Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 412 )

Teema: Detsembribeebid 2020

Postitas:

Mina olen 34 ja Harjumaalt. Peres kasvavad 7aastane ja pisut üle aastane tüdruk. Puht praktilises mõttes võiks kolmas ka tüdruk olla 🙂
Täna on rasedust 5+5, külmatunne ja unetus on vähenenud. Iiveldust veel ei ole, iga päev ilma on juba suur võit. Eelmistest kordadest tean, et kui iiveldus tuleb, siis kestab see u 15-16 nädalani. Päris õudne ikka.
Esimene visiit on mai alguses ITK-s, eks paistab, mis edasi saama hakkab. Erakasse minna ei plaani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui ma lähen Medita kliinikusse tuvastamisele, siis nad teevad mulle sinna rasedakaardi? Aga kas ma saan ikka minna ITK-sse edaspidi üle? Seal kliinikus ei tehta Oscareid eks? Oscareid teevad Fertilitas, Soiš ja kus veel Tallinnas? Veidi lollid küsimused, aga mõtlesin, et veidi uurin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Meil samuti detsembribeebi tulemas. Tähtaeg päevade järgi 18.12 ning hetkel rasedust 4+4.

Nii väga oodatud ja planeeritud kolmas laps.

Eelmise lapsega läks kuid enne triipude saamist, olin siin ka triibupüüdjatega kaasa rääkimas tookord. Seekord läks nii kiiresti, et ei jõudnud isegi triibupüüdjatega liituda ????

Tunnuseid eriti ei ole, nii nagu ka teiste lastega. Mõnel päeval olen tohutult väsinud mitte-millestki ja tahaks vaid diivanil vedeleda. Söögiisu ei ole enamasti, aga vahel asendub see hullude söömasööstudega.

Tere ???? siis meil sama tähtaeg päevade järgi ????

Vot kui vahva!

Need, kellel tähtaeg sinna jõulude poole kisub, mis tundeid see teis tekitab?

Kui aus olla, siis mind häirib päris kõvasti. Meil on lähisugulaste seas sünnipäev nii paar päeva enne jõule kui ka aastavahetusel ning alati on sellega mingi jant.
Tahaksin neil päevil olla oma mehe ja lastega, nüüd aga sünnitan ise samal ajal 😀 Eelmise lapse kandsin üle tähtaja mitu päeva, eks seekord sünnitan siis täitsa jõululaupäeval.
See on küll ülim karma, et ma just nüüd ootama jäin, mitte paar kuud varem või hiljem.

Sisetunne ütleb, et sünnib kolmas tütar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 13:35; 15.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Sain täna hommikul triibud. Tähtaeg peaks olema 20.12 ja 4n+1. Natuke veel kardan rõõmustada, kuna viimatised üleelamised pole just kõige positiivsemad. Nimelt eelmise aasta alguses pidin meditsiinilistel põhjustel katkestama 16n raseduse. Seega lasin organismil 6 kuud taastuda ja proovisime uuesti, kuid uus rasedus katkes varajases järgus. Nüüd olid viimased kuud tööl stressirohked ja pole imestada, et rasedaks ei jäänud. Hetkel kriisi tõttu kodus ja saab rahulikumalt võtta ja nii need triibud ka tulid… aga eks hinges ikka värelus, et kuidas seekord läheb.
Kodus on ootamas peagi 3a saav poiss. Sisetunne ütleb, et seekord ka poiss. Tunnuseid veel pole ühtegi, aga ka esimese rasedusega läks ilma vaevusteta ja nautides. Samas mõlemad katkenud rasedused olid algusest peale kohutavad- väsimus, iiveldus, isutus jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere! Meil samuti detsembribeebi tulemas. Tähtaeg päevade järgi 18.12 ning hetkel rasedust 4+4.

Nii väga oodatud ja planeeritud kolmas laps.

Eelmise lapsega läks kuid enne triipude saamist, olin siin ka triibupüüdjatega kaasa rääkimas tookord. Seekord läks nii kiiresti, et ei jõudnud isegi triibupüüdjatega liituda ????

Tunnuseid eriti ei ole, nii nagu ka teiste lastega. Mõnel päeval olen tohutult väsinud mitte-millestki ja tahaks vaid diivanil vedeleda. Söögiisu ei ole enamasti, aga vahel asendub see hullude söömasööstudega.

Tere ???? siis meil sama tähtaeg päevade järgi ????

Vot kui vahva!

Need, kellel tähtaeg sinna jõulude poole kisub, mis tundeid see teis tekitab?

Kui aus olla, siis mind häirib päris kõvasti. Meil on lähisugulaste seas sünnipäev nii paar päeva enne jõule kui ka aastavahetusel ning alati on sellega mingi jant.

Tahaksin neil päevil olla oma mehe ja lastega, nüüd aga sünnitan ise samal ajal ???? Eelmise lapse kandsin üle tähtaja mitu päeva, eks seekord sünnitan siis täitsa jõululaupäeval.

See on küll ülim karma, et ma just nüüd ootama jäin, mitte paar kuud varem või hiljem.

Sisetunne ütleb, et sünnib kolmas tütar.

Meil ka selline sünnipäevade kuhi detsembris, mehe isal paar päeva enne jõule, mu emal 24.12, mehe vanaemal paar päeva peale jõule ja siis veel mitmel sõbral ka, aga noh mis teha, kui beebi otsustas ennast sedasi sättida 😀 mul võib ka vabalt jaanuarisse üle kolida, sest eelmine rasedus kestkis kokku 42 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 05:25; 14.04 13:54; 14.04 13:57;
To report this post you need to login first.

Tere!

Sain täna hommikul triibud. Tähtaeg peaks olema 20.12 ja 4n+1. Natuke veel kardan rõõmustada, kuna viimatised üleelamised pole just kõige positiivsemad. Nimelt eelmise aasta alguses pidin meditsiinilistel põhjustel katkestama 16n raseduse. Seega lasin organismil 6 kuud taastuda ja proovisime uuesti, kuid uus rasedus katkes varajases järgus. Nüüd olid viimased kuud tööl stressirohked ja pole imestada, et rasedaks ei jäänud. Hetkel kriisi tõttu kodus ja saab rahulikumalt võtta ja nii need triibud ka tulid… aga eks hinges ikka värelus, et kuidas seekord läheb.

Kodus on ootamas peagi 3a saav poiss. Sisetunne ütleb, et seekord ka poiss. Tunnuseid veel pole ühtegi, aga ka esimese rasedusega läks ilma vaevusteta ja nautides. Samas mõlemad katkenud rasedused olid algusest peale kohutavad- väsimus, iiveldus, isutus jms.

Tere 🙂 oi kui kurb 🙁 aga loodame, et kõik kulgeb hästi ja kindlasti ka läheb ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 05:25; 14.04 13:54; 14.04 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain täna hommikul triibud. Tähtaeg peaks olema 20.12 ja 4n+1. Natuke veel kardan rõõmustada, kuna viimatised üleelamised pole just kõige positiivsemad. Nimelt eelmise aasta alguses pidin meditsiinilistel põhjustel katkestama 16n raseduse. Seega lasin organismil 6 kuud taastuda ja proovisime uuesti, kuid uus rasedus katkes varajases järgus. Nüüd olid viimased kuud tööl stressirohked ja pole imestada, et rasedaks ei jäänud. Hetkel kriisi tõttu kodus ja saab rahulikumalt võtta ja nii need triibud ka tulid… aga eks hinges ikka värelus, et kuidas seekord läheb.

Kodus on ootamas peagi 3a saav poiss. Sisetunne ütleb, et seekord ka poiss. Tunnuseid veel pole ühtegi, aga ka esimese rasedusega läks ilma vaevusteta ja nautides. Samas mõlemad katkenud rasedused olid algusest peale kohutavad- väsimus, iiveldus, isutus jms.

Tere tulemast ja hoian pöialt, et ootus hästi kulgeks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 34 ja Tartust, kodus kasvamas üks 5-aastane plika. Täna proovisin Meditasse rasedust tuvastama minna ja hetkel neil neid tasuta Haigekassa kohti pole. Loodan väga, et arstid hakkavad varsti vastu võtma ja äkki ikka saab Oscari kq riiklikus ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Annan endast ka siis väikese ülevaate. Raseduse suurus praegu 6+7, triipe oleme püüdnud täpselt aasta. Halenaljakas on see, et just mõtlesime väikese pausi seoses hetkeolukorraga teha. Aga näedsa, pisike tuleb ikka siis, kui ise tulla tahab.
Endast siis niipalju, et pärist saaremaalt, no ja elan ka ikka saaremaal????. Vanust 35a ja pesamuna ootavad kodus ees õde ja kaks venda. Arvele võtan ennast 27 aprill, siis ehk uh ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma lähen Medita kliinikusse tuvastamisele, siis nad teevad mulle sinna rasedakaardi? Aga kas ma saan ikka minna ITK-sse edaspidi üle? Seal kliinikus ei tehta Oscareid eks? Oscareid teevad Fertilitas, Soiš ja kus veel Tallinnas? Veidi lollid küsimused, aga mõtlesin, et veidi uurin.

Mind huvitab sama asi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 04.04 19:30; 14.04 15:29; 22.04 14:38; 29.04 13:10; 17.05 14:38; 21.05 12:19; 01.06 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 34 ja Tartust, kodus kasvamas üks 5-aastane plika. Täna proovisin Meditasse rasedust tuvastama minna ja hetkel neil neid tasuta Haigekassa kohti pole. Loodan väga, et arstid hakkavad varsti vastu võtma ja äkki ikka saab Oscari kq riiklikus ära teha.

Just täna helistasin sama küsimusega TÜK-i ja nad juhendasid nii, et 7.-8. nädalal tuleks minna naistenõuandla erakorralisse vastuvõttu, kus tuvastatakse rasedus ja pannakse järgmiseks vastuvõtuks aeg.

Endast siis nii palju, et vanust 30 ja sain täna hommikul testile ilusad esimesed triibud. Praegu näitab kalkulaator tähtajaks 21.12. Kõhus torgib ja kisub, muud ei ole veel tunda.

K-M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 16:00; 23.04 09:37; 29.04 22:32; 30.04 16:15; 04.05 16:20; 05.05 21:00; 14.05 16:45; 18.05 19:26; 27.05 10:20; 17.06 15:34; 09.07 13:40; 08.08 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind juhendas mu oma arst teisiti. Tahab pigem rasedad koroona möllus eemale hoida ja riskid minimaalsed hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, sain ka oodatud triibud lõpuks:)
Minust niipalju, et kodus kasvamas hetkel 1,6aastane poisslaps. Triipe püüdsime juba suvest saadik, novembris korra sain triibud aga kahjuks katkes mõni päev hiljem.
Nüüd oleme väga ootusärevil. TA peaks olema detsembri keskel. Beebi valis sellise sünnikuu, et ei teagi kas ta omale nö vaba kuupäeva saabki. Meil peres väga palju sünnipäevasid detsembris.
Arsti aja sain 15.maiks. Ei jõua kuidagi ära oodata, et saada kinnitust, et kõik ikka nii nagu peab.
Rahulikku ootusaega meile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 30aastane, samuti Saaremaalt. Kodus suvel kaheseks saav poiss. TA on 4.12, kuid kuna esimene laps sündis kuu enne TA, siis ilmselt seegi laps siin novembris sünnib. Sisetunne ütleb, et ootan plikat. Tahaks tuvastama minna, kuid vist enne maikuud kuhugi ei saa. Olen loomult suur pabistaja ja süda oleks rahulikum, kui teaksin, et süda lööb ja beebiga kõik korras. Tunnustest keskpäevast südaööni kestev iiveldus.
Triibik90

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 14.04 23:30; 17.04 14:36; 26.04 22:54; 27.04 21:31; 27.05 23:36; 28.05 12:30; 28.05 21:37; 07.06 21:36; 10.06 18:34; 12.06 22:41; 13.06 13:07; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Triibik90
Hanvarisse saab minna tuvastama küll. Seal on kõik nii hästi ajastatud, et praeguses olukorras oledki majas ainuke ja mingeid järjekordi või palju rahvast ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan endast ka märku. Olen 37 a, kaks triipu sain aprilli alguses, praegu peaks olema 5+6, TA 10.12. Kodus ootamas peagi 8a suur venna. Alates juulikuust ei kasutanud enam midagi , siis matsime mõtte mõneks ajaks maha 🙂 kuid kui tuli uus mõte, olin juba rase:) Arvele soovin end võtta TÜK-i, plaan minna järgmine nädal esimest korda vastuvõtule. Ilusat kõhu kasvatamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kodus 5aastane ja 7kuune????. Tegelikult tahtsime uue beebi ikka natuke hiljem hakkama panna, siis kui pesamuna juba aastane on, aga no juhtus teisiti. Eks meil saab “lõbus” olema. Praegu päeval ka raske, sest pohmell on korralik ja väsimus ka. Õnneks tean, et see läheb kuskil seal I trimestri lõpus ära.
Kui esimene ja teine rasedus möödusid venides, siis usun, et see läheb kiiresti, kuna alla aastane mürgeldis kodus, kellega vaja tegeleda. Ta ka ju veel täitsa beebi ja tahaks ikka nii kaua seda hoida, kui uus beebs kohal on.
Natuke hitmutav on ka see, et lastel nii väiksed vahed, küsisin mehelt ka, et kas elame selle üle???? ja ta vastas jah.
Mul alles ITK aeg 19.mai, loodan, et selleks ajaks asjad paremad.
Unustan siin iga päev käia ja nii palju uusi inimesi tuleb juurde????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul oli ka esilekutsumine ja avanemist lõpukd ei toimunudki ja lõppes keisriga? Mul nii oli.

Ei, mul ei olnud esilekutsumist. Laps oli kukalseisu tagumises teisendis ja ei vajutanud päris õigesti peaga õigetesse kohtadesse ja avanemine oli aeglane. 9 cm ja 17 tundi sai avanetud aga lõppu ei jõudnudki ära oodata, lapsel läks olemine juba halvaks ja tuli erakorraline keiser. Lisaks diagnoos veel ka fuktsionaalselt kitsas vaagen. Ei teagi kas asi võib olla nii, et kuna vaagen on kitsas siis sellepärast oli pea valesti…Raseduse ajal olid hullud sümfüüsivalud, ei saanud isegi kõndida vahepeal ühtegi sammu. Eks uurin ämmakalt kui kunagi sinna saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas sul oli ka esilekutsumine ja avanemist lõpukd ei toimunudki ja lõppes keisriga? Mul nii oli.

Ei, mul ei olnud esilekutsumist. Laps oli kukalseisu tagumises teisendis ja ei vajutanud päris õigesti peaga õigetesse kohtadesse ja avanemine oli aeglane. 9 cm ja 17 tundi sai avanetud aga lõppu ei jõudnudki ära oodata, lapsel läks olemine juba halvaks ja tuli erakorraline keiser. Lisaks diagnoos veel ka fuktsionaalselt kitsas vaagen. Ei teagi kas asi võib olla nii, et kuna vaagen on kitsas siis sellepärast oli pea valesti…Raseduse ajal olid hullud sümfüüsivalud, ei saanud isegi kõndida vahepeal ühtegi sammu. Eks uurin ämmakalt kui kunagi sinna saan.

Oi see ikka jah päris kole kogemus 🙁 aga noh nüüd vähemalt teavad võimalikke riske ja läheb kordi paremini, ise juba oskad vb olukorda paremini hinnata jne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul kodus 5aastane ja 7kuune????. Tegelikult tahtsime uue beebi ikka natuke hiljem hakkama panna, siis kui pesamuna juba aastane on, aga no juhtus teisiti. Eks meil saab “lõbus” olema. Praegu päeval ka raske, sest pohmell on korralik ja väsimus ka. Õnneks tean, et see läheb kuskil seal I trimestri lõpus ära.

Kui esimene ja teine rasedus möödusid venides, siis usun, et see läheb kiiresti, kuna alla aastane mürgeldis kodus, kellega vaja tegeleda. Ta ka ju veel täitsa beebi ja tahaks ikka nii kaua seda hoida, kui uus beebs kohal on.

Natuke hitmutav on ka see, et lastel nii väiksed vahed, küsisin mehelt ka, et kas elame selle üle???? ja ta vastas jah.

Mul alles ITK aeg 19.mai, loodan, et selleks ajaks asjad paremad.

Unustan siin iga päev käia ja nii palju uusi inimesi tuleb juurde????.

Eks algus ole jah veidi keeruline, aga kindlasti tulete toime ???? hiljem, kui pisemad lapsed veidi suuremad ja omavahel juba mängivad, siis pigem isegi kergem, laps ei käi nurumas, et emme ja issi mängiks temaga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan ise ka sellele, et siis noorematel koos põnevam. Eks me oleme siin mehega arvestanud, et 4aastat on selline hullumeelne, aga siis lapsed juba iseseisvamad ja saab vanaema juurde jätta. Eks vanusega tulevad omad probleemid ja mured, aga ma olen väga tänulik, et mul on kaks imearmast last ja ûks veel tulemas. Loodan, et piirdub sellega????, mulle ei meeldi rase olla. Korrutan endale praegu, et kuna see viimane rasedus, et siis vōiks nautida????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka niiöelda ametlikult teiega. Päevade järgi hetkel 4+5 ja tähtaeg 18. detsember. Ise olen 24-aastane ja tulemas esimene laps. Detsembris oli varajane katkemine 4. nädalal ja pärast seda otsustasime abikaasaga, et üks beebi oleks väga teretulnud meie perre (esimesel korral jäin kogemata rasedaks). Ehk siis pärast katkemist hakkasime kohe uuesti proovima ja nüüd siis sellisel keerulisel ajal õnnestus. Õnneks saan praegu ise kodust tööd teha ja kuskil käima ei pea. Sümptomitest hetkel ainult tulivalusad rinnad, mis magamist segavad. Ja aeg-ajalt krambitab alakõhus, aga see viimastel päevadel ka vähemaks jäänud.
Arstile sain aja 5. maiks, siis peaks olema 7. nädal (lähen Šoisi juurde). ITK-sse ma veel pole aega kirja pannud, jälgin pidevalt internetist aegu, aga selleks ajaks, kui mul peaks 10. nädal olema, pole ühtegi rasedusega arvele võtmise aega. Kas keegi oskab öelda, kas internetis on täpselt samad ajad üleval mida telefoni teel pakutaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Liitun siis ka niiöelda ametlikult teiega. Päevade järgi hetkel 4+5 ja tähtaeg 18. detsember. Ise olen 24-aastane ja tulemas esimene laps. Detsembris oli varajane katkemine 4. nädalal ja pärast seda otsustasime abikaasaga, et üks beebi oleks väga teretulnud meie perre (esimesel korral jäin kogemata rasedaks). Ehk siis pärast katkemist hakkasime kohe uuesti proovima ja nüüd siis sellisel keerulisel ajal õnnestus. Õnneks saan praegu ise kodust tööd teha ja kuskil käima ei pea. Sümptomitest hetkel ainult tulivalusad rinnad, mis magamist segavad. Ja aeg-ajalt krambitab alakõhus, aga see viimastel päevadel ka vähemaks jäänud.

Arstile sain aja 5. maiks, siis peaks olema 7. nädal (lähen Šoisi juurde). ITK-sse ma veel pole aega kirja pannud, jälgin pidevalt internetist aegu, aga selleks ajaks, kui mul peaks 10. nädal olema, pole ühtegi rasedusega arvele võtmise aega. Kas keegi oskab öelda, kas internetis on täpselt samad ajad üleval mida telefoni teel pakutaks?

Tere!
Soovitan helistada, sest siis nad leiavad midagi ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun siis ka niiöelda ametlikult teiega. Päevade järgi hetkel 4+5 ja tähtaeg 18. detsember. Ise olen 24-aastane ja tulemas esimene laps. Detsembris oli varajane katkemine 4. nädalal ja pärast seda otsustasime abikaasaga, et üks beebi oleks väga teretulnud meie perre (esimesel korral jäin kogemata rasedaks). Ehk siis pärast katkemist hakkasime kohe uuesti proovima ja nüüd siis sellisel keerulisel ajal õnnestus. Õnneks saan praegu ise kodust tööd teha ja kuskil käima ei pea. Sümptomitest hetkel ainult tulivalusad rinnad, mis magamist segavad. Ja aeg-ajalt krambitab alakõhus, aga see viimastel päevadel ka vähemaks jäänud.

Arstile sain aja 5. maiks, siis peaks olema 7. nädal (lähen Šoisi juurde). ITK-sse ma veel pole aega kirja pannud, jälgin pidevalt internetist aegu, aga selleks ajaks, kui mul peaks 10. nädal olema, pole ühtegi rasedusega arvele võtmise aega. Kas keegi oskab öelda, kas internetis on täpselt samad ajad üleval mida telefoni teel pakutaks?

Helista ikka, siis saad kindlasti aja.
Mina soovisin kindla ämmaemanda juurde ja netist vaadates oli esimene vaba aeg 13.juuni.
Helistades sain tema juurde aja 14.maiks.
Öeldi ka, et spetsiaalselt kriisiaegsed ajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 13:35; 15.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere detsembrikad! Rahulikku ootamist meile kõigile 🙂
Mitte et peaks liituma ja kolima aga kes julgeb ja soovib siis facebookis ka grupp olemas juba ???? https://www.facebook.com/groups/2530997903656899/?ref=share

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 19:47; 15.04 21:04; 18.04 14:12; 08.05 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere detsembrikad! Rahulikku ootamist meile kõigile ????

Mitte et peaks liituma ja kolima aga kes julgeb ja soovib siis facebookis ka grupp olemas juba ???? https://www.facebook.com/groups/2530997903656899/?ref=share

Kas salajane grupp? 🙂 ma liituks küll, aga peale Oscarit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole salajane, kas link ei töötanud? 🙂
Privaatne on küll et kõiksugu uudistajad liituda ei saaks, aga otsinguga tuleb välja, meid seal juba 17 triibulist ????
Mõistan jaa, et kiirustada ei soovi 🙂
Igal juhul tere tulemast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 19:47; 15.04 21:04; 18.04 14:12; 08.05 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heii detsembrikad 🙂
Ärge pahandage aga vb see ei ole õige koht aga ehk oskate rahustada. 07.04 sain triibud seejärel helistasin arstile sain aja 07.05.
Olen esmarase minujaoks kõik uus ja võõras. Nimelt ITK äpi järgi peaks olema 6+3. Siiani ei ole mitte ühtegi raseduse tunnust va et rinnad valusad. Kas see on okei?
12.04 läksin erakorralisse sest mul oli nii palju kõhklusi üle kõige kardan katkemist v peetumist. Käisin emos seal öeldi et kõik ok et lootekott olemas aga loodet veel ei ole. Nüüd ma ei saa oma peast välja mõtet et kas ta nüüd on ilmunud juba või ei… enda arstini ka nii palju aega veel.
07.04 hakkasin võtma ka Elevit raseda vitamiine.

Üritan muidugi pahad mõtted eemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuli otsinguga välja, lihtsalt ma jaa avaliku grupiga ei sooviks liituda 🙂 tahaks hoida madalat profiili kuni lõpuni selle asjaga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Ma septembribeebidest, minul ka polnud mingeid tunnuseid nii vara, kuskil 8ndal nädalal hakkas õhtuti veits iiveldama, aga muud midagi. Loodet ei pruugigi nii vara näha. Ma usun, et võta nii rahulikult kui suudad ja järgmises UHs juba näed oma ilusat täpikest ????

Heii detsembrikad ????

Ärge pahandage aga vb see ei ole õige koht aga ehk oskate rahustada. 07.04 sain triibud seejärel helistasin arstile sain aja 07.05.

Olen esmarase minujaoks kõik uus ja võõras. Nimelt ITK äpi järgi peaks olema 6+3. Siiani ei ole mitte ühtegi raseduse tunnust va et rinnad valusad. Kas see on okei?

12.04 läksin erakorralisse sest mul oli nii palju kõhklusi üle kõige kardan katkemist v peetumist. Käisin emos seal öeldi et kõik ok et lootekott olemas aga loodet veel ei ole. Nüüd ma ei saa oma peast välja mõtet et kas ta nüüd on ilmunud juba või ei… enda arstini ka nii palju aega veel.

07.04 hakkasin võtma ka Elevit raseda vitamiine.

Üritan muidugi pahad mõtted eemale hoida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 412 )


Esileht Lapse ootamine Detsembribeebid 2020