Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Volüümi andev huulepulk

Postitas:
Kägu

Miks seda siis teha? Ehk siis ma saan muidugi aru, et pardinokk pole kaunis, aga kui ikka mingt vahet üldse näha pole, milleks siis 270 eurot maksta?

Vahe on selles, et huul on täidlasem ja huulekortsud silutud. Ise saad aru, teiste jaoks oled lihtsalt ilus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahe on selles, et huul on täidlasem ja huulekortsud silutud. Ise saad aru, teiste jaoks oled lihtsalt ilus.

kolmekümnestel pole veel mingeid huulekortse. Aga kui viiekümnene süstib endale “täidlased ja siledad”, siis see on ikka väga silmatorkav ülejäänud näo ja kaela taustal. Kel geneetiliselt nägu vananedes sile, sel on huuled ka loomulikult siledad.

 

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kolmekümnestel pole veel mingeid huulekortse. Aga kui viiekümnene süstib endale “täidlased ja siledad”, siis see on ikka väga silmatorkav ülejäänud näo ja kaela taustal. Kel geneetiliselt nägu vananedes sile, sel on huuled ka loomulikult siledad.

Ahh, ära seleta. Sul on ikka ainult mingid Kadri Tali sugused silme ees. Selliste saamiseks tuleb väga suures koguses täidet süstida ja mitu korda aastas. Tavalisel 50 aastasel on väikesest kogusest huuled lihtsalt värskemad, aga sinusugune asjatundmatu inimene ei saa midagi aru, et oleks süstitud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kel geneetiliselt nägu vananedes sile, sel on huuled ka loomulikult siledad.

Jah, sina lihtsalt ei tea, kellel see on geneetiliselt (neid praktiliselt pole) või kellel on tehtud see nägu ja kael siledaks. Isegi tavaline 50 aastane pole nii meeletult kortsus, et pisut silutud huuled kuidagi silma paistaks. Aga eks kes huuli süstivad, teevad tavaliselt ka muid protseduure, neid sa vist nendeks nooruslikeks geneetiliselt hästi vananevateks inimesteks peadki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

julgen kahelda, et mu maakohas elavad vanemad sugulased süstimas käivad. Varases pensionieas, alati olnud ümaramad, täiesti sileda näo ja kaelaga. Tavalised maanaised, palgapäevast palgapäevani, töö-aed-kodu-lapselapsed-koerad-kassid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varases pensionieas, alati olnud ümaramad, täiesti sileda näo ja kaelaga.

Priskemad ongi siledamad, seda usun küll jah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda siis teha? Ehk siis ma saan muidugi aru, et pardinokk pole kaunis, aga kui ikka mingt vahet üldse näha pole, milleks siis 270 eurot maksta?

Vahe on selles, et huul on täidlasem ja huulekortsud silutud. Ise saad aru, teiste jaoks oled lihtsalt ilus.

Nii, kes Eestis oskab teha nii, et poleks profiilis vaadates aru saada see ülespoole eenduv ülemine huul, mis süstimise kohe reedab? Kui ma lähen iluteenuste salgoni sisse ja seal juba adminnil on nii jubedad pardimokad ees, et kahju hakkab, ei julge ma selles kohas küll lasta oma huuli süstida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad on noa all käinud, süstiga küll sellist näo muutust ei saa. Tahan näha näiteid, kes ainult huuli teinud, nii et loomulik. No ei ole.

Skalpelliga lõigati huuled selliseks? Mis hirmujuttu sa nüüd ajad?

Ei lõigata huuli skalpelliga :P, huulte kuju saab muuta näiteks nina ja huulevahelise naha kaudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad on noa all käinud, süstiga küll sellist näo muutust ei saa. Tahan näha näiteid, kes ainult huuli teinud, nii et loomulik. No ei ole.

Jessas, no mine käi ära ja tee endast loomulik pilt. Rahast on kahju või?

Võib-olla teeksin küll, kui usuksin, et saan selle loomuliku pildi. Kahjuks kardan, et ei saa ja pean pool aastat pardimokaga käima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lähen iluteenuste salgoni sisse ja seal juba adminnil on nii jubedad pardimokad ees, et kahju hakkab, ei julge ma selles kohas küll lasta oma huuli süstida.

No adminn pole mingi näitaja. Need on peamiselt vene rahvusest ja neile millegipärast see suur pardimokk väga meeldib, arvavad, et on seksikas ja mehed hulluvad. No mis sa teed, maitse selline. Ilukirurgia grupis ka osa naisi küsivad, et kes teeb hästi huuli ja siis pannakse sellised pildid, et minesta ära. Ja need kiidavad, et issand kui ilus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma lähen iluteenuste salgoni sisse ja seal juba adminnil on nii jubedad pardimokad ees, et kahju hakkab, ei julge ma selles kohas küll lasta oma huuli süstida.

No adminn pole mingi näitaja. Need on peamiselt vene rahvusest ja neile millegipärast see suur pardimokk väga meeldib, arvavad, et on seksikas ja mehed hulluvad. No mis sa teed, maitse selline. Ilukirurgia grupis ka osa naisi küsivad, et kes teeb hästi huuli ja siis pannakse sellised pildid, et minesta ära. Ja need kiidavad, et issand kui ilus.

See üks adminn, keda mina silmas pean, on eestlane. Venelase puhul ma ei oleks isegi imestanud. Aga see selleks. Ma ei julge sellisesse kohta minna, kus tegija iluetalon on nii jube.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See üks adminn, keda mina silmas pean, on eestlane. Venelase puhul ma ei oleks isegi imestanud. Aga see selleks. Ma ei julge sellisesse kohta minna, kus tegija iluetalon on nii jube.

Ega adminn neid süste ei tee ometigi. Aga eks ta tõsi on, et kui lööb reklaami ette, et teen ilusüste ja inimene ise on väga hullusti ülesüstitud, siis sellise juurde ei julge väga minna. Kuigi üks tuntud ilusalongi omanik, kes on ise jubedalt ületuunitud, et kohe ehmatasin, kui teda esimest korda nägin, teeb ise väga ilusaid loomulikke püsikulme. Seega iga kord ei ole kartus õigustatud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla teeksin küll, kui usuksin, et saan selle loomuliku pildi. Kahjuks kardan, et ei saa ja pean pool aastat pardimokaga käima.

Tao endale pähe, et 1 ml ei tee sulle mingit pardimokka. Pardimokaks pead laskma vähemalt 3-5 ml süstida.

https://www.thepmfajournal.com/features/post/lip-augmentation

https://www.popsugar.co.uk/beauty/lip-filler-healing-process-48745670

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tao endale pähe, et 1 ml ei tee sulle mingit pardimokka. Pardimokaks pead laskma vähemalt 3-5 ml süstida. https://www.thepmfajournal.com/features/post/lip-augmentation https://www.popsugar.co.uk/beauty/lip-filler-healing-process-48745670

no see alumine on küll veidi pardilik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no see alumine on küll veidi pardilik

Oeh, tal enne süstimist oma huuled ka ettepoole.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no see alumine on küll veidi pardilik

Oeh, tal enne süstimist oma huuled ka ettepoole.

Milleks se alumine oma huuli süstima pidi (ja koledama tulemuse saavutama), teab keegi öelda?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks se alumine oma huuli süstima pidi (ja koledama tulemuse saavutama), teab keegi öelda?

Näha ju on, et huuled olid kortsusemad ja piirjooned hägused.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no see alumine on küll veidi pardilik.

Minu arust alumisel on tehtud pilt kohe, kui on protseduur tehtud. Paistes on huul. Selliseks see ju ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest see juba ongi ebaloomulik, kui huul on sile nagu mingist plastikust, olgu see siis päris punnis või väiksem. Loomulik huul ongi veidike krobeline, see on normaalne. Kui see krobelisus ära kaotada ja siledaks süstida, siis oled nagu nukk, ebaloomulik

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest see juba ongi ebaloomulik, kui huul on sile nagu mingist plastikust, olgu see siis päris punnis või väiksem. Loomulik huul ongi veidike krobeline, see on normaalne. Kui see krobelisus ära kaotada ja siledaks süstida, siis oled nagu nukk, ebaloomulik

Sellest me ju räägimegi, et 5 ml pole mõtet teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega adminn neid süste ei tee ometigi.

Loomulikult adminn neid süste ei tee, vaid arvatavasti mõni neist samadest kolleegidest, kelle juures ka kliendid käivad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla teeksin küll, kui usuksin, et saan selle loomuliku pildi. Kahjuks kardan, et ei saa ja pean pool aastat pardimokaga käima.

Tao endale pähe, et 1 ml ei tee sulle mingit pardimokka. Pardimokaks pead laskma vähemalt 3-5 ml süstida.

https://www.thepmfajournal.com/features/post/lip-augmentation

https://www.popsugar.co.uk/beauty/lip-filler-healing-process-48745670

Vot seda alumist tulemust kardangi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes neid lingitud artikleid saab minna edasi järgmisele lingile “success stories” ja siis tuleb selline asi: https://www.popsugar.co.uk/beauty/what-to-know-before-lip-filler-47191707#photo-47191705.

No jube ju! Kaks nädalat peale süsti ikka selline part et vähe pole. Miks see kena noor naine üldse oma huuli rikkuma läks, miks seda vaja oli?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No jube ju! Kaks nädalat peale süsti ikka selline part et vähe pole. Miks see kena noor naine üldse oma huuli rikkuma läks, miks seda vaja oli?

no just. Oli enne kena naine, nägu õigete parameetritega ning proportsioonis. Miks ta küll seda endaga tegi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No jube ju! Kaks nädalat peale süsti ikka selline part et vähe pole. Miks see kena noor naine üldse oma huuli rikkuma läks, miks seda vaja oli?

2 nädalat on huuled paistes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme ja ebaloomulik ongi just see et see huule ülaserv nii teravalt välja joonistub. See reedabki tavaliselt, isegi kui pole üldse punni süstitud, ikkagist oneed servad jäävad ebaloomulikult kontrastsed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme ja ebaloomulik ongi just see et see huule ülaserv nii teravalt välja joonistub.

Mõnel on endal sellised huuled. Mul on töökaaslane selline, tema päris kindlasti mingeid süste ei tee, isegi ei värvi ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme ja ebaloomulik ongi just see et see huule ülaserv nii teravalt välja joonistub. See reedabki tavaliselt, isegi kui pole üldse punni süstitud, ikkagist oneed servad jäävad ebaloomulikult kontrastsed.

Kõiik oleneb, mida klient tahab ning millises tehnikas tehakse. Kui huule piirjoont ei taha, siis ei jää sellised. Seljuhul antakse ainult kadunud volüüm juurde. Kui soovid parandada ka piirjooni, on jälle teistsugune tehnika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin täiesti ilusad loomulikud huuled puhta pekki keeratud.

59 Best Botox lips ideas | botox lips, lips, botox

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui viiekümnene süstib endale “täidlased ja siledad”, siis see on ikka väga silmatorkav ülejäänud näo ja kaela taustal. Kel geneetiliselt nägu vananedes sile, sel on huuled ka loomulikult siledad.

Maakas võttis sõna. TASA.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Ilu Volüümi andev huulepulk