Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )

Teema: Imelik kohting

Postitas:
Kägu

Hangi endale mingi enesehinnang, muidu oled igale töllile kerge saak ja veel nutad, et sind ei taheta, sest võõral vanamehel suhu ei võta..

Minu enesehinnang on okei, lihtsalt see on arusaamatu, et mingi vanamees mind sellise asja pärast välja praagib. Mina olen harjunud, et kõik mehed on minust vaimustuses, et nii ilus keha, voodis nii hea ja siis mingile nässile ei kõlba. See on ju arusaamatu. Ma poleks temaga ilmselt enam saanudki kokku, sest meeldima ta mulle ei hakanud, kuigi lootsin, et hakkab, lihtsalt põhimõttes on asi.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma nüüd järele mõtlen, siis ainuke loogiline seletus on, et ta sai ise ka aru, et ta mulle väga ei meeldi, sest ta tahtis, et jääksin ööseks, aga läksin minema ja teiseks tahtis hüvastijätuks suudelda, aga keerasin näo kõrvale, sest see suitsuhais oli ebameeldiv. Arvas võib-olla, et ma nagunii tagasi ei tule kunagi ja siis mõtles, et ise lõpetab selle jabura vabandusega asja ära.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusin mehega, kes on minust palju vanem ja välimuselt üldse ei meeldinud. Aga mõtlesin, et äkki kui rohkem suhelda, siis harjun selle välimusega ära ja tähtis on ju ikka inimene ise, mitte välimus. Mõtlesin, et ehk on siis heatahtlik, sest tundus selline väga kuiviku tüüp olevat. Mõlemad rääkisime, et otsime tõsist suhet, mitte ainult seksi. Hirmsasti hakkas seksist rääkima, mina nagu tema vastu mingit kirge ei tundnud, ei kujutanud ettegi, et temaga võiks voodisse minna. No suhtlesime veel, ikka tundus selline kuivik vanamees, aga viisakas ja tore muidu. Siis läksin talle külla, väga jube maja oli, aga noh, ütles, et ta peale lahutust kolis sinna ja hakkas remonti tegema, mis on veel pooleli. Muudkui lõi külge, lõpuks siis jõudsime ka voodisse. Keha tundus tal ikka väga jube, selline kuivetanud vanainimese keha, aga seks läks üllatavalt hästi. Samas suudlemine mulle temaga ei meeldinud, sest tal oli suus kohutav suitsuhais, aga seks oli täitsa hea, samas ta mulle ikka väga palju rohkem pärast meeldima ei hakanud. Pärast mõtlesin, et kas on seda mõtet jätkata või ei ole, sest no ikka tõmmet polnud tema vastu. Siis panin tähele, et ta üldse ei kirjutagi mulle enam, enne iga päev sada korda kirjutas. Küsisin, et kuidas läheb, et kas enam ei suhtlegi? Siis vastas, et see meie seks pani mind mõtlema. Ma küsisin, et mis mõttes? Siis ütles, et ma ei tee, mida teine soovib, egoistliku käitumisega. Ma küsisin, et mis sa sellega mõtled? Siis vastas, et mina tahtsin, et suhu võtaksid, aga sa ei võtnud. Siis mulle tõesti meenus, et ta rögistas selle suitsuse suuga mulle kõrva, et kas suhu tahad võtta, ma korra vaatasin teda, need hallid hõredad karvad ja vanainimese koivad ajasid nagu südame pahaks ja siis ütlesin, et mitte praegu. Ja tuli välja, et selle peale ta siis niimoodi solvus, et ei tahtnudki enam suhelda.

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> Olekski küsimus, et kas teie praagite kohe inimese välja, kui näiteks esimene seks ei ole täpselt nii, nagu teie soovite või midagi läheb viltu vms? Mina ise ei praagi, sest mitu korda on olnud, et esimesel korral ei tea täpselt, mis kellelegi meeldib, näiteks mees ei saa hakkamagi, aga pärast on kõik hästi sujunud. Esimest korda kogen sellist asja, et lõpetatakse suhe, sest esimesel korral ei võta suhu. Mina teen seda nendele, kellega on juba lähedasem suhe, esimesel korral tavaliselt ei tee. Oleks ta rääkinud näiteks, et talle väga meeldib suuseks, teda väga erutab see, siis teisel korral oleks võib-olla teinud seda. Suuseks ei meeldi mulle selliste meestega, kellest ma saan aru, et suruvad seda peale sellepärast, et kuidagi naist alandada või kamandada ja tema puhul täpselt natuke nii tundus, eks ka sellepärast ütlesin ära. Eriline kaotus see suhte lõppemine ei ole, sest ma ise ka ei olnud kindel, kas temaga jätkata, lihtsalt väike hämming tekkis tema käitumise osas.

Päris naljakas jutt küll, aga kui vanamees korda üldse sulle ei läinud, miks siis teema tegid temast? Mahajätmine tundus tal ka hästi tehtud, ütles vähemalt, et suhe läbi ja ka põhjuse. Osad mehed kaovad üldse midagi ütlemata ära. Pole mõtet üle mõelda, miks just sind maha jäeti, aga see on nii ette teada, et enamus mehi seda voodis ikka ootavad. Samas kergendus, ei pea enam kohtuma temaga. Pole mõtet minna voodisse sellega, kes ei meeldi. Sisemist ilu saab uurida ka muudmoodi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edaspidi soovitaks juba enne seksi mehele öelda, et sina ei tee mingit asja voodis ja ei salli suitsuhaisu suust. Mees saaks siis otsustada, kas ta sinuga üldse kohtama tahab minna.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edaspidi soovitaks juba enne seksi mehele öelda, et sina ei tee mingit asja voodis ja ei salli suitsuhaisu suust. Mees saaks siis otsustada, kas ta sinuga üldse kohtama tahab minna.

Samahästi oleks võinud tema öelda, et kui esimesel korral kohe suhu ei võta, siis on finito. Mina võtan suhu,  see pole mingi asi, mida ma kindlasti ei tee, aga nendel, kellega tunnen suuremat lähedust. Temaga sel hetkel ma ei soovinud seda teha. Minu arust on hoopis mehe poolt enesekeskne seda peale suruda. Suitsetamise kohta ma ütlesin, et mulle ei meeldi suitsetamine, aga tuli välja, et ta teeb e-sigaretti ja ei arva, et see läheks arvesse. Aga ta hääl oli nii käre ja üldse kuidagi suitsust läbi imbunud, sest eluaegne suitsumees, rögises ka vahepeal, see oli ka pigem üllatus mulle.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusin mehega, kes on minust palju vanem ja välimuselt üldse ei meeldinud. Aga mõtlesin, et äkki kui rohkem suhelda, siis harjun selle välimusega ära ja tähtis on ju ikka inimene ise, mitte välimus. Mõtlesin, et ehk on siis heatahtlik, sest tundus selline väga kuiviku tüüp olevat. Mõlemad rääkisime, et otsime tõsist suhet, mitte ainult seksi. Hirmsasti hakkas seksist rääkima, mina nagu tema vastu mingit kirge ei tundnud, ei kujutanud ettegi, et temaga võiks voodisse minna. No suhtlesime veel, ikka tundus selline kuivik vanamees, aga viisakas ja tore muidu. Siis läksin talle külla, väga jube maja oli, aga noh, ütles, et ta peale lahutust kolis sinna ja hakkas remonti tegema, mis on veel pooleli. Muudkui lõi külge, lõpuks siis jõudsime ka voodisse. Keha tundus tal ikka väga jube, selline kuivetanud vanainimese keha, aga seks läks üllatavalt hästi. Samas suudlemine mulle temaga ei meeldinud, sest tal oli suus kohutav suitsuhais, aga seks oli täitsa hea, samas ta mulle ikka väga palju rohkem pärast meeldima ei hakanud. Pärast mõtlesin, et kas on seda mõtet jätkata või ei ole, sest no ikka tõmmet polnud tema vastu. Siis panin tähele, et ta üldse ei kirjutagi mulle enam, enne iga päev sada korda kirjutas. Küsisin, et kuidas läheb, et kas enam ei suhtlegi? Siis vastas, et see meie seks pani mind mõtlema. Ma küsisin, et mis mõttes? Siis ütles, et ma ei tee, mida teine soovib, egoistliku käitumisega. Ma küsisin, et mis sa sellega mõtled? Siis vastas, et mina tahtsin, et suhu võtaksid, aga sa ei võtnud. Siis mulle tõesti meenus, et ta rögistas selle suitsuse suuga mulle kõrva, et kas suhu tahad võtta, ma korra vaatasin teda, need hallid hõredad karvad ja vanainimese koivad ajasid nagu südame pahaks ja siis ütlesin, et mitte praegu. Ja tuli välja, et selle peale ta siis niimoodi solvus, et ei tahtnudki enam suhelda.

Olekski küsimus, et kas teie praagite kohe inimese välja, kui näiteks esimene seks ei ole täpselt nii, nagu teie soovite või midagi läheb viltu vms? Mina ise ei praagi, sest mitu korda on olnud, et esimesel korral ei tea täpselt, mis kellelegi meeldib, näiteks mees ei saa hakkamagi, aga pärast on kõik hästi sujunud. Esimest korda kogen sellist asja, et lõpetatakse suhe, sest esimesel korral ei võta suhu. Mina teen seda nendele, kellega on juba lähedasem suhe, esimesel korral tavaliselt ei tee. Oleks ta rääkinud näiteks, et talle väga meeldib suuseks, teda väga erutab see, siis teisel korral oleks võib-olla teinud seda. Suuseks ei meeldi mulle selliste meestega, kellest ma saan aru, et suruvad seda peale sellepärast, et kuidagi naist alandada või kamandada ja tema puhul täpselt natuke nii tundus, eks ka sellepärast ütlesin ära. Eriline kaotus see suhte lõppemine ei ole, sest ma ise ka ei olnud kindel, kas temaga jätkata, lihtsalt väike hämming tekkis tema käitumise osas.

Lugesin ja lugesin ja kulmud muudkui kerkisid. Mingi veider sado-maso eriliik, kus seksitakse, hambad ristis ja okse kurgus, mingite täiesti vastuvõetamatute tüüpidega? Mis sul viga on, teemaalgataja?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA on ilus Inimene. Tropp ongi selline, kes sõimab oma küündimatuses teise inimese läbi. Mida muud ta oma täiskompleksides olematus olemise situatsioonis teha oskaks?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et see siin on pigem naljalugu. Aga mulle tuli meelde, et mul oli endal peale lahutust samuti mingi periood, kus käisin kohtamas meestega, kes välimuselt olid sellised tavalised kuivikud, aga lootsin ka, et nendes on peidus ehk mingi heatahtlikkus, hoolivus, sisemine ilu. Imelik oli see, et need väliselt igavad mehed olid ka sisemiselt täiesti igavad. Mõned isegi ülbed, kontrollivad jne. Mina muidugi nendega voodisse ei jõudnud, sest keegi ei hakanud mulle oma sisemise ilu pärast meeldima. Siis kogusin oma enesekindluse riismed kokku ja tõstsin lati kõrgemale ja leidsin mehe, kes on atraktiivne, tark, huvitav ja aktiivne. Minu õppetund – ära lase latti alla, lootes sealt midagi head leida.

Aga vot kus valetab. Kiidulaul missugune. Ühtegi sõna ei usu.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis maailmas käib see naisel nii, et seksin äka tüübiga, ÄKKI siis hakkab meeldima!?! Ikka vastupidi, seksima hakatakse siis, kui juba mees meeldib.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie staartropil on öövahetus pihta hakanud, nüüd oksendab jälle kõik teemad oma ila täis! Mille eest sulle palka makstakse, lilleke?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie staartropil on öövahetus pihta hakanud, nüüd oksendab jälle kõik teemad oma ila täis! Mille eest sulle palka makstakse, lilleke?

Lilleke/oksendab/ila/staaropi palk, mis möga?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tundub mulle tõesti veider. Mina tegin nagu pigem teene talle, et temaga magasin ja siis praagitakse mind veel välja, sest ei võtnud suhu. See tundub mulle täiesti uskumatu käitumine.

Sul oleks kõige targem see vanamees paika panna. Pärast seda ise vaatad, kas jätkad suhet tugevama positsioonilt või saadad üldse seenele. Kuna ta ise mingis remontivajavas lobudikus elab siis küllap ka rahalistes raskustes. Selline toi on kindlasti raha peale maias, vbl isegi petis. Mida ta muidu naiste ümber keerleks. Sinu puhul nägi ta peale läbitõmbamist, et seksi mõttes on ees tupik, edasi minna pole enam kuhugi ja nii ta siis ülbeks muutus. Mul on sulle käesolevaga ette pakkuda kaval plaan, mis su murtud ego jälle ree peale tõstaks. Aga sa pead asja õnnestumiseks täpselt minu juhtnööre- mööda toimetama.   

Niisiis, järgmine kord, kui temaga ühendust võtad, muu tühja-tähja vahele poeta midagi sellist, et pead onu matustele minema. Mees oli lastetu vanapoiss, peale üheksakümnendate erastamislainet sai tast Põhjala või siis Tarbeklaasi suuromanik (mõtle ise, kumb tehastest usutavam tundub). Põhjalas valmistati millenniumivahetuseni kalosse ja muud väärtuslikku kummivärki. Tarbeklaasi pole vaja tutvustada. Sealsed tooted lähevad järelturul üha rohkem hinda. Ühesõnaga riigi poolt olevat siiamaani väärtpaberite lunastamise kaudu saada kopsakad summad. Osa raha sai onu kätte, osa ripub siiani juriidiliste toimingute taga kinni. Ära alguses rohkem räägi, tekita huvi. Jää ootama, kas selle sööda peale näkkab. Kui plaan täkkese läheb ja küsib, et mis summadega seal Põhjala teemas üldse tegemist, siis vasta (muuseas), et krooni ajast jäi saamata hulk miljoneid. Onu ei viitsinud asja ajada ka. Ütles, et tal kõik eluks vajalik olemas ja rohkemgi, milleks talle enam? Ei soovi ka vanu haavu lahti rebida. Tahtis ju suurtöösturiks hakata, aga halvenenud majandustingimused ja partnerite alatus nullis kõik. Püüdis, tegi ja organiseeris, kuid lõpuks võtsid altkäemaksu lootnud ametnikud kõik poolvägisi ära. Kandsid mingi väikese protsendi kinnisvara väärtusest pangaarvele ja ülejäänu laekumise kohta vaid hunnik lubadusi.  Paarsada tuhat eurot pidi viimati veel laekuma, aga rahandusministeeriumi masinavärk nagu ikka- krigiseb.

Väga pikk ja kohmakas õpetus tuli, aga eks silu seda kui tarvis. Öeldakse: „Üheksa korda mõõda, üks kord lõika. Vaata ette. Kui „viisakale ja toredale“ sõbrale valega vahele jääd, siis lendab kogu hea plaan vasta taevast. Ära enne minu õpetuste läbiminekut jumala pärast suhu võta, siis on kõik kadunud! Ühesõnaga, minu arvestuste kohaselt see ahne karvajalg kui tema kõrvu jõuavad uudised peatselt sinu sülle langevast varandusest, tal enam südamerahu pole ja päeval- ööl muudkui unistab selle oma kätte saamisest.

Niisiis ämblikjalgadega vanamees on meil ahvatleva pakkumisega lõa otsa saadud ja nagunii hakkab uuesti 100 x päevas moosist jutuvada ajama. Raudpolt kutsub sind mõne päeva pärast uuesti enda juurde külla. Koos olles käib jälle seksiteemadega peale, aga ära lase endale kärpseid pähe ajada. Sellised alatud tüübid ei kõhkle päeval ega ööl et vaid kuidagi ohvrilt aadrit lasta. Suli võib olla söömata- joomata, aga raha peab kätte saama! Niisugused ahned tegelinskid on hõlptulu nimel valmis igasugusteks alatusteks. Kui uuesti oma sarasse kutsub, siis võid seekord veel julgelt minna. Korgijooki ei pea kartma. Enne kui sul rahapakke ega investeerimiskulda ridikülis ei ole, sa elu pärast muretsema ei pea. Mõrvamõtted saabuvad kurjami pähe alates momendist, kui veretööst kasu võiks lõigata.       

Pane tähele, mees on eelmise kohtingu ükskõiksust 180 kraadi muutunud. Unistustes alfons põimib käsa ümber sinu kaela ja mahorkamaitselist keelt kõrva ajades muudkui uurib, mida head ja paremat sööki- jooki veel lauda tuua saaks. Et mis poosis armuline proua täna soovib seksida? Ja mis moel kõige kenamalt vagiinakesele orgasmust teha? Aga sina ära lase tähelepanul hajuda. Me juba teame, et mitte sinu isiksus ja kena füüsis pole need, mis kõverate jalgadega ätti köidavad, vaid tema kujutlusis kõlisevad juudaseeklid. Ära sellisele närukaelale anna võimalust olukorda dikteerida. Tuleta meelde, kui alatult tema sinuga eelmine kord käitus ja külma südamega tee talle tagasi.  

Ütle ilma pikema sissejuhatuseta, et täna on daami kord mehelt suuseksi saada ja asi vask! Kui midagi selle vastu kobisemist on, siis tõmmaku nahh! Täpselt nii ütlegi. See mõjub! Kui tahab rikka prouaga edaspidi veel kohtuda, siis ärgu venitagu kummi. Asugu käbedasti asja kallale. Õhevil mokad alukates ammu niiksed. Vanainimese hallide hõredate karvadega koibi täna menüüs pole, nii- et toppigu till püksi ja tulgu käpakil, pea ees südamedaami aardeid maiustama. Ise võib valida, kas teki all või teki peal.

Mehed on sellised elukad, et austavad ainult jõudu. Pane tähele! Kui näevad, et vastane on temast üle, siis kohtingule saabunud maniakk minutitega muutub pugejalikuks seksiorjaks. Kameeleonid sellised!

P.S. Vanamees kindlasti tossutab voodis. Tänavu on juba üle 20 inimese tuleroaks saanud. Astu Tamrexist läbi, osta üks talle. Ära enne lahku, kui voodi kohale lakke kruvinud. Ikkagi kahju inimesest, kui purjus peaga sisse põleb

 

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga jube kirjeldus. Samas ka väga naljakas ja värvikas. Ausalt, ma selle “rögises kõrva” koha peal naersin tükk aega.

Sa TA võiksid vanamehelt küsida, et miks sina mulle suuseksi ei teinud. See on ju ometi elementaarne, et selliseid asju tehakse vastastikku. Ilmselgelt selliste vanameeste puhul, kel palju naisi ja endast hea arvamus, need asjad nii ei käi – ikka naine teenindab meest voodis, mitte vastupidi, ju?

Huvitav, kui vana see mees on?

Mul endal on kogemus, kus suhtlesin neti teel ühe endast 13 aastat vanema mehega (63. a,). Haritud, tark, heal järjel. Läksime kohtama. Juba esimesel kohtingul vihjas seksile. Minule nii ruttu ei sobi. Läksime ka teisele kohtingule, kus hakkas mulle käsi ümber ajama. Minu jaoks ikka liiga vara. Pärast seda oli täielik vaikus ja nn “suhe” lõppenud.

Mul ei ole mitte iialgi olnud ühtegi sellist austajat, kes keeldumise peale jalga laseks. Mulle tundus see ka imelik ja solvav. Ehkki, tõenäoliselt tegelikult solvus see mees minu peale, et ma temaga ei olnud nõus kohe seksima.

Äkki on sama mees, kes teemaalgatajalgi?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga jube kirjeldus. Samas ka väga naljakas ja värvikas. Ausalt, ma selle “rögises kõrva” koha peal naersin tükk aega. Sa TA võiksid vanamehelt küsida, et miks sina mulle suuseksi ei teinud. See on ju ometi elementaarne, et selliseid asju tehakse vastastikku. Ilmselgelt selliste vanameeste puhul, kel palju naisi ja endast hea arvamus, need asjad nii ei käi – ikka naine teenindab meest voodis, mitte vastupidi, ju? Huvitav, kui vana see mees on? Mul endal on kogemus, kus suhtlesin neti teel ühe endast 13 aastat vanema mehega (63. a,). Haritud, tark, heal järjel. Läksime kohtama. Juba esimesel kohtingul vihjas seksile. Minule nii ruttu ei sobi. Läksime ka teisele kohtingule, kus hakkas mulle käsi ümber ajama. Minu jaoks ikka liiga vara. Pärast seda oli täielik vaikus ja nn “suhe” lõppenud. Mul ei ole mitte iialgi olnud ühtegi sellist austajat, kes keeldumise peale jalga laseks. Mulle tundus see ka imelik ja solvav. Ehkki, tõenäoliselt tegelikult solvus see mees minu peale, et ma temaga ei olnud nõus kohe seksima.

Kõlab sarnaselt sellesama vanamehega. Tema on 60, aga näeb vanem välja, sest on ülikõhn, hästi-hästi kortsus. Kõige rohkem sarnaneb ta Tunne Kelami naisega, kui see oleks mees.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige rohkem sarnaneb ta Tunne Kelami naisega, kui see oleks mees.

Hr r. Sarv tirib sult varsti raha välja

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga jube kirjeldus. Samas ka väga naljakas ja värvikas. Ausalt, ma selle “rögises kõrva” koha peal naersin tükk aega. Sa TA võiksid vanamehelt küsida, et miks sina mulle suuseksi ei teinud. See on ju ometi elementaarne, et selliseid asju tehakse vastastikku. Ilmselgelt selliste vanameeste puhul, kel palju naisi ja endast hea arvamus, need asjad nii ei käi – ikka naine teenindab meest voodis, mitte vastupidi, ju? Huvitav, kui vana see mees on? Mul endal on kogemus, kus suhtlesin neti teel ühe endast 13 aastat vanema mehega (63. a,). Haritud, tark, heal järjel. Läksime kohtama. Juba esimesel kohtingul vihjas seksile. Minule nii ruttu ei sobi. Läksime ka teisele kohtingule, kus hakkas mulle käsi ümber ajama. Minu jaoks ikka liiga vara. Pärast seda oli täielik vaikus ja nn “suhe” lõppenud. Mul ei ole mitte iialgi olnud ühtegi sellist austajat, kes keeldumise peale jalga laseks. Mulle tundus see ka imelik ja solvav. Ehkki, tõenäoliselt tegelikult solvus see mees minu peale, et ma temaga ei olnud nõus kohe seksima.

Kõlab sarnaselt sellesama vanamehega. Tema on 60, aga näeb vanem välja, sest on ülikõhn, hästi-hästi kortsus. Kõige rohkem sarnaneb ta Tunne Kelami naisega, kui see oleks mees.

Johhaidii ja ometi ronisid sa talle riista otsa…

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hangi endale mingi enesehinnang, muidu oled igale töllile kerge saak ja veel nutad, et sind ei taheta, sest võõral vanamehel suhu ei võta..

Minu enesehinnang on okei, lihtsalt see on arusaamatu, et mingi vanamees mind sellise asja pärast välja praagib. Mina olen harjunud, et kõik mehed on minust vaimustuses, et nii ilus keha, voodis nii hea ja siis mingile nässile ei kõlba. See on ju arusaamatu. Ma poleks temaga ilmselt enam saanudki kokku, sest meeldima ta mulle ei hakanud, kuigi lootsin, et hakkab, lihtsalt põhimõttes on asi.

Ei tundu küll sedasi kahjuks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samahästi oleks võinud tema öelda, et kui esimesel korral kohe suhu ei võta, siis on finito. Mina võtan suhu, see pole mingi asi, mida ma kindlasti ei tee, aga nendel, kellega tunnen suuremat lähedust. Temaga sel hetkel ma ei soovinud seda teha. Minu arust on hoopis mehe poolt enesekeskne seda peale suruda. Suitsetamise kohta ma ütlesin, et mulle ei meeldi suitsetamine, aga tuli välja, et ta teeb e-sigaretti ja ei arva, et see läheks arvesse. Aga ta hääl oli nii käre ja üldse kuidagi suitsust läbi imbunud, sest eluaegne suitsumees, rögises ka vahepeal, see oli ka pigem üllatus mulle.

Selgelt on aru saada, et sa ise oledki see TA ja esined siin nagu kägu. Kumba pidi oli siis, kas mees tegi sigaretti ja haises sellest või tegi e-sigaretti? Sinu jutt ei klapi ju. Kord räägid, et pakud seda ja siis räägid, et ei taha seda teha. Kord ronid vanema mehega voodisse, siis teed nägu, et eo sobinud üldse. Mees jättis su maha, sest sa ise ka ei tea, mida sa räägid ja tahad tegelikult.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumba pidi oli siis, kas mees tegi sigaretti ja haises sellest või tegi e-sigaretti?

Minu juuresolekul tegi e-sigaretti, aga suus oli vastik maitse ja rögises, hääl oli ära suitsetatud. Mina ei tea, mida ta muidu siis teeb. Mulle ütles alguses üldse, et ei suitseta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei oleks endale ebameeldiva inimesega üldse seksima hakanudki.

Mul on selliseid sõpru küll, kellega saab ilma seksimata suhelda. Üks on ühtpidi vastumeelne ja teine teistpidi vastumeelne keha poolest, aga niisama suhtlemiseks ei ole need omadused olulised. Kui keegi nendest ligi hakkaks litsuma, siis lõpetaksin suhtlemise, mitte ei läheks nendega voodisse. Ei annaks mingit tühja lootust, et äkki ikka annab ära rääkida.

Hea ongi, kui ta ise solvus ja eemale hoiab. Mõnikord on niisugustest jube tüütu vabaneda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord räägid, et pakud seda ja siis räägid, et ei taha seda teha.

Jälle, kuidas siis asi nii arusaamatuks jääb. Ma selgitasin korduvalt, et ma ei ole suuseksi vastane, kuid sel hetkel ja selle mehega ei tundnud, et sooviks seda teha. Ja ma arvan, et kui ei soovi, siis ei tee ja pigem on nõme seda peale suruda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea ongi, kui ta ise solvus ja eemale hoiab. Mõnikord on niisugustest jube tüütu vabaneda.

Tegelikult see ongi väga hea jah. Täielik veidrik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle, kuidas siis asi nii arusaamatuks jääb. Ma selgitasin korduvalt, et ma ei ole suuseksi vastane, kuid sel hetkel ja selle mehega ei tundnud, et sooviks seda teha. Ja ma arvan, et kui ei soovi, siis ei tee ja pigem on nõme seda peale suruda.

Sul on õigus. Sinu viga on see, et sa ei tõmmanud piiri juba varem. Aga ma usun, et ega sa rohkem oma elus sellist viga ei tee, et vabatahtlikult seksid mingi mehega, kes sulle eelnevalt intiimses mõttes üldse ei meeldi. Sellest tuleb ainult jama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kes iganes hakkab kohe intensiivselt seksijutu ajama, siis on ju selge, mille peal ta väljas on. Nii oligi – sai kätte ja kadus ära. Selliste juttude peale tuleb suhtlemine ära lõpetada, mina poleks temaga rohkem tegemist teinud, teenust raha eest või ilma ma ei paku, otsigu mujalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga jube kirjeldus. Samas ka väga naljakas ja värvikas. Ausalt, ma selle “rögises kõrva” koha peal naersin tükk aega.

Sa TA võiksid vanamehelt küsida, et miks sina mulle suuseksi ei teinud. See on ju ometi elementaarne, et selliseid asju tehakse vastastikku. Ilmselgelt selliste vanameeste puhul, kel palju naisi ja endast hea arvamus, need asjad nii ei käi – ikka naine teenindab meest voodis, mitte vastupidi, ju?

Huvitav, kui vana see mees on?

Mul endal on kogemus, kus suhtlesin neti teel ühe endast 13 aastat vanema mehega (63. a,). Haritud, tark, heal järjel. Läksime kohtama. Juba esimesel kohtingul vihjas seksile. Minule nii ruttu ei sobi. Läksime ka teisele kohtingule, kus hakkas mulle käsi ümber ajama. Minu jaoks ikka liiga vara. Pärast seda oli täielik vaikus ja nn “suhe” lõppenud.

Mul ei ole mitte iialgi olnud ühtegi sellist austajat, kes keeldumise peale jalga laseks. Mulle tundus see ka imelik ja solvav. Ehkki, tõenäoliselt tegelikult solvus see mees minu peale, et ma temaga ei olnud nõus kohe seksima.

Äkki on sama mees, kes teemaalgatajalgi?

Mul on kogemus 40a mehega, kes väga tark, haritud ja heal järjel. Käisime mitmeid kordi väljas, igakord tõi lilli ja tegi välja. Samas kuidagi füüsiliselt läheneda ei üritanud peale väga kerge ametliku kallistuse kohtumise lõpus. Pärast 4-5 kohtumist järsku kohtumise lõpus küsis, kas võib suudelda. Võin öelda, et see juba oli natuke ehmatav, kuna olenemata mitmest kohtumisest polnud meil mingit füüsilist kontakti olnud. Ei ühtki pikemat kalli ega käepuudutust ja siis järsku tühjalt kohalt hakata suudlema. Ei ole mugav.

Pärast seda kerget musi ja veel üht kohtumist, kus taas mingit kontakti polnud, siis lõpetas järsku suhtluse, et me ikka ei sobi. Suudlus oli väga meeldinud. Aga jutust tuli kaudselt välja, et tema oli põhimõtteliselt oodanud, et nüüd läheks voodisse ja naine ise veel peaks algatama seda, tema nii harjunud ja temal “asjad edenenud” ainult siis. Mina pidasin seda küll väga solvavaks. Põhimõtteliselt nagu ootaks mingit eskortteenust, et tema toob lilli, maksab väljas käies ja naine on sellest siis nii leilis, et kutsub mehe endale koju “veini jooma”. Ilma igasuguse eelneva lähenemiseta mehe poolt. Minu jaoks odav.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord räägid, et pakud seda ja siis räägid, et ei taha seda teha.

Jälle, kuidas siis asi nii arusaamatuks jääb. Ma selgitasin korduvalt, et ma ei ole suuseksi vastane, kuid sel hetkel ja selle mehega ei tundnud, et sooviks seda teha. Ja ma arvan, et kui ei soovi, siis ei tee ja pigem on nõme seda peale suruda.

Sest te olite olukorras, kus olite voodis, seks käis ja sina hakkasid end haipima, et teed seda ja siis tõmbasid mehel nn vaiba jalge alt, et SULLE ma ei tee seda. Saad aru?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga jube kirjeldus. Samas ka väga naljakas ja värvikas. Ausalt, ma selle “rögises kõrva” koha peal naersin tükk aega.

Sa TA võiksid vanamehelt küsida, et miks sina mulle suuseksi ei teinud. See on ju ometi elementaarne, et selliseid asju tehakse vastastikku. Ilmselgelt selliste vanameeste puhul, kel palju naisi ja endast hea arvamus, need asjad nii ei käi – ikka naine teenindab meest voodis, mitte vastupidi, ju?

Huvitav, kui vana see mees on?

Mul endal on kogemus, kus suhtlesin neti teel ühe endast 13 aastat vanema mehega (63. a,). Haritud, tark, heal järjel. Läksime kohtama. Juba esimesel kohtingul vihjas seksile. Minule nii ruttu ei sobi. Läksime ka teisele kohtingule, kus hakkas mulle käsi ümber ajama. Minu jaoks ikka liiga vara. Pärast seda oli täielik vaikus ja nn “suhe” lõppenud.

Mul ei ole mitte iialgi olnud ühtegi sellist austajat, kes keeldumise peale jalga laseks. Mulle tundus see ka imelik ja solvav. Ehkki, tõenäoliselt tegelikult solvus see mees minu peale, et ma temaga ei olnud nõus kohe seksima.

Äkki on sama mees, kes teemaalgatajalgi?

Mul on kogemus 40a mehega, kes väga tark, haritud ja heal järjel. Käisime mitmeid kordi väljas, igakord tõi lilli ja tegi välja. Samas kuidagi füüsiliselt läheneda ei üritanud peale väga kerge ametliku kallistuse kohtumise lõpus. Pärast 4-5 kohtumist järsku kohtumise lõpus küsis, kas võib suudelda. Võin öelda, et see juba oli natuke ehmatav, kuna olenemata mitmest kohtumisest polnud meil mingit füüsilist kontakti olnud. Ei ühtki pikemat kalli ega käepuudutust ja siis järsku tühjalt kohalt hakata suudlema. Ei ole mugav.

Pärast seda kerget musi ja veel üht kohtumist, kus taas mingit kontakti polnud, siis lõpetas järsku suhtluse, et me ikka ei sobi. Suudlus oli väga meeldinud. Aga jutust tuli kaudselt välja, et tema oli põhimõtteliselt oodanud, et nüüd läheks voodisse ja naine ise veel peaks algatama seda, tema nii harjunud ja temal “asjad edenenud” ainult siis. Mina pidasin seda küll väga solvavaks. Põhimõtteliselt nagu ootaks mingit eskortteenust, et tema toob lilli, maksab väljas käies ja naine on sellest siis nii leilis, et kutsub mehe endale koju “veini jooma”. Ilma igasuguse eelneva lähenemiseta mehe poolt. Minu jaoks odav.

See ei saanud väga meeldida, sest rohkem ta sind ju ei suudelnud. Ta isegi ei soovinud sind rohkem näha.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui jaburad mehed ikka “turul” liiguvad. Mina sattusin ca 5-6a tagasi Tinderis mingi investeerimispankuri otsa (googeldasin nime – oligi) suhtlemise alguses kutsus muudkui külla, et tulgu ma tema uhket maja Viimsis vaatama. Muidugi keeldusin. Suhtlesime aga edasi ja kuna jutt natuke siiski klappis, siis kutsuv lõpuks normaalsele kohtingule – Restorani. Peale kohtingut viis mind autoga koju ja korra ka suudlesime. Siis hakkas aga hakkas jälle mind muudkui omale külla kutsuma (Teadagi miks, eks) ma endiselt ei soovinud minna. Siis kutsus mind oma kiirkaatriga sõitma. Olin juba nõustunud aga siis kuidagi vihjasin, et ärgu arvaku, et ma peale seda talle külla lähen või midagi. Selle peale võttis kohtingukutse tagasi 😀 Ütles veel, et kas mul on aimu, palju selline kaater kütust võtab (jah on) ja palju selline sõit maksma läheb (pole minu mure ju?) ja ta lihtsalt niisama mind ka ei tahtnud sõitma viia. Ütlesin, et ok fine, minugipoolest.  Natuke suhtlesime siiski veel edasi, aga suhtlus oli selline kuiv ja ta isegi ei üritanud mind ilusate sõnadega vms ära rääkida ega isegi uuesti restorani vms kutsuda ja mitte midagi muud peale kutsete külla minna endiselt sealt ei tulnud, millele ma muudkui ei vastasin ja lõpuks vist leidis omale uue ohvri ja kadus.  Natuke oli mul isegi kahju, sest tundus huvitav ja laia silmaringiga  inimene muidu.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütle ilma pikema sissejuhatuseta, et täna on daami kord mehelt suuseksi saada ja asi vask! Kui midagi selle vastu kobisemist on, siis tõmmaku nahh! Täpselt nii ütlegi. See mõjub! Kui tahab rikka prouaga edaspidi veel kohtuda, siis ärgu venitagu kummi. Asugu käbedasti asja kallale. Õhevil mokad alukates ammu niiksed. Vanainimese hallide hõredate karvadega koibi täna menüüs pole, nii- et toppigu till püksi ja tulgu käpakil, pea ees südamedaami aardeid maiustama. Ise võib valida, kas teki all või teki peal.

See oli lõbus lugemine!

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu enesehinnang on okei

Kel on enesehinnang okei, ei hala, et tema põlgas ära mees, keda ta tegelikult ei tahtnudki. Nii õbluke see enesehinnang ongi. Hea ju, et lahti said, mingit suhet ei oleks sellest farsist ju tulnud, mis vahet, kes selle esimesena välja ütleb. Kel enesehinnang on okei, ei pea ka magama mingite endale vastuikute vanameestega.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 180 )


Esileht Pereelu ja suhted Imelik kohting