Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )

Teema: Eksnaise asjade hoidmine

Postitas:

Kas lahku mindi sõbralikult või suure pauguga? Igati loogiline oleks, et eksnaine võtab lahkudes sellised asjad kaasa, mitte ei jäta neid eksmehe sahtlisse mehele unistamiseks. Mina tõesti ei tahaks lahku minnes oma pesu ja muud intiimset kraami mehe juurde maha jätta. Ainus selgitus on nendele asjadele see, et naine lahkus kiiruga pakkimata või visati asjadeta tänavale. Või siis suri ära ja muu kraami panid kokku sugulased, aga intiimne kraam jäi puutumata ning mees pole veel vaimselt valmis sellega tegelema. Kui eksnaine just surnud pole, siis on see mees ohtlik suhtematerjal: ole valmis lahkuma kõike maha jättes.

Kogu see teema võib olla väljamõeldis ja kohe sina tead kuidas kedagi visati tänavale, et siis mingeid sukahoidjaid karbis uuele naisele esitleda? Kas teie fantaasiatel mingi piiri ka on või kõik oletegi äärmiselt madala enesehinnanguga? Mõtled alati ainult halba?

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 11:13; 01.10 11:28; 02.10 11:25; 02.10 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisi kommentaare ei lugenud, aga kindlasti ei mõtle sa üle, pole liiga paranoiline, ebakindel jms. Sinu kahtlused on igati põhjendatud.
Ilmselt ta polegi üle saanud sellest eksist. Tõenäoliselt igatseb siiani ja hellitab mõttes lootust, et ehk ühel päeval….See lause, et “kogub hoogu” asjade ära viskamiseks, on juba tõestus.
Kelle algatusel lahku mindi? Kõlab nii, et naine jättis maha. Kui mees ise oleks soovinud suhte lõpetada, siis tal poleks asjadest sooja ja külma.

Ekskaaslastega fotode säilitamine on arusaadav, on see ju mälestus, osake minevikust.
Aga aluspesu ja SEKSMÄNGUASJAD. Vot see on kiiks!
Kuidas su mehele meeldiks, kui paneksid mõne oma eksi riistapildi kuskile seinale üles ja hoiaksid eksi aluspesu ja seksmänguasju kapis?
Tee äkki proovi. Pane mõni dickpic seinale üles. Vaata, kuidas reageerib.

Inimestel võivad olla oma eksidest paljastavad fotod alles, aga üldiselt on need kuskil sügavates arvutikaustades ja pigem siiski kustutakse suhte lõppedes ära. Mina lausa nõuaksin oma eksilt, et ta minu paljastavad fotod ära kustutaks. Ei sooviks, et keegi neid peale tema näeks, sealhulgas siis tema uus naine!
Aga eelnevatest suhetest seksmänguasjade säilitamine on juba mingi fetish. Ma ei kujutaks eluilmas ette, et säilitaksin oma eksi aluspesu…

See mees on sul oma eksis nii kinni kui olla saab. Ja tundub,et eelkõige seksuaalses võtmes.
Mina sinu asemel oleks lausa nii ebakindel ilmselt, arvaksin, et peab oma eksi seksikamaks kui mind ja sekselu temaga paremaks. Igatseb eksi keha ja seksi temaga. Ju see seks ja eksi keha oli tema jaoks väärtus omaette, et paljastavad fotod ja kõik intiimse, seksuaalsega seonduv peab alles olema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 22:11; 17.10 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lahku mindi sõbralikult või suure pauguga? Igati loogiline oleks, et eksnaine võtab lahkudes sellised asjad kaasa, mitte ei jäta neid eksmehe sahtlisse mehele unistamiseks. Mina tõesti ei tahaks lahku minnes oma pesu ja muud intiimset kraami mehe juurde maha jätta. Ainus selgitus on nendele asjadele see, et naine lahkus kiiruga pakkimata või visati asjadeta tänavale. Või siis suri ära ja muu kraami panid kokku sugulased, aga intiimne kraam jäi puutumata ning mees pole veel vaimselt valmis sellega tegelema. Kui eksnaine just surnud pole, siis on see mees ohtlik suhtematerjal: ole valmis lahkuma kõike maha jättes.

Tean niipalju et eks oli käinud ise oma asjadel järel. Head läbisaamist neil polnud kui lahkuminek oli. Nii et ei tea tõesti kuidas NEED asjad siis “maha jäid”, ei taha üle küsidagi. Ise mõtlen et võibolla mehel endal sai kõrvale pandud enne kui asjade järel käidi või naisel endal mingil põhjusel tõesti jäid maha. Seda mina ei tea.
Eksnaine ise tõepoolest elus ja terve, nii et…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.10 11:08; 01.10 11:24; 01.10 11:29; 01.10 11:35; 01.10 14:07; 01.10 14:21; 01.10 14:50; 01.10 14:54; 01.10 15:02; 01.10 15:55; 01.10 16:02; 01.10 16:25; 01.10 20:10; 01.10 20:40; 01.10 20:46; 01.10 20:53; 02.10 22:52; 02.10 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ilmselgelt ei armasta ennast ja see su niiöelda mees pole meheks saanud ja sellised ilmselt ei saagi kunagi meheks. See kõik, mis sa räägid on haige, ilmselt on tegu mingi perverdiga, kes naisi kogub ja inimsuhetest pole tal aimugi, armastusest kui sellisest ma ei hakka rääkimagi, selline armastab vaid iseennast – tekib küsimus, kas sa tõesti nii vähe pead endast lugu, et end sellise jama peale raisata.

Elu on imeline kingitus ning ei jagu mul mõistust, et aru saada miks leppida mingi piskuga, kui on võimalik endale luua unistuste elu aga kui meeldib sitasti elada, siis lase käia, sinu elu siiski.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisi kommentaare ei lugenud, aga kindlasti ei mõtle sa üle, pole liiga paranoiline, ebakindel jms. Sinu kahtlused on igati põhjendatud.

Ilmselt ta polegi üle saanud sellest eksist. Tõenäoliselt igatseb siiani ja hellitab mõttes lootust, et ehk ühel päeval….See lause, et “kogub hoogu” asjade ära viskamiseks, on juba tõestus.

Kelle algatusel lahku mindi? Kõlab nii, et naine jättis maha. Kui mees ise oleks soovinud suhte lõpetada, siis tal poleks asjadest sooja ja külma.

Ekskaaslastega fotode säilitamine on arusaadav, on see ju mälestus, osake minevikust.

Aga aluspesu ja SEKSMÄNGUASJAD. Vot see on kiiks!

Kuidas su mehele meeldiks, kui paneksid mõne oma eksi riistapildi kuskile seinale üles ja hoiaksid eksi aluspesu ja seksmänguasju kapis?

Tee äkki proovi. Pane mõni dickpic seinale üles. Vaata, kuidas reageerib.

Inimestel võivad olla oma eksidest paljastavad fotod alles, aga üldiselt on need kuskil sügavates arvutikaustades ja pigem siiski kustutakse suhte lõppedes ära. Mina lausa nõuaksin oma eksilt, et ta minu paljastavad fotod ära kustutaks. Ei sooviks, et keegi neid peale tema näeks, sealhulgas siis tema uus naine!

Aga eelnevatest suhetest seksmänguasjade säilitamine on juba mingi fetish. Ma ei kujutaks eluilmas ette, et säilitaksin oma eksi aluspesu…

See mees on sul oma eksis nii kinni kui olla saab. Ja tundub,et eelkõige seksuaalses võtmes.

Mina sinu asemel oleks lausa nii ebakindel ilmselt, arvaksin, et peab oma eksi seksikamaks kui mind ja sekselu temaga paremaks. Igatseb eksi keha ja seksi temaga. Ju see seks ja eksi keha oli tema jaoks väärtus omaette, et paljastavad fotod ja kõik intiimse, seksuaalsega seonduv peab alles olema.

Naine ise lõpetas suhte jah.

Minu enesekindluse on ta täielikult nulli viinud tänaseks päevaks juba tehes mind ja mu isiksust maha, ütlesin seda ka üleeile talle ja ega tal suurt vastu öelda midagi polnud. Selle peale ma sulgusin täielikult ja olen ta lähedust ja suhtlust vältinud. Täna siis püüdis kallistada ja küsis miks ma nii tõsine olen ja et kas jäängi jonnima nüüd. Polnud mul midagi vastata ja läksin välja kõndima et omaette mõelda. Kogusin ennast ja homme ütlen mehele ka selle välja et nii ei saa edasi jätkata ja praegust elu samamoodi jätkates olen ma üsna varsti vaimselt sassis ja täielikus mustas augus.
Püüan mõelda nii et kui inimesel sellisest seisundist ka totaalselt ükskõik on siis elu on mulle ikka ühe korraliku katsumuse andnud mis näitab mulle endale et kui selle läbi teen siis olen ikka tugev küll. 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 01.10 11:08; 01.10 11:24; 01.10 11:29; 01.10 11:35; 01.10 14:07; 01.10 14:21; 01.10 14:50; 01.10 14:54; 01.10 15:02; 01.10 15:55; 01.10 16:02; 01.10 16:25; 01.10 20:10; 01.10 20:40; 01.10 20:46; 01.10 20:53; 02.10 22:52; 02.10 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis püüdis kallistada ja küsis miks ma nii tõsine olen ja et kas jäängi jonnima nüüd.

See üks lause ütleb rohkem kui tuhat sõna tema kohta. Nimetada jonnimiseks seda, et sa ei taha elada elu, kus su enda elukaaslane päevad läbi su aju komposteerib. Ta ei hooli sinust, ta tahab endale kedagi, kes oleks ta voodis olemas ja vahepeal kuulaks ka tema nõmetsemisi.

Paar teemat allpool saab aimu Yxikmehe/Tõutäku nägemusest suhetest ja mulle tundub, et isegi tema hoolib oma naistest rohkem kui sinu elukaaslane. (Ainult tsipa rohkem, aga siiski, see kriipsuke loeb ka)

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 16:47; 02.10 12:23; 02.10 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisi kommentaare ei lugenud, aga kindlasti ei mõtle sa üle, pole liiga paranoiline, ebakindel jms. Sinu kahtlused on igati põhjendatud.

Ilmselt ta polegi üle saanud sellest eksist. Tõenäoliselt igatseb siiani ja hellitab mõttes lootust, et ehk ühel päeval….See lause, et “kogub hoogu” asjade ära viskamiseks, on juba tõestus.

Kelle algatusel lahku mindi? Kõlab nii, et naine jättis maha. Kui mees ise oleks soovinud suhte lõpetada, siis tal poleks asjadest sooja ja külma.

Ekskaaslastega fotode säilitamine on arusaadav, on see ju mälestus, osake minevikust.

Aga aluspesu ja SEKSMÄNGUASJAD. Vot see on kiiks!

Kuidas su mehele meeldiks, kui paneksid mõne oma eksi riistapildi kuskile seinale üles ja hoiaksid eksi aluspesu ja seksmänguasju kapis?

Tee äkki proovi. Pane mõni dickpic seinale üles. Vaata, kuidas reageerib.

Inimestel võivad olla oma eksidest paljastavad fotod alles, aga üldiselt on need kuskil sügavates arvutikaustades ja pigem siiski kustutakse suhte lõppedes ära. Mina lausa nõuaksin oma eksilt, et ta minu paljastavad fotod ära kustutaks. Ei sooviks, et keegi neid peale tema näeks, sealhulgas siis tema uus naine!

Aga eelnevatest suhetest seksmänguasjade säilitamine on juba mingi fetish. Ma ei kujutaks eluilmas ette, et säilitaksin oma eksi aluspesu…

See mees on sul oma eksis nii kinni kui olla saab. Ja tundub,et eelkõige seksuaalses võtmes.

Mina sinu asemel oleks lausa nii ebakindel ilmselt, arvaksin, et peab oma eksi seksikamaks kui mind ja sekselu temaga paremaks. Igatseb eksi keha ja seksi temaga. Ju see seks ja eksi keha oli tema jaoks väärtus omaette, et paljastavad fotod ja kõik intiimse, seksuaalsega seonduv peab alles olema.

Naine ise lõpetas suhte jah.

Minu enesekindluse on ta täielikult nulli viinud tänaseks päevaks juba tehes mind ja mu isiksust maha, ütlesin seda ka üleeile talle ja ega tal suurt vastu öelda midagi polnud. Selle peale ma sulgusin täielikult ja olen ta lähedust ja suhtlust vältinud. Täna siis püüdis kallistada ja küsis miks ma nii tõsine olen ja et kas jäängi jonnima nüüd. Polnud mul midagi vastata ja läksin välja kõndima et omaette mõelda. Kogusin ennast ja homme ütlen mehele ka selle välja et nii ei saa edasi jätkata ja praegust elu samamoodi jätkates olen ma üsna varsti vaimselt sassis ja täielikus mustas augus.

Püüan mõelda nii et kui inimesel sellisest seisundist ka totaalselt ükskõik on siis elu on mulle ikka ühe korraliku katsumuse andnud mis näitab mulle endale et kui selle läbi teen siis olen ikka tugev küll. ????

Kuule, sa ei taha ju hetkel suhet lõpetada. Sa ei ole suhtega rahul ja ka sina saad tegelikult aru, et mees mäda ja teie suhe täitsa haige, kuid sa manipuleerid temaga. Kui sa pole suhtega rahul, siis sa räägid, kui see ei aita, st muudatust ei tule, siis sa marsid suhtest minema. Sina hetkel teed seal sadat asja, et meest oma tahtmiste suunas voolida: küll leiad ex-i asju, siis räägid mehega, mossitad, saad kinnitust siit, et mees on jobu, etendad ta perekonnale ingelnaist jne, kuid sa ei tee oma elus muudatusi. Kui sa tahad kaastunnet ja loodad, et sina muudad seda meest, siis sa ei ole esimene naine, kes seda on soovinud, kuid tegelikult ei ole maailmas olemas naist, kes on suutnud meest muuta. Mees muudab ennast ise, kui ta seda tahab, kuid tema ju ei taha seda. Muuseas, sitast saia ei tee!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar teemat allpool saab aimu Yxikmehe/Tõutäku nägemusest suhetest ja mulle tundub, et isegi tema hoolib oma naistest rohkem kui sinu elukaaslane. (Ainult tsipa rohkem, aga siiski, see kriipsuke loeb ka)

No nii kaugele ma küll ei läheks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 07:59; 03.10 13:08; 12.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma sulgusin täielikult ja olen ta lähedust ja suhtlust vältinud.

Nii sa tahad vist kivist mingeid tundeid välja pigistada. See mees ju pole seni sinu tunnetega arvestanud, miks ta nüüd äkki muutub? Sa arvad, et kui ta nüüd need eksi asjad ära viskaks, vat siis oleks edasine elu lill ja mured kaoks. see on ainult pisike nüanss, selle mehe kõrval sa jäädki eemale tõmbuma ja solvuma, vahepeal mõni helgem hetk. Mehel on oluline et tal oleks mingi voodisoojendaja, muu teda ei huvita.
Võin omast kogemusest kinnitada, et väga tugevaks tegev ja vabastav on, kui sa ISE otsustad suhte lõpetada ja eluga edasi minna. Mäletan et olin ka kurb ja kõik sõbrannad olid suhetes, kuid peab hindama vaid enda olukorda ja suhet.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 21:31; 03.10 14:10; 04.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea tõesti kuidas edasi toimida, kuidas selgeks talle teha et liiga raske olukord on.

Pole probleemi. Pakid eksi asjad kokku ja küsi mehelt, et kas toimetab need ise oma eksile või viskad ära. Miks peab nii pikalt heietama teemal, mille saad ise ära lahendada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma sulgusin täielikult ja olen ta lähedust ja suhtlust vältinud.

Nii sa tahad vist kivist mingeid tundeid välja pigistada.

Äkki inimene tahab hoopiski natuke järele mõelda??

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 18:20; 15.10 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minult küsis sõbranna täie tõsidusega, kuidas ma ometi sinnani alandun, et magan samade linade vahel, kus magas mu mees oma exiga. Loomulikult on need pestud ja triigitud, aga ma ei näeinud tõesti mõtet ära visata kõike alates vaibast kauni käterättideni, mis mehele esimesest abieust olid jäänud.

Sekspesu ja seksmänguasjad ma viskaksin ise minema. Muidugi teataksin, et teen seda. See on kübe liig.

Fotod olid meil mõlemal eelnevatest abieludest alles. Nagu mees ütles, nende sorteerimine (no et laste pildid ja exi pildid eraldi jne) oleks liiga palju mõtlemist exile. Liiga palju tähelepanu. Seega seisid need karbid fotodega minu ja mehe eelmistest abieludest kapis. Me ei vaadanud neid kordagi kõik need 20+ aastat. Mõlemad andsime oma karbid edasi – mina oma esimesest abielust sündinud lapsele, kui ta oma korteri sai. Mees oma lastele, kui need teise linna kolisid. Las lapsed otsustavad, mida oma ema ja isa piltidega teha. Alastipilte ei olnud, aga stiilis “bikiinides rehaga aiamaal” küll.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle peale ma sulgusin täielikult ja olen ta lähedust ja suhtlust vältinud.

Nii sa tahad vist kivist mingeid tundeid välja pigistada.

Äkki inimene tahab hoopiski natuke järele mõelda??

Tundub lihtsalt selline passiivne manipuleerimine, et noh millal mees tuleb vabandama või rääkima. Suhtlust ei tuleks ju vältida, vaid selgelt ISE oma mõtteid ja soove väljendama.
Omavahel suhtlema. Antud mehe puhul ma muidugi mingit sügavat arutelu ette ei kujuta. Temal ju probleemi pole. Seega loodan et TA ei venita nüüd liialt selle üksi mõtlemisega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 21:31; 03.10 14:10; 04.10 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise seksmänguasi nagu nt midagi sellist?

https://www.fairdolls.com/products/5ft9-175cm-wm-life-size-male-sex-doll-alan

Kapis v voodi all.
Lahe.

Juba ainuüksi sellepärast tasub harrastada sellist eluviisi, et tema kolib minu juurde, mitte mina tema juurde.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe kodus oli ka tema eksi vibraator. Tema ütles, et tal on imelik lihtsalt kellegi teise asju ära visata (aga talle uude koju ta seda samuti ei tahtnud viia :D). Mul aga polnud mingit probleemi ja lendas täiega prügikasti!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt mingil põhjusel ta eksis kinni veel jah. Mina peale lahkuminekut eemaldasin kodust kõik eksi asjad. Ainult pildid jäid alles aga mitte mingid intiimses vaid pere ja lastega seotud pildid.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:39; 12.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan vaimupuudega inimestega. Tule kliendiks! Tegelt, tulge mõlemad.  Psühhiaatrilise hinnanguga saaks siit vabalt mõne F-koodi kätte, ainuüksi seda teemat näidates.
ja üldse mitte pahaga, kui igasugune normaalsustaju puudub, ongi abi vaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse sellise memmekaga koos oled kes ei suuda omaette elamist hankida ja peate kuskile vanemate juures redutama? Minu arvates eksnaise asjad siin kõige väiksem mure.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 08:39; 12.10 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see tüüp üldse tööl käib? Vist mitte ja ka sina mitte. Millest te elate üldse?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 07:59; 03.10 13:08; 12.10 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lahku mindi sõbralikult või suure pauguga? Igati loogiline oleks, et eksnaine võtab lahkudes sellised asjad kaasa, mitte ei jäta neid eksmehe sahtlisse mehele unistamiseks. Mina tõesti ei tahaks lahku minnes oma pesu ja muud intiimset kraami mehe juurde maha jätta. Ainus selgitus on nendele asjadele see, et naine lahkus kiiruga pakkimata või visati asjadeta tänavale. Või siis suri ära ja muu kraami panid kokku sugulased, aga intiimne kraam jäi puutumata ning mees pole veel vaimselt valmis sellega tegelema. Kui eksnaine just surnud pole, siis on see mees ohtlik suhtematerjal: ole valmis lahkuma kõike maha jättes.

Ma pakun, et see naine jättis need asjad maha meelega, teadlikult- et uuel naisel, kui see kunagi peaks tekkima, saaks raske olema. Naistele ikka meeldib märgistada.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 14:05; 12.10 19:19; 16.10 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et see naine jättis need asjad maha meelega, teadlikult- et uuel naisel, kui see kunagi peaks tekkima, saaks raske olema. Naistele ikka meeldib märgistada.

Muide, minu sõbrad ütlesid sama minu praeguse elukaaslase eksnaise kohta. Kolis ära, aga terve elamine oli tema asju täis – õigustuseks see, et pool elamisest kuulub seadusega talle. Muide, kui mina oma elukaaslase juurde läksin, oli tal pulmapilt raamaturiiulis. Panin selle sahtlisse, elukaaslane küsis alles kahe kuu pärast, et kus see on. Enne ta selle puudumist ei märganudki.

Mehed võivad oma ümbrusega nii ära harjuda, et ei saa arugi, mis seal teist (uut kaaslast) võib häirida. Ja kui nad juhtuvad mugavad ka olema, siis ei viitsi nad naise “jonnimise” pärast ka end liigutada. Ilma et nad seejuures midagi halva mõtleksid. Mehed ei mõtle nii nagu naised – või vähemalt väga paljud neist mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:51; 12.10 21:16; 13.10 15:33; 14.10 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õigustuseks see, et pool elamisest kuulub seadusega talle.

Ja kuidas see probleem lahenenud on? Pool elamist siiamaani eksnaise oma või?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õigustuseks see, et pool elamisest kuulub seadusega talle.

Ja kuidas see probleem lahenenud on? Pool elamist siiamaani eksnaise oma või?

Jah. Aga tema asjad kogusin ühte tuppa kokku, aastakümnetetagused arved viskasin küll ära, nagu ka tühjad lõhnaõlipudelid ja igivanad kreemid ja huulepulgad. Päris huvitav oli, aga ise küll ei tahaks endast selliseid jälgi maha jätta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:51; 12.10 21:16; 13.10 15:33; 14.10 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elate koos? Mees on vaba tegema, mis tahab, naine on vaba tegema, mis tahab. MInu jaoks algab kooselu sellest, et mees ja naine loovad ühise kodu. Kuni selle ajani võidakse rääkida, mis tahab, tunded võivad olla, aga mingit KOOS asja ei ole. Seks ei ole mingi koos. Tänapäeval seksitakse ilma mingi vajaduseta “koos” olla. Naisel on valida, kas mees on väärtus ja oluline talle ka ilma “ekside” vidinateta või mitte. Naine lihtsalt ei lähe enam ruumi, mis talle ei sobi. Ei hakka meest muutma ja mõjutama, sest hullem asi on ju veel, kui väliselt mees “paneb asjad ära” aga hinges ripub kõige selle küljes. Palju parem on olukord, kui asjad on tema jaoks lihtsalt asjad, ta ei peida neid, ei varja ja siis on naisel selge pilt, kas ta tahab endale meest, kes ripub eksi küljes või mitte. Sellised asju ” saa üle” nipsust ei tee mitte keegi. Inimesed käivad aastaid teraapias, et vabaneda. Nii et sul ei ole võimalik nõuda, et ta vabaneks, eriti kui taha, et ta hakkaks eksist rääkimas käima terapeudi juures. Kuna teil ühist elamist ei ole, teil on kasutada ainult 1 ruum!!!! siis…. edasi mõtle ise, mida sina tahad. Teised ei muutu iial, saad ainult ise otsustada, mis sulle sobib ja mis ei sobi.

Mõned kuud olen igapäevaselt nüüd tema juures olnud jaa. Tema toas kus ruumi vägagi vähe, kõndimisruumigi on vaevu. Minu riided ja muud vajalikud esemed kõik ühele riiuliplaadile ära mahutatud kuidagi. Teise korruse ettevõtmine tema sõnul algab mõne aasta pärast, hetkel on ta igapäevaselt kodus ja tegeleb aiaga kuna tahab nö ilu ja uhkust maja ümbrusse.

Majas elavad ka tema vanemad.

Tulevikus näeb et meie siis elame teisel korrusel kunagi. Kaasab mind enda tulevikku teisest korrusest rääkides. (seal teeme nii ja seal on meil selline jne)

See kitsas elamine tekitab niigi igapäevaseid probleeme tal nii minuga kui vanematega kuna talle ei sobi mitte miski mis või kuidas ema nt teeb, söök peaks olema nagu restoranis, tavalised lihtsamad asjad ei kõlba, ei sobi kuidas asjad sätitakse. Igapäev õiendab kõige kallal ja solvab enda ema. Selle tagajärjel olen ka mina tujust ära seda kõike kuuldes ja see samuti tekitab pingeid meie vahel. Endale mitte midagi öelda ei lase ja ei kuula aga tema võib kõigiga halvasti käituda. Ta ei saa aru ega tunnista et ta halvasti käitub enda lähedastega. Poole päeva pealt alles läheb aeda midagi tegema ja siis koguaeg räägib kuidas aega pole ja ilusad ilmad varsti läbi kuigi ise raiskab seda aega. Tegelikkuses aed on korras ja ilus (tahab lihtsalt juurde teha et teised näeks kui uhke tal aed on, tema enda sõnad) kas võib tõesti olla siin see et ta miskipärast viivitab teisel korrusel alustamisega?

Tuleb tunnistada et pole saanud kellegile ennast avada sellega mis mu sees toimub ja sattusin hoogu. Mees ei mõista seda kõike. Kuid see-eest tunnen juba et teeb olemise natuke kergemaks et endast selle välja saan siin ja teiste nõu või tuge kellegilt saan ????

Anna andeks TA, aga oma viimases postituses kirjeldad sa ju pesuehtsat ossi, kellel pole ei emotsionaalset intelligentsi ega ka kombeid.

Selle kõige kõrval on ausalt öeldes need paar eksi asjakest täitsa tühiasi.

Ma ei tea, mulle ei sobiks selline elu ja selline mees päevagi ka juhul, kui sahtel tühi oleks. Et siis ei ühtki eksi asja tema toas.

Igasuguste maneerideta mats ju, mis seal enam vahet, mitu paari võõra naise stringe sahtlis hoiab.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 02:23; 14.10 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakuks ka liba.

Aga kui ei ole siis mis asi on sul tuhlata mehe asjades? Mees võib oma sahtlis hoida seda mida ta tahab, peaasi, et see ei oleks ebaseaduslik ega ka riknev.

Tuhlanud ma ei ole kordagi tema asjades, selliseks asjaks ma ei näe põhjust kuna suhtes olles ei tohiks üldse tekkidagi vajadust kaaslase asjades tuhlata, arvan mina. See et tal sellised asjad seisavad seal sain ma teada tänu sellele et küsisin mis ta tegi selle paljastava pildiga mis kapil nähtaval seisis. Ütleski et pani sahtlisse kus tal teised eksi asjad on, niisiis huvi pärast küsisingi et mis tal veel seal siis on ja sealt see välja tuligi.

Tead sa oled väga armas ja siiras tütarlaps. Usu endasse ja oma väärtusesse. Sa väärid normaalse ellusuhtumisega head meest ja nad on päriselt ka olemas.

Tule ära ja kohe. Sa armastad praegu ainult oma kujutluspilti armastusest, muud midagi. See mees on null, ümmargune null.

Mehe vanematest on samuti väga kahju. Eriti kui nad tõesti vaimse terrori pärast oma kodust peavad/on valmis lahkuma. Neile selgeks teha, et poeg, sina oled lahkuja, kui niiviisi meiega käitud, on võimatu missioon…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 02:23; 14.10 03:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tööl ei käi, mis raha eest ta siis teist korrust ehitama hakkaks?

Kelle raha eest te praegu elate?

Tundub täiesti segane mees olevat. Kordan eelpool öeldut – põgene!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õigustuseks see, et pool elamisest kuulub seadusega talle.

Ja kuidas see probleem lahenenud on? Pool elamist siiamaani eksnaise oma või?

Pool elamist ongi see pisike tuba kus sul pole isegi on kappi? Kõva sõna küll elada kuskil ämma juures sahvrinurgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu üks Kägu eelpool ütles: eksi asjad on kõige väiksem probleem, suuremad probleemid on mujal, üleüldises suhtumises.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 11:51; 12.10 21:16; 13.10 15:33; 14.10 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine hoiab alles eelmise partneri lipsusid. Et sidus ta kuidagi, on mõni lõhn alles või minu sarnased lipsud ei sobi? Aastaid 10 möödas küsimusest – ikka on lipsud alles. Aga las olla, minevikku ju ei kustuta ning minu lipse on rohkem.

Vist mingi leinateema suhtega. Välja ta neid ei võta, ent ära kah ei viska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen elust enesest: vaata, kuidas mees käitub oma vanematega ning arvesta, et mingil hetkel hakkab ta käituma täpselt sama moodi sinuga. Kui vanemad ei ole mitte kuidagi negatiivset või lausa halba kohtlemist ära teeninud siis väga suure tõenäosusega, kui armumise aeg möödas ja argipäev käes, avastad sa, kuidas järsku sa ei oska mitte midagi õigesti teha. Kõik mida teed, on halb ja paha ning kindlasti kuuled, et see on sinu süü ja sina pead ennast muutma ning paremini käituma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 93 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine