Esileht Pereelu ja suhted Võõrandunud vanemate hooldekodu arved

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Võõrandunud vanemate hooldekodu arved

Postitas:

Kui su isa oleks tahtnud sinuga suhelda, oleks ta seda saanud teha ka muul moel kui teile koju tulles.

Just nii. Mul on tuttav mees, keda ei lastud lapse juurde. Küll aga ei saanud keegi keelata isa kontakti siis kui laps oli saanud 18. Ja nii ongi isa ja tütar väga meeldiva, toetava ja lähedase suhte üles ehitanud alles mõlema täiskasvanueas.

neil siis läks hästi. aga mina olin ise ka seda meelt, et isa ongi halb.
kuigi ma ei mäleta ühtegi halba asja, miks ta võiks olla halb. halb oli ta ainult seepärast et ta oli emale olnud halb. väidetavalt petnud teda ja seda ema andestada ei suutnud. lapsepõlves sain ma vaid kuulda, kui halb inimene ta oli ja paras talle et ta laps jäi haigeks. see olla karistuseks. tagatipuks sain ma vahel pahandada et ma olen isa moodi. nii ma püüdsin ise ka olla ikka meele järgi emale ja isa vihata.
ma saan aru, et mu isa oleks pidanud rohkem võitlema. just võitlema, sest minu emaga teisit poleks saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 07:55; 12.05 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskab keegi siiski öelda, mis siis saab hooldusarvetest, kui surijal on kaks täiskasvanud last. Nooremal lapsel lapsi pole, vanemal on. Kui vanem laps peaks surema, kas siis lähevad arved 100% maksmiseks nooremale lapsele või 50% arvetest liigub edasi põlvkond noorematele, ehk lastelastele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:19; 19.05 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oskab keegi siiski öelda, mis siis saab hooldusarvetest, kui surijal on kaks täiskasvanud last. Nooremal lapsel lapsi pole, vanemal on. Kui vanem laps peaks surema, kas siis lähevad arved 100% maksmiseks nooremale lapsele või 50% arvetest liigub edasi põlvkond noorematele, ehk lastelastele?

100% teisele lapsele. Kuni otsene laps(ed) on olemas, ei liigu see kohustus kuhugi mujale levelile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 17:36; 19.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Võõrandunud vanemate hooldekodu arved