Esileht Pereelu ja suhted Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )

Teema: Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

Postitas:

Ja mismoodi see erineb sadade profiilide vaatamisest? See võib samamoodi olla põhjusel, et teatakse väga hästi midagi tahetakse 🙂 Ja päriselus tuleb ikkagi kokku saada ja suhtlema hakata. Alguspunkt on lihtsalt teine, et see kohtumine üldse saaks toimuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 04:36; 21.01 14:19; 21.01 14:44; 22.01 19:09; 22.01 19:13; 22.01 21:19; 22.01 21:24; 27.01 21:43; 27.01 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Nõus Sinuga. Mul lisaks sellele elementaarsele hügieenile, on tähtis ka mehe pikkus. Mees peaks olema pikk, suur, tugev jne..Ei kujutaks ette kui mees oleks must pea jagu lühem näiteks.

Naljakas tõesti, et naistel on nii. Mehel ikka küll pole, et naine peab olema lühem ja puhas ja asi ants. Olgu 50aastane suitsetav mustlasmutt, 200kgne esihammasteta neegrimutt või viimane kirvenägu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 10:01; 28.01 11:15; 29.01 01:03; 30.01 22:43; 16.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Kas sa oled ikka päris kindel? Ilmselt sa ei ole erinevate väliste probleemidega meestega intiimsuhtes olnud, et nii julgelt võid kilgata ja üldistada.
Mina olin mõned kuud suhetes mehega, kellel oli tõepoolest ilus hing, ta oli töökas, abivalmis, soe, kaisutas, musitas, viis mind kõikjale, kuhu soovisin, tegi mulle süüa, voodis oli super. Tõesti ka voodiklapp oli ideaalilähedane, minuga tegelemine, minu heaolu esiplaanile asetamine, vastupidavus, riistvara…no viimase peal, naudi ainult. Oli truu. kustutas minuga tutvudes oma konto suhtlusportaalist, pühendus mulle ja meie suhtele.
Meid viis lahku selline julm tõsiasi, et mul ei tekkinud tema vastu tundeid. Püüdsin väga, mitu kuud. Ei midagi. Ma ei saa oma südant sundida. Ja arvan, et üheks suurimaks komistuskiviks sai tema ülekaal. Ta on umbes 180 cm pikk, aga kaalub 105-107 kg ja tal oli selline kehaehitus, et muidu kõik ok, aga hiigelsuur pehme lõtv õllekõht. Ja ta ei suutnud nende kuude jooksul midagi ses osas teha, ta sõi valesti, ei liikunud eriti palju, jõi palju veini- vot nii palju ta mind järelikult siis ei armastanud, et mina oleksin talle motivatsiooniks olnud. Sellise järelduse tegin. Mina olen sale ja kena. Ja kuna mina teda üldse armastama ei hakanud, ei olnud ka minul motivatsiooni sundida teda oma kõhuga tegelema. Ma lõin käega ja jätsin ta maha.
See kõht oli ikka jube küll, seksi ajal lotendas meie vahel nagu mingi hiigelsuur pehme õhupall. Kui ta kõndis, siis tuli kõigepealt kõht ja siis ülejäänud mees. Kui heitis külili, siis enamus voodit oli seda jubedat kõhtu täis.
Vbl oleksin ma ta ka ilma selle kõhuta maha jätnud, sest tundeid ei olnud. Kuid tunnen, et see õudne kõht oli üks suuri asjaolusid algusest peale ja kui seda poleks olnud…mine tea, oleksid ka tunded olnud? Sest seda kõhtu ma nägin esimesest päevast peale ja kohe tundus okse. Kohe rikkus asja ära, kuigi ma püüdsin sellest üle olla.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 10:17; 21.01 14:20; 21.01 16:44; 28.01 11:53; 30.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin mõned kuud suhetes mehega,

Meid viis lahku selline julm tõsiasi, et mul ei tekkinud tema vastu tundeid.

No tunded on ikka suhte tekkimise eelduseks. Mitte, et

kohe tundus okse

Kõik on nii okse, aga ma püüan nüüd mingeid tundeid tekitama hakata endal. Milleks ebasobiva inimesega üldse suhte lõid??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari kuuga ei tee hiigelsuure kõhu osas midagi ära…selleks läheb ikka nii umbes aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 21.01 14:08; 27.01 21:59; 28.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Kas sa oled ikka päris kindel? Ilmselt sa ei ole erinevate väliste probleemidega meestega intiimsuhtes olnud, et nii julgelt võid kilgata ja üldistada.
Mina olin mõned kuud suhetes mehega, kellel oli tõepoolest ilus hing, ta oli töökas, abivalmis, soe, kaisutas, musitas, viis mind kõikjale, kuhu soovisin, tegi mulle süüa, voodis oli super. Tõesti ka voodiklapp oli ideaalilähedane, minuga tegelemine, minu heaolu esiplaanile asetamine, vastupidavus, riistvara…no viimase peal, naudi ainult. Oli truu. kustutas minuga tutvudes oma konto suhtlusportaalist, pühendus mulle ja meie suhtele.
Meid viis lahku selline julm tõsiasi, et mul ei tekkinud tema vastu tundeid. Püüdsin väga, mitu kuud. Ei midagi. Ma ei saa oma südant sundida. Ja arvan, et üheks suurimaks komistuskiviks sai tema ülekaal. Ta on umbes 180 cm pikk, aga kaalub 105-107 kg ja tal oli selline kehaehitus, et muidu kõik ok, aga hiigelsuur pehme lõtv õllekõht. Ja ta ei suutnud nende kuude jooksul midagi ses osas teha, ta sõi valesti, ei liikunud eriti palju, jõi palju veini- vot nii palju ta mind järelikult siis ei armastanud, et mina oleksin talle motivatsiooniks olnud. Sellise järelduse tegin. Mina olen sale ja kena. Ja kuna mina teda üldse armastama ei hakanud, ei olnud ka minul motivatsiooni sundida teda oma kõhuga tegelema. Ma lõin käega ja jätsin ta maha.
See kõht oli ikka jube küll, seksi ajal lotendas meie vahel nagu mingi hiigelsuur pehme õhupall. Kui ta kõndis, siis tuli kõigepealt kõht ja siis ülejäänud mees. Kui heitis külili, siis enamus voodit oli seda jubedat kõhtu täis.
Vbl oleksin ma ta ka ilma selle kõhuta maha jätnud, sest tundeid ei olnud. Kuid tunnen, et see õudne kõht oli üks suuri asjaolusid algusest peale ja kui seda poleks olnud…mine tea, oleksid ka tunded olnud? Sest seda kõhtu ma nägin esimesest päevast peale ja kohe tundus okse. Kohe rikkus asja ära, kuigi ma püüdsin sellest üle olla.

Just selline mu abikaasa ongi, lisaks poolitab selle kõhu veel hiiglaslik arm, pluss psoriaas üle kogu keha. Aga ta kannab mind kätel igas mõttes! On intelligentne, hea huumorimeelega, kohuse- ja vastutustundlik, suurepärane isa (ka minu lapsele), meil on ühised huvid. Loomulikult ei armunud ma nö esimsest pilgust vaid alles siis, kui olin teda tundma õppinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 21:37; 27.01 21:43; 28.01 15:28; 30.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mingi aeg pimekohtingud, olin ka 30-ndate alguses. Loomulikult, kui mehel pilti juures pole, siis on selge, mees on koll. Nii oligi, kõik pimekohtingud osutusid õudukateks. Ausalt öeldes käisin kolmel kohtingul, siis loobusin, otsisin kõige kenama pildiga mehe(arvates, et niikuinii klantspilt) ja uskumatu, aga see oligi õige minu jaoks. Nüüdseks juba 20a-t temaga abielus. Seega, selekteeri julmalt, küll leiad ka õige üles.

Millised tutvumisportaalid olid 20 aastat tagasi? Rate ja MSN? Küsin, sest jube paljud kelgivad oma åikaajaliste kooseludega, mis leitud netist (et siis oli nett “normaalseid” mehi täis?). Minu arust Rate pole küll väga tõsiseltvõetav.

Delfi date oli näiteks.sealt sain mehe.ca 12 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Kas sa oled ikka päris kindel? Ilmselt sa ei ole erinevate väliste probleemidega meestega intiimsuhtes olnud, et nii julgelt võid kilgata ja üldistada.
Mina olin mõned kuud suhetes mehega, kellel oli tõepoolest ilus hing, ta oli töökas, abivalmis, soe, kaisutas, musitas, viis mind kõikjale, kuhu soovisin, tegi mulle süüa, voodis oli super. Tõesti ka voodiklapp oli ideaalilähedane, minuga tegelemine, minu heaolu esiplaanile asetamine, vastupidavus, riistvara…no viimase peal, naudi ainult. Oli truu. kustutas minuga tutvudes oma konto suhtlusportaalist, pühendus mulle ja meie suhtele.
Meid viis lahku selline julm tõsiasi, et mul ei tekkinud tema vastu tundeid. Püüdsin väga, mitu kuud. Ei midagi. Ma ei saa oma südant sundida. Ja arvan, et üheks suurimaks komistuskiviks sai tema ülekaal. Ta on umbes 180 cm pikk, aga kaalub 105-107 kg ja tal oli selline kehaehitus, et muidu kõik ok, aga hiigelsuur pehme lõtv õllekõht. Ja ta ei suutnud nende kuude jooksul midagi ses osas teha, ta sõi valesti, ei liikunud eriti palju, jõi palju veini- vot nii palju ta mind järelikult siis ei armastanud, et mina oleksin talle motivatsiooniks olnud. Sellise järelduse tegin. Mina olen sale ja kena. Ja kuna mina teda üldse armastama ei hakanud, ei olnud ka minul motivatsiooni sundida teda oma kõhuga tegelema. Ma lõin käega ja jätsin ta maha.
See kõht oli ikka jube küll, seksi ajal lotendas meie vahel nagu mingi hiigelsuur pehme õhupall. Kui ta kõndis, siis tuli kõigepealt kõht ja siis ülejäänud mees. Kui heitis külili, siis enamus voodit oli seda jubedat kõhtu täis.
Vbl oleksin ma ta ka ilma selle kõhuta maha jätnud, sest tundeid ei olnud. Kuid tunnen, et see õudne kõht oli üks suuri asjaolusid algusest peale ja kui seda poleks olnud…mine tea, oleksid ka tunded olnud? Sest seda kõhtu ma nägin esimesest päevast peale ja kohe tundus okse. Kohe rikkus asja ära, kuigi ma püüdsin sellest üle olla.

Just selline mu abikaasa ongi, lisaks poolitab selle kõhu veel hiiglaslik arm, pluss psoriaas üle kogu keha. Aga ta kannab mind kätel igas mõttes! On intelligentne, hea huumorimeelega, kohuse- ja vastutustundlik, suurepärane isa (ka minu lapsele), meil on ühised huvid. Loomulikult ei armunud ma nö esimsest pilgust vaid alles siis, kui olin teda tundma õppinud.

Paraku ongi nii, et teaduslikult vaatavad mehed naise välimust ja naised eelkõige mehe staatust, viimase osa on kindlasti ka käitumine ja huumorimeel, sest muidu ta kaaslaste seas lugupidamist ei teeniks. Kuid sellegipoolest on need trendid ja enamuse arvamus, mitte absoluutne. Leidub naisi, kelle jaoks on mehe välimus oluline ja mehi, kelle jaoks on naise välimus vähem oluline, kuigi viimaseid on kindlasti vähem. Kui nüüd mõni naine väidab, et jah, talle on tähtis mehe välimus ja kui mees liiga paksuks läheb, siis ei ole enam atraktiivne, siis peetakse seda naist pealiskaudseks, meest aga mitte. Naist peetakse pealiskaudseks isegi siis, kui ta juba algul ei vaata mehi, kes pole tema jaoks füüsiliselt atraktiivsed. Meeste puhul peetakse seda aga loomulikuks, et kena ja hoolitsetud mees ei vaata paksu tädilikku naist. Ainus asi, mida naised vaadata tohivad, on pikkus. Aga kindlasti mitte näo ilu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 10:01; 28.01 11:15; 29.01 01:03; 30.01 22:43; 16.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ongi nii, et teaduslikult vaatavad mehed naise välimust ja naised eelkõige mehe staatust, viimase osa on kindlasti ka käitumine ja huumorimeel, sest muidu ta kaaslaste seas lugupidamist ei teeniks. Kuid sellegipoolest on need trendid ja enamuse arvamus, mitte absoluutne. Leidub naisi, kelle jaoks on mehe välimus oluline ja mehi, kelle jaoks on naise välimus vähem oluline, kuigi viimaseid on kindlasti vähem. Kui nüüd mõni naine väidab, et jah, talle on tähtis mehe välimus ja kui mees liiga paksuks läheb, siis ei ole enam atraktiivne, siis peetakse seda naist pealiskaudseks, meest aga mitte. Naist peetakse pealiskaudseks isegi siis, kui ta juba algul ei vaata mehi, kes pole tema jaoks füüsiliselt atraktiivsed. Meeste puhul peetakse seda aga loomulikuks, et kena ja hoolitsetud mees ei vaata paksu tädilikku naist. Ainus asi, mida naised vaadata tohivad, on pikkus. Aga kindlasti mitte näo ilu.

Eks selle pärast need kooselud, abielud jne purunevadki, et on hakatud kokku elama vaid ilus olemise pärast. Hiljem, aasta(te) pärast tuleb areenile keegi veelgi ilusam, noorem..kui oma naine/mees juba vanuse tõttu oma ilu minetanud ja nii ta lähebki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Ei saa sellest aru. Käid siis erinevate koledate inimesega kohtingutel, seni, kui lõpuks tunded tekivad? Mul on küll nii, et kui esimesest hetkest silma ei jää, siis edasi saab suhelda vaid kui sõbraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ühe tüübiga kunagi kirjutama, pilte ei vahetanud, isegi ta vanust ei teadnud, rääkisime niisama maast ja ilmast, ajaviiteks, ei olnud eriti flirti, niisama nali ja vahel arutasime maailmaasju. Päris nimesid me ka ei vahetanud, mõlemal oli meiliaadress a la mees@gmail.com.
Vahetasime e-maile kaks kuud ja siis ta kutsus mind balletti vaatama. Põnevuse pärast olin nõus, kuigi tekkis kahtlus, et kas see on hea mõte, äkki kaotan vahva kirjasõbra, kui päriselus ei klapi. Kuna olen hästi pikka kasvu, siis ainus asi, mida pärisin, oli, et kas ta kasv lubab kontsi kanda 🙂 , no et päris meetrit pikemaks ei sirguks (kuigi vahet ei ole muidugi).
Vastas, et pangu ma nii kõrged kontsad kui tahan.
Ma ise kujutasin seda meest mingil põhjusel ette pigem keskealisena, täiesti valgete juustega ja kõhukesega.

Kui kokku saime, siis põhimõtteliselt armusin esimesest silmapilgust. Tüüp oli minust paar aastat vanem, 195cm, musklis, vallaline, lastetu, väga kena, haritud, heasüdamlik, intelligentne, huumorimeelega, majanduslikult kindlustatud, armastab loomi ja lapsi, selgus ühine tutvusringkond (üsna sarnane taust) jnejne. Aga ma ei olnud teda kunagi näinud ega ka tema nime kuulnud. Kusjuures ta elas mu töökohast üle tänava 😀

Puänti ei tulegi. Võtsin ta endale meheks. Hetkel sõidab ta koju meie kolmele lapsele järgi, et nendega ujuma minna.

Mina olin kohtumisel 28 ja mees 31. Ehk ikka vahel mõnel veab ka 😛
Äkki annab lootust.

Enne seda olin pikas suhtes vaimse terroristiga, ju siis olin ära teeninud midagi head…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:14; 30.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ühe tüübiga kunagi kirjutama, pilte ei vahetanud, isegi ta vanust ei teadnud, rääkisime niisama maast ja ilmast, ajaviiteks, ei olnud eriti flirti, niisama nali ja vahel arutasime maailmaasju. Päris nimesid me ka ei vahetanud, mõlemal oli meiliaadress a la mees@gmail.com.
Vahetasime e-maile kaks kuud ja siis ta kutsus mind balletti vaatama. Põnevuse pärast olin nõus, kuigi tekkis kahtlus, et kas see on hea mõte, äkki kaotan vahva kirjasõbra, kui päriselus ei klapi. Kuna olen hästi pikka kasvu, siis ainus asi, mida pärisin, oli, et kas ta kasv lubab kontsi kanda ???? , no et päris meetrit pikemaks ei sirguks (kuigi vahet ei ole muidugi).
Vastas, et pangu ma nii kõrged kontsad kui tahan.
Ma ise kujutasin seda meest mingil põhjusel ette pigem keskealisena, täiesti valgete juustega ja kõhukesega.

Kui kokku saime, siis põhimõtteliselt armusin esimesest silmapilgust. Tüüp oli minust paar aastat vanem, 195cm, musklis, vallaline, lastetu, väga kena, haritud, heasüdamlik, intelligentne, huumorimeelega, majanduslikult kindlustatud, armastab loomi ja lapsi, selgus ühine tutvusringkond (üsna sarnane taust) jnejne. Aga ma ei olnud teda kunagi näinud ega ka tema nime kuulnud. Kusjuures ta elas mu töökohast üle tänava ????

Püänti ei tulegi. Võtsin ta endale meheks. Hetkel sõidab ta koju meie kolmele lapsele järgi, et nendega ujuma minna.

Mina olin kohtumisel 28 ja mees 31. Ehk ikka vahel mõnel veab ka ????
Äkki annab lootust.

Enne seda olin pikas suhtes vaimse terroristiga, ju siis olin ära teeninud midagi head…

Misasi on PÜÄNT? Minu arust see sõna oligi kogu su jutu …püänt!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 10:17; 21.01 14:20; 21.01 16:44; 28.01 11:53; 30.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnistan ausalt, et mehe välimus ei lähe mulle üldse korda, kui hügieen välja arvata, muidugi. Ilus hing muudab ükskõik kui jubeda väljanägemise ilusaks.

Ei saa sellest aru. Käid siis erinevate koledate inimesega kohtingutel, seni, kui lõpuks tunded tekivad? Mul on küll nii, et kui esimesest hetkest silma ei jää, siis edasi saab suhelda vaid kui sõbraga.

Igasuguste inimestega käisin kohtumas – ilusate ja koledatega. Välimuse põhjal ei valinud. Edasi sutlesin nendega, kellega tundus tore suhelda. Ühega tundus eriti tore…
Ma polegi esimesest pilgust armuja tüüp – enne pean inimesega harjuma ja end vabalt tundma hakkama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 21:37; 27.01 21:43; 28.01 15:28; 30.01 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ühe tüübiga kunagi kirjutama, pilte ei vahetanud, isegi ta vanust ei teadnud, rääkisime niisama maast ja ilmast, ajaviiteks, ei olnud eriti flirti, niisama nali ja vahel arutasime maailmaasju. Päris nimesid me ka ei vahetanud, mõlemal oli meiliaadress a la mees@gmail.com.
Vahetasime e-maile kaks kuud ja siis ta kutsus mind balletti vaatama. Põnevuse pärast olin nõus, kuigi tekkis kahtlus, et kas see on hea mõte, äkki kaotan vahva kirjasõbra, kui päriselus ei klapi. Kuna olen hästi pikka kasvu, siis ainus asi, mida pärisin, oli, et kas ta kasv lubab kontsi kanda ???? , no et päris meetrit pikemaks ei sirguks (kuigi vahet ei ole muidugi).
Vastas, et pangu ma nii kõrged kontsad kui tahan.
Ma ise kujutasin seda meest mingil põhjusel ette pigem keskealisena, täiesti valgete juustega ja kõhukesega.

Kui kokku saime, siis põhimõtteliselt armusin esimesest silmapilgust. Tüüp oli minust paar aastat vanem, 195cm, musklis, vallaline, lastetu, väga kena, haritud, heasüdamlik, intelligentne, huumorimeelega, majanduslikult kindlustatud, armastab loomi ja lapsi, selgus ühine tutvusringkond (üsna sarnane taust) jnejne. Aga ma ei olnud teda kunagi näinud ega ka tema nime kuulnud. Kusjuures ta elas mu töökohast üle tänava ????

Püänti ei tulegi. Võtsin ta endale meheks. Hetkel sõidab ta koju meie kolmele lapsele järgi, et nendega ujuma minna.

Mina olin kohtumisel 28 ja mees 31. Ehk ikka vahel mõnel veab ka ????
Äkki annab lootust.

Enne seda olin pikas suhtes vaimse terroristiga, ju siis olin ära teeninud midagi head…

Misasi on PÜÄNT? Minu arust see sõna oligi kogu su jutu …püänt!

Aitäh teavitamast, tegin paranduse.

Mina saan õigekirja õnneks igapäevaselt harjutada ja õppida. Sul on tõenäoliselt natuke keerulisem olukord, sõbralikkust ja heatahtlikkust on raskem tühja koha peale kasvatada. Aga edu!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:14; 30.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mingi aeg pimekohtingud, olin ka 30-ndate alguses. Loomulikult, kui mehel pilti juures pole, siis on selge, mees on koll. Nii oligi, kõik pimekohtingud osutusid õudukateks. Ausalt öeldes käisin kolmel kohtingul, siis loobusin, otsisin kõige kenama pildiga mehe(arvates, et niikuinii klantspilt) ja uskumatu, aga see oligi õige minu jaoks. Nüüdseks juba 20a-t temaga abielus. Seega, selekteeri julmalt, küll leiad ka õige üles.

Millised tutvumisportaalid olid 20 aastat tagasi? Rate ja MSN? Küsin, sest jube paljud kelgivad oma åikaajaliste kooseludega, mis leitud netist (et siis oli nett “normaalseid” mehi täis?). Minu arust Rate pole küll väga tõsiseltvõetav.

20 a tagasi oli OK jututuba. Mina leidsin sealt 18 a tagasi. Ei olnud orienteeritud kohtingutele, lihtsalt teatud sarnaste huvidega/tegevusalaga inimesed veetsid seal oma päevi kindlal kanalil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on kyll olnud, et “ilusate” kõrvadega tyypi lõpuks ära armuzin.

aga esimesel kohtumisel sädeme tekkimiseks peab see miski olema ja kui pilt on kole, ei tule kohtumist ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:27; 30.01 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ühe tüübiga kunagi kirjutama, pilte ei vahetanud, isegi ta vanust ei teadnud, rääkisime niisama maast ja ilmast, ajaviiteks, ei olnud eriti flirti, niisama nali ja vahel arutasime maailmaasju. Päris nimesid me ka ei vahetanud, mõlemal oli meiliaadress a la mees@gmail.com.

Nii peabki..aga tavaliselt on inimesed nii meeleheitel, kohe hakatakse kõiksugu personaalseid asju pärima, et taustauuringut teha, sest selline tuli on takus:) Ma millegipärast arvan, et kui oleksite ka ainult mingitest nimedest, piltidest, vanustest rääkinud..siis te ilmselt poleks seal kus praegu olete.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ühe tüübiga kunagi kirjutama, pilte ei vahetanud, isegi ta vanust ei teadnud, rääkisime niisama maast ja ilmast, ajaviiteks, ei olnud eriti flirti, niisama nali ja vahel arutasime maailmaasju. Päris nimesid me ka ei vahetanud, mõlemal oli meiliaadress a la mees@gmail.com.
Vahetasime e-maile kaks kuud ja siis ta kutsus mind balletti vaatama. Põnevuse pärast olin nõus, kuigi tekkis kahtlus, et kas see on hea mõte, äkki kaotan vahva kirjasõbra, kui päriselus ei klapi. Kuna olen hästi pikka kasvu, siis ainus asi, mida pärisin, oli, et kas ta kasv lubab kontsi kanda ???? , no et päris meetrit pikemaks ei sirguks (kuigi vahet ei ole muidugi).
Vastas, et pangu ma nii kõrged kontsad kui tahan.
Ma ise kujutasin seda meest mingil põhjusel ette pigem keskealisena, täiesti valgete juustega ja kõhukesega.

Kui kokku saime, siis põhimõtteliselt armusin esimesest silmapilgust. Tüüp oli minust paar aastat vanem, 195cm, musklis, vallaline, lastetu, väga kena, haritud, heasüdamlik, intelligentne, huumorimeelega, majanduslikult kindlustatud, armastab loomi ja lapsi, selgus ühine tutvusringkond (üsna sarnane taust) jnejne. Aga ma ei olnud teda kunagi näinud ega ka tema nime kuulnud. Kusjuures ta elas mu töökohast üle tänava ????

Puänti ei tulegi. Võtsin ta endale meheks. Hetkel sõidab ta koju meie kolmele lapsele järgi, et nendega ujuma minna.

Mina olin kohtumisel 28 ja mees 31. Ehk ikka vahel mõnel veab ka ????
Äkki annab lootust.

Enne seda olin pikas suhtes vaimse terroristiga, ju siis olin ära teeninud midagi head…

Kuidagi väga gei kõlab, mõlemal aadress mees@gmail.com või midagi muud sarnast, kutsus balletti vaatama, mõlemad pikad, üks mees kannab veel kontsi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.01 10:01; 28.01 11:15; 29.01 01:03; 30.01 22:43; 16.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

portaalist meest ei leidnud aga ühel ettevõtte suvepäeval jäin rääkima ühe noormehega, täiesti tavalise välimusega, tagasihoidlik kõhnapoolne mees. Ei mingeid liblikaid, lihtsalt olin uus inimene firmas ja niisama üksi oli ka nõme istuda, mu toanaabrid kõik abikaasadega, mina olin siis vallaline. Ja nii me rääkisime hommikuni ja kuna elasime teineteisest kaugel( ettevõttel olid filiaalid üleEesti) siis kuidagi juhtus, et vahetasime numbreid rääkisime telefonis ka ja hiljem juba skypes. meil oli isegi traditsioon, et nii kui koju tulime tegime arvuti lahti ja olime kuni magamaminekuni koos 🙂 Ühel hetkel sain aru, et ta meeldib mulle, mis siis et ta polnud niipalju raamatuid lugenud ja ülikoolis käinud ja isegi keskkool oli lõpetamata jäänud. Avastasin et tal on lai silmaring, ta on hea, tore ja rahulik. Kui kokku kolisime, sain aru, et ta oskab kõiki koduseid töid, nii meeste kui naistetöid. Tal ei olnud paar aastat suhet olnud, sest eelmine naine leidis et mees on igav ja ei viitsi pidudel käia. Hiljem, kui me olime kokku kolinud ja maja ehitasime, hakkas meest tagasi tahtma. Selleks ajaks oli ta huvitav mees ta maha jätnud, enne veel paar korda läbi peksnud.
Oleneb tõesti, keda või mida sa otsid, riietust ja välimust saab muuta, iseloomu ei saa. Ostad pakendi, siis elad pakendiga, tahad sisu, pead sügavamale vaatama. Praegu, kui me juba 15 aastat koos olema, on paar sõbrannat mulle öelnud, et miks sina selle kõige parema mehe said 🙂 Sest jah, mul on alati korralik oma auto, mu kodus ei tilgu kraanid ja ei ole külmad toad, mu lastel on isa kes nendega viitsib kelgutamas käia, mul on alati võimalus minna ja teha seda mida ma tahan. aga esmapilgul välimuse järgi poleks ma teda küll valinud ja ka hääle järgi ja isegi haridustase on minust madalalam 🙂 Aga see ei loe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin ennast väga kaua selleks inimeseks, kellele läheb palju korda kaaslase välimus, eelkõige kehakaal. Nüüd olen juba tükk aega õnnelikus suhtes mehega, kes minu eelnevatele nn iluideaalidele kohe üldse ei vasta. Keegi kirjeldas siin paksu meest, minu mees on ka selline paks. Ongi 183 cm pikk ja kaalub 100 kopikatega. Minu arvates on see täiesti okei.

Kuidas nii? See mees on lihtsalt kõike seda, mida olen eluaeg otsinud ning kõik see, mis temas on, kaalub üle 20 lisakilo. Ma lihtsalt ei näe neid. Küll aga näen ma seda, et tegemist on targa, heasüdamliku, väga meheliku mehega, kes ei mitte üheski olukorras hätta ei jää. Kes tunneb loodust, on haritud, tunneb nooti, oskab mängida pilli, ei joo, ei suitseta, on väga kindlate põhimõtetega ja elab kristlike väärtuste järgi. Kes on aus ja usaldusväärne, armastab mind ja tahab minuga elu lõpuni koos olla. Mind tõesti ei huvita see, kui suur on tema kõht või kui siis ainult niipalju, et muretsen tema tervise pärast. Sest ka mina tahan temaga kaua koos olla.

Tavamõistes on see mees täiesti keskmise või lausa allapoole keskmist välimusega. Minu jaoks on ta aga ilusaim inimene üldse. Ja mul on hea meel, et seda näengi ainult mina, sest ma oskan näha selle ühe iluvea taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et plaanid endale kaaslase internetist leida, et kõikide välimus ja käitumine sulle üllatusena tuleb? Netikohtingutel on omad reeglid, et selliseid üllatusi ei esineks. Ja samamoodi nagu ei sobinud sulle kooli ajal kõik klassi- ja koolivennad, ei saa sobida ka kõik “netivennad”. Eelmise aasta lõpus ilmus netis tutvumise käsiraamat “Armastus ekraani tagant”, mis aitab selliseid piinlikke momente vältida või nendega toime tulla. Osaliselt pääseb sisuga tutvuma siit: https://www.rahvaraamat.ee/p/armastus-ekraani-tagant-kaaslane-v%C3%B5rgust/1018262/et?isbn=9789949880126 . Seal räägivad oma lugusid inimesed, kes on mingil hetkel kaaslase otsimisest loobunud ja pingevabalt surfates on omale netist eluarmastuse leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan õigekirja õnneks igapäevaselt harjutada ja õppida. Sul on tõenäoliselt natuke keerulisem olukord, sõbralikkust ja heatahtlikkust on raskem tühja koha peale kasvatada. Aga edu

Kas siis nii sarkastiline märkus on sõbralik ja heatahtlik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 23:52; 22.01 09:28; 03.02 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalseid mehi ei ole, sest naistel on kõrged standardid 🙂

See ei ole minu välja mõeldud väide, vaid uuringud tõestavad seda. Näiteks sellesama Tinderi põhjal tehtud uuring näitas, et naised liigitavad umbes 85% meestest välimuselt “alla keskmise” olevateks ja seega 100% naisi keskendub oma otsingutes 15% meestele. Nii on ju selge, et kõigile ei jätku 🙂
Kui arvestada, et osa neist hea välimusega meestest on rumalad, jobud, saamatud, petjad või muidu sobimatud, siis muutub valim veel väiksemaks.

See, et naissool on kõrged standardid, on inimesi liigina päris hästi teeninud, sest naised on valinud endale ainult kõige sobivamaid (ilusamaid, sirgeseljalisemaid, nutikamaid, paremaid jahimehi vms.) partnereid ja need geenid on kandunud edasi. Tänapäevases monogaamses ühiskonnas, kus samal ajal kõik soovivad ühel hetkel elus järglasi saada, ilmnebki see pirtsakus aga takistusena, mille lühike pealkiri on “normaalseid mehi üldse enam pole”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga huvitav, millest tulevad need meeste samasugused õudusjutud kohtingutest naistega ja veendumus, et normaalset naist on raske leida….

Tahaks ka teada..

Olen põhimõtteliselt nõus, ise vaatan ka esmapilgul ju netis mehe välimust-kas on minu silmadele sümpaatne ja tekitab tahtmist edasiseks tundmaõppimiseks. Paraku on Eestis vallaliste naiste jaoks vallalisi hea välimuseha mehi valdavas vähemuses:(

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega vallalised naised paremad pole. Võta üht ja viska teist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole minu välja mõeldud väide, vaid uuringud tõestavad seda. Näiteks sellesama Tinderi põhjal tehtud uuring näitas, et naised liigitavad umbes 85% meestest välimuselt “alla keskmise” olevateks ja seega 100% naisi keskendub oma otsingutes 15% meestele. Nii on ju selge, et kõigile ei jätku ????

No see väide on nüüd pisut liiga absoluutne. Kindlasti ei otsi 100% naisi välimuselt üle keskmise mehi.
Ja muidu, kas meeste standardid naiste suhtes on madalamad? Et mehed vaatavad ka välimuselt alla keskmise naisi? Tead väga hästi, et mehed keskenduvad veel rohkem naise välmusele. Naiste hulgas leidub ikka üksjagu ka neid, kes meestes muid omadusi välimusest olulisemaks peavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:28; 11.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole minu välja mõeldud väide, vaid uuringud tõestavad seda. Näiteks sellesama Tinderi põhjal tehtud uuring näitas, et naised liigitavad umbes 85% meestest välimuselt “alla keskmise” olevateks ja seega 100% naisi keskendub oma otsingutes 15% meestele. Nii on ju selge, et kõigile ei jätku ????

No see väide on nüüd pisut liiga absoluutne. Kindlasti ei otsi 100% naisi välimuselt üle keskmise mehi.
Ja muidu, kas meeste standardid naiste suhtes on madalamad? Et mehed vaatavad ka välimuselt alla keskmise naisi? Tead väga hästi, et mehed keskenduvad veel rohkem naise välmusele. Naiste hulgas leidub ikka üksjagu ka neid, kes meestes muid omadusi välimusest olulisemaks peavad.

Mis asi see “üle keskmise välimus on”? Mina kui tinderdaja vaatan pigem mehe stiili. Ja mitte seda, kas tal on mõni ülikonnas ja lipsustatud pilt (need on tavaliselt ülbikutest juristid ja CEO-d,üüüü), vaid seda, kas piltidel puudub a) jäme kuldkett kaelas b) klaas/pudel alkoholiga käes. Sellised keti ja alkoga tüübid on see seltskond, kellega mul lihtsalt midagi ühist poleks. Lisaks, kui pole ühtegi pilti, kus ma näeks mehe silmi, siis läheb samuti vasakule. Ja kui tänapäeval on tõesti nii, et enam-vähem sportlikku vormi eelistav naine on liiga valiv, siis halleluuja. Normaalses kaalus olek on tõesti elementaarne mu jaoks. Trepist ähkimata üles saamine samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole minu välja mõeldud väide, vaid uuringud tõestavad seda. Näiteks sellesama Tinderi põhjal tehtud uuring näitas, et naised liigitavad umbes 85% meestest välimuselt “alla keskmise” olevateks ja seega 100% naisi keskendub oma otsingutes 15% meestele. Nii on ju selge, et kõigile ei jätku ????

No see väide on nüüd pisut liiga absoluutne. Kindlasti ei otsi 100% naisi välimuselt üle keskmise mehi.
Ja muidu, kas meeste standardid naiste suhtes on madalamad? Et mehed vaatavad ka välimuselt alla keskmise naisi? Tead väga hästi, et mehed keskenduvad veel rohkem naise välmusele. Naiste hulgas leidub ikka üksjagu ka neid, kes meestes muid omadusi välimusest olulisemaks peavad.

Link siis ka: https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalseid mehi ei ole, sest naistel on kõrged standardid ????

See ei ole minu välja mõeldud väide, vaid uuringud tõestavad seda. Näiteks sellesama Tinderi põhjal tehtud uuring näitas, et naised liigitavad umbes 85% meestest välimuselt “alla keskmise” olevateks ja seega 100% naisi keskendub oma otsingutes 15% meestele. Nii on ju selge, et kõigile ei jätku ????
Kui arvestada, et osa neist hea välimusega meestest on rumalad, jobud, saamatud, petjad või muidu sobimatud, siis muutub valim veel väiksemaks.

See, et naissool on kõrged standardid, on inimesi liigina päris hästi teeninud, sest naised on valinud endale ainult kõige sobivamaid (ilusamaid, sirgeseljalisemaid, nutikamaid, paremaid jahimehi vms.) partnereid ja need geenid on kandunud edasi. Tänapäevases monogaamses ühiskonnas, kus samal ajal kõik soovivad ühel hetkel elus järglasi saada, ilmnebki see pirtsakus aga takistusena, mille lühike pealkiri on “normaalseid mehi üldse enam pole”.

Tegelikult otsivad just mehed naisi välimuse järgi, st tervelt 80 protsenti mehi ajab taga vaid 20 protsenti naistest. Selle põhjus imelihtne ja loogiline. Meestel lihtsalt ei tõuse koledate ja paksude naise peale…

Naistel aga seda probleemi pole, seega targemad naised keskenduvad partneri otsingul sisu peale, mitte vaid mehe välimuse. Armudes tekib naisel seksuaalne tõmme. Armumise kutsub esile ka ilmetu, esmapilgul inetu mees, kes on olemuselt mehelik, oskab kenasti vestelda, paneb naise tundma armastatuna, hoituna, turvaliselt ja olulisena.

Puhas füsioloogia. Mehe vajadused on teistsugused, kui naisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et mehed ei erine nii väga naistest. Nooremad & need, kes iial täiskasvanux ei saa, vaatavad välimust, nutikamad või kogenumad otsivad inimest.

Välimus, sel teisel juhul, mõjub tõesti ainult sedavõrd, et äärmiselt ebaterve kehakuju, lage pilk, koletu klotser vms sobimatu ehe, ‘panime poistega õltsi’, ‘minu uued kunstripsmed, vau’ või taustax võidunud tapeet aitab välistada ilmselgelt ebasobivad isendid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 130 )


Esileht Pereelu ja suhted Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.