest õnnelikuks. Asümmeetria ja see miski, huvitav energia, isikupära on rohkem väärt. Kusjuures minu õde on naturaalne ja väga kaunis. Pole vaid minu hinnang.

Hambad peavad korras olema! Neist sõltub tervis. Kindlasti ei peaks need olema nagu Kanal2e reporteril 🙂

Tähtis on, et inimene ise õnnelik on 🙂 https://www.facebook.com/photo/?fbid=10161399374203554&set=gm.761939549104708&idorvanity=145956497369686

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Millegipärast pole ühtki staari, kes loomulikult vananeks. Mitte ühtegi. Ja kui mõni kunagine kuulsus loobub ilukirurgiast, siis pannakse ta pilte mõnitamiseks üles, näiteks võib tuua Tom Cruise’i ja Angie Wardi pildid siis ja nüüd. Tom Cruise on teinud facelifti, süste, laserravi ja kõike muud, teda tuuakse eeskujuks, et näed, kui õudne on temaga võrreldes Angie Ward, kes on just valinud loomuliku vananemise tee. Praktiliselt kõik staarid on teinud ka kõhuplastika ja rasvaimu, sest keskeas lihtsalt kehakuju muutub, tee trenni palju tahad. See on illusioon, et ilus naine on ka vananedes ilus. Ei ole, sellist vana ilu ei hinda tänapäeval mitte keegi.

täiesti kindlalt on palju neid staare, kes vananevad loomulikult.

Ja see, kui Hollywoodi staarid teevad kõhuplastikat või siluvad nägu – kamoon, keha on nende tööriist, toob neile sadu tuhandeid sisse. Ekraanil katab neid veel ka tugev meigikiht!  Rumal on sellest järeldada, et ka suvaline keskealine inimene peaks ilus olemiseks süstima ja siluma. Loomulik on ilusam.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumal on sellest järeldada, et ka suvaline keskealine inimene peaks ilus olemiseks süstima ja siluma.

Kes seda ütles, et peab? Igaüks tehku mis tahab. Aga naljakas on öelda, et kõik iluprotseduuride tegijad kargavad silma, on koledamad kui naturaalsuse armastajad. Naljakas on ka väita, et on palju staare, kes naturaalselt vananevad (samas ei osata ühtki nimetada) või kiita mõne päris palju lõigatud ja süstitud inimese “naturaalset” ilu. Pigem on siin asjatundmatusega tegemist, sest kogu jutt sai ju alguse sellest, et süstitud huultest saab alati aru. Ei saa, aru saab ülepingutajatest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Naljakas on ka väita, et on palju staare, kes naturaalselt vananevad (samas ei osata ühtki nimetada) või kiita mõne päris palju lõigatud ja süstitud inimese “naturaalset” ilu.

igaüks leiab nimed ise guugeldades ju. List on päris pikk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rumal on sellest järeldada, et ka suvaline keskealine inimene peaks ilus olemiseks süstima ja siluma. Loomulik on ilusam.

Suvaline ei peagi. Süstib ja silub see, kellele oma välimus korda läheb. Loomulik on ilusam ainult väga noortel inimestel.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igaüks leiab nimed ise guugeldades ju. List on päris pikk.

Kunagi väitis minu arust isegi Kylie Jenner, et ta pole huuli süstinud, vaid selle imelise töö on teinud ära tema kihelev huuleläige. Ei tasuks väga uskuda seda juttu, mida staarid ise räägivad, et nad ei ole elus mingeid protseduure teinud, vaid pigem seda, mida plastilised kirurgid ütlevad. Ka see info on netis saadaval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on siin asjatundmatusega tegemist, sest kogu jutt sai ju alguse sellest, et süstitud huultest saab alati aru. Ei saa, aru saab ülepingutajatest.

See ei ole asjatundmatus. See on elustiil ja suhtumine. Et mina seda kõike ei taha ega vaja, ei välista minu kursisolekut. Kui mina kirjutan sellest, et naturaalne ilus on ilusam kui tehislik ilu, siis nii see ju on. Neil on täiesti erinev väärtus. Huvitav on aga see, et kui räägin sellest, kuidas hindan loomulikkust, loetakse mulle moraali selle kohta, kuidas mina eksin 🙂

Tuttav rääkis aastaid tagasi, et on teinud huultesse täiteid ja keegi pole aru saanud. Tõsi, see oli vaevumärgatav. Siiski liigub vastukaaluks ringi terve uus moevooluesindus, kes lausa taotlevad, et kõik näeksid ja aru saaksid. See on justkui staatuse küsimus 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et naine tahab olla ilus, kuid see ilu ei konkureeri mitte kunagi naturaalse iluga.

Ei konkureeri, aga tõsiasi on ka see, et naturaalselt ilusaid pole praktiliselt olemas. 99 protsenti staaridest on näiteks oma nina lõigata lasknud. Kas Natalie Portman oli näiteks sündides kole või? Ei olnud, aga lõigatud ninaga on veelgi kaunim. Teiseks hambad, naturaalselt täiuslikke hambaid pole olemas, vaata osade staaride nooruspõlve pilte, näiteks Tom Cruise või Ronaldo, hirmsad hambad on suus ja naturaalselt poleks neid keegi ilusaks selle iluvea pärast pidanud. Ronaldo oli noorena täielik tont, alles pärast ninalõikust ja hammaste kordategemist muutus seksisümboliks. Neid näiteid võib tuua veel, veel ja veel. Vananemisest ma üldse ei räägi, hiljemalt vanuses 50+ ei pea naturaalselt vananenud naist mitte keegi enam atraktiivseks, isegi meest enam mitte. Tavainimene arvab, et staarid ongi kõik päriselt sellised, tegelikkuses tegi juba Marilyn Monroe ilulõikusi, lasi näiteks nina lõigata.

See jutt on  selline, nagu ainsad ilusad inimesed maailmad oleksidki filmistaarid. Palju-palju ilusaid inimesi on avalikkusele tundmatute n.ö. tavainimeste seas. Sageli staaridest märkimisväärselt ilusamaid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, pahandada saada loomuliku oleku ja välimuse hindamise eest teeb välja umbes sama, et kirjeldan, kuidas eelistan tervislikku toitu tehislikule ja saaksin selle eest nahutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, pahandada saada loomuliku oleku ja välimuse hindamise eest teeb välja umbes sama, et kirjeldan, kuidas eelistan tervislikku toitu tehislikule ja saaksin selle eest nahutada 🙂

Mitte keegi pole pahandanud, lihtsalt on vastu vaieldud sinu arusaamale, et kõik ennast tuuninud inimesed on mingid jubedad pardimokad, mis kaugele silma karjub. See arusaam on väär. Staarid olid lihtsalt näide, kes on siiski keskmiselt noorema ja kaunima välimusega kui nn tavalised inimesed, kelle hulgas ideaalseid kaunitare on vähe, needki ikka on midagi teinud ka, eriti vanuses 50+, lihtsalt tavainimene arvab, et head geenid lihtsalt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )


Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk