Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 180 )

Teema: Imelik kohting

Postitas:
Kägu

Tutvusin mehega, kes on minust palju vanem ja välimuselt üldse ei meeldinud. Aga mõtlesin, et äkki kui rohkem suhelda, siis harjun selle välimusega ära ja tähtis on ju ikka inimene ise, mitte välimus. Mõtlesin, et ehk on siis heatahtlik, sest tundus selline väga kuiviku tüüp olevat. Mõlemad rääkisime, et otsime tõsist suhet, mitte ainult seksi. Hirmsasti hakkas seksist rääkima, mina nagu tema vastu mingit kirge ei tundnud, ei kujutanud ettegi, et temaga võiks voodisse minna. No suhtlesime veel, ikka tundus selline kuivik vanamees, aga viisakas ja tore muidu. Siis läksin talle külla, väga jube maja oli, aga noh, ütles, et ta peale lahutust kolis sinna ja hakkas remonti tegema, mis on veel pooleli. Muudkui lõi külge, lõpuks siis jõudsime ka voodisse. Keha tundus tal ikka väga jube, selline kuivetanud vanainimese keha, aga seks läks üllatavalt hästi. Samas suudlemine mulle temaga ei meeldinud, sest tal oli suus kohutav suitsuhais, aga seks oli täitsa hea, samas ta mulle ikka väga palju rohkem pärast meeldima ei hakanud. Pärast mõtlesin, et kas on seda mõtet jätkata või ei ole, sest no ikka tõmmet polnud tema vastu. Siis panin tähele, et ta üldse ei kirjutagi mulle enam, enne iga päev sada korda kirjutas. Küsisin, et kuidas läheb, et kas enam ei suhtlegi? Siis vastas, et see meie seks pani mind mõtlema. Ma küsisin, et mis mõttes? Siis ütles, et ma ei tee, mida teine soovib, egoistliku käitumisega. Ma küsisin, et mis sa sellega mõtled? Siis vastas, et mina tahtsin, et suhu võtaksid, aga sa ei võtnud. Siis mulle tõesti meenus, et ta rögistas selle suitsuse suuga mulle kõrva, et kas suhu tahad võtta, ma korra vaatasin teda, need hallid hõredad karvad ja vanainimese koivad ajasid nagu südame pahaks ja siis ütlesin, et mitte praegu. Ja tuli välja, et selle peale ta siis niimoodi solvus, et ei tahtnudki enam suhelda.

Olekski küsimus, et kas teie praagite kohe inimese välja, kui näiteks esimene seks ei ole täpselt nii, nagu teie soovite või midagi läheb viltu vms? Mina ise ei praagi, sest mitu korda on olnud, et esimesel korral ei tea täpselt, mis kellelegi meeldib, näiteks mees ei saa hakkamagi, aga pärast on kõik hästi sujunud. Esimest korda kogen sellist asja, et lõpetatakse suhe, sest esimesel korral ei võta suhu. Mina teen seda nendele, kellega on juba lähedasem suhe, esimesel korral tavaliselt ei tee. Oleks ta rääkinud näiteks, et talle väga meeldib suuseks, teda väga erutab see, siis teisel korral oleks võib-olla teinud seda. Suuseks ei meeldi mulle selliste meestega, kellest ma saan aru, et suruvad seda peale sellepärast, et kuidagi naist alandada või kamandada ja tema puhul täpselt natuke nii tundus, eks ka sellepärast ütlesin ära. Eriline kaotus see suhte lõppemine ei ole, sest ma ise ka ei olnud kindel, kas temaga jätkata, lihtsalt väike hämming tekkis tema käitumise osas.

+5
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ma just lugesin?

Oled sa väga meeleheitel ja kole, et nii madalale pead lati laskma?

+33
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa väga meeleheitel ja kole, et nii madalale pead lati laskma?

Meeleheitel ehk küll, sest viimasel ajal on meestega halvasti läinud. Olen ilus ja noor, aga nende kenade meestega ei ole vedanud. Mõtlesin, et proovin siis mingit vanameest, et ehk on parem iseloom, aga veel hullem.

+6
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on raudselt naljajutt.

+33
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No võta mõni veel hullem ja haisvam krõnks, äkki joppab lahke!

Peab ikka latt 2 meetrit maa all olema, et igasugustel lastakse endale selga ronida! Jube lugemine.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks naise väärtus paistabki sellest, kellega ta on nõus magama ja missugused on tema standardid, millele mees peaks ka vastama. Järeldused tee ise.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks naise väärtus paistabki sellest, kellega ta on nõus magama ja missugused on tema standardid, millele mees peaks ka vastama. Järeldused tee ise.

No kirjeldus vist natuke oli jah hull, aga ega see mees mingi asotsiaal pole, raha on tal küll, ilus auto, naisi on väga palju, kes temaga tahavad olla. Lihtsalt minu jaoks ta on vana ja ei meeldi, et suitsetab. Proovisin ka seda sisemist ilu siis vaadata, nagu soovitatakse, mitte ainult välimuse järgi otsustada, aga näe, kukkus veel hullemini välja.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seksid meestega, kes sulle ei meeldi?

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seksid meestega, kes sulle ei meeldi?

Mõtlesin, et ehk hakkab meeldima, kui paremini tundma õppida, sest inimene ise on muidu tore. Igal pool ju räägitakse, et tuleb vanem mees võtta, see kannab sind kätel. Ja mehed ise küll ju ei arva, et nad nooremale naisele vastikud oleks. Mõtlesin, et proovin ka siis, sest noorte ja kenadega pole hästi läinud. See natuke nagu halastusseksi moodi oli, aga näe, hoopis tema praakis mind välja, sest ei teinud suuseksi.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et ehk hakkab meeldima, kui paremini tundma õppida, sest inimene ise on muidu tore. Igal pool ju räägitakse, et tuleb vanem mees võtta, see kannab sind kätel. Ja mehed ise küll ju ei arva, et nad nooremale naisele vastikud oleks. Mõtlesin, et proovin ka siis, sest noorte ja kenadega pole hästi läinud. See natuke nagu halastusseksi moodi oli, aga näe, hoopis tema praakis mind välja, sest ei teinud suuseksi.

Sul käivad asjad ikka väga vastupidi. Enne peab ikka meeldima hakkama, siis alles minnakse voodisse.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul käivad asjad ikka väga vastupidi. Enne peab ikka meeldima hakkama, siis alles minnakse voodisse.

See on muidugi õige. See mees käis peale nagu uni oma seksiga, siis andsin järgi, kuigi ise ei olnud väga huvitatud.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et see siin on pigem naljalugu. Aga mulle tuli meelde, et mul oli endal peale lahutust samuti mingi periood, kus käisin kohtamas meestega, kes välimuselt olid sellised tavalised kuivikud, aga lootsin ka, et nendes on peidus ehk mingi heatahtlikkus, hoolivus, sisemine ilu. Imelik oli see, et need väliselt igavad mehed olid ka sisemiselt täiesti igavad. Mõned isegi ülbed, kontrollivad jne. Mina muidugi nendega voodisse ei jõudnud, sest keegi ei hakanud mulle oma sisemise ilu pärast meeldima. Siis kogusin oma enesekindluse riismed kokku ja tõstsin lati kõrgemale ja leidsin mehe, kes on atraktiivne, tark, huvitav ja aktiivne. Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

Nii ta tõesti on. Tundub, et kes on välimuselt kole, iseloomult igav jne, on tihtipeale hoopis halva iseloomuga ka veel. Mõtlesin jah, et lasen lati alla, et ehk siis läheb paremini, aga sattusin hoopis sellise mehe peale, kellesarnast polegi veel iialgi kohanud.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mida ma just lugesin?!?!

Olen häiritud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on raudselt naljajutt.

Jah, aga pole grammigi naljakas. TA võid selle kuskile luulekonkursile saata

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ka luuleline ju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on raudselt naljajutt.

Jah, aga pole grammigi naljakas. TA võid selle kuskile luulekonkursile saata

Tegelikult pole mingi naljajutt, täpselt nii kõik oligi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LIBA!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma sain küll algul naerda, teemaalgataja kohati liigagi värvikalt kirjeldas seda vanameest ja oma tegemisi temaga. Samas on ka minus nüüd häiritud tunne, sest ma ei saa seda kuivetunud vanainimesekeha ja röginal, suitsust lehkava suuga tehtud ettepanekut enam peast välja, brr..

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas päriselt leidub inimesi, kes ennast niimoodi vägistavad, et enda jaoks vastiku ja vastumeelse inimesega voodisse ronivad? Mis naisteajakiri sellist rõlgust veel soovitas? Sa oled asjadest ikka väga valesti aru saanud.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas päriselt leidub inimesi, kes ennast niimoodi vägistavad, et enda jaoks vastiku ja vastumeelse inimesega voodisse ronivad? Mis naisteajakiri sellist rõlgust veel soovitas? Sa oled asjadest ikka väga valesti aru saanud.

Noori naisi vanade meestega peetakse ju normaalseks nähtuseks, kas pole nii?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LIBA!

Mina küll usun selle loo tõestisündivusse. Mul omal sarnane mälestus varnast võtta. Täna öine vahetus, siis saan selle teema pikemalt ette võtta

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas päriselt leidub inimesi, kes ennast niimoodi vägistavad, et enda jaoks vastiku ja vastumeelse inimesega voodisse ronivad? Mis naisteajakiri sellist rõlgust veel soovitas? Sa oled asjadest ikka väga valesti aru saanud.

Noori naisi vanade meestega peetakse ju normaalseks nähtuseks, kas pole nii?

Asi pole ju vanuses, vanem kaaslane võib ka hea välja näha. Seda inimest siin kirjeldatakse kui eemaletõukavat ja vastikut.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda inimest siin kirjeldatakse kui eemaletõukavat ja vastikut.

Naine läheb ondale okseleajavalt vastiku mehega voodisse- no kelle otsa siin loos vaatama siis peaks, et nii juhtus? Naine ise otsustas ju, vast sai ühe korraga aru, et mingit hästi varjatud “sisemist ilu” pole enamasti olemas. Kes on hea iseloomuga, on seda juba tutvudes,  käitumiselt meeldiv ja tore koos olla. Ja palun ära igasuguste koju ka roni, kui päris ära vägistatud ei taha saada! Ikka mingi terve mõistus peaks säilima endal.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju vanuses, vanem kaaslane võib ka hea välja näha. Seda inimest siin kirjeldatakse kui eemaletõukavat ja vastikut.

Noorele inimesele tundubki vanem inimene eemaletõukav ja vastik.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tõesti ei tea kas nutta või naerda sellise jubeda jutu peale!

Ja mis sind praegu üldse häirib? See, et vanamees su välja praakis? Tahtsid veel seda sisemist ilu uurida või? Miks sa tegeled selliste inimestega, kes sulle ei meeldi ja veel nii intiimselt? Täiesti sürr lugu

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu abikaasa on üle 50 ja ilmselt liigituks ka “vanameeste” alla. (Ega ma isegi enam noor tüdruk ole, see selleks.)

Aga ometi ei ole ma temast mõelnud mitte iialgi nii, nagu teemaalgataja kirjeldab. Lihtsalt, ta on ikka minu kallis mees, armas ja ilus 🙂 Mõistusega võttes saan aru, et ilmselt mõni võõras naine mu meest samasugusena ei näe, kuid see ongi see suur vahe – ehk siis armastuse olemasolu.

Sinu kirjas tuleb igast lausest esile, et sa ei armasta seda meest, ta ei ole sulle isegi mitte kuskilt otsast sümpaatne mitte. Muidu sa selliseid väljendeid-sõnu ei kasutaks. Seega, jäta need hirmud, et kusagilt mujalt paremat ei leia, ja otsi parem edasi. Kuni leiad selle, kellega tunned end tõeliselt hästi.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sind praegu üldse häirib? See, et vanamees su välja praakis?

See tundub mulle tõesti veider. Mina tegin nagu pigem teene talle, et temaga magasin ja siis praagitakse mind veel välja, sest ei võtnud suhu. See tundub mulle täiesti uskumatu käitumine.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No jah, juhtub ka nii, ju siis sina polnud küllalt “sisemiselt ilus” väää 🙂 Või tõesti oleksidki läinud sellise vastiku suitsuhaisuse vanamehega veel voodisse ja suhtesse, sellepärast et…? Nüüd hakkan aru saama sellest “olgu segane või vigane, peaasi, et isane ja mehe lõhn majas!” ütlusest. Hangi endale mingi enesehinnang, muidu oled igale töllile kerge saak ja veel nutad, et sind ei taheta, sest võõral vanamehel suhu ei võta..

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sind praegu üldse häirib? See, et vanamees su välja praakis?

See tundub mulle tõesti veider. Mina tegin nagu pigem teene talle, et temaga magasin ja siis praagitakse mind veel välja, sest ei võtnud suhu. See tundub mulle täiesti uskumatu käitumine.

Vabanda palun, aga sa kõlad praegu nagu prostituut, kes on ausaamatuses ja solvunud, et klient ära kadus.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting