Esileht Pereelu ja suhted Elatise asemel laps isa juurde elama

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 121 )

Teema: Elatise asemel laps isa juurde elama

Postitas:

Mina ei ole süüdi, et isal oli vaja osta korter ja liisida auto.

Kus ta siis elama oleks pidanud?

Kui palju alla miinimumi ta maksab?

Maksab 200. Seda ma kardangi et kohus määrakski selle lapse talle sest ta tegelikult tuleb omadega toime ja tal korralik korter aga lihtsalt ta põhimotivatsioon on muidugi see et mulle ära teha. Laps ise ka tahab isa juurde aga ta on nii väike et tema arvamust arvestada kindlasti hetkel ei saa

Ja mis selles siis nii hirmsat on kui laps elab isaga? Laps tahab isaga olla ja isa tahab lapsega olla, see on ju hea. Miks ei saa arvestada lapse arvamust? Pole ta nii väike midagi, kui sügisel kooli läheb. Süüdistad meest, et see tahab ainult sind kiusata, aga kas sa ise oled parem?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 09:55; 20.05 12:25; 20.05 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema saab ca 1000 kätte, aga ka sellest peaks võimalik olema maksta elatist. korteri laen on väidetavalt 300, annab liisinguauto ära ja jääb ka elamisraha.

Isegi, kui annaks liisinguauto ära, ei jääks talle toidurahagi ju. Siis lapsed saadad sinna koos toidukotiga, et mitte nälga jääda.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.05 11:01; 20.05 12:35; 20.05 14:30; 21.05 01:16; 21.05 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed käivad eri koolides.
Pole häda midagi.
Isa peab vahetama auto ja korteri välja, et sinu tujudele alluda?? Otsi endale tasuvam töö.

Kui kohtusse lähed ja isa tõestab, et tal pole võimalik 2 lapse eest min maksta, siis võidakse ka ametlikult väiksem summa määrata. Eriti praegusel “katku”ajal.

+20
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 08:46; 20.05 12:35; 20.05 12:57; 20.05 13:03; 21.05 07:55; 21.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” ja tema selle eest nõus maksma ei ole. Nüüd ongi terve vanema lapse koolitee õpemaksu tasunud MINU ema. Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on? Saan aru et isa ka täieõiguslik vanem aga kui kõik käib raha ümber mitte lapse heaolu..

+2
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.05 23:28; 20.05 00:13; 20.05 09:39; 20.05 10:06; 20.05 11:08; 20.05 12:07; 20.05 12:08; 20.05 12:20; 20.05 12:35; 20.05 15:57; 20.05 15:58; 21.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgataja frustratsioonist aru. Minul ka kaks last, kellest üks läks tasulisse kooli ja teine peagi samuti. Laste isa maksab elatist vähem, kui laste lasteaia-ja koolikulud kokku ehk ca 300 eurot kuus kahe lapse kohta. Ähvardas ka, et kui rohkem hakkan nõudma, siis tema nõuab lapsi kohtu kaudu pooleks ajaks enda juurde. Rahapuudust temal pole erinevalt teemaalgataja laste isast, aga laste erakooli eest maksmist peab samuti ebavajalikuks ja minu kapriisiks. Naudib teadmist, et ma teenin temast vähemalt 5-6 korda vähem ja tulen vaevu omadega välja. Loomulikult ma ei taha, et mu lapsed pool aega veedaksid sellise inimese hoole all, isegi kui ta on nende isa. Tekib hirm, mis eeskuju niisuguse moraaliga inimene neile annab ning milliseid väärtusi õpetab. Pigem loen oma sente ja teen lisatöid, et oma lastega ise võimalikult palju aega koos veeta ja neile parimat võimalikku haridust ning huviringe võimaldada.

+4
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on?

Ja kus on sinu panus lapse haridusse, kes sa mehe kuuse alla saatsid ning temast rohkem teenid?

Sinu põhimõtted, sina tahad, sina lükkad, sina tõmbad… Mõnus enesekeskne mimm ikka oled küll.

Mees maksab elatist, vanaema taob kooli kinni… Ja kuhu sinu raha siis kulub, mida sa üle tonni kuus kätte saad?

+35
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 12:53; 21.05 00:37; 22.05 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed mehed, kes peavad lapsi ja raha selliste naistega jagama. Lapsi anda ei taha aga pappi nõuavad mis kole.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 08:46; 20.05 12:35; 20.05 12:57; 20.05 13:03; 21.05 07:55; 21.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta peab sulle juuni eest elatist maksma, kui lapsed tema juures ja ta maksab ju niikuinii laste söögi ja muu kulude eest?? ????
Ja sinu ema tasub kooli kulud? Miks sina seda siis ei tee ja nõuad mehelt?

+33
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 06:18; 20.05 12:59; 22.05 06:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga üks laps juba on waldorfis, ebanormaalne oleks kui teine ei saaks sest isal pole raha. Lisaks ta ajab et kuna aprillis olid lapsed kolm nädalat temaga ja juunis terve kuu siis ta ei maksa üldse elatist. aga minul üürikulu jääb. väiksemat last tema juurde elama ma kindlasti ei lase.

Pmt selle aja eest, kui lapsed on pea 2 kuud isa juures, peaksid sina maksma talle elatist. Siis, kui lapsed on mehega, peab tema ikka oma laene-liisinguid maksma ja samas ka lapsi ülal pidama. Elatis ei tähenda seda, et mees peab kogu sinu elu kinni taguma, see käib ikka laste järgi. Ja mees peaks /võiks vastutada 1 lapse koolimaksu eest.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 08:46; 20.05 12:35; 20.05 12:57; 20.05 13:03; 21.05 07:55; 21.05 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta peab sulle juuni eest elatist maksma, kui lapsed tema juures ja ta maksab ju niikuinii laste söögi ja muu kulude eest?? ????

Juuni eest peaks teemaalgataja elatist maksma hoopis. Ja kui aprillis olid lapsed kolm nädalat isaga ja nädala emaga, siis tuleks emal samuti maksta poole kuu jagu elatist.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:12; 20.05 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” ja tema selle eest nõus maksma ei ole. Nüüd ongi terve vanema lapse koolitee õpemaksu tasunud MINU ema. Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on? Saan aru et isa ka täieõiguslik vanem aga kui kõik käib raha ümber mitte lapse heaolu..

Ja sul ei ole piinlik lasta vanaemal oma lapse koolikulud kinni maksta, sest sina tahad,tahad,tahad! Uskumatu puuk oled! Ma pigem oleks näljas, kui oma emalt raha nõuaksin.

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” ja tema selle eest nõus maksma ei ole. Nüüd ongi terve vanema lapse koolitee õpemaksu tasunud MINU ema. Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on? Saan aru et isa ka täieõiguslik vanem aga kui kõik käib raha ümber mitte lapse heaolu..

Miks sinu ema peab maksma lapse kooli eest? Päris nii ju ei ole, et isa ei ole lapse haridusse panustama vaid ta pole sellise õppevormiga nõus. Mina isiklikult ka ei ole ja ei maksaks sellist erilist kooli. Suuremal lapsel Waldorfkoolist ikka päris raske minna üle tavakooli. Kui te ei suuda praegu ühe lapse eest erakooli õppemaksu maksta, mida sa jaurad teise lapsega, miks sa ise ei panusta lapse haridusse, see pole ju normaalne et sinu pere arveid maksab sinu ema. Istu rahulikult maha ja mõtle mida sa üldse tahad ja milleks sa jaurad, praegu on tõesti natuke jauramise moodi, et mina tahan ja tema maksku, ise ei maksa ma midagi. Waldorfkooli poole ma kindlasti ei vaatakski kui laps just ei ole mingi puudega ja tavakoolis hakkama ei saaks. Ma pole üldse erakoolide vastane.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.05 14:07; 20.05 14:12; 20.05 14:55; 20.05 20:24; 21.05 15:46; 21.05 21:15; 22.05 10:00; 28.05 09:00; 28.05 10:40; 03.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgataja frustratsioonist aru. Minul ka kaks last, kellest üks läks tasulisse kooli ja teine peagi samuti. Laste isa maksab elatist vähem, kui laste lasteaia-ja koolikulud kokku ehk ca 300 eurot kuus kahe lapse kohta. Ähvardas ka, et kui rohkem hakkan nõudma, siis tema nõuab lapsi kohtu kaudu pooleks ajaks enda juurde. Rahapuudust temal pole erinevalt teemaalgataja laste isast, aga laste erakooli eest maksmist peab samuti ebavajalikuks ja minu kapriisiks. Naudib teadmist, et ma teenin temast vähemalt 5-6 korda vähem ja tulen vaevu omadega välja. Loomulikult ma ei taha, et mu lapsed pool aega veedaksid sellise inimese hoole all, isegi kui ta on nende isa. Tekib hirm, mis eeskuju niisuguse moraaliga inimene neile annab ning milliseid väärtusi õpetab. Pigem loen oma sente ja teen lisatöid, et oma lastega ise võimalikult palju aega koos veeta ja neile parimat võimalikku haridust ning huviringe võimaldada.

Sinu olukord on natuke teine, sa ise panustad maksimaalselt oma lastesse. Teemaalgataja seda ei tee.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.05 14:07; 20.05 14:12; 20.05 14:55; 20.05 20:24; 21.05 15:46; 21.05 21:15; 22.05 10:00; 28.05 09:00; 28.05 10:40; 03.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” .

Täpselt nii ju ongi. Täiesti mõttetu tilulilutamine käib seal koolis ja sul on ilmselgelt vaja näidata lihtsalt teistele millises pheenes koolis sinu lapsed käivad.
Tõesti peaks meesmaksma oma 1000€ netopalgast sulle 580€, pluss korterilaenu 300€?
Täiesti arusaadav miks sinuga koos olla ei taheta, kohutav kui ebameeldiv inimene sa oled.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt nii ju ongi. Täiesti mõttetu tilulilutamine käib seal koolis ja sul on ilmselgelt vaja näidata lihtsalt teistele millises pheenes koolis sinu lapsed käivad.

Waldorf ei ole mingi peen kool. Seal käivad pigem (õpiraskustega)lapsed, kes mujal koolis hakkama ei saa.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.05 11:01; 20.05 12:35; 20.05 14:30; 21.05 01:16; 21.05 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sissetulekute pärast ei ole vaja muretseda aitäh! Teenin rohkem kui isa. Tema saab ca 1000 kätte, aga ka sellest peaks võimalik olema maksta elatist. korteri laen on väidetavalt 300, annab liisinguauto ära ja jääb ka elamisraha. Last isa juurde ei saada kuna panna laps riigikooli ei ole lapse huvides. võtta laps enda juurde ka mitte kui see on eesmärgil mulle mitte elatist maksta!!

Miks sa arvad, et sinu ettekujutus lapse huvidest on õigem kui isa oma?
Mina ei paneks iial oma last waldorfkooli, sest ei pea sealt saadavat haridust tõsiseltvõetavaks.
Kui sinul on piisavalt raha ja isal on soov lapsi kasvatada, siis saadagi nad hoopis isa juurde ja maksa isa lastele elatist.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 09:44; 20.05 12:13; 20.05 12:14; 20.05 12:16; 20.05 14:33; 20.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” ja tema selle eest nõus maksma ei ole. Nüüd ongi terve vanema lapse koolitee õpemaksu tasunud MINU ema. Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on? Saan aru et isa ka täieõiguslik vanem aga kui kõik käib raha ümber mitte lapse heaolu..

Miks sinu põhimõtted on tähtsamad kui laste isa omad?
Tõesti ei ole normaalne olukord, kui inimsed üritavad elada üle oma võimete. Sinu kiikse ei pea teised kinni maksma.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.05 09:44; 20.05 12:13; 20.05 12:14; 20.05 12:16; 20.05 14:33; 20.05 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks peaks isa maksma 200-400 eurot kooli eest, mis on tema arvates nagunii mõttetu. Kahjuks te peaks ikka üksmeelel olema, kui eeldad, et tema maksab. Tema asi on maksta sulle kohtu määratud elatist selle aja eest, mil lapsed on sinuga. Kuu eest, mil lapsed on temaga, ei peaks isa minu arust midagi maksma, selle kuu eest peaksid maksma sina talle või on mingi tasaarveldus, et ta üks kuu sulle ei maksa, ja sa järgmisel kuul talle ei maksa- aga sel juhul peaks see kuidagi ametlikult fikseeritud olema muidugi.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 10:38; 20.05 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks peaks isa maksma 200-400 eurot kooli eest, mis on tema arvates nagunii mõttetu. Kahjuks te peaks ikka üksmeelel olema, kui eeldad, et tema maksab. Tema asi on maksta sulle kohtu määratud elatist selle aja eest, mil lapsed on sinuga. Kuu eest, mil lapsed on temaga, ei peaks isa minu arust midagi maksma, selle kuu eest peaksid maksma sina talle või on mingi tasaarveldus, et ta üks kuu sulle ei maksa, ja sa järgmisel kuul talle ei maksa- aga sel juhul peaks see kuidagi ametlikult fikseeritud olema muidugi.

Elatist siiski peab maksma, kuna määratud elukohas peab ikka maksma selle eluaseme eest, olenevalt sellest kas laps mingi perioodi seal ei viibi. Söögiraha on viisakas muidugi isale anda kui lapsed isa juures terve kuu.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 20.05 14:07; 20.05 14:12; 20.05 14:55; 20.05 20:24; 21.05 15:46; 21.05 21:15; 22.05 10:00; 28.05 09:00; 28.05 10:40; 03.06 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii palju lolli juttu kui siin teemas pole ammu näinud. apppiii.
teemalagatja- konsulteeri juristiga, siinsed käod suudavad küll ainult rumalust kukkuda

ja waldorf kool pole ammu enam koht, kus mujal mitte hakkama saavad käima. kuna see pole piirkonna kool reeglina, siis vastupidi- mitte hakkama saavate laste vanematega lõpetatakse leping.

+2
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt naised püüavad seda varjata, et nad püüavad laste kaudu eksmeestelt rohkem raha välja pressida kui lastele kulub (ise panustades minimaalselt, kindlasti mitte pool miinimumpalka) ning et püüavad oma v.uviha eksmehe peal maandada. Peaasi, et mees maksaks ja lapsest midagi ei teaks, kuigi 50/50 kergendaks kõigi olukorda. Et lapsed elaks isa juures ja naine maksaks elatist, ei tule kõne alla, sest naine ei suuda(?) piisavalt teenida.

Aga praegune näide on nii rumal, et ei püüagi oma rahapressingut varjata. Eks siis kohus otsustab.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:46; 01.06 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waldorf kooli kohta ütleksin veel, et see on minu põhimõtetega kõige rohkem kooskõlas olev kool ja õppevorm ning isa ütles tegelikult juba koos olles vanema lapse koolivalikul et tema sellega ei nõustu sest “seal ei õpi lapsed distsipliini vaid ainult joonistavad” ja tema selle eest nõus maksma ei ole. Nüüd ongi terve vanema lapse koolitee õpemaksu tasunud MINU ema. Kas see on normaalne olukord et lapse isa ei ole nõus haridusse panustama aga vanaema on? Saan aru et isa ka täieõiguslik vanem aga kui kõik käib raha ümber mitte lapse heaolu..

Aga kas see on normaalne olukord, et teised inimesed peavad sinu nõudmisi kinni maksma, aga sa ise nendesse midagi ei panusta? Kui sinu jaoks on niivõrd oluline, et mõlemad lapsed peavad ilmtingimata saama käia erakoolis, siis on sinu enda asi selleks ka raha leida, sest asjad ei käi nii, et ainult sinul on õigused ja laste isal kohustused.

Asi ei olegi ju enam lapse heaolus, kui sinu ainus eesmärk on välja mõelda, kes sinule kõik su nõudmised peaks kinni maksma. Aga kui sa käid tööl, saad elatist ja vanaema lapse kooli eest maksab, siis kuhu sul see raha kaob, et teise lapse jaoks raha ei jätku?

Koli siis ise väiksemasse ja odavamasse korterisse, otsi endale tasuvam töö ja hakka ISE panustama.

Mul on 50% kahtlus, et see teema on täielik liba.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:49; 20.05 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See et ta nädalate kaupa neid enda juurde võtab ei ole seotud sellega et

ta nendega olla tahaks, muidu ta ei nõuaks et ei peaks juuni eest kui lapsed temaga elatist

maksma.

Kõik ikka raha ümber keerleb!

Kas sina ikka nende nädalate eest korralikult elatist maksid?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga see et lapse isa
oli nõus esimese lapse ikkagi waldorfkooli panema kui mina maksan siis see näitab et asi siiski on vaid rahas. Mina talle
elatist? Laste põhielukoht on minu juuures. Üüri ja kommunaale maksan ka siis kui laps isa juures. Tema peab siiski mulle elatist maksma. Te ei saa aru mis mind asja juures frustreerib nii et väljendan end selgemalt ja kordan küsimust. Kas kohus mõistaks lapse isa juurde elama kui isa seda nõuaks? Ja kas siis olekski jokk ja isa
panekski lapse kuhugi saue kooli,
õest mitmekümne km kaugusele?

+1
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.05 23:28; 20.05 00:13; 20.05 09:39; 20.05 10:06; 20.05 11:08; 20.05 12:07; 20.05 12:08; 20.05 12:20; 20.05 12:35; 20.05 15:57; 20.05 15:58; 21.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks MUL üksi peab “teise lapse jaoks raha jätkuma” kui lapsed meie mõlema omad. Keegi ütles siin et lapse isa õigused. Mis õigused kui kohustusi kanda ta ei taha?

0
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.05 23:28; 20.05 00:13; 20.05 09:39; 20.05 10:06; 20.05 11:08; 20.05 12:07; 20.05 12:08; 20.05 12:20; 20.05 12:35; 20.05 15:57; 20.05 15:58; 21.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks MUL üksi peab “teise lapse jaoks raha jätkuma” kui lapsed meie mõlema omad. Keegi ütles siin et lapse isa õigused. Mis õigused kui kohustusi kanda ta ei taha?

Sinu selgituste kohaselt, ei jätku sul raha ei esimese ega teise lapse jaoks.
Isa maksab elatist, isa suhtleb lastega. On valimis enda juurde elama võtma. Isa täidab oma kohust laste ees.
Isa ei ole kohustatud sinu tujude järgi käituma.

Ei saa hästi aru sinu kinnisideest selle waldorfkooli suhtes. Miks on tavaline riigikool nii paha?

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 09:55; 20.05 12:25; 20.05 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks MUL üksi peab “teise lapse jaoks raha jätkuma” kui lapsed meie mõlema omad. Keegi ütles siin et lapse isa õigused. Mis õigused kui kohustusi kanda ta ei taha?

Sa ju ütlesid, et vanaema maksab suurema lapse koolitasu ja sa saad mehelt elatist, niiet küsimus on rohkem selles, et miks ainult teised peavad panustama, aga sina ei või teise lapse tasu ise maksta. Sinul on samasugused kohustused nagu laste isal, mida sa nii väga rõhutad.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:49; 20.05 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kohus mõistaks lapse isa juurde elama kui isa seda nõuaks?

Vastan sinu küsimusele. Kui kohtus loetaks seda siinset teemat, kus sa kirjutad, et ise lastesse ei panusta, aga seda teistelt nõuad ja kõik peab sinu kapriiside järgi käima ning lapsed hariduse asemel tilu-lilutamist õpivad ja samas isa tuleb tõsiselt võetavate argumentidega, siis loomulikult mõistetakse lapsed isa juurde elama, sinult mõistetakse välja elatis. On ju näha, et lapsevanemana oled sa ebaadekvaatne ning isa tundub teist kahest see, kes kahe jalaga maa peal on ja aru saab, mis laste jaoks parim.

Ja miks vanaema siis teise lapse õppemaksu ise maksta ei võiks? Miks selline lapselaste eelistamine? Ise ta su selliseks kasvatanud on, nüüd söögu sinu kokku keeratud (ise ju tahtsid lahku minna!) suppi koos sinuga.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.05 04:07; 20.05 16:40; 21.05 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga see et lapse isa

oli nõus esimese lapse ikkagi waldorfkooli panema kui mina maksan siis see näitab et asi siiski on vaid rahas. Mina talle

elatist? Laste põhielukoht on minu juuures. Üüri ja kommunaale maksan ka siis kui laps isa juures. Tema peab siiski mulle elatist maksma. Te ei saa aru mis mind asja juures frustreerib nii et väljendan end selgemalt ja kordan küsimust. Kas kohus mõistaks lapse isa juurde elama kui isa seda nõuaks? Ja kas siis olekski jokk ja isa

panekski lapse kuhugi saue kooli,

õest mitmekümne km kaugusele?

tead, kohtupraktikas on mõne kuu tagune juhus, kus sinusarnase vinguva ja manipuleeriva ema lapsed mõistis kohus põhielukohaga hoopis stabiilse isa juurde elama.
https://ekspress.delfi.ee/kuum/mehe-pikk-ja-kulukas-kohtuvoitlus-oma-lapse-parast-lastekaitsjad-tegid-mulle-kohe-selgeks-et-isa-on-lapse-elus-teisejarguline?id=87456143
nii et pane nokk kinni ja lapsed mõlemad normaalsesse kooli. see, et sinu ema peab sinu asemel lapse õppemaksu maksma, on haige. mees tundub sul täiesti normaalne inimene olema, ehk olekski tema juures lastel parem ja saaksid normaalse hariduse

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.05 08:45; 20.05 17:18; 21.05 11:44; 21.05 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle oma võimete elad, teemaalgataja.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 121 )


Esileht Pereelu ja suhted Elatise asemel laps isa juurde elama