Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 412 )

Teema: Detsembribeebid 2020

Postitas:

Oo, väga lahe, teine poiss oli mul märtsibeebi 2013, Sain täna kv ka teada, 1,32 oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka rühmaga. 🙂 Mul on teine rasedus, vanust 30 aastat, tänase ultraheli järgi tähtaeg 22.12, nädalaid 12+1.

Mul on ca kuus nädalat pidev iiveldustunne, muidu peaaegu ei saaks arugi, et rase olen. Ja toit ei lähe alla, st suudan korraga süüa peaaegu sama vähe nagu mu äsja aastaseks saanud poeg.

Väga ootan, et iiveldus üle läheks, eelmise raseduse ajal ajas vaid paar korda iiveldama ja sedagi ainult bussis või autos või lennukis.

Oscari tulemus oli, et riskid madalad. ????

Cyaneus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna Oscaris. Muidu kõik tore, aga verest mõõdetud hormooni tase oli pisut madal, mis andis keskmise downi riski. Niptify on 3. juunil, tulemused siis hiljemalt 17.06. Nüüd siis kolm nädalat oodata ja muretseda.

Triibik90

Ma käisin ka 3.ndal Niptify jaoks verd andmas, ITKs, sain täna juba tel teel vastused. Riskid madalad ja sugu teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna Oscaris. Muidu kõik tore, aga verest mõõdetud hormooni tase oli pisut madal, mis andis keskmise downi riski. Niptify on 3. juunil, tulemused siis hiljemalt 17.06. Nüüd siis kolm nädalat oodata ja muretseda.

Triibik90

Ma käisin ka 3.ndal Niptify jaoks verd andmas, ITKs, sain täna juba tel teel vastused. Riskid madalad ja sugu teada.

Oi! Mul on väga hea meel kuulda, et riskid madalad sul! Kuna mina andsin vere Saaremaal, siis eeldan, et 1 lisapäev läheb transpordi peale ja ehk siis homme….
Triibik90

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna Oscaris. Muidu kõik tore, aga verest mõõdetud hormooni tase oli pisut madal, mis andis keskmise downi riski. Niptify on 3. juunil, tulemused siis hiljemalt 17.06. Nüüd siis kolm nädalat oodata ja muretseda.

Triibik90

Ma käisin ka 3.ndal Niptify jaoks verd andmas, ITKs, sain täna juba tel teel vastused. Riskid madalad ja sugu teada.

Oi! Mul on väga hea meel kuulda, et riskid madalad sul! Kuna mina andsin vere Saaremaal, siis eeldan, et 1 lisapäev läheb transpordi peale ja ehk siis homme….

Triibik90

Triibik, said kõne? Loodan, et saad südamerahu kohe-kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna Oscaris. Muidu kõik tore, aga verest mõõdetud hormooni tase oli pisut madal, mis andis keskmise downi riski. Niptify on 3. juunil, tulemused siis hiljemalt 17.06. Nüüd siis kolm nädalat oodata ja muretseda.

Triibik90

Ma käisin ka 3.ndal Niptify jaoks verd andmas, ITKs, sain täna juba tel teel vastused. Riskid madalad ja sugu teada.

Oi! Mul on väga hea meel kuulda, et riskid madalad sul! Kuna mina andsin vere Saaremaal, siis eeldan, et 1 lisapäev läheb transpordi peale ja ehk siis homme….

Triibik90

Triibik, said kõne? Loodan, et saad südamerahu kohe-kohe.

Mina alles ootan vastuseid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin Nipti jaoks verd andmas 3.06 ja eile nägin oma vastuses oma haigusloo all ise ära. Keegi veel helistanud ei ole, aga riskid madalad ja tuleb kolmas poiss 😉 Saan kodus oma kuninganna staatust säilitada ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain niptifys madalad riskid, nii suur kergendus! Nüüd teame, et tulemas poiss.
Siin on kuidagi vaikseks jäänud, kas kõik on tõesti julgenud juba facebooki gruppidesse kolida?
Meie pole veel rõõmsaid uudised kellegagi jaganud, kardan et kuskilt beebigrupist levib info juba omasoodu igale poole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tahaks ka veel kuhugi avalikku gruppi minna. Sõbranna lisas mind hästi algul rasedate riiete müügigruppi ja siis seal juba keegi märkas mind ja küsiti et umbes, vaatan et grupis uus liige, et kas rase ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean kuu lõpuni ootama teadmatuses… Alles 25 on ultraheli ja kogu tähtis teave. Siis saab ehk lähemale perele öelda ja nad vaikimisvande alla panna 😀 kõikide teistele tahaks alles peale 20.nädalat teatada. Tööl on ka keerulised ajad tulemas, võib-olla sügiseks olen hoopiski töötu, seega ei tahagi et uudis väga leviks. FB grupiga ei saa nii pea liituda.

Miska

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 25.04 09:46; 30.04 09:59; 04.05 16:08; 08.05 16:07; 09.05 10:44; 13.05 10:50; 18.05 18:57; 28.05 14:38; 13.06 11:48; 25.06 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal oli juttu, et ITK saadab ikka sõnumeid kohapealse vastuvõtu ärajäämise ja selle asemel kaugvastuvõtu korraldamise kohta, kuigi tegelikult ikka oodatakse kohapeale. Ma sain ka nüüd täna, laupäeval sõnumi, et esmaspäevane vastuvõtt kell 8 hommikul toimub hoopis telefoni teel. Miks ometi, kui väidetavalt kõik eri- ja hädaolukorras üsna lõppenuks on kuulutatud? Kas peaksin tegelikult ikka kohale minema? Rasedust 15+4 tänase seisuga ja kahtlase määrimise pärast pidevalt südant valutanud, mistõttu seda vastuvõttu ikka väga pingsalt oodanud. Kuna vastuvõtt kell 8 ei jõua nagu helistada ka hommikul enam, et üle küsida, kas tulla või mitte. Kas on lootust, et võtavad ikka vastu, kui kohale lähen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin Nipti jaoks verd andmas 3.06 ja eile nägin oma vastuses oma haigusloo all ise ära. Keegi veel helistanud ei ole, aga riskid madalad ja tuleb kolmas poiss ???? Saan kodus oma kuninganna staatust säilitada ☺️

Mina olen ka vaatamas käinud digoos. Las vaatan valest rubriigist? Millises alajaotises vastused olid?
Triibik90

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ITK-s ja seal kui logid et aega nt broneerida vms oma id-kaardiga sisse siis näed ka sellise tab’i nagu haigusjuhud. Seal all on kõik tehtud analüüs ja arsti vastused. Minu oma oli seal all kus oli viimane UH visiit, ja Nipt tulemused reedese seisuga. Kui ITK-s ei ole siis ei oska suunata kahjuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal oli juttu, et ITK saadab ikka sõnumeid kohapealse vastuvõtu ärajäämise ja selle asemel kaugvastuvõtu korraldamise kohta, kuigi tegelikult ikka oodatakse kohapeale. Ma sain ka nüüd täna, laupäeval sõnumi, et esmaspäevane vastuvõtt kell 8 hommikul toimub hoopis telefoni teel. Miks ometi, kui väidetavalt kõik eri- ja hädaolukorras üsna lõppenuks on kuulutatud? Kas peaksin tegelikult ikka kohale minema? Rasedust 15+4 tänase seisuga ja kahtlase määrimise pärast pidevalt südant valutanud, mistõttu seda vastuvõttu ikka väga pingsalt oodanud. Kuna vastuvõtt kell 8 ei jõua nagu helistada ka hommikul enam, et üle küsida, kas tulla või mitte. Kas on lootust, et võtavad ikka vastu, kui kohale lähen?

Mul aeg teisipäeval ja ämmakas ütles, et kui saan sõnumi, et vastuvõtule mitte tulla, läheksin ikka kohale. Kui Sul muresid, siis mine ikka kohale.

Teistele, kes Niptify tulemused said, mida tähendab rida NIPT näidustus. Seal on kirjas Tõenäosus trisoomia 21 esinemiseks vahemikus 1:11 kuni 1:1000. Üleval pool on Risk trisoomia 21. suhtes (NIPT): madal risk. Juba jõudsin muretsema hakata, kuigi riskid madalad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal oli juttu, et ITK saadab ikka sõnumeid kohapealse vastuvõtu ärajäämise ja selle asemel kaugvastuvõtu korraldamise kohta, kuigi tegelikult ikka oodatakse kohapeale. Ma sain ka nüüd täna, laupäeval sõnumi, et esmaspäevane vastuvõtt kell 8 hommikul toimub hoopis telefoni teel. Miks ometi, kui väidetavalt kõik eri- ja hädaolukorras üsna lõppenuks on kuulutatud? Kas peaksin tegelikult ikka kohale minema? Rasedust 15+4 tänase seisuga ja kahtlase määrimise pärast pidevalt südant valutanud, mistõttu seda vastuvõttu ikka väga pingsalt oodanud. Kuna vastuvõtt kell 8 ei jõua nagu helistada ka hommikul enam, et üle küsida, kas tulla või mitte. Kas on lootust, et võtavad ikka vastu, kui kohale lähen?

Mul aeg teisipäeval ja ämmakas ütles, et kui saan sõnumi, et vastuvõtule mitte tulla, läheksin ikka kohale. Kui Sul muresid, siis mine ikka kohale.

Teistele, kes Niptify tulemused said, mida tähendab rida NIPT näidustus. Seal on kirjas Tõenäosus trisoomia 21 esinemiseks vahemikus 1:11 kuni 1:1000. Üleval pool on Risk trisoomia 21. suhtes (NIPT): madal risk. Juba jõudsin muretsema hakata, kuigi riskid madalad.

Näidustus peaks tähendama seda, et miks oli näidustatud testida, aga mina enda lehelt sellist rida üldse ei leia. Kui tabelis on kõigil madal risk siis on hästi ja edasisi invasiivseid uuringuid ei planeerita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 00:21; 09.08 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Oscar testi kohta küsimusi. Nüüd uurides ITK kodulehte tekkis segadus. Kas keegi teab, kas nüüd juba võib Oscari ultrahelisse mees ka kaasa tulla? Tuleme kaugemalt ja aega pannes kirjutasin, et tahaks vereproovi ja UH ühel päeval teha. Anti lihtsalt UH aeg, vereproovi pean andma vähemt 4h varem, aga ma ei tea, kas selleks on nüüd kuskil andmebaasis saatekiri ka… Loodan, et meest õue ootama ei jäeta, ta tahaks ka ju näha… ????
Kas seal ees on ikka see koroonatelk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 22:31; 16.06 00:56; 16.06 17:35; 18.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Oscar testi kohta küsimusi. Nüüd uurides ITK kodulehte tekkis segadus. Kas keegi teab, kas nüüd juba võib Oscari ultrahelisse mees ka kaasa tulla? Tuleme kaugemalt ja aega pannes kirjutasin, et tahaks vereproovi ja UH ühel päeval teha. Anti lihtsalt UH aeg, vereproovi pean andma vähemt 4h varem, aga ma ei tea, kas selleks on nüüd kuskil andmebaasis saatekiri ka… Loodan, et meest õue ootama ei jäeta, ta tahaks ka ju näha… ????

Kas seal ees on ikka see koroonatelk?

Ei või kahjuks keegi kaasa tulla 🙁 Endal ka homme Oscar ja ootan ja loodan juba, et saan ka siin ridades kaasa kirjutama hakata aga ITK lehel olemas info:
” Ämmaemanda vastuvõtule ja ultraheli uuringutele tule palun üksi, keelatud on tulla koos kaaslase või lastega.” ja teises kohas “Lastel ja teistel pereliikmed palume jääda õue, kindlustage, et lastel oleks visiidi ajal järelevalve.” Endal on ka abikaasa nii õnnetu. 4 aastat oodatud ime ja pole kordagi kaasa saanud, edasi on uut korralist ultraheli oodata ka alles 20. nädalal. Tundub mulle uskumatu, et Tartus saab juba 1. juunist ja siin ei midagi.
Koroona telk oli veel neljapäeval ukse ees. Vahepeal oli seal üsna pikk järjekord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et siis see aja broneerinud töötaja seda mulle ei maininud… ???? väga jama, ei osanud seda oodatagi…
Kuidas siis vereprooviga on, lähen lihtsalt suvalisel ajal sinna telki ja siis sealt suunatakse edasi verd andma? Digilugu igatahes saatekirjasid ei näidanud.

Mul on ka Oscar testi kohta küsimusi. Nüüd uurides ITK kodulehte tekkis segadus. Kas keegi teab, kas nüüd juba võib Oscari ultrahelisse mees ka kaasa tulla? Tuleme kaugemalt ja aega pannes kirjutasin, et tahaks vereproovi ja UH ühel päeval teha. Anti lihtsalt UH aeg, vereproovi pean andma vähemt 4h varem, aga ma ei tea, kas selleks on nüüd kuskil andmebaasis saatekiri ka… Loodan, et meest õue ootama ei jäeta, ta tahaks ka ju näha… ????

Kas seal ees on ikka see koroonatelk?

Ei või kahjuks keegi kaasa tulla ???? Endal ka homme Oscar ja ootan ja loodan juba, et saan ka siin ridades kaasa kirjutama hakata aga ITK lehel olemas info:

” Ämmaemanda vastuvõtule ja ultraheli uuringutele tule palun üksi, keelatud on tulla koos kaaslase või lastega.” ja teises kohas “Lastel ja teistel pereliikmed palume jääda õue, kindlustage, et lastel oleks visiidi ajal järelevalve.” Endal on ka abikaasa nii õnnetu. 4 aastat oodatud ime ja pole kordagi kaasa saanud, edasi on uut korralist ultraheli oodata ka alles 20. nädalal. Tundub mulle uskumatu, et Tartus saab juba 1. juunist ja siin ei midagi.

Koroona telk oli veel neljapäeval ukse ees. Vahepeal oli seal üsna pikk järjekord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 22:31; 16.06 00:56; 16.06 17:35; 18.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu niptify tulemused olid 12.06 olemas, aga arst helistas just siis, kui ml teine kõne oli. Riskid madalad, suure vennaga liitub detsembris väike õde. Mina pole ka kellelegi veel öelnud, kuigi kõht u 33rn mõõtu ????
Triibik90

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu, kes kirjutas – kuidas Oscar läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 22:31; 16.06 00:56; 16.06 17:35; 18.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu, kes kirjutas – kuidas Oscar läks?

Kogemata unustasin Käoks ennast. Aga astun nüüd siis ka väriseva südamega teie sekka. 4 aastat ootamist, üks varajane katkemine, kaks emakavälist rasedust, ühest munajuhast ilma jäämine ja lõpuks on meie beebi vist kohe päriselt päriselt tulemas. Olen 25 ja pesitsen Tallinnas.
Oscaris läks peaaegu, et ilusti. Beebiga oli kõik hästi- olin nii üllatunud, et ta juba nii suur on. Kõik kromosoomihaiguste riskid tulid madalad (1:4900-20000 vahemikud) küll aga tuli väga kõrge risk preeklamspiale 1:29le. Selle pärast muretsen nüüd küll. Hakkan võtma aspiriini, et ennetada ja loodan parimat.

PS! Kas võiks vaikselt väikese facebooki grupi peale mõelda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu niptify tulemused olid 12.06 olemas, aga arst helistas just siis, kui ml teine kõne oli. Riskid madalad, suure vennaga liitub detsembris väike õde. Mina pole ka kellelegi veel öelnud, kuigi kõht u 33rn mõõtu ????

Triibik90

Palju õnne! Saab nüüd kergemalt pisut võtta. Nüüd järgmine verstapost LA 20.nädala paiku..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka Oscar lõpuks tehtud ja riskid tulid madalad. Olin väga rõõmus, et mees sai kaasas käia (TÜKis). UH järgi rasedus 5p suurem ja tähtajaks sai 17.12. Radioloog oli hästi põhjalik ja professionaalne. Rääkis küll vähe, aga kõikse olulisema! Endal süda rahul ja suur kergendus. Kartsin UH-d ikka päris palju ja närveerisin mitu päeva juba ette. Soo osas midagi kindlat ei öeldud, seega vaja oodata uut UHd augustis. Eks siis näis, kes meiega liitub.

Dicie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.04 21:57; 30.04 13:08; 17.06 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi siia kirjutanud ammu 🙂 Mul siis täna 16+3, D. Sõritsa juures käisin tasulises Oscaris ja riskid madalad (kõige suurem risk ca 1:9000). Riiklik Niptify korras, riskid madalad ja tulemas poiss. Ilmselt tuleb siiski novembris, aga ma ei hakka gruppi vahetama selle pärast. Looteanatoomia juba 13. juulil TÜK-is. Liigutusi ei tunne, sest platsenta eesseinas ja Sõritsa sõnul alles 20n hakkab tundma.

Lõpuks ometi on iiveldus hakanud järele andma ja saab isegi inimesena tunda ennast mõni päev, söögiga olen endiselt veidi tundlik ja vahest ajab öökima, aga no juba on meelest läinud see õudus ja ei ütlegi enam, et ei taha ühtegi rasedust rohkem 😀 Vererõhk pigem madal, olen hakanud pool tassi kohvi jooma jälle pärast pikka-pikka pausi, teeb enesetunde paremaks.

Kuidas teistel algsetel liitujatel?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tänase seisuga 13+4 ja sai ka vahepeal I trimestri uuringul käidud, riskid madalad ja kõik korras, tähtajaks 19.12. LA on alles augustis, panin juuliks Elitesse ultraheli aja, et liiga pika visiitide vahega muretsema ei hakkaks ja ehk õnnestub ka sugu teada saada 🙂 Kui vahepeal hõiskasin, et enesetunne juba parem, siis viimasel ajal iiveldan ja oksendan jälle rohkem. Nüüd peaks küll paremad ajad lähemal olema, see lohutab.:)

K-M

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 16:00; 23.04 09:37; 29.04 22:32; 30.04 16:15; 04.05 16:20; 05.05 21:00; 14.05 16:45; 18.05 19:26; 27.05 10:20; 17.06 15:34; 09.07 13:40; 08.08 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Lõin salajase FB grupi “Meie detsembribeebid 2020”
Olen ise kahes suures grupis ka, aga ei ole midagi kommenteerinud seal, sest kuidagi liiga palju inimesi minu jaoks ja veidi ebamugav ka see, et mul on nendes gruppides päris palju tuttavaid ja rasedus alles nii alguses, kuigi OSCAR möödas.

Kui keegi soovib liituda väiksema grupiga, siis kirjutage palun meiedetsembribeebid@gmail.com oma facebooki kasutaja ja email millega facebooki konto olete loonud, et saaksin teid lisada. Palve siis selline, et kõik, kes liituda soovivad arvestaksid sellega, et oleme konfidentsiaalsed ja sõbralikud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih eelmine postitus tuli kogemata käona, kr2u olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ära Oscaris. Meest jah ei lubatud kaasa. Aga niii tore oli titat näha! Liigutas ja mulle tundus, et profiilist oli minu nägu. ???? Kõik näitajad olid super seisus, riskid madalad. ???? Tähtajaks öeldi 1. jaanuar. ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 22:31; 16.06 00:56; 16.06 17:35; 18.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ära Oscaris. Meest jah ei lubatud kaasa. Aga niii tore oli titat näha! Liigutas ja mulle tundus, et profiilist oli minu nägu. ???? Kõik näitajad olid super seisus, riskid madalad. ???? Tähtajaks öeldi 1. jaanuar. ????

Mulle tundus ka ultrahelis, et see laps tuleb minu nägu. ????
Eks hiljem ole näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 09:39; 09.07 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Pole samuti ammu kirjutanud. Hetkel läheb kõik energia mu peaaegu 2-aastase peale ja vabadel hetkedel ei viitsi mitte midagi teha????. Iiveldus on õnneks möödunud, küll aga painavad mind peavalud, mis on enam-vähem igapäevased kaaslased. Jube vastik, miski eriti ei aita ka. Üritan kuidagi päevad õhtusse saata.
Oscar ja Niptify tehtud, kõik korras ning tulemas väike tüdruk ????. Mulle oli põhiline, et laps oleks terve, aga salaja lootsingi, et tuleb veel üks pliks????. Mul on 10-aastane poiss ja varsti kaheseks saav pliks ja just väiksema pärast siis lootsingi, et tuleb tüdruk ????.
Väsimus ja tavapäratud isud on samuti veel sümptomitest jäänud, tundub, et need vist saadavad mind küll lõpuni????.
Muud nagu polegi, juuli alguses on LA ning siis lähen üle mitme kuu ka ämmaka visiidile.
Ahjaa, liigutusi hakkasin umbes nädalakene tagasi tundma ja nüüd tunnen juba pea igapäevaselt, nii vahva????. Täna 16+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 412 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020