Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )

Teema: Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?

Postitas:
Kägu

emal vanast ajast konto, pole enam meeleski ja muu taoline blaablaablaa.

See pole võimalik, kui kontot ei kasuta, kaob paari kuuga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ütleks midagi, pole mina mingi teataja. Kui lahku lähevad, oled sina süüdi ja sõprusel ka kriips peal. Kui lahku ei lähe, petab mees edasi ja oskab edaspidi paremini varjata, naine suurest armastusest on aga pimestatud ja usub meest ja arvab, et sa tema õnne peale kade ja vaatab sind edaspidi kõvera pilguga. Jätaks saatuse hooleks, kas saab ise teada või tuleb asi kuidagi muudmoodi välja.

Sinusugust rotti keegi sõbrannaks ei peaks ka. Lendaksid, kui kuul, mu ringkonnast.

+4
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minule küll ei meeldiks, et minu sõbranna mulle nii teeks ja veel jõuludel. Kui tahab öelda, saatku sõbrannale anonüümne vihje, siis ei ole sõnumitooja nägu pildil.

What? Sinu hoorast meest teeb seda sulle, mitte sõbranna. Sinusugused lollid alamklassi naised ongi need, keda petetakse, sest te olete harimatud madala eneshinnanguga töllid, kes on tänulikud, et keegi nende kõrval üldse tahab olla. Kui sinusugune jätab seepärast oma sõbranna, siis oled tõsiselt kolmas Eesti.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderis on kontosid, mille omanik pole seal mitu aastat käinud.

Ei ole. Kui mitu kuud pole aktiivne, seda kontot kelellegi ette ei viska.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poleks sinna Tinderisse sattunud, poleks suurt avastust. Kelle süü?

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poleks sinna Tinderisse sattunud, poleks suurt avastust. Kelle süü?

Selle süü, kes petab, loomulikult. Kelle siis veel?

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poleks sinna Tinderisse sattunud, poleks suurt avastust. Kelle süü?

Selle süü, kes petab, loomulikult. Kelle siis veel?

Nüüd on sõbrannal vastutus mingisuguse sõbranna mehe pärast. Olnud omal mees kodus, poleks Tinderisse asja. Mujalt ja kelleltki teiselt oleks pettus välja tulnud.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on sõbrannal vastutus mingisuguse sõbranna mehe pärast. Olnud omal mees kodus, poleks Tinderisse asja. Mujalt ja kelleltki teiselt oleks pettus välja tulnud.

Jah, sõbrannal on vastutus olla lojaalne ja aus sõbranna sellele, keda parasjagu petetakse.

Su väited on veits sinna “miks ta läks siis kodust välja, kui ta pargis ära vägistati” kanti.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sõbrannal on vastutus olla lojaalne ja aus sõbranna sellele, keda parasjagu petetakse.

Su väited on veits sinna “miks ta läks siis kodust välja, kui ta pargis ära vägistati” kanti.

Ohver on ka TA ise, kelle sülle on kukkunud ootamatu mähkmetäis.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on sõbrannal vastutus mingisuguse sõbranna mehe pärast. Olnud omal mees kodus, poleks Tinderisse asja. Mujalt ja kelleltki teiselt oleks pettus välja tulnud.

Jah, sõbrannal on vastutus olla lojaalne ja aus sõbranna sellele, keda parasjagu petetakse.

Su väited on veits sinna “miks ta läks siis kodust välja, kui ta pargis ära vägistati” kanti.

Idiootlik väide see teine. TA pole süüdi, et mehe sealt avastas, see oli lihtsalt roppsitt juhus, mis juhtus. Ja olgem ausad, kui oleks nii hooliv ja hea naine, siis tuleks need mehed ise ja polekski vaja Tinderdada abielumeeste seas.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olgem ausad, kui oleks nii hooliv ja hea naine, siis tuleks need mehed ise ja polekski vaja Tinderdada abielumeeste seas.

Räägib kibestunud loll mees, kelle jaoks on naine alamklass.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja olgem ausad, kui oleks nii hooliv ja hea naine, siis tuleks need mehed ise ja polekski vaja Tinderdada abielumeeste seas.

Räägib kibestunud loll mees, kelle jaoks on naine alamklass.

Kvaliteet nopitakse varakult ära, mitte, et TA poleks kvaliteetne naine, kuid kvaliteetne naine ei hakka küsima, mis on õige, ta teeb ja talitab.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteet nopitakse varakult ära, mitte, et TA poleks kvaliteetne naine, kuid kvaliteetne naine ei hakka küsima, mis on õige, ta teeb ja talitab.

Mis see veel tähendab, et nopitakse? Naine ikka ise valib, mitte teda ei valita 😀

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle, mida sa ise sõbranna olukorras olles eeldaksid. Mina tahan kindlasti, et saaksin oma sõprade peale loota. Sinu kirjeldatud olukorras oleksin ma mehe tegusid varjava sõbranna käitumise pärast rohkem pettunud kui mehe tinderdamise peale. Vaikimine sellises olukorras on äärmiselt ebasiiras.

Mõtlen sama. Uskumatult paljud ütlevad “ei”. Mina tahaksin kindlasti teada ja oma sõbrannasid tundes tahaksid nemad ka, kindlasti räägiksin.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kvaliteet nopitakse varakult ära, mitte, et TA poleks kvaliteetne naine, kuid kvaliteetne naine ei hakka küsima, mis on õige, ta teeb ja talitab.

Mis see veel tähendab, et nopitakse? Naine ikka ise valib, mitte teda ei valita ????

Miks siis Tinderist mehi otsitakse, kui valik nii lai on?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles ise vallaline, kasutan Tinderit. Täna aga viskas ette sõbranna mehe, kes kirjutas seal kirjelduses veel, et otsib friends with benefits (lisadega sõber)… Kohe kindlasti nad pole lahku läinud.. ausaltöeldes olen shokis ja mõtlen, kas peaks rääkima sõbrannale, et midagi sellist avastasin?!

Saada sõbrannale link selle Tinderi profiiliga. Niipalju ju ikka oskad, et omale feik meiliaadress luua? Lihtsalt selleks, et sõnumitoojat maha ei löödaks…

 

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnumitooja on alati süüdi, see tasuks meelde jätta.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnumitooja on alati süüdi, see tasuks meelde jätta.

Mõistlike inimeste puhul see ei kehti. Normaalne inimene saab aru, kes see siin süüdlane on.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal rääkida, parem tegutse – proovi ära ja siis räägi hiljem sõbrannale, kuidas oli.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei räägiks. Ebanormaalne on ennast teiste (voodi)elusse segada.

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnumitooja on alati süüdi, see tasuks meelde jätta.

Olen märganud, et see kehtib väheharitud inimeste kohta.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnumitooja on alati süüdi, see tasuks meelde jätta.

Olen märganud, et see kehtib väheharitud inimeste kohta.

Väheharitutel on palju sõpru, intelligentidel on tuttavad.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles ise vallaline, kasutan Tinderit. Täna aga viskas ette sõbranna mehe, kes kirjutas seal kirjelduses veel, et otsib friends with benefits (lisadega sõber)… Kohe kindlasti nad pole lahku läinud.. ausaltöeldes olen shokis ja mõtlen, kas peaks rääkima sõbrannale, et midagi sellist avastasin?!

Muidugi peaksid. Ma ei andestaks elus sõbrannale, kui ta laseks mul olla naeruväärselt naiivsena olukorras, jättes mulle rääkimata üliolulise info.

Ise olen oma sõbranna meest googeldanud, kuna tema käitumine tekitas minus kahtlusi. Sõbrannal oli muidugi sada õigustust, miks mees öösiti koju ei tule (ah, tal on öised koosolekud ja komandeeringud) Selle nimega googeldasin, millega see mees esineb FBs. Kombinatsioon ees- ja perenime osadest ja numbrist. Iha.ee profiili andis google kohe välja, otsis sealt salasuhet kas mehe, väga noore naise või paariga. Ega ma 100% kindel polnud, et seesama mees, kuigi elukoht ka nagu klappis, kuid tegemist oli siiski suurema linnaga. Piltidel oli hägustatud riist igast asendist. Saatsin siis profiili lingi sõbrannale, ta tegi endale kiiresti konto ja siis nägi pilte ka. Muidugi tundis ära, kuigi näopilti polnud. Loll mees oli piisavalt loll olnud, et endast nende suvila sirelipõõsa ees paljastatud riistapilte teha. Tagaplaanil nende kass ja suvila välisuks sõbranna kummikutega lävepakul.

Sõbrannast jäin ilma, kuna tema oleks soovinud mitte teada. Süüdistas mind. Nagu oleks mina selles süüdi, et tema mees ja laste isa veebist (homo)seksi otsib ja oma riistapilte portaali paneb. Aga kama. Mina poleks suutnud edasi head nägu teha teades, et ma naeratan oma sõbrannale ja ei räägi talle olulist infot. Kui tal on infot, saab ta oma elu korraldada. Muidu eksleb pimeduses. Ise sooviksin, et mulle räägitaks. Minu puhul oleks sõprusel kohe lõpp, kui mu sõbrannaks pidav isik hoiaks mind naeruväärses alandavas teadmises.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin vabalt sõbranna silmis seitsmes surmapatus süüdi olla, aga sõbrannaga kahepalgeline olla ei suudaks ega tahaks.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis Tinderist mehi otsitakse, kui valik nii lai on?

Tinder ongi elust enesest ju. Samad inimesed, mis igal pool mujal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis Tinderist mehi otsitakse, kui valik nii lai on?

Tinder ongi elust enesest ju. Samad inimesed, mis igal pool mujal.

Väide -oli naised valivad’. Kui naised valivad, siis on neil järjekord ukse taga, ilma, et peaks Tinderis abielumehi välja selekteerima.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnumitooja on alati süüdi, see tasuks meelde jätta.

Mitte minu maailmas. Sinu vildakas maailmas ehk tõesti…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis Tinderist mehi otsitakse, kui valik nii lai on?

Tinder ongi elust enesest ju. Samad inimesed, mis igal pool mujal.

Vale. Seal on inimesed, kes tavaelus ei suuda/oska suhteid luua.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea viis sõbrast ilma jääda. Tujurikkuja oled, kas sõbranna jätaks mehe maha, mis paremaks läheks teatamisest?

Mis läheks paremaks? Sõbranna ei raiskaks oma aktiivseid eluaastaid mõttetu mehe peale, kes teda ei austa.

Kahjuks pole võimalik teha testi, et sõbranna peab valima kumma elu päästab, kui üks peab teise päästmiseks surema. Usu mind, see on mees, sest on perekond erinevalt sõbrannast. Ise valiksin samuti oma mehe. Eeldan, et sõbrannal on lapsed kah. Kui paljud lähevad hops lahku? Eip ole see nii, heal juhul tuleb kodusõda ja jõulud rikutud. Tegelikult terve elu rikutakse. Vanasti soovitati mitte rääkida, sõnumitooja on paha ja nii ongi. Sõbrannat hindama küll ei hakata sellest, kõrvaltvaatajale tundub teisiti, mis viga öelda. Mees tuleb enne, Loogiline kah. Mehele paneks südamele suguhaigused ja sõbranna tervise.

Oeh kui tüüpiline nartsnaine, kes laseb mehe lõhna pärast endaga käituda nõmedalt. Mu ema oli samasugune ja lapsena ma küll talle selle eest tänulik ei ole. Isal oli terve küla armukesi täis, kuid ema ei tegi näo et ei tea midagi ja tõrjus eemale kõik kes püüdsid ta silmi avada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale. Seal on inimesed, kes tavaelus ei suuda/oska suhteid luua.

Kui inimene ei oska tavaelus suhteid luua, siis ei teki tal suhet ka Tinderist leitud inimesega. Suhtlemisoskust on sul ikka vaja. Tinder on lihtsalt üks võimalus uute inimestega tutvumiseks, nagu mingi hobigrupp vms. Kui sul töökaaslased on sinuga samast soost ja ka su hobid on naistekesksed, ning pubides-ööklubides enam ei käi, siis sorry, aga võimalused uute inimestega tutvumiseks on piiratud. Eriti veel koroonaajal, eks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )


Esileht Pereelu ja suhted Avastasin sõbranna mehe Tinderist, kas rääkida?