Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )

Teema: Imelik kohting

Postitas:
Kägu

Saa nüüd aru, et sina elad meil Kolmandas Eestis. Teil seal juuakse poe taga ja siis pannakse ükskõik keda, peaasi, et annab. Noh, sulle ei anta ilmselt ka pudeli eest.

Üks Põltsamaa mees mulle kunagi käriseva häälega rääkis, mismoodi kohalikke märasid (nii ta naisi nimetas) poe taga pannakse. Mees ostab pooliku (0,5l). Poe taga keeratakse kork maha ja manustatakse mõned lonksud kärakat. Siis mees keerab pudelile korgi ja libistab omale püksitaskusse. Seejärel härra tõmbab daami enda vastu niiviisi, et tema ülestõstetud jalg toetub pudelikaelale ja võib altpoolt märasse uhama hakata

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast küsin (olen naine), et miks sa sellest seksist nii järjepidevalt keeldusid?Mitte et nii ei tohiks teha, aga siiski veidi nagu arusaamatu.

Mina keelduks ka, kui kogu aeg sellega peale käidaks ja antakse mõista, et ega muidu sinuga ei tahagi suhelda, seksi ongi siin põhieesmärk.

Keerame nüüd su vigast loogikat vähe teistpidi. Oletame, et oled kena naine ja müüd viletsaid sente teenides tänavakioskis saiakesi. Ühel päeval tuleb sult pirukaid ostma imposantne noormees. Hakkab just sinu lahvkast iga päev üha enam ostma. Kiiresti mõistad, et pirukad on suitsukatteks ja tegelikult käib ta siin üksnes sinu enese pärast. Et ostlemise kaudu tutvust tsementeerida ja armuelu elama hakata. Kui südametemurdja sõrmega mingi pagaritoote poole osutab siis sõnad kelmikalt, et:  „Kohe annan suurest karbist teile värskeid“ ja kummardad võtma seljaga mehe suunas nii sügavalt, et stringid mini all peopesal oleksid.  Maksekaarti vastu võttes, sirutad leti tagant välja oma võrksukkades siredaid sääri ja püüad leida põhjust uuesti sinna alla värskema kraami poole koolutamiseks.

Päevad mööduvad, aga su unelmate ostja vedu ei võta. Ei kutsu ta ootevalmis saaklooma ei restorani, ei pubisse. Ainult topib iga päev neid rasvaseid pirukaid omale suurde märssi ja peale maksmist kaob uttu nagu ülemiste vanake. Jõle närvi ajab!

Nädalatepikkuse lollimängimise järel on see skisofreeniliselt käituv mees sul koblaka nii ette visanud, et järgmise külastuse ajal, kui letil uuesti mingit pirukat näitab, siis paiskad talle õiglase vihaga näkku: “Mida sa raibe siin juba teist kuud mängid lolli oma moorapeade ja viinerisaiadega? Ei julge siis olla mees ja otsesõnu n-ssi küsida? Tean väga hästi, et kodus onad minu rautamise peale mõeldes, aga kui palge ette jõuad, etendad rippuva miniviineriga vaga munka! Mis kuudepikkune teineteise tundmaõppimine? Kino, teater, kuulsaal! Hähh! Kui kõrgelt kukkusid? Mis mülkast sa neandertaal välja oled roomanud, et elusa naise ovukat allatuult ei haista? Fertiilse ea sekundid tormavad kaduviku poole, aga sina siin soiud mingist kärnasest sõprussuhtest!  Kuradi impo, lõika maha oma tsölibaadi rudiment ja tõmba siit nahhui! Mingeid pirukaid ma sulle isegi topelthinna eest ei müü!“

Loomulikult. Lõppude lõpuks pole ükski edukas äritehing väärt seda, et lubad kaaslasel irvitades tallata su eluliste vajaduste peal. Kui trummi pole, milleks siis pulgad?    

 

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

On jah nii, et hakkad lugema, siis vaatad, et see ei lõppegi ära. Kerin edasi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

On jah nii, et hakkad lugema, siis vaatad, et see ei lõppegi ära. Kerin edasi.

Mulle sõber andis nooruspõlves lugeda Nipernaadit  Ei olegi teine paks raamat, aga ma lihtsalt ei viitsind lugeda. Panin mõttes miinuse ja andsin sõbrale tagasi.

 Paarkümmend aastat hiljem sattus igaval momendil see Gailiti raamat mulle uuesti pihku ja lugesin ühe jutiga läbi. Siis sain aru, miks hingeline sõber(vahepeal sooritas enesetapu) seda tookord lugeda pakkus. Edasises elus tegin otsuse, et kui läbi ei loe, siis ei kobise ka

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

Ei. Tüüpiline tsoonis istunu kirjatükk.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust seda peetakse loomulikuks, et noored naised on vanade pässidega. Pooled mehed otsivad endale nooremaid. Kust mina teadsin, et minu jaoks on see siiski väljakannatamatult jube.

Mis jutt see veel on? Tänapäeval on naised pigem endast nooremate meestega.

Jahhh ja need noored kasutavad neid nn “vanemaid naisi” lihtsalt sperma väljutamise abivahendina. Huvitav, et need vanemad naised sellest aru ei saa vaid veel kiitlevad sellega. Või saavad siiski aga ei tunnista endale seda. Pigem valetavad, et on tahetud ja kepitavad.

Minus ainus kord meest ära kasutada oli justnimelt siis, kui ma olin värskelt lahutatud ja üks kena 12a noorem mees hirmsasti ligi tikkus, vot siis võin ütelda, et mina kasutasin teda seksi osas ära. Ma arvan, et asi oli vastastikune, aga ise süümepiinu ei tunne, peale aastaid kehva abielu, oli see noor mees voodis just see mis ma vajasin.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Põltsamaa mees mulle kunagi käriseva häälega rääkis, mismoodi kohalikke märasid (nii ta naisi nimetas) poe taga pannakse. Mees ostab pooliku (0,5l). Poe taga keeratakse kork maha ja manustatakse mõned lonksud kärakat. Siis mees keerab pudelile korgi ja libistab omale püksitaskusse. Seejärel härra tõmbab daami enda vastu niiviisi, et tema ülestõstetud jalg toetub pudelikaelale ja võib altpoolt märasse uhama hakata

Jälle see sarikopeerija siia oma rämeda sõnastusega kopeeritud teksti kopeerinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast küsin (olen naine), et miks sa sellest seksist nii järjepidevalt keeldusid?Mitte et nii ei tohiks teha, aga siiski veidi nagu arusaamatu.

Mina keelduks ka, kui kogu aeg sellega peale käidaks ja antakse mõista, et ega muidu sinuga ei tahagi suhelda, seksi ongi siin põhieesmärk.

Keerame nüüd su vigast loogikat vähe teistpidi. Oletame, et oled kena naine ja müüd viletsaid sente teenides tänavakioskis saiakesi. Ühel päeval tuleb sult pirukaid ostma imposantne noormees. Hakkab just sinu lahvkast iga päev üha enam ostma. Kiiresti mõistad, et pirukad on suitsukatteks ja tegelikult käib ta siin üksnes sinu enese pärast. Et ostlemise kaudu tutvust tsementeerida ja armuelu elama hakata. Kui südametemurdja sõrmega mingi pagaritoote poole osutab siis sõnad kelmikalt, et: „Kohe annan suurest karbist teile värskeid“ ja kummardad võtma seljaga mehe suunas nii sügavalt, et stringid mini all peopesal oleksid. Maksekaarti vastu võttes, sirutad leti tagant välja oma võrksukkades siredaid sääri ja püüad leida põhjust uuesti sinna alla värskema kraami poole koolutamiseks.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Päevad mööduvad, aga su unelmate ostja vedu ei võta. Ei kutsu ta ootevalmis saaklooma ei restorani, ei pubisse. Ainult topib iga päev neid rasvaseid pirukaid omale suurde märssi ja peale maksmist kaob uttu nagu ülemiste vanake. Jõle närvi ajab!

Nädalatepikkuse lollimängimise järel on see skisofreeniliselt käituv mees sul koblaka nii ette visanud, et järgmise külastuse ajal, kui letil uuesti mingit pirukat näitab, siis paiskad talle õiglase vihaga näkku: “Mida sa raibe siin juba teist kuud mängid lolli oma moorapeade ja viinerisaiadega? Ei julge siis olla mees ja otsesõnu n-ssi küsida? Tean väga hästi, et kodus onad minu rautamise peale mõeldes, aga kui palge ette jõuad, etendad rippuva miniviineriga vaga munka! Mis kuudepikkune teineteise tundmaõppimine? Kino, teater, kuulsaal! Hähh! Kui kõrgelt kukkusid? Mis mülkast sa neandertaal välja oled roomanud, et elusa naise ovukat allatuult ei haista? Fertiilse ea sekundid tormavad kaduviku poole, aga sina siin soiud mingist kärnasest sõprussuhtest! Kuradi impo, lõika maha oma tsölibaadi rudiment ja tõmba siit nahhui! Mingeid pirukaid ma sulle isegi topelthinna eest ei müü!“

<!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-288×162-999997-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_second_paragraph-240×135-999997-nonexxxclearxxxblock –> Loomulikult. Lõppude lõpuks pole ükski edukas äritehing väärt seda, et lubad kaaslasel irvitades tallata su eluliste vajaduste peal. Kui trummi pole, milleks siis pulgad?

Jälle kopeerib teksti siia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

On jah nii, et hakkad lugema, siis vaatad, et see ei lõppegi ära. Kerin edasi.

Mulle sõber andis nooruspõlves lugeda Nipernaadit Ei olegi teine paks raamat, aga ma lihtsalt ei viitsind lugeda. Panin mõttes miinuse ja andsin sõbrale tagasi.

Paarkümmend aastat hiljem sattus igaval momendil see Gailiti raamat mulle uuesti pihku ja lugesin ühe jutiga läbi. Siis sain aru, miks hingeline sõber(vahepeal sooritas enesetapu) seda tookord lugeda pakkus. Edasises elus tegin otsuse, et kui läbi ei loe, siis ei kobise ka

Jälle kopeerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

Ma ka ei loe, aga saan aru, et kirjutab neid enda jaoks ja taob pihku, nii erutav tundub talle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sõber andis nooruspõlves lugeda Nipernaadit Ei olegi teine paks raamat, aga ma lihtsalt ei viitsind lugeda. Panin mõttes miinuse ja andsin sõbrale tagasi.
Paarkümmend aastat hiljem sattus igaval momendil see Gailiti raamat mulle uuesti pihku ja lugesin ühe jutiga läbi. Siis sain aru, miks hingeline sõber(vahepeal sooritas enesetapu) seda tookord lugeda pakkus. Edasises elus tegin otsuse, et kui läbi ei loe, siis ei kobise ka

Ma arvan, et kõik on korra sellesse orki astunud, et hakkasid esimesel korral su kommentaari lugema, nii et järgmisel korral tuntakse juba ära, et same shit, different day ja ei hakata isegi süvenema, vaid keritakse edasi. Mõne halvakspanu miinuse kogud teema risustamise eest ja see on ka kõik.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

Ei. Tüüpiline tsoonis istunu kirjatükk.

Sinus on käinud vist väga paljude tsooni hulkide šaarikutega kaunistatud muskel riistad. Oled väga kursis selle elu ja slängiga.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

Keegi siin varem vastas, et need üllitised on nii vaimukad – et talle küll meeldivad ja alati on hea meel, kui järjekordne kirjatükk ilmub.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinus on käinud vist väga paljude tsooni hulkide šaarikutega kaunistatud muskel riistad. Oled väga kursis selle elu ja slängiga.

Laia silmaringi jaoks ei pea ise kõnts olema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin varem vastas, et need üllitised on nii vaimukad – et talle küll meeldivad ja alati on hea meel, kui järjekordne kirjatükk ilmub.

Äkki vahetate aadresse siis ja saadad oma üllitised otse sellele inimesele. Ühe fänni pärast ei ole vaja sadu inimesi oma mölaga frustreerida.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

On jah nii, et hakkad lugema, siis vaatad, et see ei lõppegi ära. Kerin edasi.

Mulle sõber andis nooruspõlves lugeda Nipernaadit Ei olegi teine paks raamat, aga ma lihtsalt ei viitsind lugeda. Panin mõttes miinuse ja andsin sõbrale tagasi.

Paarkümmend aastat hiljem sattus igaval momendil see Gailiti raamat mulle uuesti pihku ja lugesin ühe jutiga läbi. Siis sain aru, miks hingeline sõber(vahepeal sooritas enesetapu) seda tookord lugeda pakkus. Edasises elus tegin otsuse, et kui läbi ei loe, siis ei kobise ka

Ära kujuta endale ette, sa pole mingi Gailit, oled tavaline verbaalne onaja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

No stiil on küll täiesti teine. Teemaalgatus on lihtsas keeles, aga onaja üritab siin mingit Gailitit panna, lisaks korrutab ühte ja sama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

    Seda kriitikat lugedes ma esmalt nutsin peatæie  ! Edasi luban lùhemaid lugusid Geniaalsus pèitub kompaktsuses

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

    Seda kriitikat lugedes ma esmalt nutsin peatæie ! Edasi luban lùhemaid lugusid Geniaalsus pèitub kompaktsuses

Äkki reede puhul jätad foorumi solkimata või piirdud ainult paari lugulauluga? Tundub, et juba praegu oled täis, ma ei kujuta ette, mis seal õhtupoole jälle tulema hakkab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas reaalselt keegi loeb läbi ka neid pikki üllitisi või kelle jaoks ta kirjutab? Ma kerin neist alati sujuvalt mööda ja usun, et ma pole ainuke.

    Seda kriitikat lugedes ma esmalt nutsin peatæie ! Edasi luban lùhemaid lugusid Geniaalsus pèitub kompaktsuses

  1. Äkki reede puhul jätad foorumi solkimata või piirdud ainult paari lugulauluga? Tundub, et juba praegu oled täis, ma ei kujuta ette, mis seal õhtupoole jälle tulema hakkab.

Jep, kallike!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin varem vastas, et need üllitised on nii vaimukad – et talle küll meeldivad ja alati on hea meel, kui järjekordne kirjatükk ilmub.

Äkki vahetate aadresse siis ja saadad oma üllitised otse sellele inimesele. Ühe fänni pärast ei ole vaja sadu inimesi oma mölaga frustreerida.

Anna andeks, aga tuletan meele, et teema pole “Sôda ja rahu süutust Natashast vaid rôveda vanamehe noksi lutsimisest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna andeks, aga tuletan meele, et teema pole “Sôda ja rahu süutust Natashast vaid rôveda vanamehe noksi lutsimisest

See oli juba piisavalt rõve niigi, ei ole vaja veel oma parmude suguelu ja muude rõvedustega päris üle piiri minna. Samas on teema ka õpetlik, sest siin küsiti ju, et kuidas saada rikas mees. No vot, ei tulegi igal inimesel see vanamehega olemine nii lihtsasti välja midagi, sellele peab enne mõtlema, kui rikkurit minna hankima.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Põltsamaa mees mulle kunagi käriseva häälega rääkis, mismoodi kohalikke märasid (nii ta naisi nimetas) poe taga pannakse. Mees ostab pooliku (0,5l). Poe taga keeratakse kork maha ja manustatakse mõned lonksud kärakat. Siis mees keerab pudelile korgi ja libistab omale püksitaskusse. Seejärel härra tõmbab daami enda vastu niiviisi, et tema ülestõstetud jalg toetub pudelikaelale ja võib altpoolt märasse uhama hakata

  • Jälle see sarikopeerija siia oma rämeda sõnastusega kopeeritud teksti kopeerinud.

Mul pole kontot piraadina tegutsen aken avaneb minutiks sellega ei joua Andekusi vorpida

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole kontot piraadina tegutsen aken avaneb minutiks sellega ei joua Andekusi vorpida

Sind on siit siis välja visatud ja ikka pead oma rõvedusi kopeerima. Milleks ometi. Kas muud eneserahuldamise viisi siis ei leida. Mine liputa siis kuskil, pannakse sind paika ära ja vähemalt teised ei pea kannatama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

No stiil on küll täiesti teine. Teemaalgatus on lihtsas keeles, aga onaja üritab siin mingit Gailitit panna, lisaks korrutab ühte ja sama.

Haa haa haa. Lihtsat keelt annab teeselda. On elemente, mis teeskluse reedavad. Keegi ei saa päriselt nii loll olla JA sinna juurde grammatiliselt korrektselt ning väheste parasiitsõnadega kirjutada. Pikk tekst on samamoodi selle haige onaja moodi. Tõesti, ärge laske ennast petta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus on muidugi liba ja selle on kirjutanud mees, täpsemalt seesama kibestunud näss, kes vahepeal hooples, kuidas ta Tinderis neljakümneviiekümbiseid murrab. Ju siis see vana fantaasia ei eruta enam, on vaja midagi kangemat, nüüd mõtles välja loo, kuidas ta vanana noori naisi tillitab.

No stiil on küll täiesti teine. Teemaalgatus on lihtsas keeles, aga onaja üritab siin mingit Gailitit panna, lisaks korrutab ühte ja sama.

Haa haa haa. Lihtsat keelt annab teeselda. On elemente, mis teeskluse reedavad. Keegi ei saa päriselt nii loll olla JA sinna juurde grammatiliselt korrektselt ning väheste parasiitsõnadega kirjutada. Pikk tekst on samamoodi selle haige onaja moodi. Tõesti, ärge laske ennast petta.

Kusjuures see haige onaja (edaspidi HO) on mõnikord ka vigaselt ja paljude tüpodega kirjutanud, aga siis on ta olnud ilmselgelt purjus ning ei teeskle vaid on tõesti vihane. Seekord ta siis luges viiekümneni, valmistas ennast ette, võttis kokku, et korralik liba valmis teha, aga vaat, kirjavead läksid meelest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seekord ta siis luges viiekümneni, valmistas ennast ette, võttis kokku, et korralik liba valmis teha, aga vaat, kirjavead läksid meelest.

Mina olen teemaalgataja ja selle onajaga pole mul mingit pistmist. Ja olen natuke solvunud ka, sest onaja teeb ikka päris tõsiseid kirjavigu, mina mitte. Ja liba see pole, täiesti tõestisündinud lugu. Aga noh, nüüd on mitu päeva juba möödas ja ennastki ajab naerma see asi. Ja rõõmus meel on, et vanamees on minu elust läinud. Ja paremini pean oma partnereid valima, see on ka täiesti tõsi. Teen kohtingutel nüüd üldse vahe, see haige vanamees natuke võttis isu ära üldse kellegagi kohtuda lähiajal. Mina ei saa aru, kuidas minu juttu selle onaja jutuga segi saab ajada, tema minu arust naudib oma rõvedusi, mida ta kirjutab ja see erutab teda, mind see vanamees ega see lugu absoluutselt ei eruta, vaid tekitab vastikust.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusin mehega, kes on minust palju vanem ja välimuselt üldse ei meeldinud. Aga mõtlesin, et äkki kui rohkem suhelda, siis harjun selle välimusega ära ja tähtis on ju ikka inimene ise, mitte välimus. Mõtlesin, et ehk on siis heatahtlik, sest tundus selline väga kuiviku tüüp olevat. Mõlemad rääkisime, et otsime tõsist suhet, mitte ainult seksi. Hirmsasti hakkas seksist rääkima, mina nagu tema vastu mingit kirge ei tundnud, ei kujutanud ettegi, et temaga võiks voodisse minna. No suhtlesime veel, ikka tundus selline kuivik vanamees, aga viisakas ja tore muidu. Siis läksin talle külla, väga jube maja oli, aga noh, ütles, et ta peale lahutust kolis sinna ja hakkas remonti tegema, mis on veel pooleli. Muudkui lõi külge, lõpuks siis jõudsime ka voodisse. Keha tundus tal ikka väga jube, selline kuivetanud vanainimese keha, aga seks läks üllatavalt hästi. Samas suudlemine mulle temaga ei meeldinud, sest tal oli suus kohutav suitsuhais, aga seks oli täitsa hea, samas ta mulle ikka väga palju rohkem pärast meeldima ei hakanud. Pärast mõtlesin, et kas on seda mõtet jätkata või ei ole, sest no ikka tõmmet polnud tema vastu. Siis panin tähele, et ta üldse ei kirjutagi mulle enam, enne iga päev sada korda kirjutas. Küsisin, et kuidas läheb, et kas enam ei suhtlegi? Siis vastas, et see meie seks pani mind mõtlema. Ma küsisin, et mis mõttes? Siis ütles, et ma ei tee, mida teine soovib, egoistliku käitumisega. Ma küsisin, et mis sa sellega mõtled? Siis vastas, et mina tahtsin, et suhu võtaksid, aga sa ei võtnud. Siis mulle tõesti meenus, et ta rögistas selle suitsuse suuga mulle kõrva, et kas suhu tahad võtta, ma korra vaatasin teda, need hallid hõredad karvad ja vanainimese koivad ajasid nagu südame pahaks ja siis ütlesin, et mitte praegu. Ja tuli välja, et selle peale ta siis niimoodi solvus, et ei tahtnudki enam suhelda.

Olekski küsimus, et kas teie praagite kohe inimese välja, kui näiteks esimene seks ei ole täpselt nii, nagu teie soovite või midagi läheb viltu vms? Mina ise ei praagi, sest mitu korda on olnud, et esimesel korral ei tea täpselt, mis kellelegi meeldib, näiteks mees ei saa hakkamagi, aga pärast on kõik hästi sujunud. Esimest korda kogen sellist asja, et lõpetatakse suhe, sest esimesel korral ei võta suhu. Mina teen seda nendele, kellega on juba lähedasem suhe, esimesel korral tavaliselt ei tee. Oleks ta rääkinud näiteks, et talle väga meeldib suuseks, teda väga erutab see, siis teisel korral oleks võib-olla teinud seda. Suuseks ei meeldi mulle selliste meestega, kellest ma saan aru, et suruvad seda peale sellepärast, et kuidagi naist alandada või kamandada ja tema puhul täpselt natuke nii tundus, eks ka sellepärast ütlesin ära. Eriline kaotus see suhte lõppemine ei ole, sest ma ise ka ei olnud kindel, kas temaga jätkata, lihtsalt väike hämming tekkis tema käitumise osas.

Mul läks süda pahaks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting