Esileht Koolilaps GAG vestlused

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 163 )

Teema: GAG vestlused

Postitas:
Kägu

Ju nii on, et kohad täis. Aga ikka sooviks selle kindla ei saada. Teaks, kuidas edasi tegutseda ja unustaks GAGi. Aga niikaua, kui eitust pole, on ikka väike lootusekiir.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Ja tead kui karm on selle lootusekiirega suvi läbi elada. Käidud tee. Aga need postitused, kus eitavaid asjata oodatakse (ja jaatavaid tulutult loodetakse), need veel siia alles tulema hakkavad. Ei rutta sûndmustest ette.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju nii on, et kohad täis. Aga ikka sooviks selle kindla ei saada. Teaks, kuidas edasi tegutseda ja unustaks GAGi. Aga niikaua, kui eitust pole, on ikka väike lootusekiir.

Täna on kaheksas vestluse päev, neil on päevas vestlused 20 -24 lapsega, 4 erinevat komisjoni, praeguseks on läbi vesteldud ligi ca 600 lapsega, aga igasse suunda saab maksimum 36 last.

Osad võivad loobuda Reaali kasuks, aga kool on ilmselgelt enamuse kohtadest tänaseks täitnud, mõned kohad kindlasti liiguvad ja üksikud suvel, aga üldjoontes saavad lähipäevadel enamus kohad paika. Oodatakse veel kinnitatud protokolle ja jooksvalt saab otsustada keda võtta. Järjekorras on ootamas viielised kes kohe ei saanud protokolli, olümpiaadide lapse kel vestlusel häid punkte ei tulnud ja kõrgete testitulemustega ootajad. Neil kel rohkem kui kolm-neli nelja, neil on lootused pisikesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt täib rootsi suunast siin valdavalt vist ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju sinna rootsi suunda võetakse – pool klassi ehk ainult 18 õpilast? Ma usun paraku, et küllap need kohad said päris kiiresti täis. Minu laps sai peale vestlust “ei” kätte – seega saame eluga edasi minna – aga kahju, kui antakse kellelegi asjatut lootust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil edasi läinud on? Testite ja vestlete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt täib rootsi suunast siin valdavalt vist ????

Rootsi keele suunas on hea tahte protokollid paljudele saadetud ja vastusedki saadud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa väga loota, eelmisel nädalal olid enamus kohad võetud. Üldiselt on Gag-iga nii, et esimene valik saab kutsed ja palju tarkureid on enda koolist võtta. Nad otsivad säravaid tähti,  kui osadele erialadele saavad lapsed kes teevad tööotsi ja õpivad ülikoolide juures arvuteid, inseneeriat või robootikat, siis on selge, et nemad saavad sisse ja sellised lapsi ei ole sugugi vähe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme on see teadmatus seetõttu, et lapsele õeldi, et jälgiks infosüsteemi. Nüüd vaatab iga päev tühjust. Et võiks siis kasvõi ei olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oodake nüüd ikka 2. ja 3. nädal ära. Peale seda võib lõplikke järeldusi tegema hakata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju sinna rootsi suunda võetakse – pool klassi ehk ainult 18 õpilast? Ma usun paraku, et küllap need kohad said päris kiiresti täis. Minu laps sai peale vestlust “ei” kätte – seega saame eluga edasi minna – aga kahju, kui antakse kellelegi asjatut lootust.

Rootsi keelde ei ole raskem/kergem sisse saada sellel aastal, hoolimata sellest, et nüüd on vaid 18 õpilast. Eelnevatel aastatel on lendu võetud u 144 ja ka sel aastal. Oleks kaheksa suuna asemel neli, siis oleks ka rootsi suunale rohkem kandideerijaid. Ehk siis sinna saab vähem, aga ka kandideeritakse vähem, sest valikuid on palju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 aastat tagasi ootas Reaali katsetaja, kes lôpetas R pôhikooli direktori kiitusega, oma vaatust. Jaanipäevani, suve lôpuni. Kutset ei tulnud kunagi, eitavat vaatust samuti mitte. Väga julm. Olen ise värbaja, iialgi ei käitu nii ka ebasobiva kandidaadiga. Tublide noortega ammugi mitte. Ei suuda seda kooli austusega meenutada.

Praegune abiturient? No seal pidi ikka mingi väga tõsine probleem olema, et põhikooli kiitusega lõpetanu kutset ei saanud, isegi kui katsed ebaõnnestusid (no kui palju saavad katsed kiitusega lõpetanul ikka ebaõnnestuda, mingi 50% saab vast lõdvalt kätte ja 60% said lapsed kooli sisse ka).  Mul ühe lapse lennust ei saanud gümnaasiumisse edasi laps, kel hinded korras ja kes mingi narkoga vahele jäi, seda teadsid kõik, ka antud (andekas) laps. Keegi ei pidanud jaanipäevani või suve lõpuni ootama.

Imelik, et inimese, kes vastuse asemel järjepidevalt vaatus kirjutab (telefoni autocorrect?) ja Jaanipäev suure tähega, laps üldse reaali sai. Eesti keel on seal väga tugeval tasemel. Tihtipeale on lapsed muidugi vanematest targemad, aga siiski.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 aastat tagasi ootas Reaali katsetaja, kes lôpetas R pôhikooli direktori kiitusega, oma vaatust. Jaanipäevani, suve lôpuni. Kutset ei tulnud kunagi, eitavat vaatust samuti mitte. Väga julm. Olen ise värbaja, iialgi ei käitu nii ka ebasobiva kandidaadiga. Tublide noortega ammugi mitte. Ei suuda seda kooli austusega meenutada.

Praegune abiturient? No seal pidi ikka mingi väga tõsine probleem olema, et põhikooli kiitusega lõpetanu kutset ei saanud, isegi kui katsed ebaõnnestusid (no kui palju saavad katsed kiitusega lõpetanul ikka ebaõnnestuda, mingi 50% saab vast lõdvalt kätte ja 60% said lapsed kooli sisse ka). Mul ühe lapse lennust ei saanud gümnaasiumisse edasi laps, kel hinded korras ja kes mingi narkoga vahele jäi, seda teadsid kõik, ka antud (andekas) laps. Keegi ei pidanud jaanipäevani või suve lõpuni ootama.

Imelik, et inimese, kes vastuse asemel järjepidevalt vaatus kirjutab (telefoni autocorrect?) ja Jaanipäev suure tähega, laps üldse reaali sai. Eesti keel on seal väga tugeval tasemel. Tihtipeale on lapsed muidugi vanematest targemad, aga siiski.

Alustan lõpust. Jah, kirjutasin telefonist, lugemisprille ei saanud ette panna, arvasin, et vast saan ilma kirjutatud. Jaanipäev ei olnud mul lause sees. Vaata üle palun.

uskumatu, miks sa nii õel oled? Kohe tundsid et tuleks vastata?

Rohkemat ei saa ega taha enam küll siia kommenteerida, kuid ehk siis teistele. Katsed ei ebaõnnestunud, olid 90-85p vahel, kuid vestlusel mõnitati tummiselt. Peamised etteheited olid, et sportlane oli jätnud aasta tagasi spordi – seda tõsiste vigastuste ja arsti soovituse tõttu, kuid nimetati pea 8 aastat ala harrastanud (7-8x nd trenni teinud) inimest allaandjaks. Teine surmapatt oli olümpiaadidel mitteosalemine. Inimesel oli lihtsalt nö mune keelduda sellest, mis talle tõesti ei sobinud. Ka ajaga olin eksinud. siiski 2 a tagasi oli see. Ja selline õpilane tuli vestluselt nuttes. Ta tundis ennast nii tühisena. Ootasime vastust 29.augustini kuni tuli pakkima hakata et uude kooli sõita. Rohkem polnud aega oodata.

Poole õppeaasta pärast siis klassikaaslaste käest uuriti ega temast midagi ei teata, plaaniti tagasi kutsuda (nii palju oli “väljavalituid” väljalangenud selleks ajaks.) Laps palus edasi öelada, et ei maksa tülitada, ta sai just teises maakonnas õppimismõnu tagasi. Naudib siiani iga hetke oma koolis (mitte nõrgemas). Ja mõtleb möödunule muigega. Ning pidudest ja “elukogemuste nautimisest”, mida siin takka kiidetakse ja millest omavanused jah väga teadlikud on, ei pea üks osa tublisid noori sellisel kujul lugu. Mõni asi võib elus vabalt proovimata jääda.

Ei ole muide hapud viinamarjad. On see, mida mõistad siis, kui katsete valu ja ebaõiglus möödas on. Aga see valu tuleb üle elada.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkemat ei saa ega taha enam küll siia kommenteerida, kuid ehk siis teistele. Katsed ei ebaõnnestunud, olid 90-85p vahel, kuid vestlusel mõnitati tummiselt. Peamised etteheited olid, et sportlane oli jätnud aasta tagasi spordi – seda tõsiste vigastuste ja arsti soovituse tõttu, kuid nimetati pea 8 aastat ala harrastanud (7-8x nd trenni teinud) inimest allaandjaks. Teine surmapatt oli olümpiaadidel mitteosalemine. Inimesel oli lihtsalt nö mune keelduda sellest, mis talle tõesti ei sobinud. Ka ajaga olin eksinud. siiski 2 a tagasi oli see. Ja selline õpilane tuli vestluselt nuttes. Ta tundis ennast nii tühisena. Ootasime vastust 29.augustini kuni tuli pakkima hakata et uude kooli sõita. Rohkem polnud aega oodata.

Palun vabandust, aga see ei tundu usutav. Miks peaks kool lapsele ette heitma seda, et ta vigastuse tõttu spordi tegemisest loobus? Sportimine on ju nagunii kõrvaltegevus. Samuti ei osale kõik Reaalis käivad lapsed olümpiaadidel ja jätkavad sellest hoolimata oma koolis. Ja kui tavakoolist saab sisse laps, kelle katsete tulemused olid nõrgemad, kes olümpiaadidel pole osalenud ja kes mingit erilist huviala ei oma (tean selliseid), siis tundub uskumatu, et oma kooli tubli ning katsetel hästi esinenud õpilane jäeti välja, sest ta ei tee enam sporti ja ei ole osalenud olümpiaadidel. Oma kooli lastel peaks pigem eelis olema, nende kohta on juba teada, et nad saavad hakkama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkemat ei saa ega taha enam küll siia kommenteerida, kuid ehk siis teistele. Katsed ei ebaõnnestunud, olid 90-85p vahel, kuid vestlusel mõnitati tummiselt. Peamised etteheited olid, et sportlane oli jätnud aasta tagasi spordi – seda tõsiste vigastuste ja arsti soovituse tõttu, kuid nimetati pea 8 aastat ala harrastanud (7-8x nd trenni teinud) inimest allaandjaks. Teine surmapatt oli olümpiaadidel mitteosalemine. Inimesel oli lihtsalt nö mune keelduda sellest, mis talle tõesti ei sobinud. Ka ajaga olin eksinud. siiski 2 a tagasi oli see. Ja selline õpilane tuli vestluselt nuttes. Ta tundis ennast nii tühisena. Ootasime vastust 29.augustini kuni tuli pakkima hakata et uude kooli sõita. Rohkem polnud aega oodata.

Palun vabandust, aga see ei tundu usutav. Miks peaks kool lapsele ette heitma seda, et ta vigastuse tõttu spordi tegemisest loobus? Sportimine on ju nagunii kõrvaltegevus. Samuti ei osale kõik Reaalis käivad lapsed olümpiaadidel ja jätkavad sellest hoolimata oma koolis. Ja kui tavakoolist saab sisse laps, kelle katsete tulemused olid nõrgemad, kes olümpiaadidel pole osalenud ja kes mingit erilist huviala ei oma (tean selliseid), siis tundub uskumatu, et oma kooli tubli ning katsetel hästi esinenud õpilane jäeti välja, sest ta ei tee enam sporti ja ei ole osalenud olümpiaadidel. Oma kooli lastel peaks pigem eelis olema, nende kohta on juba teada, et nad saavad hakkama.

Sellepärast oligi väga valus. Proovisin ka endale ja lähedasteke terve suvi asja loogiliseks môelda, kuid täpselt nagu sa ûtlesid… Palun vabandust, aga see ei tundu usutav…. Aga las ta olla. Tema on hetkel rahul, tubli ja väga ônnelik.

Vaataks nûûd mis sellest teisest lapsest saab ????. See teema sai siin alguse lootusest, et kui seegi vastus peaks eitav olema, tulgu see ei siis konkreetse vastusena.
Teema läks laialt lappama ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkemat ei saa ega taha enam küll siia kommenteerida, kuid ehk siis teistele. Katsed ei ebaõnnestunud, olid 90-85p vahel, kuid vestlusel mõnitati tummiselt. Peamised etteheited olid, et sportlane oli jätnud aasta tagasi spordi – seda tõsiste vigastuste ja arsti soovituse tõttu, kuid nimetati pea 8 aastat ala harrastanud (7-8x nd trenni teinud) inimest allaandjaks. Teine surmapatt oli olümpiaadidel mitteosalemine. Inimesel oli lihtsalt nö mune keelduda sellest, mis talle tõesti ei sobinud. Ka ajaga olin eksinud. siiski 2 a tagasi oli see. Ja selline õpilane tuli vestluselt nuttes. Ta tundis ennast nii tühisena. Ootasime vastust 29.augustini kuni tuli pakkima hakata et uude kooli sõita. Rohkem polnud aega oodata.

Palun vabandust, aga see ei tundu usutav. Miks peaks kool lapsele ette heitma seda, et ta vigastuse tõttu spordi tegemisest loobus? Sportimine on ju nagunii kõrvaltegevus. Samuti ei osale kõik Reaalis käivad lapsed olümpiaadidel ja jätkavad sellest hoolimata oma koolis. Ja kui tavakoolist saab sisse laps, kelle katsete tulemused olid nõrgemad, kes olümpiaadidel pole osalenud ja kes mingit erilist huviala ei oma (tean selliseid), siis tundub uskumatu, et oma kooli tubli ning katsetel hästi esinenud õpilane jäeti välja, sest ta ei tee enam sporti ja ei ole osalenud olümpiaadidel. Oma kooli lastel peaks pigem eelis olema, nende kohta on juba teada, et nad saavad hakkama.

Minu jaoks on usutav. Kui mainiti, et 7 on kehv hinne (8 ka pole kõige parem).

Ja ka siiani ootame mingitki vastust, et kuidas edasi.

Kas GAG ei saadagi siis eitavaid vastuseid? Et ei peaks tühja ootama… sest seni kuni mingit vastust pole, ikka ju salamisi siiski loodad, kuigi suhtlemine oli nagu oli.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu laps, kes kandideeris eelmisel aastal GAGi rootsi k suunda, ei saanudki kunagi eitavat vastust. Kohta ka muidugi ei saanud. Ootas, lootis, lõpuks kui mitu nädalat hiljem õppejuhile kirjutas, siis tuli vastus, et klass on komplekteeritud. Ja ka pärast seda ei tulnud sinna süsteemi eitavat vastust… ma ei tea, kas see on norm või oli tegemist mingi näpukaga, et üks laps jäi vastuseta.

Kui vanem laps GAGi kandideeris, siis öeldi väga ilusti juba vestlusel, et sissesaamise võimalus ei ole kuigi suur ja nad soovitaksid pigem oma teise valiku koolile panustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohkemat ei saa ega taha enam küll siia kommenteerida, kuid ehk siis teistele. Katsed ei ebaõnnestunud, olid 90-85p vahel, kuid vestlusel mõnitati tummiselt. Peamised etteheited olid, et sportlane oli jätnud aasta tagasi spordi – seda tõsiste vigastuste ja arsti soovituse tõttu, kuid nimetati pea 8 aastat ala harrastanud (7-8x nd trenni teinud) inimest allaandjaks. Teine surmapatt oli olümpiaadidel mitteosalemine. Inimesel oli lihtsalt nö mune keelduda sellest, mis talle tõesti ei sobinud. Ka ajaga olin eksinud. siiski 2 a tagasi oli see. Ja selline õpilane tuli vestluselt nuttes. Ta tundis ennast nii tühisena. Ootasime vastust 29.augustini kuni tuli pakkima hakata et uude kooli sõita. Rohkem polnud aega oodata.

Palun vabandust, aga see ei tundu usutav. Miks peaks kool lapsele ette heitma seda, et ta vigastuse tõttu spordi tegemisest loobus? Sportimine on ju nagunii kõrvaltegevus. Samuti ei osale kõik Reaalis käivad lapsed olümpiaadidel ja jätkavad sellest hoolimata oma koolis. Ja kui tavakoolist saab sisse laps, kelle katsete tulemused olid nõrgemad, kes olümpiaadidel pole osalenud ja kes mingit erilist huviala ei oma (tean selliseid), siis tundub uskumatu, et oma kooli tubli ning katsetel hästi esinenud õpilane jäeti välja, sest ta ei tee enam sporti ja ei ole osalenud olümpiaadidel. Oma kooli lastel peaks pigem eelis olema, nende kohta on juba teada, et nad saavad hakkama.

Minu jaoks on usutav. Kui mainiti, et 7 on kehv hinne (8 ka pole kõige parem).

Ja ka siiani ootame mingitki vastust, et kuidas edasi.

Kas GAG ei saadagi siis eitavaid vastuseid? Et ei peaks tühja ootama… sest seni kuni mingit vastust pole, ikka ju salamisi siiski loodad, kuigi suhtlemine oli nagu oli.

GAGist loodan, et vast ikka saadab. Reaalil ei pidavat seda kommet olema, nagu takkajärgi teada sain.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast oligi väga valus. Proovisin ka endale ja lähedasteke terve suvi asja loogiliseks môelda, kuid täpselt nagu sa ûtlesid… Palun vabandust, aga see ei tundu usutav…. Aga las ta olla. Tema on hetkel rahul, tubli ja väga ônnelik.

Aga miks ometi sa järele ei küsinud, et miks? Arusaamatu mulle. Parem praed?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast oligi väga valus. Proovisin ka endale ja lähedasteke terve suvi asja loogiliseks môelda, kuid täpselt nagu sa ûtlesid… Palun vabandust, aga see ei tundu usutav…. Aga las ta olla. Tema on hetkel rahul, tubli ja väga ônnelik.

Aga miks ometi sa järele ei küsinud, et miks? Arusaamatu mulle. Parem praed?

Sest gümnasisti mamma ei jookse koolivahet (vaid maandab oma pingeid äärmisel juhul Perekoolis kui enam iseseisvalt vastu ei pea????)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest gümnasisti mamma ei jookse koolivahet (vaid maandab oma pingeid äärmisel juhul Perekoolis kui enam iseseisvalt vastu ei pea????)

Ei ole arusaadav minu jaoks. Ka koolile küsimuse oleks ju võinud gümnasist ise esitada. Milleks see märterlus ja kollektiivne kannatus?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pojal oli täna teise vestlusena GAG vestlus ja öeldi, et väga kahju, et oli teine valik, kõik kohad on komplekteeritud aga jääb ootele, muidu oleks sisse saanud, öeldi et sobiks ideaalselt nende kooli IT suunda. Kuulasin vestlust ja see oli nii positiivne, väga kahju, tundus, et nad olid imestunud, et Reaalkool teda veel vastu ei võtnud. Poeg täna tunnistas, et oli Reaalkooli vestlusel lihtsalt rohkem pinges millegi pärast ja see ei läinud nii hästi. Ta sai IT olümpiaadiga vestlustele, on riiklikus lõppvoorus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on usutav. Kui mainiti, et 7 on kehv hinne (8 ka pole kõige parem).

Ma saan aru, et siin on tegemist teise kooliga?
7 ja 8 teisenduvad 5-pallisüsteemis neljaks ja iseenesest ei ole tegu kehva hindega. Aga kui nüüd komisjon võrdleb kandidaatide tunnistusi, siis võib olla tegu lihtsalt selles võrdluses kehvema tunnistusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks nad neid vestluseid siis ikka veel peavad? Et sorteerida endale ootejärjekorda? Ise arvasin, et jätavad ikka mõned kohad teise ja kolmanda valiku lastele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks nad neid vestluseid siis ikka veel peavad? Et sorteerida endale ootejärjekorda?

Jah. No vb mõni koht on ikka veel varuks ka eriliste briljantide jaoks. Tippkoolides on ju alati nii, et õpilasi on paar tükki rohkem klassis kui on kohti – gümnaasiumiklassides on näiteks 36 kohta, aga 38 õpilast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peavad selleks, et varu hoida, öeldi, et aegajalt ikka keegi ütleb ära ja vōib vedada veel ja suvelgi koha saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks nad neid vestluseid siis ikka veel peavad? Et sorteerida endale ootejärjekorda?

Jah. No vb mõni koht on ikka veel varuks ka eriliste briljantide jaoks. Tippkoolides on ju alati nii, et õpilasi on paar tükki rohkem klassis kui on kohti – gümnaasiumiklassides on näiteks 36 kohta, aga 38 õpilast.

Ma ikkagi usun, et komplekteeritakse esimest vestlusvoorust…meil olümpiaad st punktid on automaatselt maximum, tunnistusel kaks nelja ja vestlusel sai 73 75st aga oli teine vestlusvoor ja seetõttu ootel????

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi usun, et komplekteeritakse esimest vestlusvoorust…meil olümpiaad st punktid on automaatselt maximum, tunnistusel kaks nelja ja vestlusel sai 73 75st aga oli teine vestlusvoor ja seetõttu ootel????

Värske info, kus II vestlusvoorust kõva olümpiaadilaps sai Reaali koha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi usun, et komplekteeritakse esimest vestlusvoorust…meil olümpiaad st punktid on automaatselt maximum, tunnistusel kaks nelja ja vestlusel sai 73 75st aga oli teine vestlusvoor ja seetõttu ootel????

Kas ta esimese valiku koolist ei saanud pakkumist?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikkagi usun, et komplekteeritakse esimest vestlusvoorust…meil olümpiaad st punktid on automaatselt maximum, tunnistusel kaks nelja ja vestlusel sai 73 75st aga oli teine vestlusvoor ja seetõttu ootel????

Kas ta esimese valiku koolist ei saanud pakkumist?

Ei ole saanud jaa veel, GAG-is ka imestati täna, tal seal vestlus ebaõnnestus sai 30 50st, nibin nabin keegi siin sai 35-ga veel sisse. Vestlused olid väga erinevad, Reaalkoolis küsiti spetsiifilisi matemaatika ja keemia küsimusi, mitte lihtsaid vaid erandeid ja rõhuti eesti keele olulisusele, mis tal oli neli tunnistusel. GAG vestlus oli inglisekeelne, mis tal ideaalselt suus ja küsimused olid otse tema teemasse, mul laps konkureeris IT suunda ja ainult sinna tahab, sest ta programmerinud juba al 8a vanuselt ja teenib sellega täna taskuraha…ma ei teagi miks ta Reaalkooli esimeseks pani, tal isa tegelikult GAGi lõpetanud????…ehk ikkagi on saatus ja saab lõpuks sinna, seal tundus nii hea õhkkond????

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 163 )


Esileht Koolilaps GAG vestlused