Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 199 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2020

Postitas:

Ma ei saa nüüd päris hästi aru mida minu keha teeb.

Tööl hommiku pausi ajal tuli roosa määrimine paberile ja pesukaitsmele ja päevade laadne valu. Ok tavaliselt on nii, et kui nii on siis kohe kohe (tunni jooksul) tuleb pauh punane (kui kõhu valuga) , panin siis tampooni, et ok pikalt wc ei saa et päris rõve kui nüüd pauh tuleb….ja siis nagu ei midagi õrn pruun määrimine.

Ja siiamaani ei midagi ???? ei tea kas see nüüd tsükli algus…et no loeksin seda nii, või ootan need päris punased ära?

Mida see keha pendeldab, otsustagu ära siis, et päevad või ei.

CD 27.

CD 25 ja 26 test negatiivne.

Kust tellite OV teste, mis hinnaga need on ja palju pakis on?

Mõtlesin, et äkki sel kuul testin, äkki mul OV hiljem või varem kui äpp näitab…. ????‍♀️

KeMaLi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. G.

2. 36

3. Ei ole otseselt püüdnud, aga ära ka ei ole hoidnud

4. kolmas

Tere

Lugu selline, et viimased 2 kuud on mind kummitanud ca nädal peale OVd raskeks ja tundlikuks muutunud rinnad. Minu jaoks täiesti uus asi. Aga eelmine kuu lõpes asi ikkagi tavapäraselt. Lisaks on mul viimased pool aastat nagu reegel, et 3 päeva enne päevi hakkab määrima. Eelmine kuu hakkas see pihta lausa 5 päeva enne. Ilmselt emakakaela konisatsiooni tagajärg.

See kuu aga on asi nii, et rinnad muutusid küll raskeks ja tundlikuks, aga päevade-eelset määrimist ei ole tulnud. Päevad peaksid ülehomme algama, tsükkel koguaeg regulaarne 27p.

Paar päeva tagasi tekkis huvitav alakõhuvalu – nagu munasarjad valutaks. Sellist asja ei ole varem enne päevi tundnud. Täna samas on 0, ei mingit tunnet, et midagi oleks algamas.

Mõtlesin, et ei hakka seekord nende testidega liiga vara jamama, ootan ja kannatan pühapäevani. Aga no ei, ikka sattusin apteegi uksest sisse ja tulin u tund aega tagasi testiga koju. Väike apteek ja ainus valik oli PregnaTEST, mille kohta hiljem googeldades igasuguseid kummitustriibu jutte lugesin.

Tegin siis testi ära ja jäin ootama. Paar minutit ei toimunud justkui midagi ja juba rõõmustasin, et kui tore, et olen vähemalt oma määrimise murest lahti saanud. Kuna aga testiriba asus plastikkorpuse sees sügavamal, siis tekitas see varju ja ega väga hästi ei näinudki, mis seal tegelikult on. Vaatasin siis lähemalt, eemaldasin testiriba plastikümbrise seest. Ja no 5 min sees kindlasti nägin teist õrna triipu ka. Ei ole nagu kuivamistriip, täitsa roosa. Hiljem läks veel tumedamaks. Kuna pakendil mingit infot tundlikkuse kohta ei olnud, googeldasin – 20 mUI/ml ja soovitus teha testi alles 5-7 päevale pärast päevade ärajäämist. Seega selle põhjal justkui ei saakski mingit ülitugevat triipu oodata. Eriti, kui tegemist õhtuse uriiniga, võttes arvesse, et olen enne seda päeva jooksul 15x põit tühjendamas käinud ????

Aga pilt on siin:

https://www.dropbox.com/s/3hr11y3tavbnka0/129160588_201264098205604_1256795568954516175_n.jpg?dl=0

Kuidas teile tundub see teise triibu teema seal?

G.

Triip mis triip. Veidi kõhna ja õnnetu on, aga küll ta kosub veel ????

Rebane

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.12 11:22; 01.12 17:21; 01.12 19:30; 01.12 22:20; 03.12 10:11; 03.12 11:11; 04.12 18:38; 08.12 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on ka kedagi, kes proovib imetamise ajal rasestuda? Nimelt endal selline olukord, et laps 11kuune ja imetan regulaarselt. Novembris olid esimesed päevad alates sünnitusest ja seega hakkasime kohe triipe püüdma. Nüüd aga peaks juba päevad hakkama aga ei midagi, ometigi juba 4-5 päeva on emakas päevadelaadne valu. Test negatiivne. Suure tõenäosusega ei ole tsükkel siiski regulaarne ja vōimalik, et sel kuul ovulatsiooni ei toimunudki, aga nüüd segadus, miks päevadelaadne valu kōhus juba nii mitmeid päevi ????‍♀️ Kas kellelgi laadseid kogemusi?

Aitäh????????

Mina üritan imetamise ajal jääda rasedaks. Mul taastusid päevad septembris, esimese tsükli pikkus oli 40 päeva, tavaline 27-28 päeva. Tagantjärele mõeldes oli OV esimese tsükliga hiljem, u 2 nädalat enne päevade hakkamist – just sel ajal olid ka minul kõhus päevade aegsed valud aga ei osanud siis arvatagi, et OV nii hilja võiks toimuda. Rasedustestid olid negatiivsed. Järgmise tsükliga jäin rasedaks, aga oli keemiline (triibud tulid, ei paksenenud ja veretest näitas hcg vaid 12 ning vähenes ning hakkasidki punased). Nüüd olen järgmises tsüklis, püüan triipe edasi. Kui varem imetasin ööpäevas ikka 6-8 korda, siis nüüd olen vähendanud, päevase ära jätnud ja saab öösel u 1-2x, hommikul 7 paiku ja õhtul kella 10 ajal. Ma lihtsalt tahan öösel magada ja rinnaga saab kiiresti beebi uuesti tuttu. Praegu on CD14 ja viimased 4 päeva CB advanced testil vilkuv nägu. Olen lootusrikas ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:29; 03.12 13:54; 04.12 20:40; 05.12 14:46; 09.12 13:32; 20.12 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin siit nüüd vist edasi liikuda. Tänane Biocard näitab juba päris ilusat triipu. Tunduvalt heledam, kui kontrolltriip, aga selge ja heleroosa.

Kohtumiseni ootamise all!

 

G.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 18:06; 05.12 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aidake mul kindel olla, kas saan õigesti aru. Tegin ovulatsioonitesti, CD11 mul ja test oli selline:

PILT

Justkui on kriips eks? Aga ma ei saanud infolehest hästi aru, et siis ikkagi kahe päeva pärast umbes on see õige aeg? Või peaksin veel ootama kuni see kriips on ikkagi paremini nähtav?

Kasutasin neid teste – http://www.apotheka.ee/ovulatsioonitest-riba-n5-kaigert-pmm0096643ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aidake mul kindel olla, kas saan õigesti aru. Tegin ovulatsioonitesti, CD11 mul ja test oli selline:

PILT

Justkui on kriips eks? Aga ma ei saanud infolehest hästi aru, et siis ikkagi kahe päeva pärast umbes on see õige aeg? Või peaksin veel ootama kuni see kriips on ikkagi paremini nähtav?

Kasutasin neid teste – http://www.apotheka.ee/ovulatsioonitest-riba-n5-kaigert-pmm0096643ee

Minu teada peaks OV testid töötama põhimõttel, et test on positiivne juhul, kui teine triip on kas sama tugev või tugevam kui kontrolltriip. Kui teine tekkiv triip on nõrgem (nagu ka pildil), siis OV testi positiivseks ei saa lugeda (OV on veel toimumata või on juba toimunud). Selle konkreetse testi selgitus ütleb, et kui oled saanud positiivse OV testi, siis OV ise toimub peale seda 24-36 tunni jooksul. Ma soovitaks sul edasi testida, vbl isegi nii hommikul kui ka õhtul, sest mõnedel (ka nt minul) on LH hormooni tõus äkiline ja kiire (pm 12 tunni sees ongi näha seda teist tugevat triipu). Samas tuleb silmas pidada, et on osa naisi, kellel on LH tase nii madal, et testid ei lähegi positiivseks aga ma ise arvan, et see pigem erandlik….

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 21:29; 03.12 13:54; 04.12 20:40; 05.12 14:46; 09.12 13:32; 20.12 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin siit nüüd vist edasi liikuda. Tänane Biocard näitab juba päris ilusat triipu. Tunduvalt heledam, kui kontrolltriip, aga selge ja heleroosa.

Kohtumiseni ootamise all!

G.

Väike jõuluime juba juhtunud!

Palju õnne ja imelist ootamist!

Jätkan veel siin ridades… Saadan kõik ära ja jään üksi tuikuma siia ????

KeMaLi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 01.12 20:52; 03.12 10:55; 03.12 15:21; 05.12 15:13; 05.12 19:22; 08.12 11:49; 08.12 17:52; 09.12 23:33; 10.12 23:46; 13.12 13:28; 22.12 14:19; 22.12 18:41; 24.12 10:20; 26.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Punased platsis täie tugevusega…

See on hea et nüüd 3x tsükli pikkus 27päeva.

Sel kuul mul ilmselt ei õnnestu triipe kätte püüda, kui just OV nädal hiljem pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul hakkasid ka täna päevad! Egas midagi ja detsembris uuesti….</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pidanud vastu ja tegin hommikul testi, mingi kummitustriip nagu oleks olnud, aga võibolla soovin liigselt rasestuda ja juba on luulud. Päev otsa tunnen end nii väsinuna ???? Teen homme hommikul uuesti. Kas sina ei ole testinud Stine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:49; 05.12 17:25; 05.12 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 11dpt (days past trigger) ovitrelle süstist ja umbes 9DPO. Olen testinud Ovitrellet oma kehast välja. Mulle tundub, et tänane test on juba tumedam. Olen lootusrikas ????
Boobsid nagu tulitavad ja nibud on valusad aga saan veel kõhuli magada ja seda tekitab progesteroon (võtan dupha tablette ka) nii et seda kahjuks sümptomiks lugeda ei saa.
Testid

Piripiiga
P.S see sinine pläkerdis testil olen mina pyydmas pastakaga testile “9” kirjutada ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna 11dpt (days past trigger) ovitrelle süstist ja umbes 9DPO. Olen testinud Ovitrellet oma kehast välja. Mulle tundub, et tänane test on juba tumedam. Olen lootusrikas ????

Boobsid nagu tulitavad ja nibud on valusad aga saan veel kõhuli magada ja seda tekitab progesteroon (võtan dupha tablette ka) nii et seda kahjuks sümptomiks lugeda ei saa.

Testid

Piripiiga

P.S see sinine pläkerdis testil olen mina pyydmas pastakaga testile “9” kirjutada ????

Väga uhke testi-rida ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 01.12 20:52; 03.12 10:55; 03.12 15:21; 05.12 15:13; 05.12 19:22; 08.12 11:49; 08.12 17:52; 09.12 23:33; 10.12 23:46; 13.12 13:28; 22.12 14:19; 22.12 18:41; 24.12 10:20; 26.12 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, Piripiiga, tundub jah et tumedam kui eile. Kui saadki kindlalt päris triibud, siis kirjuta uuesti täpselt, mis skeem ja kuidas sul see tsükkel olid. Lähen ka oma arstilt kergelt neid nõudma siis järgmine aasta 😀 Kopp on ees ootamisest, mis siis, et kõik proovid ideaalselt tagasi tulid. Meil täitus just viis aastat ka triibupüüdmist, niiet oleks nagu aeg hakata tagant surkima seda asja mitte korrutada, et kõik testid korras ja aega on vanuse tõttu. Hoian pöidlad peos igatahes Sulle Piripiiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pidanud vastu ja tegin hommikul testi, mingi kummitustriip nagu oleks olnud, aga võibolla soovin liigselt rasestuda ja juba on luulud. Päev otsa tunnen end nii väsinuna ???? Teen homme hommikul uuesti. Kas sina ei ole testinud Stine?

Ma pole veel testinud. Mõtlesin, et ei testigi enne, kui päevad pole hilinenud. Siin vahepeal mõtlesin, et päevad algavad varem, sest kõht valutas seda moodi. Nüüd enam mitte. AGA tänane hommik pani vist ümber mõtlema testimise suhtes. Mul oli täitsa tugev iiveldus ja ma tõesti ei kujutanud seda ette omale. Vist teen esmaspäeva hommikul testi.

Stine

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 23:58; 01.12 16:44; 03.12 21:46; 04.12 09:34; 05.12 20:23; 05.12 22:14; 07.12 21:56; 08.12 22:27; 12.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan , et saad oma triibud esmaspäeval ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 16:49; 05.12 17:25; 05.12 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ☺️ ja, et sinu kummitustriip muutuks päris-päris triibuks.

Stine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 23:58; 01.12 16:44; 03.12 21:46; 04.12 09:34; 05.12 20:23; 05.12 22:14; 07.12 21:56; 08.12 22:27; 12.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tänane biocard täitsa negatiivne.. Peaks dpo12-13 olema. Homme-ülehomme peaks päevad hakkama.

Tegelikult ju alles esimene kuu kui otseselt ära ei hoidnud ja teadsin ju küll, et ei pruugi nii ruttu õnnestuda, aga täitsa kurb on olla ikkagi.. ????

Õnne kõikidele triibuliste! ????

Anni

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.12 13:02; 02.12 22:45; 06.12 06:33; 08.12 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul peaksid päevad teisip või kolmapäev hakkama. Vahest tuikab nagu ikka enne päevi.  Voolus on ära kadunud nii et see vist siiski näitab et päevad tulekul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu periood on viimastel kuudel väga heitlik olnud ja täna on neljas päev üle aja. Ei kiirusta testima, sest olen näinud liiga palju negatiivseid tulemusi. On olnud nii, et midagi ei tunne ja päevad jäävad 5 päeva hiljaks ning on olnud nii, et torgib ja isegi iiveldab ja päevad jäävad mõned päevad hiljaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 11:27; 07.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul peaks nüüd täna/lähipäevil päevad hakkama. Positiivse ov testi sain 20.11. Tsükkel 28-31p, täna cd29. Seekord ei ole isegi rinnad hellad peale ov, mis muidu on iga kuu.</p>
Nüüd kommentaari kirjutades hakkas kõht tuikama ????

Palju õnne triibulistele!

C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.12 13:15; 08.12 11:33; 09.12 22:44; 11.12 08:15; 11.12 15:57; 14.12 12:00; 22.12 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, Piripiiga, tundub jah et tumedam kui eile. Kui saadki kindlalt päris triibud, siis kirjuta uuesti täpselt, mis skeem ja kuidas sul see tsükkel olid. Lähen ka oma arstilt kergelt neid nõudma siis järgmine aasta ???? Kopp on ees ootamisest, mis siis, et kõik proovid ideaalselt tagasi tulid. Meil täitus just viis aastat ka triibupüüdmist, niiet oleks nagu aeg hakata tagant surkima seda asja mitte korrutada, et kõik testid korras ja aega on vanuse tõttu. Hoian pöidlad peos igatahes Sulle Piripiiga.

Viis aastat on ülipikk aeg. Väga kurb, et arstid on lasknud Sul nii oodata. Missuguse arsti juures käid?

Mul on ka mitmed erinevad arstid öelnud, et oota ja võta kaalus alla, siis jääd rasedaks.. Lõpuks kui praeguse arsti juurde jõudsin siis selgus, et vaja ikkagi kilpnääret ka sättida ning sain ka ov rohud peale. Ja meie oleme proovinud rasestuda vaid poolteist aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd paar kuud vilksamisi piilun teid siin, sest tundub, et oletatav OV on ajal mil asjatada ei saa ???? (mees tööl) ma liialt imedele ei looda, võtan rahulikult…

Kõikidele triibulistele Palju Palju õnne! 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tänane test on palju negatiivsem. Tundub, et rõõmustasin liiga vara. Lootus kadunud veel pole aga nii lootusrikas enam ka mitte.

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey ,olen siin endast ka rääkinud ,triipe püüdmas alates Maist ,kodus kaks tüdrukut ,7 aastane ja 3 aastane ,neid ootama jäin ka kohe . siiani pole õnnestunud uued triibud ,eelmine kuu üldse sõna ei võtnud ,sest olen kuidagi alla andnud .

Aga viimased päevad olid 31 okt kuni 5 november ,uues päevad pidid hakkama 30 või 1 ,mida pole on päevad ,mingit tunnet ka ei ole . Muidu nädal enne päevi rinnad väga valusad ,seda ka pole . testi tegin reedel ,täiesti negatiivne . täna tsükli 37 päev juba . mõistmatu . end rasedaks ka ei ole mõelnud . kuna otsustasin et paar kuud võtan vabamalt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 23:02; 07.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, Piripiiga, tundub jah et tumedam kui eile. Kui saadki kindlalt päris triibud, siis kirjuta uuesti täpselt, mis skeem ja kuidas sul see tsükkel olid. Lähen ka oma arstilt kergelt neid nõudma siis järgmine aasta ???? Kopp on ees ootamisest, mis siis, et kõik proovid ideaalselt tagasi tulid. Meil täitus just viis aastat ka triibupüüdmist, niiet oleks nagu aeg hakata tagant surkima seda asja mitte korrutada, et kõik testid korras ja aega on vanuse tõttu. Hoian pöidlad peos igatahes Sulle Piripiiga.

Viis aastat on ülipikk aeg. Väga kurb, et arstid on lasknud Sul nii oodata. Missuguse arsti juures käid?

Mul on ka mitmed erinevad arstid öelnud, et oota ja võta kaalus alla, siis jääd rasedaks.. Lõpuks kui praeguse arsti juurde jõudsin siis selgus, et vaja ikkagi kilpnääret ka sättida ning sain ka ov rohud peale. Ja meie oleme proovinud rasestuda vaid poolteist aastat.

[/quote

Ma olen käinud erinevate arstide juures läbi aastate ja nüüd äsja viljatusraviarsti poolt korralikult läbi uuritud- hormoonid, geenid, kromosoomistik, munajuhad, mehe proovid jne ning kõik on täiesti ideaalses korras ja põhjus on seletamatu viljatus. Kuna mul oli 2015 rasedus, mis tuli teisel kuul ja siis katkemine 7n, siis esimesed kaks aastat ei uuritud hormoone jmt vaid jälgiti ainult polüüpi ja käisin hüsteroskoopial jmt. Siis viljatusraviarst 2017 uuris natukene, aga vahetas osakonda ja uus oligi suhtumisega, et aega on oled noor ja eks me siis ootasime. Nüüd selle aasta alguses läksin viljatusraviarstil, kes andis hormooniuuringute saatekirja, aga koroona tuli. Jäin imekombel peale 4.5a rasedaks ise hoopis järgmine kuu, 7n avastati suur hematoom, mis veritses tugevalt iganädalaselt aga väiksemaks ei läinud ja aneemia sellest tulenevalt.  Rasedus peetus 11 nädalal ja oli kirurgiline katkestamine. Nüüd sellest pool aastat möödas ja arst tahab, et lihtsalt ootaksime ja tema sõnad olid, et kui kõik proovid korras, mis on ka, siis tuleb lihtsalt proovida ja proovida ja proovida… Ja kuna olen kaks korda rasestunud, siis järelikult olen võimeline ise rasestuma. Kaal on mul täiesti ideaalne rasestumiseks ja üldse eluviis tervislik, seega põhjus ongi seni täiesti seletamatu. Ise kahtlustan verekvaliteeti veidi, kuna mul olid peale esimest katkemist aastaid ropult vererohked päevad ning hemoglobiini ja rauda raske korras hoida ja olid piiripeal kui kontrollitud sai. Nüüd peale katkemist on päevad normaalsemaks muutunud, seega ehk see nüüd muudab miskit. Me lootust pole kaotanud selle osas, et võin ise rasestuda, kuna viimane rasedus nüüd kinnitas, et täiesti võimalik see ise rasedaks jäämine. Siiski aga on hetki, kus viskab kopa ette see lõputuna näiv ootamine ja siis tuleb hirm, et äkki ootame jälle aastaid ja kui lõpuks õnneks läheb siis lõppeb jälle kurvalt. Me tegelikult äsja otsustasime abikaasaga, et kolm kuud ma arstidele isegi ei mõtle mitte ja siis vaatame asja uuesti üle, olenevalt kuidas tundub selleks ajaks, et kas lähen arstile tagasi või võtame veel kolm kuud juurde, kuni aasta täis katkemisest. Loodetavasti jään ikkagi enne ise rasedaks.

Piripiiga hoian ikka pöidlad peos, kuni päevi pole on alati lootust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey ,olen siin endast ka rääkinud ,triipe püüdmas alates Maist ,kodus kaks tüdrukut ,7 aastane ja 3 aastane ,neid ootama jäin ka kohe . siiani pole õnnestunud uued triibud ,eelmine kuu üldse sõna ei võtnud ,sest olen kuidagi alla andnud .

Aga viimased päevad olid 31 okt kuni 5 november ,uues päevad pidid hakkama 30 või 1 ,mida pole on päevad ,mingit tunnet ka ei ole . Muidu nädal enne päevi rinnad väga valusad ,seda ka pole . testi tegin reedel ,täiesti negatiivne . täna tsükli 37 päev juba . mõistmatu . end rasedaks ka ei ole mõelnud . kuna otsustasin et paar kuud võtan vabamalt

Ei maksa lootust kaotada 🙂 ka mul on olnud nii, et iiveldus ja torked ja ikka ei midagi. Ma tegin ikkagi eile testi ja sain kaks triipu. Ainukesed tunnused on siiani olnud torked, hästi kerged lühiajalised valud/pinge ja pisut tundlikud rinnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 11:27; 07.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey ,olen siin endast ka rääkinud ,triipe püüdmas alates Maist ,kodus kaks tüdrukut ,7 aastane ja 3 aastane ,neid ootama jäin ka kohe . siiani pole õnnestunud uued triibud ,eelmine kuu üldse sõna ei võtnud ,sest olen kuidagi alla andnud .

Aga viimased päevad olid 31 okt kuni 5 november ,uues päevad pidid hakkama 30 või 1 ,mida pole on päevad ,mingit tunnet ka ei ole . Muidu nädal enne päevi rinnad väga valusad ,seda ka pole . testi tegin reedel ,täiesti negatiivne . täna tsükli 37 päev juba . mõistmatu . end rasedaks ka ei ole mõelnud . kuna otsustasin et paar kuud võtan vabamalt

Ei maksa lootust kaotada ???? ka mul on olnud nii, et iiveldus ja torked ja ikka ei midagi. Ma tegin ikkagi eile testi ja sain kaks triipu. Ainukesed tunnused on siiani olnud torked, hästi kerged lühiajalised valud/pinge ja pisut tundlikud rinnad.

Nojaa aga mul ei ole kohe hetkel nagu mitte mingit tunnet ,isegi sellist tunnet ei ole et päevad hakkaksid.vahepeal nagu mingid torked on ,ja rinnad nagu rasked . aga see ka kõik ???? Täna tsükli 38 päev . uue testi teen ilmselt kolmapäeval ,kui siis pole ka hakanud . aga no kuna reedene test oli negatiivne ,siis suurt midagi nagu ei oota . reedel oli päevad hiljaks jäänud 4 päeva ,siis oleks ilmselt iga test näidanud juba positiivset kui oleks rase .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 23:02; 07.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, Piripiiga, tundub jah et tumedam kui eile. Kui saadki kindlalt päris triibud, siis kirjuta uuesti täpselt, mis skeem ja kuidas sul see tsükkel olid. Lähen ka oma arstilt kergelt neid nõudma siis järgmine aasta ???? Kopp on ees ootamisest, mis siis, et kõik proovid ideaalselt tagasi tulid. Meil täitus just viis aastat ka triibupüüdmist, niiet oleks nagu aeg hakata tagant surkima seda asja mitte korrutada, et kõik testid korras ja aega on vanuse tõttu. Hoian pöidlad peos igatahes Sulle Piripiiga.

Viis aastat on ülipikk aeg. Väga kurb, et arstid on lasknud Sul nii oodata. Missuguse arsti juures käid?

Mul on ka mitmed erinevad arstid öelnud, et oota ja võta kaalus alla, siis jääd rasedaks.. Lõpuks kui praeguse arsti juurde jõudsin siis selgus, et vaja ikkagi kilpnääret ka sättida ning sain ka ov rohud peale. Ja meie oleme proovinud rasestuda vaid poolteist aastat.

[/quote

Ma olen käinud erinevate arstide juures läbi aastate ja nüüd äsja viljatusraviarsti poolt korralikult läbi uuritud- hormoonid, geenid, kromosoomistik, munajuhad, mehe proovid jne ning kõik on täiesti ideaalses korras ja põhjus on seletamatu viljatus. Kuna mul oli 2015 rasedus, mis tuli teisel kuul ja siis katkemine 7n, siis esimesed kaks aastat ei uuritud hormoone jmt vaid jälgiti ainult polüüpi ja käisin hüsteroskoopial jmt. Siis viljatusraviarst 2017 uuris natukene, aga vahetas osakonda ja uus oligi suhtumisega, et aega on oled noor ja eks me siis ootasime. Nüüd selle aasta alguses läksin viljatusraviarstil, kes andis hormooniuuringute saatekirja, aga koroona tuli. Jäin imekombel peale 4.5a rasedaks ise hoopis järgmine kuu, 7n avastati suur hematoom, mis veritses tugevalt iganädalaselt aga väiksemaks ei läinud ja aneemia sellest tulenevalt. Rasedus peetus 11 nädalal ja oli kirurgiline katkestamine. Nüüd sellest pool aastat möödas ja arst tahab, et lihtsalt ootaksime ja tema sõnad olid, et kui kõik proovid korras, mis on ka, siis tuleb lihtsalt proovida ja proovida ja proovida… Ja kuna olen kaks korda rasestunud, siis järelikult olen võimeline ise rasestuma. Kaal on mul täiesti ideaalne rasestumiseks ja üldse eluviis tervislik, seega põhjus ongi seni täiesti seletamatu. Ise kahtlustan verekvaliteeti veidi, kuna mul olid peale esimest katkemist aastaid ropult vererohked päevad ning hemoglobiini ja rauda raske korras hoida ja olid piiripeal kui kontrollitud sai. Nüüd peale katkemist on päevad normaalsemaks muutunud, seega ehk see nüüd muudab miskit. Me lootust pole kaotanud selle osas, et võin ise rasestuda, kuna viimane rasedus nüüd kinnitas, et täiesti võimalik see ise rasedaks jäämine. Siiski aga on hetki, kus viskab kopa ette see lõputuna näiv ootamine ja siis tuleb hirm, et äkki ootame jälle aastaid ja kui lõpuks õnneks läheb siis lõppeb jälle kurvalt. Me tegelikult äsja otsustasime abikaasaga, et kolm kuud ma arstidele isegi ei mõtle mitte ja siis vaatame asja uuesti üle, olenevalt kuidas tundub selleks ajaks, et kas lähen arstile tagasi või võtame veel kolm kuud juurde, kuni aasta täis katkemisest. Loodetavasti jään ikkagi enne ise rasedaks.

Piripiiga hoian ikka pöidlad peos, kuni päevi pole on alati lootust.

Seda ei teadnud, et kaks rasedust selle viie aasta jooksul olnud. Väga loodan, et mõtted natukene mujale saades, tuleb ka rasedus nende kolme kuuga. Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 19:59; 07.12 21:35; 14.12 22:31; 27.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin siis täna hommikul testi tegema. Unise peaga käisin vetsus ära ja test polnud meeleski. Mõtlesin, et nojah, las jääda siis. Homme teen. Õhtul hakkas kuidagi kripeldama ja tegin testi ära, kella viie ajal. Mõtlesin veel, et suva kui ei näita midagi, küll ostan uued testid. Ja imede ime, õhtune testimine andis õrna heleda triibu, praegugu testi vaadates on seda näha, nii, et kummitustriip see olla ei saa. Täna siis CD25/DPO12. Seekord andsid sümptomid, kuidagi väga vara märku. Juba dpo8/9/10 tundsin iiveldust ja päevade laadset valu. Et need triibud nüüd kosuksid ja jääksid püsima!!! Alustasin püüdmisega juuli 2020, oktoobris oli keemiline rasedus/varajane katkemine ja nüüd detsembris uued triibud. Loodan jõuluimet, et kõik läheb seekord hästi. ????

Stine

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.11 23:58; 01.12 16:44; 03.12 21:46; 04.12 09:34; 05.12 20:23; 05.12 22:14; 07.12 21:56; 08.12 22:27; 12.12 00:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin oma viimased 3 testi mehe kätte ja keelasin neid mulle enne neljapäeva anda. Arst arvas, et homme-ülehomme peaks päevad hakkama, kui rasedust ei tulnud. Minu arvutuste järgi peaks neljapäeval hakkama.
Mul hiina ribakad said otsa ja tegin täna biocardi testi, mis oli täitsa negatiivne (hiinakal ikka mingi tobe triip, nagu mu eelmise postituse pildil).
Täna siis 11dpo ja süstist 12dpt.
Proge tablett oli eile viimane ja rinnad valutavad ka kohe palju vähem.
Viimased päevad tõehetkeni!! ????

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 30.11 21:25; 01.12 08:39; 01.12 19:13; 03.12 00:59; 05.12 18:41; 06.12 19:22; 08.12 01:18; 08.12 17:17; 09.12 11:41; 15.12 01:48; 16.12 16:56; 19.12 07:31; 22.12 08:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 199 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2020