Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 648 )

Teema: Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?

Postitas:
Kägu

Täpselt selline summa mul uue tootega viimasel korral läks-250 eurot.

Lisan veel, et varasemate toodetega, mis minu hinnangul ei olnud puhas valge, maksis kord 60-70 eurot. Olen blond viimased 35 aastat-tulemusega täiesti rahul aga olin esmakordselt.

Ma juba kahtlustasin, et see siin “mina maksan küll iga juuksurikülastuse eest 250€” kägu on selline 50-60a vahel mutt, kes ei taha tunnistada oma vanust ja käib ja blondeerib ennast vesinikblondiks, et nooruslik paista. Odav.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski ususn, et päris paljud neist “valusatest tuustidest” on väljunud ka juuksurisalongidest ???? ei tee ega hakka oskama sul iga juuksur mingit ombre’d (nii, et see ka ilus ja ilma järguta välja paistaks).

Mõni siin jätkuvalt usub, et iga juuksur on võlurist imetegija.

Ehk peaks üle vaatama Eesti juuksurite koolitamise, mis põhjusel see tase nii kehv on siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba kahtlustasin, et see siin “mina maksan küll iga juuksurikülastuse eest 250€” kägu on selline 50-60a vahel mutt, kes ei taha tunnistada oma vanust ja käib ja blondeerib ennast vesinikblondiks, et nooruslik paista. Odav.

Lumivalge näeb vanema muti peas eriti halb välja, sest paistab, et oled hall.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muahaha. Sa isegi ei tea, kas sul on blondeerimine või värvimine…

Muidugi tean-blondeerimine on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma juba kahtlustasin, et see siin “mina maksan küll iga juuksurikülastuse eest 250€” kägu on selline 50-60a vahel mutt, kes ei taha tunnistada oma vanust ja käib ja blondeerib ennast vesinikblondiks, et nooruslik paista. Odav.

Ma kahtlustan, et sa oled totaalne nõmedik.

Mida tähendab vanuse tunnistamine ning kuidas see blondiga küll seotud on? Oma lõikus ning värv tehakse ikka sobivuse järgi, mitte lemmikvärvi järgi.

PS: 50 ega 60 ma veel ei ole 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lumivalge näeb vanema muti peas eriti halb välja, sest paistab, et oled hall.

Kuidas saab valge hall paista? Valge on valge ning väljakasv ilus tume.

Selline on:

https://co.pinterest.com/pin/94575660909430954/?nic_v3=1a6nbvHB2

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab valge hall paista? Valge on valge ning väljakasv ilus tume. Selline on: https://co.pinterest.com/pin/94575660909430954/?nic_v3=1a6nbvHB2

Aserbaidžaanile võib küll sobida, aga selliseid eestlasi on väga vähe, kellele sobiks. Eriti kui inimene läheneb viiekümnendale eluaastale. Sa vist päris lasteaias kohe blondeerima ei hakanud või hakkasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aserbaidžaanile võib küll sobida, aga selliseid eestlasi on väga vähe, kellele sobiks. Eriti kui inimene läheneb viiekümnendale eluaastale. Sa vist päris lasteaias kohe blondeerima ei hakanud või hakkasid?

No mulle sobib. Muidu mul ju poleks, eks. Välimus on mulle väga oluline.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti kui inimene läheneb viiekümnendale eluaastale. Sa vist päris lasteaias kohe blondeerima ei hakanud või hakkasid?

14-aastaselt alustasin. Elu jooksul on katsetatud muidugi ka teiste värvidega  peale blondi. Ka süsimusta, sinist, kastanit, mahagoni jne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keemik-laborandi ning juuksurikooli tunnistus ka. Mis su probleem täpsemalt on ning kes meist loll on?

Magistrikraadiga juuksur! 🙂 Mida sa veel kokku luuletad?!

Ja kas saab lõpuks selle 250-eurose “ime” nime ka või mõtlesid selle ise välja või tunnistad, et lased juuksuril 250.- väärtuses koti pähe tõmmata ja ikkagi blondeerib vesinikuga, “juuksur-laborant”? 😀 35aastat blondeerimist, ma ei taha mõeldagi, mis takud need “ime” läbi teinud juuksed on tegelikult.

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magistrikraadiga juuksur! ???? Mida sa veel kokku luuletad?!

Tundub, et sinu areng jäi sinna aega, kus keskkool oli laeks. Miks imeasi see siis on, et inimene ülikooli läheb? Lõpetasin pärast keskkooli juuksurikooli, kuid erialasele tööle ei jõudnudki, kuna sukeldusin eraettevõtlusesse hoopis teises valdkonnas ning sellega seoses/selle kõrvalt sai ka ülikool käidud. Eriline asi või?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14-aastaselt alustasin. Elu jooksul on katsetatud muidugi ka teiste värvidega peale blondi. Ka süsimusta, sinist, kastanit, mahagoni jne.

No oledki siis ligi 50 ju. Eks muidugi igaüks arvab, et talle sobib, ega muidu ju nad selliseks ei värviks, aga kuidas tegelikult on, ei oska kommenteerida. Isegi Kardashianile sobib tume rohkem. Eile vaatasin saadet ilusüstidest ja seal oli naisterahvas, kes ka enda arust imeilus välja näeb, aga suurema enamuse jaoks näeb ta küllaltki hirmus välja. Näitas ka oma iluideaali, kes oli sarnane ülesüstitud punn-nägu. Eks maitseid on erinevaid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis ka proua juuksur-magister-laborant oskab meile öelda selle imetoote (ma enam ei usu, et see olemas on, luulutamise moodi tundub kogu tädi jutt) aktiivkoostisosa, mis tema juuksed nii imepäraselt plaatinavalgeks teeb? 😀 Seda peaks ikka suutma kogu oma “erudeerituse” juures …

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu juuksur hakkas eelmine aasta segusse panema olaplexi värki (mitte neid tavahooldusi). Pärast paari korda lõpetasime ära, sest hooldus ei lase ei oma pigmendil välja tulla jne ja toon jäigi kollakas. Ütles, et sellega ei jää ka keemiline lokk korralikult sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu juuksur hakkas eelmine aasta segusse panema olaplexi värki (mitte neid tavahooldusi). Pärast paari korda lõpetasime ära, sest hooldus ei lase ei oma pigmendil välja tulla jne ja toon jäigi kollakas. Ütles, et sellega ei jää ka keemiline lokk korralikult sisse.

Mis see siia arutelusse puutub?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis ka proua juuksur-magister-laborant oskab meile öelda selle imetoote (ma enam ei usu, et see olemas on, luulutamise moodi tundub kogu tädi jutt) aktiivkoostisosa, mis tema juuksed nii imepäraselt plaatinavalgeks teeb? ???? Seda peaks ikka suutma kogu oma “erudeerituse” juures …

Jube on idiootidega arutelusse laskuda. Olen korduvalt ütelnud, et kalliks teevad selle toote hoolduskomponendid. Aktiivkoostisosa on vesinik nagu ikka.
Mis mats või millise kasvatusega inimene kahtlustab teist valetamises? Kallasel oli ikka õigus-70% rahvast on puruloll.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen korduvalt ütelnud, et kalliks teevad selle toote hoolduskomponendid. Aktiivkoostisosa on vesinik nagu ikka.

M.O.T.T.- tädi blondeerib ennast 250.- eest sellesama paarieurose vesinikuga. Saad ikka aru, et vesinik töötab juuksekarval täpselt ühtemoodi, olenemata “hoolduskomponentidest”? Maske ja juuksehooldusi on karjakaupa, sa polegi nii eriline ja ainulaadne nagu sa vist ette kujutad “juuksur ei lubanud öelda”. Kahju muidugi…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu juuksur hakkas eelmine aasta segusse panema olaplexi värki (mitte neid tavahooldusi). Pärast paari korda lõpetasime ära, sest hooldus ei lase ei oma pigmendil välja tulla jne ja toon jäigi kollakas. Ütles, et sellega ei jää ka keemiline lokk korralikult sisse.

Mis see siia arutelusse puutub?

Me otsime salajast “võlueliksiiri”. Pakkusin ühe variandi välja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M.O.T.T.- tädi blondeerib ennast 250.- eest sellesama paarieurose vesinikuga. Saad ikka aru, et vesinik töötab juuksekarval täpselt ühtemoodi, olenemata “hoolduskomponentidest”? Maske ja juuksehooldusi on karjakaupa, sa polegi nii eriline ja ainulaadne nagu sa vist ette kujutad “juuksur ei lubanud öelda”. Kahju muidugi…

Ma ei tea, kus urgastes sa oma juukseid värvid(ilmmselt kodus Selverist ostetud värviga)-
https://helenheinrooshair.ee/teenus/juuste-varvimine/

Väljakasvu blondeerimine (kuni 2cm). alates 150.-
Juukselõikus koos juuksepesu ja föönisoenguga 65.-

Ehk ALATES 215 eurot/kord. Ja sa tõmbled mingi 250 euro kallal kümmekond lehekülge??? Täielik veiderdis oled.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, mina pole ainus, kellega sa siin vaidled. Teiseks, SINA lärmad siin paarkümmend lehekülge, mina liitusin alles eelmisel leheküljel, muide, sest su luulu hakkas absurdimaiku võtma. Ja pealegi huilgad sa teemast rängalt välja, teema EI olnud sellest, palju keegi jõuab priisata oma karvade peale, vaid sellest, kuidas kokku hoida ja millest loobuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kus urgastes sa oma juukseid värvid(ilmmselt kodus Selverist ostetud värviga)- https://helenheinrooshair.ee/teenus/juuste-varvimine/ Väljakasvu blondeerimine (kuni 2cm). alates 150.- Juukselõikus koos juuksepesu ja föönisoenguga 65.- Ehk ALATES 215 eurot/kord. Ja sa tõmbled mingi 250 euro kallal kümmekond lehekülge??? Täielik veiderdis oled.

Miks ma peaks Elumen läikevärvi pärast selle Helen Heinroosi juures käima ja üle 100 euro maksma, kui minu juuksur tema juures saan 50 euroga? Ja ta on ise ametlik koolitaja, kes teistele õpetab, kuidas Elumeniga värvida. Ega see, et keegi mingit suurt raha küsib, ei tähenda, et peab seda maksma. Tihtipeale ei ole need omavahel üks-üheselt seotud, et mida rohkem maksad, seda parema asja saad. Võid saada ka sama asja lihtsalt kahekordse hinnaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14-aastaselt alustasin. Elu jooksul on katsetatud muidugi ka teiste värvidega peale blondi. Ka süsimusta, sinist, kastanit, mahagoni jne.

No oledki siis ligi 50 ju. Eks muidugi igaüks arvab, et talle sobib, ega muidu ju nad selliseks ei värviks, aga kuidas tegelikult on, ei oska kommenteerida. Isegi Kardashianile sobib tume rohkem. Eile vaatasin saadet ilusüstidest ja seal oli naisterahvas, kes ka enda arust imeilus välja näeb, aga suurema enamuse jaoks näeb ta küllaltki hirmus välja. Näitas ka oma iluideaali, kes oli sarnane ülesüstitud punn-nägu. Eks maitseid on erinevaid.

Ma nägin ka seda saadet, hämmastav naine.
Sattusin ka meie ühe tutntud püsimeigi tegija peale…ma olen kuulnud, et tuharatäiteid(?) pannakse, aga mul polnud aimugi, et need ikka jubedad on(vähemalt tal oli, eriti küljepealt vaadates).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin ka seda saadet, hämmastav naine. Sattusin ka meie ühe tutntud püsimeigi tegija peale…ma olen kuulnud, et tuharatäiteid(?) pannakse, aga mul polnud aimugi, et need ikka jubedad on(vähemalt tal oli, eriti küljepealt vaadates).

Marju Karin jättis ka seal saates natuke kummalise mulje. Kogu aeg korrutas, et üle 25 sa oled ikka vana, oled kole, kõik peavad süstima, näe, sul on siin korts ja seal korts, vaadake mind, näen välja nagu 20. Ma ei tea ühtegi arsti, kes nii räägiks. Ja ise ta ikkagi on natuke võõra näoga juba, kuigi ta ise seda ei näe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M.O.T.T.- tädi blondeerib ennast 250.- eest sellesama paarieurose vesinikuga. Saad ikka aru, et vesinik töötab juuksekarval täpselt ühtemoodi, olenemata “hoolduskomponentidest”? Maske ja juuksehooldusi on karjakaupa, sa polegi nii eriline ja ainulaadne nagu sa vist ette kujutad “juuksur ei lubanud öelda”. Kahju muidugi…

Ma ei tea, kus urgastes sa oma juukseid värvid(ilmmselt kodus Selverist ostetud värviga)-

https://helenheinrooshair.ee/teenus/juuste-varvimine/

Väljakasvu blondeerimine (kuni 2cm). alates 150.-

Juukselõikus koos juuksepesu ja föönisoenguga 65.-

Ehk ALATES 215 eurot/kord. Ja sa tõmbled mingi 250 euro kallal kümmekond lehekülge??? Täielik veiderdis oled.

Siin kehtib ütlus, et lollidelt tulebki raha ära võtta!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kehtib ütlus, et lollidelt tulebki raha ära võtta!

Poes ostad kõige odavama toidu ning kannad odavaid riideid? Sõidad odava autoga?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kehtib ütlus, et lollidelt tulebki raha ära võtta!

Poes ostad kõige odavama toidu ning kannad odavaid riideid? Sõidad odava autoga?

Ostan ikka kvaliteetse asja mõistliku hinnaga, mitte ei arva, et kui sama asja eest kolm korda rohkem maksan, olen kuidagi teistest parem. Tark inimene liigitab selle ikka “sain vastu pükse” kategooriasse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan ikka kvaliteetse asja mõistliku hinnaga, mitte ei arva, et kui sama asja eest kolm korda rohkem maksan, olen kuidagi teistest parem. Tark inimene liigitab selle ikka “sain vastu pükse” kategooriasse.

Ma maksin varasemate värvimiste+lõikuse eest ka max 70 eurot. Tegemist on mu eluaegse sõbrannaga, seega ei usu ma eales, et keegi mind lüpsta julgeks 😀 Rääkimata vahendite ning tulemuse vahest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin kehtib ütlus, et lollidelt tulebki raha ära võtta!

Poes ostad kõige odavama toidu ning kannad odavaid riideid? Sõidad odava autoga?

Sulle saab paki keefiri müüa 100 euro eest, väites, et see on Kleopatra salajane igavest ilu tagav jook.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle saab paki keefiri müüa 100 euro eest, väites, et see on Kleopatra salajane igavest ilu tagav jook.

Ei saa. Aga mulle saab müüa 80 tuhande eest hea auto, kui mingi suva auto saaks ka 20 tuhandega.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle saab paki keefiri müüa 100 euro eest, väites, et see on Kleopatra salajane igavest ilu tagav jook.

Ei saa. Aga mulle saab müüa 80 tuhande eest hea auto, kui mingi suva auto saaks ka 20 tuhandega.

Tahtsid öelda, et sulle võib müüa selle 20 tuhandese auto 80 tuhandega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 648 )


Esileht Ilu Iluteenuste hinnatõusud, millest loobute?